Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

Robię więcej od tych nie palących na montażu ????

Rumpa

Rób jeszcze więcej. Bo robisz za mało od tych palących na montażu.

Montaż ww1

Cztery kierowniczki palą w szatni i toaletach są w związkach zapisane rządzą wszystkimi bo wolgaryzmami operują przy wszystkich na przerwach i nikt nie może się odezwać bo odrazu jest (usunięte przez administratora) w słownictwie do osób nie palących(:

Rumpa
@Montaż ww1

Naucz się pisac po polsku.

nik

Palenie papierosów nie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.Pracownicy, którzy palą papierosy, nie żałują sobie przerw w czasie dnia pracy, które wykorzystują na tzw. „dymka”. W efekcie pracują krócej niż pozostali zatrudnieni. Jeżeli pracodawca nie sprzeciwia się wychodzeniu swoich podwładnych na dodatkowe przerwy, powinien ich o tym poinformować.Wyjście na papierosa przez zdecydowaną większość firm traktowane jest jednak usprawiedliwiona nieobecność w pracy. Pracodawca może uregulować przerwę na papierosa w wewnętrznym regulaminie zakładowym. Zarówno może zezwolić na opuszczenie stanowiska pracy, jak i może tego zabronić. Kodeks pracy określa, że pracodawca zobowiązany jest do wypłacenia wynagrodzenia pracownikowi za czas przepracowany. Za czas, kiedy pracownik opuszcza stanowisko pracy w celu palenia papierosów, pracodawca nie jest zobowiązany płacić. Jest to łatwe do zidentyfikowania, kiedy w zakładzie pracy ewidencja czasu pracy prowadzona jest w sposób elektroniczny, np. za pomocą kart magnetycznych. W ten sposób bardzo łatwo określić, ile czasu pracownik spędził poza miejscem pracy. Obniżenie wynagrodzenia z tego powodu jest jak najbardziej zgodne z przepisami. Równie dobrze przerwa na papierosa może wiązać się z koniecznościom odpracowania tego czasu przez pracownika.Nie palmy w NSK.

Lala
@nik

Co za menowaci ludzie tu pracują.. Jedno drugiego by zjadło a ci nie palący tych palących to już w szczególności.. Anioły pracy.. Jeszxze powinien być odliczany czas na siedzenie w kiblu.. Bo to w końcu czas kiedy nie pracujesz. Życzę tym niepalącym oernamentnej sraczki i odliczania od czasu pracy tego spędzonego poza linia produkcyjna

1000 % normy
@Lala

Jakby to weszło na stałe zobaczylibyście jakby statystyki podskoczyły do góry. 8h pracy i wyniki i premia w kieszeni i święty spokoj

Nie palacy

Ww1 to nie ma co wrzucać palaczy do jednego worka czy w A czy D te osoby pracują normalnie najgorzej to jest w tych najsłabszych brygadach c,b tam mistrzowie się wyręczają osobami nie palacymi ,stosują metode nie murzyn nie palący (usunięte przez administratora) ????

@Nie palacy

Ja nie wiem co to jest za segregacja że ktoś to pali to gorzej pracuje a jak ktoś nie pali to jest bardziej wydajny. Nic z tych rzeczy.. Ten co nie pali.. Poprostu nie pali co nie oznacza że jest bardziej wydajny, efektywny, nie robi braków..

@Nsk worker

Taki co nie pali, robi sobie innego rodzaju przerwy i wtedy niczym się nie różni od palących. Siedzi na stołówce, albo w łazience niczym się nie różniąc od palaczy. No chyba że wy roboty niepalące macie na ten temat inne zdanie i wy nie paląc warujecie przy maszynach bite osiem godzin z przysługującymi dwiema przerwami i wydostać się na chwilę wytchnienia nie macie możliwości. Tak jest, macie rację, róbcie protest, bo nie potraficie zgłosić paru leserów, którzy psują opinie o innych palących, którzy znają swoje obowiązki i je realizują

Nsk worker

Zgadzam się.. I tak nie da się pracować non stop na tym samym poziomie. Każdy musi mieć odrobinę wytchnienia. Jeden pójdzie zadzwonić inny skoczy na chwilę na fajkę, 2 minuty z kimś zafasa i może znów pracować. Ta nieszczęsna fajka to chwilą odskoczni.

