Opinie o Slawex w Polska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Slawex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Slawex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slawex w Polska

Mira

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko serwisanta systemu automatyki magazynowej - konserwatora. Firma oczekuje od pracownika dyspozycyjności. W jakich godzinach? Od poniedziałku do piątku? Jest to praca na zmiany? Czy poza dofinansowaniem zajęć sportowych oraz ubezpieczenia na życie można liczyć na jeszcze inne benefity? Będę tutaj aplikować.

@Mira

Dyspozycyjność w tej firemce oznacza że pracujesz 24h dziennie i masz być zawsze pod telefonem, pracujesz też w soboty !!! Warto podkreślić że serwisanta systemu automatyki magazynowej to tylko 10% tego co będziesz robić, pozostałe 90% to miedzy innymi malowanie ścian, naprawa hydrauliki w budynkach, ale najważniejsze że będziesz jeździł po aptekach i naprawiał jakieś światełka bo produkty na ekspozycji są źle oświetlona , albo trzeba rącze od szuflady dokręcić bo odpada. Nie ma żadnych dodatkowych benefitów, nic nie dostaniesz na żadne święta, zapomnij też o jakiejkolwiek premii uznaniowej... jedyne co dostaniesz to opiernicz jak czegoś nie wykonasz na czas... na pochwały też nie masz co liczyć...

Gieksiorz

Oddział Mysłowice... 24 letni kierownik który jest nim po znajomości... nie właściwa osoba na stanowisku! Stanowisko po znajomości 0 kompetencji... Potrafi się tylko lansować w czarnym bmw i chodzić jak pajac w szarej marynarce z pospolitej sieciówki. Na każdy problem kierownik rozkłada ręce jak nieporadny człowiek... Czy tak ma się zachowywać kierownik? Pani H. Jest bardzo niekompetentną osobą na stanowisku i bardzo nieobiektywnie ponieważ musisz wyrabiać śmieszną normę w pracy! A lizusy Pani H mogą nie wyrabiać normy i się nic nie nadzieję i nie wyzywa od " śmierdzieli i nierobów" Starsi pracownicy się mądrzą jakby byli na stołku kierowniczym. Ogólnie nie polecam pracy! (usunięte przez administratora)na każdym kroku i brak kompetencji śmiesznej kadry kierowniczej jest bez kompetencji i po znajomości. Bardzo się cieszę że wkoncu uwolniłem się z tej pracy. ZYCIE KADRĘ KIEROWNICZĄ 24 LETNIEGO PSEUDOKIEROWNIKA I PANIĄ "H" JESZCZE ZWERYFIKUJE GDY ZAMKNĄ TEN ŚMIESZNY SLAWEX I BĘDĄ MUSIELI ISC DO NORMALNEJ PRACY. LUDZIE OMIJAJCIE TO Z DALEKA!!!!

@Gieksiorz

A z jakich to względów nie jesteś już pracownikiem tej firmy, zwolnili Cię za coś? Czy to może Ty miałeś czegoś dość, nie licząc tej litanii zarzutów pod adresem kierownictwa, a nawet byłych już współpracowników?

Mysłowice
@Gieksiorz

Nie zgadzam się akurat, jeśli chodzi o nowego kierownika, na pewno ma więcej wiedzy niż poprzedni i przynajmniej wysłucha ludzi. Jakich znajomości? Przecież pracował jako kierownik zmiany i widocznie się nadaje. A auto ma spoko to chyba zazdrość już przemawia. Żeby nie było ???? pracy nie polecam bo kasy z niej nie ma.

