Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Basia

To dla wszystkich którzy myślą że w Ikea się dobrze zarabia na okresie próbnym jest 14 brutto po 3- ech mięs jest 14,50 średnio przy 160 godzinach wychodzi 2240 plus 100 za nocki razem 2340 brutto minus 28% do ręki 1684-20za obiady 1664 do wypłaty kto na trafi na dział gdzie są setki będzie miał więcej a kto nie to tyle zarobi premi niestety niema.podwyzki są raz w roku 50groszy brutto praca ciężka i monotonna nie polecam lepiej w Biedronce

Stary

Ja pracuje tu 9 lat i nie byłem jeszcze na zwolnieniu tak szkoda bo jak patrzę jak każdy teraz chodzi premii nie ma co to dla mnie za motywacja setki ograniczone na moim dziale graniczy z cudem żeby jedną mieć wypłata opłakana

Grześ

Uwaga wielkie podwyżki w styczniu cały rok nie chorowałem na setki chodziłem i dostałem 50 brutto tak szanują dobrych pracowników. To po co się starać? W przystuj idę na chorobę urlop chociaż zostanie ta firma to wielka porażka wykorzystują ludzi!!

zxc z

CO ZROBIĆ ŻEBY LUDZIE SIĘ NIE ZWALNIALI?????? Zabrać "bonus Ikea" o pardon, zamienić na 5 % do stawki zasadniczej, na dodatek powiedzieć ludziom że to podwyżka od września. Dodać jeszcze "Za obecny rok bonus ikea wychodzi SŁABO i być może wcale go nie będzie" Oto przepis na sukces wizerunkowy. A opinia już poszła w świat BRAWOOOOOOO.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Dr DRE

mówi (usunięte przez administratora)pani prezes Ikea od 2016 roku i dodaje:Za jedno z najważniejszych osiągnięć uważam podniesienie minimalnej stawki godzinowej do 20 zł. W IKEA stawiamy na równy udział kobiet i mężczyzn - a na stanowiskach kierowniczych zatrudniamy 50%% kobiet, niewielu firmom w Polsce udało się osiągnąć ten wskaźnik.

Czytaj ze zrozumieniem.
@Dr DRE

To dotyczyło SKLEPÓW IKEA, a nie fabryk. Sklepy masz w dużych miastach, to i życie droższe. Więc te 20 zł brutto w takiej Warszawie np, to cały uj.

Dre
@Czytaj ze zrozumieniem.

Podobno jesteśmy jedną wielką grupa IKEA a nie tanią siłą roboczą!

Agnieszka

Widzę, że ostatnio wymiana opinii na forum zdominowana jest przez temat wynagrodzeń w firmie Swedwood Poland i jest to zrozumiałe z punktu widzenia osób zatrudnionych u tego pracodawcy. Ale myślę, że dla wielu użytkowników tego portalu, którzy staja przed decyzją o zmianie miejsca pracy albo podejmują dopiero życie zawodowe, równie ważne jest to, czego mogą się spodziewać jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie w danym miejscu pracy. Dlatego, bardzo proszę, jeśli ktoś mógłby na ten temat napisać kilka zdań, to na pewno atrakcyjność tego forum natychmiast wzrośnie.

we Wielbarku podział jest taki: są ci na dole 'Mrówki" i LUDZIE na górze

we Wielbarku podział jest taki: są robole "mrówki" na dole i LUDZIE na górze

@zxc z

a gdzie są ci co myślą?, czyżby tu ich nie ma czy nie ma takiego podziału?

To co wychodzi na to że zwykły pracownik może zarabiać do 20 brutto to operator 30 brutto:) a podnoszą tylko o 5%? Nic tylko trzeba dyrekcję gdzieś (usunięte przez administratora)

Fgf
@Nowy

Nic nie podnosza tylko one ikea bonus rozkladaja na "raty"

Lider

Jak było na początek 20brutto to każdy by zapierdzielal a robota paliła by się w rękach nie było by zwolnień chorobowych ludzie częściej na 100% by chodzili a przede wszystkim była by i jakość i wyniki ludzie bardziej by się przykładali do pracy sprzedaż by wzrosła wszyscy byli by szczęśliwi ale po co ? Jak lepiej sobie wziąć!

Ja słyszałem jak prezes wypowiadała się w tv to chwaliła sie że minimalna jest 15 brutto a unas wtedy było 12brutto

jcb

nasza dyrekcja chyba nie wie co dzeje się na produkci albo udają że wszystko jest ok.

Jeyjey
@jcb

Dopóki z góry nie ma reprymendy to ich to mało obchodzi

ciapata

NIECH DYRO POCHWALI SIĘ ILU PRACOWNIKÓW ZWOLNIŁO SIĘ PO OSTATNIM SPOTKANIU. TYLE " optymistycznych " WIADOMOŚCI O KASIE ŻE CO DZIEŃ KILKA WYMÓWIEŃ PRACY.

Mat
@ciapata

Ja narazie nic nie słyszałem na moim dziale, ale mysle o odejściu nie bd czekal na 50 groszy do wrzesnia

Lider
@ciapata

Już Ukraińców oprowadzali muszą zakwaterowanie im opłacić a dla Polaka niema nawet premi a o podwyżce nie wspominając!!!!!

