Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Nikt

Prawda , prawda. Dostaniemy podobno od 250 do 350. Będzie zależało od zarobków

Wiedzacy
@Nikt

Czyli im większe zarobki tym większa premia !!! Ha ha ha

Mala
@Nikt

A to sprawdzona informacja ? Zebysmy za wcześnie się nie cieszyli

Brutto

Mam pytanie do kalafiora nie wstyd ci człowieku obserwować ją jak się przebiera...i łazisz za nią jak piesek ludzie wszystko widzą...wstyd na takim stanowisku takie zachowanie...

Powaga
@Brutto

Pani nim rządzi on to tylko marionetka najlepsza szopka jest na parkingu hahahhahahaha

Ciekawa
@Brutto

Kto to jest kalafior szepnijcie słówko

Dobrze ze zarząd firmy się umiłował nad Nami. Nie wyobrażam sobie Świąt bez premii z taką pensja.

Pracownica

Cwaniaki z hR ciagle na nadgodzinach, nie wyrabiaja sie w dobie komputerow i programow ktore wszystko licza same one sa wiecznie zarobione ze nie maja czasu sie nawet wysrc, ale na siedzenie godzine w stołówce maja czas. Skrzyneczke sobie wystawily hahahaha chyba zeby nie bylo widac ze nic nie robia a dyrektor mowi ze nie ma podwyżek bo wszystkie pieniadze ida na nadgodziny kogo nadgodziny chyba tych od krecenia lodow.

Basia
@Pracownica

To prawda. O co nie zapytasz tych kobiet to nic nie wiedza. Jedna patrzy na druga. Wydaje mi sie ze jeszcze tych kobiet jest tam za mało. Albo niech zatrudnia tam kobiety z produkcji. Podejrzewam że większy bylby tam porządek.

Wiedząca

Podobno 350 zł dostaniemy dodatkowo do 14.12. Ciekawe czy to prawda. Oby. Będą swieta

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Zadowolona

Dzisiaj była wypłata. Dzięki socjalnemu dostaliśmy troszkę więcej pieniędzy. Będą święta:)

Jerry

Słyszałem że zarząd zakładu postanowił w ogole nie dac premii na Święta. Czy to prawda?

Jola
@Jerry

Też tak słyszałam. Ale nie ma co sie martwić. Zarząd zorganizuje wigilię zakładowa. Będą po dwa pierozki i ziemniaki. Moze zupa. Troche sobie podreperujemy budżet.

Orange
@Jerry

Obejdzie się bez premii. W końcu dostaliśmy pomarańczowe czapki.

Nowa
@Jola

Tak podreperujemy sobie budżet jeden posiłek za fri

A może by tak podać jakieś informacje odnośnie talonów i premii świątecznej. A może boicie się reakcji pracowników, zarządzie ty jeden...

Dziwny zakład. Najtrudniejsza praca w całej korporacji. Ze względu na stare maszyny. Ktore mają po 30 lat i więcej. Żadne Tyco w całej korporacji nie ma tak starych maszyn. Praca naprawde na nich ani do przyjemnych ani do łatwych nie należy. A pensje? Lepiej nie pisac . Szkoda zdrowia.

Nie polecam

Nie polecam pracy w firmie tyco. Placa minimalna,ludzie zawistni. Zyja plotkami. Mlody czlowiek przychodzi do pracy aby zaczac zyc na wlasny rachunek. Daje z siebie wszystko a nawet wiecej a w zamian zostaje ponizany, wykorzystany i staje sie ofiara plotek wyssanych z palca. Ludzie wierza we wszystko jakby nie mieli wlasnego rozumu. Jednym slowem wyzysk ,falsz i obluda ! Czy sa na tym swiecie jeszcze prawdziwi ludzie ? Czy istnieje jeszcze szacunek i empatia ?

Luk

Moje sugestie dla Tyco Electronics: Moło płacą brak nadgodzin

Marlena
@Luk

Nadgodzin brak , premii nie widać, a na święta pieniądze za talony pożal się Boze Tyco, Tyco co się z wami dzieje, panie prezesie, może jakieś sugestie, a o podwyżkach to nawet wstyd mówić

CNA
@Marlena

Człowiek chce sobie dorobić chociaż sugestiami . Wiadomo chociaż bon wpadnie. To też lipa bo musi czekać 2 miesiące i okazuje się że jeszcze musi czekać. A miało być już tak dobrze. Jak zresztą ze wszystkim w tyco. Żal.

