Opinie o Draxton Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Draxton Wrocław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Draxton Wrocław o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Draxton Wrocław w Wrocław

Kopernik

Do wszystkich pracowników którzy chcą się zwolnić i przejść do Ergo Magnetik tam kokosów nie ma taka sama praca jak i tutaj brutto 15 zł za godz brak bonów chyba byli pracownicy porwali się z motyką na księżyc jak twierdzą że będą mieć 4700 na miesiąc hehe tam przechodzą tylko Ci którzy tak naprawdę nic nie robią a myślą ze zarobią

Kozanów - Nightmen
@Kopernik

Prawie wszędzie jest lepiej niż w ebcc. Pracowałem tu i tam i ówdzie i wiem. Omijajcie ten (usunięte przez administratora) ludzie.

Jakim przedsiębiorstwo EBCC Sp. z o.o. jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

tygrys

Normalnym. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Ebececownik

marnym, słabym.

Komisarz Hammilton & Randall

Ostrzegam przed tą "firmą" wszystkich, którzy chcieliby tam pracować. Marne zarobki przy trudnych warunkach pracy jak to na odlewni aluminium. Duża presja czasu, oraz atmosfera panująca w pracy (usunięte przez administratora) Duże wymagania szefostwa, nie adekwatne do zarobków. Podziękował.

Feliks

Szkoda, że niektórzy traktują ten portal jak magiel!!!

szukam

Jakie widełki stawki na start dla doświadczonego operatora? Jakie maszyny macie?

Produkcja

Nie pracujesz to się nie odzywaj na ten temat

Firma jak każda inna.

Przyszły pracownik

Seba R -staram się tam o pracę możesz napisać co kontkretnie jest chore w tej firmie? Co tam jest takiego strasznego? Bo nie wiem w takim razie czy iść na rozmowę? No chyba są jakieś pozytywy tej firmy skoro ciągle tam pracujecie?

starypracownik
@Przyszły pracownik

PRZYSZŁY PRACOWNIK firma jakich wiele ,niczym szczególnym nie wyróżnia sie spośród zakładów produkujących komponenty do samochodów.System pracy 3 zmianowy czterobrygadowy jest na początku trochę uciążliwy,ale i do tego można się przyzwyczaić.Warunki pracy do lekkich nie należą,Rzetelnie i sumiennie wykonujesz swoje obowiązki ,nie masz problemów.Pensja na czas,niewątpliwy atut.Decyzja należy do ciebie.

Żaneta

A ja uważam, że to dobra firma, która oferuje przede wszystkim stabilne zatrudnienie i płacą tak jak u innych. Jest tylko jedo ale trzeba uczciwie pracować, robić swoje i z niczym nie ma problemu. Ktoś tu wypisuje jakieś bzdury o ludziach, którzy nie pracują tutaj od wielu lat i myślę, że nie ma żadnego pijęcia o aktualnej sytuacji. Masz chyba jakiś uraz? Szkoda nerwów na Żanety i innych, gdyż ich tutaj nie ma od lat. Zamiast marnować czas na jakieś wpisy odpocznij sobie od tej Żanety:)

J. C.

>>> PRAWDY NIE DA SIĘ WYKASOWAĆ

S.O.

Ty ej, zluzuj skórę. Na temat pisz, a nie pierdy sadzisz.

S.O.

Prawda jest taka: Jaka firma - taki poziom języka. Ryba psuje się od głowy. Proste. Nie komplikuj.

Patrycja

@S.O. - jestem moderatorem serwisu GoWork.pl - dbam, aby na serwisie pojawiały się merytoryczne i rzetelne informacje dotyczące pracodawcy - stąd moje pytania dotyczące warunków zatrudnienia w EBCC. Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

@Patrycja

No cóż, powiem szczerze: jaka firma - takie opinie.

NAZDROWIE

Coś ostatnio kiepsko wyszła akcja JABŁKO DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA .Jedni brali ile wlazło do torby,dla innych zostały puste skrzynki.Brawo liderzy :)))

kołodzij

dobrze powiedziane haha po męsku

Patrycja

@mała - czy masz jakieś konkretne podstawy, aby wnioskować o przyszłości firmy na rynku? Czy pracowałaś w EBCC Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć o tej firmie jako o pracodawcy? Twoje doświadczenie może być przydatne dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w tej firmie.

Obserwator

Ciekawe kto za chwilę zostanie w tej firmie? Czym jest zaślepiona kadra kierownicza? Czym się kieruje w podejmowaniu swoich decyzji? Napiszcie co was najbardziej demotywuje? Podzielcie się swoimi opiniami.

Sernik

Ja również jestem kilkuletnim pracownikiem tej firmy i jest coraz gorzej...oszczędności na wszystkim,marna podwyżka a mówiąc już o tym jak przychodzi nowy pracowni na to samo stanowisko ze stawką 400 -u zł większą to aż człowieka skręca.... dokładanie pracy, za marną wypłatę,chyba tez poszukam lepiej platnej pracy czas na wypowiedzenie ....

Rafał

Chociaz napisz gdzie moglbym zegarek wykupic lombard aukcje internetowe?

Rafał

Witam zostawilem zegarek pod prysznicem widnieje na nim grawerka ty sie nie wzbogacisz a ja mam do niego sentyment jak bys mogl uczciwy znalazco zostawic zegarek na bramie bylbym dozgonnie wdzieczny i wzamian zostawie nagrode ktora przekaze tobie ochroniarz chyba ze wolisz oficjalnie to napisz na maila palmawro@o2.pl pozdrawiam

Hehehehe...

Radosnych, spokojnych i pełnych wrażeń Świąt Wam życzę!

Zostaw merytoryczną opinię o Draxton Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Draxton Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Draxton Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Draxton Wrocław?

Kandydaci do pracy w Draxton Wrocław napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Draxton Wrocław