Opinie o Draxton Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Draxton Wrocław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Draxton Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Draxton Wrocław w Wrocław

Patrycia

Firma EBCC na swojej stronie w zakładce aktualne oferty pracy zamieściła ogłoszenia na stanowiska: kontroler na wydziale odlewni, odlewnik na wydziale odlewni, operator linii odlewniczej, automatyk w dziale utrzymania ruchu. Oferuje trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie, dostęp do szkoleń zawodowych i rozwojowych. Szuka też sierot do pracy do biura którzy nie znają się na R.O.D.O i są niewykwalifikowani poprzez szkolenia interpersonalne wraz z zarządem EBCC sp.Z.O.O.

kołodzij

co tam sie u was dzieje ?

Oki

Az tak źle?

KP
@Oki

zero zasad, zero szacunku, poziom poza kategorią

Olo

Każdy to wie

nie

nie polecam firmy

Już HR robole szykuje wypowiedzenia.(usunięte przez administratora)

Mick

W tym zakładzie nikt się nie postawi bo wszyscy się boją zwolnień... Nie ma zamówień, pracownicy nie mają co robić a 8 godzin muszą odbębnic... wszyscy z górnej półki patrzą każdemu na ręce...chory zakład.... pozbywają się pracowników którzy mają pojęcie o produkcji i detalach a zostawiają nierobów swoje rodziny i znajomych z imprez

Rick James

Hej, nie trzeba robić żadnego dramatu. Wystarczy się samemu zwolnić i iść gdzie indziej. Chociażby na barmana - świeże powietrze, uśmiechy, spokój, interakcja z miłymi ludźmi.

GW panther

Fryzjer mistrzem odlewni. Takie rzeczy tylko w ebcc buhaha

Partycja

(usunięte przez administratora) moderator forum napisała: "Żadne opinie nie są usuwane, chyba, że są niezgodne z zasadami kulturalnej wypowiedzi." Jest to nieprawda. Kto tu bywa ten wie, ile rzeczowych, kulturalnych opinii, ile konkretnych prawd o tym "zakładzie" zostało usuniętych. Wystarczyło delikatnie zasugerować, że w tym "zakładzie" dzieje się coś niezgodnego z prawem i ... Fiu! Wypowiedź była usuwana. Tak wygląda rzeczywistość.

Patrycja

@Partycja, swoją wypowiedzią łamiesz regulamin forum. Pamiętaj, że na forum www.gowork.pl nie można nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Żadne opinie nie są usuwane, chyba, że są niezgodne z zasadami kulturalnej wypowiedzi.

Partycja
@Patrycja

(usunięte przez administratora), moderator forum napisała: "Żadne opinie nie są usuwane, chyba, że są niezgodne z zasadami kulturalnej wypowiedzi." Jest to nieprawda. Kto tu bywa ten wie, ile rzeczowych, kulturalnych opinii, ile konkretnych prawd o tym "zakładzie" zostało usuniętych. Wystarczyło delikatnie zasugerować, że w tym "zakładzie" dzieje się coś niezgodnego z prawem i ... Fiu! Wypowiedź była usuwana. Tak wygląda rzeczywistość.

Operator MO

Ten zakład jest już na wykończeniu, doprowadzili do tego słynni byli mistrzowie oraz zwłaszcza (obecni koordynatorzy) przez brak swojej wiedzy i amatorką.Liderzy (usunięte przez administratora) potrafią tylko pisać notatki jak pracownik odmówi pracy na 2-óch stanowiskach(operator/odlewnik)wciskanie swoich żon,dzieci do biura,laboratorium... itp,itd.po znajomości.Zarobki lekko powyżej minimalnej krajowej i to w trudniejszych warunkach(odlewnia).40 kamer na jednej hali czy aby przypadkiem ktoś sobie nie usiadł na chwilę i nawet w bufecie jest jedna kamera. Piszę tę opinię jako pracownik z 9 letnim stażem w tej firmie(pewnie zapytacie czemu tak długo ?) zasiedziałem się a i tak zostało mi 2 lata do emerytury więc jakoś doczekam. Aby opinia była zgodna z regulaminem i nie została usunięta,napiszę jeszcze, że nie polecam tego zakładu ze względu na atmosferę, niskie zarobki (usunięte przez administratora)w (tutaj pracownik fizyczny jest zerem).

