Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

Witam Czy ktoś coś może powiedzieć na temat pracowników gospodarczych zatrudnionych przez Laos , jest na co narzekać?????

Sprawiedliwy
@Nowy

LAOŚ ROBI ROBOTE

hirek

u żółtego jeszcze nikt nigdzie na świecie nie zarobił, (usunięte przez administratora)

Pamiętam
@hirek

Pamiętam ten wpis. Wy też pamiętajcie.

@hirek

11 lat minelo i nic sie nie zmienilo

Japan
@Abcd

Zmieniło się nie można wyjść wcześniej hehe

@Japan

A no racja.. Kamery wszedzie i czytniki. Nie (usunięte przez administratora) sie bez kontroli przelozonego

Pekin '22
@Abcd

Gdzie są kamery tam najwięcej awarii (:

WW1C

Czy tylko hartownia została oszukana ? Każdy wydział dostał dodatkową kasę za pracę w sierpniu , a z hartowni nikt . Ile jeszcze trzeba dowodów niekompetencji obecnego kierownika by pracownicy przejrzeli na oczy ? Czekajmy aż ktoś w końcu umrze pod wodzą tyrana z kompleksem mniejszości .....

Spoko...
@WW1C

Spoko.. Nie tylko hrtowania w innych dzialam kietownivy tez zapimnieli o swouch ludziach dymajacych w przerwe wakacyjna!!!!

Toro
@WW1C

Proszę otworzyć oczy wkoncu nie róbcie na tych zasranych dyrektorów kierowników bo i tak was mają w czterech literach liczy się kasa a nie dla was ....mam nadzieję że to będzie przestroga i nauczka na przyszłość

Baran

To wszystko świadczy o naszym "baraństwie".Róbta, róbta, , Taka to robota........ Cytat z kabaretu,

Baran

Rzeczywiście jesteś głupi albo niemądry?

Dzik
@WW1C

Pieniadzy ponoć nikt nie dostal, a nie tylko hartownia. A hartowniki niech sie nie burzą bo nie maja zle, a jak sie nie podoba to zapraszam na tokarska zobaczycie jak praca wygląda.

@Dzik

A i tu sie mylisz. Ludzie z montazu dostali na bank tzw. Dodatek dyrektorski. Kierownik musial tylmo zglisic do kadr kto bedzie praciwal.. Niektorzy kierownicy mieli to w (usunięte przez administratora) i zapomnieli. Ich bieda nie dosuegnie i pare setek w tą czy tamtą nie zrobi roznicy

Hartownik
@WW1C

Jęczenie, miałczenie,niedaje radý. Co za ludzie? Przeciez są inne firmy w kielcach. Nie dajesz rady? Zwolnij się. Pewnego czasu w roku 1998 powiedziałem koledze, szukają tokazy. Człowiek spoko do dziś pracuje. Zarabia, utrzymuje rodzinę. O co wam chodzi? Czasy na dzień dzisiejszy się zmieniają i to bardzo szybko. Brygada się wykrusza. Stawki godzinowe płacone przez NSK nie są adekwadne do naprawdę ciężkiej pracy pracowników.(usunięte przez administratora)

Hm
@Abcd

Nikt nic za darmo nie dostał. Ludzie pracowali za obiecanki cacanki. (usunięte przez administratora)

@Hartownik

Ja nie mogę, do dziś pracuje i się nie zwolnił? Chwalisz się czy zalisz2? Utrzymać rodzinę to można z 500 plus ale na jakim poziomie...szkoda mi ludzi w tych firmie ktorzy naprawdę się znają i mogli by zarobić sporo więcej gdyby się nie bali zwolnić i poszukali czegoś innego, ale chcecie dalej robić na kogoś kto mas was gdzies proszę bardzo. Chcącemu nie dzieje się krzywda

W-15

Ponozają ludzi. Tragefia.

Tragedia totalna. Do prokuratury zgłosić.

W jakiej sprawie STRAJK

Vvvvvvv

Z racji (usunięte przez administratora) w miejscu pracy. Zapisujcie datę i godzinę, w której byliście mobingowani oraz miejce, w którym to się odbyło. Uwaga szczególnie na majstrów, którzy poganiają WAS. To jest (usunięte przez administratora) werbalny i psychiczny przez, który można nabawić się choroby nerwowj i psychicznej. Takie sprawy terz można zgłaszać do PZU i lekarza pierwszego kontaktu. To jest potrzebne jao dowód , który jest na nagraniu z kamer.

@Vvvvvvv

I odrazu zgłaszać na Policje takie zajścia.

CIASTEK

Piątki są fajne nie marudź Fiona:)

C.i.p.a

Metoryczna opinia o NSK ble ble ble jest tak , że japończycy albo kierownicto za mało płaci pracownikom za bardzo ciezką pracę. Szczególnie w lecie, gdzie ludzie umierają na stanowisku pracy.

