Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

Kiedy podwyżki? Jaka płaca taka praca.

Witam, jakie są zarobki na produkcji na start netto oraz ile płacą za nadgodziny?

@Kandydat

W NSK nie ma nadgodzin a na start 20 brutto

Niestety ale dzieje się źle i bedzie coraz gorzej. Z rzeczy jeszcze nie powiedzianych to faktycznie tokarska idzie do likwidacji ale nie całkowitej . Bedzie robic tylko to co sie opłaca czyli do wycięcie wiecej niż połowa. Nowe zmiany tylko na plus- dyrektorek K odsunięty od władzy , synek dostaje obszar i wszyscy wiedza ze to polowanie na ich głowy ( chyba koś tu nie lubi rodziny K) Tydzien do zmian a ludzie nie wiedza pod kim , i co beda robic. Miały byc ogromne redukcje - zwolnili jednego , reszta sama składa wypowiedzenie . Czy robi to na władzy wrażenie ? Nie bo jak pisałam tokarska do likwidacji . Czekać do stycznia - władza podnosi minimalna i co sie dzieje ? Pracownicy z doświadczeniem zarabiają niewiele więcej od nowego. Prezes obieca stołówki …jak mowil na spotkaniach z załoga „wstyd ze taka firma i nie ma stołówki z prawdziwego zdażenia”. I co ? Wstyd dla prezesa bo zawalił podpisanie umowy i stołówek nie bedzie bo juz firmy nie stac . Młodzi ludzie zaczną sie zwalniać bo zarabiając 3000 maksymalnie 3500 nie wiążą koniec z końcem. Bardziej sie opłaca iść na L4 na cały miesiąc niż 3 dni bo i tak zabiorą i premie i nagrodę absencyjna , a przy obecnych cenach paliwa to człowiek tylko zaoszczędzi siedząc cały miesiac w domu. Socjal coraz gorszy , brak jakich kolwiek kart multisport , prywatnej opieki czy cokolwiek Pozniej na spotkaniach panie z kadr pokazują jak to w firmie pięknie i że tylko sie polepsza , ale pokauja jakies wykresy co cholera wie o co chodzi ze starymi danymi Najlepsza nagroda według nich to podziękowanie pracownikowi. System Kazien - brawo dla tego co wymyślił ze zamiast nagród pieniężnych najlepsza nagroda będzie wjazd na teren zakładu przez miesiąc Nie polecam tej firmy . Sama jestem na etapie szukania czegoś nowego.

Cezar

Dobrze powiedziane.Ja też szukam innej pracy.Wszystkiego dobrego Ci życzę.

milki

Ciekawa jestem czy ktos z obevnej kadry kierownoczek sam zlozy wypowiedzenie. Szczerze watpie. Za dobrze u nas maja. takich pieniedzy w kielcach nikt im nie da a zaden z nich nie jest geniuszem z super wyksztalceniem.. czekam z zaciekawieniem

Znaffca
@milki

Obiektywnie rzecz ujmując kierownicy w nsk są na poziomie miernym, dziwi mnie ze taki koncern nie weryfikuje swoich managerów na odpowiednim poziomie. Większość kadry "wybranej" nadaje się maksymalnie na kierownika żabki czy lidla/ biedronki i to mowie o tych lepszych. Wejdźcie na LinkedIn i poszperajcie po niektórych osobach, stosy szkolen a podczas rozmowy czujesz się jak w warzywniaku. Specjaliści, inżynierowie i doswiadczeni pracownicy produkcji juz wiedza ze większość dawno przekroczyła ich poziom wiedzy i nie chce być poniżana. Bez zachęcenia najlepszych stracicie fundament funkcjonowania fabryki. Nsk jest jak rząd, kolejkuje zle decyzje i dziwi sie ze coraz gorzej wpadajac w spirale bankructwa. Zacznijcie weryfikować wiedzę pracowników i dbać o ludzi.

No bo to po znajomości co nic nie potrafią. Trzeba ich szkolić. Uczyć. Głaskać IK 40. Współczuję współpracownikom co się mają męczyć z tymi imb.ecy.lami. Brak jakiej kolwiek z kierownikiem w=15 wspołpracy. . Oczywiście też innych współpracowników. Typu majstry i kierownictwo. To sami pracownicy się boją ale do czasu az pedal.w morde dostanie. Wspołczuję kierownictwu za 5000 koła co miesiąc.

Stare baby out
@1234567890

Minusem pracy w tej firmie są babska 45 plus. Opryskliwe roszczeniowe z muchami w nosie. Sfrustrowane zmęczone i wiecznie narzekające ile to pracy nie maja. Tylko gadają obgadują i latają do szefa nawijając spaghetti wrabiajac innych bo im się robić nie chce. Ciezka wspolpraca. Robię tu parę miesięcy i nie polecam.

stare bansko 45 plus
@Stare baby out

jak ci przeszkadzaja stare baby to sie zwolnij... a matke masz w jakim. wieku ? Na nia tez mowisz stare babsko???

Mlody

No przeciez najlepiej zeby zostaly same studentki, albo takie ktore po robocie zaspokoja jednego czy drugiego rozwodnika. Zreszta jeden rozwodnik nie patrzy czy to mezatka czy nie, pomaga, wozi z roboty do domu i z domu do roboty, a w miedzyczasie jak kolegow nie ma to i nawet szybki seksk sie uda, i chlop w domu nic nie wie ze zonka ma takiego opiekunczego kolege z pracy. A Mareczek lubi bardzo pomagac wszystkim kolezankom w swojej brygadzie

stare bansko 45 plus
@Mlody

No tak najlepiej mloda trzpiotka ktora chetnie da za pomoc misyrza, nastawiacza czy uprzejmego kolegi. wtedy jakos noe przeszkadadza, ze ona ma totalnir wywalone ns robote.