Mick
@Operator MO

Też pracuje w tej firmie .... jesteśmy zerem na każdym stanowisku pracy wykorzystywani i nic nie mamy do powiedzenia... są układy i układanki nie masz pleców to lecisz na inne stanowisko... brak słów na ten brudny śmierdzący zakład .A (usunięte przez administratora)życzę trzymać się krzesła bo kiedyś też z niego spadniecie ... powodzenia

Patrycja

Firma EBCC na swojej stronie w zakładce aktualne oferty pracy zamieściła ogłoszenia na stanowiska: kontroler na wydziale odlewni, odlewnik na wydziale odlewni, operator linii odlewniczej, automatyk w dziale utrzymania ruchu. Oferuje trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie, dostęp do szkoleń zawodowych i rozwojowych. Firma poszukuje także studentów czwartego i piątego roku w celu nawiązania długotrwałej współpracy. Jeśli jesteście zainteresowani pracą i będziecie aplikować, napiszcie na forum jak przebiegła rozmowa o pracę.

Dick

@Rick James, Ta Patrycja to moderator forum, osoba niezwiązana z firmą.

Tommy

Witam,szukam kontaktu z ludzmi ktorzy pracowali od 2003 roku w EBCC lub pracuja od tej daty do tej pory...pozdro

Babcia

@Wysyłka

Ja w 2009 jak sie zwalnialem mialem 2650 brutto jako lider

Babcia
@Wysyłka

Ile???jak ja sie zwalnialem w 2009 roku na stanowisku lidera mialem 2650 plus dodatki zmianowe

Patrycja

@Minionek, wypowiadasz się w tym wątku, więc jesteś pracownikiem firmy. Może mógłbyś napisać więcej szczegółów na temat zatrudnienia. Czy są obecnie przyjęcia do firmy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czy atmosfera w pracy Ci odpowiada i masz dobre relacje ze współpracownikami? Mógłbyś dodać jakiego rodzaju umowy są podpisywane przez pracodawcę? Zlecenie, czy na czas określony? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy. Przypominam również wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - i proszę wszystkich o skupienie się na opisywaniu warunków pracy. Forum gowork.pl to nie miejsce na omawianie zachowania poszczególnych osób, szczególnie ze wskazywaniem danych umożliwiających ich łatwe zidentyfikowanie. Szanujcie, proszę, cudzą prywatność.

Minionek

Z tego co wiem to prywatnym telefonem nie można robić zdjęć na terenie zakładu a tym bardziej pracownikom,od tego są kamery przemyslowe.... I to dotyczy się również liderów nie jesteście Panami Zakładu

Patrycja

@Patrycjusz, fajnie, że wyraziłeś swoją opinię na temat pracy w firmie EBCC. Czy mógłbyś jednak bardziej sprecyzować, kwestię, które podałeś w swoim wpisie? Co rozumiesz przez stwierdzenie, że jest coraz mniej "normalnych ludzi"? Wypowiedz się na temat atmosfery w tej pracy. @Srygrys, bardzo proszę o wyrażanie swoich opinii oraz odpowiedzi do innych użytkowników z należytym szacunkiem oraz zgodnie z panującym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin @Obywatel, możesz nam coś więcej przybliżyć na temat pracy w firmie EBCC Sp. z o.o.? Jesteś obecnym pracownikiem w tym zakładzie? Co powiesz o atmosferze jaka tam panuje pomiędzy pracownikami?

Patrycja

@kontrolerka-gradowaczka Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie, niemniej jednak, mogłabyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników EBCC?

Patrycja

@Sernik a możesz coś więcej napisać? Jakie stanowisko polecasz w EBCC Sp. z o.o.? W lipcu pojawiły się nowe oferty pracy - warto aplikować?

Sernik
@Patrycja

Napewno na uratowanie ewentualnie na wysyłke musisz spróbować bo nie wszyscy chcą tu pracować w takim klimacie jak również za tak niską stawkę a swoje limity musisz zrobić

Olewnik
@Patrycja

NIE . NIE WARTO. NIE W TYM (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Draxton Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Draxton Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Draxton Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Draxton Wrocław?

Kandydaci do pracy w Draxton Wrocław napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Draxton Wrocław