Opinie o Europe Calling w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Europe Calling. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Europe Calling na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europe Calling w Radom

niksa

jesli chodzi o leaderów oraz osoby od jakosci to nie raz siedzieli, rozmawiali z Klientami i też sprzedawali żeby zjednać się z konsultantami, sama byłam tego świadkiem, praca jest dobra, jeżeli ktoś chce pracować to i może dobrze tam zarobić.pensja zawsze na czas, co jest bardzo ważne!!! Atmosfera super w porównaniu z innymi call center, gdzie pracowałam i było kiepsko.tu nie ma żadnej spiny nawet jak się nie ma sprzedazy, polecam

grzyb
@niksa

ta nie ma spiny jasne są zebrania na kanapie i ciągle dlaczego nie ma sprzedaży no dlaczego źle z nimi rozmawiacie śmiejcie się do klientów itd itd atmosfera dobra dla kogoś kto lubi wulgaryzmy i krzyki już przestańcie się bronić tak za wszelką cenę bo waszym jedynym plusem jest wypłata na czas i ładny wystrój firmy a pieniądze to jakaś kicha

franek

ta firma to już się ledwo trzyma sami są sobie winni. co z tego że ta liderka się zwolniła skoro tam w tej firmie każdy może być leaderem. leaderem powinna być osoba która miała dobre wyniki w sprzedaży a nie np osoba która NIGDY nie siedziała na sprzedaży tylko na windykacji czy na vc i jest leaderem. właśnie ten leader to zawsze ma najwięcej do powiedzenia w sprawie sprzedaży a sam nigdy nic nie sprzedał. ja to bym chciał żeby ci wszyscy leaderzy i kierownicy a zwłaszcza żeby ten leader sam usiadł parę dni i niech sprzedaje. niech wszyscy usiądą na słuchawkach za 1200 zł. ale niestety właśnie tacy leaderzy już obrosli w pióra i najlepiej jest wszystkich pouczać jak sprzedawać nie umiejąc samemu sprzedawać. właśnie tam pracują tacy specjaliści od jakości i leaderzy - sami nigdy nic nie sprzedali.

georg

he widzę że nie tylko ja mam taka opinie o europe callinh hah ja tam byłem już dawno i dość krótko bo i tak szukałem pracy tylko na jakiś czas ale jak ja byłem to było coś takiego ze 3 czy 4 chłopaków nie pamiętam już dokładnie było podłączonych do innej bazy a reszta siedziała chyba na pocztavh i jeden chłopak co siedział na tej innej bazie dostawał co tydzień 50 zł czyli w miesiącu dostał 200 zł premi a reszta oczywiście nic nie polecam

EW

Z tego co wiem liderka która była beznadziejna i darla sie jak poparzona już się zwolniła jeszcze tylko została kiepska żałosna do bólu jakość kierownik jest spoko może teraz będzie ok po takich informacjach jakie mam wrócę tam znowu dodam że zarabiania się w europe w zależności od przepracowanych godzin czyli za wiele godzin nie pracowaliscie skoro 1000 zł wypłaty to ile zrobicie od Was zależy a premie jak premie sprzedajesz masz nie sprzedajesz nie masz jak wszedzie

bąbel
@EW

z godzin to zarobisz okolo 1300 pracujac od poniedzialku do piatku po 8 godzin, a premii nie wyrobisz bo nie ma na czym, a to w sumie tez zalezy od ich widzimisie bo premie masz od pakietow od ktorych klient nie odstapil, a jak ty sprawdzisz tak naprawde ile odstapilo a ile nie? oni ci tylko powiedza ze odstapilo 15 osob a moze tak naprawde odstapilo tylko 5 i juz ci z premii poleca. ta od jakosci to rzeczywiscie zalosna jest, wszyscy tylko lataja i sie przymilaja. ta firma w ogole jest glupia, infolinia robi pakiety, ulubiency liderow i kierownikow siedza po pol godziny na kanapie, tak naprawde to zawsze moga ci zabrac premie bo jak sprawdzisz ile osob odstapilo? wcisna ci kazda bzdure, niby jest tam jakis system w ktorym mozna sprawdzic, ale wierzycie w to ze tak wszyscy odstepuja? to by przeciez ta opieka prywatna nie wspolpracowala z ta firma jakby tak wszyscy odstepowali. ja uwazam ze tez troche kreca z premiami. podobno tez nie wszystkich pracownikow mozna w tym systemie sprawdzic. a co to za problem zaznaczyc w systemie dla pracownikow ze umowa nie weszla w zycie, a tak naprawde weszla i nie zaplacic premii? ja uwazam ze cos jest na rzeczy