@Nsk worker

A najlepsze jest to, że ci wszyscy protestujący niepalący jednocześnie mają w poważaniu to, w jakich warunkach w ogóle pracują. Nafta, chłodziwa, smary, hałas, pyły zawieszone, mikroklimat wilgotny i gorący, zwłaszcza latem i wszelkie inne zalety pracy w tym zakładzie. To wszystko jest nic w porównaniu z takim palaczem, który tylko czyha na biednego niepalącego dbającego o zdrowie i płuca. Drodzy niepalący, zastanówcie się, co Wy w ogóle pier.. i gdzie Wy pracujecie. Bo na pewno nie w uzdrowisku

Popieram.. W całej rozciągłości

Jak przyjdą upały to asy sami odejdą.

@69

Dlaczego wszystkie sortowania i braki na blaszkowaniu są z czasu przerwy? Dlaczego obwinia się osobę za reklaklamację za wpis na glovi, jak w czasie jej pracy przynajmniej 3 inne osoby mogły przepuścić brak? Dlaczego najwiecej brakow na montazu jest po przerwie na szlifierskiej? Koszta w milionach złotych. Dlaczego nie można powrocić do większej liczby ludzi na produkcji? Dlaczego nie można zmniejszyć koszta brakow zatrudniajac wiecej ludzi? Zamiast dokrecac srube trzeba ja poluzowac. Wczesniej 7000 tysięcy ludzi wytwarzało milion łożusk. Dziś 700 pracowników wytwarza 7milionów łożysk . 700 bezpośredniej produkcji. Dlaczego codziennie można pisać raport Z? Dlaczego certyfikat, która ma firma są fikcją? Dlaczego liczy się tylko spływ? Dlaczego nie ma jakości? ODPOWIEDZ. Bo sami siebie oszukujemy, że jest dobrze. A jest patologiczna tragedia.

lulek

taa.. a ten co pali nie chodzi i nie rozmawia z innymi, nie pije kawy, herbaty, nie robi dwójki, i całą zmianę zapiernicza z pełnym pęcherzem. Biedni ci palacze, nie dosć, że ryzyko zejścia z tego świata większe, to jeszcze innych niedogodności doznają.

10 lat pracuje

Ww1montaz operatorzy na montażu przeszkoleni po długości czy na pakowaniu ,komponentach czy pojedynczej nie mają do siebie żadnego szacunku ,ludzie z assa zwalniają się co chwilę bo mają swoją godność a u nas jednego idiotę puścić i robi na 3 liniach ponad 20 tys na tylnych liniach

Ass
@10 lat pracuje

Przyjdą upały to assy tez znikną. Przecie normalny człowiek w takich temperaturach nie bedzie pracował za psie pieniadze.

Anty smoking

Zastanawiam się kiedy palacze puszcza z dymem te zakłady . Nie chce im się iść na "przystanek" zapalic to palą w kiblach w szatniach nawet i na magazynach. W kiblu jeden dym . W szatniach wszystko śmierdzi od tych papierosów. A kierownictwo zadowolone problemu nie widzi . Ciekawe czy tak samo powiedzą jak się zacznie jeden czy drugi zakład palić czy też nie będzie problemu .

Lovely
@Anty smoking

O matko... Niepalaculy świętoszek się znalazł..

Anty smoking
@Lovely

No niestety nie palę . Jakbym palił robił bym to w wyznaczonych miejscach by nie smrodzic niepalącym. To się nazywa kultura

Anty faja
@Anty smoking

Jak dla mnie to palenie w tym zakładzie to patologia. Trzeba za wszystkimi biegać i prosić się żeby coś zrobili, ale siedzą sobie w palarni w najlepsze. Chodzą tak co chwilę i tak nie da się pracować. Jedni lawiruja, drudzy (usunięte przez administratora) Czas wprowadzić wszędzie wejścia na kartę i do kibli i palarni. Ten kto leci w kulki mniej zarabia, czas by ludzie ciężko pracujący bez nałogów coś z tego mieli.