@Gieksiorz

Akurat co do opinii na temat Pani H. się nie zgodzę. Jestem pracownikiem slawexu i nigdy nie słyszałem żeby Pani H. komuś ubliżyła czy wyzywała od (usunięte przez administratora) zawsze pomoże i wyjaśni w czym problem. Czemu więc nie wymienimy osób które faktycznie wyzywają i (usunięte przez administratora) pracowników dodatkowo mając ich za zło konieczne i na wszystkich się wyżywają. Niekompetentne osoby natomiast są przyjmowane do pracy jako pracownicy którzy myślą, że jak przyjdą do pracy to będą się obijać i jakoś przeczekają aż minie dniówka, a robota nie zostanie wykonana. A Ty @ pewnie jesteś wielce pokrzywdzony bo myślałeś jak oni. Norma do wyrobienia jest w każdej firmie, a że niektórzy nawet nie wyrabiają połowy to co się dziwić, że kierownicy (niekiedy nawet inni pracownicy) upominają takie osoby. Nikt za nikogo odwalać roboty nie będzie… Prawda jest taka, że praca nie jest łatwa, jak to na magazynie, co każdy wiedział jak się przyjmował, a pieniędzy z tego dużych nie ma.

Edzio

z tą panie z wielkiej litery to trochę przesadziłeś, ona ma o sobie wielkie mniemanie jej córcia też, ale w rzeczywistości jest nikim i nic nie wie co się dzieje w jej firmie... ją tylko apteki interesują a reszta to dla niej jest czarna magia...

Oddział Myslowice@slawex.com.p

Osoba. bez kompetencji jakiś administracyjny Tomasz położył oddział i spakował w karton a na tym się zna. Nie polecam ani pracy a już absolutnie współpracy z tą firmą. Absolutnie i bez kompetencji kadra zarządzającą. Nie życzę powodzenia.

To w tej firmie są nagrody za pracę? Można wiedzieć jakie i jak doceniane jest zaangażowanie oraz własna inicjatywa? No i co się takiego narobiło, że już tam nie pracujesz?

Klucz do sukcesu

człowieku jakie nagrody ??? tam nie ma czegoś takiego, a podwyżka..... to słowo nawet przez gardło nie jest wstanie przejść prezesowej... nikt nie doceni twojej roboty, mało tego jak zobaczą że się wyrabiasz to dowalą Ci kolejnej roboty nawet jeżeli to nie Twój zakres obowiązków.... jeżeli masz się wykazać własną inicjatywą to rób to tak abyś to tylko Ty miał z tego profity, czyli nikomu nic nie mów, a zaoszczędzony czas wykorzystaj na szukanie lepszej pracy na pracuj.pl

Anna.P

Oddział Sierosław zgadza się wam wypłata?

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Slavex kandydat

Dla wszystkich pracownik firma slavex s.a Lublin *lubin prosty life hack jak zarobic wiecej pieniędzy !!! Im mniej godzin wiecej pieniędzy macie ciekawy eksperyment bardzo duzo ludzi mi się zwierzalo ze np przerobili godzin x i dostali wyplate x (mieli nadgodziny po 5 po 10 po 50) pozniej przerobili cały miesiąc bez nadgodzin i dostali wyplate x.Jaki wniosek nadgodziny niewypłacone tak ze jaki wniosek nie róbcie nadgodzin bo dostaniecie mniej kasy niż po 8 normalnie lepiej zostać w domu wypic herbatę w te już mroźne wieczory zostać z rodzina niż isc na 2 3 5 godzin dluzej bo wtedy jest już to praca charytatywna dla zarządu i kierowników i właścicieli bo jednak wszystko drożeje eko groszek kawior benzyna wakacje na bali zdrowych spokojnych :) pozdrawiam Lublin dziekuje wam za możliwość pracy w slavexie to była naprawde fascynująca lekcja zycia i survivalu lecz jednak kazde zdarzenia w zyciu to lekcja na przyszłość jeszcze raz dziekuje

Agata
@Slavex kandydat

A ci pracownicy zgłosili fakt otrzymania mniejszej wypłaty? Chyba jest lista obecności i można to łatwo sprawdzić ile kto przepracował. Poza tym pensja terminowo na koncie?

