Opinie o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ronal Polska sp.zoo. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ronal Polska sp.zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ronal Polska sp.zoo w Wałbrzych

Mam już tego dosyć

Robol Święta prawda, nas zwykłych pracowników ma się głęboko w d#pie. Już wyczynem kadry kierowniczej jest podanie ręki przy przywitaniu się.....a tak poza tym chciałem jeszcze zwrócić uwagę na jedną rzecz, stanowisko zawieszania kół na lakierni, chyba już dawno ktoś kto układa plany zawieszania zapomniał, że u nas nie ma robotów jak w innych zakładach ale koła zawieszają LUDZIE. Ja wiem, że to fajnie wygląda jak się układa taki plan w komputerku ale trzeba pomyśleć że ktoś te koła będzie musiał zawiesić. Chodzi mi głównie o sytuacje jakie mają miejsce ostatnio. Na 8 czy 12 godzin zawieszania 70% czasu są to koła 19 calowe i chyba nikomu nie muszę mówić ile takie koło waży, a do tego że koło waży ile waży trzeba dodać fakt że na palecie mamy aż 16 sztuk co oznacza bieganine przez 4-5 godzin non - stop. Do tego koła na bezbarwny oczywiście same wielkie krowy i na dobicie człowieka w kolejce czekają już koła 20 i 22 cale. Ja rozumiem, że zakład kładzie nacisk na same wielkie koła ale można by je poprzedzielać jakimiś mniejszymi żeby mieć chociaż czas na wyjście do kibla. Tylko czekać aż zaczną strzelać kręgosłupy, ludzie zwłaszcza nowi widzą co się dzieje i uciekają po 2-3 dniach. Nowych pracowników upycha się na inne stanowiska tylko nie na zawieszanie żeby nie spieperzyli od razu a zawieszają starzy pracownicy....Panie planisto szanowny pomyśl o LUDZIACH bo to dzięki nim masz co miesiąc 10-go kasę na koncie.....

@Mam już tego dosyć

Dlatego panowie trzeba szukać innej pracy. W tym zakładzie człowiek się nie liczy tylko koła które w planie co druga pozycja to "pilne" przeważnie 19,20,22 cale.

Parówa
@Mam już tego dosyć

Panowie jesteście żałośni biadolicie, żalicie się, piszecie opinie a tak naprawdę to nic nie robicie w tym kierunku aby sytuacja na ZAWIESZANIU kół się zmieniła. To prawda wszystko ale po pisaniu na gowork.pl nic nie zmienicie. Ronal to firma z obcym kapitałem i liczy się największy zysk aby prezesi i całe szefostwo szybko się bogaciło. To stanowisko obrazuje ja Ronal traktuje ludzi w Polsce. W innych zakładach za granicą nikt nie zawiesza kół 19, 20 czy 22 calowych bo tam są związki zawodowe i instytucje które przestrzegają norm pracy. Pracodawca podaje normę zawieszania 8000 kg na zmianę roboczą co jest od dawna ewidentną bzdurą. Ta norma obecnie to ok 24000 kg i co czy ktoś z was napisał doniesienie do PIP czy dalej do Prokuratury, tak do Prokuratury bo fałszowanie norm jest oszustwem karalnym przez kodeks karny. Panowie problem nie rozwiąże się sam, po to są różne instytucje aby walczyć o swoje racje tam, a nie biadolić i narzekać. A na marginesie robota na ZAWIESZANIU nie będzie bo jest nowa inwestycja, buduje się nowe hale produkcyjne więc brak funduszu na robota, a co tam ludzie jak postrzelają im kręgosłupy to teraz Ukraina będzie zawieszać koła. Ostatecznym rozwiązaniem jest zmiana pracy na lżejszą i bardziej przyjazną a jak nie będzie kto miał zawieszać kół bo i Ukraina się skończy, gdyż już wyjeżdzają do pracy na zachód Europy to wtedy będzie musiał pojawić się robot i pieniądze się znajdą tzn. chęci się znajdą bo pieniędzy w Ronalu na inwestycje zapewne nie brakuje. Panowie mniej gadajcie a więcej działajcie. Pozdrawiam

...
@Parówa

O tych robotach mydlą oczy od początku, nie łudzcie się że będą, strzeli kręgosłup wezmą nastepnego człowieka, wiekszosc narzeka na gnaty, że ich bolą. Majstrów i resztę to nie obchodzi. Najważniejsze wydobycie. Jeśli macie okazje to zmieniajcie pracę na lżejsza. O zwiazkach zapomnijcie, bo w zarodku to zniszczą...Na Ronalu świat sie nie kończy.

