Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

BYŁY Ikeańczyk

Chory zakład wszystkie wypadki w tej fabryce są zamiatane pod dywan i wina leży po stronie poszkodowanego omijajcie ten zakład to już nie jest firma,zakład,fabryka TO JEST JUŻ AUSCHWITZ ZA SZWEDA BYŁO INACZEJ TERAZ LICZĄ SIĘ TYLKO METRY I PRODUKCJA NIE PRACOWNIK

stary
@BYŁY Ikeańczyk

Najlepszy (usunięte przez administratora) w okolicy

Belarz 2006
@BYŁY Ikeańczyk

O tak dokładnie . Ostatnio był wypadek z udziałem wózka widłowego. Wózek walnal pracownika na pasach za szybko jechał . Obustronna winna pracownik był na okresie próbnym. I został zwolniony.

Odessa Donbas
@Belarz 2006

To po co szybko jechał?karma wraca;-)

@Odessa Donbas

@Odessa Donbas Ale to wozkowy został bez winy i dalej sobie jezdzi he

Koleś

A co myślicie o tym że liderzy leżą na zwolnieniu lekarskim a zastępuje je osoba która ma 16 zl czy nie powinno rozwiązywać się tej sytuacji inaczej np. nie stawka godzinowa dla lidera tylko dodatek funkcyjny zabierany w sytuacji zeolnienia przekazywany osobie zastępujacej pozdrawiam wszystkich liderów

Nick_Nolte
@Koleś

Dla mnie wniosek jest jeden, po co liderzy jak może ich zastąpić każdy z produkcji. Kolejne stanowisko bez sensu.

anooonimowa

każdemu tu nic nie pasuje... zmieńcie pracę jak wam się nie podoba bo chorzy to wy jesteście ☺️ Mi praca tu się bardzo podoba Lubię atmosferę w Swedwood Poland za: Bardzo dobra atmosfera

blablabla
@anooonimowa

Chyba mowa tu o dwóch różnych zakładach pracy, bo co jak co ale atmosfera w tym zakładzie jest fatalna, chyba że jest się psychicznie chorym to i może i atmosfera się podoba :) a po za tym napisałeś/łaś/ masło maślane hahaha.

PREMIA

BEZ KOMENTARZA......

anooonimowa
@blablabla

@blablabla to się zwolnij jak Ci nic tu nie pasuje!!

Kiler
@anooonimowa

Anooonimowa zaraza biurowa!!!!! Garbate aniołki lepiej niech zamilkną.

blablabla
@anooonimowa

Jak dobrze pójdzie niebawem to zrobię. Paru starych doświadczonych pracowników niech za mną jeszcze pójdzie to ciekaw jestem jakie wtedy będziecie mieli wyniki i kogo na miejsce doświadczonych ludzi znajdziecie, bo patrząc na to jakich teraz ludzi przyjmującej powątpiewam w to że będzie wam łatwo znaleźć odpowiednich ludzi na stanowiska starych pracowników.????????

@blablabla

Daj spokój. O tym nikt nie pomyśli, bo jeśli byłoby inaczej nie zaczęło by się z ukraińcami. Oni nawet polskiego nie znajo a zastępują Polaków to chyba coś oznacza.

Volodymyr
@Dejw

A czy "znajo" to jest po polsku? Ukrainiec podszywa się!

@Volodymyr

A czy przy przewalaniu desek też jest dla Ciebie ważna ortografia?

Dawid
@anooonimowa

Nie ,wszystko pasuje ! Super atmosfera , lekka praca i pyszne jedzonko !

Junker
@anooonimowa

Nie pasuje ale sie nie zwolnią bo lepszej roboty nie dostaną, więc dalej będą tu pracować i narzekać. Jak dla mnie za taką łatwą prace to są dobre pieniądze

@Dawid

Jedzenie i dziewczyny na kuchni najlepsze a praca jak praca. Na stołówce jest przynajmniej na co popatrzeć Pozdro

Odwagi
@Nowy

To chyba randka się szykuje !

Rada
@Odwagi

Odwagi Nowy! Zaproś najładniejszą!

