Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

Xx

Inflacja w listopadzie 7,7% . Czy związki robią coś żeby pracownikom podnieść pensje?

Zasatanawiam sie kiedy ktos z wyzszego managmentu NSK wezmie sie za kielecka kadre zarzadzajaca.. Szefamu sa ludzie z przypadku bez braku wiedzy z dziedziny ktora zarzadzaja.. Przeciez to porazka! To ze ktos skonczyl kurs jak zarzadzac pracownikami to troche malo żeby utrzymac produkcje i dzialy wsparcia na odpowiednim poziomie. Toniemy jak Tytanic pod rzadami nie napisze logo bo i tak administrator to wykasuje

ggdss

to nie wiesz że im głupszy tym lepszy na stanowisku, bo jak zacznie zbyt wiele rozumieć to okaże się że robole mieli rację

@ggdss

Tak wiem. Istnieja techniki dobierania na kadre kierownicza ludzi ktorzy nie maja pojecia o pracy w danej dziedzinie albo sa slabi. Ci mocni w temacie sa od (usunięte przez administratora) nia.

niezanjomy

Myślę że w HR zrobił byś zawrotną karierę z Twą wiedzą.

@niezanjomy

Nie watpie.. zwlaszcza w naszym.. Przeciez u nas tak jest...

Czarnów

Miler sprzedał fabrykę wartą miliard za milion dolarow. I do dziś gnębi ludzi.

Nokt sie nie wezmie bo to sa same cwoki po podstawowkach. Szkoda czasu i nerwow na tych jelopow. A po przeczytaniu tego post bedo latac i gnebic ludzi. A le niech pamietaha ze ludzie sa od nich madtzejsi i ich nagrywaja. Pa.

@69

Tak się zastanawiam po co ye (usunięte przez administratora) chodzą na 1 zmianie co nie mają pojęcia o produkcji i deberwoją ludzi normalnie ich wkórw.ają totalnie. Za marne grosze.hiwd.

Fachowiec

Nowi pracownicy przychodzą do pracy mają większe stawki niż starzy pracownicy ludzie co tu się odprawia ze stary pracownik jest nie doceniany stawka nowego pracownika 26 zł do 29 zł kurcze może będą uczyć nowi starych pracowników jak pracuje się. Gdzie są związki zawodowe

?????
@Fachowiec

Pamiętaj o jednym ze związków u nas w zakładzie nie ma. Są skorumpowani i patrzą żeby mieć swoją pełną (usunięte przez administratora), a wogóle za pracownikami się nie wstawiają. Jak byś miał taką kasę jak oni też byś miał (usunięte przez administratora) na wszystko. Więc się nie ma co dziwić.

Pracownik z biura
@Fachowiec

W biurach to samo. Ktoś tu pracuje od lat i ma pensje nieco wyższa od nowych pracowników bez doświadczenia. Minie trochę czasu i pensje się wyrównują. Nie docenia się u nas doświadczenia, znajomości firmy, oddania i lojalności.

NaCałyOstrowiec
@Fachowiec

To trzeba się zwolnić i przyjąć ponownie

Pracownik z biura
@NaCałyOstrowiec

Byli tacy... Zwolnili się, popracowali w innym miejscu i przychodzili do nas na wyższe stanowiska i za inna kasę. Ciężko by im było tak awansować nie będąc człowiekiem z zewnątrz haha. Ludzie którzy awansują i są z NSK nie dostają tyle kasy niż ktoś z zewnątrz a to samo stanowisko

Tomo
@Fachowiec

Piszesz o Kielcach? Chyba coś ci się pomyliło na produkcji nie ma takich stawek na start.

Bbbb
@Tomo

Niestety już są

Robek
@Fachowiec

Odnośnie kasy,jeśli już ten temat został poruszony,w firmie plany coraz większe,zatrudniają ludzi za dobre stawki,za nadgodziny jest płacone jak nigdy dotąd,na wydziałach też kasą są obdarowywane firmy zewnętrzne...czy ktoś wie jak będą wyglądać podwyżki pensji?...niestety od przedstawicieli związków zawodowych na wydziałach nie można się nic dowiedzieć...a jeśli już to tylko chamskie teksty

Pracownik AAS
@Fachowiec

To chyba nie na montażu i może mają nieskończone 26 lat że takie stawki. Chyba że już dają inne pieniądze, bo my mamy 17 zł brutto od nowego roku podniesione na 18.30 brutto...

Długopis
@Fachowiec

Niestety muszę potwierdzić. Pracownik z agencji dostaje wyższa godzinową stawkę brutto po 3 miesiącach niż pracownicy z nawet ponad 10letnim stażem. To naprawdę nie są żarty. Ludzie, zacznijcie walczyć o swoje, bo dalej będziecie (usunięte przez administratora) za 2.5 klocka max.

