Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

Ptak siedzący na gałęzi

Kodek pracy 232 bezpłatne posiłki w czasie upałów czekamy

Bhp?

A ja się zastanawiam dlaczego nikt z kierownictwa WW1 nie zwraca uwagi na nieprzepisowe spodnie pracowników montażu?A w TV pokazują właściwe ubranie pracownika w pracy...Ja się pytam jak można to ignorować...

@Bhp?

a co? zal ci d. u. p. e sciska ze jakas laska zalozyla opiete spodnie i atrakcyjnie wyglada? az do szefostwa trzeba donosic bo tak cie to boli? sama zaloz, tyle ze jest obawa ze twoja wielka D... sie w nie nie zmiesci.

Alfonzo
@IIII

A ty to może miss World co haha. Chyba masz jakieś kompleksy wagowe dziewczynko

@Alfonzo

Ja akurat nie mam zadnych kompleksow ale ta ktora donosi do kierownictwa na inne dziewczyny na bank ma... zawsze tak jest ladne dziewczyny (usunięte przez administratora) brzydkie zakompleksione laski haha...

Alfonzo
@IIII

No bo taki masz dresscode i powinno się go przestrzegać a nie robić wybieg na wydziale. Widać jaka masz zwichrowana psychikę, odrazu o pokazywaniu (usunięte przez administratora) cyckow i zazdrości brzydkich otylych paszc zurow do pięknych uciśnionych modeleczek laleczek. Bo tylko laski odnoszą sukcesy, a pasztety są brzydkie i głupie i na samym dole łańcucha spolecznego. Są pewne zasady i powinno się ich przestrzegać, nie ma dyskusji. Tyle i aż tyle. Za daleko poleciał ten wywód ale chyba rozumiecie ten przekaz, wyczuwam lekkie odklejenie.

llll
@Alfonzo

nie dziw sie kobieta ze chca troche tej swojej kobiecosci przemycic...w koncu spedzaja w pracy 8 godzin :-p

Mlody
@llll

Dokladnie, pokaze to i owo mistrzowi i ma lzej, co sie bedzie przemeczac. Jak nie chce sie rekami pracowac to trzeba wykorzystac inny sposob

Peace

Nie siejmy nienawiści. I tak jest tu ciężko pracować. Masz mamę babcie w tym wieku też takie są jak piszesz. Trochę szacunku. Chcesz żeby Ciebie szanować szanuj innych..

He?
@Mlody

Najlepszą nienaeiść ,którą będzie zbierał za życua to jestedward hajduk.ciekawe ile zarobił przez to poganianie ludzi? I.d.i.o.ta totalny. Powidzien iść ba wronki na 10 lat minimum. Z swoim kolegą orzecowskim. Plus Aniołem. Co myślicue, że wam zostało odpuszczobe? Dobrze wiedziecie o co chidzi. Pozdrawiamy. Anioł. Orzech.. i reszta.

Maja
@Peace

Witam. Mieszkam na ul.Karczówkowskiej w Kielcach. Codziennie co 8 godzin słyszę jak ludzie wychodzą z tej firmy, która nazywa się nsk. Strasznie nazekają na pracę na kierownictwo, na szefowstwo! Nigdy tak nie vyło wcześniej. Upijają się a na 2 dzień idą z powrotem do pracy i po 8 godzinach to sano. Rozmowy pod oknem o złym kierowniku. O złym szefie. Nigdy tak nie było od 70 lat jak tu mieszkam. Przecierz to jesy jakaś tragedyja!. Aby młodzi lud,ie przed i po pracy takie tragedyje oppwiadali! Nie ma dla tych młodych ludzi gdzie indziej zajęcia?

Jan
@Maja

ja pracuję w firmie w której po pracy, na przykład na imprezach ani minuty nie mówi się o pracy

llll
@Maja

bo taka jest prawda.. ludzie maja dosc kadry zarzadzajacej. Wysoko oplacana kadra managerska nie robi nic dobrego dla tej firmy(usunięte przez administratora) zero efektow zarządzania

Ptak który siedzi na gałęzi
@llll

Czy jest ktoś w firmie kto może pomoc skończyć z nepotyzmem? Firmy zew. układy

IIII
@Ptak który siedzi na gałęzi

Na uklady nie ma rady....

Propro
@IIII

Jaka dziś temperatura w miejscu pracy?

Wstać z kolan

Czas coś z tym zrobić, drożyzna, inflacja i bieda. Kierowniki ganiaja każdego i z nikim się nie liczą a sami nic nie robią tylko dożyć do kolejnego miesiąca i wziąć kasę. Ludzie z doświadczeniem się zwalniają. Wszędzie poganiacze (usunięte przez administratora) Podwyżki bez komentarza. Firma dno. Przejzyjcie na oczy, weźcie sprawy w swoje ręce. Niech tym wyżej drżą nogi gdy nie będzie miał na nich kto robić! Strajk włoski, niech każdy wreszcie się przełamie! Koniec z wyzyskiem! Pokażcie siłę pod koniec tego miesiąca! Niech widzą!

Bunt
@Wstać z kolan

Wszyscy chodzą do pracy zadowoleni robiąc za grosze! Co jest z wami nie tak! Grosze za plan, wszyscy biegają jakby nigdy nic! Klapki na oczach! Zero szacunku dla ciężkiej pracy! Mają was za nic, pracujecie za pol darmo! Dyrektorzy i prezesi się z was śmieją! Wstydźcie się, nigdy się nie nauczycie! Przegraliscie życie! Nawet nie żal mi was. Polak zawsze wasalem!