@Rada

Najładniejsza zajeta

@anooonimowa

Mi też atmosfera się podobała ludzie marudzą ale robią nie wiem po co,chyba żeby dalej narzekać a życie płynie dalej....

Ludzie piszecie jak tu wam źle i niedobrze,to dlaczego dalej tu pracuje cię ?mi nie pasowały 3zmiany to się zwolniłem,pamiętam narzekania ludzi jak im źle głupie gatki że nikt tu normalny za taką kasę nie przyjdzie a sami dalej robili jak by na świecie praca była tylko w Ikea Wielbark.Do emerytury tu gnić będziecie i narzekać i plotkować o pierdołach,miłej zmiany:-)

On

Biuro na warchaly a dla robili na pączki szkoda????

bk

Pryzmują polaków ?

Wołodja
@bk

Tak, czasem tak

Rafał

Czy ktoś wie o co chodzi z przestojem w tym roku ?

Huje

Podwyzki 80gr brak l4 czyli tyle samo co wszyscy nawet ci co chorowali w okresie wakacyjnym to jest czyste sku......rwy......synstwo

Majster

Tak w kopiejkach

Gruby

Kiedy będzie wypłata

@Gruby

Jutro a premii nie bedzie?

Tajny

Jak czytam to co wy tu piszecie to nie wiem czy śmiać się czy płakać piszą że małe podwyżki że lepiej wcale nie dawać jak takie małe a za 50 gr to co drugi mistrzowi w (usunięte przez administratora) włazi masakra rozumiem że każdy chciałby jak najwięcej ale po co głupoty pisać na forum że źle bo to bo tamto a w pracy to mało by (usunięte przez administratora) za podwyżkę by nie dał tyle w temacie LAKIERNIA RZĄDZI

Plj

Kiedy będzie wypłata i czy będzie z podwyzka ?

Maniek

Zarobki najnisze ze wszystkich dzialow

Jakasa
@Maniek

Czy ktoś wie kiedy będą aneksy?

robotny
@Maniek

jak podam swój dział to dostanę więcej, nie wiedziałem że jesteś tak hojny

Kod
@Maniek

Jaki dzial pewnie ściany podpierasz dlatego małe

Oyu

Czy ta wypłata będzie z pidwyzka?

D.Ł

Ten kto pisze brednie typu "każdemu tu nic nie pasuje",na pewno nie ma zbyt wiele szacunku do siebie i zapewne kopał by rowy za 5 zł/h i tym samym dzieci tej osoby chodziły by nago.

D.Ł

Ja bym to nazwał tak: brud, smród i ubóstwo. Kto pracuje ten wie. Żyj jak "przeciętny" człowiek, mówili... Będzie dobrze, mówili... Poszedłeś do Ikea i nie żyjesz wcale. Przychodzisz do pracy-masz 12zl/h, po 3 latach ktoś przychodzi do pracy i ma 15 zł/h, sprawiedliwości stało się zadość. Mając 12zł/h zarabiałem 2300 miesięcznie, ale były setki i premie. Teraz mając 17.33 zł/h zarabiam 1800 zł. Cudownie być "niby kimś", a tak naprawdę być traktowanym jak nikt. Szukam pracy, znalazłem dwa zakłady w których mówią źle o Ikea,gwarantują lepsze warunki pracy co mam potwierdzone.( nie chce straszyć ludzi którzy chcą tam pracować,bo z tego powodu że pieniądze są potrzebne a innych miejsc pracy w pobliżu nie ma nadal pracujecie w Ikea) . Cudne ogłoszenia, że poszukują pracowników i będziesz rozwijać swoje umiejętności, a rozwinales jedynie krzywy kręgosłup i depresję. Zakład godny upadku tylko, że ludzie bojacy się nie chca temu upadkowi pomoc. Dziękuję, z poważaniem

K. K
@D.Ł

Co racja to racja. Pan D. wie co mówi. Dodam do tego brak szacunku do pracownika.

Gop

Czy te podwyzki to są już przyznane?

