Agencja Reklamowa Schulz

Kraków

Opinie o Agencja Reklamowa Schulz

2013-09-16 16:16:47
Pracowałam ponad rok w SCHULZu i z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Ludzie z którymi pracowałam to profesjonaliści ( większość) od których wiele się nauczyłam . Klimat też ok., choć w sezonie kampanijnym ( kwiecień-maj i wrzesień-październik) z pracy się nie wychodziło. Mają też fajnych Klientów.
Agata Sz. 2015-03-11 17:50:45
Są najlepszą agencją w Krakowie i jedną z najlepszych w Polsce.
Asia C. 2015-08-06 14:56:22
Jeżeli masz możliwość podjęcia pracy w tej agencji to nawet się nie zastanawiaj, bo drugi raz możesz nie dostać już takiej szansy.
Świetna agencja w której panuje extra atmosfera i co najważniejsze realizuje bardzo dużo kampanii zarówno ATL-owych jak również 360 ( to jest ich główna specjalizacja).
Można się wiele nauczyć od ludzi, którzy tam pracują, bo większość pracowników to reklamowi wyjadacze z wieloletnim doświadczeniem ( Wojtuś, Artek, Robert, Aga to "dinozaury" od ponad 15 lat w branży)
Polecam pracę w SCHULZU i pozdrawiam z Wrocławia moich byłych kolegów i kolezanki!
Marek 2016-01-16 14:12:32
W pełni się zgadzam. Świetna agencja i bardzo fajni ludzie ( co najważniejsze mega kompetentni ). Pracowałem z nimi w poprzedniej pracy i byłem z nich bardzo zadowolony. Aktualnie ze względu na zmianę stanowiska (sprzedaż ) nie pracuję z agencjami, ale mam nadzieję, że z Wojtkiem, Piotrkiem i Andrzejem jeszcze będę miał okazję popracować.

dzięki 2016-04-24 16:59:19
To super, że polecasz pracę u nich @Marek. Właśnie tak się zastanawiałem czy spróbować u nich swoich sił i teraz już wiem, że tak :)
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa Schulz - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa Schulz