Opinie o Dental Depot Lucyna Wasio w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dental Depot Lucyna Wasio. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dental Depot Lucyna Wasio na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dental Depot Lucyna Wasio w Wrocław

Jakie wartości są cenione w Dental Depot Lucyna Wasio?

były kontrahent Nowy wpis

Największą wartością jest brak zapłaty za usługę. Niestety jest to "nierzetelność".

Kama Nowy wpis

Czy mogłby ktoś odpowiedzieć?

Agata

Czy Pani Lucyna zatrudnia kogoś?

PANI LUCYNA PRZEUROCZA KOBIETA (usunięte przez administratora)

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja w moim przypadku była formalnościa, zostałam polecona więc pracę dostałam. chcę przestrzec wszystkich którzy myślą o jakiejkolwiek formie współpracy z dental Depot.. będzie to absolutnie stracony czas waszego życia i nigdy tego błędu nie zapomnicie.. firma jest bankrutem, wszystko w kredytach a rentowności i pomysłu brak...to wszytko odbija się na tym iż, pieniądze nie są wypłacane na czas a o pseudo systemie premiowym można zapomnieć.. Wasio zalega wielu osoba które u niej "pracowały" pieniędze których nigdy nie wypłaciła i z tego powodu ma sporo spraw w sądzie ..szkoda czasu i nerwów..

pytania standardowe : opowiedz coś o sobie dlaczego to i tamto..

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Igor

Mam inne zdanie bo firma jest dobrym pracodawcą. Wiadomo, że chwalą pracownicy, którzy dobrze pracują!

Nie Polecam tej firmy jako godnego pracodawcy ani nawet jako jakiegokolwiek pracodawcy... To pomyłka która już dawno powinna zostać naprawiona.. niestety negatywne opinie są na bieżąco usuwane..pamiętaj nic co wydaje Ci się że, jest okej to nie jest ...nie marnuj swojego czasu na nich.. Były na szczęście krótko pracownik ..

Ostrzegam !!!

Dzień dobry wszystkim. Zacznę od tego co oferuje firma Dental Depot. Auta Fordem Focus na gaz, telefon ledwo działający, komputer ledwo działający, ipad nie działający. Baza klientów sprzed kilku lat bo aktualnej bazy nie ma z powodu braku zamówień i klientów , którzy zakończyli współpracę. Forma zatrudnienia działalność gospodarcza. Pewnie ciekawi was jak z płatnościami... Handlowcy dostają wynagrodzenie w ratach!!! Tak dokładnie dobrze przeczytaliście, w ratach. Oczywiście pierwsza rata nigdy nie jest zapłacona w terminie wynikającym z umowy. Pewnie zadajecie sobie pytanie jak można otrzymać wynagrodzenie w ratach. Tak w tej firmie to norma. Oczywiście nikt was nie informuje o tym , że to będzie mini ratka. Na zadane pytanie dlaczego tak jest i dlaczego nikt nie raczy poinformować, dostaniesz odpowiedź " Zbieramy pieniądze na wasze wynagrodzenie i nie wiemy kiedy będzie kolejny przelew" . Zaliczka też jest. Ale tylko jedna. Resztę musisz pokrywać ze swoich środków czyt. nimi ratki , która nie zostaje Tobie zwrócona. Premie też są tylko , że na FV bo na koncie sucho (nawet nimi ratki) Ta firma jak ktoś wcześniej napisał to bankrut. Jeżeli chcesz tam pracować jako wolontariusz to jest to miejsce dla Ciebie. Żadnych materiałów promocyjnych. Katalogi dostaniesz w dwudziestu egzemplarzach na cały teren a reszta katalogów jest drukowana na zwykłej drukarce atramentowej ( wstyd wejść z tym do kliniki ). Teraz trochę pozytywów . Rewelacyjne osoby to dziewczyny z marketingu i całego zaplecza firmy oraz bardzo dobry Product Manager. I z pozytywów tyle. Jak juz pewnie sie domyślacie całą firmę na łopatki położyła (usunięte przez administratora) . Nie można Z z tą Panią dojść do żadnego porozumienia. Każdy Twój pomysł jest traktowany jak próba oszustwa tylko dlatego , że to jest Twój dobry pomysł a nie (usunięte przez administratora), która nie może znieść myśli , że wcześniej na to nie wpadła . To z grubsza tyle. Nie będę oceniał kto jakim jest człowiekiem ale przestrzegam przed podjęciem współpracy z tą firmą. Dodam jeszcze jedno . Firma Biomet 3i to jest bardzo dobra firma jednak dystrybutor firma Dental Depot Wasio zrujnowa tę markę na Polskim rynku.

Stefan
@Ostrzegam !!!

Rozumiem Twoje rozczarowanie współpraca z firmą, ale czy podpisując umowę o pracę miałeś zagwarantowane wynagrodzenie w formie miesięcznej wypłaty, czy tygodniówek? Niektóre firmy stosują ten system wypłacania pensji. Czy rozmawiałeś z przełożonym na temat niedogodności, o których piszesz? Może taka rozmowa mogłaby poprawić relacje i zmienić warunki zatrudnienia na korzystniejsze. Czy wiesz coś na temat obecnych rekrutacji? Jeśli firma szuka pracowników napisz na ten temat na forum.

Napisałem swoją opinię poniżej. Jak chcesz to śmiało aplikuj. Jak masz inne pytania to pytaj śmiało.