Aaa
@Pracownik AAS

To coś masz wyjątkowo mało. Niektórzy mają po 20 zł brutto. A jak macie z systemem premiowania?

Pracownik AAS
@Aaa

Tak wiem, nie wiem od czego to zależy. Kogo zapytam to ten ma tak, ten tak, najwięcej to ponoc 20 zł ale brutto chyba że nieskończone 26 lat to brutto=netto. Od nowego roku + 2zl za każdą godzinę pracy na terenie iskry. I + 25 % nocki

Krzhjjk
@Pracownik AAS

Proponuje doczytac o podatku tudzież picie zerowym dla osób ponizej 26 roku zycia..

Xmen
@?????

Fachowiec..........a ty wiesz kto ze związków BIERZE KASĘ. Bo jest jeden przewodniczący, o którym wiem że ma opłacany etat. Reszta jest społecznikami.......jak chcesz pisać głupoty to zmień ksywę bo nie pasuje......

Mnbuyfea
@Fachowiec

Twoja niewiedza jest śmieszna, nie masz pojęcia o czym piszesz.. Okazujesz zwykłą zazdrość i strach przed tym czego nie rozumiesz. Trudno.. ????

fachowiec..
@Fachowiec

Taki z ciebie fachowiec - jakie masz informacje, gratuluje braku niewiedzy w temacie o , ktorym nie masz bladego pojecia.. zyjesz w glebokiej nieswiadomosci i urojonym swiecie - czego nie gartuluje. Sporo ludzi pisze tu totalne bzdury z racji tego, ze swoje zycie maja naprawde nudne i szukaja tu emocji.. :)

@Fachowiec

Są i stawki 45 za godzinę dla szarego pracownika. Wystarczy pracowac w niedziele na 3 zmianie. Ile wyjdzie? Mało? Zarobisz gdzieś indziej tyle szary pracowniku? Mało ci? Zmień pracę.

Kamil
@Pracownik z biura

Co Ty piszesz? Placi sie za efekty a nie staz. Wez sie ogarnij. Jak CI nie pasuje to wiesz gdzie isc. A chcesz awansowac to tez wiesz. Wiec czemu beczysz, z lenistwa czy proznosci? Ogarnij sie.

Bartek
@Pracownik AAS

jest ustawa o pensjach do 26 roku zycia. Nie jecz. Nie zazdrosc. Probosz widzi. Czy sie nie wstydzisz maly czlowieku? za kare zone Cie zdradzi. Z psem.

Kadrowa
@69

Po drugie pracownik nsk przychodzacy do pracy nadliczbowo ma sie nie odbijac elektronicznie w systemie bo ma płacone 200 procent z aas. Niezły przekręt.

@Kadrowa

Coś ty wymysli/ wymyśliła... Pierwsze słyszę o takim rozwiazaniu

Bobo
@69

A może uklękniesz i cmokniesz w poślady tego szarego pracownika za to,że przyjdzie w niedzielę zamiast odpocząć w domu po tym syfie.To dzięki niemu plan jest zrobiony i ci w krawatach dostaną premie od żółtych.Po sposobie twojej wypowiedzi wnioskuję,że jesteś jednym z nich.Zero szacunku dla szarego robotnika bije od ciebie na odległość.

@Fachowiec

No właśnie..gdzie są związki... Interesuje ich tylko składka.. O pracowników nie walczą...bo kierownicy też chyba to mają gdzies. Powinni zwracac uwagę na stawki swoich doświadczonych pracowników a jakie dostają nowi.

Nsk
@Fachowiec

Zamiast jęczeć na forum zrób to co powinien zrobić prawdziwy mężczyzna.(usunięte przez administratora). od 1 stycznia stawka godzinowa 19.60gr na 1h. Ustawowo. Nigdy nie dogonicie aas. Bo ass ma 45zł w niedziele na 3 zmianie.

Cotypitolisz
@Fachowiec

18.60 to jest stawka AAS. Plus dodatki takie same jak w NSK. Bez premi i srazowego. Wexź klepke i pindolnij sie w czoło na odmulenie.

fachowiec..
@Fachowiec

Bzdury opowiadasz nie potwierdzone niczym oprócz plotek niedoinformowanych ludzi i twoimi mylnymi domysłami ...

Juzrk
@Fachowiec

Do tej firmy to jacyś desperaci przychodza....

Noi?
@Fachowiec

Zaraz ukraincow przyjmą. No ale ukrainiec za mniej niz 30zł na h nie bedzie pracował.

