Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

@Basia S ...a ile na czysto wychodzi te jubileuszowe?

Basia s

Kochani nie zartujmy Góra odgrodzona instytucje, biura nie wypuszczają do środka wszyscy się izoluja tylko my pracownicy z dołu jesteśmy najwidoczniej uodpornieni na zachorowania ale co my biedaki możemy możemy tylko się bać o sobie i o swoich bliskich tylko to nam pozostało.

Obserwator
@Piotr

Zarazimy się wszyscy, chodzi o to żeby nie wszyscy na raz, bo służba zdrowia nie ma takich mocy przerobowych.

Czy dalej jest wyplacane jubileuszowe za 10 lat pracy?

Tak w lutym płacili

Asdf

Zamiast zamknąć zakład na te 2 tygodnie, to produkcja nadal idzie. Pracownicy się pozarażają nawzajem i wtedy nie będzie komu pracować przez o wiele dłuższy czas niż te 2 tyg. Trzeba chyba iść na jakieś masowe L4, bo oni nic z tym nie zrobią. Nie można stawiać pracy ponad zdrowie.

Asdf

Odezwał się... inteligent. Jak chcesz się zarazić, a przy okazji cała swoją rodzinkę to śmiało, może idź poliż klamki w całym zakładzie.

Prosiak

Prosze nie obrażać. Kultury. Jutro bedzie wiadomo co sie wydarzy w najbliższym czasie

@Prosiak

A co ma sie wydazyc nic

Assssa
@Asdf

Nie zamkną. Jedynie zamkną jak minister powie coś o zakładach żeby zamknęli...

Ikeanczyk

Witam jakie są progi świąteczne na ten rok?

@Ikeanczyk

500+

Bolek

Ludzkie zdrowie sie nie liczy ludziska to jest korporacja tylko metry metry i zyski zyski powodzenia i zdrowia życzę

Autobus

Skoro minister każe unikać skupisk to jak tym autobusem teraz dojeżdżać ,ten kicha ten smarka choć było mówione żeby s domu siedzieć jak się ma takie objawy

Bolek
@Autobus

Mistrzowie powini sami takie osoby do domu wysylac na uropy

Chory poeta.

Biala dama , won. Przez Ciebie na fabryce , niebawem pierwszy zgon. W biurach przepych , ciasteczka ,kawa. Lecz na fabryce bida nieciekawa. W biurze wyplata wyśmienita, a zwykły robol traktiwany jak gnida. 5 lat pracy na fabryce, nerwów strzepek. Moze w koncu dostane podwyzke ? Bo 50 groszy mozecie sobie wlozyc w pepek. Wiec wierny praciwnik. Myslisz sobie wkoncu go docenia ? Nie ma takiej opcji, jak sie uoomni to go wyleją. Wiec ide do (usunięte przez administratora) , w domach zostali wszyscy rodacy. Kazdy w obawie o zdrowie, zostań w domu Ci powie. Lecz ja nie moge , a chcialbym. Zaklad tyrać karze bo dyrektorka zamknąć zaklad sie boi choć produkujemy w nadmiarze. Gdzie jej godnisc, duma ,honor? Nie ma jaj jak narazie. Powinna zamknąć to w holere, I pójść na bazie. FABRYKA STOP! pracownicy tego żądają 14dni w domu, zostanicie narazie i baba i prosty chlop odnajdzie sie w mym przekazie. Lecz jedna osoba tego nie rozumie... zgadnij kto? Jak zgadniesz, masz piwo u mnie.

Wrona
@Chory poeta.

Tak bardzo chcecie tego 2 tygodniowego wolnego. A pomysleliscie że mogą wysłać na urlop płatny wypoczynkowy lub na bez płatny ? Co wtedy ? Chętnie się zgodzicie na urlop bez płatny ? A może chętnie się zgodzicie na urlop płatny wasz wypoczynkowy ?

@Wrona

Biuro odcięli od zakładu sprawy można załatwić tylko przez przełożonych a zwykli robole mogą się zarażać i swoje rodziny. Brawo

@Wrona

Może być i bezpłatny. Pieniądze to nie wszystko

Basia s

Nie każdy tak mysli, pieniądze to nie wszystko ale bez nich życia nie ma.

J.

Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny. Wirus z Włoch podąża, może być niechciana ciąża. Bo podczas kwarantanny, nudzą się okropnie panny.

To ja

Ciekawe ile jest miejsca na magazynie sklepy IKEI pozamykane a pod gołym niebem nie będą magazynować.

Albo niech zamykają zakład albo niech sprawdzają kto z rodziny pracowników pracuję za granicą i niech ich wysyłają do domu. Bo inaczej trzeba będzie iść po zwolnienie lekarskie. Lepsze to niż do Ostródy.

@Tomek

Chyba każdego z pracowników niepokoi to co się dzieje w kraju tym bardziej ze firma nie podaje żadnych informacji i jasnego stanowiska w obecnej sytuacji. Ludzie chcą wiedzieć na co mają się przygotować

@Tomek

Ale wątpię żeby zamknęli zakład bo nie ma rozporządzenia ministerstwa że powinni zamknąć fabryki.

Pks

Na bramie mają dawać bilety na PKS Ostróda

Parobek
@Tomek

W łazienkach braknie mydła nie mówiąc już o jadalni

Jak ktoś zlecił wypłatę na konto z tego jednego procenta to się mocno zdziwi co do sumy i czasu realizacji. Dzwoniłem tam i mają oni trzy miesiące na realizację już nie wspomnę że jak ktoś miał tam uzbierane 2300 tak jak ja to już jest 1800 a cały czas maleje i jeszcze zabiorą 49 procent.

