Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Miro

Siema czym się kierują mistrzowie przy dawaniu podwyżek??? Pracuje 1 rok i chcę wiedzieć czy dla wszystkich takie same ? Czy biorą wogole pod uwagę kto jak pracuje?!

Fdf
@Miro

Mistrzowie (usunięte przez administratora) mogą!!!!!!!!!!!

Marian

3% to żart, w małych firmach płacą lepiej. Szefostwo lakierni pozdro, nawet Ukraina nie chce u was robić , nie traktujcie ludzi jak psów gończych.

Jutro

Czy ktoś wie czy podwyżki są już przyznane ?

Aaaa
@Jutro

Jeszcze nie

Billy
@Jutro

Przez gru... Z dialogu 3.5% zamiast stanąć za ludźmi wolał przytulić kopertę i znów się posypią L4 sam czuje po sobie że grypa mnie weźmie w czerwcu

Prawda

W większości nic nie umiecie, a narzekacie na wypłaty. Jak wam źle to dowidzenia, jednak prawda jest taka ze nikt inny was nie zatrudni a jeśli nawet to bd miec mniej niż tutaj.

jANUSZ i gRAŻYNA
@Prawda

a wy tam na górze jesteście tacy zajebiści,kurła.Pozdro dla wszystkich z dołu

Ktoś
@Prawda

Dlaczego zachowujesz się jak buc!!! Na produkcji też są ludzie wykształceni i mają również duże doświadczenie zawodowe. W Nowym Roku życzę - zacznij myśleć zanim coś głupiego napiszesz!!!

Laik
@Prawda

Sytuacja i podejście góry przypomina powieść George’a Orwella "Folwark Zwierzęcy". W założeniu wszyscy równi,a okazuje się że są równi i równiejsi pany i motłoch. Proszę o trochę ogłady i szacunku do kolegi, koleżanki.

nick
@Prawda

Widać że jakiś koleś bez szkoły a z plecami który się na góre dostał wypisuje takie brednie. Ciekaw jestem ile ty umiesz, pewnie dla ciebie ta praca to szczyt marzeń bo na nic więcej ciebie nie stać z twoim wykształceniem. P.s nie szufladkuj ludzi swoim pokrojem buraku. Taką prace a nawet lepszą można wszędzie znaleźć , trzeba tylko chcieć.

@Prawda

Reasumując sprawę retrospektywnie, na drodze dedukcji dochodzę do konklucji iż Twoje idiotyzmy na temat mojej aparycji intelektualnej są wręcz efemeryczne. Moja intuicja nie obliuje mnie do dalszej konwersacji, Biorąc pod uwagę aspekt tego wydarzenia, nie mam zamiaru polemizować z Tobą na ten temat.

@Prawda

za biurkiem wciśniętym na (usunięte przez administratora) siedzi sobie pracownik tzw. umysłowy, lecz o czym ma myśleć, skoro twarz nie zmącona żadnym obrazem a w oczach tęsknota za rozumem.

Samson

Prawda jest taka, że będąc zwykłym(ą) pracownikiem i nie mając męża za plecami, możesz sobie awansować.... po pelet do Biedronki.

Pytre

Czy będzie wypłata w piątek ?

Yut

@Pytre

Już jest wypłata.

Jako taki.
@NIC

Głodowa ale jest! Im więcej ,tym mniej.....

Kaizen
@Jako taki.

Więcej za mniej pamiętajcie !!!

Kaya
@Kaizen

Im więcej ciebie tym mnie...

Tre

Czy ktoś coś wie o podwyżkach

ale się nawaliłem !!!

@szaman

.... znowu się nawaliłem !!! jak ja teraz wrócę do pracy ?

@szaman

pojesz zupy gulaszowej - postawi cię na nogi

Siwy
@zxc z

Co cię nie zabije to cię wzmocni !

podwyżka

Kiedy strajk??

@podwyżka

po co strajk, przecież będą podwyżki, na sortowni już dostali--25groszy brutto

Degustator

Jak tam zupa gulaszowa na nocnej zm. Komu smakowało a komu zaszkodziło.

Jolka

To fakt mogliby się zjawić , to chyba ta kierowniczka nie ogarnia tematów!

Ruda

Może ktoś się nad tym tematem ponownie pochyli i coś się zmieni , liczę na to

Babeczka
@Degustator

Może Nowy Rok , przyniesie jakieś zmiany na lepsze i będzie smaczniej , więcej i świeżo !!!

