Opinie o Slawex w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Slawex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Slawex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawex w Polska

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Slawex? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Fibi

Oczywiście że sami odchodzą....

Simon Amman

Większość sama odchodzi bo mało kto chce pracować za (usunięte przez administratora) pieniądze. Kierownictwo myśli że 3 tys za tą pracę to i tak dużo xD nie mają podjazdu do innych firm farmaceutycznych. Będziesz pracować tam 10lat a i tak nie dadzą chociaż 100 zł. Firma (usunięte przez administratora) nie polecam

magda

jakie sa zmiany na agazynie i zarobki?

Xxx

Stanowczo odradzam pracy jako kierowca w tej firmie. Godziny masakrycznie zaczynasz w nocy, robisz po 14 h na dobę. Pieniądze jak policzysz godziny i fakt że jesteś na własnej działalności to może lepiej nie mówić... Jeżeli nie masz zycia osobistego lubisz robić za pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy możesz się zgłosić. A jezeli cenisz swój czas i życie stanowczo odradzam i uciekać jak najdalej od tej firmy

Franciszek
@Xxx

14 godzina dobę to za dużo. Szczególnie w pracy jak kierowca. Nie macie sprawdzanych tachografów? Jak policja ci wlepi za to mandat to kto zapłaci, bo jak jesteś na własnej działalności to pewnie ty. Miałeś już kiedyś taką sytuacje?

Danuta
@Franciszek

W mojej firmie są również zwykłe busy bez tachografów, więc jestem kryta i bezpieczna.

Tom

Witam. Jak z pracą na magazynie w Lublinie?

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Denio

Siema, jak praca na magazynie? Jaki rodzaj umowy na start??

Pawcio

Co tam słychać w Wielkiej firmie na magazynie ?

Gallus
@Pawcio

O który oddział pytasz? ????

Pawcio
@Gallus

Wszystkie oddziały. Ogólnie co słychać

Jakub
@Pawcio

A co, pracowałeś tam? Jeśli tak, to powiedz proszę co sądzisz o tej firmie. :) Jaka panuje atmosfera w Slawexie, jak się pracownicy dogadują? Jakie jest tu podejście do pracownika, co byś o tym powiedział? ;)

Kierowca

Kolejny porządny Kierownik oddziału opuszcza oddział Nowy Sącz. Powód: oczywiście nie trzeba dużo mówić wystarczy jedno słowo ARIEL.

@Kierowca

O 22:39 każdy kierowca firmy Slawex już śpi ;)

Kierowca 2
@Kierowca

Nowy Sącz ma porządnych kierowników. Porządnego nie ubyło.

Pracowity
@Kierowca

Panie "Kierowniku"... Serio?! Naprawdę? Nie zasnę przez osiągnięty dzięki Panu poziom zażenowania tym wpisem.

CV
@Kierowca

Drogi Kierowco, wskaż mi proszę choć jeden argument za słowem "porządny" Rok okresu próbnego i w zamian totalna bezczynność. Czas na głęboką refleksję...

A to dobre było Hahahaha porządny Hahaha

Dział IT
@Kierowca

A dlaczego wpisy od KIEROWCA 2, CV oraz GIF są z tego samego adresu IP pewnego laptopa służbowego? Przecież to można łatwo ustalić. Ktoś tu komuś robi czarny PR. Słabe bardzo

Kandy
@Kierowca

Jak się pracuje na stanowisku Planista w dziale zakupów? Jak to wygląda, co się robi? Pozdrawiam

asdfg
@Dział IT

A któż to straszy? Krzysio?

@Kierowca

A kto to taki ten ARIEL?

Krycha12

Nie polecam. Wyzysk, wykorzystywanie, brak szacunku dla pracownika, atmosfera tragiczna, nocki i nadgodziny płacone jak za pracę na tygodniu w dzień.. A i nocki zaczynają się w niedzielę o 22.Generalnie ta praca nie ma za bardzo zasad także nie polecam

Jakub
@Krycha12

Jak dużo czasu spędziłeś w Slawexie? Próbowałeś rozmawiać o Twoich wątpliwościach i problemach z kimś z szefostwa? To dziwne, że nadgodziny nie były dodatkowo płatne, nie powinno dojść do takiej sytuacji. Czym konkretnie się zajmowałeś i jakie były Twoje obowiązki? Były jakiekolwiek perspektywy awansu, podwyżek?

Człowieku
@Jakub

WEŹ SIĘ OGARNIJ NAWET MAJA SPRAWĘ W SĄDZIE O NIE PŁACENIE SKŁADEK OD NADGODZIN TO CO MÓWIĆ O PRACOWNIKACH JAK FIKAJA DO FISKUSA

Dzień dobry Czy mógłby mi ktoś napisać jaka jest atmosfera pracy w biurze i na jakim poziomie są zarobki. Będę wdzięczna za jakieś info.

Zbynio

Tak, mogę.