@Bunt

Kolego podwyżka była;)

@Wstać z kolan

Haha. O czym wy piszecie? To nie jest wina nsk. To wina Milera i sruska. Jestescie pisrani.

Stary

Inflacja w maju 13,9% , w czerwcu 15,6%. Przypomnij mi ile podwyżki dało nsk? Buhahaahaa!

@Stary

Ciesz się, że robota jest

Stary
@123

Rób za darmo bo robota jest buhahaha!

@Stary

Średnia inflacja w 2021 roku wyniosła 5,10% - na tej podstawie naliczane są podwyżki, nie z pojedynczych miesięcy.

To się nazywa "podwyżka inflacyjna" i wcale nie jest obowiązkowa, żadna ustawa ani inne przepisy nie nakładają obowiązku rewaloryzacji wygrodzeń przez pracodawcę. Nie jestem z Rosji, nie znam nawet tego języka

To się nazywa "podwyżka inflacyjna" i jest zależna od średniej inflacji konsumenckiej w poprzednim roku. Żeby było jasne, pracodawca nie ma obowiązku rewaloryzacji wynagrodzeń o inflację, to jest tylko jego dobra wola. Żadna ustawa ani inne przepisy tego nie nakazują. A w sumie szczerze wątpię żebyś to zrozumiał :)

@Paweł

uklad zbiorowy podpisany przy sprzedazy firmy zapewnia pracownikom nsk coroczna podwyzke inflacyjna wiec laski nikt nam nikt nie robi

H
@Lala

To se poczytaj (o ile masz jeszcze dostęp) porozumienie obowiązujące od 1lipca 2019r znoszące ustalenia z 1 grudnia 1999r. I nie wkręcają ludziom głupot.

Janusz
@Stary

Jak ci się nie podoba to zwolnij się, albo podpisz się imieniem i nazwiskiem to za ciebie załatwię ten temat

44r
@Wstać z kolan

W nocy weź łom i opitolcie sklepik na nsk! Nikt nie zgłosi nigdzie bo to sami są złodzieje. Plus tą drozyzne na swietlicach z automatow tez opitolic! Górnicy hy się nie pitolili!!!@

Pracownik WW3

Do zarządu. Może wreszcie ktoś zainteresował by się pracą tych mistrzów przyjętych z zewnątrz a zwłaszcza tego Goebelsa - J. Nowaka. Gość robi prawie rok i ciągle on nic nie wie, on nie umie, on nie widzi bo okularów nie wziął, on nie jest przeszkolony. Całymi godzinami siedzi przed kompem i udaje że coś wpisuje. Za co on k...a pieniądze bierze. O co by nie poprosić ręce rozkłada. Po prawie roku czasu nawet podstawowych awarii nie umie usunąć. Czy tak ma wyglądać praca mistrza? W ten sposób można mu każdy kit wcisnąć a on łyka jak młody pelikan. Z takim zarządzaniem dziwić się że wydział kuleje. Otwórzcie wreszcie oczy. Kamery chyba macie.

WW3
@Pracownik WW3

Problem w tym,że z wewnątrz nie było chętnych objąć stanowisko mistrza.

TOiOWO
@WW3

Byli chętni ale poprzedni kierownik R.B. twierdził że osoba z wewnątrz nie zapanuje nad ludźmi. To teraz nowi się wykazują nieudacznictwem.

Blablabla
@TOiOWO

taaa on panowal nad wszystkim, a jego nastepca to juz wogoke odciety od rzeczywistosci..

Olekct
@Pracownik WW3

A może zainteresował by się ktoś? Ale nikt się nie zainteresuje bo sam bierze w tym udział. Po co się interesować? Te kanery co pizakładali to w d.niech sobie wsadzą. Codziennie znika kope towaru z nsk. A deb...le nie ch robia za parę złoty.

Ludzie skąd w was tyle zawiści??? Pracuje tam 5 lat byłem na kilku wydziałach i nigdy nie widziałem takich rzeczy!!! Czasem jasne gdzieś ktoś kimnie na nocy ale uważam że jeżeli zrobił swoją robotę i zrobił ja dobrze to ma prawo, to że wy się nie możecie wyrobić ze swoją pracą to wasz problem. Natomiast zauważyłem jeden ważny problem najgłośniej krzyczą ci co nic nie potrafią, pracuja po 30lat i nie potrafia prostej usterki usunąć. Wiem bo miałem jakiś czas mieć wątpliwa przyjemność być nastawiaczem. Więc zastanówcie się czy nie warto najpierw zacząć od siebie.

ow

Ale co Ty w tym momencie chcesz powiedzieć? Że co Ty jesteś wielki nastawiacz i usuniesz dużą awarię, więc masz prawo iść spać, bo swoje odrobiłeś? Jak k.. można pisać, że nastawiacz zrobił swoje i ma prawo „kimnąć” na nocce? Właśnie o takich olewaczy, którzy wiecznie mają problem, żeby ruszyć d.. z krzesła i rozwiązać problem na linii to wszystko tak (usunięte przez administratora). działa. Bo to Wam się w d.. poprzewracało i Wam się wydaje, że jak ktoś Was wzywa do awarii, z którą sobie nie radzi to wszystko tak ciupie ze zmiany na zmianę. Co Wy (usunięte przez administratora)… na służbie wartowniczej jesteście, czy w pracy? Weź pan się zastanów zanim coś napiszesz, bo tylko obnażasz podejście tzw. specjalistów do ogólnego utrzymania ruchu. Nie pasuje, to idź do pracy za ciecia, tam sobie pośpisz.