Druga wagins
@C.i.p.a

Witam. Słowo Ludu było lepszą gazetą w Kielcach. Bo pisało tym co ludzie mieli do powiedzenia. Czyli o swoich problemach, swojej pracy, rozterkach. Czyli Słowo Ludu. Pisano o ciężko pracujących ludziach w Polmo SHL, Chemarze, Iskrze. Tam pisało się prawdę. Przeprowadzało się wywiady z zwykłym pracownikiem, który swoimi słowami opowiadał o swojej pracy. To ludzie lubieli czytać. O ciężkiej pracy i jak się pracuje. TERAZ tzw echo chyba z kadzielni z jaskini pisze tylko o ile było pijaków na drodze, ile było wypadków, ile było interwencji tzw.firmy pod nazwą pol. Niech wreście gazetakielecka stanie z mikrofonem przed największym kieleckim zakładem i spyta się o (usunięte przez administratora) nękanie, ponirzanie, wyzysk,okłamywanie Polskiego pracownika. Niszczenie wzajemnych relacji międzyludzkich w NSK. Jak echo dnia jest takie mądre to niech zrobi reportaz o ludziach pracujących w firmie zwanej NSK dawnej Iskierce.

Aas częstochowa
@Druga wagins

Fajnie się zatrudnia kielcochów w nsk bo mozna ich (usunięte przez administratora) na umowach aneksami które pidpisują bez czytania i sami sobie obnizają wypłate. Szukamy więcej takich f.r.a.j.e.r.ó.w.

@Aas częstochowa

@Aas częstochowa

Prawda.

Leszno
Kajfasz

Ile teraz zarabia się w NSK? Na umowie zlecenie przez pośrednika AAS ? Ile godzin w miesiącu się robi?

Konkretnie
@Kajfasz

Konkretnie AAS zarabia na pracoownikóe okołp 10 0000 rrszya sie nie liczyy.

Mało

@Kajfasz

Mniej na początek niz w Aas. Po kilku latach stazowe płacą. Odradzam ten (usunięte przez administratora)

Fiona
@Kajfasz

200 godzin za 2000 netto. Na 3 zmiany. Przyjdzie lato sami uciekniecie.

Lukasz 104

Jakie są stawki netto dla początkującego pracownika?

Jakie stanowisko?

@Iskra

Tokarz

20zł brutto na start

@Iskra

A jakieś dodatki za nocki niedzielę pracę w brygadzie?

@Lukasz 104

Za nocki 20% do stawki godzinowej liczone od minimalnego wynagrodzenia; za niedzielę 116 brutto dodatek

HHa
@Lukasz 104

Stawki do gory. A dodatki w dół. Jak zwykle (usunięte przez administratora) decyduja.

2022

Będą podwyżki w Nowym Roku?

@2022

Dali udtawową złotowke adodatek za nocke zabtali

Dagmara
@HHa

Cześć, czy orientuje się ktoś jak wygląda praca przy kontroli elementów łożysk? Jak z przerwami, czy można odejść od maszyny do łazienki? I jakie pieniążki? Z góry dziękuję za odpowiedź

2022
@69

Cały dodatek zabrali za nocke?

Aleluja kodeks prawny
@69

Elementami przedmiotowo wyróżniającymi umowę zlecenia są starania celem wykonania umówionej czynności. Umowa zlecenia nie akcentuje rezultatu (wyniku) jako koniecznego do osiągnięcia. Przykładowo odróżnieniu od umowy o dzieło, (innej popularnej umowy cywilno-prawnej) w umowie zlecenia przyjmujący zlecenie nie bierze na siebie ryzyka pomyślnego wyniku spełnianej czynności. Jego odpowiedzialność za właściwe wykonanie umowy oparta jest na zasadzie starannego działania (art. 355 § 1 k.c.), w świadczeniu usługi rozłożonej w czasie istnieje związek wynagrodzenia z ilością, jakością i rodzajem usługi. (usunięte przez administratora)

@HHa

Jak sie nie podoba to do widzenia.

#
@Dagmara

Dagmara uciekaj jak najdalej się da od tych pieniażków znsk. Zarobki nieadekwatne do wykonanej pracy.

@Lukasz 104

Weź przestań. Gupie putanie. Nie wiesz jaka jest najnizsza krajowa?

Lukasz 104

Co sklada się na wynagrodzenie?są jakieś premie np.za frekwencję?

Dagmara
@#

Dzięki za odpowiedź ???? czyli praca nie należy do łatwych

Kks

Inflacja w październiku 6,8% i nadal będzie rosła. Podnieście pracownikom płace.

Zaszczepieni

I jak zwykle w NSK wrzucono wszystkich do jednego kotła i wszyscy będą chodzić w maskach. To zaszczepieni się pytają po co brali szczepionki??? Jak niezaszczepiony Pan Haj.duk z w15 bedzie chodził bez maski??? I w dalszym ciągu bedzie nabijał się i ponizał werbalnie zaszczepionych. Mamy tego człowieka dość. Załoga w15. To jest protest!!!

Zaszczepiona
@Zaszczepieni

No wlasnie.. (usunięte przez administratora) Jak pptem wszyscy maja zasuwac w maskach? Niech nosza ci ktorzy nie posiadaja szczepień!!!!

Wiosna
@Zaszczepiona

A od kiedy szczepienie chroni przed zachorowaniem i roznoszeniem wirusa ? Teraz trzecią dawkę szykują. Później czwarta, piąta, dwudziesta. Te szczepionki to eksperyment medyczny nie mający nic wspólnego ochrona zdrowia.

W razie konfiktu nsk stanie. Róbcie zapasy.

