Opinie o Slawex w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Slawex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Slawex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawex w Polska

(usunięte przez administratora) Umowę dostaje się na koniec miesiąca z datą wsteczną, po za tym umowa jest bardzo niekorzystna. Najlepszy jest punkt który mówi że pracownik nie może odejść bez ważnego powodu, a jeśli to zrobi płaci karę w wysokości 30% (tylko nie napisali czego) nadaje się do inspekcji pracy. Warto zaznaczyć że jest to umowa zlecenie co jest jeszcze bardziej dziwne. Ogólnie praca jest w porządku natomiast umowa którą dostajemy jest gorsza niż śmieciówka. W każdym kolejnym miesiącu nie mamy gwarancji że umowę dostaniemy.

Były

Oddział Lublin, Pracowałem troche czasu, to była moja pierwsza poważna praca, zrezygnowałem bo myslałem że tam jest bardzo źle. Po odejściu bardzo sie myliłem. Zobaczyłem teraz w innych firmach jak to jest dopiero pracować i sobie porównałem. Dużo ludzi pisze że w slawexie aby jedni gadają na drugich i plotki itd. Polecam im dać wiecej do roboty to wtedy sie zajmą tylko pracą bo tam mają za luźno a chodzą i tylko narzekają. Nie ma tam źle i polecam

Bernii
@Były

pewnie byłeś zwykłą (usunięte przez administratora) i trafiłeś na (usunięte przez administratora)

@Były

ojejku biekna kierowniczyna co w życiu nic nie osiągnęła wylała swoje żale.... ojojojoj może poklepać po ramieniu??? lecz się pajacu!!!!

Witam interesuje mnie stanowisko magazynier - kompletacja zamówień oddział w Lublinie, czy warto iść do tej firmy?

NowaPani

Katowice, przedstawiciel handlowy. Ktoś może coś powiedzieć na ten temat?

@NowaPani

Jak chcesz sobie zmarnować życie, mieć przełożonego co ma imię po proszku do prania. Tak na marginesie Persil jest lepszy. To tak śmiało aplikuj zdobędziesz jakąś tam wiedzę, zmarnujesz co najmniej 3 weekendy w pracy bo będziesz robić tabelki jakie to wyniki osiągnęłaś. Może chociaż dadzą Ci jakieś sprawne auto, znaczy Fabię co ma mniej niż 100000 km... na komputer jakiś specjalny nie licz a o wsparciu że strony it tym bardziej.

Wygrani
@Klucz do sukcesu

O wróciła księżna z Nowego Sacza . Pani Iwono dziękujemy, za Pani głos - jak zawsze nic nie wnoszący do sprawy. Bardzo” zazdrościmy”, że koleżanki i koledzy z naszej konkurencji maja taka perełkę w swoim zespole jak Pani...

Persil
@Klucz do sukcesu

Pracowałem w IT - konkretnie w MGS SOFT które obsługuje Slawex. Użytkownicy roszczeniowi. Z poprzedniej pracy wyniosłem to, że rozmawiać ma sie z szacunkiem do usera. A tu sam lider IT potrafił powiedzieć do dzwoniącego "po co znowu dzwonisz?" Pracy mają dużo, zespół jest za mały, a atmosfera którą wprowadza szefo jest chora... Tak więc nie dziwię się userom że mają dość już IT...

Giga

i dała chorągiewkę

Renia
@Giga

Ja do waszej korporacyjnej wybitnych nie należę … tylko należą do korporacyjnej elity :) pozdro

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kamil

Nie polecam tej firmy zwłaszcza w Warszawie, zarobki jak na wykonywaną pracę marne, w weekendy przytrzymują ludzi ponad 8 godzin bo trzeba wszystko złożyć a guzik to kogo obchodzi 8 godzin ma być i tyle

Andreass

Witam . Mam w tym tygodniu odbyć rozmowę rekrutacyjną. Z czytanych opinii widzę że mogę trafić na minę...jak to jest z pracą w Slawex w Nowym Sączu.... dziękuję

andreass

co masz na myśli z tymi obietnicami ...przez telefon obiecał zarobki 3500-4000 na ręke

Andreass

Powiedział że jest etat na magazynier-kierowca i że tyle będę zarabiać...