Ktoś

Haha dlatego pewnie "BYŁEŚ" nastawiaczem ktory zrobił robotę i operatorzy szukali Cię pewnie od drugiej przerwy bo jako nastawiacz wyrobiłes się do godziny 3 nad ranem. Weź człowieku się ogarnij i zejdź na ziemię... nikt Nie będzie robił na pasożyta który się musi przespać na nocce...

xkk k

Żenujący wpis, żenującego człowieka. Pracując na maszynie to ile jest w stanie ktoś nadgonić żeby się wyspać? Tym bardziej że przeważnie kontrol robi sabotaż i spowalnia produkcję jak się da. A co do samych nastawiaczy można wielu wymienić co i na 1 zmianie walą w ... Jest podział pracy więc nie ma takiego czegoś że operator będzie naprawiał A nastawiacz będzie się o...

Taki sobie
@xkk k

Niestety w tej firmie nastawiacz zachowuje się jak by był nie wiadomo kim myśli że ma nastawiacz w umowie to wolno mu wszystko ..większa część nastawiaczy to totalnie nie ma ochoty nic robić robią najmniej w firmie mniej od majstra i kierownika ...ja się pytam kiedy to się skończy że nastawiaczy chowa się trzeba go szukać czasem 2 godziny kiedy się skończy ich spanie na nocy i proszenie się o usunięcie awarii ? Nie dość że mają większa kase bo jak by większe obowiązki ..no chyba że oni są Extra wynagradzani za spanie ....my operatorzy też tak chcemy

@Taki sobie

A od kiedy majster i kierownik coś robią??? Chyba ci sie coś poplątało w głowie? Jak majstra nie ma na wydziale to spływ jest o 20 procent większy. Poprostu nie zawraca ludziom gitary. A kazdy wie co ma robic. Zwolnić majstrów to nsk zaoszczędzi na tuch obibokach milion rocznie. Będzie na te przeszlify. Apropo niezły pomysł nsk wymyśliło na ukrywanie zysku. PRZESZLIFY. Czyli straty. Zero zysku. A przeszlif to jest zwykła produkcja. Tylko w kielcach takie wam tam kity wciskają że przeszlif to straty. Bujają was na okrągło. Pozdro z nsk wrocław.

Zdzichu
@Taki sobie

Ale czego nastawiacz? Tokarek? Frezarek? Szlifierek? Tokarek wielowrzecionowych? Walcarek? Hartowni? Lini montażu? Elektryków? Mechaników? Kuźni? Magazynu? Napisz k.o.r.w.a konkretnie ciulu Taki sobie!

Fiona
@123

Pracownik premia 200 Nastawiacz premia 300 Majster Tajne Kierownik Tajne Ale trzeba liczyć tych ostatnich razy 10.

Assy
@Fiona

który pracownik haha

Jung

No to macie 1.5 zł od największej firmy łożyskowej na świecie do godziny. Jesteście frajerami i frajerkami.

Jak zwykle
@Jung

Nic nowego. NSK nie robi nic nowego dla ludzi. Firma zostaĺa aprzedana za grosze obcym. Teraz macie grosze za, które pracujecie. Dno.

Xx.

Ludzie to powonni wyjść z tej firmy i zostawić ją na lodzia!!!!

@Jung

A transport codziennie opuszcza firmę na lewo.

@777

a co masz na mysli mowiac ze transport na lewo opuszcza firme.. bo nie kumam

yeti

to mnie uswiadom bystrzacho, podziel sie cenna wiedza :-p

nie obrazaj mnie z boku

Świr
@yeti

Idz na montarz weż co chcesz albo jak to co potrzebujesz i tyle.

nola

Jestem osobą niepalącą, ale jeśli wchodzę do szatni się przebrać do pracy i czuję i widzę dym i smród z papierosów moich koleżanek to muszę powiedzieć , że mam ochotę iść i poprosić kierownika o interwencję.Uważam , że szatnia jak i ubikacje powinny być wolne od smrodu i dymu papierosowego. To mi przeszkadza, i powinno być uregulowane wewnętrznie prawem.

Lol
@nola

Dobrze napisane. Wolne od smrodu. Jak to rozwiązać? Generalny remont szatni i łazienek, głównie zwracając uwagę na stan kanalizacji. Dym się rozchodzi a smród g.. pozostaje. A jeżeli napisała to osoba która dopiero co się zatrudniła to polecam zaczekać do lipca. Wtedy dopiero będzie fajnie się w szatni przebierać i zaznawać uroków sauny połączonej z inchalacją kanalizacyjną i nie tylko. Czekajcie cieplejszych dni :)

Noi?
@nola

Jest uregulowana. A jak nie pasuje to się przenieś do męskiej szatni i powiedz ze zmieniłaś orjentację i płeć. A gdzie jest szatnia dla obojniaków?

Do bhp
@nola

Zajmijcie się lepiej wiecznie otwartymi zasłonam na masxynach blokowanych żeby maszyna szła. Na wszystkich wydziałach.!!!

AntyWJ2
@Do bhp

Zajmij się mniejszymi normami, które powinny być wprowadzone przez te wytwory genialnych inżynierów.

Ty
@nola

szatnia powinna mieć zapewnioną możliwość co najmniej czterokrotnej wymiany powietrza na godzinę (co może oznaczać konieczność montażu wentylacji mechanicznej); szatnia powinna być wyposażona w miejsce siedzące – ławki do szatni pracowniczych powinny być dostępne dla przynajmniej połowy pracowników na obecnej zmianie; szatnia powinna również zapewniać co najmniej 1,5 metrowe przejścia komunikacyjne oraz między rzędami szafek;

@nola

Dym papierisowy strasznie źle działa na cerę. Za to nafta, smary, oleje bardzo dobrze działają na cerę pań i panów. Co za gopi posy nola.

