Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Brawo zarzad Ukraincy 16zl na start + wynajem mieszkan A miejscowi z kilku letnim stazem 15 I (usunięte przez administratora) dodatki BRAWO WY Gdzie sa zwiazki zawodowe na kture placimy

ula

związkowcy to są najlepsi bisnesmani w tym zakładzie.

Vb

A kto każe płacić na składki związkowców wypiszcie się a nie ich utrzymujecie

Jacek
@Vb

Jak sam się tak szanujesz to związki nie pomogą.

polak

niektórzy sobie chwalą , więc nie wiem w czym problem ;)

Gosc

Zwiazki zawodowe w tym zakladzie nie istnieja

Rob

Dopasają sie na nas i za nasze.

Zigi

zaczęła szefowanie od 100 nagan, kto da więcej?

marian

Witam. popracowałem na lakierni parę dni, i zakończyłem swoją karierę w tej firmie, jak zobaczyłem co tu się dzieje. Cy tak jest wszędzie, czy tylko na lakierni ? chodzi o te "zarządzanie" i ogólnie traktowanie pracowników.

Metr
@marian

Na lakiernie memlonów nie przyjmuja a jak już przyjmuja to 3 mies i out jak ktoś chce pracować to i na lakierni się odnajdzie a jak ktoś jest cwaniaczek i leń to zaraz zostanie rozpoznany tylko płaczecie lakiernia najgorsza lakiernia ujowa ja tam nie ide itp przyjdzcie zobacznie dacie rade pozdro lelony

NOWY

A NA JAKI DZIAŁ POLECACIE SIĘ PRZYJĄĆ ?

raz dwa trzy
@NOWY

na lakierni zawsze są braki, polecam

Leszno

Ciężko mi było znaleźć pracę, więc jak otworzyli ten zakład to szczerze mówiąc poczułem ulgę, udało mi się tam dostać i szanuję tę pracę, kolorowo może zawsze nie jest, ale wiem jak ciężko było mi coś znaleźć

jskdjc

Jest ostatnio trochę obcokrajowców zatrudnionych na produkcji, ale idzie się dogadać, więc tragedii nie ma, wszyscy równo pracują.

Dimitrij
@jskdjc

Super. Niedługo będą nas zwalniac i ich sciagac będą coraz więcej.

@Dimitrij

ja to mam (usunięte przez administratora) juz na ta firme

Ter

Czy wypłata będzie 5 czy 6

Vb
@Ter

Czwarty dzień pracujący każdego nowego miesiąca teraz wypada na 6

Gf

Jutro będzie wypłata czy 6

maniek

A tak na poważnie to ktoś wie, na jakich warunkach przyszli Ci nasi nowi towarzysze ? czy naprawdę mają więcej na godzinę ?

Tur

Czy będzie premia za lipiec

Fajna
@Tur

Na pewno nie,wezmą dla siebie na jakąś impreze

Dawid

Będzie

zxc z
@Tur

premia będzie jeśli havsta będzie bez przepakunków

Iwcia

Praca jest ok, szanują pracowników, pensja się zgadza, warunki też są ok

ttw
@Iwcia

Iwcia Ty chyba na głowę upadłaś kto Ciebie szanuje

Po8latach

Może i pracuje się ciezko ale to tez pojęcie względne ale zauważyłem ze jednak Zarzad tej firmy coś robi, podwyżki od Września dla każdego i zmiany socjalne, SUPER stołówka w końcu jem ze smakiem i wybór naprawdę konkret! Kawa smakuje jak kawa i woda na produkcji podczas upałów. Potraficie tylko narzekać a co wy byście zrobili w tych ciężkich czasach aby było lepiej! Pozdrawiam stara brygadę z produkcji! Mało nas ale musimy pracować !

Smakosz
@Po8latach

Na stołówce oprócz nazwy tej firmy i masz kawke nic się nie zmieniło. Dalej te same kucharki i tej samej jakości produkty. Ziemniaki tak samo okropne

BeaSzczera
@Smakosz

Hmm otwórz oczy chłopaczku bo majaczysz, na mojej zmianie nikt nie narzeka ale zawsze trafi się taka czarna owca jak ty. Powiedz lepiej w czym ty taki fantastyczny jestes? Zapraszam na KJ tam zrobimy z Ciebie mężczyznę i przestaniesz łykać tabletki na wrzody

Dddd

????????????????

Tak. Super. Pół wielbarka...... i okolice.

Tu wpisz nick
@Po8latach

Witam biuro. Podwyzki? Smiech. Brak premii powoduje niższe zarbki niz nawet dwa lata temu. A stołówka niech nauczą sie ziemniaki gotować. Dobrze ze to juz koniec mojej przygody z ikea. Od dziś jiz nie robie w (usunięte przez administratora). Pozdrowienia

@Tu wpisz nick

Te podwyzki tylko dlatego ze minimalna wzrasta od stycznia. Maksymalnie mowi sie o 14.7 za godzine, więc teraz 5% podwyżki. W styczniu zobacza jaka ustawa i doloza 25 groszy ponad minimum.

wyłomny
@Po8latach

Wody zaraz nie będzie. A jedliście burgerki w piątek ? Smaczne były? ... i te ziemniaczki. Cudo ! a podwyżki? jeszcze jej nie dostałeś..... różnie może być. Pracuję tu nie od dziś i nie jedną obietnicę szefostwa można było sobie wsadzić gdzieś !