XD
@Mlody

Ale musisz mieć smutne życie, że w Twej głowie tworzą sie takie historie z (usunięte przez administratora) wzięte. To, że ktoś kogoś odwozi czy przywozi- nie znaczy, że od razu musi tam być(usunięte przez administratora) no ale... każdy sądzi wg siebie. Musiałaś mieć takie doświadczenia, skoro potrafisz w ten sposób ocenić. A teraz rada: weź się wypróżnij, bo Ci (usunięte przez administratora) do mózgu dotyka i stąd takie(usunięte przez administratora) myśli.

Libido 100
@XD

Czesc, co by nie przeciągać to w tak dużym zakładzie każdy z kazda się zejdzie i sie dobrze bawią . W gronie kumpli sami wymieniamy się informacjami ktora kolezanka jest w czym dobra. Powszechna jest wiedza ktora pani gdzie ma znaki szczegolne, ktora sie depiluje, co lubi żeby nie tracić wzajemnie czasu w podchody. Są też spotkania swingers ale to już chyba wiadomo od lat ze można po dyskotece spędzić milo czas.

XD
@Libido 100

Cześć. Nigdy nie słyszałam o czymś takim, o czym piszesz. Wyobraźni trzeba pogratulować. A jeśli tak jest rzeczywiście....nie można brać wszystkich do jednego worka. ..

@Libido 100

Bo to prawda, tak jest niestety lub stety

@Znaffca

Jak taki dobry jestes do oceny, to czemu kariery w NSK nie zrobiles jako mega manager? Bo/albo/gdyby. Tyle opcji od Kielc po Peterlee. Gdyby to ulubione slowo przegrywow zyciowych zwalajacych ciezar swojego zycia na innych. Takie klepanie mantry przez osoby rozgoryczone, ze managment zly. Nikt Ci drogi kariery nie zamykal, dwa z nadania czy po znajomosci (jest moze 25% stanowisk kierowniczych) reszta to dzieki kompetencjom. Ale to zawsze bedzie sola w oku kogos kto lubi narzekac.

tralalala
@SZARY_ZAJAC

wez mi rzuc nazwiskiem ktory to taki kompetentny bo ja sie im przygladam i nie widzę... chyba glowna ksiegowa ktora ma caly ten (usunięte przez administratora) na głowie i musi sie swietnie znac na przepisach itd..ku niej chyle czolo.. ktos jeszcze???

SZARY_ZAJAC

Leczyc sie mozesz od zaraz na nogi bo na glowe za pozno. Odnosnie smieszkowania przedstaw sie a podejde, dam Ci okazje mi posmieszkowac w twarz, masz jaja? Czy kolejny kastrat i frustrat znajacy wycinek firmy i narzekajacy. Idz sie wys.ac chamie po matcce i ojcu a nie ludzi obrazac. Pamietaj napisz jak sie nazywasz.

@tralalala

Cale mnostwo ludzi daje rade. Frustratom sie nie dogodzi. Takie zycie.

@SZARY_ZAJAC

Mnóstwo jest ciepłych posadek dlatego czesc ludzi kisi ogorka na swoim i zadowoleni.

Szczery Leszek

Firma dostała tytuł Firmy przyjaznej pracownikowi????,współczuje wszystkim ciężko pracującym ludziom na produkcji,to jest drwienie z Was ale to w sumie dzięki Wam tak się stało,utrzymujecie tych (usunięte przez administratora) ze związków,którzy przyczynili się do otrzymania tego tytułu.Zamiast pomagać pracownikom jak np związki z MZK czy SHL , dbają o własne tłuste tyłki.Pozdrawiam i życzę większych jaj w decyzjach.

GID

Jaki jest system zmianowy pracy. W internecie pojawiają się 4 brygadowy. To jedyna opcja?

@GID

niemal ze jedyna. znikoma czesc odob pracuje w 3 zmianowym systemie pracy ale to zwykle dlatego ze akurat tak uklada sie praca na linii. zaraz mozna wejsc w 4 brygady bo to jest standard. Biuro oczywiscie pracuje naczej : 1 zmiana, od po do piatku i magazyny - tam tez jedna zmiana, niedziele wolne, a w soboty maja chyba dyżury

Ex
@GID

Wręcz wymuszą na Tobie pracę na 3 zmiany z 3 pracującymi weekendami. Ciężko z tych cholernych brygad wyjść. Lepiej dać sobie spokój.

@Ex

wyszystko zalezy w jakiej czlowiek jest sytuacji finanasowwj i na czym ci zalezy. Tu jest praca na legalu, zus odprowadzany jak nalezy, pensja na czas. czes kudzi wcale n8e jest zadowolona jak ich zdejmuja z 4 brygadowki bo mnie sie wtedy zarabia.

@Lala

Haha co Ty za farmazony pleciesz? Praca na 3 zmiany to standard wraz z systemem 4-ro brygadowym!!! Po co kłamać samego siebie?

@TakiNick

ty to czytasz ze zrozumieniem? przeciez napisalam ze praca w 4 brygadowym systemie to standard. trzeba wrocic do podstawiwki chyba!

@Lala

W mojej wypowiedzi jest przede wszystkim odniesienie do pracy na 3 zmiany. W NSK to przecież norma...

@TakiNick

No i co ja. napisalam? Ze praca tylko w systemie 3 zmianowym to zadkosc a 4 brygady to standard.

Rzadkość, ale nie w NSK niestety. Pozdrawiam

himars
@TakiNick

jak jest kilkaset maszyn i pracują na 3 zmiany , i większość ma kilkadziesiąt lat to kto i kiedy pousuwa nieszczelności skutkujące wyciekającym olejem , co pociąga skoki ciśnienia a to niewydatki w obróbce ? to jest masowa produkcja z góry zakłada się że będą wadliwe pierścienie , że będą ludzie je sortować , to się nazywa rabunkowa gospodarka

Engin
@himars

Nie ma dnia żeby łożysko dobre zrobili. Co tydzień kilka reklamacji od klienta.

@Engin

BZDURY WAC PAN OPOWIADASZ.

SZARY_ZAJAC

Nie ruski a polski. NIe na 3cia zmiane a na jedna z 3. Nie trollu a .... tu niespodzianka. Odnosnie frustratow wieszacych,ze sie firma bez nich zawali-macie droge wolna, robcie kariere. A po drugie, coz reklamacje sie zdarzaja, bo nie popelnia bledow ten kto nic nie robi. Nie robcie nic wiec nie bedziecie mieli powodow do narzekania, chociaz u przegranych zyciowo i tak sie znajda. Chorzy maruderzy.