Zaszczepiona
@Wiosna

Od lat szxzeoionki chronia nas od zachorowan na powazne choroby. Matka olala i cie nie zaszczepila na gruzlice, czarna ospe czy chorobe heinego medina?? Gdyby wszyscy mieli taki swiatopoglad jak ty to pol globu juz by wyzdychalo na to swinstwo a drugie by zostalo kalekami. Maseczja mnie nie uchroni przed zachorowaniem, ale szczepienie w duzej mierze tak.

@Zaszczepiona

Szczep sie nawet olejem lnianym jak CI bedzie lepiej.

@Zaszczepiona

Hahaha ale bzdury. Co wy bierzecie na te chore glowy? Masakra.

Taki
@Zaszczepiona

Tylko jest ogromna różnica szczepienia o których wspomniałaś były i są obowiązkowe ... A (usunięte przez administratora) dobrowolne ....ja osobiście się zaszczepie ale tylko w przypadku kiedy będą obowiązkowe ...nie jestem anty (usunięte przez administratora) ale mam rozum plus dobrowolność więc mam chyba wybór prawda ?

@Kks

Nic Ci nie podniosą. Zatrudnia Ukraińców na Twoje miejsce. Lepiej się rozejrzysz zmień pracę.

@Kks

No niestety pracownicy pobrali kredyty w nsk po 20tysiecy na 10 lat to sami się ujechali. Składki płacą i kredyty biorą. Tragedia. Totalna. Co wy młodzi robicie???? 1 kredyt w banku, 2 kredyt w nsk. === zap...ier..dalac. i bimber bedzie latał i wyzywał waz od ćwoków. Brak słów. Za grosze

Policja
@Kaczyński

Jeśli jesteście ponizani, albo mobingowani to zapraszam na zgliszenie zeznań. Nikkt w Polsce nie może być nigdzie poniźany ani popędzany w pracy. To jest tównoważone z esesmantwem. I faszystwem. To właśnie jest w nsk Polska.

@Policja

Masz rację.

@Policja

A pracujecie za najnizą krajową po 20 latach pracy i jeszcze wam wciskają że praca za trzy osoby to ściezka sukxesu. Hahaha

Czarnów

Po 20 latach pracy 100 zł minimum.

Zmień pracę.

Xxx
@Kks

Związki ci pomogą. Mają was w żopie.

Zacisk
@Wiosna

Dokładnie ludzie chorowali i chorować będą a tym co się szczepią proponuje wi8ęcej oglądac TVP info

Kamil

A co Cie boli, ze kogos obrazasz? Psycholog moze wymagany?

Inflaja
@Kks

W pażdziernimu w listopadzie w grudniu w styczniu itd. Zaczyna się zarabianie z grosze bo czasy się zmieniaja przez 4 miesiące inflacja wynosi 40% czyli jestesmy u japonczyka na dnie. Nie ma kto tego zgłosić? Ale rok temu tysiące toni stali znikło. I tysiące braków lezy pod wiatą prezesie.. złom kosztuje a pracownicy złomami do pracy jezdzą. Od 20 lat zarabiam 20 zl. Chyba przeniise sie do aas bede miql 23. Pizdrawiam prezesa.

@Inflaja

Macie rację róbcie dalej za darmo i bądzcie zadowoloni bo zadne podwyzki dla pracowników co pracują minimum 20 lat nie bedzie. Sa tylko szyszki. Robcie więcej.

Magda
@Zaszczepieni

Dane mi bylo poznac tego czlowieka . Jest odwrotnie niż ten humanoid pisze . Szacun Panie mistrzu . (usunięte przez administratora) zaszxzepionymi się Pan nie przejmuj bo i tak pozdychają niebawem od tego eliksiru Są na ostatniej prostej . Już jak widać po0kazują się u nch pierwsze objawy kretynizmu i jak widać , zgodnie z kodeksem Boziewicza nie nie można kogoś takiego nawet w mordę uderzyć bo nie ma honoru . Jest mi wstyd , ze pracowałam być może z kimś takim kto ten paszkwil na Pana napisał . Ale wie Pan , świń mamy wiele kolo siebie . Szkoda tylko , że się nie ujawniają . Powodzenia Panie mistrzu .

Humanoid
@Magda

Bioły, nie wiedziałem, że sam piszesz odpowiedzi na posty, które się ci nie podobają. Zapomniałeś jak za (usunięte przez administratora) ludzi pałowałeś?

@Humanoid

Pracodawca nie ma prawa instalować kamer w pomieszczeniach socjalnych, z których korzystają pracownicy. Pracodawca ma także obowiązek informować swoich podwładnych o monitoringu ich stanowiska pracy. To właśnie z tego względu nielegalny jest monitoring w pomieszczeniach takich jak: szatnie pracownicze stołówki toalety palarnia Dlatego, jeśli zauważycie podobny przypadek w szatni w miejscu pracy, w którym jesteście zatrudnieni, musicie to natychmiast zgłosić! Na policję Czy zostaliście poinformowani, że jest monitoring w miejscu pracy? Nieeeeeee???

Taksamo wszystkie palarnie są monotorowane. Skandal. To jest niezgodne z kodeksem pracy obowiązującym w Polsce.

Zostaliśmy, podpisując z zakładem umowę!