Klucz

Praca w biurze gdzie? Lbn?

Edziorek

To fakt kierowniczka telemarketingu jest beznadziejna, włazi w butach w innych życie i sprawy które jej w ogóle nie dotyczą. Ciągle miesza i uważa się za alfę i omegę, nie jednej osobie już napsuła krwi. Prawda jest taka że jest zerem, ma spaprane życie a jej ulubionym zajęciem jest spaprać życie innym.

Edziorku
@Edziorek

To prawda, wg. mnie to socjopatka w dodatku urwana z choinki- nie ma totalnie pojęcia biznesowego. Czegoś takiego nie doświadczyłam ani wcześniej ani później. Ma szczęście ze jest takie miejsce jak slawex w którym może popisywać się przed tymi prostymi bogu ducha winnymi kobietami na których stosuje (usunięte przez administratora) bo gdyby przyszło jej pracować w firmie osadzonej w XXI wieku a nie epoce kamienia łupanego to by się rozpadło na kawałki to jej wybujałe ego.

Kandydatka na przedstawiciela

Witam, zastanawiam się nad wysłaniem cv na przedstawiciela handlowego w województwie podlaskim. Mogę prosić o opinie, jakie jest wynagrodzenie, godziny pracy, czy samochód służbowy jest rowniez do użytku prywatnego? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Slawex? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Bebe

Nie są. Masz nadgodziny i nikogo to nie obchodzi. Nieważne że zostajesz po godzinach, na to nikt nie patrzy. Masz harować i już. Chcesz odebrać wolne to tylko na tygodniu tak aby nie mieć długiego weekendu, chcesz gotówkę .... zapomnij !!!

Szkoda gadac
@Bebe

ehh. Cytując klasyka ... Co ty pierd.... człowieku ? Nadgodziny są normalnie rozliczane. Wpisujesz sobie godzinówke i później jest wypłacana.

Bebe 2
@Szkoda gadac

Bebe tobie się firmy pomyliły .komu rozliczasz godzinowke?

Nie polecam. Tam pracują ludzie albo upośledzeni albo z syndromem sztokholmskim. Każdy ponad każdym, zero pracy zespołowej. Praca polega na przepychance mailowej miedzy działami. Zawsze masz wrażenie że robisz coś źle. Cały miesiąc pracujesz w niepewności jaka będzie twoja pensja w danym miesiącu, czy Ci nie potrącą niewiadomo za co, bo w Slawex nagrodą jest brak kary.

Hakuna

Praca w tej firmie to tragedia. Najlepiej wyrabiać 200% i siedzieć cicho.Dalej w postaci premii pracownicy dostają babki świąteczne z piekarni rodzinnej we Włodawie ? Kolorowe jarmarki :-)

Addd
@Hakuna

Jaka firma, taka premia :)

Powie ktoś w jakim systemie zmianowym pracuje się na stanowisku jako pracownik kompletacji? I czy praca jest ciężka fizycznie dla kobiety?

Nie to nie ja
@Ewa

Pracowałem na 3 zmiany praca może i nie za ciężka fizycznie ale psychicznie cię wykończą , szukaj czegoś innego tam tylko obrażają i poniżają pracownika najbardziej zmianowa E i jej (usunięte przez administratora) bez wykształcenia M ( i tak wiem ze to usuną )

Addd
@Nie to nie ja

Chyba pracowaliśmy na tej samej zmianie :) Zgadzam się w 100%

Na jakie benefity można liczyć w Slawex?

Edzio

Otóż najważniejszym i najlepszym benefitem jest możliwość kablowania na innych pracowników.

@Edzio

I podlizywania się kierownikom

Przedstawiciel

Witam serdecznie, mam zapytanie o prace jako przedstawiciel, atmosfere, wspolprace z centrala itd. Bede wdzieczny za kazde info.

Klucz
@Przedstawiciel

Daruj sobie gdyż wchodzisz w dorzecze rzeki Bug koło Włodawy a co za tym idzie kultura pracy tam nie istnieje. Szukaj dalej!

Hakuna
@Klucz

Dokładnie!. Może by tak wielmożną Panią teleportować z interesem i w realia?;-)

Dorota
@Klucz

Nie za bardzo rozumiem.. Mógłbyś wyjaśnić co jest nie tak z kulturą pracy w Slawexie według Ciebie?

