Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Dozorca

Hahaha na setki się pisać moje małe muzynki na środę i sobotę do roboty a my wasi dozorcy nad jeziorko się chłodzić za wasze pieniądze będziemy zimnymi drinkami się chlodzic

Seta
@Dozorca

Niech się zapisuja nawet na niedziele, te pare zlotych nie warte dodatkowych godzin w tym miejscu

zxc z
@Dozorca

życzę ci udaru, a jeśli się schroniłeś pod parasolem z piwem, wypij tyle żeby ci nie stanął, a jeśli ci stanie to komary go(usunięte przez administratora)a nie ty.

zxc z

z lakierni nikt się nie zwalnia, tylko łapią na bramie z alkomatem.

mimik

ubieraj się odpowiednio, tak jak do pracy przystało, a problem zniknie

IkeaMójWróg

Drodzy koledzy i koleżanki jak tam wasze imprezy integracyjne? Góra tak ciężko pracuje w swoich klimatyzowanych biurach, że znowu będą pewnie relaksować się w jakimś ekskluzywnym hotelu, a zabawiać będzie ich nie kto inny jak sam Krzysztof Ibisz ;) a Ty szaraczku z produkcji ciesz się, że za Twój zapierdziel w 35 stopniach firma sypnie 30 zł na osobę prawie drugie tyle dorzucisz i najważniejsze alkohol kupisz sobie sam ;) ktoś tam na górze ma dobre poczucie humoru ;) drogi zarządzie Ikea Wielbark z miesiąca na miesiąc pogrążacie się coraz bardziej ;) zakasujcie rękawki i brać się do roboty, bo niedługo nie będzie tu komu na was robić ;) pozdrawiam

Lolo
@IkeaMójWróg

Od 20 sierpnia zasilą wasze szeregi koledzy z Ukrainy na początek 20 osób. Warunki płacowe lepsze od waszych. Taka to równość! Pozdrawiam

Kaszanka
@Lolo

A ile mają płacone? Bo jeśli to prawda że więcej to czas najwyższy się zbuntować zobaczymy czy znajdą 2tys niewyszkolonych Ukraińców

papadens
@IkeaMójWróg

.... najważniejsze, że pamiętali o nas ! Jak myślisz "IkeaMójWróg" czy w każdym zakładzie pracy dają trzy dychy na imprę? Chłopie opanuj się ! Przecież ja muszę tu pracować na to jakieś 5 godzin ! Toż to kupę kasy ! Chwała im, że o nas pamiętają i szanują .... szkoda tylko, że na tak hojną imprę nikt nie przyjdzie :)

Luk 24
@Lolo

Za każdego zatrudnionego Ukrainca maja pieniądze . Łatwiej im będzie zwolnić Polaka i w jego miejsce zatrudnić Ukrainca lub Białorusina

ck

Jakie są zarobki na początek ?

Tu wpisz nick
@ck

I zpier .... jak glupi do kibla biegiem i zero rozmow bo mistrz zobaczy.

ck
@Tu wpisz nick

A po 3 miesiącach pewnie z parę złotych więcej ?

Monter
@ck

14 brutto za h po 3 miesiacach 50 groszy

Leszno
robol

W novum w te upały pracują do 12:00 i mają płacone normalnie. A u nas ? butelka wodo i to ciepłej - zbrodnia. Trzeba iść na L4 i odpocząć po urlopie.

NOVUM
@robol

Bzdura. Pracujemy do 14

Malowany Maj

Możecie mi powiedzieć ile jest dofinansowane przedszkole dla dziecka?

Tartaky

Od kiedy powróciła kara" 3 miesieczny brak premii z powodu l4"? Czy osoby bedace w kwietniu na zwolnieniu premii za czerwiec nie dostana? Prosze o szybka odpowiedz

Aq
@Tartaky

W maju było zebranie że kara na trzy miesiące powraca

@Aq

Czylili osoby bedace w kwietniu na l4 juz sa objeci ta kara?

@Tartaky

A zebranie dokladnie bylo 30 maja

Magik

Teraz w tym tygodniu mają być upały grubo po wyżej 30,czy coś ten zakład ma w planach robić, np zwolnic metry, dostarczyć zimne napoje, zwiększyć przerwy a może jakiś urlopik dać ludziom, przypominam, że nie jesteśmy robotami do metrów, bo nasze organizmy nie wytrzymają tych upałów, niech pani Dyrektor pomyśli trochę,bo nas jest coraz mniej, bo już nie jeden ma to wszystko pierd

Gb
@Magik

Tak L4

transporter

Idzcie z tego syfu a nie tylko narzekac umiecie a brak wam odwagi dzialac :) Nikt nie zmusza was do pracy tam, jest mnostwo innych firm, lepszych. Pozdr Ex-Ikeowiec

Avanti

Jak narzekacie, że tak gorąco, to czemu ludzie pracują, to znaczy, że jesteście niewolnikami tego zakładu, nie możecie przeciwstawić się pracodawcy, narażacie tym swoim zdrowiem, co Góra nakazuje, to wy robicie te metry, nawet z tego nic nie macie, nędzne grosze, ja bym nie dała się tak wykorzystać, dla tego mnie tam nie ma, bo nie ma w nas solidarności, nie jeden by ciebie w łyżce wody utopil, dla tego w tym zakładzie jest jak jest, czyli hu....... Pozdrawiam