Llll
@123

A co za problem ze palarnia jest monitorowana? Tam masz wejsc i zapalic. Nie rozbierasz sie ram przeciez.

Zdzichu

Jak podpisywałem to kamer nie było. Do dziś wedłog dokumentów co sa w iskrze nie ma ze wyraziłem zgode na kamerowanie. Wiec moga mi naskoczyc.

miuyt

w pomieszczeniach socjalnych , które wymienione zostały kamer nie ma!! co do palarni , zostały utworzone na zewnatrz budynku w celu zminimalizowania bardzo duzego zagrozenia pozarowego zwiazanego z substancjami chemicznymi a monitoring nie jest skierowany na palarnie i byl przed ichzbudowaniem zamontowany na obwodzie budynku wic nie worowadzaj w blad ludzi jak sie nie infirmujesz i nie zanasz a hejt zawsze bedzie hejtem...

@miuyt

Jakimi substancjami chemicznymi? Toz to sanatorium jest i szkodliwego nie płacą.!!!

Yyyyyy

Zgroza ludzie traca przytomność, mdleja, itd. O czym napewno wie prezes. Czy cos sie robu w tym kierunku zeby zmniejszyc temperatury na wydzialach???? OCZYWIŚCIE prisi sie ludzi aby zostali na kolejną zmianę. 16godz.I gdzue jest BHP, ano nie ma bo pani gorąco i plecy ma mokre. Ale ludzue w czapkach musza byc............ .. Szkoda słów

@Yyyyyy

Temperatura jest nie do zniesienia zarówno na hali jak i w biurach. Mózgi się ładują ale sa i z lepszego sortu.. W HR klima jest i działa.. w innych biurach ludziska się gotują. Gdzue tu jakaś sprawiedliwość???!!!

Ktoś
@Abcd

Na hartowni na nowym telewizoku mogą nawet ksw czy ostatnio ME oni potrafią sobie radzić na nockach za tych dziadów niech się wkoncu wezmą!!!!!!!!.... siedza sobie i nic nie robią a po pojemniki nawet jak jest mnóstwo wolnych trzeba sobie jechać samemu bo taki hartwonik zaje....any robota nawet jak jedzie z pustym wózkiem Ci nie przywiezie na linie bo przecież go musi na plecach nieść... z poważaniem super załoga HT wyje ... bane na wszystko

Taki sobie
@Yyyyyy

Owszem oni zamiast robić wszystko by pracownik mógł się zregenerować i być wydajnym to jeszcze zmuszają do pracy w urlop kiedy to właśnie w tym okresie kiedy jest sauna na hali pracodawca powinien robić wszystko by pracownik przebywał jak najmniej w takich warunkach ...dodam że mimo że pracownik godzi się na nielegalna prac w urlop do pracodawca nadal popełnia czyn zabroniony bo w tym przypadku zgoda pracownika nie daje mu żadnych uprawnień

Hartman
@Ktoś

Przyjdź to zobaczysz jak się pracuje, 50 stopni przy piecu, brak detalu do hartowania bo tokarska ciągle produkuje braki, wszystkie paleciaki z hartowni pochowane na tokarskiej, tokarz raz na zmianę przyjdzie po pojemnik i już ciężko mu odprowadzić ten paleciaki, to mało tego jeszcze niektórzy bardzo chcą sami wyjmować pojemniki z pieca a nie mają pojęcia co i jak przełączają, jakie parametry obróbki zmieniają, a jak jednemu z drugim zwrócisz uwagę to jaka obraza majestatu. Gdyby nie KD z Chin to hartowania stoi bo tokarska się nie wyrabia z produkcją. Nie zasługujecie żeby wam wozić puste pojemniki.

HT
@Ktoś

To co piszesz jest kłamstwem. Hartownia nie ma telewizora tylko monitor do wyświetlania newsletterów np BHP. Na każdym wydziale jest taki. Co do pustych pojemników, są odkładane na pasażu. Operator pieca hartowniczego nie ma obowiązku dostarczania "przy okazji" pojemników na linie, ponieważ musi on nadzorować krytyczny proces jakim jest obróbka cieplna. Od rozwożenia są rozdzielcy. Przypominam hartownia jest działem krytycznym a operatorzy są zmuszeni do zaopatrzenia się w detal czyli pierścienie z tokarskiej. Wykonują pracę za rozdzielców. Tak więc proszę nie pisać bzdur jeżeli Pan nie wie jak wygląda praca na tym odpowiedzialnym stanowisku. Pozdrawiam

Behapowiec
@Taki sobie

Witam. Mam pytanie, po co zostały zamontowane osłony maszyn na W-15 na maszynach? Na drugiej trzeciej zmianie a w sobotę niedzielę są podniesione i zablokowane przez nastawiaczy za pozwoleniem majstra. BHP? Nie istnieje w NSK.

Pseudo BHP
@Behapowiec

Skoro te osłony projektowali ludzie, którzy o tej pracy mają nikłe pojęcie, to się nie dziw, że te osłony będą blokowane. Nikt z nas się nie będzie męczył wsuwaniem połowy ciała w maszynę żeby usunąć głupie zacięcie. Skoro projektujecie durne osłony, które w żaden sposób nie chronią ludzi, a jednocześnie nie obniżacie norm, to będzie tak robione dalej.