@nola

Najgorsza firma w woj. Świetokrzyskim wykorzystują ludzi za najnizszą krajowa Zwolniłam się po miesiącu pracy.

Agnes

Kiedy wypłacą te wakacyjne dofinansowanie?

lllll
@Agnes

TO wakacyjne dofinansowanie wyplaca pewnie w lipcu

Bomba

Piątek, 25.06.2022

Bomba

Oczywiście 24.06.

@lllll

A tak z ciekawości? Ile dają na tym wakacyjnym dofinansowaniu?

Putin
@Agnes

Dobrze, że sprzedajecie łorzyska dla nas. Możemy remontować czołgi i zabijać ludzi na świecie. NSK jest współwinne mordowanu ludzi na świecie. A jeśli nie, to niech to udowodni.

....

Jak wygląda praca w IT w Kielcach. Jakieś fajne pieniądze dają?

ET go home
@....

W Kielcach, nie wiemy. My tu gadamy o NSK. To taka firma, nie miasto.

@ET go home

Na W÷15 to dopiero jest (usunięte przez administratora) Kontrol zapi.e,r.a.la na 3 liniach odbietajac po 20 tysięcy łożysk. To jest masakra. I NSK chce pracowników? Jak dziś w nocy było w miejscu pracy plus 30 stopni celsjusza a na dworze minus 1. A wentylacja wyłączona bo prąd oszczędzają. Toz to totalne (usunięte przez administratora) jest.

Defloracja
@Prezes

To jest prawda. Na 200 procent prawda.

To teraz po 30 tysięcy będziecie ......ać

SKF
@ET go home

SKF jest lepszy i ruskim łozysk nie sprzedaje.

Tokarska W-13

Muszę przyznać, że tak źle na tokarskiej jeszcze nie było. Coraz więcej ludzi bez doświadczenia w tym z Ukrainy. Sypią co popadnie. Stan maszyn katastrofalny, wyciekami to już się nikt nie przejmuje, wydział tonie dosłownie i w przenośni. Do wycierania nowe super czyściwo wielkości chusteczki do nosa. Do tego coraz wyższe wymagania kierownictwa, których cechuje głównie chamstwo, brak poszanowania życia prywatnego pracownika i brak pojęcia o realnych i ważnych problemach na wydziale). inflacja szybuje w górę, reakcji brak, a dodatek świąteczny najniższy od lat. Nic dziwnego, że ludzie którzy coś potrafią sukcesywnie stąd uciekają.

...
@Tokarska W-13

Zygac sie chce na to co się dzieje nic więcej... mam nadzieję że kierwonictwo zostanie w czarnej du pie z tymi nowymi super operatorami i tymi super chłonnymi szmatkami co są przez jeden dzień... SZLAK BY WAS TRAFIL !!!

@Tokarska W-13

Ile mają Ukraińcy na godzinę wie ktoś

21 zl

Na jakim wydziale?

50 zł. Nie pasi ?

W13 24 zl

@Tokarska W-13

Genalnie to cięźko wsm dogodzić.

@123

To całkiem spoko, a Polacy mają tyle samo?

@Magdalena

Po 6 latach mam 23 zl

Ja jeszcze mniej 22,5

,Pablo

Masz rację Anka.

Piparafa
@123

Ja po 20 miałem 17 zł i 200 tysięcy kredytu. Piparafa.

On
@Tokarska W-13

I mają racje, że za takie grosze uciekają z tej firmy.

Sylwia

Co to za linki? Mam klikać to chociaż uprzedź

ChybaWiecieKto

Polecam tą pracę z całego serca. Polecam nierobom z mocnym charakterem. Wystarczy, że przychodzisz do pracy i masz wielką gębę to będziesz pracował. Jeśli nie- jesteś stracony. Nie liczą się umiejętności. Liczy się obecność w zeszycie. Nic więcej. Możesz nawet chlać w pracy, to nie jest ważne. Ważne żebyś był. Duchowo, fizycznie, ale niekoniecznie musisz coś robić.

@ChybaWiecieKto

No to jak tak to opisujesz, to nie brzmi zbyt zachęcająco. Czyli osoby, które dużo mówią mają najwięcej szans by zyskać jakieś tam korzyści tak? A co z pozostałymi, którzy sie starają ?

@Magdalena

Jeszcze dołożą im roboty, bo ktoś za nieroba musi zrobić.

MarijaMagdalena

Dlatego trzeba być życzliwym inaczej i takich leni załatwiać w niekonwencjonalny sposób. Pamiętajcie jak ktoś czegoś nie zrobi to na was spadnie ten ciężar. Trzeba być sprytnym.

Wk

Do wiadomości związków zawodowych - inflacja w marcu 11%

@Wk

Kwiecień 15% Maj 20% i tak dalej. Zaczynamy zdychać jak cała europa. Po uj zapi.ta.lać jak w lipcu wszystko epnie?

?
@Wk

Niestety pomyliłaś/eś się. Dzięki wspólnemu wysiłkowi związków zawodowych i zarządu inflacja w naszym zakładzie wynosi zaledwie 6%. Reszta kraju może tylko pozazdrościć.

Polak
@?

Dzięki ruskim sprzedawczykom co sprzedali ISKRE to teraz jest nieciekawie. Macie nsk z kjaponi. Japonia do dziś nie zakończyła wojny z ruskimi do dziś i nie podpisała rozejmu o pokój do dziś. Resztę sobie poczytajcie w necie bo nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie.

@?

5 macie więcej nie da czyli 1zł do godziny.

