Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Junker

Dokładnie. Nie pasuje, może gdzieś indziej bd lepiej. Tylko narzekanie

Sam jesteś dobry ! Chyba dobrej firmy nie widziałeś albo żerujesz na innych!

Stary
@Nowy

Skoro widziałeś dobrą firme to po co pracujesz tutaj?

Kaszanka

W świetnej firmie są świetne premie

Szkoda gadać

Bolo ale ty pisz na jakim stanowisku pracujesz, bo to widac ze nieszczere...

Szkoda gadać

Ale ty mowisz o tej firmie czy o jakiejs innej ? bo chyba cos ci sie pomylilo.

Serio pracujecie za (usunięte przez administratora) sami sobie jestescie winni

A od nowego roku ustawowe minimum bd 14.5

Olo

Ustawowe 14.50 a powiedzą że tak często podwyżki dają a z całej grupy Ikea industry zakład w Wielbarku daje najmniejsze stawki godzinowe wykorzystują województwo i to że konkurencji niema. Najlepszy tego przykład to Koncern EGGER 18.50 na początek i to ma być dobra firma ?

Tc
@Olo

Coraz wiecej ludzi ucieka do eggera i za granice . Tylko czekac az bedzie zebranie z ciocia czemu ludzie odchodza jak tu tak wspaniale jest

Nędza
@Olo

Taka jest prawda! jeszcze ci powiedzą że że jak się starasz to tak masz jak ci się nie podoba to szukaj gdzie indziej a ja zdrowie odalem przez tą firmę cały rok nie chorowałem i liczyłem na podwyżki ponownym roku a tu szok 1 zł brutto zeby to jeszcze netto bylo Żal!!!!! Jeszcze się dyrekcja dziwi że 10% absencji jest przy takich zarobkach nie dziwię się że tyle osób choruję . Pracuje tu 4lata i nie jestem operatorem a w maju miałem 1699zl wypłaty. Czy ja jestem gorszym pracownikiem niz ten co będzie pracował w Biskupcu za (usunięte przez administratora) na początek ? Nie wydaje mi się lekko powinien każdy mieć (usunięte przez administratora)plus możliwości 4 setki w miesiącu dla chętnych i minimum 2zl premia co miesiąc taka jest prawda! Pozdrawiam

Ter
@Nędza

Zgadzam się u nas nie ma teraz setek linia i montaż wypłata nędza też zastanawiam się nad zmianą pracy bo nie dam rady ciągnąć na takich wyplatach

Stasiek
@Olo

(usunięte przez administratora) brutto dla operatora + od 5 do 10 % premii jak produkcja ruszy i to tyle. Brak setek i weekendy pracujace bo system 4 zmianowy czyli praca od poniedzialku do niedzieli : )

Palacz
@Stasiek

Jak juz to 4 brygadowy. Jesli dobrze pamietam to jeden czy 2 weekendy wolne, a pozatym w tygodniu moze wyjsc Ci wolne

koko
@Palacz

jeden weekend wolny jak coś

Adolf

Nowy pracownik ma (usunięte przez administratora) i pracownik po 6 latach pracy też to daje dużo do myślenia chyba trzeba spadać

Gjj
@Adolf

kto ci takich glupot nagadal nowy ma 14 po probnym 14.5 sluchaj dalej kolegow a wyjdziesz

Jeyjey
@Tc

W zbaszynku nowy ma (usunięte przez administratora) brutto wiec dla mlodej osoby wynajmujacej mieszkanie to duzo

Calla

Ikea babimost płaci pracownikom świadczenia wakacyjne. A u nas nawet premi niema . Jedna firma rozne zasady chyba ze to nasza fabryka (usunięte przez administratora)

Gc
@Calla

Bo u nas jest za bardzo (usunięte przez administratora).. wladza ktora chce zrobic z wielbarka (usunięte przez administratora).

Sami

Kiedy będą wydawane paczki dla dzieci

@Sami

Słyszałem że 30

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy ktoś może powiedzieć co się zaczyna dziać w tym zakładzie setek nie ma premii nie ma co to oznacza że trzeba chyba zacząć myśleć o lepszej pracy bo najgorsze jest brak stabilności w tym zakładzie a potem zdziwienie że na wojsie ludzie zaznaczają że się boją albo są niepewni pracuje tu prawie dziesięć lat i wiem że gola wypłata nie wystarczy mi jak do tej pory robiłem dwie lub trzy setki

Fajna

Mają setki tylko wybrańcy 1 może przyjść na 3 setki a dla drugiego nie ma miejsca

Pot

Nowi to jak przychodzą to wiedzą jak się mają ustawić już udają że pracują no i wszystko wiedzą a po okresie próbnym to mądrzejsi są od starego pracownika tu trzeba mieć doświadczenie w tym co się robi i być pewnym co się robi a nie udawać i ślizgac się po starych

szarik

mam pytanie czy da radę przenieść się spowrotem z płyty klejonej na sortownie zmiana B

Egger

Ludzie kochani zrozumcie, że to nie wina pracodawcy że niektorzy po roku mają 15 a inni po ilus latach 15,50, to winna stawki minimalnej, którą ustala rząd, przez którą jestescie waleni w ciula. Zniesienie stawki minimalnej że pracodawca walczyl by o pracownika, a pracowity, lojalny pracownik byl by doceniany. A tak to macie widelki smieszne i cisnieta po 5 lat za grosze brutto, glosujac na te same partie polityczne w kolko. Pozdro

bolek

Czy to prawda, że w czerwcu będą podwyżki ?