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kasztan_nowy

Niech im infolinia robi pakiety hahaha bo na takich bazach to nic nie zrobisz albo niech Ci wszyscy liderzy i od jakości usiądą i niech robią pakiety bez premii!! Wszyscy tylko się mądrzą i powtarzają to twoja wina że pakietów nie ma, to twoja wina ze klienci się drą, bo przecież to nie wina bazy haha! Ciągle wmawiają że wszystko jest twoją winą! Paranoja A jak uda Ci się jakimś cudem zrobić jedna sprzedaż to: "no widzisz? Jak chcesz to potrafisz. Tak narzekałaś na bazę a zrobiłaś ". A potem jak nie robisz bo musi się cud stać żeby sprzedać choć jeden pakiet to znowu jest wszystko twoją winą. A infolinii liderka wciska pakiety do sprzedania a reszta siedzi na beznadziejnej bazie hahaha taka to polityka tej firmy! Specjaliści od jakości żałośni

maciek

A dajcie spokój z tą firmą, ostatnio się wkurzyłem na tę firmę, bo w ogłoszeniu piszą o atrakcyjnych premiach i zarobkach, a co do czego to kurde 1000 zł zarobiłem bez żadnych premii, zwolniłem się tuż po wypłacie, liczyłem na jakieś 500 zł premii, skoro takie są atrakcyjne zarobki, jak w ogłoszeniu piszą, żałosne! I jeszcze przychodzić trzeba w godzinach 12-20 od poniedziałku do piątku. Nie polecam nikomu!

Jojo

lepsze bluzgi niż terror pracowałam w takim call Center gdzie odezwać się nie było można z tego co widzę to kasa w terminie a nie wszędzie tak płacą w większości w Radomiu albo opóźnienia albo w ratach a najezdzac można na wszystkich jak się już nie pracuje wtedy każdy były pracodawca jest beeee

flower
@Jojo

nie prawda w większości call center kasę dają na czas chyba tylko w saviano jest inaczej nie każdy były praco dawca jest be ja byłam zadowolona z moich poprzednch tylko musiałam zrezygnować bo wyjechałam a w europe to prawda krzyki bluzgi jest cały czas nawet liderka i kierownictwo bluzni z tym 15 zł też słyszałam że to ściema na całego

Milka

A co to za tam atmosfera taka fajna, bluzgi i nic więcej, ludzi nie ma i co chwila krzyki liderki i innych pracowników

Czytam i nie wierzę w to co czytam pracowałam tam w 2014/2015 roku i nie powiem złego słowa potem miałam przerwę i teraz chce tam wrócić bo dowiedziałam się o rekrutacji na infolinię stawka jak w większości call Center umowa zlecenie tez pewnie ludzie na słuchawkach się zmienili bo to taki rodzaj pracy jak wszędzie przychodzą i odchodzą ale w żadnym call nie ma takiej atmosfery

Hastalavista

Nie wiem ile trzeba mieć sprzedaży żeby mieć 15 zł ale jedno wiem na 100 procent tam naprawdę nie ma żadnej sprzedaży jak jest 6 sprzedaży to jest sukces, 6 sprzedaży na cała grupę nie ja jedna osobę. Praca w godzinach 12-20 i nie ma możliwości przyjść na 8-16. Mówię o sprzedaży nie o infolinii. Także tam nieosiągalne jest żeby zdobyć jakakolwiek premię, a co dopiero mieć 15 zł naprawdę wam tej firmy nie polecam

elrik

nie nabierzcie sie tez na nowa oferte europe calling 15 zl za godzine - to sciema jakich malo - zeby miec taka stawke trzeba miec 8 sprzedazy na 8 godzin DZIEN W DZIEN co jest nierealne - ha ha ha - czyli co 40 sprzedazy tygodniowo - a miesiecznie ile 160 ha ha ha NIE DA SIE TEGO ZROBIC NIE DAJCIE SIE NABRAC ha ha

pracujący
@elrik

a skąd masz takie informacje że trzeba mieć aż 8 sprzedaży dziennie?? pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu i tak NIE JEST, owszem trzeba mieć sprzedaże ale nie aż tyle i ilość sprzedaży do zrobienia by zarabiać 15zł/h jest jak najbardziej realna. Więc najpierw uzyskaj konkretne informacje dopiero później się wypowiadaj, bo wprowadzasz ludzi w błąd. pozdrawiam