@69

Ja to bym wam odebrał 10 zł do godziny lenie.

Robur
@Prezes

Gdzie te lenie panie prezesie?

Jung
@Wk

Jakich związków? Wcześniej jak wszystkim ludziom nie pasował coś to wszyscy wychodzili na zewnątrz i tyle. Dziś wszyscy jajcami dzownią z strachu dygusy. Jak wszyscy nie staną razem to nic z tego nie będzie. Jesteście słabi w nsk. Jesteście obłudni. Jesteście (usunięte przez administratora) wstyd. Gdzie są związki!!!!!!!

Nie ma nic
@Wk

.W tej firmie NSK nie ma nic. Zadnych związków nic kompletnie. O czym wy muślici? Dno dna. Pracujecie za grosze. A NSK ma miliard zysku.

robol
@Nie ma nic

myvto jestesmy tylko tania sila robocza. nsk korzysta z faktu ze swietkorzyskie to dziura. daje minimum kasy jakie musi. "managery" maja rozsadna kase bobto zeby moeli motywachec do cisniecia roboli.. tylew w temacie

Xx

Ile ma być podwyżki. Ktoś wie coś?

XYZ

20 groszy do stawki

Zero. Weź kredyt.

Krzysztofa50
@Xx

Nie tylko pjeniondz się liczy w życiu. Ja swego czasu natrafiłam na intratna robutke u jednego z wyżej postawionych osobników w tej firmie. To były wspaniałe chwile, mogłabym robić to za darmo, ale skoro i mogłam zarobić to lepiej brać jak dają niż żyć na swoim poziomie. Pozdrawiam Cie jeżeli to czytasz.

nick
@Krzysztofa50

intratna robotka.. haha jak to brzmi.. to co mu dokladnie robilas?

@Xx

Jak nie maią na podwyżky i nie opłaca się prowadzić firmy to niech ją zamkną to rozsądna propozycja. Jakby się nie opłacało to firma już dawno nie działała. Małe spulki generują duże zyski i dają solidnie zarobic pracowniką a tutak akcyjna śmiech. Wązkim gardłem tej firny jest nepotyzn

@Ptak patrzący z gałęzi

nepotyzm rozszezony haha.. o znajomkow ktorych tez trzeba przyjac do pracy i godnie oplacic.. rzygac mi sie chce jak patrze na to co sie dzieje w tej firmie.. trzeba by ta kadre managerska przetrzepac.. moze by sie znalazlo kilku solidnych ludzi reszta karierowiczow do wymiany bo dla nich sie liczy tylko kolejny wplyw na konto a zwykli pracownicy to motloch

J23

Tak kolego czy koleżanko to najwyższy czas zmienic pracę bo tak było i będzie

@J23

a czemu wszyscy maja sie zwalniac. moze ktos by w koncu porzadek zrobil z tymi ukladami.. ciagle tylko szkolenia z etyki firmy a kadra managerska jej nie przestrzega

@Abcd

Kto czytał (usunięte przez administratora) zwierzęcy to wie o co chodzi w firmie NSK.

@Xx

Związki jak zwykle bezradne. Za wszystkie koszty mające wpływ na wyprodukowanie łożysk w ostatecznym rozrachunku zapłaci klient. Jeśli firma ma problem ze sprzedażą to niech zatrudni dobrych inżynierów sprzedaży. Kto bierze pieniądze za puste szkolenia które podpisują pracownicy jako odbyte. Brak rozwoju ludzi co przekłada się na rozwój firmy spowodowane jest zatrudnianiem pociotków którzy nic nie wnoszą do firmy bo najczęściej nie mają wiedzy na to aby coś zmienić, ulepszyć a nawet gdyby ktoś coś mądrego doradził to trzeba umieć napisać odpowiednie pisma a to czasem bywa bardzo kłopotliwe dla osób które dostają stanowisko z pod lady. Dobre stanowisko, pieniądze klapki na oczy albo daszek od czapki i aby do emerytury.

Pablo

Masz racje Anka.

@Pablo

Mam propozycje dla osób które pracują na produkcji i anonimowo mogą się tutaj wypowiedzieć na temat produkcji tego jak są trakto wane przez przełożonych, jakie warunki panują, płaca, koles iostwo i powią zania, w jakim celu są wykor zystywane kamery, rodo i tak dalej. Może to sprawi ze zwierzaki (usunięte przez administratora) owe pójdą po rozum do głowy. Może ktoś z zewnątrz się dowie i zareaguje. Ktoś musi kiedyś przerwać ten łańcuch od czego mamy gazetę, pip, może do księgowości ktoś wpadnie na kawe jakieś podpisy coś ktoś wie? Zwier zaki mają więcej do powiedzenia niż prez e s.

kkkk
@Ptak patrzący z gałęzi

a ty myslisz ze w biurach jest lepiej???

@kkkk

W mojej wypowiedzi nie padło słowo biuro. Słowa odnoszą się do pewnej grupy osób które są odpowiedzialne i świadomie działają w interesach swoich i bliskich łamiąc pra w o i niszcząc ludzi uważając się za równiejszych

kkk
@kkkk

o to mi chodzi ze nie tylko na produkcji dzieje sie zle, w biurach to samo. co niektorzy szefowie(nie mowie ze wszyscy) wycisneli by cie jak cytryne dla swoich potrzeb a potem wyrzucili do kosza bo juz jestes bezuzyteczny... Rzygac sie chce bo Kielce to dziura i nie ma dobrego rynku pracy. Gdyby byl u nas tez trzeba by bylo zadbac o przecietnego pracownika a nie tylko pchac kase w kadre managerska.