Pączus
@Marlena

Niestety firma Tyco schodzi na psy, tak do wiadomości dla tych, którzy chcą tu przyjść do pracy.

Młoda

Witam, czy w waszej firmie jest akord bo nie mogłam niczego na ten temat poszukać i jak wyglądają wasze pensje w miarę okej?

Aaa
@Młoda

Akordu nie ma. A pensje hmmm szału nie ma.

Luk

Czegoś tu nie rozumiem szukają do pracy a chcą zwalniać?

@Luk

Bo to Tyco jest! Tego nie zrozumiesz! :-)

minionek@

Wy tak ciągle o pani J..., a dlaczego nikt nie przedstawi osoby pani P z poziomu -1, to jest wzór który ukazuje prawdziwe oblicze tej osoby. Tak głośno było mówione o szacunku wobec siebie, zrozumieniu, normalnych i zdrowych relacjach między przełożonym, a pracownikiem po coś był swego czasu audyt, który miał Nas wprowadzić w zdrowe relacje między ludzkie. Niestety wszystko okazało się być porażką dzięki 1 osobie, jaką jest pani P. Jej stosunek do pracowników jest niegodny jej funkcji jaką pełni dlaczego? Już tłumaczę i to znajdzie potwierdzenie wśród moich współpracowników, a mianowicie opieszałość w działaniu, agresywność słowna, chwiejność w wypowiadaniu własnego zdania, (usunięte przez administratora) taką mamy plejadę gwiazd która Nami ciężko pracującymi osobami rządzi. A sama tak naprawdę nic nie robi, bierze kasę za gnojenie innych, przeciwieństwem tej osoby jest Pani I która naprawdę zasługuje na pochwały za swój wkład w pracę.

M.M.
@minionek@

Dzień dobry. Jakie masz pojęcie o tych osobach? Wypowiadasz się tak negatywnie na ich temat. Być może któraś z tych osób musiała Ci bardzo zaleźć za skórę albo po prostu nie spełniasz należycie swoich obowiązków w tej firmie. Nie wiem jaki masz w tym cel. Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią. Bardzo dobrze znam panią I., panią P. i panią J. Była także nie raz okazja żeby przypatrzeć się ich pracy/pracować z nimi i zapewniam Cię że naganne zachowanie nie jest ze strony pani P. ani p. J. Swoją drogą trzeba uważać co się tutaj pisze i niektórym radzę zostawić swoje komentarze dla siebie bo w końcu ktoś się zdenerwuje i zgłosi to odpowiednim służbom. Pewnie ktoś sobie pomyśli że komuś grożę, ale tak nie jest. Po prostu nie każdy będzie znosił oszczerstwa, obelgii wypisywane w internecie. To jest nielegalne. Pozdrawiam

Nie prawda
@M.M.

Ludzie wyrazaja tutaj szczere opinie i przytaczaja prawdziwe sytuacje wiec nie ma mowy o oszczerstwach i obczernianiu. Jezeli jakakolwiek wypowiedz narusza regulamin jest natychmiast cenzurowana badz usuwana. Jezeli tak wielu ludzi zgadza sie z wyrazanymi opiniami to najwidoczniej swiadczy to o ich wiarygodnosci. Bardziej martwilbym sie ze ktoregos dnia ktos nie wytrzyma presji i zglosi mobing ktorego doswiadcza w pracy. A wielu jest swiadkow na wulgaryzmy ,ponizanie i niestosowne zachowania wobec pracownikow. Gdyby ludzie byli traktowani z szacunkiem nie mieliby potrzeby szukania slow otuchy i zrozumienia na forum albo chociaz zwyklego wyzalenia sie. Mobing prowadzi do depresji. Mysle ze nad tym trzeba sie pochylic. Niestosownym zachowaniem byloby wypisywanie rzeczy niezgodnych z prawda. Ludzie cierpia w milczeniu bo boja sie zwolnien dlatego daja upust emocjom na forum. Opinia na temat brygadzistow tez jest kluczowa dla osob zainteresowanych praca w Tyco.

Czy w tym zakładzie będzie jeszcze normalnie???

Prorok

Nieee, będzie jeszcze gorzej..

Zgadza sie !!!!!

