Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

odważna

Lubię tę pracę, niektórzy narzekają na ukraińców, ale są osoby z którymi idzie się dogadać i widać, że się starają, więc pracują równo z nami. Na wynagrodzenie nie narzekam, atmosfera też mi odpowiada, więc jest ok

MarudaRuda
@odważna

Popieram ludzie z zagranicy pracują rzetelnie nie chodzą na fikcyjne zwolnienia grzybowe czy ślimakowe! Nie musimy za nich robić i nie brakuje obsady na liniach! Bądźmy szczerzy jaknsie komuś chce pracować to i przyzwoicie zarobi! Stara ekipa ciagle tu jest bo poprostu chce nam się pracować!

śmiech na sali
@odważna

:) to chyba biegle ukraiński znasz że możesz się dogadać , co do reszty to naprawde piękna bajka

Polak
@śmiech na sali

Ukraincow to na rękach noszą. Myslicie ze jak oni kiwaja glowami to znaczy, wiedza jak robic. Niezle z was kapusty. Na zwolnienia nie chodzą? A ile juz robia 3 tygodnie Cudo te ukraincy. Gdzie macie te dobre wynagrodzenie 1700 zl na miesiąc i przewalenie ogromnej ilości metrów? Ludziom kregoslupy nie wytrzymuja i ścięgna

mietek
@odważna

Też się z Tobą zgadzam, ale jak widać nie wszyscy... Zakład jest wielki, wiadomo, że wszystkim wszystko nie będzie pasowało, ja na swoim stanowisku zarabiam dobrze i też zaczynałem od podstaw, więc trzeba si ę starać, a nie latać na zwolnienia, to firma doceni

@odważna

nie ma co patrzeć na takie gadanie.. prawda jest taka że do pracy przychodzimy zarobić i tyle..a czy to polak czy nie - mało mnie to szczerze mówiąc interesuje..grunt żeby dało się z nim dogadać ja tam lubie ta prace i ciesze sie ze w koncu trafila mi sie jakas stabilna bo majac zone i dziecko nie moge sobie pozwolic na jakakolwiek niepewnosc..

Roger

Będzie premia w końcu?

Gucia

Ale Masakra te wasze komentarze! Nie chcecie nie pracujcie, pytanie gdzie pójdziecie ??? Ja Wam powiem Nigdzie!! Każdy odważny na forum ale nikt na spotkaniach z dyrekcja nic nie mówi! Śmiech na sali te forum.

free
@Gucia

Po co mierzysz wszystkich swoją miarą , to że ty się podporządkujesz bo nie widzisz innego rozwiązania, to nie znaczy że wszyscy muszą . Nigdy nie jest za późno by coś zmienić w życiu i być kimś więcej niż pachołkiem .

Norka
@Gucia

Zgadzam się wypowiedzi poniżej krytyki widać jacy ludzie tu pracują!

Grubson

Może ktoś coś powie pozytywnego o tej firmie ?? Jakie zmiany jak popatrzymy w ciągu 2-3 lat? Zobaczymy czy jest tu ktoś normalny czy nie. Ja zacznę: 1. Parking i wolne miejsca teraz przynajmniej mogę gdzieś zaparkować

ITD

2. CORAZ LEPSZE WYNIKI FINANSOWE FIRMY

ff
@Grubson

firma jak firma. płacą na czas.g

papadens
@ITD

... a premii brak .....

parobek
@Grubson

jedzenie dajo i ubiur no i jabka so super jest

zxc z
@Grubson

najważniejsze żeby panom mistrzom słupki rosły w górę

Gregor

Kawa i posiłki! Owoce slabe

Leszno
dośćtegonarzekania

Ludzie narzekają, ale kurde, nikt nie zaprzeczy, że mimo wszystko warunki mamy dobre, nie ma pracy,. gdzie sie chodzi od rana do nocy zadowolonym i zawsze jest super. Zakład w Wielbarku to miejsce pracy ogromnej liczby osób, więc jego otwarcie to było duże wydarzenie, niesie ze sobą wiele korzyści dla lokalnej społeczności. Pracodawca jest stabilny, nie ma obaw o nieterminowe wypłacanie wynagrodzenia, zawsze uczciwie jest wszystko płacone, a na podwyżki również można liczyć, trzeba się tylko trochę postarać

pesol
@dośćtegonarzekania

gratulacje w takim razie tylko pozazdrościć optymizmu

ttw
@dośćtegonarzekania

Takie marne grosze płaci i jescze by miał problem z wypłatą Bez setek to najniższa krajowa wychodzi Na te komentarze to myślę , że odpowiadają ci z biura

@ttw

Dokładnie nędza i do tego setki ograniczają.

Laik
@dośćtegonarzekania

Widzę że wypowiedział się biurowy Troll. Ile wam za to płacą?

plusik

Tak wygląda praca na produkcji, bywa ciężko, ale za to są świetni ludzie, można pogadać, jestem ciekaw tych podwyżek, zawsze to jakiś plus, nie jest tak źle

Sam
@plusik

Jaka powyżka ,dostaniesz swój bonus w innej formie

Były

Uuu wyczuwam byłego pracownika

Angry

Dzial IT w tej firmie to tragedia. Nie maja czasu na najprostsze rzeczy, ktore sa wazne dla produkcji a dostaja nagrody ze centrali 2000 zl za wdrożenie innowacji. Robcie tak.dalej

Xx
@Angry

Może nie to że nie mają czasu tylko poprostu niewiedza jak sobie z tym problemem poradzic????