Hehe
@Fachowiec

Masz stazowe? Oni nie. A ze stazowe jest (usunięte przez administratora) to juz nie twoja wina tylko (usunięte przez administratora) firmy w ktorej tyrasz. W styczniu dzieki pis dostaniesz podwyzke. Smerfy beda miec wiecej od ciebie.

Wpis z 2012 roku
@Fachowiec

Val Kilmer 27.01.2012 21:05 Gal Anonim - 2012-01-26 19:52:59 Zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy i będzie jeszcze gorzej.Premie grupowe co 3 m-ce od 24zł do średnio 110zł i niecałe 2000zł netto po 20 latach pracy to najlepszy obraz NSK, a wymagania na najwyższym poziomie ciągły dozór, propaganda i uświadamianie pracownikom jakie straty przynosi przez nich firma, która de fakto osiągneła kapitał 75 milionów euro jeszcze tylko napisu przed wejściem brakuje (usunięte przez moderatora) Zmieniło się coś? Nieeeeeeeerer

Żdziwiony????

@Czarnów

18.70 plus5.70plus14.70 to i tak mało bo od stycznia 2023 bedzie 19.70 plus 6.00 plus 15.50 to wychchodzi około 46 zyla za opitalanie sie. A poeinno buć 100 na 1 h. Minim.pozdrawiam wszystkicj pracijacych na odsetki za kredyty.

@Fachowiec

I bardzo dobrze. Zwiazki mają was gdzies.

nieznajomy

Do tych wszystkich co piszą negatywne opinie, trochę racji macie, ale jak wam się tak bardzo nie podoba to jaki problem zmienić pracę, a do tych co zostaną odrobina zaangażowania odpowiedzialności i chęci do pracy i nie będzie tak źle.

@nieznajomy

Nie problem zmienić pracę. Bo na start dają gdzie indziej tyle co ludzie tu mają po kilku latach . Najgorsze jest to że większość ludzi się poprostu przyzwyczaiła a szefostwo ma gdzieś ludzi którzy ma nich robią . Na tym forum narzekają Ci co potrafią tylko narzekać. Większość juz się dawno zzwolniła i ma gdzieś co tu piszą

@nieznajomy

Przecież część się już zwolniła, pracę podobną można znaleźć, fakt że o lepszą trudno. A narzeka się też po to żeby ktoś oprzytomniał ;) Są jeszcze ludzie którym się wydaje że będzie lepiej więc narzekają. Ja bym bardziej proponował dostosować się do warunków. Jak kierownictwo ma w (usunięte przez administratora) ludzi to trzeba brać z nich przykład i mieć ich ...

@ggdss

Jak o lepszą trudno? Wszędzie jest lepiej niż tutaj wystarczy chcieć i poszukać. Rozumiem tych to pracują po kilkanaście lat że im się nie chce ale młody kumaty juz dawno odszedl nikt z młodych nie będzie tu robił za takie pieniądze w takim (usunięte przez administratora) Dlatego coraz więcej Ukraińców więc zamiar narzekać albo róbcie na kadrę kierownicza żeby mieli premie i dalej mieli was gdzieś albo trochę motywacji i na start dają więcej niż tutaj po kilku latach i weekendy wolne. Powodzenia

Edek
@nieznajomy

Tak. Bo ci co trochę chcą się zangazować w nałkę są odrazu gnojeni. Bo ci co mają ich uczyć boją się o swoją pracę za 20 zł po 15 latach pracy.

@Edek

Dobrze, że od 2022 roku bedzie 25zł na 1h. Czyli (usunięte przez administratora) co wyzyskuja ludzi beda musieli wiecej płacic. I super wyrównuje się stawka słąbych praciwników i bylejakich. Po drugie-- zaraz bedziecie wszyscy zarabiac tyle samo. Co 30 lat (usunięte przez administratora) co nie rozumieją ze po tylu latach pracy powinien miec 100zł na godzinę. Bo sa tacy. Czy po 1 roku pracy w przyszłym roku będą mieć na 1 h tyle co ludzie pi 20 latach pracy. Hahaha.jełopy.

@Edek

Niech pietwszy podniesie rękę ten co nie ma kredytu w nsk i banku?! Jesteście uwięzieni w (usunięte przez administratora)

@Kaczyński

Pracownicy boją się odezwać.Bo są gnębieni.

Kik

Wrescie podwyzka na 25 zł

Bhp
@Kaczyński

Jak długo jeszcze będzie przyzwolenie na przerabianie lub odstępstwo od stosowania ubrań firmowych NSK?Wystarczy przejść się na WW15.Gdzie są mistrzowie i kierownicy?Obcisłe spodnie...nie można się skupić...

