Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Fajna

Marna(usunięte przez administratora) ta wypłata widac z lisopadową tylko 80 zł roznicy,świątecznego wcale nie widac,jakby nie było

Misiek

Cześć wszystkim czy w tygodniu można się spodziewać wypłaty?

Ona
@Misiek

Jutro bedzie

Czy ktoś coś słyszał o setkach?Kiedy planuja je robić?tylko niech się wypowie osoba która naprawdę coś słyszała na ten temat za zbędne komentarze podziekuje

sid
@Anonim

Zapomnij o nadgodzinach. Tyle powiem

Wujek dobra rada
@Anonim

Czy ty pracujesz w tym zakładzie ?czy w innym?Nie widzisz że były przestoje itp.Z kad nagle produkcja ma nagle wzrosnąć? chyba że masz jakieś połufne informacje o produkcji nowego mebla który będzie hitem na rynku

Nowa

Skargi składać w biurze na kierowniczkę kucharek bo to ona kupuje te produkty i robi co w danym tygodniu mają gotować

Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Fajna

Najwyzszy czas zmienic kucharki,bo gotują najgorzej jak do tej pory,nie da sie tego jesc

@Fajna

To prawda jedzenie beznadziejne !!! Pewnie kucharki muszą oszczędzać na produktach , kupują najtańsze a potem wychodzi breja bez smaku !

Byla
@111

To nie kucharki tylko kierowniczka to ona kupuje produkty z których one gotują

@Fajna

Tak krawiec kraje jak mu materiału staje.Kobieto kochana z takich funduszy i Madzia Gesler nie na gotuje .

Stary

No co Ty , kiedyś było smaczniej i porcje większe czasem coś słodkiego na deser lub jogurt po obiedzie ! Pamiętam !

Taki sobie Andrzej

Budżet na posiłki na wykończeniu a tu jeszcze świąteczne frykasy trzeba przygotować. Nic dziwnego że trzeba oszczędzać hahaha

Tom
@Taki sobie Andrzej

Chciałbym tych smakołyków spróbować bo ciągle to samo , niech jakieś nowe dania wprowadzą do jadłospisu albo chociaż przygotują coś co da się zjeść ze smakiem , a miało być lepiej !!!

Byla

Będą w tym roku paczki dla dzieci ktoś coś wie

Czy wiadomo już co ze świątecznym? Jakie progi w tym roku?

Progi

Tak będą takie same jak w zeszłym roku

Chochoł

Jak najbardziej będą to progi zwalniające....

Blumś

Czy będąc na urlopie macierzyńskim należy się dodatek świąteczny? Czy paczki dla dziecka będą na Mikołajki?

On
@Blumś

Tak należy ci się

Nowa

A spotkanie wigilijne dla pracowników będzie ?

Znawca.
@Nowa

Jak nie,jak tak..W tym roku mała zmiana.Lufa Vistuli i ogórek kiszony na zagrychę.Pasuje???

Loczek
@Znawca.

Pewnie będą pierogi i barszcz na stołówce !

Roy
@Loczek

A na deser piernik by pasował!

Pw

Witam wystarczy wpisać w google havsta cena by przekonać się jak drugie to meble i na pewno nie dla przeciętnego (usunięte przez administratora). Na pewno po nowym roku nic nie ruszy na zebraniu mają nadzieję że na wiosnę ruszą zamówienia ale trafia okres świąteczny i nagle sprzedaż nie wzrośnie przez rok pełne magazyny to w parę miesięcy nagle zaczą kupować i promocja nie pomoże muszą wrócić meble które oddali innym fabryka żeby cokolwiek ruszyło a tak mamy stagnację zastuj i likwidację zmian

One
@Pw

No no No idę na święta sobie meble kupić oprócz tego dla dziecka prezenty jedzenie no i gdzieś na sylwestra stać mnie w Ikea robię o tu jest promocja (usunięte przez administratora) ale tylko na jedną ścianę mi starczy;(

Tomasz
@Pw

I tak już zlikwidowali zmianę C na pakowaniu niby to chwilowe

Ruda
@Tomasz

A w planach jeszcze są jakieś tymczasowe zmiany ?

Pracownikaaa
@Tomasz

Nie chwilowe bo do końca grudnia ????

@Pracownikaaa

Nie wiadomo bo na zebraniu mówili że liczą że na wiosnę będą zamówienia

Chochoł
@Pw

Wrócą wrócą....Na Ukrainę...A wam pozostanie wspomnień czar....

Ron

Skoczów, Konstantynów, Chociwel, to kto następny :-). Jak to jest, sprzedają zakłady i nagle zaczynająone przynosić zyski? Chyba jakaś magia :-) albo kompetentni ludzie. Pozdro od Rona

@Ron

To Konstantynów już nie jest w IKEA?

@Ron

Co ty gadasz Chociwel,zamykają w czerwcu 2020r 150osób mają zwolnić

Kjgf

Kogo tam tak pozdrawiasz ???

Młoda

Czy będąc na macierzyńskim, dostanę świąteczny dodatek?

Pako
@Młoda

Taa..podwójny

@Młoda

Tak potwierdzone z góry dowiadywalam się

Qwas

Dla administracji nie ma dojazdów ani premi frekwencyjnej wiec nie narzekaj.

Pw
@Qwas

A słyszałeś o sprawiedliwości? Nigdy nie było i nie będzie..:/

MR@

Dla chorzelkow i Szczytna dali autobusy A co z resztą??pracujemy w jednej firmie A inaczej każdy jest traktowany...powinni dopłacać tym którzy dojeżdżają z innych stron są małżeństwa którzy pracują na dwóch różnych zmianach i koszt miesięczny takiego przejazdu dla obu jest ok 600zl inni mają kasę w kieszeni za dojazdy i do tego dodatek od dyrektora jak już coś organizować to dla wszystkich A nie brawo dla góry za pomysłowość

Pracownikaaa

ja tam się cieszę że nie jestem na ff tylko na gb bo robotę mam cały czas ????

Pomocny@

Umowy nie czytałaś????.Czy za ciężkie kanapki do szkoły nosiłaś?Tam jak byk jest napisane,kiedy masz wypłatę.

Rudy

Tylko czekac kiedy ikea oglosi upadlosc.trzeba szukac pracy

Pako
@Rudy

Chłopulku,Co najwyżej relokuje się w nowe miejsce,gdzie będzie tańszy surowiec i niewolnicy do pracy.Tak właśnie działają korporacje.Dla nich liczy się tylko mamona,czyli jak największy zysk.

Mlody

To można załatwić wszystko u cioci g ona zrobi wszystko dla ciebie żeby było dobrze dla ciebie i dla ryderia.....I nie tylko jak Postaram się .... ????????

Starszy
@Mlody

Poproszę trochę szczegółów , zainteresowało mnie to !

Obserwator
@Mlody

Co można załatwić? jakieś szczegóły

@Obserwator

Kiedy wypłata będzie?

Obserwator

W czwartek

Elo

Czy ktoś wie jaka jest nowa strona byłego tacka żeby sprawdzić ile jest kasy?

Nowa

Witam, czy ktoś wie, kiedy będzie wypłata w listopadzie?

zxc z

w listpoadzie

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.