Funkcjonariusz drążęk
@Agata

Kochaniutka cały czas jest zgłaszane ze czemu takie pieniadze.Lecz kierownik machnie rękami i tyle to jest jedyna praca w której pracowałem w której co miesiąc masz inna wyplate chodzisz cały miesiąc codziennie 8h co miesic równe 160 ale wypłata i tak rożna raz 200 za mało raz wiecej raz mniej teraz pol magazynu zostało oszukane każdy prawie na 1tys zł tak ze to już duzoa propo pensji to nie niby jest do 10 ale zawsze jest tydzien półtora pozniej było tez zgłaszane do pipu i kierownictwa ale oni na to ze cieszcie się ze w ogóle macie wyplate :(((

Ktoś nieważny

Odział słavex sieroslaw niewypłacane nadgodziny za sierpien czekamy na wtorek :(usunięte przez administratora)

Wwwwwww

nie ma tego czegoś już od dawna, ale na pocieszenie dodam że na koniec swojej fenomenalnej kariery musiała nawet zamiatać podłogi na komorze przeładunkowej !!!

Kamil

Nie polecam wyzysk praca po 12 h albo wiecej ...praca nie na umowe o prace a na wlasnej dzialasnoci po ktorej nie liczy sie staz urlopowy atmosfera w pracy beznadziejna kierownictwo ma (usunięte przez administratora)na pracownikow (usunięte przez administratora)

Odnośnie pracy kierowcy jakie warunki są po przejściu na umowę o pracę. I jak to wygląda w rzeczywistości w ogłoszeniu jest że umowa.o prace po okresie próbnym a na rozmowie mówią ze tylko działalność. Ktoś da znać ile można zrobić i na jakich zasadach.

Andrzejek
@Nowy

Ta firma to (usunięte przez administratora) jak kierowca może dostać umowę o pracę skoro pracuje po 12 godzin dziennie... po za tym stawka jaka jest za pracę to minimalna krajowa... szkoda marnować sobie życia

Aneczka
@Andrzejek

Czyli kierowca na jakiej umowie pracuje? Na umowie zlecenie, kontrakt b2b czy inna forma? Czy jak pracują po te 12 godzin, to pracują 5 dni w tygodniu, czy w innym systemie np. co drugi dzień?

Myslowice
@Aneczka

Proszę jeżeli pytasz o Myslowice to dziewczyno nie pchaj się. Obecne kierownictwo na nowej lokalizacji tak zarządza ze pracujesz od rana do wieczora a kasy nie dostaniesz . Pozamykali się na klucz ze nawet pracownik nie może pójść do biura załatwić sprawę tylko się trzeba umawiac albo żeby było śmiesznie to masz napisać mejla. Co chwila musi być wsparcie z Lublina bo ludzi na magazynie nie ma. TRAGEDIA Kierowcy czekaja na towar po 9 godzin plus trasa minimum 8 to sobie policz.

Myslowice
@Nowy

Umowa działalność najnisza krajowa plus 90 zł za wywiezione 100 tysięcy ale nie wywieziesz bo apteki juz mają dość zamówień w .Slawexsie więcej oddaja niż dostają a to jest odliczane.od obrotu. Magazyn pakuje nie taki towar jak potrzeba. Ale za to się na jedziesz bo obsługują wiele aptek na obrzeżach albo z trudnym dojazdem jedziesz godzinę a zarobisz 1 zł. Słownie jeden zł

Nie to nie ja

Tylko(usunięte przez administratora) są nietykalni, reszta to (usunięte przez administratora) na które drze się (usunięte przez administratora) kadra kierownicza obgaduje ludzi jako pierwsza zmianowa E to koszmar tylko (usunięte przez administratora) przewraca M jeszcze lepsza dni i wodorosty nie szukajcie tam pracy za żadne skarby Najlepszy dzien życia to jak złożyłem wypowiedzenie

Addd
@Nie to nie ja

Zastanawiam się jak wyglądała rekrutacja na kierownika zmiany... Nic sobą nie reprezentuje, tylko wrzeszczy, gotowa zabić za sam fakt twojego istnienia

Włodawa
@Addd

.. czyli tłumacząc na polski: nie radzi sobie emocjonalnie z ciężarem swoich obowiązków. Mówiąc prosto: nie ma kompetencji osobowościowych na to stanowisko.