@Andreass

I co ostatecznie z tą stawką? Obietnica będzie spełniona? Da radę 4 wyciągnąć? Za jaką konkretnie pracę?

Małgorzata

Czy może ktoś napisać jak wygląda praca w księgowości w Lublinie?

Zosia
@Małgorzata

jeżeli chcesz normalnej pracy to nie polecam, psychicznie upośledzona główna księgowa, wyżywa się za swoje nie powodzenia na pracownikach. Brak premii, podwyżka tylko jak rzucisz papierami bo znajdziesz coś lepszego to wtedy z wielką łaską coś Ci dodadzą byle byś została.

Hah
@Małgorzata

Atmosfera w samej księgowości jest naprawdę super. Dziewczyny są świetne, pomocne. I to jedyny plus. Plus którzy tworzą pracownicy pomimo że tkwią tam, niektórzy nawet latami. Po za tym nie ma mowy o podwyżkach co najwyżej 100 zł żeby się odczepić i więcej nie prosić. Główna frustratka, krzyczy, głowę urywa ale szybko jej przechodzi. Czasami jednak pokazuje, że też jest człowiekiem. Pani prezes mrozi wzrokiem i chyba przez to jest tak taka chora atmosfera. Dyrektorzy przestraszeni i wyładowują się na pracownikach. Ogólnie nie polecam.

Giga
@Małgorzata

Jeżeli lubisz (usunięte przez administratora) w pracy to śmiało się tam zatrudnij, ludzie którzy maja tam jakieś kierownicze stanowisko lub wyżej są żałośni i tylko wyzywają się na innych za swoje nie powodzenia. Mało tego przypisują sobie czyjeś osiągnięcia jako swoje własne. Króluje (usunięte przez administratora)pod względem co to nie on zrobił dla firmy kosztem zdrowia innych osób...

Teresa
@Hah

O podwyżki trzeba się samemu upominać czy są po prostu co jakiś czas? Na jakim poziome w ogóle są tam zarobki?

Zosia
@Teresa

zarobki to minimalna krajowa i serdeczny uścisk dłoni, słowo podwyżka nie istnieje !!!

Witam, Piszę z pytaniem jak wygląda praca jako PH ?

PH
@Anonim

Dobrze wyglada pod warunkiem, że wynik jest. Wielu pracuje kilka lat, inny odchodzą. Trzeba mieć działalność. Kierownicy ok, dużo nauki, klienci znośni.

Xxx

Pracowałem w tej firmie jako kierowca praca ogólnie spoko ale uważajcie na pana czarka z Warszawy kawał chama i (usunięte przez administratora) na samym starcie (usunięte przez administratora) co do wynagrodzenia o wszystko trzeba się prosić mimo ze zbierasz pojemniki codziennie to jakimś cudem tych pojemników brakuje a za to płaci niestety kierowca co jest nie legalne ale to już zostawię dla siebie pan Marek z Warszawy ogólnie spoko bez czarka było by o wiele lepiej zmusza do zakładania własnej działalności a swoje wyliczenia ZUS biedę z kalkulatora w telefonie no po prostu żart uważać na tego (usunięte przez administratora) bo będziecie żałować co do wynagrodzenia spoko jak wyrobicie min 240 godzin to coś zarobicie na zleceniu nie godzić się na podpisanie weksla bo będą mieli was w garści praca kierowcy wiąże się z różnymi obowiązkami i odpowiedzialnością Plusy pracy jako kierowca -Auto pod dom -Nikt nie stoi nad głowa jeśli robisz wszystko dobrze nikt do ciebie nie wydzwania Minusy -Praca 6 dni w tyg -pieniądze takie sobie da się przeżyć ale bez szału jak na prace 6 dni w tyg - praca od wczesnej pory i po min 10h -odpowiedzialność za wszystko - forma papierowa faktur - telefony do pilnowania faktur do zabawy dziecku bym nie dał -czasami o wszystko trzeba się prosić A tak to po za tym nie jest złe pracował może bym dalej gdyby nie Czarek kawał chama i nieogarnietego gościa ciężko z nim się dogadać bo myśli ze jest najmondrzejszy