Z reszta o pani J można znaleźć wpisy z 2015 roku jak byla brygadzistka na kablach. Historia lubi sie powtarzac. Niestety nie każdy zdaje sobie sprawe ze wystarczy jedna osoba w firmie wprowadzajaca chorą atmosfere zeby ludziom odechciewalo sie pracowac. A potem zdziwienie i krzyki na hali ze ktos buble zrobil. Stres robi swoje. Jak ktos nie potrafi panowac nad emocjami to najwidoczniej nie nadaje sie na dane stanowisko. Wiadomo ze ludzie to nie roboty i kazdy ma prawo od czasu do czasu popelnic blad. A taka stanie nad biednym czlowiekiem pracujacym za 1500zl i wylewa na niego wszystkie swoje niepowodzenia zyciowe. Ludzie co to za chory świat ???!!!! Czlowiek przychodzi zeby zarobic na chleb, stara sie jak moze. A przez 8 godzin siedzi w stresie. W weekendy tez w glowie tylko praca nie da rady cieszyc sie zyciem bo zawsze znajdzie sie taka zawistna istota. Dokad to wszystko zmierza???! Zaloze sie ze jest w tyco wiele osob z roznych pieter i dzialow ktorzy sa niesprawiedliwie traktowani i obgadywani przez takich ludzi. Niech kazdy patrzy na siebie i zajmie sie praca a nie pastwieniem sie nad drugim czlowiekiem.

Stara

Przecież ta Pani J była kiedyś brygadzistką na wydziale kabli i została zdjęta z tego stanowiska za negatywne zachowania wobec pracowników.Po kilku miesiącach nowy wydział , zupełnie nowi pracownicy i ponownie stanowisko brygadzisty i kolejny raz okazało się że ta osoba nie powinna pełnić takiej funkcji.Takie coś kużwa tylko w tej firmie.

Lol
@Stara

A kogo oni mają brac na te stanowiska ??? Garstka ludzi została. Nowi zwykle są na tydzień.

Brrrr
@Stara

Ale wy nudni jesteście. Każdy ma dobre i złe cechy. Na każdego przełożonego można napisac dobre i złe rzeczy. A wy ciagle mieliście to samo. Naprawdę nie macie swojego prywatnego życia ze musicie tu swoje żale wylewać? Ludzie ogarnijcie się!!!

Kablowa
@Stara

Nie każdy nadaje się do pełnionej funkcji. Tutaj ewidentnie to widać. Już na kablach było widać brak kompetencji. Tylko Pan Jerzy ja tam trzymał. Odszedł i wyjazd. Wahania nastroju to norma. Szkoda że dochodzi do tego chamskie zachowanie wręcz wulgarne. Tak nie powinno być i na kablach o tym pamiętamy. Pozytywnych zachowań było mało. Znajomość komputera ponizej krytyki. Maile pisane bez ładu i składu z błędami to już legenda. Nie raz widziałam te twory. Taka osoba nie powinna kierować ludźmi. Dochodzą do mnie oponie że na hts też robi to samo. Jeden wielki chaos. Lata po piętrze bez celu i tym sprawia wrażenie że pracuje. Może majstrowi z żółtego otworzą się oczy i da szansę osobie która będzie szanowac ludzi i prace.

Monter po studiach
@Stara

Stara weź ty się zastanów co piszesz. Znam J nie od dzisiaj i jest to ostatnia osoba w tej firmie, która źle traktuje ludzi. Albo jesteś zawistna albo leniwa i jakakolwiek uwaga czy polecenie ze strony brygadzisty uwłacza Twojej godności. Jest na to jedna rada, jak Ci nie pasuje to zmień pracę.

Monter po studiach
@Kablowa

A Ty się nadajesz do tego co robisz? Niech każdy patrzy na siebie. Specjalistki z bożej łaski. Zawsze macie do powiedzenia najwięcej na czyjś temat. Komu liżecie siedzenie, że takie bzdury piszecie? Za to wasza E.O. się nadaje. Tępa dzida bez krzty kultury, zarozumiała, zawistna i mściwa. Jak nie wąchasz jej tyłu to jesteś wrogiem. Pilnujcie swoich kabli a od żółtego i jego obsady wara.