@Bhp

A co sie dzieje w kadrach czy biurach na pietrze? Rewia mody. Czybtam nie pracuja pracownicy NSK??

One
@Abcd

To jest tylko biuro prawdziwe życie zaczyna się na w13 tylko na Fuji...

@One

Prawdziwe zycie? Czyli?

@nieznajomy

Do tych wszystkich co pisza negatywne opinie macie racje.

Podobno w Japoni jeden operator obsługuje naraz 6 takich samych lini szlifierskich (takie same maszyny) jak w zakładzie w Kielcach...to niech Go tu przyślą i niech pokaże jak sie to robi a cała wypłate Mu oddam. POZDRAWIAM całą NSK Bearings (usunięte przez moderatora)

No widzisz. Teraz obsługujesz 20.

Czarnów

Pokazaliście, że się da to mata.

Ehshsn

Jak soe dostac do nsk pracuje ok pol roku z aas jak sie rozmawia z innymi to sie slyszy ze ciezko z przyjeciami a jednak niektorych biora....pytam osob na szczebelkach co wysoko siedza . I odpowiedz brzmi pracuj jak pracujesz ale dalej przez aas .i co teraz sa szanse na przejecie czy sie zwalniac?

@Ehshsn

Daj se spokoj. Dostaniesz ochłapy zwane premią w wysokosci 100zł. A bedziesz za.pi.er.da.lał za 4 osoby. Firma dno.

Mlody
@Ehshsn

Bo po znajomosci se majster wybiera, glownie ladne mlode laski zeby przy okazji sie blizej zaprzyjaznic, nie wiesz jak jest?

Majster
@Ehshsn

Mieli od października do NSK przejść,ale jak widać nic z tego nie wyszło.Zakonczylo się na obiecywaniu

Nikolaus
@Majster

Skończyło się na obiecywaniu...jak wszystko w tym kołchozie i od zawsze... ...od zawsze się mówiło/obiecywało to,co ludzie chcieli usłyszeć i na co liczyli.A jak robota została wykonana (praca na urlopie,albo nadgodziny),to wszyscy nagle doznają amnezji i nic nie pamiętają,że było obiecane.To jest s....wy......o.

Tragedia

Tragedia. Normalnie tragedia. Potrojnie tragedia. Za darmo ludzie pracują. Tragedia. Dramat. Ropta ropta. Bioły łeb pogania. Najlepsze że nie doczeka emeratury. Szybciej szybciej. Więcej więcej.

Nshshe
@Ehshsn

Moim zdaniem, jeśli jest osoba rokujaca i nie mająca nieobecności nie ma o co się martwić. Natomiast obiboki i chodzący w kratke musza sami sobie odpowiedzieć..

@Ehshsn

zatrudniają tych po znajomości i tych co na nich będą robić, z choinki się urwałeś że takich rzeczy nie rozumiesz?

@Nshshe

Człowieku co Ty gadasz chyba Ci płacą za pozytywne komentarze...Ci co mają znajomości albo się podlizuja i strzelają z ucha mają dobrze.Ci co naprawdę robią są wykorzystywani, robiłem wiem więc są ludzie którzy w innej pracy zarobiliby prawie dwa razy więcej niż w tym (usunięte przez administratora) ale boją się zwolnić bo już się przyzwyczaili albo cos...młody ucieka odrazu, niedługo będziesz robił z samymi Ukraińcami. Za taką stawkę i w takim (usunięte przez administratora) nikt młodych nie będzie tu pracował. SKoda.mi tylko starszych pracowników którzy naprawdę coś umieją i się znają muszą robić na kogoś kto nie ma o niczym pojęcia

Edek
@Ehshsn

Pracując w nsk trafiasz na ćwoka , który nic nie umie. On cię nauczy pracy.

Kaczyński

Od 2021 roku stawka jest 20 a od 2022 stawka jesy 25zl. Czyli pracownicy co dali soe r.w d.e po 20 latach pracy beda miec mniej niz pracownik w 1 dniu pracy.

Czarnów

Ale id.oo.ta majster i lierownik wmawia ludziom ze i tak maja dobrze. Tragedia totatlna w takiej fabryce jak funt kosztuje prałoty. To polaczki ptacują za 2 funty. A w angli pracownicy pracuja za 12 funtow. Sami sobie wiesniaki przeliczcie. Za darmo pracujecie. Porazka totalna. Dawajcie sie dalej tak. Niech japinczyk wM sie smiał w twaz.!!!!