Anty
@...

Roboty robotami zastanów się ile osób do obsługi będzie potrzeb, a jak nie umisz sobie wyobrazić to ci powiem jedna! To ile do zwolnienia ty i reszta, i jaki wszedł rachunek szukaj pracy kurna skończyłem zawodówkę, a taki ze mnie dobry analityk zatrudnienia pracowników.

Sparta

Co to zmieni że nie będziecie chcieli iść , nie dostaniecie butów , nie zjecie dobrego obiadku i nie zobaczycie Omeny . Nie przemyślane decyzje

Haha
@Sparta

Doby obiad to gotuje moja żona buty sobie kupię jakie będę chciał a Omene to można zobaczyć w TVN pozdrawiamy cała hala z Ciebie wali haha

kcin
@Sparta

Swoja droga to jak widać lepiej dać Omenie niż pracownikom :)

Prezes CCC
@Sparta

A zmieni coś jak pójdziemy?! Zapomniałem że Ronal to potentat butów, od japonek po trapery!!! Pierwszy raz pracownicy postąpią z zakładem pracy jak zakład pracy z nimi postępuje od lat!!!

Jarek
@kcin

Tutaj piszecie że nie pójdziecie na imprezę a w rzeczywistości będzie na niej wielu z Was. Czy nie będzie Wam głupio? Tutaj wszyscy są anonimowi co dodaje Wam odwagi. Dlaczego w zakładzie na zebraniu nikt z Was nie mówi tego co tutaj piszecie?

Norbert
@Jarek

Powiedzieliśmy kierownikowi jasno dlaczego nie chcemy pójść. Każdy z nas był na rozmowie że nie doceniamy starań firmy, niestety nie wiemy czy ta rozmowa coś zmieni/ła. Jeżeli ktoś zachęca na pójście tylko i wyłącznie otrzymaniem butów to słabo zachęca. Wolał bym szacunek na co dzień i przemyślane decyzję, godziwą płacę, logikę oraz odrobinę kultury osobistej, zwykłe codzienne "jak się macie?" lub " czy możemy Wam w czymś pomóc?" niż sztuczne uśmiechy na imprezie. Impreza jest w stylu co miesiąc zabrać 400 zł tylko po to aby na koniec roku na święta dać 1500 zł. Wystarczyło w pierwszym mailu napisać, że każdy uczestnik który przyjdzie na imprezę dostanie 2 tys euro na 50-cio lecie . FREKWENCJA całe 100 %.

mordeczka

Ronal pokazał juz jak szanuje pracowników dzieląc na lepszy i gorszy sort przy obchodach 20 lecia grupy Ronal Polska jak wybrani pracownicy dostali bonifikaty finansowe a drugi sotr na pocieszenie bluzy W tym zakladzie nie ważne jak pracujesz z jakim zaangażowaniem najwazniejsze zebyc nie chorował i sie za duzo nie odzywał to moze wtedy po 10 latach pracy dostaniesz 50 gr podwyżki. Na nowe stanowiska sa przyjmowani ludzie z zewnątrz a pracownicy z produkcji mimo ze sa w wyższym wykształceniem i znają proces od podszewki sa na ostatnim miejscu do ewentualnego awansu zamykanie pracowniką ust przez dodatwk 400+ a później kombinowanie na tysiąc sposobów jak tych pieniążków nie wypłacać pozdrowienia szefostwa bo to tylko ich zasluga ze zaklad produkuje koła

Otwórzmy oczy
@mordeczka

Te 400 + to też jest dobry wałek.Na samym początku było mówione, że będzie to dodatek za frekwencje. Czyli jesteś 100% czasu w pracy to dostajesz 400zł do wypłaty. Nie wiem jak na innych działach ale u nas (lakiernia) nasz pan i władca wymyślił sobie, że aby otrzymać te 400zł musisz mieć 100% frekwencji i uwaga zrobić komplet nadgodzin.....to co się wyprawia w tej formie to jest (usunięte przez administratora)w czystej postaci. Zresztą i tak nie można odczuć tego 400+ bo mamy obniżane nagrody w to miejsce....Robią z nami co chcą myślę, że ten cały szum który dzieje się wokół śmiesznej imprezy dla kadr kierowników i majstrów (bo przecież nie dla nas) to dobry moment do jakiejś większej akcji.....