@Anty faja

Taaa... I zróbmy (usunięte przez administratora).. Rejestracja wyjścia do toalety... Puknij się w łeb co ty piszesz.. Jak zazdrościsz tym palącym że wychodzą na 5 minut to też wychodź.. Na kawę, soczek.. To jest normalna fabryka w Polsce. Chcial/chciała byś mieć reżim jak w Chinach?trzeba by w pampersie (usunięte przez administratora) bo by nie było jak do łazienki wyjść. Już na Pomorzu takie fabryki pobudowali. Tam jest duże bezrobocie więc ludzi do pracy w tych obozach i tak znaleźli..

Ww1

No nie mają operatorzy do siebie szacunku skoro są wyszkoleni na wszystkich praktycznie stanowiskach produkcji pieniądze mają takie same jak operatorzy wyszkoleni na jednym stanowisku

Oni

I co z.podwyzkami brak oficjalnych informacji.. nic nie wywieszone ...coś plotkują o jakimś wyrównaniu dla tych z najmniejszą stawka .. czyli jaka ...i do jakiej stawki wyrównanie ...podwyżki od maja a tu cisza ...

@Oni

Podobno 4 procent. Ale o wyrównaniu nic ki nie wiadomo

Starybyk

Podwyżki ktoś coś wie ? Maj lada chwila ????

Haha
@Starybyk

3.5 % od stawki Ale za to zabieraja stażowe oraz jubileuszowe nagrody.

Astra zenka
@Starybyk

Podwyżki owszem,dadzą...ale sobie.Pamiętaj,że my jesteśmy najniżej tego łańcucha i to my zawsze dostajemy po portkach.To my mamy wykonywać normy,plany itd.Premie i nagrody dostają ci co mają czyste ręce i białe kołnierzyki.

Lulu
@Haha

Co ty pierdzielisz? Kto powiedział że zabierają stażowe i jubileuszowki??

Jola
@Astra zenka

Sluchaj jak masz tak oczerniac ludzi i kolegow zaloz wlasna firme albo sie zwolnij, nikt Cie nie zmusza. Ja podwyzki mam co roku na lini. A takich maruderow i napinaczy na stolowce mam dosc.Sorry czlowieku, to przykre, ze taki smutny jestes.

Astra zenka
@Jola

Nikogo nie oczerniam.Pracuje jak wół i nic z tego nie mam.Mówisz,że masz podwyżki Jola ? Wam jest łatwiej.Jak bym miał co nadstawiać to pewnie też bym dostał.Takich jak ja jest wielu w tym kołchozie.Tyrają ponad normę i nic w zamian nie dostają.Nikt się nie napina.Ludzie mówią co ich boli między sobą bo nikt inny ich wysłuchać nie chce.Każdy patrzy żeby jemu było dobrze.Inni są nie ważni.

Jupiter
@Astra zenka

Parówkowym skrytorzercom mówimy NIE !!!!!!!!!

Zadowolony robotnik
@Starybyk

Ja to nie wiem co wy tylko tak o tych pieniądzach. Ważne że robota jest w tych trudnych czasach a czynsz da radę zapłacić. Luksusów nie ma ale taki los niższej klasy robotniczej. Ja jestem zadowolony, praca ciężka ale nie tylko o to chodzi w życiu. Rozwój, koleżeństwo to są ważne rzeczy. Czasem trafi się na mniej życzliwych ale to ich problem, pogadają, pokrzyczą i sobie pójdą. Praca jak praca. Mi się podoba, jak ktoś chce awansować to awansuje a kto nie myśli to sobie pracuje na linii. Każdy ma szansę iść wyżej i więcej zarobić, mamy równe szanse wystarczy chcieć.