Wściekły

Tak gorąco a oni nic z tym nie robią nie dość że płacą marne pieniądze to i nawet warunki złe., okropne. człowiek się poci od samego stania a gdzie tu pracować a są klapy oddymiania tylko wystarczy pomyśleć... Ale po co.!

ttw
@Wściekły

co mają robić przecież oni mają klimę w biurach

Magda
@Wściekły

Ja jestem na L4 i nie zamierzam tak szybko wracac,nie wyobrażam sobie w taki upał zpier...,moje zdrowie jest najwazniejsze,tylko idioci tak potrafią pracować,bo dla mnie to nie jest normalne.

IkeaMójWróg

Ikea tu się upieczesz! ;) temperatury jak w piekle a dla tych z góry dalej tylko metry się liczą ;) i te gadżety na 75 lat śmiech ;) szkoda że do tej okazjonalnej gazetki nie robili wywiadu z ludźmi z produkcji ;) to mogłoby być dobre ;) pozdrowienia dla cioci Ani ;)

Czy jest może wypłacane w Wielbarku pod gruszą?

Ursus

Chyba czasy pod Ikea zaplaca ci w metrach których przeribisz. Za te 1700 zł mhmm bagactwo... I te brak premi :)

Kaszanka

Na olx masz ten sam pelet z Ikei za cenę jak z przepustką bez przepustki

Rudy

Witam serdecznie chciałbym powiedzieć że ikea wielbark to czyste dno do zarobków ponieważ w lubawie. Operator ma 28zl a w Goleniów operator ma 35zl a u nas ma 16zl niech ktoś mi powie o co tu chodzi i dlaczego sa takie pensję i w sumie się nie dziwię że ludzie się zwalniają jak tak dalej będzie to wszystko upadnie pozdro

@Rudy

Masz jakieś dowody, że po tyle tam mają, czy sobie wymyślasz, bo Ci się nudzi?

piękna
@4522658

Jak da sie zauważyc Rudy i w zakładzie ma niepokoleji w glowie, wiec i tu gada jak rudy:D

Jam to.
@Rudy

Ha ha ???? ja juz planuje moje zwolnienie, pracuje pare lat i wiem ze je stracilem bezpowrotnie łudząc sie ze moze przyjdzie na mnie czas i ktos doceni... smutek mnie ogarnia ale ciesze sie ze pojde wreszcie do godnej i dobrze platnej pracy gdzie bedzie odemnie zalezala moja kariera a nie od lidera potem mistrza.

Rudy
@4522658

Ja mam to wystarczy

Welcominthehell

Ciepło co?

Tone

Jestem w Ikea od niedawna i ogarnąć a tym samym napisać co tam się dzieje jest nieproste. Praca na lakierni dla desperatów, już pal licho samą prace, która jest sama w sobie prosta ale tempo i ciągła gonitwa a bo to brak ludzi, a bo to na papierze za mało wykonane. Strach pomyśleć jak uruchomią drugą linie homag. Spora część ,,pracowników'' obtoczyła się (liderzy z mistrzami) i muszą się męczyć z nami. Mają problem jak nas ustawić a ludzie ze zmęczenia i częstych kontuzji idą na l4 i koło się zamyka. Jeśli na samym początku fizycznej kariery widać, że jesteś od zapie......i nic się nie zmieni to wcale nie dziwi, że ludzie uciekają. Jakaś panuje schizofrenia, z jednej strony wszyscy pracują w jednym zakładzie a z drugiej strony skrajnie różne warunki pracy. I to wszystko za 14,5 brutto.Praca za godzinę a jak by była na akord. Góra ma na to naprawdę wyje..... Na litość niech ktoś te lakiernie ogarnie

Ewelina
@Tone

Może pogadaj o tym z kierownikiem lakierni ?

Haja
@Ewelina

Pogadaj z jakim kolwiek kierownikiem nawet mistrzem albo z liderem i juz jestes traktowany jako ten co marudzi i sie nie nadaje ,tylko probuje sie wimigiwac od pracy. Po to ludzie tu pisza anonimowo, aby dyrekcja zauważyła problem, a nie zaslaniala sie ze nikt im nic nie zglaszal

Angela

Hej. Co myślicie o słuchawkach interaktywnych? Są potrzebne mistrzom i operatorom czy nie? Bo z moich obserwacji wynika że większość rozmów jest to (usunięte przez administratora) o szopenie i obrabianie ludziom dookoła (usunięte przez administratora). Może czas zająć się tym? Jakiś podsłuch na tych słuchawkach? Albo w ogóle im to zabrać bo to nie sprzyja ani atmosferze na zmianie ani nie potrzebne im to jak widać do pracy...

Angela
@Angela

Dodam jeszcze że pracuje tu 6 miesięcy a już wszyscy wszystko o mnie wiedzą...