Siwy
@Degustator

Mam nadzieję,że w Nowym Roku już nikomu nie zaszkodzi jedzenie i ogarną problemy na kuchni !

Onana
@Siwy

Mi tam smakuje duzo bardziej niż stara kuchnia! Jedyna dobra rzecz w tej firmie! Kto nie chce to się niech wypisze inwestor za robotę !

Rudy
@Onana

Ja powiem tez ze żarcie nie jest złe szczególnie za te grosze co płacimy. Wigilija była dobra a dziennie posiłki spoko wiec lepiej skupić się na podwyżkach liczę na minimum 5 procent!!!

Zadowolony
@Onana

U nas nikt nie narzeka,obiady są smaczne obsługa naprawdę świetna. Z dziewczynami można się dogadać przesympatyczne . zwlaszcza Pani o czarnych długich włosach pozdrawiam ekipę Pani Wiesi

pasibrzuch
@Zadowolony

Wiesia jest NAJ NAJ! A czarna to jooooo!

Uip

Czy będzie wypłata w piątek ?

Gft

To lutowa wypłata powinna być już z podwyzkach ?

Potr

Czy ktoś coś wie o podwyżkach

@Potr

będą -------------ale nie dla fizycznych tylko dla psychicznych

Hwdikea
@Potr

Podobno 0d 50-90 groszy i kto jak w (usunięte przez administratora) włazi i się liczą L4

Lider

Będą trzy progi 4%5%6% oczywiście liczy się staż pracy jak i kto ile był na l4

Oooo
@Lider

biuro 6%

Fizolof
@Oooo

Produkcja w okolicach 7-10% biuro 5-6% info pewne jak 6 w totka.

Uk
@Potr

Od nowego roku 14,70 najnisza ciekawe ile w Ikei podniosą???

Kolega

Pani na homagu niech się zajmie praca a nie obrabianiem (usunięte przez administratora) koleżankom plotkara

operator
@Kolega

A ktora to taka odwazna jest ....?

❤❤❤❤

Pozdrawiam Panią w okularach z lakierni która 21/12/2018 zajmowała stanowisko nr 1 i jak dla mnie jesteś najpiękniejsza

Nierob

A jak wygląda praca na lakierni? Interesuje mnie zmiana B na owa zostałem zatrudniony. Warto wgl zaczynać?

Majster
@Nierob

Praca jak każda inna stres nerwica pogoń za metrami

Lakiernik
@Nierob

Praca jak praca ale urmowce sa donosza jeden na drugiego Damianku uwazaj i nie ubarwniaj bo za bujna wyobraznie masz ....i nie wkopuj chlopakow by awansowac i miec lepiej za pewnie sie czujesz.A ty kozlos i nie tylko dobrego masz kumpla urmowca na kazdego temat dwa zdania gada do góry.Swinia.

Konfitura
@Lakiernik

Pisze to cwaniak który nie ma odwagi się podpisać... miękkim c@# robiony. Podpisz się to pogadamy :*

Wózkowy11
@Nierob

Szkoła przetrwania,tylko że nie przetrwasz wnioskuje po nicku

DziadzioJaga
@Nierob

Pracowałem krótko,pół roku ale na pewno było nawet to za długo. Może też przez panujące latem na lakierni wysokie temperatury i (usunięte przez administratora) nabawiłem się kontuzji.. rozwijał tematu nie będę. Widziałem jak na samym początku ludzie rezygnują, w różnym wieku ale z jednego powodu- zarobki nieadekwatne do pracy i warunków.

Klient1321

Ten lekarz to chyba jakiś popierdo... jest. Kto nie pójdzie to każdemu na rok daje jakie wyniki by nie były.

Kiler
@Klient1321

Kasa musi się zgadzać.

mm

opasły wiepszek ma wszystkich w du nawet swych wyznawców

NOSTRADAMUS

Podejrzewam,że zanosi się na wielką epidemie. A skąd tu brać na lekarstwa jak nima premii,bonus to czysta kpina.

CSR

Brawo góra. Zbudowaliście budy dla psów Złożyliście rowery dla Domu dziecka Pomalowaliście deseczki dla schroniska Posprzątaliście las Czemu wszystko odbyło się za pomocą firmy bartbo ? Czemu w hotelu 4 gwiazdkowym ? Piękna impreza za nasze pieniądze :)

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.