K-EX Przesyłki Kurierskie

Poznań

Opinie o K-EX Przesyłki Kurierskie

sebastian 2016-10-24 21:41:12
k-ex to najgorsza firma którą znam i do tego złodziejska więc nie dawajcie swoich paczek tej firmie bo będą w kawałkach bo tak jest ! , paczka jest traktowana fatalnie a do tego kopana wszędzie ,`
a do tego nie pracujcie w takiej firmie omijajcie z daleka płaca słaba a do tego dyrektor [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który nie ma pojęcia o pracy na magazynie nadaje się tylko do wyciągania szamba nic więcej , pracownicy ok ale dyrektor nawet nie umie dogadać się z kurierami ani z magazynem bo taka jest prawda .pozdro
sebastian 2016-10-24 21:43:30
a do tego nie pracujcie w takiej firmie omijajcie z daleka płaca słaba a do tego dyrektor [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] który nie ma pojęcia o pracy na magazynie nadaje się tylko do wyciągania szamba nic więcej , pracownicy ok ale dyrektor nawet nie umie dogadać się z kurierami ani z magazynem bo taka jest prawda , poznań pozdro .
Zostaw swoją opinię o K-EX Przesyłki Kurierskie - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-EX Przesyłki Kurierskie