Zabierają tylko 30 procent na ZUS podatek firma bierze na siebie

To orawda
@Tomek

Ja tez sprawdzałem, przez wirusa stracilem z tego konta 500 zloty. Tracimy bo oni tą kasą wciaz obracaja i inwestują na giełdzie .

Ząbek
@To orawda

Prawie 3 tysiące wyparowały przez spadki na giełdzie :/ Obecnie na koncie jest tysiak mniej niż zostało wpłacone. Niestety to jest ryzyko wkalkulowane w obracanie funduszami na giełdzie.

Lekarz

Odsyłają ludzi z kaszlem do domu!!! Ludzie zostańcie w domach nie roznoscie wirusa!!!

Nnnnnn

Groszku kochany zamknij na dwa tygodnie Ikei bramy,. PROSIMY CIĘ zadbaj o nas i o siebie.

Ikeanczyk

Witam czy wiadomo coś o planowanym zamknięciu zakładu na okres 2 tyg z powodu wirusa

Nils

Co w związku z panująca sytulacjo w Polsce jak IKEA zamierza zareagować tym pozostalym pracujacym nadal duzo naszych znajomych malzonkow jeździ po za kraj polski w to i spowrotem bo pracują w transporcie dostarczają warzone rzeczy wiec muszą jeździć wiec to kwestia czasu a by było u nas wiec jakoś powinien zapobiec zadziałać cos

Carlos

I co Teraz ikea zamknięta zakaz skupisk ludzi do 50 osób ???? ????

@Carlos

Sklepy Ikea zamykają swoje sklepy ze względu na bezpieczeństwo pracowników, ale co z fabrykami? Powinni rozdać witaminy, środki dezynfekujące, a sprzątaczki powinny dezynfekować klamki, barierki po kilka razy dziennie...ale wydaje mi się, że nie ma na co liczyć, przecież to IKEA :) Kiedyś dbali o zdrowie pracowników, teraz mają to gdzieś. Powinni zakład zamknąć na kilka dni, aby zminimalizować ryzyko zakażenia, przecież na jednej zmianie jest tylu pracowników, pójdą do domu, pójdą na zakupy, a wirus będzie tylko się przez to rozprzestrzeniał. Powinniśmy porozmawiać z naszymi przełożonymi na ten temat, jeśli my czegoś nie zrobimy, to nikt nic z tym nie zrobi.

Przyjdzie czas rozliczeń
@Asdf

Dyrektorka odchodzi bo spowodowala ze zaklad ledwo sie trzyma więc nie zależy jej na ludziach którzy pracują w Ikei . Pozatym juz za pozno na to aby ikea zaczela dbac o higienę u pracownikow na halach produkcyjnych. To proste to juz nie jej problem. Wiec nie bedzie na nas kasy wykładać . Wazne ze biuro ma goraca czekoladę z ekspresu i wazne ze mieli tyle lat na imprezy w hotelah z ibiszem a dla pracownikow na halah to zamowili najtańsze kubeczki, ktore i tak wylądowaly juz nie raz w koszu bo sie nie nadaja

Roberto
@Carlos

Od poniedziałku wolne do odwołania !!!

Wrona
@Roberto

Ale czy to potwierdzona informacja ? Nikt jeszcze z firmy nie zadzwonił do pracowników i nie poinformował że wolne do odwołania.....? To chyba nie ma wolnego od poniedziałku !!

Śwagier
@Przyjdzie czas rozliczeń

A ponoć kapitan schodzi ostatni...

Bhp
@Carlos

500 osób na zmianie wystarczający powód do wstrzymania prac...

@Carlos

Praca w zakładzie produkcyjnym, to nie skupisko.

@Przyjdzie czas rozliczeń

Co do higieny, wymagając od innych zacznijcie od siebie. Co się dzieje w toaletach, co się dzieje w szatniach? Ludzie ogarnijcie się - jest ciężko ale niema to wpływu na higienę. Jak nie możecie sami siebie upilnować. Duża część pracowników potrafi tylko narzekać. To nie Chiny, możecie odejść, zmienić pracodawcę, iść tam gdzie będzie wam lepiej, gdzie sprzątaczka będzie za wami spuszczała wodę w toalecie bo tu się wam nie chce, możecie wszystko możecie tylko jest jedno pytanie - dlaczego tego nie robicie?

pedro
@Asdf

związki zawodowe powinny już dawno konsultować się w tej sprawie i jakieś oświadczenia wydać ,tym bardziej że był wirus w małdańcu i o tyle o ile od poniedziałku zakazali przychodzić do pracy ludziom z małdańca to jednak tydzień zaczął się od niedzielnej nocki i na tej zmianie na pewno ktoś z małdańca już pracował

@pedro

Musi być kilka osób zarażonych w danym mieście, żeby zakazać ludziom przychodzić? To jakiś żart...

Gdzie jest napisane że zamknięta jeszcze na dodatek jeżdżą wszyscy w skypisku autobusowym

@Piotr

Przecież nikt nie zmusza ludzi do dojeżdżania autokarem. Kiedyś nie było dowozu i wszyscy byli w pracy.

wirus

zawsze można iść na zwolnienie teraz przez telefon wolne dają. przynajmniej będzie 80% bo jak firma na wolne wyśle to wątpie ze coś zapłacą

KKK

Czy Ikea planuje zatrzymanie fabryki w związku z korona wirusem jeżeli sytuacja się pogorszy ?

Krw
@KKK

Kwestia tygodni

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.