Tre

Ile procent będzie podwyżki ?

Obserwator symulantów
@Tre

To żadne podwyżki tylko rewizja! Powinni dostać ci co pracują ciężko cały ro, jest za aby leniom symulantom zbieraczom l4 nie dawać ani grosza! Mam nadzieje ze będzie to dobrze przeanalizowane i zakomunikowane ! Pozdrawiam

zxc z
@Tre

dla wszystkich czy każdemu z osobna. dla jednego będzie tyle że z wodą popłynie a sedesu nie zapcha.

Mala
@Obserwator symulantów

Powinno być tych sumienie pracowali 6% a dla tych co faktycznie chorowali 4% a dla ściemniaczy którzy w wakacje nad jeziorem się wylegiwali zero

6% dla tych co nie byli na l4 czyli garstka

Do Pani Ani
@Tre

Czy wy myślicie że w Ikea pracują głupi ludzie ze liczyć nie umia ? Jak wy ludzi traktujecie chcecie 3.5 % podwyżki dać ? To jakiś żart z waszej strony ? Chcieli byście Jakość, ilość dużo metrów mało odpadów i żeby ludzie na L 4 nie chodzili a sami co dajecie ??? Wasze zebrania są śmieszne te wsze zapewnienia że będzie lepiej te bajki to możecie swoim dzieciom wciskac.Jak tyle podwyżki macie dać to lepiej wcale !!! Rząd więcej podniósł bo o 150 brutto nie wstyd wam ???!

@Do Pani Ani

Wstyd czy nie wstyd, ja zlozyłem wypowiedzenie nie wazne czy bym dostał 6 czy3 procent. 600 zł by mnie zatrzymało

Solidarności
@Do Pani Ani

Pewnie że im nie wstyd bo im nie zależy na pracownikach bo sumienia nie mają mają gdzieś że ktoś zarabia 1750 netto liczy się tania siła robocza . Dlaczego Polak Polakowi nie da zarobić tego nie rozumiem za Szweda mniej na godzinę a wypłaty dużo większe ich nie obchodzi że ludzie się zbuntują i na l4 pójdą ważne jest to aby dać najnisza podwyżkę żeby dla nich najwięcej starczyło tylko strajk coś w tym temacie rozwiąże

Pracownik fiz
@Solidarności

Strajk żeby ludzie samy poszli w takim razie po co te są związki zawodowe Solidarność i Dialog żeby głowę chować piasek ? Związki powinny zrobić zebranie dać znać co robimy oni są chronieni przed zwolnieniem z pracy a nie wpisywać p i e r d o ł y tu Lub nowe wybory zrobić i ich w y j e b a ć z z związku na co nam pajace

robotny
@Ewa

no to wiadomo skąd te 6% (tyle osób nie było na L4)

Szósty zmysł

STRAJK !!!!!!

Realista
@Pracownik fiz

Dobrze koleżko rozkminiarz,ale żeby zrobić w tym zakładzie strajk,ludzie muszą mieć co w portkach nosić,a zapewne jak sam już zauważyłeś,to większość w portkach ma jedynie pustą przestrzeń.Poza tym w tym zakładzie związki zawodowe są tylko dla samego bycia.To taka samozwańcza "Solydarność",nie mająca nic wspòlnego z Solidarnością.

X-MEN
@Tre

Ciągnie koń z mozołem ciężki wóz pod górę. Niedługo podwyżki, kupi nową furę.

Potr

To ile procent wkoncu tej podwyżki jest ?

Pani Ania
@Potr

Na każdego pracownika 100m i do roboty moje kochane czarnuchy ;)

Tre
@Pani Ania

A ty co na forum jesteś taki mądry biały brudasie

Chory zakład, w którym nie liczy się ani staż pracy ani też umiejętności. Chcąc awnsować gdzieś wyżej trzeba mieć znajomości wtedy nie musisz mieć ani szkoły, ani doświadczenia. Jak się nie posiada pleców nie ma sensu aplikować podań na lepsze stanowiska bo nawet się nie odzywają, chyba trzeba uciekać tego zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.