Gorszy sort W06

Dzisiejszy Ronal to jakaś kpina. Panie (usunięte przez administratora), szanowna (usunięte przez administratora)coście uczynili z tą firmą. Kiedyś pracować w Ronalu to było coś. Ciężko było dostać się na jakiekolwiek stanowisko. U każdego kierownika leżały stosy podań. Ludzie zarabiali konkretne jak na Wałbrzych pieniądze (średnio 2 razy tyle co na strefie) I atmosfera była zupełnie inna. Jak jest teraz? Każdy widzi. Firma się rozwija, stała się koncernem, jest potężnym graczem na rynku, potentatem w produkcji felg z rocznymi milionowymi obrotami w euro. I tylko zapomina o swoich pracownikach dzięki którym odnosi takie sukcesy. Ludzie w tym wszystkim przestali się liczyć. Pensje zostały w latach 90, brak podwyżek, zero socjalu i nierówne traktowanie.  Taka ciekawostka i zobrazowanie zastoju płacowego firmy: 15 lat temu, a może i wcześniej na kluczu chipowym było 21 złotych i w 2019 roku nadal jest 21 złotych. Jaja jakieś. Stary pracownik odlewni nie jest w stanie zarobić 3000 złotych? To za przeproszeniem baba na kasie w Lidlu bierze takie pieniądze. Na odlewniach na strefie zwykły pracownik zarabia już więcej niż majster na odlewni u nas. Ludzie zwalniają się, a nowi nie mają zamiaru pracować w takich warunkach za takie ochłapy. W zakładzie panuje podział jak w polityce na lepszy i gorszy sort. Ci z lepszego co kwartał bawią się i rządzą w drogich knajpach gdzie nikt nie liczy się z pieniądzem i wydaje go na drogie trunki na lewo i prawo, pijąc na umur i chwalą się tym jeszcze. Ci gorsi raz w roku mają spend z kilkoma piwami wydzielonymi na talonie. Powstają nowe, nikomu nie potrzene stanowiska typu KVP  gdzie zatrudnione osoby pojęcia nie mają o specyfice naszej pracy, a swoją niekompetencją tylko drażnią pracowników. Nic nie robiąc, wręcz przeszkadzając biorą konkretną monetę... i jest ich coraz więcej. Pytam. Co się dzieje z tą firmą? 50 lat firmy i co? Buty? Co za idiota wpadł na tak genialny pomysł? Co to ma wspólnego z firmą? Żenada. Wstyd. Cała strefa się z nas śmieje. I ta wymuszona, niby z dobrowolnym udziałem, choć nie do końca impreza. Pytam dla kogo ta zabawa? Panie Prezesie nas już to nie cieszy. Może kiedyś, kiedy pracować w Ronalu to był prestiż i wyróżnienie. Teraz niestety wstyd się przyznać do pracy w tej firmie. Gorycz nic więcej. A rządzący dziwią się dlaczego powstają związki. Może Zarząd to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy. Pamiętajcie. Firma to ludzie. I za całym tym waszym sukcesem 50 letnim stoją ludzie. Szkoda że o tym zapominacie. Firma która nie dba o pracownika chyli się ku upadkowi. Czyżby to początek końca Ronal Group?

@Gorszy sort W06

Nic dodać nic ująć cała prawda o firmie Ronal niegdyś może i dobrze postrzeganej a dzisiaj...…. opinie są fatalne zarobki są marne brak kompetentnych ludzi. Zresztą może takimi jacy tam pracują po prostu łatwo manipulować bo pracują za grosze nie mają nic do powiedzenia. Już od wejścia na W6 prostactwo bije po oczach a raczej uszach bo przechodząc obok działu kadr słychać jedynie piski krzyki wulgaryzmy i dziki śmiech. Matko kogo się tam zatrudnia!!! W żadnej firmie nie spotkałem się z tak niskim poziomem kobiet zatrudnianych w biurach! A to jakby wizytówka firmy. Może w przyszłości coś się poprawi może jak zmieni się ekipa. Chyba najlepsi już odeszli z Ronala o ile tacy tam pracowali zresztą z tego co zauważyłem nikt wartościowy tam się nie uchował.

Firma Ronal Polska sp.zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy zostaliscie już poinformowani o nowej koncepcji odnośnie imprezy. Nie musimy na nią iść. Zalecana jest obecność pracowników biurowych oraz majstrów. Cała reszta może zostać w domach wraz ze swoimi rodzinami. Aż tak bardzo firma się nas wstydzi. Brawo za taką decyzję.