Potworek
@Pseudo BHP

To po co wydano na nie milion, zamiast dać ludziom większe premie?

Papa Smerf
@Pseudo BHP

Czyli w nsk pracuje się olewają BHP. To jest stwierdzenie a nie pytanie. Teraz bedzie pytanie. Gdzie jest poprawianie warunków w miejscu pracy? Temperatura, hałas, brzpieczeństwo, zmniejszenie zmęczenia na stanowisku pracy? Nie widać popraw obiecanych 20 lat temu Panie japończyku za chwilę załoga idzie na emeryturę a Pan sobie zatrudni te dzieci co ciąga po fabryce. Ludzie nie zgadzajcie się na prCę w wyśrubowanych normach. Pozdrawiam.

Jorguś
@Potworek

Prędzej sobie dadzą niż ludziom.

Psueudo NSK
@Potworek

Bardzo dobre pytanie, ale kompletnie nie do mnie.

Wypadek
@Papa Smerf

Czyli jak mi urwie reke to pokaze w sadzie, że tu było o tych osłonach napisane i dostane od nsk milion?

@Wypadek

Nic nie dostaniesz bo miejsce zdarzenia bedzie praking przy nsk a rękę odcięła nie maszyna tylko klapa od auta

@Yyyyyy

To samo będzie na wiosnę. Robcie tak dalej. (usunięte przez administratora) 1000 sztuk czy 2000? Tyle samo zarobisz. Mobingowcy majstrowie sami sobie dają premie. Nie rozumiecie tego??????????????? Są ludzie majstrów choży na pracocholizm ale oni tego nie rozumieją bo dostaną 50zł premi. (usunięte przez administratora)

@Yyyyyy

No przecierz zaraz to samo bedzie.

@Kaczyński

Tą fabryke to yrzeba zamknav i pracownikom wypłacic odszkodowania nad znecanie się nad nimi. Uchodzcy mają lepiej.

@Czarnów

W kamieniołomach Nida akcje były najwyzsze w Polsce w 1993 roku. Ale Pan miler zmienił akcje i zamiast islra najlepsxa firma w polsce dostac ns osobe po 50000 zl w 1093 roku po zmia nie ustawy dostaliśmy grosze. Po 1000 zł. Taka prawda. Za akcje w iskrze ktore dostałem kupiłem sobie buty. Reszta kolegow mądrych kupiła poloneza. Dziś jesteśmy w japońskiej strewie wpływu. Nic nie dostaniemy my zwykli pracownicy Zmieńcie majstrów z w15 i postawcie tuch jelopoe na liniach. My pracownicy chcemy zobaczyć wreście jak pracuja, a nie jak sie patrza na czarne kreski. Aloha.

J23
@Czarnów

(usunięte przez administratora) Niech pracownice zapotalaja po 10 latach pracy za 20 zl. AAs ma 23 hahaha. Tragedia. 100 zl za miesiąc szkenia? Pracownika z aaa. Moja wiedza i doświadczenie kosztuje minimum 2000000000000000 zł i wasze papierki i układy nie dadzą rady waszemu pitoleniu. (usunięte przez administratora) Mam nadzieję,że prezes to czyta.

@Czarnów

Pracownicy są ponizani a cięzko pravujà.

@123

Zmienili istawienia dla pracownikow. Jestescie św.inimi totalnymi . Polak gnębi Polaka zamiast mu pomagagać.

I tak będzie nonstop.

mpoiuyt
@J23

Chyba nie znasz stawek , które są i wielu innych aspektów zatrudnienia na zakładzie, a twoje komentarze bezpodstawne są niczym innym niż wyssaną z palca bajką. Wprowadzasz ludzi w bład i świadomi siejesz ferment a to jest z zazdrości i braku wiedzy..

@mpoiuyt

Mam wasze stawki wiecie gdzie? (usunięte przez administratora)

Maja
@mpoiuyt

Co to jest ferment? Kompot jakiś?

Mamut
@mpoiuyt

Poproszę o konkrety stawek. 25? 30? 35?40? Są wyzsze. Coś więcej w temacie masz do napisania?

miuyt
@Mamut

W sprawie stawek i warunków chyba najprościej zadzwonić czy przyjść bezpośrednio do agencji , kTóra zatrudnia i uzyskać wtedy pełne i rzetelne informacje aniżeli posiłkować sie zdawkowymi i niepewnymi.

Leszcz
@Mamut

24.60

@miuyt

Najnizdza krajoea plus dodatki za noc, które obcieli po 1 stycznia 2022. Nic specjalnego. Na suchy chleb z wodą wystarczy.

Mały

Jaka kase dla świeżaka można zarobić?

Bolek

Ktoś coś wie o pani z w 15 której pomalowano sprajem samochod -kim ona jest?

Ppp
@Bolek

O serio? Zalazla komus za skore??

paulina

komentarz zostaje zgłoszony na policję. pozdrawiam

@Bolek

Gdzie jest w-15 ?

Ala

W15 to montarz na WW2

@Ala

Dzięki

W5

Im więcej złej opinii wśród pracowników tym lepszy mistrz dla dyrekcji:)

C.i.p.a

Gdzie jest w-5?

X

W normalnych firmach szanuje się pracownika i kawa jest za darmo.

