Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Mariusz

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu. Czy często są jakieś przyjęcia na stanowisko typu elektryk czy też mechanik. Ile można zarobić ? Jak z awansami?

Jola

Kiedy będą dawać pity za rok 2019

A

Witam.. Chciałabym się przenieść na inny dział GB czy na Tartak, moje pytanie jest takie. Czy są przyjęcia? Obecnie pracuję na FF

A

Proszę o poważne odpowiedzi

Była maszynistka

Chyba dziadzio z CNC. Nawet sam się chwali.

Tomas

On nie miał by u niej szans, to takie przechwałki

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Z Konstantynowa

Czy też dostaliście płatne piątki?jak Konstantynowie?

Basia J.

Czy Ikea wypłaca w dalszym ciągu premie za 10 lat pracy?

Wypoczety

To co kochani odpoczelismy i za trzy dni wracamy zmotywowani do pracy ,baterie naladowane do pelna tylko czy będzie do czego?jak ktos wyzrj napisal ze po npeym roku pakujemy manele

Janek
@Wypoczety

Po twoim wpisie widzę że zamiast odpoczywać,lepiej wykup jakieś korepetycje z języka polskiego.

Nolek

Kiedy będę wypłata wiadomo cos

Uyu
@Nolek

7stycznia

anooonimkowa

ja jestem na zmianie B na gb i jedzenie jest jakoś dobre ????

Taki sobie Andrzej
@anooonimkowa

Jak jesteś,to chyba wiesz czy jest dobre jedzenie

anooonimkowa
@Taki sobie Andrzej

tak wiem, a to nie znaki zapytania tylko emotki

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Swedwood Poland?

Aaabaaa

Tu awansu nie dostaniesz

Rapero Elo

Ludzie nie Żyjcie tą Pracą ???? Może jeszcze chcecie Pracować w Wigilię .?

Rilessa
@Rapero Elo

A kto tu żyję pracą? żyję się z pracy. Wigilia dzień jak każdy inny tylko rodzina przyjeżdża,pisory je..ne zamiast z nimi wolę być przy maszynie

Markus

Pakujecie manele po nowym roku

Pako
@Markus

Ty,jako pierwszy to zrobisz makierancie!!!

Olek

Smak to jedno czy rozgotowany makaron ale robaki w daniu ! To już wskazuje na (usunięte przez administratora) na kuchni i grozi zatruciem!

Joniksa

Mi tam obiady smakują i moja zmiana nie narzeka. Z obiadami jak z robota w tej firmie są lepsi i gorsi nie którzy pracują uczciwie a nie którzy się obijają... zawsze możecie zmienić na puszki albo za te grosze które płacimy za te obiady spróbować samemu coś w domu ugotować! Pozdrawiam cała pakownie i dział UR sympatyczne tam so chłopaki:)

Pracownik fiz
@Joniksa

Masz racje komu nie pasuje po co tu płakanie nikt nikogo nie zmusza żeby posiłki jadać to samo jest z dojazdami woli sobie popłakać żeby swoją ambicje mieć na wierzchu

Xz
@Joniksa

Ciekawe czy by Ci smakowały te obiady gdybyś zobaczył robaka na talerzu.Smacznego!trochę białka nigdy nie zaszkodzi.

Fajna

Co sie kużwa dzieje z tymi obadami ,jak nie surowe to robaki w kaszy ,(usunięte przez administratora)

@Fajna

Weź się za liczenie desek a kuchni się nie czepiaj. Skoro był taki problem ,było trzeba iść z talerzem na góre i wezwać sanepid. Pozdrawiam

Wzywaj:)

@Fajna

A czy ten robak miał nogi?:)

Hmmm
@Fajna

Nie wchodź na hale,bo zjedzą Cię robale????

Elfik

Jutro pewnie na stołówce będą na nas czekać mikołajkowe niespodzianki po obiedzie !

@Elfik

Specjalnie takie zlewki gotują ile mają utargu z kanapek,zapiekanek czy sałatek nie ważne że poniedziałek środa piątek same rarytasy najważniejsze że ludzie kupują i interes się kręci

Hmmm
@Nowy

Kto ci broni przyjść i kupić bułkę bądź zapiekanke?. Nie musisz jeść tych pseudo zlewek tylko stołuj się przy bufecie. Zobaczysz ile wszystko kosztuje,i czy jest warto wypisywac takie bzdury. A najlepiej pocałujta w (usunięte przez administratora) wójta,a wójtową w część przodową. Pozdrawiam;)

Sado

Kuchnia nie jest zła tylko i zmiana nic nie da bo zawsze będą te same kucharki....

@Sado

A to kogo chcecie zlikwidować?:)

IKEA

Ktoś wie jakie podwyżki po nowym roku ?

Chuck Norris
@IKEA

Max 2,5%

Zobaczymy

Ale wszystko na to wskazuje dlaczego linie stoją?

Sprzętu
@Zobaczymy

To pytanie warto zadać zarządowi firmy,tudzież panom związkowcom.Od tego przecież są,a przynajmniej powinni być

Mrówka
@Sprzętu

Może powinieneś ktoś to zgłosić do gazety Tygodnika Szczytnoskiego albo Kurka Mazurskiego może z gazet więcej się dowiemy kiedy idziemy na bruk ..... Może upadnie ten zakład jak w Szczytnie " Faworit ...

Ooohg
@Zobaczymy

Na GB też dwie zmiany mają być po nowym roku ,co tu się dzieje :/

Janek
@Ooohg

Pewnie znowu za dużo nadprodukcji mają (usunięte przez administratora) chodzą takie słuchy zobaczymy w lutym co będzie i nie tylko gb

Tak

Ikea dobiega ku koncowi

Achim
@Tak

Jak był początek,to musi być też koniec.Proste,nie?

Fox
@Tak

Nie będzie aż tak źle w biznesie bywają gorsze miesiące a zamknięcie firmy to zawsze ogromne koszty . Trzeba przeczekać

Achim
@Fox

Nie byłbym takim huraoptymistą,przykład Konstantynowa wyraźnie zaprzecza twojej tezie koleżko.Korporacja,a tym właśnie tworem jest Ikea,nie jest instytucją charytatywną,i napewno nie będzie utrzymywać czegoś,co zaczyna generować straty.Kapitalizm jest Bezwzględny koleżko...

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.