Grzesio
@Xxx

Nic z tych rzeczy to (usunięte przez administratora)z budowlanej jest najgorszym elementem układanki. Potrafi tylko zajechać pracownika i przypisać sobie wszystkie jego zasługi... gość jest totalnie nieogarnięty, przekazuje tylko część informacji resztę zachowuje dla siebie zwłaszcza przy rozmowie o pracę, co innego mówi co innego zastaje się na miejscu.... (usunięte przez administratora)

Lublin

Brak szacunku do człowieka już na wejściu, umówionych wielu kandydatów i stłoczenie ich w przedsionku, oczywiście opóźnienie 30 minut, gdybym się tyle spóźnił do pracy, to pewnie pracodawca nie był by zadowolony. Rozmowa, to jedno wielkie rozczarowanie, ta atrakcyjna stawka z ogłoszenia, budzi jedynie uśmiech politowania. Oczywiście wymóg jednoosobowej działalności gospodarczej, nie podany w ogłoszeniu i deklaracja, że do ręki może zostać ok 3500, czyli pewnie podali górną granicę, więc trzeba się liczyć z tym, że przy rosnących kosztach ZUS, to będzie 3000. Nie warto za takie pieniądze rejestrować działalności. Dużo negatywnych odczuć już na początku drogi, więc się tylko domyślam jaka musi być zgniła atmosfera wewnątrz.

@Lublin

Jak widać Barbara potrafi sprawić że człowiek zaliczy dola. Nic się nie przejmuj, nic nie straciłeś. Atmosfera jest koszmarna. No sam pomysł jaka może być atmosfera w firmie gdzie nie ma szacunku na linii przełożony- pracownik. (usunięte przez administratora) Ich hasło to nie ma ludzi niezastąpionych.

Witam czy ktoś wie dokładnie jak jest teraz w tej firmie jako kierowca na własnej działalności? Lokalizacja wielkopolska Słupca??? Jutro mam rozmowę o pracę jako kierowca na działalności.

Praca dobra, zarobki też niezłe, ale... Po dłuższej pracy (ponad rok) byłam świadkiem zatrudnienia osób z Ukrainy. Ok, nie mam nic przeciwko temu, to też ludzie i muszą pracować. Problem w tym, że są lepiej traktowani od Polaków. Kierownictwa od jakiegoś czasu nie obchodzi to że Polacy dobrze pracują, obchodzą ich tylko Ukraińcy ( a wielu z nich się obija i nie pracuje uczciwie, przynajmniej tak było na mojej zmianie). Odnoszę wrażenie że firmie właśnie zależy na tym aby zostali tylko ludzie z Ukrainy, szczerze to nawet nikt z Polski się już tu nie zatrudnia od dłuższego czasu. Jeszcze bym zrozumiała, gdyby były zatrudniane osoby z Ukrainy które chociaż znają język polski, bo to też przestało obchodzić kierownictwo, ważne że przyszedł Ukrainiec. Ich brak znajomości języka utrudnia pracę i też przyczynia się do popełniania przez nich błędów, co odbija się na ogólnej pracy zespołu. Już nawet nie wspomnę o niektórych osobach które nie dość że są nie u siebie w kraju to jeszcze obgadują Polaków, są niemiłe i nie mają za grosz szacunku (nie wszyscy ale większość) i jeszcze są "głaskani po główkach"...Szkoda, praca naprawdę fajna, podobało mi się ale cóż...może kierownictwo przejrzy na oczy dopiero jak firma zacznie upadać, bo niestety ale od jakiegoś czasu właśnie do tego dąży i to na własne życzenie.

Slawextogowno

Najgorsza praca i firma na całym świecie, nie idźcie tam bo nie warto, (usunięte przez administratora) pieniądze. 2200 zł za miesiąc pracy + weekendy, cały czas trzeba chodzić i jest się zmęczony a kierownicy na (usunięte przez administratora) siedzą i bąki puszczają

kosiarziwilk
@Slawextogowno

Dokladnie, byłam na rozmowie o pracę pracownik magazynu- kompletacja towaru, pracownik fizyczny, trzy zmiany, stawka za godzinę 19.70 brutto, co 6 sobota pracująca, oczywiście umowa zlecenie bez szans na umowę o pracę... Praca przy taśmie ze skanerem, pani proponowała przyjść zobaczyć jak wygląda praca... Ale jednak się nie skusiłam.