@SZARY_ZAJAC

Popełniacie błędy trzepiąc to samo od dziesięcioleci w wielu przypadkach. Lata robienia tego samego i nic nie nauczone? Nie udawaj inteligenta, bo słabo Ci to wychodzi.

Renegat

No, ale o co Ci chodzi człowieku haha po co z obraza odrazu wyskakujesz. Chyba nie jestem po prostu pierwsza osoba która Ci to powiedziała i tyleczek zapiekł. Co chcesz nowatorskiego w maszynach prawdopodobnie w twoim wieku albo starszych. Jak już masz ten zlom to kluczem jest po pierwsze zakup Dobrego materiału, a potem restrykcyjne trzymanie procedur i zaangażowania zespołów od najniższego stanowiska obróbki. Polepszenie komunikacji. Ale tutaj każdy tylko wyskakuje z ryjem, narobić zdjęć, audytów, procedur a i tak nikt niczego nie przestrzega. Wszystko robione na ilość od audytów po łożyska:), a czy to ma sens to nie, nie ma.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Brygadzista z agatameble

Kłaniam się nisko. Czy mogą Państwo udzielić mi informacji o warunkach jakie panują w ubikacjach? Czy można siadać bez wahania na deseczce i oddawać się codziennej lekturze Facebooka, instagrama i tiki taka? Mam bardzo wrażliwe poślady na (usunięte przez administratora) :)

cjjxjx

ja to nawet robię po za, przecież to sprzątaczki odpowiadają za nasze pensje to niech robią. do tego źle segreguje odpady i nie gaszę światła w szatni. fajnie być prostakiem :)

W Kielce NSK Bearings Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Tokarz. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Admistrator12

Szczerze odradzam. (usunięte przez administratora). Ponizanie. (usunięte przez administratora). Oszukiwanie w premi. Popychanie. Wszyscy udaja, że jesy dobrze przed emeryturą. Jest tragedyja. Jest(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora).

Na granicy
@Admistrator12

Właśnie jadę na zmianę i mam ochotę sobie strzelić w leb. Znowu godziny ze świadomością gorszego sortu, kieras przyjdzie podrze ryja i usiadzie. Narobił się. Premia to (usunięte przez administratora) w tej firmie. Założyli budżet na cały rok i losowo przyznają nie ważne ile i jak zrobione.

Majster

Opinia jest taka, że tylko desperaci w w tej firmie będą pracowac!!!!

To chyba pozamiatane. Kuźnia i tokarska do likwidacji. Tylko szkoda że nowy dyr ten człowiek prezesa to poprostu Dyzma . Tacy bez pojęcia i wiedzy rządzą i to jest skandal

????
@Adam

O czym ty mowisz? kto taka decyzje wydal ze te wydzialy do likwidacji?

aaa

Zwolnienia grupowe? Ile.osób?

@Adam

Oni mają rację, jak piszesz takie poważne rzeczy to napisz skąd to wiesz, to nie żarty. Można doprowadzić do paniki ludzi, co się boją o stanowiska pracy.

klara
@Marta

no doklafnie nie rzuca sie takich tekstow na wiatr

Jo
@Adam

(usunięte przez administratora)głupoty. Siejesz farmazony by coś się działo na tym forum.

@Marta

Japonia dokłada potężne pieniądze za prąd . Tu tylko chodzi o drastycznie wysokie podwyżki za prąd i gaz .Nie mówię o tym roku ale są takie pogłoski że jak prąd ma non stop drożeć jest opcja że zostanie tylko montaż i szlifierska.

Radikal
@Adam

Prezes poleciał do Japonii, więc obstawiam że po jego powrocie zapadną już właściwe decyzje co dalej z preprocesem. Nie wiadomo co będzie ale spodziewać się można wszystkiego. Poza tym, to od listopada i tak będzie anarchia, wszystko Panowie z Wałbrzycha rozjechali w pył.

nick
@Radikal

dyrekcja z walbrzycha miala ogarnac firme a jest odwrotnie.. problem w tym ze oni nie znaja sie na produkcji lozysk bo walbrzych to montowania a i na zarzadzaniu jak widac tez nie. Doswiadczonych pracownikow przegonili, przy korycie zostaly malolaty bez wiedzy.. klasa..

Likwidujemy 4brygadowke.

Czystki

Czyli oszczędności, gdzie się tylko da. Niech każdy z was który tak nienawidzi chodzic do pracy modli się żeby miał gdzie przychodzić i żeby te czystki go nie objęły. Albo miejcie to gdzieś bo w tych cudownych czasach wszędzie znajdziecie pracę.

dokladnie! zero szacunku dla pracownikow z wieloletnim stazem, majach ogromne doswiadczenie.

@Adam

Okej, to wiele wyjaśnia. Ale rozumiem, że oficjalnie to nie jest jeszcze postanowione i katastrofizowanie jest ciut na wyrost?

Lalunia
@Czystki

Mieli robić czystki u góry . A tym czasem robią tradycyjnie wśród roboli. I tak ci roku. Masakra

Radikal
@Radikal

Wspominałem już że moim zdaniem preproces jest do likwidacji. Teraz wydaje mi się że jednak cały zakład jest do zamknięcia. Z tym że nie da się tego zrobić tak od razu. Więc Panowie z Wałbrzycha robią to w niesamowity sposób, normalnie jak cudotwórcy. Dzielą nierozdzieralne (G1 od G2), łączą niezłanczalne (HT z G1), przenoszą nieprzenoszalne (kierowników, inżynierów, specjalistów i zwykłych pracowników na wydziały z którymi Ci nie mieli wcześniej nic wspólnego). Normalnie magicy, nie jeden iluzjonista mógłby się czegoś nauczyć.

Silna psycha
@Radikal

Czesc, mam taka propozycje do wszystkich, pracujmy dobrze żeby im pokrzyżować plany zamknięcia lub sprzedaży zakładu. Hihihihihi.