Przyjoł bym się tam

Agent007

Macie jakieś doświadczenia z kuźnią? Warto aplikować? Jaka atmosfera w pracy?

Zuzia
@Agent007

Aplikuj na hartownie. Tan złodzieja zwolnili. Jest miejsce.

Kuznia
@Agent007

Atmoswera w pracy us 50.

Inflacja

Prignozowana inflacja na koniec obecnego roku ma wynieść nawet aż 15% oby firma miała to na uwadze i dla przypomnienia podwyżka wynagrodzenia poniżej inflacji defakto mimo podwyżki jest w pewnym sensie obniżką ... Obecnie inflacja już ponad 8,9% jedna opcja podwyżki w tym roku to minimum 10% w innym przypadku młodzi będę odchodzić ..firma dostała Tera jakieś odznaczenie jako przyjazna firma ...aby być atrakcyjna firma firma powinna nowo przyjętym pracownikom oferować wynagrodzenie większe niż minimalne obrane nasze wymagania ( podstawa) są śmieszne niskie mało atrakcyjne w stosunku do minimalnej i w stosunku do warunków pracy itp ..

@Inflacja

Ehhh.. Juz sobie wyobrazan te podwyzki... Teraz to trzeba szefostwu nowe auta kupic zeby sie mieli czym bujać...zwiazki zamiast walczyc o pracownikow to sie zgodza na wszystko byle im bylo dobrze

Ile można zarobić na etacie Młodszy specjalista ds. rozwoju technicznego bo maja zwalniać tam ludzi słuchy chodzą????

@Adam

Zwalniac czy przyjmowac?

@Adam

19.70 od stycznia 2022.

Trybik

To co się dzieje na ww3 wola o pomstę do nieba. Totalny (usunięte przez administratora) Majstrowie, inżynierowie i kierownicy zamiast trzymać jakąś zwartą politykę wydziału. Robią co chcą. Co chwila zmiana planu. Detal jest ale nie dojechał, dobry ale z niewydatkami. Pudełka trzeba oklejać ale może nie bo w środku woreczki. Pierścienie z Tokarskiej dotarły ale 50% złych. A kto winny? Oczywiście operator.

@Trybik

No niestety.. Totalny brak organizacji.. Najdrozsze lozyska, najbardziej dochodowy obszar a jakby zostawiony sam sobie..

Zębatka
@Trybik

Dokąd Boryna był na wydziale to jeszcze jakoś to wszystko trzymało się kupy. Pana K.Ch. widać to przerasta. Tu niby brygady muszą być ale w sobotę i niedzielę weźcie urlopy bo roboty nie ma.

W-15
@Zębatka

Masz rację. Te wszystkie zboki chodzące na 1 zmianie i patrzące na braki ? Do czego oni są potrzebni? Niech siądą na tych (usunięte przez administratora) krzesłach i tych (usunięte przez administratora) swiatłach codzienie i szukają złomu.

Edek
@W-15

Masz rację. Oni sa posra.ni. Elokwętnie bym ich wysłał w kosmos co na niczym się nie znają. Pozdrawiam ciężko pracujących pracownikow.

@Edek

W takim zajob.e powinno być 100 zł za godzinę pracy. I pozatym za (usunięte przez administratora) odszkodowanie. A ludzie boją się zgłaszać na policję (usunięte przez administratora) w nsk. Bo nie wiedza ile odszkodowania moga moga dostac. Wystarczy zapisac date, godzine, miejsce i nagranie bedzie musiałe być z kamer udestepnione. No ale niestety ludzie się boją.

Edek
@W-15

Masz rację.

@Kaczyński

Macie rację. W NSK powinno być 100zł na 1 godzinę. Ale nikt tego nie rozumi i pracuje za grosze.

@Prezes

Co słychać na produkcji?

Zastanawia mnie to czemu jeszcze nikt sie nie przyjrzal jakich mamy managerow w firmie. Co niektorzy to dramat, (usunięte przez administratora) niewiedza,brak odpowiedzniego wyksztalcenia za to przerost ambicji nad mozliwosciami. Pracownikow traktuja za to z gory bo sa szefami!!!

Zzz

A dyrekcja??? Mlode źróbki z wielka kasa i sluzbowymi brykami. Kiedy zdazyli na to zapracowac?. Pracuja na to niskoplacani robole...

Roman
@Zzz

Najlepszy jest ten stary dyrektor. Ten to zapracował. Doprowadzil z kolega zaklad do ruiny ;)

Zzz
@Roman

Do ruiny??? Gdzie widzisz ta ruine? Firma dobrze stoi. Wszystko sie kreci. Nawet nam covid i locdown za batdzo nie nabruzdzil. Od jakiegos czasu jest ogromny problem z tokarska.. Jakos nowa kadra managerska nie daje rady z ta obróbka. Ani wydajnosci ani jakości.. Tragedia a niby mialo byc lepiej

Haha
@Zzz

Nakłamali, naobiecywali. To maja.

Roman
@Zzz

Wszystko stare, sypie się, ludzi za mało, wszędzie jakieś pociotki, byle do emerytury... Lata zaniedbań jego i poprzedniego koleżki.