Mariola

Ty lepiej powiedz komu tam obciagasz pale ze tak się przejmujesz kto co pisze o tej firmie

Stefan

Stwierdzenie faktu nie może być karalne. Wszystkich czeka ten sam los... Proponuję naukę czytania ze zrozumieniem widać że mocno tego potrzebujesz.

Nowy pracownik

Jak wygląda praca na stanowisku kompletacji zamówień? Chodzi mi w szczególności o oddział w Sierosławiu. Jak kierownictwo? Jaka atmosfera w pracy?

Maksymilian
@Nowy pracownik

Praca świetna, jeśli godzić się na dużo ruchu, Kierownictwo trochę chaotyczne ale wszystko inne w porządku.

Ciężka robota za marne pieniądze, większość to jakieś Ukraince co leżą na (usunięte przez administratora) i co chwilę na papierosa idą. Zero kontroli i samowolka, za błędy odcinają z pensji a za dobrą pracę ukrywają wyniki w (usunięte przez administratora) mnie pocałujcie już nigdy nie wrócę po 5 latach pracy

Polak

Dużo pracy za marne pieniądze, dają ci umowę z konkretnym stanowiskiem pracy a w między czasie każą ci robić coś czego nie potrafisz bo nie pokażą i nie nauczą a jak zrobisz coś źle to się wyśmiewają i nie pomogą. Dają jakiś zwykłych pracowników aby przeprowadzili szkolenie a sami nie wiedzą do końca o co chodzi, nikt nic nie wyjaśni nie powie tylko się dopytać trzeba i z łaską odpowiadają, że powinniśmy wszystko umieć. Podwyżek i tych śnieżnych bonusów nie ma w cale. Ukrywają to aby nie wypłacać więcej pieniędzy. Mobbing i wyzysk u nowych pracowników, nie polecam tej pracy zwłaszcza dla młodych osób. Jeśli chcecie gdzieś pracować to napewno nie tam gdzie po roku można doznać kontuzji kolana czy kręgosłupa za wchodzenie z ciężkimi kartonami na 3 piętro. Dziewczyny ważące 50 kg z wzrostem 160 muszą sprzątać sektory i dźwigać towar ważący czasem nawet 15 kg. Kierownictwo (usunięte przez administratora) warte

Agnieszka

To pandemia tak firmę wykończyła?

@Agnieszka

Raczej brak umiejętności podejmowania decyzji przez pewne "osoby".

@Klucz do sukcesu

Aha no tak. A o jakich decyzja mowa tak właściwie?

@Agnieszka

Mowa o kluczowych decyzjach, wpływających na funkcjonowanie firmy.

Klucz do sukcesu

Ohhh ależ grzesiu doskonale wiesz o czym mowa...

Mikołaj

ty lepiej powiedz kiedy dasz ludziom godnie zarabiać w tej firemce

@Mikołaj

Chętnie bym odpowiedziała ale nie wiem, to do tego Pana trzeba kierować. :/ Z drugiej strony i tak już tu chyba nie pracujesz to czemu Cię to interesuje? Raczej powrót nie wchodzi w grę?

Baltazar

Czy ktoś może więcej napisać jak wygląda praca w biurze w Lublinie?

Gość nad gościami
@Baltazar

To zależy w jakim dziale... wszystko zależy od "kierownika"

Kkk
@Baltazar

Też jestem ciekawa. Jutro mam rozmowę.

@Kkk

No nikt nie odpowiedział ale dasz znać jak tam po rozmowie?

Eustachy

Czy prezeska dalej ustawia się o 16 autem przed wejściem i patrzy kto wychodzi rowno z zegarkiem????

Cerazy
@Eustachy

Oj od dawna nie ! na recepcji są kamery i na zewnątrz firmy też ! teraz jest pełna inwigilacja. prezeska może sobie siedzieć w pokoju i w komputerze sprawdzać kto i o której wchodzi lub wychodzi. poszła z duchem czasu i juz nie siedzi w aucie pod firmą udając że rozmawia przez zestaw głośnomówiący :D

Bino

Slawex to (usunięte przez administratora)i piec kilo mułu tam macie wszyscy problem z deklem

Zostaw merytoryczną opinię o Slawex - Polska

• Jak się pracuje w Slawex?

Zobacz opinie na temat firmy Slawex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slawex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Slawex?

Kandydaci do pracy w Slawex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Slawex