Polak
@Ptak patrzący z gałęzi

Sama robisz za 4 osoby. Skończ ten (usunięte przez administratora)

Krzysztofa50
@nick

To co trzeba, nie będę wdawać się w szczególiki. Ważne że oboje byliśmy zadowoleni, ja poznawałam managerów, jadałam w wykwintnych restauracjach, wycieczki, wspólne wyjścia, prezenty. Jest co wspominać.

nick
@Krzysztofa50

czyli bylas na etacie pani do towarzystwa..

W
@nick

Pani lekkich obyczajów, ale ważne, że jest co wspominać. Pogratulować samopoczucia i samozadowolenia

@W

nooo hihi.. grunt to byc bezkrytycznym i zadowolonym z siebie

Muran
@Lala

Kiedy urlop

Robert
@Muran

To sam tego nie ustalasz? Czemu tu pytasz?

@Robert

ma problemy z ogarniecuem sie haha

Zgred

Witam. My wszyscy pracujący w NSK zaszczepieni przeciwko kowid nie chcemy pracować z osobami niezaszczepionymi. Mamy takie prawo. Dbamy o swoje zdrowie. Ci co nie chcą się szczepić to dowidzenia.

@Zgred

Fajnie, że bedziemy mieć prawo w sądzie odwołać się od tych co się nie szczepią jak zachorujemy. Sprawa cywilna. Tylko de.. bile sie nie szczepią. Pipsone tefałeny.

Taki
@Zgred

To skoro jesteś zasadzepiony/ona to nie masz się czego bać

Zaszczepiona
@Taki

Ja się choroby nie boje ale nie mam ochoty (usunięte przez administratora) alać za tych co się nie zaszczepili i będą mieć kwarantanne..

@Zgred

A my osoby niezaszczepione pracujące w NSK nie chcemy pracować z osobami zaszczepionymi nie wiadomo czym. dosyć że nie chroni was przed zarażeniem i możecie zarażać to jeszcze możecie przejść to łagodnie i o tym nie wiedzieć i chodzić zarażać dalej

nie dla szczypawek

Ot i prawdę powiedział.

Kkkkk

Ciemnota przez ciebie przemawia... Nie szczep się, nie szczep dzieci, nie lecz się, nie bierz antybiotyków..

@Trol

No i sam się zaplatales ciemny człowieku w tym co piszesz... Jeśli jak piszesz szczepionka nie chroni to jakim cudem osoby zaszczepione będą przechodzić covid łagodnie i przez to zraża tych nie zaszczepionych biedaków??? Zanim napiszesz takie brednie to pomysl

Jarek
@Zgred

Wez leki czlowieku, nie wiem czy pomoga bo tylko modlitwa na takie przypadki zostala. Szczep sie nawet olejem sloneczniowym czy ktoryms z hartowni. Jak pchasz w siebie cos co nie wiadomo jaka ma interakcje z innymi lekami i chrobamiv(sciagnij ulotke ze strony dowolnego producenta preparatu) i nawet CEO Pfeziera sie tym nie szczepi bo mowi ze faza kliniczna bedzie skonczona w 2025 to co swiadczy o Tobie jako pracowniku ktory jest bezmyslny? Czy nadajesz sie do pracy w NSK jako osoba ktora nie dba o wlasne zdrowie klujac sie byle czym? Zdrowia psychicznego zycze bo fizyczne chyba juz nadwyrezone. AVE myslacym pracownikom.

@Kkkkk

Naucz się czytać ze zrozumieniem to pogadamy....nie chroni przed zarażeniem tam pisze a czy naprawdę działa zobaczymy za kilka lat jak się skończą badania nad nią bo jak na razie szczepionki są dopuszczone warunkowo i nie mogą być przymusowe bo są zapisane jako eksperyment medyczny więc jak ktoś chce się szczepić i być królikiem to jego sprawa i niech nie przypierdziela się do tych co nie chcą się szczepic. Ja osobiście nie chorowałem w ogóle od dwóch lat chodzę bez maseczki i normalnie funkcjonuje więc po co mam się szczepić nie wiadomo czym?

@Trol

Strach przed czyms nowym przemawia przez ciebie. Ale sooko nie szczep sie Nie zachorowakes, udalo ci sie. Cwani sa ci ktorych to bezpostednio nie dotknelo. Jesli umarl ny ci jakis znajomy albo ktos z rodziny na covid spiewal bys inaczej. Teraz mnosteo osob jest juz zaszczepionych i dzieki nim takie ciemniaki jak ty moga spokojnie zyc bo wirus juz sie nie bedzie tak swobodnie przenosil

Kkkkk

Nie rozumiem dlaczego mialo by tak byc. A z tymi ststustykami to co sie cos pomirszalo. Najpierw sprawdz potem pisz.

@Kkkkk

Sprawdziłem, czytałem i jestem na bieżąco ale jak się idzie do pracy i potem się wraca tylko do domu i wali piwo oglądając tylko telewizję i narzeka jak mi to źle i nie dobrze zamiast cos poczytać albo się dokształcić to właśnie potem wychodzi. Przeczytałeś chociaż ulotkę dołączona do szczepionki która dostałeś....? Wątpię. Więc przestań się wypowiadać na tematy na które nie masz pojęcia i bądź dalej władca pierścieni i nie rozum dalej jak zostałes niewolnikiem za miskę ryżu ,,bo tak mówili w telewizji i większość tak zrobiła to ja też,, życzę szczęścia i zdrowia i koniec tematu bo szkoda czasu

@Trol

W punkt ! Pogadamy za 3/4 lata z tymi zaszczepionymi jak będzie jeszcze z kim ! Zdrowa życzę

@Trol

Mam jedno okreslenie w twoim kierunku : Ciemnogród.. That's all!