Odlewnia

Haha spoko. Fajnie bo będzie wolny piątek :-) bez majstrow to nie pojedzie :-) Dobrze że jest taka akcja bo poznałem jakim człowiekiem jest(usunięte przez administratora) Panowie kto (usunięte przez administratora) się urodził kanarkiem nie zdechnie

W06

A skąd kolego masz takie informacje?

Stary

ja bym się jeszcze zapytał W 14 jak oni się na ten cały cyrk zapatrują w końcu wszyscy gramy do tej samej bramki 3 zakłady 3 imprezy na 50-lecie jak nie będzie frekwencji to szefostwo może wreszcie zauważy problem trochę żal bo tak ceniona na świecie firma nie jest w stanie odpowiednio docenić i zmotywować do dalszej pracy ludzi którym zawdzięczają sukces i duże pieniądze na początku poszła fama że za każdy rok przepracowany będzie 100 ojro potem 50 a na koniec że nie będzie nic tylko buciki (informacje podane przez kierowników działów) wiadomo że każdemu kaska by się przydała Ci co pracują długo +10 lat sporo by zyskali ale teraz już nie o to chodzi przede wszystkim poprawić warunki pracy lepszy socjal i podwyżki przeliczniki premii itp teraz nie przekupią nas jednorazową nagrodą teraz walczymy o lepsze życie dla nas i naszych rodzin jak będziemy trzymać się razem ugramy dużo pozdrowienia dla szefostwa mam nadzieję że zauważą problem już minęły te czasy gdzie do Ronala walili drzwiami i oknami teraz to pracodawcy zabiegają o pracowników ludzie Szefowie się macie bardzo dobrze wyszkoloną kadrę pracowników (nie mówię o dupolizach z Qs KVP i innych dziwnych działach) potęga Ronala to pracownicy produkcyjni bo to dzięki im wszystko się kręci pozdrawiam wszystkich

Stary
@Stary

pamiętam dobre czasy na W10 co jakiś czas (usunięte przez administratora)k przechadzali się po zakładzie z każdym się przywitali stanęli na chwilę aby zamienić słowo jak się pracuje jak samopoczucie itp wysłuchali co jest dobrze a co można poprawić w warunkach pracy i płacy nie było problemu szczerze porozmawiać teraz to nie jest możliwe bo przez 5 lat szefostwo widziałem 2-3razy jak audyty były pracownik odszedł na dalszy plan szkoda bo kiedyś było normalnie

Stary pracownik
@Stary

Tutaj nie ma się co pytać kto jak się zaopatruje tylko olać wszystkimi działami tą imprezę dla złodziei z biura. Pewnie fundusz dla pracowników został zgarnięty przez bebechów jeżdżącymi merolami a robolom zostały buty pewnie te same sandałki, które mamy od 20 lat tylko w innym kolorze. Najpierw miały być pieniądze a teraz zostały tylko buty. Na 40 lecie 300 euro, scyzoryk a na 50 lecie, gdzie przez 10 lat doszło miliony kół kopiowanych 19, 20, 22 cale, nie stać ich na nagrodę dla ludzi robotów przerzucających codziennie 70 ton? Co roku szedłem na imprezę z rodziną a teraz bez osoby towarzyszącej na galowo po odbiór butów żebym dalej robił tam dziennie 20 kilometrów kolejne 20 lat bez żadnej podwyżki a roboty coraz więcej i ciężej. Śmiech na sali. Ludzie się zwalniają i będą się zwalniać bo to praca dla bezmózgów bez życiowych perspektyw, którzy pójdą zawieszać albo ściągać dziurawe 30 kilowe koła. Łepki po dwóch latach zarabiają tyle samo co ja po 20 wypruwania żył żeby napchać portfele kierowników.

101odlewnik

A gdzie do tego związki zawodowe?! Tak koledzy zawsze narzekają że nikt z odlewni się nie zapisał, stosowali różne epitety. Sądzę że pokazaliśmy wam jak się jednoczy ludzi, teraz pokażcie jak wy jesteście za ludźmi!!! Nie wiem czy (usunięte przez administratora)to czyta ale chciałem go pozdrowić z tej komuny!!! To już nie gra o drobne i jakieś 400 zł czy inny śmieszny program, nie zamknie nam gęby, może wam otworzy oczy???!!! Teraz jak będzie? Jak w Kinksajs..... EJKUM KEJKUM Iwo RATUJ???!!!!

W06 Wałbrzych

Dzień dobry, Jak na całą sytuację W10? Może Panowie się wypowiedzą?!