Powtazasz sie
@Zadowolony robotnik

Bredzisz

@Zadowolony robotnik

Powiedz co brałeś to też wezmę... Tu mozna awansowac jak się człowiek stara..lepszej bzdury nie słyszałem.. rodzinne koligacje i układy i (usunięte przez administratora)

Co to za bijatyka na ww3. ? Dlaczego mistrz bije w twarz operatora? Do czego to podobne? Dlaczego kierownictwo to ukrywa? Już do tego stopnia wydział zszedł na psy że operatorzy są bici przez mistrza (d.n). czy nikt tym się nie zajmie? Panowie zarządzający tą fabryka reagujcie na takie rzeczy. Od kiedy jest przyzwolenie na takie dantejskie sceny?

@1234

Co to za maczo taki silny

@J23

D.N. mistrz wydziału

Nsk mma
@1234

Gdzie można zapisać się na walki w kisielu? Rozlany smar między maszynami i pojedynek 2 siłaczy za gruby hajs. Chętnie zobaczyłbym kierowników którzy zbierają bencki od tzw roboli. Kto jest za niech pisze. Wystosujemy pismo na walki i zrobimy sobie tutaj mała arenę.

@1234

Co ty opowiadasz? Który mistrz taki wyrywny????

Obite jajo

Zemszcze sie

bobovsky
@1234

MMA NSK albo walki pań w chłodziwie

Sędzia
@Nsk mma

Mistrz mma został dziś zdyskwalifikowany, dyscyplinarnie wiec zapisy na walki odwołane

@Sędzia

Nareszcie ktoś zrobił z tym (usunięte przez administratora) porządek.

Miro
@27

Przestań wyzywać chłopaka. Jest to jeden z nielicznych na Ww3, któremu zależało na robocie.

@27

Z tobą też zrobią bo mordę masz niewyparzoną weź się za robotę bo nic Ci nie pasuje

Mordę to ja mam szczerą a nie niewyparzoną

@Miro

Może i robotny był, ale chamski również.

Do szczerości koleżanko daleko Ci

KOLEŻANKO? Każdy ma swoje zdanie i kazdy ma prawo je wyrazic. Powiem Ci tyle: nie życzę Ci, żeby spotkały Cię takie sytuacje jak co poniektórych. BYE

WW4
@Sędzia

Zdyskwalifikowany czy przesniosiony na Tokarska?:)

@WW4

P kim mówisz?

Nsk worker

A on to nie ma brata w NSK? Tyle że brak to jest bardzo fajny gość.

Kierowca

Najgorszy zakład na świecie, zero poszanowania pracy kierowcy zero informacji na temat rozladunku a ty kierowco stój powinni karać takie zakłady wysokimi grzywnami i tyle bur.... inaczej tego się nie da nazwać

Prosimy o zainteresowanie się sprawą pobicia Pana W....ra z kadr. Kandydaci do pracy będą zadawać pytanie-Przepraszam, gdzie tu biją?

@007

Za późno... Pan G. W..r już nie pracuje w NSK. Zamiast niego jest młoda dziunia. Idźcie do niej. Zapewne pomoże ????

KierowcaBombowca
@Nsk worker

Będziesz wylewał swoją frustrację życiową w dziewczynę której nie znasz? Szacunku trochę i pokory. Nie znasz, nie oceniaj. Boli Cię że dziewczyna awansowała bez układów? Bardzo dobrze, ma boleć. A ja jej życzę by się uodporniła na takich jak Ty.

@KierowcaBombowca

Adwokat się znalazł.. O podwyżkę w przyspieszonym tempie walczysz? ???? W tej firmie dostać stanowisko bez odpowiedniego wsparcia graniczy z cudem.

Kierowca Bombowca
@Nsk worker

Czyli przemawia przez Ciebie zazdrość... To bardzo niedobrze :) Pokaż że coś potrafisz a szansę wzrosną. Uwierz mi że da się awansować, ale trzeba coś sobą reprezentować. Samym jadem nie zdziałasz cudów.

@Kierowca Bombowca

Taaa... Z pewnością.. Idealista...

Zażenowany

Co to się dzieje na WW3 ? Kobiety płaczą po kontach.

Xmen
@Zażenowany

Jeżeli się dzieje cos złego to PROSZĘ napiszcie......czy problem jest z pewnym mistrzem? Dajcie znać.