Dominika

@Lukas, założenie własnej działalności pracując dla firmy wiąże się z płaceniem za siebie ubezpieczenia i składek. Czy według Ciebie to satysfakcjonujące forma zatrudnienia? Jak duży obszar masz pod sobą i czy baza klientów jest pokaźna? Piszesz, że dostałeś od pracodawcy wszystkie atrybuty przedstawiciela handlowego to znaczy samochód, komputer i telefon służbowy. Napisz więcej o samej pracy i Twoich obowiązkach. Czekamy na Twoją opinię.

Dominika

@Driver, piszesz że współpracujesz z firma, ale musiałeś założyć swoja działalność. Czy taka forma pracy Ci odpowiada? Na pewno są miesiące, kiedy prowizja i ilość zdobytych klientów jest wyższa, a co za tym idzie wynagrodzeni bardziej satysfakcjonujące. Narzędzia pracy handlowca typu samochód, komputer lub telefon są bardzo ważne i dobrze, że pracodawca je zapewnia. Podziel się swoimi doświadczeniami w pracy - na pewno będą interesujące dla innych osób poszukujących pracy.

Lukas
@Dominika

Tak jak piszesz trzeba założyć swoją działalność, przez co jest troche krucho nna koniec miesiaca. Fakt zapewniony samochod telefon co jest duzym plusem.

Dominika

Szukam informacji o firmie Dental Depot. Czy jakiś pracownik firmy mógłby dodać solidną opinię o pracodawcy? Opinia kogoś kto tam pracuje byłaby bezcenna dla osób które rozważają aplikację do firmy. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących zatrudnienia. @Klient, dziękuję za Twoją opinię. Twoje informacje są bardzo pomocne.

Leo
@Dominika

Wysłałem CV na stanowisko przedstawiciela handlowego. Zaprosili mnie na rozmowę. Czego się spodziewać? Może ktoś w czymś pomoże, jakieś informacje?

1,2,3,
@Leo

Na jaki teren aplikujesz ?

Dominika

@Leo, jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty. Jakie warunki pracy Ci zaproponowano i jakich kwalifikacji oczekiwał od Ciebie pracodawca? Czy możesz liczyć na narzędzia pracy takie jak telefon, czy samochód służbowy? Co będzie należało do Twoich zadań w pracy? Czekam na Twoją opinię.

Driver
@Dominika

Na przedstawiciela handlowego karzą założyć własna działalność. Co z tego, że dają ci narzędzia samochód, telefon, jak potem z prowizja i zarobkami jest kiepsko. nie polecam

Dominika

@Klient może wiesz jak wygląda sprawa z umową, oferują umowę o dzieło, zlecenie czy o pracę? Czy oprócz premii firma dopłaca do karty sportowej albo innych benefitów pozapłacowych? Nie wiesz, czy obecnie poszukują pracowników?

Klient
@Dominika

Ja wszczepiam implanty i w taki sposób poznałem Pana P. Wątpię żeby kogoś szukali na woj. mazowieckie jak mają taką osobę. Z tego co wiem to Pan P. Jest opiekunem kilku województw. Na inne zadane przed Ciebie pytania nie znam odpowiedzi.

Klient

Mają teraz bardzo dobrego Managera w Warszawie Pan P. Więcej nie mogę zdradzić RODO :) . Błyskawicznie wszystko załatwia. Wszystkie moje zaległe sprawy które się ciągnęły miesiącami załatwił w tydzień. Działa natychmiastowo. Robi porządek u siebie na regionie bardzo Ale bardzo w profesjonalny sposób. Widać że jest stworzony do tej pracy. Ciekawe tylko czy DDW doceni jego pracę. Życzę Panu powodzenia i trzymam kciuki za Pana. P.s. Spore grono podziela moje zdanie.

Dominika

Wcześniej niezbyt polecaliście pracę w Dental Depot Lucyna Wasio - jak sytuacja wygląda teraz? Może w firmie coś się zmieniło na lepsze? Czy ktoś z obecnych pracowników chciałby coś powiedzieć na ten temat? Wasze opinie mogą być bardzo przydatne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w Dental Depot Lucyna Wasio.

Anita

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy a patrząc na forum i tą ciszę !!

magdaW

nie polecam nawet na tzw. przetrwanie.. szkoda słów aby opisać tutaj jakie cuda dzieją się w tej śmieszne firmie ...

ad

Może wiecie czy niedługo znajdzie się u nich zatrudnienie na pracownika biurowego? Chętnie bym się załapał, bo na pewno ejst szansa u nich na dwuskładnikowe zarobki.

Vd
@ad

Nawet o tym nie myśl...

olek

ja właśnie musze iść na jakiś generalny przegląd tak naprawde i nie wiem gdzie się wybrać, to w końcu nie wizyta u fryzjera tylko już dentysta, do którego trzeba mieć zaufanie i dlatego też chciałem wypytac co i jak, powiedzcie przede wszystkim czy on dobrze robi i czy potem nie ma się kopotów jakiś i nie trzeba poprawiać?

ph

To co nie ma tam stałej załogi? Przemiał na wszystkich szczeblach? Da radę tam dłużej niż rok popracować? Co sądzicie o ludziach tam pracujących? bo szefów zawsze się nie lubi.

Stomatolog
@ph

Kolego , o jakich szczeblach mowa . Szczeble sa w Koncernach , duzych firmach a nie w Dental Depot . To jest tylko malutka hurtownia (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Dental Depot Lucyna Wasio - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dental Depot Lucyna Wasio?

Kandydaci do pracy w Dental Depot Lucyna Wasio napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dental Depot Lucyna Wasio
  • CHŁOPSKA 28