Czytam i nie wierzę
@Angry

Hahaha skad Wy takie głupoty bierzecie ???? A (usunięte przez administratora) idzie do chin, może jeszcze jeszcze jakieś ciekawostki? Hahaha

Donpedro

A brak znajomiści języka polskiego u takiego ukraińca to prosty sposób do wypadku , jak na to BHP się może godzić skoro dla BHP nawet symbol mojej ,naszej wiary im przeszkadza ? Jak?!!!!!!

Pedrodon
@Donpedro

Nie poplacz się. To obecnie Twój największy problem? Ciekawy jestem czy chociaż miałeś już okazję porozmawiać z którymś z nich czy tylko tak (usunięte przez administratora)

ZiGi

12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu. Oto praca Ukraińca w IKEA Industry Wielbark. Czy to w ogóle zgodne jest z kodeksem pracy? Kilku Ukraińców już powiedziałem że nie będą harować w takich warunkach przez tyle godzin. Bracia Ukraińcy, nie dawajcie się wykorzystywać.

Waldemar :-)
@ZiGi

Śmieszny jesteś! My polacy jak jedziemy do roboty za granice to nie pracujemy po 8 godz tylko ile się da i to jest zgodne z prawem? Uczepiliscie się ich a oni przyjechali tu żeby pracować jak każdy z nas bara.....nie jeden z drugim! To też są ludzie normalni jak każdy z nas. Normalnie wstyd jak się czyta te głupoty. Nikt ich do niczego Nie zmuszał chcieli pracować to przyjechali a wy się ogarnijcie nieroby bo jedyne co wam wychodzi to pieprz..nie głupot na tym forum P.s. Jak nie pasuje praca na produkcji to słyszałem że wolne etaty mają w firmie sprzątającej może więcej tam zarobisz i się nie narobisz :-)

@Waldemar :-)

Pracownicy z wieloletnim stażem z doświadczeniem w pracy na wielu stanowiskach mają mniejsze stawki niż ukr. 16 zł. na godzinę plus dodatek 300,uśredniając 18 zł na godzinę,bez znajomości języka Polskiego bez doświadzczenia.

@ZiGi

Spokojnie, nasi koledzy z Ukrainy sami chcieli pracowac w takich godzinach. Oni nie są tu na wakacjach. Zostawili swoje domy i rodziny i są tu po to żeby jak najwięcej zarobić i wysłać to do domu. Nie potrzebne im wolne popołudnia bo nie przyjechali tu odpoczywać. A Polak jak jedzie za granicę na zachód to jak jest, inaczej?

Nauczyciel

Czy ktoś tej firmie kontroluje administracje ??? Dział jakości czy usprawnień jak tam go zwą lean to jest dopiero porażka przecież oni nic nie wiedza o produkcji śmiech na sali!! Kto tym zarządza??? Dawać ich do nas niech się naucza a dopiero później rządzą! Pierwszy dział do zmiany a odrazu wyniki będą i zadowolenie nas ludzi którzy odwalają czarna robotę!

Wacek

My(usunięte przez administratora)poradzimy sobie w każdej sytuacji .A pseudo inteligencja ,no nie wiem jak poradzi sobie (usunięte przez administratora).Oby Ikea w Wielbarku istniała jak najdłużej ,pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Xx
@Nauczyciel

Ja to już powoli wymiekam ciągle standardy z dnia na dzień zmiana tych standardów zakaz na złom to na naprawy człowiek glupieje

Hahaha
@Nauczyciel

A może Ty dawaj do leanu? Akurat trwa rekrutacja. Pokażesz jaki jesteś mądry i ile wiesz o produkcji ale nie tylko o swojej pod nosem ale o w calej fabryce hahaha

Stary

Przestańcie oczerniać i nagadywac na ludzi z Ukrainy nie my im płacimy oni przyjechali tu pracować tak jak Polacy wyjeżdżają za granicę wstyd mi że jestem Polakiem jak słucham niektóre komentarze ci ludzie pracują po 12 godzin mają rodziny dzieci im też jest ciężko

Staszek

Dalej wchodzcie im w cztery litery. Jak będą wracać zabierajcie sie z nimi.

przemo

Odzdiał w Wielbarku nie jest taki zły, praca idzie sprawnie, ostatnio pracuje sporo obcokrajowców, ale idzie sie jakoś dogadać, nie ma tragedii, przesadzacie..

Xyz

Pracownik z Ukrainy zarabia netto 11 zl. Co daje brutto okolo 15.5, agencja ich zatrudniajaca zarabia 6 zl brutto na pracowniku, czyli firma na jedna osobę zatrudniona, z która jest problem z porozumieniem przez bariere językowa, placi okolo 21.5 zl brutto.

Hanka

Witam! Czy ktoś wiec czy może trwa nabór, chciała bym się przyjąć.

Czemu niektórzy ukraińcy stoją przy czytniku już przebrani , i czemu zarząd nie robi nic w celu uczenia ich polskiego języka .?

wero

Mi ta praca odpowiada, cenię sobie stabilne warunki i opiekę medyczną.

Do zarządu , czemu ukraińcy mogą poruszać się w ubraniach roboczych po za terenem zakładu ? Pamiętam że bardzo dużym to problemem było dla ikei , czyżby ukraińcy tu na specjalnych zasadach byli ?

Jaki lekarz ginekolog jest dostępny jeżeli chodzi o ten Lux med ? I gdzie ?

Łona

W Szczytnie, dr Lejmanowicz i Nowowiejski.

Marian

Endriu to spoko chłop :-)

lkt
@Marian

Zna to rzemiosło jak mało ktòry.....????

Siwy spoko
@Marian

Popieram????On jest ok!

Halinka
@Siwy spoko

Co to za polożnik-ginekolog? Muszę się wybrać koniecznie :-) :-)

Siwy

Siwy jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.