Olo
@Radikal

Prawda. Rozwalą to. Żadnej wiedzy. Mają ludzi za baranów.

Abcd
@Olo

Zgnolili ten zaklad.. stara wladza byla zla choc firma stala dobrze no i trzeba bylo sie jej pozbyc.. przyszla nowa... i pozamiatala.. a ostatnich czystkach bedzie jeszcze lepiej... szkoda slow, żenada...

Pozu
@Adam

A dlaczego wszyscy pracownicy nie staną przed bramą przed wejściem do pracy i nie zadzwoni o urop na telefon? Odpowiedz. Bo się boi o utratę pracy. Dlaczego w woldzwagenie pracownicy od pracodawcy dostali po 8tysięcy złoty? Bo pracodawca stwierdził, że trzeba pomóc pracownikom. U japończyka tylko gnębienie, ponizanie i mobing.

eeeee
@Pozu

u japonnca nic nie dostaniesz. w amerykanskich czy niemieckich firmach ma sie wiekszy szacunek dla pracownika. szkoda ze nie powstala w kielcach lub okolicy zadna duza konkurencyjna firma.. wiekszosc ludzi by stad uciekla. pracuja tutaj bo jest kiepski rynek pracy, bo trzeba z czegos zyc ale w innym przypadku tylko managery i japy zostali by do roboty

Bolo Kowal
@Pozu

Ludzie boją się i tyle inna kwestia to ktoś powinien coś zrobić żeby powstrzymać chaos który wprowadzają ci ludzie Prezesa. Ten cholerny Wałbrzych robi destrukcję i zniszczenie tego Zakładu. Czy nikt nic nie może postawić się tym głupim decyzją??

IIII
@Bolo Kowal

zastanawiam. sie kto wymyslil ze ludzie z montowni jaka jest NSSP Walbrzych beda swietnie zarzadzac fabryka ktora ma mnostwo obrobek a nie tylko montaz i akurat z montazem najmniej problemow.

@eeeee

Bo ludzie się nie szanują. Jakby wszyscy wyszli i produkcja staneła to zaraz by sie pieniądze na premie i podwyzki znalazły.

Jak wygląda praca w firmie NSK Bearings Polska S.A.? Czy można liczyć na premię?

No

karte multisport, leczenie w medicover, roczna premie za ktora kupisz auto, sluzbowy garnitur plus eleganckie buty i takie tam...

Blok ekips
@No

Si.ber złod,iel kradnie komponenty łożysk i wywozi na 3 zmianie.

Brat

Orzechowski, Oleksy, Anioł mają pytania na temat majstrów w15.

Czy często NSK Bearings Polska S.A. poszukuje kogoś na stanowisko Szlifierz? Ile osób tam pracuje?

Jan

CNS poszukiwał szlifierza

Bolo Kowal

Dobrze że na W-10 jest młody kierownik życzę mu by został kiedyś kimś więcej i zaszedł wyżej bo w takich nadzieja. Ludzie muszą mieć wiedzę i podstawy jakieś ale coż zrobić jak rządzą byle jacy karierowicze z Wałbrzycha

IIII
@Bolo Kowal

a co to jest W-10? Kto to ten nowy kierownik?

Jaka jest stawka na początek na produkcji? I czy realne jest przejście na umowę o pracy? Po jakim czasie

Ex
@Monika

Bodajże 21zł. brutto. Może ciut więcej. Realne jest przejście na umowę o pracę. Natomiast nigdy nie wiadomo, kiedy to nastąpi... ogólnie współczuję. Sam pracowałem na produkcji i cieszę się, że to już koniec.

Kierownik Zjeb.
@Ex

Nic więcej nie dostaniecie. Jesteście robotami w (usunięte przez administratora) systemie. Wykańczacie się sami. Może Wam to pasuje. Szkoda życia.. już lepiej liście zamiatać.

Orggasm
@Monika

Taka stawka Cie czeka cukiereczku ze będziesz zmuszona postawić do pionu maszt odpowiednim władzom żeby się utrzymać chociaż na ścieżce karjery : )

Robol

Czy to prawda ze bedziemy miec nowego prezesa?

Robol 2
@Robol

Co za różnica dla robola

Robol
@Robol 2

Najwieksza to toznica dla dyrejcji i kierownictwa ale w zaleznosci od stanowisja ptezesa zwykli ludzie moga dostac nniej lup bardziej po (usunięte przez administratora) ach.

Produkcja
@Robol

Który temat poruszamy w pierwszej kolejnosci?

Piecze zadek oj piecze. Kim jesteś może, rzuć ta prace i jeżeli jesteś kobietą zadek będzie cie piekł codziennie... Jak żeś mężczyzna to mamy inne roboty, przejęcia, dilerka, sutenerstwo. Dobrze płatne... Jak się z tobą skontaktować? Z nami nie będzie Ci potrzebna normalna praca, a wrażeń nie zabraknie.

mmm

puknij sie w czaszke.

Mierny Kierowniczyna

Co zrobiłeś żeby też być na mitycznej górze?

@Mierny Kierowniczyna

na gorze nie ma miejsc dla wszystkich.. a poza tym nie kazdy chce brac udzialu w wyscigu szczurow. wiekszisc ludzi chce pracowac i godnie zarabiac. Wiem tylko jedno ze co rom byly podwyzki inflacyjne.. a teraz podwyzki sobie a inflacja sobie...