Chory system
@W06 Wałbrzych

Gdzie jest W10 gdzie jest W14

Nick Nolte

Zajmij się pracą jełopie!!!

Robaczek

Ja tylko czekam na odlewnie kiedy rzuci rękawice i porostu wyjdą z zakładu a za nimi reszta działów. Jest to jedyna koncepcja gdzie może Szwajcaria i nasza Góra ruszy głową. Prędzej czy później do tego dojdzie.

Ja chcę buty
@Robaczek

Nasza góra wszystko sprytnie maskuje przed Szwajcarią. Jakby odlewnia albo każdy inny dział rzucił rękawice i wyszedł to Nasze szefostwo pewnie przekaże Szwajcarii że to nie strajk to planowy urlop tego działu :)

Robaczek
@Ja chcę buty

Dlatego za odlewnią muszą pójść wszyscy. Maszyny same nie obsłużą się. A jestem pewny że pójdą za nimi.

@Ja chcę buty

Trzymam kciuki aby wszystkim Nam się poprawiło w tej firmie. Takie mam marzenie. A tak na serio może znajdzie się ktoś kto na imprezie porozmawia z przedstawicielem szawajcarii, przekaże właściwe filmy, zdjęcia, maile, pokaże nasze umowy na 2 euro brutto. Jesteśmy najtańsza fabryką i najbardziej efektywną z całej grupy. Robimy koła dla 3 zakładów, za grosze i to dosłownie.

@Robaczek

Odlewnią sobie mordy nie wycieraj.Sami pokażcie,że macie jaja.

Żubr

Murem za odlewnia??(usunięte przez administratora)Chłopaki na odlewni są w porządku i trzymają się razem. I pamiętajcie. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Bo jak majster za pracownikami tak i pracownik za majster!!!

Murarz

MUREM ZA ODLEWNIĄ !!!!!!!!!

W_0606

Panowie zenada jedynie odlewnia na w06 sie postawila w calosci mimo ze na zebraniu z kierownikiem poruszono nawet temat ze beda zwolnienia i ze przelicznik premi nie bedzie odpowiedni do wielkosci kol oni sie wypieli na ta impreze w calosci nikt inny pojedyncze osoby wiec jak tu ma byc lepiej !obrobka tylko placze a jaj nie maja a najwieksza zenada jest lakiernia tam wykreslily sie 3 osoby a oni najwiecej placza ze wszystkich jaka kasa mala jaki kierownik zly itp a jak przyszla okazja to jak (usunięte przez administratora) podwinely ogon i do budy!!!i na tym 50 leciu sprzedadza sie za 4 piwa i 2 kielbasy bo nazekaja a tam beda kierownikowi w (usunięte przez administratora) wchodzic!!!panowie obudzcie sie nie jestescie dziecmi...

Lakiernik
@W_0606

Spokojnie kolego lakiernia już zaczyna rozmawiać między sobą o bojkocie. Więcej szczegółów już niebawem:) I nie martw się o nas nie podkulamy ogonów i nie damy się sprzedać za kiełbaskę i piwko.

Ja chcę buty

Panowie krótko - szacuneczek dla odlewni, chłopaki pokazali charakter, brawo dla nich, inni niestety nie mają tyle odwagi i jaj, żeby zbojkotować tą śmieszną imprezę. Sprzedajemy się niestety za parę butów z Chin. A dla tych co myślą, że się najedzą i popiją to mam złą informację - nie będzie alkoholu podobno, a jedzenie to będzie tylko ''poczęstunek" więc się nie nastawiajcie za bardzo :) Brak podwyżek, brak kasy na jubileusz - perspektywy rozwoju coraz lepsze :) No ale buty będą : ) :) :)

Solidarnie!

Żeby ten bojkot przyniósł jakikolwiek skutek, to cały zakład musi solidarnie wypisać sie z tej imprezy. Panowie pokażcie że macie jaja! Bo inaczej nic się nie zmieni.. Tylko razem solidarnie mozemy cos zmienic!