Addd
@Włodawa

Najprawdopodobniej albo zwyczajnie ma nierówno pod sufitem. Może na uczelni krzak dowiedziała się, że powinna zachowywać się jak niezrównoważona i wyżywać się na pracownikach

nick
@Addd

te pytanie zawiera odpowiedz trzeba umiec wrzeszczec i nienawidzic wszystkich ludzi

Nowa

Hej . Czy jest możliwość pracy na dwie zmiany rano, popoludnie czy tylko 3 zmiany ?

@Nowa

tylko na trzy i na 99% będziesz na 3 zmianie czyli nocnej... dlaczego ? bo jesteś świeżak i będą mieli Cię w poważaniu.

Apka

Slawex do Mysłowic szuka kierownika, oferując umowę o pracę i multisport wypunktował listę wymagań a dodatkowo jeszcze doświadczenie w branży farmaceutycznej i dodatkowo logistycznej/automotive. Niech zgadnę, wszystko to pewnie za 6-7k brutto

@Apka

nie warto... pieniądze które płaci slawex są żałosne... szkoda nerwów

Wpis dotyczy nowego oddziału w Mysłowicach. Nie polecam tej pracy nikomu, kto myślałby nad czymś więcej niż okazjonalnym zarobkiem. Tutaj opłaca się pracować tylko młodym ludziom do 26 roku życia z legitymacją. Zarobki to najniższa krajowa i śmieszna premia (max. 300zł) prawie niemożliwa do zrobienia, jeśli jest się osobą tylko kompletującą zamówienia. Osoby sprawdzające i wysyłające leki mają liczoną ilość błędów i proporcjonalnie obcinaną premię. W praktyce wygląda to tak, że zbieracz może przynieść Ci 15 różnych serii, a to na Tobie spoczywa odpowiedzialność wklepania tego do systemu. Praca to 3 zmiany w tygodniu + 1 ndz do przepracowania. Od przenosin są straszne braki w ludziach, co skutkuje opóźnieniem w wysyłce zamówień i tekstami od kierownictwa "nie ma obrotu, nie ma wypłat". Magazyn nie jest przystosowany wielkością na obecny tryb pracy. Jeśli masz możliwość bycia w domu pół godziny wcześniej, ale wyjścia 3 minuty przed czasem z pracy, kierownictwa to nie interesuje. Fakt, że po np. 22:10 nie masz już autobusu powrotnego też nie. Duża rotacja zmianowych z powodu chorych warunków, które stawia kierownictwo, co skutkuje brakiem już kompetentnych osób. Nowi pracownicy brani od strzała jak leci, "szkolenie" i wdrożenie to coś na zasadzie "no tu masz kartkę, tutaj zbierasz" i tyle.

Na szczęście były pracownik
@Anonim

tak to jest jak derektor operacyjny coś organizuje... patrzy tylko jak tu się nie narobić a innych ma w poważaniu. on tylko potrafi zbierać pochwały za innych i tyle... ile razy było tak że coś się okazało kompletnym fiaskiem bo derektor coś postanowił i tak miało być...

Magda

Firma mega (usunięte przez administratora) robiłam 10 lat i nawet na auto mnie nie stac a robiłam jako pani zmianowa sama ukraina psie pieniążki brak nadgodzin nadgodziny nie wypłacane wypłata zawsze o tydzien półtora opóźniona plus (usunięte przez administratora)firma rzadzi tata i syn

qwerty
@Magda

To jaka pensja tu była jeśli mogę wiedzieć? Najniższa krajowa czy co? Za nadgodziny chociaż dodatkowe wolne było czy nie?

@qwerty

oczywiście że tu można liczyć tylko na najniższa krajową !!! powiem więcej jak był covid to blondynka pytała czy można ludziom płacić mniej bo przecież nie muszą dojeżdżać do pracy

Magdalena
@Klucz do sukcesu

Czyli w pandemii praca zdalna tu była? A została taka możliwość do tej pory, czy wszyscy wrociliście do firmy? A może jakos hybrydowo pracowac można?