Yyyyyy

Nie wiem czemu maja służyć te dworcowe palarnie. W damskich toaletach i szatniach dalej smog

Czesław

Kiedy podwyżki stawki za godzinę i dodatków. Inflacja szaleje. Wszędzie podwyżki. A my mamy czekać do maja!?!?

Czeslaw
@Czesław

Wszędzie podwyżki pensji w innych zakładach.

Cesaz
@Czeslaw

U japonczyka nigdzie na swiecie jeszcze nikt nie zarobił.

My raz w roku ochlapa

@Czesław

Dostaniesz podwyżkę jak Ci co mają przytulic premie za Twoja (usunięte przez administratora) to wtedy jak związki się dogadają to dostaniesz 3 procent na godzinę żebyś nie płakał że nic nie dostałeś

OP34
@Czesław

Zgadza się moim zdaniem powinni dać nam jakieś dodatkowe podwyżki poza tymi które w maju , bo od nowego roku minimalna stawka godzinowa to 19,70 to tylko jest 2zl mniej ( ok 200zl mc) niż podstawa wynagrodzenia tu pracujący to jakieś żarty chyba w końcu dojdzie to tego że zaczniemy zarabiać minimum ... Jak na razie mimo podwyżek majowych to mamy OBNIŻKI ...TAK TAK OBNIŻKI WZGLĘDEM MINIMALNEJ KRAJOWEJ KIEDYŚ KILKULETNI PRACOWNIK MIAŁ PODSTAWĘ WYNAGRODZENIA Większą ok 600zl (6zl/h) teraz teraz obecnie jest to już 400zl różnicy między minimalnym a tu matematyka nie KŁAMIE MY MAMY CO ROKU OBNIŻKI .... MINIMALNA KRAJOWA OSTATNIO ROSA PO OK 8% A U NAS PO RAPTEM 4% A oni udają że nam Podwyżki dla podwyżki były by w sytuacji gdyby się dostało minim tyle % o ile poszła minimalna by utrzymać proporce a dostając mniej z roku na rok w końcu dogonimy minimalna krajową

Haha
@Czesław

Lepiej szukaj innej firmy.

...
@OP34

W nsk matematyka jest tylko ile możesz zrobić pierścieni w ciągu minuty albo w ciągu godziny xD

John
@OP34

W punkt. Poza tym inflacja we wrześniu 5,8%. Prosimy wszystkie organizacje związkowe o negocjacje żeby podwyżki były teraz od października a kolejne w maju.

niesmaczony...
@...

Liczy sie ilosc nie jakosc.. A potem reklamacja goni reklamacje

Będzie lepiej
@niesmaczony...

Teraz to nie ma nawet ilości... Nadliczbowe płacą ale po co? Chyba lepiej zrobić mniej a dobrze :)

Zniesmaczony...
@Będzie lepiej

Taa, dobrze ze nie zmuszaja do pracy za odbiorke jak to bylo kiedyś.. (usunięte przez administratora)

Tragedia
@Czesław

Nic nie dostaniecie. Zero. Nol.Minus. a w przyszłym roku was zwolnią i smerwy zistaną. Zaiwaniajcie dlale j za darmo. Hahaha

Dokładnie. Pan Andrzej W. już nie raz poniżał inne osoby. Nic się nie zmienia. Same pretensje wiecznie i to nieuzasadnione. Jego teksty : " Ty się nie nadajesz, powinieneś/aś się zwolnić "; " Nic tutaj nie umiesz, może pora się zwolnić "; (usunięte przez administratora) Wychodzi na to, że wszyscy powinniśmy się zwolnić a "Pan" Andrzej będzie robić wszystko za nas. . . Bo przecież tylko on tu wszystko umie i wszystko ogarnia.

I jeszcze jedno....nagany cgce wstawiać nawet za to, że normy się nie zrobiło, Pan wszystkowiedzący....

TakiNick

" żale z palca wyssane"? Haha. Dobre. Widocznie wchodzisz mu tam, gdzie słońce nie dochodzi albo jesteś jakimś pociotkiem obrońcą. Niedługo dyktafony uruchomimy i prawdziwa twarz pANA Andrzeja ujrzy światło dzienne. W przenośni i dosłownie.

Operator W5

Mistrz Marcin D. na luziku podchodzi do sprawy:)

Toja
@TakiNick

To ja nie wiem komu ty tam wchodzisz i gdzie haha to czekamy na nagrania w takim razie, bo jak narazie są to zwykle pomówienia. Pracuje już ponad rok czasu i nigdy nikomu nie chciał dać nagany ????

@Toja

To rzeczywiście długo pracujesz. Haha ????

Toja
@TakiNick

Z tego co widzę komentarz wyżej świeży wiec jakie to ma znaczenie czy długo czy krótko ?