ups

To jedno wielkie SZAMBO, nie polecam

ggkytfk

to może pracowałaś dwa lata temu albo trzy ale firma już czasy świetności ma za sobą ludzie się zmienili firma jest inna niż kiedyś teraz nie ma żadnych premii a jak są to rzędu 70 złotych tu nikogo nie trzeba przekonywać każdy jak pójdzie to zobaczy że sprzedaże są bardzo kiepskie i to naprawdę bardzo chcecie to idźcie i sami zobaczycie projekt kuleje już od dawna to nie żadna tajemnica ale sami są sobie winni bo bazy mają do niczego ale winę wmawiają konsultantom a mówię może studenci będą zadowoleni bo im to i 500 zł starczy ale studenci są tylko na 2-3 miesiące a potem znowu nie ma komu pracować ja tu głównie wypowiadam się o pieniądzach bo chyba po to idzie się do pracy zresztą jak chcecie to spróbujcie i tak się przekonacie że pieniędzy tam nie znajdziecie chyba że was 1200 zadowoli

pani teamliderce już dziękujemy

iwa

zgadzam się w stu procentach z Tobą Alajla i ze wszystkimi powyższymi wpisami, pupile kierowniczki i liderek siedzą na kanapie po pół godziny kilka razy dziennie, biorą się na przerwa-szkolenie i udają lidera, czyli chodzą po sali i nic nie robią, tam zawsze baza jest świetna, nawet jak masz taką bazę że ludzie się wydzierają to też zawsze wina jest konsultanta, premie są rzadkością w tej firmie i to też jest prawda, aha i darcie jest niesamowite, liderka krzyczy na całą sale INFOLINIA!!! i w d... ma innych konsultantów że rozmawaiją, wszystko się na grywa, liderki bluźnią, słyszą to w słuchawce klienci i musisz się nieraz gęsto klientowi tłumaczyć dlaczego słyszy bluzgi w telefonie, darcie, krzyki, bluzgi to wszystko jest na porządku dziennym, kiedyś rozmawiałam z klientem i klient się pytał dlaczego słyszy takie bluzgi i takie sytuacje byly nieraz, aha i liderzy nie mają zielonego pojęcia na temat sprzedaży bo kiedyś jak jeszcze byli konsultantami to sami żadnych sprzedaży nie mieli, sami mówili że baza jest z... a teraż udają wielkich znawców, szkoda nerwów i to za jakie piniądze, 1300 zł bez premii, to już lepiej na jakieś ankiety iść tyle samo się weźmie

Alajla

I nie dajcie się oszukać na rozmowie kwalifikacyjnej stwierdzeniem "elastyczny grafik, potrafimy się dostosować'. Ściema, ściema i jeszcze raz ściema.

Alajla

Pracowalem tam kilka miesięcy. Bylem studentem, także pensja nie była najgorsza. Pieniądze zawsze na czas. Ale jeżeli nie masz tak "fajnego" poczucia humoru jak liderzy to raczej długo tam nie zagrzejesz miejsca. Inni dostają ochrzan za przekroczenie przerwy o pół minuty, pupile natomiast siedzą sobie na kanapie z liderami po pół godziny i się zasmiewaja. Wiem, widziałem nie raz taka sytuacje. Oczywiście bazy z samymi pocztami głosowymi są tylko i wyłącznie wina konsultanta. Także gorąco NIE POLECAM!

Józek

Praca jak praca. Jeżeli nie jesteś z klanu kumpelek, przyjaciółeczek C+ to tylko praca na słuchawkach. Ot cała prawda.

ggkytfk

to chyba nie umiesz szukać radom to zbiorowisko call center wszędzie jest umowa zlecenie więc zwalniasz się kiedy chcesz żaden problem na cv odpowiadają już na drugi dzień jeśli chodzi o call center więc można wybierać pomiędzy stawkami a europe calling to żaden rarytas żadnych premii nie ma więc z podstawy wyciągasz tylko 1200

alina

No to wszystko co ludzie tu pisza, to prawda jest niestety, tam premie sa smieszne, spytajcie sie kazdego pracownika to kazdy sie tam z tych premi smieje a mnie wkurzaja liderzy bo spoznisz sie z przerwy o jedna sekunde i atak jest jakbys spoznil sie z tej przerwy o pol godziny

Zostaw merytoryczną opinię o Europe Calling - Radom

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Europe Calling?

Kandydaci do pracy w Europe Calling napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Europe Calling