Ktoś
@mmmm

Do tej pory w naszej firmie podwyżki były i z tego co wiem są nie mniejsze niż inflacja w roku ubiegłym w zeszłym roku była inflacją 5% podwyżki mają by. W tym 6% podwyżki uwzględniające tegoroczna inflację czyli pi razy oko powinny być w maju 2023 i powinio to być 12%????

gwarantuje ci ze nie dostaniemy 12 %

Ktoś
@mmmm

Jeśli ludzie głośno będą o tym mówić że nie wierzą w coś że nam nic nie dadzą itp.. to tylko dajemy im motywację by właśnie dali nam (usunięte przez administratora) tak jest ze wszystkim w życiu ...skoro zobaczą że ludzie nie liczą na kokosy to po co im dawać te kokosy ? Jeśli stado będzie głośno mówić czego oczekuje że nie bierze innej opcji jak xxxxxxxxxx ...to będą bardziej pod ścianą . SŁOWA MOJEGO BYLEGO PRACODAWCY ,,Na co się kto godzi to to ma ''

@Ktoś

problem w tum ze negocjacje prowadzq tylko zwiazki zawodowe. nikt nie rozmawoa z pracownikami. pracownicy juz nie maja takiej haryzmy jak kiedys. nie zastajkuja bo sie boja.

Taki sobie
@mmmm

Wystarczy że zaczęli zwalniać się ludzie z 5 czy 10 letnim stażem pracy Jak myślisz dlaczego? Dlaczego po obecnych podwyżkach pracownik 10 letni ma mniej niż nowy z agencji czy to jest normalne ?

Miler
@Ktoś

Niech Wam teraz pokazą za ile ogromny majątek Iskry Kielce sprzedano za grisze!!!! Wam zaje ..no akcje niby z firmy. Sprzedano za grosze majątek Iskry!!! Za grosze . Do dziś mamy grisze za swoją cięzką pracę.. ludzie nic od japońca nie dostaniecie dopoki wszyscy nie wyjdziecie z tej firmy na zewnatrz. No ale bez nas Polaków bez ,,, bez tych łaziorów po nsk co nic nie robia nic nie będzie. Bez naszego protestu nic nie bedzie. Macie po 1 zł dodatku.b dno dna.100 zl na miesiac. Dno dna. Japonczyk was wydupczył na maxa.

Tisk
@Miler

My co dostaliście po złotówce od Polaka w japonskiej firmie to jestescue frajerami. Nic więcej nie da się napisać. Debi..le do końca roku dostaną 21 złotu a od 22 roku najnizsxa krajowa jesy 24 zł. Ciekawe? A od lopca 22 roku jest 25 zl najnizsza krajowa. Ludzie po 20 lat pracujących w nsk bedą miec po 25 latach pracy najnizsza krajowa. HHAHaHa!!!

Jeremiasz
@Tisk

Nie się siej fermentu minimalna to mają agencyjni i oni faktycznie są dy. mani tutaj najbardziej. Normalny pracownik od montażu i wyżej zarabia ponad 23zl na godzinkę, specjaliści i wyżej to już w ogóle mają bajecznie bo kręcą się w okolicach 5 tys plus brutto, z dodatkami pewnie 5.5 tys wyjdzie . Jak na kieleckie firmy jest do zaakceptowania. Jak chcesz iść do sklepu do roboty to zgarniesz minimalna i ci może rzuci pod stołem 300 żebyś nie uciekł, a będziesz stać po 12h i ogarniał caly sklep.

Koeks pracy.
@Jeremiasz

Piszesz tu o czymś co innym wydaje się szczytem sukcesu 23 zł na godzinę. Ale od 1 stycznia 2023 bedzie 24zł na godzinę najniższa płaca na 1h w Polsce. I mało tego bo od 1 lipsa 2023 najniższa krajowa będzie 26zł na 1h. Tyle w temacie.

Jung
@Tisk

Aaa inflacja dwu cyfrowa.

Jeremiasz
@Koeks pracy.

Pisze jak to wygląda, idź do polaka prywaciarza albo zakładaj własny biznes i dawaj swojemu pracownikowi 400zl /h. Wtedy zobaczysz jak wygląda prawdziwa orka żeby tylko swoj czynsz zapłacić.

Ruski trol
@Jeremiasz

Uwaga na ruskich troli co obseroja fora.

Benjaminek Naczos
@Ruski trol

Napewno chce się im siedzieć na podrzędnej stronce dla frustratów obsmarowywujacych wszystko dookoła. Puknij się w czambo. Dzisiaj uaktywniły się chyba wszystkie nie do. rozwojee na tym całym śmierdzącym gołworku.

Rrrr
@Benjaminek Naczos

Od stycznia najnizsza krajowa 25 brurto więc pracujecieza dqrmi.

@Benjaminek Naczos

Ta stronka ma kilkanaście tysięcy ludzi, którzy pracują w NSK. Plus ich rodziny. Na całym świecie. Wychodzi około 200 000 ludzi. Można prać muzgi?

Kielce
@666

KAMER nawalili. A po co się pytam?

Kontrola ww-2

Toz to obciągacz z jedrzejowa stary ped.ał. uwaga na niego. W wekendy w jendrzejowie łazi po rynku w jendrzejowie i dzieci mole....

W_13
@Robol

Powinno się zlikwidować tą firme. Ta klimatyzacja co niby działa nic nie daje!!! Tragedia. Zapraszam kierownictwo na 2 zmianę do pomocy na w-13 na w-14 na w-15 temperatura 40 stopni celsjusza i praca za 3 osoby. Wykańczamy się!!!

Emeryt
@Robol

Tak. I wszystkim guziki obciągnie.

Zażenowany
@Kontrola ww-2

O kim mowa?

Olo

Bo to prawda

Kajfasz

Nie polecam pracy w NSK... Podejście szefostwa do pracownika takie że o moja mój Jezu. Jeśli jesteś innej narodowości niz Polak to (usunięte przez administratora) dwa razy więcej. Ogólnie praca za 19.50zl/h brutto to żart..

qwert
@Kajfasz

skad takie stawki wymysliles... ???

Kajfasz
@qwert

Tak miałem na umowę, oczywiście umowa zlecenie bez ubezpieczenia..

@Kajfasz

No to nieźle ????Ja po 5-ciu latach mam 19.70...????

AAS
@Kajfasz

Z ubezpieczeniem zus miałeś lamusie. Plus wszystkie składki. Plus dodatki za 3 zmianę. Plus dodatek za pracę w niedzielę jeśli pracowałeś w czterech brygadach. Brutto 5500 miesięcznie.

mnopy
@Kajfasz

chyba nie wiesz o czym piszesz i masz informacje z ***y , obcokrajowcy pracuja na tych samych stawkach co my,

Firma tonie
@Kajfasz

Za 1 miesiąc zwolnienia grupowe nsk. Smerfy zistaną. Czerwone zostaną. Likwidacja kontroli jakości.