@Zzz

Jak ma być lepiej jak maszyny coraz bardziej rozwalone i ledwo chodzą a inni udają że coś poprawione ? Papier przyjmie wszystko a operator się męczy

Ktoś
@Elo

Tak jest jak pracują pseudonastawiacze , oprator zgłasza problem a nastawiacz robi wszystko by tylko nie naprawić ..mówiąc eee może być bywało gorzej ... nastawiacza robią wszystko byle raczek sobie nie ubrudzić i jedne drugiemu została robotę z jednej zmiany na drugą i w ten sposób są usterki i awarie nie usunięte od roku czy więcej .... A NAJBARDZIEJ POSZKODOWANY JEST OPERATOR TO ON (usunięte przez administratora)po 15 razy a nawet i 30 ta sama awarie na jednej maszynie a maszyn każdy wie ile jest ...Jakby tak nastawiacza postawić na 2 tygodnie do obsługi linii to zapewne szybko byłyby by linie doprowadzone do ładu ...MSYLE ŻE KAZDY SIE ZGODZI ZE JESLI NIE MA AWARII TO PRZYJEMNIEJ SIE PRACUJE ... wszyscy są zadowoleni bo i się jest mniej zmęczonym I NORMY ZROBIONE ... A gdy są awarie to normalne jest że nie ma jak zrobić normy i się jest zjebanym ciągłym lataniem i usuwaniem ciągle tego samego

@Zzz

Trzeba sie bylo uczyc, to bys mial a nie plujesz jadem na innych. Nikt Cie sila nie trzymal. A, ze mlodzi to co? Sorry, moze to, ze mlodzi i maja wiecej oleju w glowie niz TY powoduje Twoja krytyke. Widzisz nie kazdy chce (usunięte przez administratora) na maszynie cala zmiane, inni robia glowa rzeczy o ktorych Ty nigdy miec nie bedziesz pojecia bo mentalnie nie jestes sprawny na to. Z takim nastawieniem to tylko praca na zmiane na maszynie a nie do zarzadzania.

@Kamil

Taaaa uczyc... A oni akurat wyuczeni. Byle jakue studia pokonczone, niektorzy 3 letnie.. Nawet magistra nie maja.. Smiech.. Nie mowiac ze kierunku z (usunięte przez administratora) PY

Janusz
@Roman

Bo zakład jest dobrze zarządzany

Juzek
@Kamil

Niestety nikt nie będzie pluł na Polskich pracowników. Itp.

Kamil

Oj chyba nie popracujesz bo to grozba karalna.

@Abcd

Gadanie. Opluc latwo, rzucic .ownem rowniez, anoz sie przylepi i bedzie krzyczec plyniemy! Jezeli masz uwagi zglos do HRow, na infolinie masz gwarancje anonimowosc etc. Mozliwosci wiele. Najlatwiej pluc na kogos z jakichkolwiek pobudek. Albo cos akceptujesz i nie jeczysz albo to zmieniasz, no chyba, ze bycie malkontentem to sposob na zycie, wtedy ok.

@Kamil

To weź tą swoją mamuśke obstawiaj tak jak powinno być. Gruźliku..

Produkcja
@Kamil

Miał ktoś nagrodę od dyrektora?

@Produkcja

Tak. Wszyscy dostali. Jedni 411 inni 429 czy sos kolo tego. Czemu takie podzialy nie wiem

Produkcja
@Abcd

Ci co pracują miesiąc czasu też dostali?

@Produkcja

Nie. Trzeba pracowac chyba min 6 m zeby dostac.

Efg :)
@Abcd

Przerwa w pracy będzie do 1 stycznia czy dłużej?

@Efg :)

Zalezy kto.. Ww2 to po swietach do peacy wraca

Abcd

Z rego co wiem to wolne ma

Efg

Do 1 stycznia czy 6?

@Efg

A nie wiem na 100 % ale chyba do 1go

Efg

Dzięki ;)

Bruner

A mnie zastanawua dlaczego od 20 lat jest to samo dziadostwi. Czyli nic sie nie zmienia. Non stop to samo i nic nowego. Ci sami momimgowcy na wszystkich wydziałach. Ci sami ci będą w prokuratuze w Kielcach. Bo będą..

Juzek
@Bruner

Macię rację.

Prezes

O jakich menadzerach jest mowa jak to sa jełopy? Ludzie ze stazem 40 lat są ponizani przez momingów majstrow w ięc mają tą pracę już gdzieś. Nowych nie ma.

@Andrzej

Co bierzesz na glowe? Pochwal sie wszystkim. Bo zdrowie zapewno juz dawno lezy. A z glowa nie najlepiej.

@Bruner

Nie beda w zadnych prokuraturach. Gadanie. Psy szczekaja a karawana jedzie dalej. Pogadaj sobie, bedziesz zdrow! Dowody, dowody, dowody!

@Prezes

No niestety.. Ludzi ze duzym stazem i doswiadczeniem sie nie szanuje.. Po co im podwyzki, po co im awanse.. Awansowac trzeba gowniarstwo ktore i tak jedzie na plecach starszych pracownikow bo sie na niczym nie zna...dzuwna to polityka w japonskiej firmie.

Operator Fuji

I jak zwykle W-13 pracuje po świętach i pewnie zaczniemy już 2 stycznia .....