@Przedstawiciel

Przedstawiciel w slawex nie ma niestety decyzyjności nawet 1%. w każdej nawet najdrobniejszej kwestii przedstawiciel pisze podania do swojego RKSa, on z kolei przekazuje je do dyrektora. Czasami czekasz 3 dni na odpowiedź, czasami 2 tygodnie. Problem polega ba tym że mając w portfelu 150 klientów nie wyrabiasz z pisaniem podań. Przedstawiciel najdrobniejszej rzeczy nie może zdecydować sam. Firma nie ma oferty dla klientów. Nie ma ustalonej jasno oferty. Rozmawiasz z klientem i następnie piszesz do RKS ten do dyrektora wniosek z propozycją co chcesz zaproponować klientowi. Po tygodniu odpowiedź odmowna i piszesz od nowa, albo jeszcze gorzej: RKS pozmieniał Twojego maila i otrzymujesz zgodę ale na coś czego nie ustalałeś z klientem. I co teraz? Gdy w końcu dostajesz zgodę na warunki dla klienta to są one ważne np 1 miesiąc, wiec za miesiąc znowu zabawa w pisanie podań jak w PRLu, załączanie exceli, tabelek, produkowanie się. A klient czeka. W między czasie słyszysz że "punkt pierwszy: gdy klient nie ma rabatu to jest to zawsze wina przedstawiciela". Ogólnie firma ma bardzo słabą jakość usług i spotkania głównie polegają na tym że wstydzisz się za firmę, przez godzine wysłuchujesz narzekania. Większość RKSow jest zatrudniona w taki sposób że pochodzą z Włodawy, czyli miejsca pochodzenia właścicieli slawex. Często są to osoby bez wiedzy i doświadczenia które pracując latami w Slawex siłą rzeczy coś się tam uczą, ale koniec końców przedstawiciel często wstydzi się za swojego RKSa na spotkaniach. Gdy jest spotkanie z dyrektorem i ten pyta o coś przedstawicieli, okazuje się nagle że ci nic nie wiedzą i w momencie spotkania dopiero RKS przesyła maila z poleceniem. RKS np otrzymuje paczki świąteczne dla dzieci pracowników po czym zamyka je w szafce i zjada sam powoli do kwietnia. Powtórzę: RKS zjada paczki świąteczne dla dzieci. Tak, to TEN poziom człowieka. Auto służbowe jest tylko na użytek służbowy. Firma wymaga że prace zaczynasz o 8 a kończysz o 16. Jeśli skończysz pracę o godz 18 to w żadnym wypadku nie możesz skończyć np o 15 następnego dnia. Odebranie nadgodzin? Czego? Zapomnij. Dodam że chodzi o setki nadgodzin bo właściwa praca zaczyna się gdy wysiadasz z auta i na większość rzeczy brakuje ci czasu, ale tego prywatnego. Bardzo trudna jest też współpraca z działem obsługującym podpisane umowy. Niewiarygodnie przestarzałe standardy. Baaaaardzo trudno się współpracuje. Jest to praktycznie niemożliwe. Bardzo dużo czasu i energii przedstawiciel poświęca na to by księgowa ZECHCIAŁA wprowadzić umowę którą podpisał z pozyskanym klientem. Księgowa w zasadzie rządzi firmą i wybiera sobie co wprowadzi a co nie na zasadzie: tego lubie, a tego nie. Działy księgowości i sprzedaży mają odrębne cele statutowe. Przedstawiciele są rozliczani z ilości pozyskanego obrotu a księgowe są rozliczane z jak najmniejszej ilości przyznanych limitów handlowych dla nowych klientów. Serio. Tak, mówię serio. Efekt jest raki że przedstawiciel negocjuje tylko wewnątrz firmy zamiast z klientami w terenie. Traci nerwy, zwyczajnie. Ogólnie: przedstawiciel jest psem zarabiającym grosze, bez prawa do urlopu, bez prawa do decyzji, odpowiadającym za błędy innych, odczuwającym nieustanny wstyd i zażenowanie. Bardzo nieprzyjemne jest patrzenie na faworyzowanie osób z Włodawy. Wygląda to conajmniej żenująco. Czekam aż we Włodawie urodzi się jakiś specjalista marketingu i nie trzeba będzie na wizytach dawać klientowi ulotek z 2017 roku podczas gdy aktualnie jest 2021 rok. P.S. w siedzibie firmy nie ma herbaty dla pracowników w kuchni.

Bobek

Witam.chciabym się dowiedzieć jak pracuje się na stanowisku kierowca kat.b. jakie są wogole zarobki ? Pozdro

Edzio
@Bobek

Zaczynasz nawet o 3 w nocy, ale to zależy od trasy bo są też tacy co od 5 zaczynają. I rozwozisz towar po stałych punktach

bobek
@Edzio

a robi sie tak po 8 h czy wiecej ?? dużo jest do rozwozenia ??

mm
@bobek

Zalezy od trasy. Czy masz 1 dziennie czy 2 w przypadku blizszych tras.

Wiecie czy Slawex udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Do czego?

Zosia

Nie, a nawet jeśli już to dostajesz złom który ciągle się zawiesza.

@cezary gdzie widzisz takie ogłoszenie ?

Cezary

Pojawiło się ogłoszenie na konserwatora w Lublinie. Czy ktoś coś może powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Slawex - Polska

• Jak się pracuje w Slawex?

Zobacz opinie na temat firmy Slawex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slawex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Slawex?

Kandydaci do pracy w Slawex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Slawex