Przeszlif
@Firma tonie

Jak qa ma pracować tak jak drogie panie Kleopatra i Kula do kręgli które lubią sobie przesiadywać wszędzie tylko nie na wydziale to jestem jak najbardziej za.

LM
@Przeszlif

Mecz obejrzano operatorzy?:)

TakiNick

Haha. No na pewno. Potwierdza to ostatni smerf, wywalony przez Pana G., który nakrył go na ogladaniu YouTuba podczas sortowania!!! Haha

Smerf
@TakiNick

Panie od sortowania też się przerwa należy

@Smerf

Przerwa to jest na stołówce a nie na hali z pierścieniami w ręku!!!

Tisk
@Kajfasz

Masz rację. 10 łaziorów a 1 pracuje. Tragedia. Do Marcina Ju.ng.a popatrz co się dzieje do okoła. Nie widzisz? To popytaj ludzi.

Prawda
@Tisk

Jak Musiał był kierownikiem W15 to z ludzmi gadał na stojąco. A ten nie wiem co go wybrał na kierownika bo powinien kible myć tworek to jak sie rozsiądzie na krześle to mu przez tę dziurę w gaciach jajca widac. (usunięte przez administratora)

Brak nicka
@Kajfasz

Masz racje ale nsk daje kredyty bezprocentowe i w ten sposob więźi ludzi w pracy. Daje groszowe niby premie albo i nie. Daje na wakacje grosze albo i nie. Nie daje podstawowej temperatury w miejscu pracy. Za to daje ponizanie na wejściu i wyjsiu traktując wszystkich pracowników jak złodziei. Dajcie pracownikom zarobić to nie będą kradli. Nawet jedzenia z lodówek na świetlicy znika jedzenie. Świetlice za małe. Wstyd na cały świat.

Ooo
@Brak nicka

Jak ktoś da się wpitolić w kredyt w nsk to albo jest zdesperowany albo pi.er.do.i ty. Tak jak starym pracownikom wydaje się ,że jest dobrze. A jest źle!!

krrdytobiorca
@Ooo

alurat pozyczka ktora jest oferowana dla pracowmikow np. na remont mieszkania nie jest zla.. nie jest wysoko oprocentowana.. nigdzie nie bedzie taniej

Ci.pa
@Brak nicka

Za tak cięzką pracę to pracownicy powinni zarabiać przynajmniej sto tysięcy rocznie. To jest minimum.

JajeczkaKlameczka
@Ci.pa

100k batów na goły zad haha, połowa siedzi i nic nie robi. Do zwolnienia.

Izabela
@JajeczkaKlameczka

Czemu siedzą i nic nie robią? Chodzi o lenistwo czy po prostu nie ma dla nich zadan?

@Izabela

Przede wszystkim cwaniactwo i lenistwo. Nie wspominając już o "lizaniu tyłka" majstrom...aby nic nie robić, trzeba COŚ zrobić przeciez...

DrMoszniak
@Izabela

Tam gdzie nie ma pracy są ludzie, a tam gdzie jest jej w brud to 1,2 osoby biegają.

@TakiNick

Dokladnie, najlepiej polizac albo pomasowac dobrze jednemu Mareczkowi to nie musisz nic robic i masz luzy na zmianie, ale woli te mlodsze

Prezes
@Kajfasz

A (usunięte przez administratora). Robicie z innej firmy i jesteści wynajęci przrz aas plus czerwonych. Zero szacunku dla was i cieszcie się że pracujecie. Nikt was nie befzie szanował w nsk. (usunięte przez administratora) firma.

BB

Jak sobie pomyślę,że znowu trzeba wrócić do tego syfiastego kołchozu...to rzygać mi się chce.

Lizak
@BB

Jak się nie podoba to nie wracaj tęsknić nie będą. Ja juz wybrałem i mam satysfakcjonująca prace gdzie mnie szanują. Mnie i moją wiedzę.

JJ
@Lizak

No niestety jesteś młody i jeszcze nikt cie nie (usunięte przez administratora) ale szybko się dowiesz o tym szajsie.Bedziesz żdziwiony po pierwszej najnizszej wypłaty w uni europejskiej. I sam się zwolnisz z tego(usunięte przez administratora)

Krysia
@BB

Na WW2 w szatni dla kobiet na W-15 to jest masakra. Brak wentylacji. Brak normalnego w 21wieku traktowania kobiet. Tragedia. Jesteśmy ponizane nawt na wstepie do pracy. Kobiety nie mają okien aby wietrzyć szatnię. A chłopy mają okna i mogą je otwierać i wietrzyć się. Kobiety sa całe życie ponirzane a wykonują największą pracę. W damskiej szatni nie ma wentylacji. Tragedia.

Były nastawiacz

Pracowałem tu 20 lat. Nie mam zastrzeżeń. Wynagrodzenie było przyzwoite jak na Kielce, nadliczbowo też dobrze płacili. Praca była odpowiedzialna i niełatwa. Nie podobało mi się zbyt wiele powiązań rodzinnych. Ale tak jest wszędzie przecież. W końcu odważyłem sie i poszedłem na swoje. Nie żałuję. Praca w NSK daje stabilizację ale bez układu w zakładzie nie można awansować. Porzuciłem fabrykę i odżyłem. Zobaczyłem inne życie. Kolorowe. Nie żałuję.

Ppp
@Były nastawiacz

No wladnie te uklady...zadkonktos tu awansuje bo jest poprostu dobry. Zeykle bo ma dobry uklad..

Zosia

Słyszałam że trzeba posmarowac zeby byc przyjęta. Komu i ile?

Nsk worker
@Zosia

Piersze slysze.. To juz jakas bzdura

Stary
@Były nastawiacz

Przyzwoite wynagrodzenie? Chyba kpisz! Stabilizacja? Jaka stabilizacja za tak marne wynagrodzenie!