Zażenowany
@Xmen

Tu nie tylko o.mistrzów chodzi. (usunięte przez administratora) i wyzysk. Najważniejsze maski a kobiety dzwigaja ponad normy. Chlopy z rekami w kieszeni obok stoja i patrza.

Dokładnie tak jest. Majstry mają swoich ulubieńców, którzy mogą przesiedziec cala zmiane na stołówce jak jest przezbrojenie a innych ganiaja i gnoja

Albo jednym pozwalają w sluchawkach pracować bez czapek, słuchać muzyki a inni dostają o to (usunięte przez administratora). Czlowiek (usunięte przez administratora)a jeszcze źle. Najlepiej to się(usunięte przez administratora) podlizywac, zbierać ploty i im donosic. Wtedy będzie cacy!

dfklmblkd
@Zażenowany

A czyja w tym wina. Szefostwo wam kobiety zleca taką robotę a nie inną. I ciągle jest podejście że ktoś ma pomagać. To już opracowany system wszechobecnej spychologii i wchodzenia na czyjeś ambicje, że facet musi pomagać kobietom. Kierownictwo was olewaaa a nie drugi pracownik. On ma swoje zadania do wykonania i za dziękuje (albo nawet tego nie słyszy) nie będzie robił bo szkoda na dodatkową osobę, albo zatrudnienie faceta zamiast kobiety w miejscu gdzie jest ciężej (dźwiganie itp). Kobiety niech też się nauczą egzekwować cos od kierownictwa a nie płakać i obwiniać tych co ich to w praktyce nie powinno nawet obchodzić.

Icemen
@Zażenowany

Przeca mamy równouprawnienie. A i tak średnio żyją 100 lat dłuzej.

Ww1 montaż

Co to teraz jest takie poniewieranie operatorami w brygadach przeszkolonymi po stronie kompletowania i Ag ,obowiązków więcej jest w stosunku do operatorów szkolonych tylko po jednej stronie a stawki te osoby mają takie same godzinowe w stosunku do osób przeszkolonych i pracujących po obu stronach

Dj
@Ww1 montaż

Sprzątaczki mają 22nah.

Twój stary
@Dj

Chyba twoja stara. A przy okazji podobno pewien pan z wąsem zwolniony już jakiś czas temu za czyny karalne z fabryki 1 przezucil się na chłopców i świadczy uslugi matrymonialne w wynajmowanym mieszkaniu na grunwaldzkiej

@Twój stary

Sam ześ stary cap i piszesz nie na temat.

Obecny

Podwyżki ktoś coś jakieś przecieki ??

@Obecny

Taa.. Nadają podwyżek.. Jakieś gówniane 3 procent.. A ludzie harują jak woły.

Obecny
@Nsk worker

No chyba muszą dać bynajmniej tym z najmniejszą stawka bo nie może być tak jak teraz by nowy niebieski pracownik zarabiał tyle samo a nawet więcej niż ten z 5cio czy 10cio letnim stażem a i jeszcze trzeba uczyc go ...niebieskie mają ponad 20zl podstawy !!!!!!!

....

bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej/

@Obecny

Ojjj... Nie siej wrogiej propagandy. Pracownicy agencji mają 20 zeta ale to jest ze wszystkimi dodatkami. Więcej nie wyciągną. Przy tym nie mają urlopu, płatnych zwolnień i mogą wylecieć z pracy z dnia na dzień. Pracownicy NSK mają niższą stawkę ale dostają dodatkowo premie, mają płatny urlop i zwolnienia lekarskie. Nie ma co porownywac

@Obecny

Jeżeli uważasz , ze Niebiescy maja lepiej to bardzo chętnie się z Tobą zamienię ????wiesz w ogóle co to znaczy pracować na umowę zlecenie ? Tak Niebieski ma stawkę 20 zł ale jeśli ma nie więcej niż 26 lat i ma zaświadczenie ze się uczy. Wtedy do jego wypłaty dopłaca Państwo a nie NSK.