Lakiernik
@Angela

Słuchawki są potrzebne ale wykorzystywane są nie zgodnie z przeznaczeniem

zm a
@Lakiernik

i bez słuchawek będą obgadywać...

ZiGi
@Angela

Droga Angelo. Słuchawki operatorom są potrzebne do wzajemnej komunikacji m.in. podczas przezbrojeń. Zdarzyło się u nas w zakładzie kilka wypadków spowodowanych niewystarczająca komunikacją miedzy operatorami. Jeden ustawiał maszynę a drugi ją włączył. Wypadek. Słuchawki są nam potrzebne a jeśli boisz się ze ktoś cię obgaduje, nie dawaj powodów do obgadywania.

ToDo

Sądzę że jaka bez słuchawek dawali sobie radę tyle czasu to dałoby radę dalej. Przezbrajanie maszyn nie trwa długo i nie powinno zresztą trwać długo (metry). Myślę że ci co tak tu zawzięcie się głupio tłumacza i zasłaniają to ci co słuchawek nie chcą stracić bo to (usunięte przez administratora) mistrzów i liderów zawsze na pierwszym miejscu pupilki co wszystko o wszystkich wiedzą. I nawet nie trzeba nic o sobie mówić nikomu żeby ludzie odgadywali. Wiem z doświadczenia że oni lubią sobie dużo o kimś wymyśleć i rozglądać. Nie raz była taka sytuacja że sluchawkowicze zrujnowali komuś życie. Moim zdaniem słuchawki nie są potrzebne jeśli dawali sobie bez nich radę kiedyś daliby radę i teraz.

Aq
@ToDo

Prawda jest taka że więcej gadaja o głupotach niż o pracy, połowie powinni zabrać te słuchawki

robol
@Aq

jednym zabrać, a drugim dać, co nie ?

Nik
@robol

Wszystkim zabrać i będzie spokój

Jam to.
@Angela

W glowe sie stuknij, widac ze nie pracowalas z nimi i nie wiesz po co je dano.

majster

Ma ktoś kontakt do tego co pelet załatwia ?

IkeaMójWróg

Nie denerwuje was wydawka jedzenia na stołówce? Zawsze otwierają 5 minut po czasie :/ nie ma to jak tracić przerwę stojąc w kolejce ;) to się nazywa dobra zmiana :/ nic się nie zmieniło tylko włosy Pani kierownik co tydzień inne w tym tygodniu postawiła na kolory tęczy ;)

Sortman
@IkeaMójWróg

Oglądałeś Smerfy? Do kogo byś się porównał ?

IkeaMóWróg
@Sortman

Prawdopodobnie do Papy Smerfa ;) w końcu zrobiłbym porządek w tym burd... ;)

Agnieszka

Widzę, że pytania i problemy układają się w dwa główne nurty. Jedni przede wszystkim interesują się tabelą płac w firmie Swedwood Poland, inni natomiast dostrzegają problemy związane z kulturą osobistą i organizacją pracy w firmie. Czy są osoby, które uważają, że mają dobry pomysł jak rozwiązać te problemy i kto miałby się tego zadania podjąć? Zachęcam do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Może staną się one realną inspiracją do rozwiązań satysfakcjonujących większość zatrudnionych w tej firmie.

Pracownik fiz
@Agnieszka

Od tego jest dyrekcja to ludzie umysłowi to oni tym zajmują takimi sprawami a nie pracownicy fizyczny i pracownik fizyczny jest do wykonywania pracy fizycznej a umysłowy jest do rozwiązywania problemów w zakładzie droga pani a wy myślicie że tam jesteście po tam brać tylko pensje ? I proszę szanownej pani niech kieruje te pytania umysłowych czemu taka sytuacja jest a nie to prostych ludzi A kto za to kasa bierze ? Jeśli w dyrekcji nie ma odpowiednich ludzi to ich zwolnić A przyjąć właściwych a nie robów

jimi.
@Agnieszka

Oczywiście, że są sposoby na takie problemy. Wystarczy zmienić osoby na wyższych stołkach takich jak dyrektor kierownik mistrz no i liderzy niektórzy. Niech oni staną na produkcji przy taśmie przy +35'C i niech zobaczą jak pracują pomocnicy, którzy są traktowani jak murzyni w Afryce dawne lata temu. Niech popracują tam tyle lat co Ci pomocnicy którzy pracują na tych stanowiskach parę ładnych lat. Założę się że miesiąca by nie wytrzymali. Ale niestety nikt nikomu nie broni się uczyć. Co ja piszę? Wykształcenie nie ma znaczenia. Trzeba mieć dobre plecy żeby wiedzieć komu wchodzić w .... . Niestety realia w tej firmie są żałosne. Dobrze że już tam nie będę pracował. A ten co się chce zatrudnić w tej firmie to niech porozmawia szczerze z człowiekiem, który pracuje tam ładnych parę lat i niech się zastanowi.!!!!!!!!!

Ejko
@jimi.

Bardzo dobrze niech się zastanowi. Ja po roku mam dość ale jeszcze troche po przestoju i mnie nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.