Antoś
@Zosia

Zosia będzie premia na Wielkanoc?:)

Nsk worker
@Antoś

Socjal zawsze jest na swieta. Teraz tez bedzie.. A premia? Zalezy kto haha

Nastawiacz

Brawo

Operator stosunków

Obniż standardy albo poszukaj kogoś z wpływami, wystaw (usunięte przez administratora) czerp zysk... w życiu trzeba sobie radzić... Zawsze też możesz zmienić pracodawcę, albo się przekwalifikować. 30 lat doświadczenia powinno sobie poradzić na rynku pracy. Chyba że tylko się uchowałeś/łaś na plecach innych przez ten czas...

kkk
@Operator stosunków

komentarz godny inteligenta.. ty tak zarabiasz? wystawiasz (usunięte przez administratora) firma niby japonska ale nie traktuje pracownikow w polsce tak jak pracownikow w japonii. Tam po tylu latach pracy ludzie godnie zarabiaja. Zdazylinjuz sobie na to zasluzyc.

@kkk

Nie mierz wszystkich swoją miarka... Zarobki są jakie są, myślisz że specjalnie pracodawca stawia fabrykę żeby tobie płacić kokosy? I Japończyk i Niemiec, Włoch, francuz, nawet chińczyk mają mieć z Ciebie zysk, tak tu jest po prostu. Albo to zaakceptujesz albo trzeba było zweryfikować to wcześniej i jechać na zachód, godnie żyć i zarabiać, bawić się. Ciesz się z tego co masz bo możesz nie mieć nic. Sami niezadowoleni w tej firmie, poszukaj lepszych firm w swietokrzyskim , nie ma ich wiele, jeżeli jakieś są... .

kkk

Pan dobra rada...

Do kkk
@kkk

Dobrze ci radzi. Narzekać to każdy potrafi. Jeśli po opłaceniu mieszkania, zakupów i raty zostaje ci połowa pensji to znaczy że albo masz ratę kredytu na mieszkanie lub domu (na co większość nie może sobie nawet pozwolić) albo zarabiasz 2,5k na rękę maksymalnie, w co nie wierzę. Trzeba umieć zarządzać finansami i dostosować wydatki do przychodów a nie tylko marudzić jak to mam źle w życiu.

M.
@Do kkk

Zacznijmy od tego, że w przeciągu kilku tygodni nastąpiły podwyżki stóp procentowych i raty drastycznie wzrosly.Nikt kto brał kredyt x miesięcy czy tygodni temu nie spodziewał się takiej sytuacji. Po drugie wszystko wokoło drożeje i co za tym stopa życiową kazdego obywatela spada. Jakoś znacznego wzrostu pensji nie widać. Zmieniac pracę-tak to się tylko mowi, że łatwo... Aktualnie sytuacja na rynku pracy nie jest ciekawa,a zwłaszcza w Polsce B. Poza tym ciężko znaleźć pracę 50-kilkulatkowi, który ma owszem doświadczenie, ale zazwyczaj w jednym typie pracy. Dla młodego człowieka nie jest to trudne, ale dla kogoś w takim wieku i później jest trudniej.

@M.

Ciekawe jest w ogóle założenie że zazwyczaj ma się doświadczenie w 1 typie pracy.. Trochę tego nie rozumiem, a napewno ciężko mi uwierzyć że ktoś robi jedne spektrum podobnych czynności przez 30 lat.. to się nawet kupy nie trzyma. Ludzie awansują i są przenoszeni między działami caly czas. Siedzisz 30 lat przy stole i sortujesz łożyska? W takim razie trudno mi uwierzyć że się utrzymałeś tyle lat robiąc serię podobnych czynności w szczególności po zakupie firmy w latach 2000 przez japonie. Mistrzowie i kierownicy sami często robią roszady żeby pracownicy się rozwijali i nie nudzili... A może praca biurowa, siedzisz 30 lat i przeklepujesz dane w ekselu czy jakimś innym systemie ciągle tak samo? Doprecyzuj bo ta opowiastka grubymi nićmi szyta. Pomijając ten wywód to trzeba się zgodzić ze stopami procentowymi i rynkiem pracy, chociaż bardziej bym celował w rynek świętokrzyski że jest mierny niż cała Polska.

G
@Operator stosunków

Albo za krótko pracujesz, albo jesteś właśnie w jednym z wydziałów, gdzie rzeczywiście są częste roszady. Gdybyś miał nieco większe rozeznanie po wydziałach i wśród pracowników, to byś wiedział, że w tej firmie jest mnóstwo osób które, jeżeli zdrowie im w tym nie przeszkodzi, mogą pracować na tym samym stanowisku nawet i 40 lat

jedne spektrum
@Operator stosunków

Panie "jedne spektrum czynności" jesteś pan ignorantem i nie masz zielonego pojęcia na temat tego, jak wygląda długoletnia praca fizyczna w tym zakładzie. Jesteś pan gówniarz, z pokolenia, które kompletnie nie rozumie, jak funkcjonuje świat. Używasz terminologii, której nie rozumiesz, a przynajmniej używasz jej w nieodpowiednim kontekście. Dla pana informacji FŁT Iskra nie została wykupiona w latach dwutysięcznych, tylko w 1998 roku. Taka drobna różnica. Mistrzowie i kierownicy nie robią roszad, "żeby się pracownicy nie nudzili", bo nie ma takiej potrzeby. Jak ktoś, chce się rozwijać to to robi, jak nie, bo mu pasuje jego stanowisko to robi to, co lubi, bądź umie. Jeżeli w ogóle dochodzi do przekwalifikowania danej osoby, to zazwyczaj dotyczy to pojedynczych osób, które nie mają przeciwwskazań zdrowotnych, albo na ich własny wniosek. Tyle.