A po co ma się odzywać,na odprawie to się słucha majstra.Jak ci nie pasuje to się zwolnij .Każdy majster zwraca uwagę tym co udają że pracują ,jak byś pracował uczciwie nikt by się nie czepiał.Po co wypisywać takie głupoty na forum co ci to da?

TakiNick

I tu się mylisz. Dalsza dyskusja nie ma racji bytu. Przyjdzie kryska na matyska. Pozdrawiam

WW3

Wszystko jest dobrze,zapalić można co chwilę to gdzie lepiej będzie:)

Lemoniadowy joe

A może trzeba by było poczekać na gościa poza zakładem i wytłumaczyć mu kilka kwestii.Reset dysku twardego zazwyczaj pomaga.

@Lemoniadowy joe

Proponuję lekarza bo coś mi się zdaje że osoby z zaburzeniami psychicznymi się tu rozpisują.

Obrońca

Nowe osoby się zwalniają przez BRAK KULTURY MISTRZÓW ! Nigdy młode osoby się nie przekonają do tej pracy jak Mistrzowie się na nich wydzierają i oczekują że nowe osoby potrafią wszystko. Szczególnie tyczy się mistrza W-15 Brygady A Problem nie jest z pracą tylko z Mistrzami i tylko przez to Młode osoby się zwalniają Najwyższa Pora Pora Otworzyć Oczy I Zobaczyć Że To Wyłącznie Chodzi O Mistrzów Mam Nadzieje Że Ktoś Ważny To Zauważy I Zareagują

@Obrońca

Nie wspominając o nastawiaczach nierobah co z laską wykonują ich (usunięte przez administratora)obowiązki i to z laską też jest problem . Przychodzili młody nowy do pracy i jest wykorzystywany przez nastawiaczy przez wciskanie im kitów że coś co jest obowiązkiem nastawiacza należy do obowiązków operatora

@Obrońca

Zaczekaj po pracy na cwaniaka zobacz którym autem jezdzi dalej nie muszę pisać

Xyz
@Obrońca

Mistrz W-15 Dariusz S już dawno powinen być zdegradowany lub zwolniony za to co wyprawia

dfivbdbndf
@Obrońca

przydałby się do kierowania ekipą przezbrojeniową, bo oni już nawet nie kryją się że nie robią.

Ojciecpijo
@Obrońca

Tu problem leży w całej strukturze funkcjonowania firmy. Nie potrzebne wakaty kadrowe, brak komunikatywnej kadry i brak kompetentnych szkoleń. Największy wyzysk jest na pracowniku zero szacunku. Szczęście w nieszczęściu że urlopy sie ostały gdy zmarł ktoś w pracy bo kierownictwo wymagało od części produkcji by pracować w tak zwaną przerwę wakacyjną przez as. Związki zawodowe to kpina i klepną wszystko na korzyść firmy. Mam wrażenie że ten okręt tonie. Ale zgodzę sie brak kutury i (usunięte przez administratora) ze strony przełożonych to jest norma zwłaszcza na tokarskiej. Pewnie w całej drabince hierarchii tak ze sobą rozmawiają.

Hm
@Obrońca

Nikt nic nie zauwazy. Klapki na oczach i robic robic. (usunięte przez administratora) totalny. Świetlice za małe. Ludzie kłucą się o krzesła zeby zjeść. Połowa je w szatni żeby mieć spokoj. (usunięte przez administratora) totalne.

Wrex
@Xyz

Dalej (usunięte przez administratora)się czemu tak mało???

@Wrex

No sa babsztyle co mysla ze im wszystko wolno. Masajra.

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Czy jest łatwa dla kobiet czy skomplikowana?

Wj2
@Ania

Musisz być bardzo ogarnieta i się szybko uczyć, praca nie jest bardzo ciężka ale wymagająca. Pozdrawiam

Mutant
@Wj2

I znowu na w 15 wyłączona wentylacja. Niech sie ludzie dusza. (usunięte przez administratora)na pakowaniu za zimno.

Do palaczy. Czy w domu tez wchodzicie pod prysznic z faja w (usunięte przez administratora)? Jest notoryczny zakaz palenia a sa swinie które to maja w (usunięte przez administratora) Stoją sobie w szatniach i palą papieroski jak gdyby nigdy nic. Pełno petow pod prysznicem, pod szafkami. Flejtuchy, powinna byc kontrola w szatniach i karac naganna takicu dziadów.

J23

Sam jesteś dziadem młody gnjku. Popracujesz 30 lat to sam zobaczysz co to jest przyjemność zapalenia papierosa.

Cigaret przeszkadza a 8 godzin w chemi i oparach już nie. Hahaha. Jakiś czób.