?
@Niebieski

widać, że bardzo się znasz na księgowości. Powiedz więc, ile to Państwo konkretnie dopłaca do wypłaty w NSK osobom bez stopnia niepełnosprawności, oprócz tego że mniej zabiera?

@?

Chłopcze o jakiej Ty niepełnosprawności mówisz ?nie trzeba być księgowym żeby wiedzieć że, Zwolnienie z podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia ma celu poprawę ich sytuacji na rynku pracy. ... Zgodnie ze znowelizowanymi przepisami podatkowymi dochód osoby młodej niezależnie od liczby zawartych umów w danym roku podatkowym, jeśli nie przekroczy kwoty 85 528 zł, będzie całkowicie zwolniony z podatku. NSK nie dopłaca nawet złotówki do tego. Osoba do 26 roku życia nie ma zabieranego podatku dochodowego i przez to jego wypłata do ręki jest większa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze czegoś nie rozumiesz ?

Myślący
@Niebieski

Chłopie nie interesuje mnie do ręki a brutto to co daje firma ..a to co państwo zabiera ile komu to inna sprawa ..pracownik 5 letni zatrudniony przez nsk zarabia 20brutto tyle samo podstawy zarabia nowy pracownik nie ważne czy przez agencję czy przez firmę ...to może nowy pracownik będzie uczyła starego skoro ma tyle samo ....plus ostatnio ogromną rotacja stary pracownik wiecznie musi się wkyr.... Bo jak już kogoś coś nauczy to się zwalnia przychodzi nowy i od początku firma rzuca odpowiedzialność za wyszkolenie nowego na zwykłego pracownika który nie ma uprawnień ani takiego obowiązku w żadnej umowie o premii uznaniowej może zapomniec a często ten zwykły pracownik wiedzę zdobywał sam przez przez samodzielną naukę .... Od większości nastawiaczy niczego się nie dowiesz większość tylko myśli gdzie by tu się schować czy spać by nic nie robić ... oczywiście nie wszyscy a jak już prosisz o coś do z wielką łaską ... WIĘC TEN ZWYKŁY SZARY OPERATOR Z NSK WCAEL NIE MA TAK KOLOROWO ...a premia za wynik to jakaś porażka ostatnio ludzie zatrudnieni przez agencję nie podlegają tej premii za to ich praca i wpływa na naszą premia a w sumie jej brak ... Brak wyrobionego planu przekroczone normy braków reklamacje to też jest praca ludzi z agencji i wpływa na naszą premia ...ten system premiowy pwinien być do zmiany skoro te wytyczne do naszej premii nie wpływają na wysokośc pensji ludzi z agencji

@Myślący

Ja tez jestem zdania ze doświadczony pracownik powinien zarabiać więcej niż nowo przyjęta osoba ale nie mów ze Niebieski to ma lepiej. Jesteśmy zatrudnieni przez agencje pracy AAS na umowę zlecenie i nic nam w związku z tym nie przysługuje. Właśnie tu masz odpowiedz dlaczego jest taka duża rotacja Niebieskich pracowników ,ze jednego dnia przychodzą a drugiego się zwalniają.

@Niebieski

A mnie wkurza taka segregacja.. Niebieski granatowy.. Ludzie z agencji naprawdę nie mają lepiej i zapewne woleli by być przyjęci normalnie do pracy a nie przez agencje.

@Nsk worker

Do przyszłych pracowników. Przy zerowej temp. na zewnątrz temperetaura wewnątrz 30. Wentylacja wyłączona. Tęgie głowy to wymyśliły? No i brak klimatyzacji na ww2 daje w lecie 4pare. No i te pchły w szatniach. Chłodziwo rakotwórcze. Opary nafty też nie przedłużają życia. Masakryczny hałas. Trujące smary. Zabijający stres. Polecam ;-)

Duduś
@69

I dodaj jeszcze wiecznie psujący się złom na którym trzeba pracować i złośliwych,obgadujących współpracowników,których nie brakuje.

?

Jak to pchły?

qw
@69

Pewnie nie jest aż tak źle. Takie głupoty wypisują osoby, które nie chcą pracować.