Junker
@bolek

Podobno

Tyjg
@Junker

Oj chyba ktos wam kit wcisnal xd

Wypłata za kwiecień porażka i nawet tej nędznej premii nie dali.

Pracuje tutaj krótko dopiero dostałem umowę na9-mcy i teraz mam (usunięte przez administratora)brutto i powiem szczerze że za taką robotę jak wykonuje powinienem 3 tys zarabiać jak czytałem komentarze ludzi którzy starzem przewyższają mnie o kilka lat to tu niema przyszłości (usunięte przez administratora) na wakacje uzbieram i spadam z tego (usunięte przez administratora) a myślałem że tu jest inaczej ! wyzysk w biały dzień aż mi się wszystko odechciało!

Ptr
@Nowy

Ja pracuję 8 lat i mam (usunięte przez administratora) brutto jak ktoś pyta z nowych to wstyd mówić

Robol

Ale mi podwyżki po 2 latach mam (usunięte przez administratora)a nowy pracownik po 3 miesiącach pracy ma tyle ! Super firma

Try

Pracuje tu prawie 10 lat ale tak słabej wypłaty to jeszcze nie mialem

Ciekawy...
@Robol

To co Ty jeszcze Kolego robisz w tej fabryce złudzeń???

Drugi
@Ciekawy...

Tez mnie zastanawiaja tacy ludzie żalą sie ze zle ze malo. Zmien prace polecam

@Robol

Ja po 4 latach mam tyle co nowy po 2 miesiacach. A za to jaką mam wiedze ,normalni dali by operatora.

Pit
@Try

Jak dalej tak będzie to na pewno zmienię pracę jeżeli przez tyle lat robiłem setki i była premia to było za co pracować a teraz nie chce się nawet gadać

Tu wpisz nick
@Robol

Jak sie starasz tak masz. Nie podoba sie to nikt Cię tu nie trzyma na siłę.

Szanowny Panie Dyrektorze, Czy nie można by zrobić tak aby flagi otaczające nasz zakład na ważna święta państwowe były czyste, wyprane? z góry dziękuję Pracownik

Jakie zarobki są po 3 miesięcznym okresie próbnym?

Kamil

Brutto czy netto?

KM
@Gość

Raczej netto bo za taką stawkę brutto to już chyba przesada.

Jh
@KM

Brutto

Robol

Kiedy te podwyżki bo te co ostatnio byly to smiech a nie podwyszka coraz więcej ludzi się zwalnia a Przyjmuja takich co do roboty się nie nadają popracuja parę miesięcy i papa jak tak dalej będzie to będziemy zasuwac za trzech za te śmieszne piniadze

@Robol

A jaka stawka jest obecnie ?

@Robol

i do tego setki ograniczają ,trzeba składać podania do Biskupca ja już podanie złożyłem i zostałem przyjęty . czekam kiedy ruszy i nara

bocian lakierowany
@bolek

Stawka większa niż życie...

Tyr
@anonymous

Nie ma setek na niektórych działach kto chce przyjść to powinni zapisywać tak jak linia czy montaż nie mają możliwości zrobienia setki a jeśli są chętni dlaczego nie mogą się zapisać na inny dzial

We wrześniu mają być 1 zł. dla wszystkich

Gb

A to dobre

Tyr

Setek nie ma to chyba premia będzie

Fy
@Tyr

Nie bedzie wlasnie

@Fy

To jak setki i premie zabrali to duzo mniejsza wypłata

Mohito

Czy wiecie kiedy wypłata? 4 czy 7?

Hfd
@Mohito

8 kolego bedzie wyplata

Jan

Witam. Czy w najbliższym czasie, w waszej firmie będzie prowadzona rekrutacja?????

Fgf
@Jan

Przyjecia to praktycznie sa caly czas . Wrzucaj cv i czekaj

Fajna

Co z tymi setkami mają być czy nie ,i niech się mistrzowie z sortowni wezmą za transportowych z lakierni którzy dostawiaja materiał a nie albo w telefonie albo słonecznik,nie chcę im się nawet podestów przynieść uważają że nie przychodzą tu zapierd......

Ter
@Fajna

Wypłata bez setek i bez premii to nawet na przeżycie nie starczy każdy ma jakieś zobawiazania

Hahahaha
@Ter

Zmień prace

Tyran
@Fajna

No jak setek nie będzie to nie wiem czy ludzie będą zadowoleni jednak to dużo mniej na wypłatę każdy ma wyliczone swoje wydatki

doradca.
@Ter

Zbliża się sezon jagodowo-grzybowy...Dasz radę!!!

Pracus
@doradca.

Człowieku kto ma siłę iść po pracy na jagody pracuje u tu chce godnie żyć i zarabiać

doradca..
@Pracus

No to człowieczku w ząbek czesany,weź się ogarnij i poszukaj bardziej popłatnej pracy...Praca w korpo nie daje sensownych pieniędzy...

Ursus

Jest premia za marzec?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.