Papieros a RAK
@69

Popieram nick 69.Może byś podał dane ile pracowników ma problemy onkologiczne związane ze środowiskiem pracy, tych niepalących? POPIERAM Pracownika.

Taktak

Tak a czemu pytasz?

Pytajnik

Jest tu ktoś kto pracuje na kuźni lub Tokarskiej? Warto zatrudnić się na którejś z tych obróbek? Jaka atmosfera pracy?

Pracowniczka
@Pytajnik

Tokarska to jakaś masakra… atmosfera to tylko obgadywanie i plotkowanie.. sama praca jest bardzo ciężka, szkolenie trwa może ze 2 dni

pfft
@Pytajnik

Wspaniale jest na tokarskiej, co piątek piknik integracyjny przed bramą zakładu, wspaniali i pomocni ludzi, a kierownictwo mmmm, bardzo pomocni ludzie. Co prawda ostatnio maszyna urwało mi jednego palca, ale jeszcze kilka mi zostało. Polecam serdecznie.

@pfft

A może pochwalisz się jak Ci urwało tego palca ? Bo chyba wszyscy wiemy jak było kolego :)

pfft
@123

Nie wiem, podejrzewam że ze skrajnego przemęczenia sam odpadł, widać był mądrzejszy niż ja i postanowił odpocząć.

Były pracownik-teraz zadowolny

Jeśli jesteście tak niezadowoleni to polecam pracę w innej firmie. Ja zmieniłem i jestem zadowolony. Jeśli ktoś chce to niech zadzwonić i dopyta o szczególy: 538 966 091. Warto :)

Jarek

Przy wschodniej hali na stali tzw mistrzowie i majstry chodzą sami nie wiedząc w jakim celu łażą w te i w te ręce w kieszeniach stoją w kilku potrafiąc stać godzinę gadają o pierdołach siedzą na telefonach co chwilę na jadalnie i siedzą tam ciągle narzekają na niskie zarobki i premie

@Jarek

Ha ha ha z firmy zewnetrznej nie distaną dodat.ku za pra prace w sie.rpniu 2021. Nic nie dostaną ci biedni pracownicy co sie zayrudnili przez frme zewnetrzna.

NSK robol

W poniedziałek znów do kołchozu..chce wam się wracać? Bo ja mam odruch wymiotny. Miesiąc by mi było mało takiej rozląki

Yhy
@NSK robol

W wtorek, w środe, w czwartek, w piątek. Za grosze. Kiedy te ludzie zmądrzeją? Nigdy.

Ww1

Mistrzowie dyskryminują operatorów którzy nie palą papierosów dając im więcej obowiązków w stosunku do tych co palą

Obecny
@Ww1

Pracowałam tam jakiś czas i Na 3 jest to Samo ciągle chodzą na fajki w ciągu zmiany uzbiera się ze 2h czy tego nikt nie widzi czy udaje ? Przecież tyle kamer wokoło ..ledwo dzwonek zadzwoni na rozpoczęcie pracy a już polaowa na palarnie idzie ...

Okuda
@Obecny

Japończycy też palą. Czepta się ich. Ja na fajke, Ty na kawe. W czym problem?

Ww1

Beton tak robi????

Nowa

Jaka jest roznica w zatrudnieniu przez NSK A firma zewnętrzną?

Hehe
@Nowa

W zewnetrznej 5000 brutto plus nsk musi zapłacic tej firmie drugie 5000 bo nikt za darmo nie bedzie ludzi dawał do nsk. Czyli 1 osoba generuje z nsk 10 000 brutto kosztów. Po przejściu do nsk ma 4000 brutto. Czyli nsk oszczędza 6000 brutto na przjściu osoby do nsk. Nsk zyskuje. Osoba relatwnie traci bo się nie odzywa nieświadomie o swoją pęsję. Czyli jest tak, nie ma sensu podpisywać cyrografu z djabelskim pomiotem nsk.

Za darmo
@Hehe

Jak miler sprzedal za darmo fabryke tibwszyscy klaskali i dobtej pory ludzie pracuja i maja wy.je.bane opricz niektorych pracownikow co mają w głowach sieczke i za oare groszy gboją ludzi.

Lala
@Nowa

A kto to taki?

Obserwator

ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO URLOPU I STARAJMY SIE NIE MYŚLEĆ W CZASIE URLOPU O NICZYM CO Z PRACĄ ZWIĄZANE ..PO CO SOBIE PSUĆ WAKACJE :-) A CI CO ZDECYDOWALI SIĘ PRAWOŚĆ BY TEN TYDZIEŃ MINĄŁ SPOKOJNIE BEZ NERWÓW I NA LAJCIE

Zgred
@Obserwator

Zaszczepcie sie.