Pusty
@Magdalena

W Slawexie niestety nigdy nie będzie zgody na pracę zdalna czy choćby hybrydowa.

Jaki jest styl zarządzania w Slawex?

Tomcio

A obowiązki to jakie tu są w robocie? Ktoś tu sprawdza, co i jak jest robione, czy ile czasu na przerwie się było?

@Tomcio

Obowiązki są wypisane w stanowiskach pracy, zwłaszcza najistotniejszy jest punkt ostani czyli inne, a to oznacza że nawet jak coś jest nie Twoja robota to.i tak musisz to za.kogos odbębnić. Weryfikacji jako takiej nie ma , dopiero jak coś się spierdzieli totalnie to jest szukanie winnych

@Myslowice

Napiszę tak ???? firma niby duża, a płacą najniższą krajową, żadnych bonów, paczek czy wczasow pod grusza. Nic poprostu kompletnie nic. Mówią, że fundusz socjalny jest tylko w państwowych zakładach ???? była kierownik Monika chociaż próbowała stworzyć miłą atmosferę, bo teraz PAN TOMASZ słucha się jak piesek Barbary, która ludzi ma głęboko gdzieś, zero szacunku. Mysłowice tylko umowa zlecenie za najniższą krajową. Starych i doświadczonych pracowników też mają w nosie, bo się zwalniają wszyscy po kolei zaczynając od kierowników po zmianowe. To nie Slawex powinno się nazywac tylko Żenada

@@Myslowice

bardzo dobrze napisane !!! matuch śmieciu przeczytaj i otwórz oczy

Fachowiec

Firma Wydawać by się mogło że farmacja to i godziwe wynagrodzenie ale niestety tak nie jest. Śmieciowa i ewentualnie premia za ilość zebranych pozycji więc nie ma tutaj nic co można by było nazwać bonusem. Pracownicy Stara kadra która nauczona jest pracy z wieloletnim stażem zarabia mniej niż nowy kadet bez wiedzy bez umiejętności i chowający się w regałach wraz z telefonem w dłoni zamiast pracować. Zarząd To ludzie nie kompetentni nie szanujący pracownika... Wymagania są natomiast gratyfikacji finansowej już nie Podejście do pracownika jak nie ten to będzie inny Niestety najbardziej cierpią pracownicy którzy tam są już doświadczeni bo i muszą wykonywać pracę za tych nie doświadczonych Konkluzja Jeśli szukasz pracy to omijaj tę firmę szerokim łukiem bo szkoda czasu i nerwów Rynek dziś jest na tyle szeroki że na pewno coś znajdziesz i w lepszych pieniążkach i warunkach Jeszcze tam pracujesz To nie licz na cuda bo takowe tylko zdarzają się w bajkach Milego

Magazyn Mysłowice

Byłam dwa dni. Przestrzegam myślałam ze te wszystkie napisane opinie to złośliwości byłych pracowników. Myślę sprawdzę. Rekrutacja Mile słowa kierownika zero konkretów on naprawdę nic nie wie . Tylko cały czas odpowiedz u zmianowej podczas pracy sie dowiemy Na.magazyne Zmianowa nie interesuje mnie to bo odchodzę (tam co druga osoba jest do końca miesiaca) inna jestem od niedawna nie pomogę. To pochodziłam 4 godziny i wyszłam i tu plus nikt mnie nie zatrzymywał.???? A co do płacy to najnisza krajowa pracy na zmiany zero dodatków. Na szczescie na tej strefie jest kilka.firm poszlam do pierwszej dostałam 30 na reke I konkrety.