@qw

Przyjdź a sie przekonasz. Najwiecej robi ten, co i tak nawet nie ma czasu sie po (usunięte przez administratora) podrapać. A jak są lenie to po prostu są. Ważne żeby obecność była a Ty nadrabiasz za takiego lenia

Aas
@Obecny

Dobra dobra, tylko na czas 3 miesiecy mają dorzucane do stawki godzinowej od firmy za posrednictwem której sie przyjeli dlatego na poczatek maja takie stawki. Juz nie siejcie plotek bo po 3 msc dostana oni stawke taka jaką nsk im da. Wiem co mowie bo znam typka ktory dostal umowe po tym okresie(3msc) i ma o wiele mniejsza tzn ponizej 19zl brutto na godzine.

wsasddcz
@Niebieski

Ludzie sie boja tego czego nie rozumieja , stad pogloski afery i zazdrosc.. A.le to tez oznaka slabosci oraz bezsilnosci. Pozdrawiam aferzystow i wymyslaczy NSK srodkowym palcem :)

@Obecny

Wie ktoś jakie będą podwyżki?? Cisza taka..

Omar

Jałmużna na pasku a Japończycy jeżdżą Mercedesami i BMW

Zawiedziony

@Kontrola Jeden z majstrów w15 też lubi sobie pospać na 2i 3 zmianie, a w dodatku wyżywa się na pracownikach. Nosi się po wydziale jakby to był jego zakład i jakby wszystko mu było wolno. Nie przestrzega procedur co przekłada się na jakość łożysk i wykonywanie pracy przez operatorów.

Wkorwiony

Jaki sens był wprowadzania systemu elektronicznych kart skoro osoby palące swobodnie jak do tej pory wychodzą palić Nawet i po 2 razy na godzinę znaleźli sobie sposób na extra przerwy a na nocy to już samowolna przerwy co niektórzy mają 2 razy po 2 godziny lub sobie śpią i maj gdzieś że awarie bo tak operator wygrał nogi na loterii i ma szukać gdzie nastawiasz ? Skoro sam często nie ma do kibla jak iść po wiecznie codziennie awarie po 50 razy i więcej na tej samej maszynie prosta recepta na naprawę to podobno skasuj i włącz i tak do skutku od jednej do drugiej

@Wkorwiony

System kart jest po to aby twój kierownik zaznaczył cię w systemie na czerwono do sprawdzenia przez ciecia na bramie do sprawdzenia czy przypadkiem nie wynosisz mienia japońskiego z zakładu. Grzyb sie zapala przy wyjściu na czerwono. Czyli jestes do sprawdzenia przez tzw.ochronę zakładu.

wertyu
@Wkorwiony

Sa firmy, ktore odliczaja pracownikowi czas spedzony w palarni i moim zdaniem ma to sens, gdyz osoba bez nalogow nie ma de facto tylu przerw.

@wertyu

Prezes i japończycy też palą. Niech sobie odliczą czas z palarni.

Ww1

Ładnie teraz ludzia dziękują za wcześniejszą pracę dając 3 linie do pracy ,ludzie już nie powinni godzić się na tę nadgodziny za to że tak ludzi traktuja

Ww13
@Ww1

Bardzo dobrze robią,ludzie jak pazerni,tak i głupi są...zamiast przy okazji walczyć o wyższe stawki dali się przekupić nadgodzinami ,które właśnie wychodzą bokiem.Do tego zabrali już święto trzech króli,1 maja ,w następnych latach też resztę zabiorą...ale czyja to wina?Ogarnijcie się,same kołki chyba tu nie robią,płacicie związkom zawodowym za dbanie o wasze interesy a oni nic nie uzgadniając z załogą,podpisują a później tłumaczą to pomyłką,ktoś tu albo jest głupi ,albo cwany...dużo zdrowia życzę

@Ww13

A braków z tych nadgodzin na montaż w chodzi tyle, że Z-ta można by piszać codziennie na kazdej lini.

Lexus

Nie dam się nabrać (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 23 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.