@123

Ja to z pewnoscia pofadam a tu noe koniecznie.. Jak cie covid dopadnie i zechniesz pod respiratorem

Kghjjgg
@Zgred

Zawszę można się zwolnić ????

@Zgred

Jak ci baranie nie pasuje to dowidzenia przyjmowałeś się do pracy to wiesz gdzie kadry... (usunięte przez administratora) Pewnie zaszczepiłeś się jakimś (usunięte przez administratora) co producent nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne. Pewnie stary z ciebie pracownik bo tylko stare wieża w Pisd. Stare a głupie. Daj pracować innym niezależnym osobom co nie chcą się szczepić i mniej nienawiści czlowieku

Edek

Wie ktoś coś na temat , że AAS miał obiecane 100% dodatku za prace w czasie postoju nsk. A nie dostanie nic? Zero. Nul.?

Desp
@Edek

Co ty pidzesz? Przecierz było obiecane w sierpniu jak NSK stoi a z AAS bedą robotę odwalać to dostaną tak samo jaj w NSK dodatek 100%. Do godziny. Czyli to jest prawda to oszukali nas z AAS? Bo ja chciałem za ten dodatek czynsz zapĺacić. Czyli nici z tego?

@Desp

Prawda to? Bo jak tak .....

Alex

No to po co obiecywali?

Pp

Po co aas obiecali dodatek 100% jak go nie dostaną?

Taki se
@Alex

90% pracownikow to wieśniaki, którzy mają inne dochody. Pracownik z Kielc ma opłaty w granicach 1000 zł miesięcznie. Zostaje mu 1500 na zycie jedzenie ubranie rozrywkę. A niech dojdzie jakiś kredyt do tego, to jest totalna masakra. Dobrze, że ludzie się zwalniają z tej nsk. A nowi po paru miesiącach uciekają. AMEN.

XD
@Pp

Aas nie obiecywał tego, poszła plotka i się rozeszło. Od początku było mówione, ze zlecenie pracuje na normalnej stawce. Jak kogoś nie było to nie dostał pieniędzy, chyba oczywiste

Elo
@Taki se

Cała prawda w skrócie. Młodzi mają gdzieś i uciekają jak widzą ten (usunięte przez administratora) bo po kilku latach w tym (usunięte przez administratora) dostajesz na rękę tyle gdzie indziej dają na start. Ci co pracują tam kilkanaście lat mają jakieś zobowiązania i się przyzwyczaili można z nimi robić wszystko,,bo już szkoda.sie zwolnić,, prędzej czy pozniej to upadnie albo wreszcie ktoś to mądry przejmie i zacznie być normalnie...bo jak na razie to wszystko po znajomości albo podlizywanie. Czy ktoś może odniósł takie wrażenie że Co co cos robią są karceni a Ci co udają że coś robia są wychwalanie?

Klamka
@XD

Ja mówiłem, że wszyscy dostaną. No ale nie dostali. I co mi zrobicie?

Zniesmaczony...
@Elo

Ja mam szefa ktory nie toleruje odmiennego zdania. Bardzo czesto bredzi ale jesli ktos jest cwany i tym brednia przytakuje i wlazi mu w (usunięte przez administratora) jest przez niego lubiany i wyrozniany. Bron boze udowodnic mu ze nie ma racji, ze podjal zla decyzje, zgnoi moment.

XD
@Klamka

A co mamy zrobić ? Haha

@Zgred

A niezaszczepieni mieli prawo się nie szczepić. I tężnie chcą może pracować z zaszczepiony i. Bo czym Wy zaszczepieni różnicie się od niezaszczepionych? Tak samo przenosicie (usunięte przez administratora) jak niezaszczepieni więc o co chodzi?

@Zgred

Od nowego roku 2022 stawka 19.70. Od roku 2023 stawka najniza 25.00 . Ustawowo przez Polske. Czyli wszyscy co pracowali 30 lat beda wrescie mieć stawke 25 zł na godzine. Czyli najnizszą krajowa. Hahaha.

Kaczyński
@Zgred

Jestescie osobami. Ktore ta firme rozwala.

Czarnów
@Zgred

Święta prawda. Odzdzielić zaszczepionych od kowidowców. Won.

Czarnów
@Zgred

I masz rację! Bo te osoby co sie nie szczepìły to wek z pracy Niestety w grudniu 2021 nie bedzie kto miał pracować bo Edek wszystkich wymusił żeby sie nie szczepili.

@Zgred

Tak. Simber i hajduk ponizaja ludzi. Wszystko jest na kamerach.

Pisius
@Zgred

Przeciez ryjesz z maska w pracy. Okulary bez cechy. Czapka na łbie. Czopki w w uszach. Ch. Uha wiesz. Za.pitalaj. i nie jęcz dzuadu nsk.

Georg
@Zgred

My niezaszczepieni też mamy pracować tu gdzie pracujemy. A zaszczepieni czyli zmodyfikowani są naiwniakami i osobnikami z uszkodzonym mózgiem. Kto ci szczepie daje gwarancję, że nie spotka ta choroba. Ty się lecz u psychiatry na kowidianizm a będziesz normalny.