@Magazyn Mysłowice

od samego początku pisze prawdę o tej firemce i tym jak ludzie są traktowani... to przykre że ktoś musi pójść tam do pracy aby przekonać się że wszystkie moje wypowiedzi to prawda.. Sławińska jest beznadziejna pod względem zarządzania personelem ludzkim... jej hasło to nie ma ludzi nie zastąpionych.. na szczęście dalszy ciąg tego przysłowia brzmi "ale wyszkolenie nowych kosztuje" niestety ta persona tego nie zrozumie nigdy... Ja z kolei zachodzę w głowę czy nie wytoczyć jej sprawy w sądzie że przez te parę lat co tam zmarnowałam należy mi się odszkodowanie za prace w (usunięte przez administratora), za nie spełnione obietnice i za prace z przełożonym o ujemnym ilorazie inteligencji

Aldona

Ktoś już aplikował na pracownika obsługi klienta? Bo widziałam, że jest oferta i napisali, żeby uwzględnić pracę zmianową, to na ile zmian się pracuje i jakie godziny? Może ktoś się dowiedział?

Zainteresowana

Mógłby ktoś przybliżyć jak wyglada praca na magazynie Mysłowice ? Czy jest to pakowanie produktów do koszy ? Jak atmosfera? Ile można wyciągnąć na „reke” ?

@Zainteresowana

maksymalna płaca w (usunięte przez administratora)jest równa minimalnej płacy ustalonej przez państwo. Gdyby nie to to było by jeszcze mniej.

Daj spokój
@Zainteresowana

Pracuje na razie w Kato czekamy na przeniesienie do Myslowic ok Bozego ciała Zarobki to minumum obiecywali kokosy Atmosfera w pracy taka ze połowa ludzi złorzyla juz wypowiedzenie do Mysłowic niema jak dojechac i generalnie kicha. Ogolnie zrobił sie niezły (usunięte przez administratora) nowe kierownictwo nad niczym nie panuje. Nie ze nazekam a sama w tym siedzę, siedzę bo czeka do konca miesiaca i rowniez spadam.

@Daj spokój

Tak to właśnie jest jak matuch się do czegoś zabiera... to i tak jest dobrze że ludzie wiedzą że jest przeniesienie do innej lokalizacji a nie jak to zawsze w ostatniej chwili się kogoś powiadamia. Nie wiem po co blondynka trzyma tego derektora on nic nie robi tylko zbiera pochwały za pracę wykonaną przez inne osoby... Wszystko odkłada na ostatni moment i udaje świętego, o nic nie można się doprosić, zero i dno dna...

@Daj spokój

Jakie kwoty zatem były obiecane, dużo wyższe niż w realu? Próbowaliście może negocjować warunki i prosić o podwyżki? Od jak dawna jest taka sytuacja, od początku rządów nowego kierownictwa? Daj znać jak długo tutaj udało Ci się popracować.

@Karolina

Kwoty jakie były obiecane to w teorii najniższa krajowa + jakiś skromny dodatek. A w rzeczywistości rekrutację wygrywała osoba która podała najniższą stawkę za jaką będzie pracować. Dlatego też w tej firmie pracują na nie których stanowiskach totalne pomyłki... Nie ma takiego pojęcia jak podwyżka w tej firmie.... Blondynka nie ogarnia tego pojęcia, mało tego twierdzi że bardzo dużo płaci pracownikom. Ale mogę podpowiedzieć że np jak kończy się nam umowa zazwyczaj zlecenie a jest coś ważnego i tylko jedna osoba ogarnia temat to ma szanse postawić przełożonego pod mur i coś ugrać dla siebie. Nowe kierownictwo czy stare nie ma znaczenia... jeżeli zatrudniają najtańszego pracownika to z góry wiadomo że taka osoba nie ma wiedzy ani umiejętności i jest tylko potrzebna aby na kimś można było się wyżyć... Okres jaki został przeze mnie tam przepracowany był zdecydowanie zbyt długi

Szybki
@Karolina

Prośba o podwyżkę składam średnio raz w miesiacu Odpowiedź zawsze ta sama niema i nie będzie . Jak się nie podoba to nikt cie tu nie trzyma. Ok pracuje, ktoś spyta to poco pracujesz w tej firmie ? Właśnie nie wiem ale teraz to juz muszę zmienić dojazdy mnie zabijają.

Zostaw merytoryczną opinię o Slawex - Polska

• Jak się pracuje w Slawex?

Zobacz opinie na temat firmy Slawex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slawex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Slawex?

Kandydaci do pracy w Slawex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Slawex