@Zgred

Ja też się zaczepiłam ale dużo sporo moich współpracowników nie. Wkurza mnie to bo ja dbqm o swoje zdrowie i innych a oni maja w(usunięte przez administratora). A potem jak zachorują to ja i podobni mnie będą za tych nie zaszczepionych (usunięte przez administratora) tygodniami bo oni będą chorzy albo na kwarantannie.. Pracodawca powinien się temu przyjrzeć bo to nie fair!

@Zaszczepiona

Przypominam że szczepionka na covid jest dobrowolna tak samo jak szczepionka na grypę itd.. więc coś tu nie gra albo wirus nie jest tak groźny jak go kreują albo nie są pewni tej szczepionki inaczej szczepienia byłyby obowiązkowe jak w czasie ospy prawdziwej chyba w latach 60 ....

Zasadzepiony
@Zaszczepiona

Nie wiem czy jesteś świadoma że szczepinki nie chronią przed zachorowaniem tak samo jak brak szczepienia nie oznacza że ktoś zachoruje Ja się zaczepiłem dla świętego spokoju ...ale jestem tego świadom że też mogę zachorować tak jak często się słyszy że ktoś po szczepieniu na zwykłą grypę zachorował i to dość długo przechodził na grypę się nie szczepilem i nie chorowałem ale nie było przymusu tak jak teraz .. bo teraz to jest przymus a nie dobrowolność ....

@Zasadzepiony

Wiem że szczepionka nie chroni w 100 procentach przed zachorowaniem. Można zachorować ale jeśli Ci się to przytafi to przejdziesz chorobę łagodnie i bez powikłań. Po to się szczepimy. Szczepimy się również po to żeby móc normalnie żyć. Żeby dzueci chodziły do szkoły, żebyśmy mogli chodzić do restauracji i wyjeżdżać za granicę..

Niunia
@Zaszczepiona

Stać Cię na restauracje za tą wypłatę ? Hohoho...Ja się nie szczepie bo chcę żyć jeszcze.Do restauracji,kina oto nie chodzę bo mnie po prostu nie stać. A Ci co się już zaszczepili...współczuję Wam króliczki. Porozmawiamy za jakiś czas.

Niunia
@Zaszczepiona

Nie dam sobie wstrzyknąć jakiegoś guana,na które nikt nie daje gwarancji i nie wiadomo czym to jest.

@Niunia

A już nie przesadzaj ze cie nie stać na 20 zł na kino. Nie chodzisz bo nie chcesz.. Ale tu nie o tym mowa.. Nie chcesz się szczepić? No cóż trudno, moge tylko ubolewać nad twoja ciemnota. Ludzie którzy mają mała wiedzę i niska świadomość boją się nowosci. Zachowują się nieodpowiedzialnie nie dbając o swoje zdrowie, swoich bliskich i współpracowników. Moim zdaniem pracodawca powinien wymagać od pracowników szczepień. Firma jest ogromna i widać było jesienią jak covid pustoszył biura i hale.

@Zaszczepiona

Nieodpowiedzialny jest nasz rząd skoro szczepinki nie obowiązkowe znaczy Że wirus nie jest taki straszny lub coś innego .. inaczej byłby obowiązek jak przy ospie prawdziwej... Ja. Nie jestem anty szczepinki ale nie ma obowiązku dla mnie znaczy to nie jest to bardzo straszne jeśli będzie OBOWIĄZEK PODKRESLAM OBOWIĄZEK A NIE PRZYMUS TO SIĘ ZASZCZEPIE tak jak szczepie dzieci na WSZYSTKIE OBOWIĄZKOWE Szczepienia

GienekLoska
@Zaszczepiona

Nie zgodzę się z panią, proszę zobaczyć co się dzieje w Izraelu. Druga sprawa jest to że mało tej dobrowolności. Skoro ktoś nie chce się szczepić a to nie gwarantuje bycia zdrowym to wyrządza sobie krzywdę na własne życzenie bo na tym polega wolność. Politycy dzięki pandemii i lockdownowi udowodnili że mogą ze zwykłym obywatelom zrobić co chcą .

@GienekLoska

Gienek Loska nie żyje. Kto ci dał prawo uzywania jego nazwiska?

mnowkiu
@Niunia

Mało rozumiesz chyba pojęcie restauracja, doczytaj bo jest nie również mak , w którym pewnie nie raz byłaś .. Bilet do kina koszt kilkunastu zł.

Tyz
@GienekLoska

Won z niezaszczepionymi. Won won won. Powinni chodzic w maskach nonstop.

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 23 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.