Fajna
@Po8latach

Jesz ze smakiem śmieszne ,3 dni pod rząd ryż ,kasza i makaron wracają do syarych przyzwyczajen ,a gdzie ziemniaki.Po sie stare kucharki zwolnic

Wyjadacz Joker

Praca jak praca, nie narzekam jak wy bo dla mnie ważne jest aby pracować a wcale nie jest tak ciezko jak myślałem, napewno bede tez podwyżki bo kiedy zaczynałem były stawki na normalnym poziomie ale teraz trzeba to wyrównać bo konkurencja nie śpi ale pamiętajcie byłem juz u wielu pracodawców i wiem ze ty nie jest tak złe jak porównam! Przestańcie narzekać i róbcie swoje a jak nie chcecie to idźcie gdzieś indziej! Powinnismy tu pisać o normalnych sprawach a nie ciagle marudzić jak to jest złe itp! Nikt was tu na sile nie trzyma a chętnych zawsze będzie! Pozdrawiam fajne kobitki z pakowni Wasz Joker:)

zxc z
@Wyjadacz Joker

o normalnych sprawach tzn. o jakich???????

antyfan
@Wyjadacz Joker

ja odpowiem tak- normalnie to na spotkaniach powinno się zadawać pytania. niestety młodym pracownikom odwagi brak, a starzy pracownicy mający w pamięci OBIECANKI-CACANKI mają totalną niechęć kolejny raz usłyszeć że jest cytując "no jest ogólnie słabo". Dodam na koniec że za szweda było the best, za polaka jest the end.

jogu ś

Pracuję od niedawna, ale to pierwsze wrażenie jak najbardziej na plus. Atmosfera jest w porządku. Z hajsem też nie ma co narzekać, gadałem z pracownikami z dłuższym stażem i trochę mi poopowiadali, na razie pozytywnie :)

Stary

Kiedy ma być ten dodatek pięcio procentowy i kiedy wkoncu premie będą dla tych co zasuwają a nie chodzą na L4

papadens
@Stary

Nigdy w życiu nie byłem jeszcze na L4. Ale te brak premii mnie coraz bardziej frustruje. Haruję, haruję i haruję....., nawet jak mnie jakaś choroba wzmogła to brałem urlopy aby się podkurować . I w jakim celu tak się poświęcałem ? Kiedyś była premia, teraz w zasadzie prawie brak ! Mam dość. Chyba też wywalę na zwolnienie. Ja już nie mam sił ! Tym bardziej, że ludzi coraz mniej, a normę trzeba wyrobić ! Najgorsze jest to, że osoby które nigdy nie chodzili na zwolnienia ......, teraz zaczęli na nie chodzić.

Ola

W każdym zakładzie pracy nawet w biurach są skracane godziny pracy a w Ikei najlepiej jak by mogli to by człowiekowi dołożyli ze dwie godziny poprosty masakra i gdzie tu sprawiedliwość ? Człowiek to nie maszyna . a później się dziwią że na l4 się chodzi, ciekawi mnie to jak by Ci z góry zeszli i zaczęli pracować w takich warunkach jak my .

kobieta
@Ola

I DO TEGO zaSTRASZAja ,ZANTARZUJA i upokarzaja. DLACZEGO NIKT Z TYM NIE ZROBI . Pozniej sie dziwia ze ludzie miedzy soba sie kloca i nie moga sie dogadac a oni gorzej traktuja jak zwierzeta.

Pioter
@kobieta

To się zwolnij.

@kobieta

Zawsze znajdzie się taka niezadowolona osoba, która tworzy taką atmosferę i później jest nieprzyjemnie... Ja pracuję, jestem w porządku w stosunku do innych i jakoś nie mam z tym żadnego problemu.. a to, że pracy jest dużo to chyba normalne, trzeba się z tym pogodzić. Mam porównanie, bo wcześniej pracowałam i podobnym miejscu i tu jest o wiele lepiej.

02167@op.pl02186@op.pl????????????

Nigdy nie byłaś w porządku nie śmiesz sie przed nami ,nas jest wiecej i mozemy cie smiechem zaj...

fred

najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tym kołchozie

jogi

matka wie że ćpiesz

Jeszcze tak beznadziejnej firmy jak IKEA nie spotkalem zero szacunku do klienta wszystko jest dobrze do czasu zaplaty a potem zaczynaja sie schody jezda od magazynu do magazynu po odbiór brakujacego towaru a za transport kasę wzieli czekanie po 2h na polaczenie .Jeden wielki (usunięte przez administratora) zastanowcie sie trzy razy zanim zrobicie tam zakupy

fizyczny
@anonymous

chyba ci się forum po...... !!!

Czytaj zanim sie wypowiesz!
@anonymous

To nie to forum. Tu fabryka a nie sklep.

Monia

Praca jest ok, czasem dużo roboty, ale idzie ogarnąć, ogółem pozytywnie :)

FF
@Monia

praca OK. tylko kierowniczka z jednym kierownikiem na FF do wymiany

Jestem ciekawa czy premie teraz będą jak havsty idą jedna po drugiej

Ciekawy bardzo

Jak zaczną je w końcu sprzedawać, a nie ustawiać w magazynie, to może będą. Chociaż w nowym katalogu żadnej havsty nie widziałem.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.