C.i.p.a
@Zgred

Czytajcie z ówagą. Inflacja 10 procent miesięcznie. Dostanievie w czerwcu 1 zł. Gratuluję. Jesteście wszyscy traktowani jak potencjalni (usunięte przez administratora) Kamery i bramka przy wyjściu. Pasuje wam? Nabraliście kredytów to teraz przez 20 lat spłacajcie i pracójcie za 3 osoby. Jesteście jełopami w japońskiej firmie. Pracójecie w przerwy nie wiadomo po co. Za 100 zł premi? Pracownicy i pracownice - zastanowcie się nad swoim postempowaniem, z którego nic nie ma. Majster za waszą ciężką pracę dostanie kase kwartalną i roczną. Zwolnijcie tempo i tak wam nic nie zrobią bo są kamery.

@Zaszczepiona

Po to sie nie szczepia zeby na L-4 odpoczać od tego (usunięte przez administratora) NSK.

Klob
@Zgred

A może zlikwidować szatnie pe.d.ałów majstrów na w15.!!! Dlaczego gacie zmieniają oddzielnie? A Szew produkcji Marcin J.u.n.g przebiera się razem z zwykłymi pracownikami??? A majstry w-15 śpią na trEciej zmianue w tej swohej wypierdziawce??, Powinno to być zlikwidowane. Zrobili sobie miejsce spotkań do hlania

@Zgred

Dziś, początek miesiąca Maj i już pot po (usunięte przez administratora) spływa. Jak zwykle w NSK Kielce nie ma klymatyzacji. Za dwa tygodnie zaczną się omdlenia kobiet i zgony mężczyzn. Propnuję rozdać po butelce wody dla pracowników NSK. Mądrzy biorą wolne, a niestety inni muszą pracować za tych co nie ma za darmo. Brakuje ludzi do pracy. Tragedia. Mądrzy odcodzą. Zostają ci co mają kredyty i wtedy się wykańczają na zdrowiu. Dno.

Studentka

Dzień dobry, jak wygląda praca w dziale księgowości? Nadgodziny płatne/ niepłatne? Widzę, ze jest oferta na specjalistę księgowego. Na jakie wynagrodzenie brutto można liczyć ma tym stanowisku? Pozdrawiam

Lol
@Studentka

Jeżeli ktoś aspiruje na stanowisko specjalisty księgowego i zadaje tak głupie pytanie jak to, czy nadgodziny są płatne, czy niepłatne to nie wróżę wynagrodzenia ani brutto, ani zasadniczego, ani nawet samej umowy o pracę z nsk.

qazer
@Studentka

Witam, proponuję czekac na odzew z NSK , przyjsc na rozmowe i na niej wszystkiego sie dowiedzec , gdyz tutaj - jak ponizej zro konkretow. P.S "Dzwon ktory najglosniej bije jest w srodku pusty"

qazer
@Lol

"Dzwon ktory najglosniej bije jest w srodku pusty"

Jan
@Lol

zgadzam się z opinią

Nn
@Studentka

Wygląda przez okno. Tyle.

Tokarska WW13

Czy ktoś zainteresuje się w końcu nastawiaczem automatów wielowrzecionowych z brygady A. Przez niego jest wiele konfliktów wśród pracowników. Nowi się szybko zwalniają a starzy są wywalani do innych brygad. No ale jak się z kierownikiem grało w piłkę to nawet na nocki się nie chodzi a wszystkie wybryki są tuszowane

Mentos

Hej,proszę powiecie mi jak wyglada praca na tokarce ,czy bardzo ciężko, (dla kobiety bez doświadczenia)z góry dziękuję.

@Mentos

Ty chyba soboe zarty stroisz Jedna z najcoezszuch obrobek. Tak sami faceci pracuja. Babki to na montaz do pracy alno dp sortowan

Goguś
@Mentos

Szczerze tragedia.banda idiotów bez pojęcia o pracy. Kierownik w-15 gówniarz lata po montarzy . Gó.no wie. Ludzie mqją idi,otę gdzieś. Inflacja w haj w gore. (usunięte przez administratora) za pare tysięcy gnębi ludzi a ludzie sie śmielją. Z id...ory. Tragedia totalna. Prezes zmien kierownika w-15 bo nie daje rady.

W-15

Popieram.

Nie polecam.

magda
@W-15

Bo (usunięte przez administratora) sprzyja debilowi . Ale mali ludzie tak już mają .

@Mentos

Nie pracuje się na tokarce tylko przy tokarce. Jest wiele postów typu jak na się pracuje. Pisze je ta sama osoba. Tak myślę.

Wszystkim to nie,uspokój się mistrzu

Gucio
@123

Przy tokarce to możesz (usunięte przez administratora) zrobić, a na tokarce się pracuje.

...
@Mentos

Na te tokarki to możesz tylko nasrac nic więcej tak wygląda wlasnie praca na nich ...

Yoy

Witam! Na jakie wynagrodzenie możne liczyc u Was w firmie operator wózka widłowego? Pytam z ciekawości tylko proszę o konkretne odpowiedzi bez szaleństw czy jest to najniższa czy coś więcej i ile? . Pozdrawiam i życzę miłej pracy i jeszcze lepszej płacy

do nowa ja

Buntowniczka, jeśli tak dobrze przewidujesz przyszłość, mogę prosić numery na najbliższe losowanie toto lotka ?

Blablabla

Obecna pani dyrektorowa dobrze sie ustswila :-). Niedlugo zostanie prezesowa. Jej kariera sie rozwija ;-)

Rodzina

Zapal sobie w lazience trawy i nie buntuj się :))

jjjj

Wolny kraj trzeba sobie radzić;]

Aplikant

Dzień dobry, pojawiła się oferta do pracy w działu księgowości. Ktoś, coś?

@Aplikant

No to skladaj cv jak cie interesuje. Co za problem?

@Aplikant

tu się nigdy nie doliczą , co roku wyparowuje kilkadziesiąt ton , śliska fucha

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 23 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.