Zolty
@Monter po studiach

Poziom kultury Twoich wypowiedzi to dno i wodorosty. Nie dziwię się że bronisz pani J. Wiadac ten sam poziom intelektualny haha sami swoi. Może sama zainteresowana się odezwała? Dziwne że temat pani J jest już tutaj od lat. To nie jest przypadek

Eloo
@Monter po studiach

Stara i kablowa maja swieta racje. Prawda jest taka ze pani J jest mistrzynia intryg, nadaje sie tylko do glownej roli telenoweli brazylijskiej, oczywiscie jako zly charakter. Ma do tego swietne predyspozycje. Zawisc i pogarda wychodza jej uszami. Osoby ktore mialy z nia do czynienia na kablach maja prawo sie wypowiadac bo niejednej osobie zrujnowala psychike. Ta kobieta czerpie satysfakcje z gnebienia ludzi. Nie zdziwilbym sie gdyby sie okazalo ze prowadzi w domu dzienniczek w stylu komu dzis doje...ac. Zalosne ale prawdziwe. Co druga osoba ma o niej zle zdanie w firmie. O czyms to swiadczy. Inteligentne osoby nie nabiora sie na jej gierki i sa w stanie wyczuc jej prawdziwe intencje. Mydlenie oczu dla wlasnych korzysci ma opanowane do perfekcji. Osoby ktore jej bronia maja problem z postrzeganiem rzeczywistosci albo same wyznają w zyciu zasade doj..b innym a poczujesz sie krolem zycia !!!

Rrr...
@Brrrr

A Tobie tak bardzo to przeszkadza? Jeżeli to czytasz i odpisujesz tzn.ze tez nie masz swojego prywatnego życia. Ogarnij się! Ludzie w pracy nie mogą na takie tematy porozmawiać to chociaż tutaj sobie popiszą.

Ha ha ha
@Rrr...

W pracy nie mogą porozmawiać bo się uśmiechają i udają przyjaciół. Fałsz i obłuda.

Pff
@Ha ha ha

Moze i sie usmiechaja bo wiedza ze musza robic dobra mine do zlej gry. Maja na utrzymaniu dom i rodzine to sie nie wychylaja. Wiedza ze doskonala i wszechwiedzaca pani J zemsci sie srogo jak sie nie bedzie jej trzymalo rowno paluszka w (usunięte przez administratora) trzeba smiac sie z jej prostackich zarcikow i wyrabiac ponad norme zeby mogla sie chwalic jak wszystkich do pionu ustawia...jak sie przeciwstawisz to zalatwi Ci inne pieterko albo wypad z roboty dodatkowo Cie obczerniajac ;)

Zgadza sie !!!!!
@Kablowa

Pani J. obecnie pracujaca na hts jest mistrzynia manipulacji. Potrafi klamac prosto w oczy. Jest zlosliwa i cyniczna. Po trupach do celu. Usmiecha sie zyczliwie a za plecami noz w plecy. Szok ! Jej umiejetnosci brygadzistki to jakies nieporozumienie. Sieje chaos na hali. Pracuje na dziale rj i co jakis czas widze i slysze co dzieje sie obok , to woła o pomstę do nieba. Wspolczucia dla ludzi z hts. Pol zakladu huczy na temat tej pani. Cieszy ja nieszczescie niewinnych ludzi. Lazi po pietrach i plotkuje zamiast pracowac. Jak nie raz podchodzi do naszego dzialu i sypie zartami to nie wiem czy sie smiac czy plakac. PORAZKA !!!!!

Zainteresowana.

Czy nadal zatrudniają u was na produkcje? Czy jest system czy 2 lub 3 zmiany? Czy jest szansa byc zatrudnionym przez Tyco?

Kleo
@Zainteresowana.

Tak, ale musisz miec ukrainski paszport.

Pytam

Czy będzie premia świąteczna ?

Lol
@Pytam

To jest mało ważne pytanie. Ważniejsze teraz są koszulki czapeczki nowe lampki logo. To sa problemy. A nie tam premia świąteczna. Ludziom chodzi tylko o kasę! Nie rozumiem.

Lobo

Będą talony na święta czy na pomarańczowa akcje świąteczną 5s zakład przeznaczy?

Rita
@Lobo

Nie będzie talonow

Eloo

Brawo anonymous ;) w koncu ktos powiedzial prawde. Inni siedza cicho i daja sobie s#ac na leb i jeszcze dziekuja za gow#iany deszczyk... pania J. Juz mialem przyjemnosc poznac i powiem ze tak falszywej i zaklamanej osoby jak ona wczesniej nie widzialem a swoje lata juz mam... na szczescie nie pracowalem na jej wydziale ale wystarczyla jedna sytuacja żeby sie na niej poznac i wiele opini innych ludzi... w tej firmie siedzialem wystarczajaco dlugo. Na dniach skladam wypowiedzenie bo szkoda zycia na uzeranie sie z ludzmi o zerowym ilorazie inteligencji... praca sama w sobie spoko ale ludzie przechodza samych siebie. Jedni pod drugimi dolki kopia.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics