Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

borsuk

Codziennie jak zwykle można posiedzieć i poleżeć

Pomocny@
@borsuk

O proszę!!!A mówią że tak niedobrze pracować w IKEA.A tu,czy się stoi,czy się leży dwa tysiaki się należy....Wypada tylko aby taki stan rzeczy trwał wiecznie....

Kasa
@borsuk

Kiedy wypłata?

Realista

Firma Ikea po śmierci Ingvara Kamprada 27.01.2018 to już nie to samo,przeinwestowanie np. budowa największego na świecie sklepu Ikea trwa na...Filipinach w Manili a to niezbyt bogaty region na taką inwestycje. Już widać pierwsze oznaki zarządzania, przestoje w wielu zakładach ikea, pracujcie i nie narzekajcie bo to powoli koniec

Freelender

Zawsze możesz rzucić szczotę na podłogę i powiedzieć wszem i wobec:(usunięte przez administratora)e,nie będę zamiatać.Zapewne wielki szacun u pozostałych uzyskasz.A zatem do dzieła!!!!!

Robol

Jak to jest nowy pracownik przychodzi i ma 16.80 zł na start a staremu pracownikowi proponują 20 gr podwyżki haha dojazdów jak nie było tak chyba nie bedzie trzeba się zawijać z tej firmy jak tak dalej będzie bo co oni proponują za tak ciezkom robotę na 3 zmiany to śmiech na chali haha

Achim
@Robol

Jak Ci tak źle,to kto cię tu trzymie.Jak nie masz czym jeździć do pracy,to rowerzyk se kup,będzie i taniej i zdrowiej i ekologicznie...A jak żeś taki zakapior tutaj na forum,to pokaż klasę,i pójdź do dyrekcji celem spełnienia twych pseudo żądań.Zatem pokaż na co cię stać....Czy wrócisz z tarczą,czy też na tarczy.....

@Robol

Jden nic tu nie zrobi. A bardzo zle sie dzieje i trzeba w koncu zwiadomic inspekcje pracy moze oni zrobia powazna kontrole.

Stefan
@Achim

Dobrze mówisz. Jak ktoś ma chęci naprawdę może być docenionym w tym zakładzie

Wujek dobra rada
@pracownik

A co powiesz w inspekcji pracy?wypłate dostajesz,ubranie i środki ochrony indywidualnej dostajesz,godziny się zgadzają umowę masz,kup skututer albo rower tylko nie pij alkoholu bo długo nie pojeździsz

Pako
@Wujek dobra rada

Albo hulajnogę,wtedy nawet jeśli będzie po ankoholu,to ewentualnie pikując w przydrożny rów politurę co najwyżej se podrapie...

Pako
@Robol

Widocznie tyle żeś wart.Ciesz się że za worek cebuli nie pracujesz...

@Robol

Chłopie co ty z tymi dojazdami? pogadaj z kimś z pracy może ma wolne miejsce w samochodzie i z nim się zabieraj a nie na forum się żalisz.Ja po dwóch dniach pracy miałem ugadany transport a nikogo nie znałem.

Co za dzban

Nowy ma 16.80 a Ty mniej? Czyli jesteś mniej wart od niego

Internetowy
@Robol

Poszukaj na necie:praca z zakwaterowaniem odejdą problemy z dojazdem a może kasą większą.Powodzenia!

Marzena
@Achim

Na jaką umowę można liczyć? I czy praca w weekendy jest dodatkowo płatna?

Były z ikea
@Robol

Egger pracownik na początek ma 20 brutto ja po 6 miesiącach mam 27 brutto a na innych działach przekraczają 30 brutto żal mi was w tej Ikea za najlepszą krajowa robić w sumie to teraz mogę napisać że nie żałuj że się zwolniłem z Ikea robię to samo za dużo lepsze kase

N

To zwijam się stąd juz

Muchomorek
@pracownik

Może powinniśmy się z krzyknąć i udać do gazety. Ile można zamiatać ? Może media dojdą jak jest naprawdę ?

Leszno
Kolega

Wiecie ile zarabia naczelny? Nie? Ja wiem, ale nie powiem, bo byście zaraz biurowiec rozwalili:-)!

Były

Siemka co wy macie do Eggera pracowałem w Ikei 5lat szkoda słów teraz mam o wiele bardziej lepiej przede wszystkim atmosfera inna. Po 7 miesiącach mam 32,70 na godzinę co możecie pomarzyć. A co do dojazdów w Ikei to zapomnijcie mydlą wam oczy tak jak wszystkim pozdrawiam

JEST
@Były

Egger nie własnego forum wiec tu postanowiłeś się pochwalić ?

Byly
@JEST

Przeszkadza ci to

CCTV

Kiedy sa przyjecia ?

@CCTV

Z kadrą mam to wiedzieć ? daj cv to może ktoś do cb zadzwoni

Remik

Zadowolony z pracy pracownik to dobry i sumienny pracownik!!!

Rilessa
@Remik

O jak jest u ciebie? jeżeli pracujesz to jesteś zadowolony dobrze żyć szczęśliwie

bolek

Na jakie działy z prudukcji szukają ludzi jakię są stawki na początek Jak wygląda praca np na lakierni sortowni montażu ?

Operator
@bolek

Nie pchaj się tu jak masz inne możliwości. Kłamią , poniżaja . Zla atmosfera w pracy.

Rilessa
@Operator

Tak jest złe to dlatego tu pracujesz?

bolek
@Rilessa

Może lubi być ponizany a ja ogulnie sie pytam podałem 3 działy dla przykładu

@bolek

Polecam Lakiernie trochę ciężej jest niż na innych działach ale najpewniejsza praca bo mniejsza rotacja ludzi niż gdzie indziej jak się wdrożysz to masz pewną pracę na lata i mało czasu na głupoty (plotki)bo taśma idzie

Jak mają zamknąć ten (usunięte przez administratora) to niech to już zamkną A ludzi w (usunięte przez administratora) nie robią i nie zwlekaj z tym dłużej.. po co to przeciągnąć.. ludzie i tak się na potęgę zwalniają.. setek nie ma,premii nie ma..I jeszcze wysyłają na przymusowe urlopy.Teraz w październiku podobno ma być przestój A co z ludźmi którzy już nie mają urlopów?co będą zabierać z przyszłego roku??naszymi urlopami rozporzadzaja po swojemu A jak był czas że chciało się iść na urlop to nie puszczali ..jak wyślą na bezpłatne urlopy to nikt tu nie będzie siedział.

K.G.P.123
@Anonim

Tak Ci zależy, żeby 1800 osób straciło pracę? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś już się zwolnił. Pracodawca byłby głupi, gdyby w obecnej, trudnej sytuacji płacił premie i robił nadgodziny, przecież to absurd.

@K.G.P.123

Tak w kwestii formalnej mam pytanie.A jaka to trudna sytuacja zapanowała znowu w tym zakładzie?Może skoro znasz szczegóły,to podzielisz się tą cenną informacją,i dasz upust ciekawości gawiedzi....

Nic

Prawda jest taka że ludzie się boją jest panika nie jest dobrze nikt nic nie mówi a produkcja jak idzie tak idzie na sto procent co tu jest grane wypłata nędza chodzą słuchy że mają jeszcze zabrać ten dodatek

@Nic

Odpowiednia psychomanipulacja,to najlepszy sposób na skuteczne podporządkowanie sobie ludzi.A co najlepiej działa w przypadku tej fabryki???Zastraszenie załogi,góra dobrze wie,że duża część pracujących tu ludzi,pracuje tu,bo nie ma lepszych widoków na przyszłość,lub też ma kredyty do spłaty,a strach nie pozwala im na jakąkolwiek kreatywność.Dlatego siedzą twardo na d.i potęgują w sobie strach,co to będzię,jak nam fabrykę zamkną...Ale to było do przewidzenia.Korporacja,to nie pgry.Tam się liczy tylko zysk.Korporacja nie bawi się w sentymenty,i w momencie kiedy zauważy że tania siła robocza,nie jest już taka tania,a surowiec niezbędny do produkcji też zaczyna być zbyt drogi,wtedy robi coś takiego,jak relokację.A wam na na pożegnanie co najwyżej powie:Täck Polen..Pamiętacie....

Wypłata

Witam, czy ktoś wie czy wypłata będzie do piątku?

Wujek dobra rada
@Wypłata

Obstawiam czwartek

Robol

Wiadomo coś juz o tych dojazd ach do pracy kiedy będą

Ilona
@Robol

Rozwiniesz kwestię z tymi dojazdami? O co konkretnie chodzi? Jak się pracuje w Swedwood? Warto się zatrudnić?

@Robol

Jakie dojazdy?coś tam usłyszał albo nie dosłyszał pod sklepem przy piwie

@Robol

Dojeżdżać to Cię będą w robocie...Ot.i ludziom się w główce poprzewracało.

Wojtek
@Robol

Jakie dojazdy czlowieku!!!????obiecywali je w 2008 r przed wyslaniem ludzi na szkolenia...po powrocie,sie wyparlo biuro,ze tak mówili...do eggera waza ludzi...ze szczytna...

Wojtek

Jak Wam sie nie podoba,to idzcie do eggera do biskupca,tam podobno sa niezle zarobki...pracowalem tu w 2008 r po szkoleniu na operatora...po pol roku to jebnelem...i mam spokoj z tym pierdolnikiem...w kazdym innym zakladzie ikei,mowili dopoko rzadzi szewed,to dobrze.Jak polak przejmie stery,to (usunięte przez administratora) bedzie i tak jest...

Obserwator

Związki zawodowe w Wielbarku są od imprez i wycieczek itp a nie od spraw pracowniczych,z drugiej strony ilu członków ma zw?,30-40procent? więc nie ma realnej siły by negocjować z pracodawcą

Nadzieja

Panowie nie uważacie że najwyższa pora na zmianę związków , nie wiem czy wy widzicie lecz stwierdzam że ci nasi panowie związkowcy ,nic dobrego dla nas nie robiá

@Nadzieja

Panie też tu pracują

@Nadzieja

Wystarczy się wypisać i ich nie odrabiać.

Arnold

Najlepiej w tym zakładzie działa lakiernia z wiecznym kajzenem na karku i ciągłymi wymaganiami jakosciowymi ale przecież metry muszą byc

Załamany

Czy może mi ktoś wytłumaczyć ja będzie wyglądać wynagrodzenie za tydzień postoju. Nasi pracownicy nie są głupi. Już dawno zauważyli prostą regułę: za dobrą pracę w nagrodę dostaje się jeszcze więcej pracy. Tylko do czego ta idea doprowadziła...... I gdzie są Związki Zawodowe w tej firmie?

Laciaty
@Załamany

Związki zawodowe są u Dyra w kieszeni. Tylko nie wiem czy ten tłusty dałby radę się zmieścić.

Albin

Słyszałem że są porządne związki zawodowe w tej firmie co walczą o prawa pracowników w innych oddziałach. Może macie do nich namiary to nam pomogą?

Albin

To dobrze Szczytno to działaj bo ten co ma największe przyciąganie ziemskie w firmie napewno nic nie zrobi dla nas bo on myśli o czyms jak ma z tego kasę.

Bik

Tylko ile procent będzie płatny ten tydzień postoju dla osób które przyjdą do pracy,

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.