KrólJulian

Brawa dla tych co maja jaja i wypisuja sie z tej reklamowej imprezy 50 lecia firmy Ronal to jakis zart buty dla pracownikow ha!! Pracujesz 15 lat i wiecej...a oni nie potrafia cie nawet docenic klepia cie po ramieniu i smieja ci sie w twarz a ty nawet nie mozesz wywalczy podwyszki kierownik cieple kluchy nic nie potrafi wywalczy dla swoich pracownikow!!ciekawe czy kadra kierownicza i biura tez dostaną buty po co dac ludzia wystarczy ze bedzie telewizja i pogodynka Tvn dlatego pocalujcie sie w (usunięte przez administratora) moze akurat dzieki temu centrala dowie sie jaki ludzie maja stosunek do obecnej sytuacji jaka panuje w tym chorym systemie zarzadzanych przes tych idiotow ktorzy przypisuja sobie wszystkie sukcesy a pracownika traktuje sie jak robola ktory moze pracowac 15 lat bez podwyżki ale BUTY DOSTANIESZ TYLKO BADZ BO FREKWENCJA JEST NAJWAZNIEJSZA to jest wlasnie Ronal Polska !!!

@KrólJulian

"Kierownik Ciepłe Kluchy".Trafione w samo sedno.

Nick Nolte

Bojkot Imprezy 50-lecia...czas zacząć !!!

Marian

Impreza impreza i po imprezie:) tak trzymać chłopy.

Odlewnik
@Marian

Panowie, o ile dobrze kojarzę to udział w tym "jakże prestiżowym i wyjątkowym" wydarzeniu jest dobrowolny, dla osób chętnych. Nikt nikogo nie zmuszał do wpisywania się na listę. Sam jestem jednym z tych, którzy zbyt pochopnie i optymistycznie ocenili rangę tego, co ma się odbyć już niebawem, przy jednej z głównych ulic Wałbrzycha. Nie mogę tylko pojąć, czemu ma to służyć? Promocji firmy dla pracowników, którzy mają już dość tej roboty, pomysłów szefostwa i sposobu w jaki są za swoją prace wynagradzani? Czy może to promocja dla tych, którzy będą patrzeć na ten cyrk zza szyb autobusów i samochodów przejeżdżając w te dni przez Wałbrzych? Może przeczyta to ktoś, kto mógłby znać odpowiedź na tę zagadkę.

Piknikers

Pokażcie w końcu że jesteście facetami z jajami robią z nas szmaciaży śmiejąc nam się w twarz dając jakieś zasrane buty. Weźcie sprawy w swoje ręce i olejcie ich ta imprezę na to wychodzi ze to jest ich jubileusz a nie nasz my jesteśmy tylko statystami na placu. Idźmy w ślady odlewni pokażmy że nie jesteśmy cipeuszami.

Osiłek
@Piknikers

Wielki szacunek dla odlewni że wypisala się z imprezy 50-lecia. Kasy nie będzie a jak już nawet coś dadzą to grosze. Porostu jesteśmy dziadami dlatego chcą nam dać buty żeby pół Wałbrzycha chodziła w nich i robiła darmową reklamę. Myślę że Szwajcaria się też wypieła na nas ponieważ to oni powinni za takie 50-lecie nas wynagrodzić. W normalnej firmie za takie LECIE każdy by dostał wynagrodzenie kilku wypłat a nie buty. Smutne ale prawdziwe:(

QS
@Piknikers

Święte słowa po raz kolejny pokazują jak bardzo mają w (usunięte przez administratora) zwykłych pracowników. My mamy orać a oni spijać śmietankę takie jest założenie. Ja też podziękuje za imprezę przygotowaną dla kadr i kierownictwa za starą kiełbasę i szczocha w postaci piwa. (usunięte przez administratora)a nam chcą zamknąć buzie parą bucików....żenada ta firma zeszła już na psy

Robek

Ludzie, obudzcie sie i pokazmy ze mamy jaja! Masowo wypisujemy sie z tej super imprezy zorganizowanej dla prezesow. Po co mamy isc i sie glupio udawac ze jestesmy szczesliwi skoro tak nie jest, moze Szwajcaria w koncu zauwazy ten zasrany problem. Nie dajmy sie ponizac za pare adidasow z bangladeszu

Odlewnik
@Robek

Jestem jak najbardziej za tym co pisze Robek w06 wypisuje się(nie wiem czy masowo) z imprezy, to spęd propagandowy dla korpo biurw. Niech dalej kręcą te śmieszne FILMIKI, dla sztucznego, nikomu nie potrzebnego działu zwanym "KVP." Niech się dalej pięknie uśmiechają do kamerki mówiąc nam z obłudą jak bardzo cenni jesteśmy i komu firma zawdzięcza swój globalny sukces... Po prostu żal....

Zostaw merytoryczną opinię o Ronal Polska sp.zoo - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Ronal Polska sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Ronal Polska sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ronal Polska sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 4 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ronal Polska sp.zoo