@jedne spektrum

Szanowny "panie" dobrze następnym razem mówiąc o jakimś przedziale czasowym będę sięgał do szczegółowych danych encyklopedii historii Kielc, poza rokiem podam też szczegółowy dzień godzinę i miejsce danego wydarzenia żeby nie było się do czego przyczepić. Powiem Panu tyle, powyższa wypowiedzią ugruntowal pan wszechobecne przekonanie o betonie który toczy ta firme od środka . Nic dziwnego że gówniarze jak to Pan nazwał jak tylko zobaczą poziom mentalny tego miejsca uciekają jak najdalej stąd. Piszac o tym czy komuś pasuje taki stan rzeczy czy nie.. potem wielkie zdziwienie, pracuje ktoś 30 lat robi 1 rzecz i zarabia 3 tysiące miesięcznie na rękę i zdziwienie jak do tego doszło przecież zasługuje na więcej... Najlepiej prywatny odrzutowiec i jeszcze żeby go kierownik pocałował w rękę że raczył przyjść do pracy haha

g
@Operator stosunków

Weź się nie kompromituj. Jesteś roszczeniowy, guzik wiesz o procesie produkcji i o realiach pracy fizycznej w tej firmie. Idź malować jajka, bo chyba tylko do tego się nadajesz, oprócz pisania bezsensownych elaboratów na zasadzie im dłuższe zdania tym lepiej. Polecam się ogarnąć.

@g

Ojej pojawiło się parę liter więcej do przeczytania i już strużka potu na skroni. Przyspieszony oddech i bicie serca, ciśnienie wzrasta. Jeszcze nam na zawał zejdziesz panie kochany. Wracaj między maszyny bić beretem po osłonach, może drżenia sprawia że spływ się zwieksz. Mojej jajka świąteczne najchętniej bym pomalował i zalokował Panu na czerepie.(usunięte przez administratora)

Czarnów
@Były nastawiacz

No to po 20 latach to pewnie w kazdym banku w kielcach masz po 30tysi kredytu. W sumie około 300tysi? No to masz p.rz.e.j.e.b.a.n.e. pozdrawiam pracę w nsķ g.o.w.n.o.

Vjio
@Były nastawiacz

No to chyba miałeś bogatych rodziców, że Cię utrzymywali. Ja niestety miałem biednych rodziców co im pomagałem pracując gdzie się dało. Przez NSK dorobiłem się tylko garbia, zniszczonych kolan, obciętych palców. P.S. Rodzice już nie żyją. A ja klepię biedę dalej w nsk. Pozdtawiam wszystkich wytrwałych, którym nsk dało kredyt bez procentów, aby ich uwiązać w kołchozie na dekady.

@Operator stosunków

No takiego de.bilizmu dawno nie czytałem.

Prezes
@Czarnów

Tak jest. Powinni to zlikwidować.

Xxxx
@Były nastawiacz

ŻYCZę Wam wszystkim pracownikom ww_2 abyście szukali nowej pracy. W tej pracy zkracacie sobie życie o minimum 30 lat.

W jakich godzinach pracuje się na produkcji? Czytam, że są 3 zmiany?

Zmiennik
@Marek

I zmiana 6.30 do 14.30, druga 14.30 do 22.30, trzecia 22.30 do 6.30. W czerobrygadowce trzy weekendy pracujące i wolne w tygodniu

JJ
@Zmiennik

Po co to piszesz jak nowy pracownik wie to o czym piszrsz. (usunięte przez administratora)

Antek

A ja jestem bardzo zadowolony mam 12 maszyn i dostalem 9 zeta na godzine brutto. Ciesze sie ze mam prace i zyje godnie. Inni nie maja pracy i zebraja ja sobie zarabiam na swoja przyszlosc. Planuje popracowac tam jak najdluzej a i jeszcze atmosfera jest OK. POLECAM!!!!!!!!!!

Ggee
@Antek

No niestety. Są ludziska bez serca. Pracują bardzo ciężko. Niestety są (usunięte przez administratora) z nsk bo niby nic nie umieją. Ale wszystko umieja.

@Antek

Masz rację. Takich ludzi potrzeba w nsk. Którzy praciją za darmo. W angli 20 tysięcy na miesiąc zarabiają. W Polsce gó.wno.

abcd
@123

przeciętny pracownok w nsk zarabia wielkie (usunięte przez administratora)za to kadra managerska jest sowicie oplacana - wiedza za co przychodza do roboty.. podkreslam przychodza bo co robia to juz inna sprawa haha

Transboy szlifer
@abcd

Przeciętna bo przeciętna odtwórcza praca. Manager ma być kimś to inwestują. A ja sobie tu 8 godzin przechodzę i chociaż spokój mam, tylko smród i goronc ale jebbbbac. Majster zadowolony.

abcd
@Transboy szlifer

taaaa, nie powinno byc przepasci finansowej a jest

nick
@abcd

ciekawe jak teraz bedzie... wiekszosc kierownikow zostalo zdegradowanych do specjalistow.. a co z ich pensyjkami??

@nick

Pensyjki też zdegradowane

Mateusz
@nick

I tak kto ma plecy się utrzymał, ludzie z fachem i doświadczeniem nie mają tutaj racji bytu. Ten zakład jest skazany na upadek.

@Mateusz

to akurat wiem, wiem kto zostal a kogo zdegradowano..

Ptak obserwuje was z góry

Ludzi brakuje do pracy. Gdzie są nadgodziny? Czemu klanka nie została wyjęta z drzwi czytaj tego zakładu?

Ekspertka

Prośba do zarządu o zweryfikowanie pracy oraz kwalifikacji mistrzów i kierowników. Z takimi ludźmi pójdziecie z torbami. Zobaczcie komu za co płacicie!

Taki sobie
@Ekspertka

Chyba bardziej nastawiaczy .... Większość myśli że angaż nastawiajacza uprawnienia do nic nierobienia ....to już majster więcej robi o kierownik od nastawiaczy nastawiacz potrafi robić dobre wrażenie a potem operator się męczy usunięcie awarii zazwyczaj polega na zasadzie skasuj i włącz ....na szczęście ja z tego bagna się wypisałem

@Ekspertka

Masz rację. Same (usunięte przez administratora) i lezbije.

Nastawiacz
@Taki sobie

Skasowałaś to chyba szare komórki.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 23 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.