Fy
@Mat

Na 50 gr do wrzesnia i pozniej 2 lata bez niczego bo za mlody pracownik xd

Mat
@Lider

Sprawdzone info?

@Mat

Co do ukraincow to juz nie przesadzajmy . Nic takiego nie bedzie

Jak nie będą dawać podwyżek i premii tak jak była do tej pory 2 zł to w końcu wszyscy z rad uciekną do Biskupca.Ta Ikea splajtuje bo nie bedzie komu robić już i tak tyle ludzi tam odeszło i da jej się zwalniają.Niech tak dalej robią to się pozegnaja

Junker
@Anonim

Nie martw się, nie splajtuje. Jedni odchodzą przychodzą nowi

@Junker

na ile ? na miesiąc?

Junker
@robotny

Śledzę te forum ponad pół roku i tyle razy bylo pisane jak to się ludzie zwalniają a zobacz tylko nadal ma kto pracować

@Junker

patrząc po tych młodych , to oni tylko przychodzą i są--a pracować to starzy. zobaczymy jak szybko wyszkolą się na operatorów.

Młody
@zxc z

Co za głupoty piszesz. Robie tu od marca i zaraz po szkoleniach 2 dniowych zasuwalem jak stary pracownik.

hehe
@Młody

Ciekawe czy Maszynę/Linię przezbroisz kolego tak jak stary pracownic ( ilośc/jakość/czas przezbrojenia) :) zanim sie nauczysz to ta firma padnie :)

Pre
@hehe

Prawda tu poza pracą trzeba wiedzieć co się robi co przechodzi a co nie jak złożyć odpowiednie elementy do mebla żeby nie pomylić ich doświadczenie się liczy

@Młody

zasuwałeś nie jak stary, lecz jak GŁUPI

@zxc z

przyjdzie jeden taki z drugim, co nawet podstaw nie zna, nie wie co się dzieje na swoim dziale, a już go stawiają na operatora, głąb poobija się z trzy miesiące i dostanie stanowisko i stawkę, a Ty głupi i stary robolu co masz minimalną stawkę za niego rób.

Wiecie którego wypłata?

Łomża

Prawdopodobnie w środę

zxc z

wypłata będzie jak przeleją na konto

Byk

Czy będzie premia ?

Qqw
@Byk

Nie

Agnieszka

@Eldorado, a dlaczego teraz czekasz czekasz na umowę? Czy ona coś może zmienić w sposobie podejścia do wykonywanych przez Ciebie obowiązków? Być może stawka za godzinę ulegnie zmianie?

Eldorado
@Agnieszka

Myslalem ze moze po jakims czasie podniosa stawke skoro teraz mam 15 a ktos pisal ze po 8 latach ma to samo to zle myslalem

Ulka

Jak człowiek dobrze pracuje to po jakimś czasie podniosą zarobki!!

Fajna
@Ulka

(usunięte przez administratora) prawda dobrych pracowników wykorzystują za grosze a ten co się opitala ma więcej bo niby dużo lat robi

Adi

No 30 groszy

@Ulka

wierzysz w cuda, bo ja nie

antyfan
@Ulka

TAAAAAA SZCZEGÓLNIE NA PAKOWNI . PO 8 LATACH PRACY NADAL (usunięte przez administratora)

Eldorado
@antyfan

To jest przesada. Jak tak dalej bd to nawet nie bede czekal na umowe na czas nieokreslony bo to nic mi nie da

Tre

Czy będzie premia. W ty miesiącu?

Czy ktoś wie , jak nocna zmiana ma odebrać paczki dla dzieci ?

Bodzio

Musisz przyjść po 10

A ci co wcale na zwolnienia nie chodzą to tylko tracą bo tak premii nie ma bo nie ma i jeszcze trzeba pracować za dwóch za tego co na zwolnieniu jest

Agnieszka

@Młody, mógłbyś napisać trochę więcej na temat pracy w Swedwood Poland. Jako osoba niedawno zatrudniona masz najbardziej aktualne spostrzeżenia dotyczące pracy w tej firmie. Gdyby zadano Ci pytanie, dlaczego warto się tam zatrudnić, to jakich argumentów byś użył, aby przekonać potencjalnego kandydata do aplikowania do tej firmy? A może przeciwnie, starałbyś się odwieźć taką osobę od tej decyzji? Pewnie wiele osób czeka na taką informację podaną wprost przez kogoś, kto ma już za sobą pierwsze doświadczenia w Swedwood Poland.

Młody
@Agnieszka

Na produkcji zarobisz przez pierwsze 3 miesiace (usunięte przez administratora) brutto za godzine. Praca lekka nie jest. Jedyne plusy to nadgodziny i obiady za 1 zł. Gdyby w okolicy mógł znaleźć inna prace nawet za (usunięte przez administratora) nigdy bym tu nie pracował. Duża odpowiedzialność, czas pogania

Ptr
@Młody

Na niektórych działach nawet nadgodzin nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.