Abcd

Kto mi powie ilu teraz jest szefow od tokarskiej ww2 i kto jest od czego hehe.. Bo jakos duzo nagle ludzi sie tam zrobilo.. Kiedys byl jeden gosc to mu dyrekcja tqk dopoekala ze sie zwolnil.

ToYa

Cześć jestem pierścień. Chce być produkowany i używany w przemyśle ale jak mam to zrobić kiedy nie mogę w ogóle być produkowany bo na czym? Operatorzy już zaczynają robić jako nastawiacze a pensja ta sama. To wiadomość jest skierowana do pana kierownika i dyrektora : (usunięte przez administratora) jak jesteś taki mądry i tylko interesują Cię spływy to stań sam tam BEZ ŻADNEJ POMOCY na tym szmelcu i złomie FUJI i pokaż jak się robi po 6000 ale nie na 5 maszynach tylko na 10 zobaczymy wtedy jak sobie dasz radę bo znając życie zaraz będziesz miał wokół siebie 10 nastawiaczy do pomocy bo inaczej byś się chyba zapocił albo zesrał z wysiłku. ALBO JAK TWIERDZISZ ŻE DA SIĘ WIĘCEJ ZROBIĆ a nie tylko potrafisz wymagać od wszystkich ile to można zrobić . A te panie co tak niby umieją sprawdzać i zatrzymywać pojemniki niech najpierw nauczą się wcorcować aparaty, a jeszcze jedno jak te panie mądralińskie które tak wszystko wiedzą o sortowaniu z montażu to niech najpierw pójdą na szkolenie jak się sortuje a dopiero niech uczą innych bo same nie mają zielonego pojęcia o niczym a nie tylko kawka i papierosek. Jest cząstka ludzi w tym zakładzie co naprawdę im zależy. Bo GDYBY NIE OPERATORZY I LUDZIE Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA TEN ZAKŁAD . TEN ZAKŁAD BY DAWNO SZLAG TRAFIŁ.

@ToYa

Propoaganda sukcesu.. Ktos na sile chce udowodnic ze sie da naprodukowac w ch.. pierscieni, potem w ch.. lozysk a potem wszystko do sortowania... bo pierscienie zwalone. Nie lepiej produkowac mniej a dobrze.. Dziwna polityka.. widac koszty u nas sie nie licza, mozna zniszczyc stal, placic za sortoeania, placic klientom kary za sprzedane bublr.. Brawo!

Dcba
@Abcd

Tutaj ilość się liczy, nie jakość niestety.Zapierdalalmy na 3 linie i co to ma wspólnego z JAKOSCIĄ.Dopiero zaczęłam pracować a już chodzę wkurwiona.

W-4
@Dcba

Hej,na jakim wydziale pracujesz?

aaa
@Dcba

No myślę że Twoje doświadczenie uprawnia Cię do wysnuwania takich tez. Ale jak masz się denerwować to po co tu pracować. Każdy prywaciarz weźmie Cię z pocałowaniem ręki. Nikt Cię nie zmusza do pracy w NSK.

@Dcba

. To zmien prace nikt Cie na sile nie trzyma. Nie jestes (usunięte przez administratora) Rob kariere w innej firmie jak Cie tu frustruje.

Zxcv

Czy osoba nie mająca doświadczenia w takiej pracy oraz nie znająca rysunku technicznego może ubiegać się o zatrudnienie w Nsk? Bo teraz rekrutują przez agencję nawet bez doświadczenia.

xD
@Zxcv

Haha nawet nie pytaj biorą wszystkich jak leci bez zadnych kryteri xDD

Aga
@Zxcv

Teraz biorą każdego,bo tam Nikt nie chce pracować.

Zołte

Dają mistrzom premie po 2000 zeby gnoić ludzi.

J23
@Zxcv

Popracujesz dzień i uciekniesz z tego sufu.

Merkelowa
@J23

Od poniedziałku w całym kraju obowiązuje tzw. zasada 3G (Geimpfte, Genesene, Getestete). Oznacza ona, że każdy, kto przebywa w publicznie dostępnych pomieszczeniach zamkniętych, musi być zaszczepiony, wyleczony lub przedstawić negatywny test na obecność koronawirusa. Presja na osoby nieszczepione wzrośnie jeszcze bardziej od 11 października, gdy skończą się bezpłatne testy na obecność koronawirusa.

@Merkelowa

Pracodawca będzie mógł wysłać pracownika, który nie jest zaszczepiony przeciw SARS-Cov-2 lub nie przeszedł zakażenia koronawirusem na urlop bezpłatny lub delegować go do innych zadań - wynika z opisu projektu noweli ustawy o zwalczaniu COVID-19, zamieszczonego w wykazie prac legislacyjnych

Taki
@000

Spokojnie nam to nie grozi bo i tak nie ma kto pracować

@000

No i co z tymi przepisami ? Piszesz tak bo jesteś głupi czy mówiło tak w telewizji?

@Taki

No właśnoe. Niech się wszyscy zarazaja i powyzdgchaja bo tak bedzue w grudniu. Piszcie do adwokatów o odszkodowania głupie polaczki. My japonczyki mamy dobre pesje, ubezpieczenia, lekazy, i k.o.wy na boku. Przecierz o to chodzi.

Xxx

To jest prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 23 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.