Opinie o Delphia Yachts w Olecko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphia Yachts. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delphia Yachts o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphia Yachts w Olecko

Kox

Witam chciałbym się podzielić sytcjia z dnia dzisiejszego gdzie pilot z delfi ten co uczestniczy w transporcie jechał przez plac wolności z telefonem w ręku rozmawiał nie zatrzymał się na pasach gdzie ja byłem już w połowie prawie prawie mnie potrąci więc fajnie tam macie

...
@Kox

Delphia nie ma własnego transportu więc nie pisz głupot. Wszystkie transportu realizują firmy zewnętrzne.

Prezes
@...

Bajki opowiadasz oprócz MBK i Trans Yacht firma Delphia posiada wlasną flotę. szerokogabarytową, ciężarówki do przewozu komponentów i busy, małych do 3.5 t samochodów osobowych nie liczę. Tak było przed i po wejściu w skład Bennetou Group. A to że jeżdżą tam jak jeżdżą to zawdzięczamy lalce z medycyny pracy nazwiskiem Szeremeta Barbara - bo to ona dopuszcza niepełnosprytnych do jazdy i szczerze żadnemu z nich nie dałbym nawet hulajnogi do prowadzenia. Wnerwiony klient porysowanego kadłuba.

Laminuje, poprawiam na montażu, sklejam formy, maluje topkot, dbam o to żeby utwardzacza było, żywic, maty, wyłączam powietrze z podajnika z żywicy. Brygadzista ma wywalone i mam 23 na godzine gdzie nowy przyjedzie niedoświadczony ma 22 a ja 3 lata doświadczenia w laminatach też i gdzie logika w tym ????‍♂️ doceńcie ludzi bo stracicie mino Delph...

Jj

I co z tego ?

Jolo

Tak naprawdę robiłeś to co do Ciebie należało. Nie dostaje się pieniędzy za to, że jest się tylko w pracy

Łucja
@Jolo

A co z tymi co nic nie robią? Upiekło im się czy nadal tu są?

Xkjeekw

Ile czeka się na rozmowę po zaniesieniu CV?

Kandydjqkwjne

Jak aplikować do pracy do delfi

Łucja
@Kandydjqkwjne

Może po prostu wyślij lub zanieś im CV? :) A jakie stanowisko Cię interesuje?

Laminator

Ogolnie, kierwownik zapytal sie skad wiem o pracy tutaj, powiedzialem jedynie ze pracuje tu moj brat i ktos sie zwalnia, kierownik zapytal sie ktory to i czy chce pracowac z nim, rozmowa trwala 15-20 minut, 4 dni na zalatwienie badań.

Wdzięczna zaloga

Wdzięczna załoga SJD chciałaby podziękować bardzo serdecznie zarządowi Ostróda Yachts za to że pozbył się w końcu części szkodników ze SJD. To najlepsza wiadomość dla całej naszej załogi.

Xxx

A kto odpadł ?

Laminator
@Wdzięczna zaloga

Lepiej późno niż wcale. Straty finansowe i osobowe trzeba będzie odrabiać latami.

Heheszek
@Wdzięczna zaloga

Powinni dyrekcję z Ostróda Yacht wywalić na zbity pysk. Jeden z dyrektorów, kierowniczka kadr i zarząd dwuosobowy dopuszczali się ciężkich przestepst pracowniczych. Otóż dystrybuowali prywatne wiadomości i materiały wykradzione z komputerów i telefonów swoich pracowników i kontrahentów.. A jak? Proste, wystarczy mieć za kolegę właściciela dużej firmy informatycznej z Ostródy, która ma pełen podgląd na pakiety TCP w sieciach internetowych miasta..(usunięte przez administratora)

żartowniś z ciebie
@Heheszek

Nie masz zielonego pojęcia o sieciach komputerowych i łączności internetowej. Niestety ale tak to nie jest i tak nie działa jak sobie myślisz. Raczej nigdy się tego się też nie dowiesz i mało tego nie zrozumiesz bo to dla ciebie będzie za trudne do pojęcia :)

Zaniepokojona

Przecież to kryminał za takie działania...Czyli, że taka dyrekcja w jachtach ogląda sobie informacje o życiu prywatnym osób, którymi są zainteresowani? Kryminał i powinni się tym zająć a takich gagatków z hukiem WYWALIĆ z zakładu!!!!!!! P.S. Ofiarą/Ofiary musiały się czegoś dowiedzieć, że takie informacje wypływają..masakra jakaś

Kabaret
@Wdzięczna zaloga

Kierownik Laminatów zwalnia chorych ludzi Którzy chorują na prawdę.A resztę pracowników na strqsza zmusza żeby pracowali bezwzględnie na stan zdrowia sam nie pamięta chyba jak chorował Atmosfera jest bardzo zła nie w tym kierunku panowie idziecie

Wiktoria
@Kabaret

a co na to szefostwo? Kierownik sam podejmuje decyzje o zwolnieniu pracowników czy musi to ustalać z "górą"?

MIKRUS

Pracowałem w Delphi na montażu,praca w porządku.Odszedłem z powodu byłego dyrektora został zwolniony.Praca i atmosfera dobra polecam.

Zenek
@MIKRUS

A jak place na montaż u?

Zaskoczony

Jestem bardzo zaskoczony sytuacją podwyżek w Delphi koń się uśmiał Selekcja nie równa kierownik Laminatów nie odbiega poprzedniemu kierownikowi znowu historia się powtarza

Jj
@Zaskoczony

A czego byś oczekiwał ?

My solidni pracownicy z Z.P.U Prawda pytamy się czy nas weźmiecie w swe szeregi i czy warto do was przychodzić wyrabiać kolejne lata do emerytury. Podobno kasę macie dużo lepszą od nas i nie ma tyle (usunięte przez administratora) w składzie przełożonych? To prawda??

xyz
@Zainteresowany

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

@Zainteresowany

Kasa jest lepsza ale czy atmosfera w pracy to dyskusyjna sprawa.

Co sądzicie o pracy w tym miejscu? Czy warto się starać na pracę na stanowisko biurowe?

Pracowitt

Witam chciał bym zapytać jak dostaliscie dziś wypłaty w całości? Ja dostałem 536zl za luty to sa jakieś jaja czy co?

Viva Revolution
@Pracowitt

Dlaczego odebrałeś ? Trzeba było wezwać policję i czekać pod kasą. Jeżeli przepracowałeś ileś tam godzin x stawka = tyle proszę wypłacić. Inaczej zawsze będziesz kopulowany :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Delphia Yachts?

Czy w ogóle chcesz pracować .

Glupinio

Pytanie jak wszędzie...ile chcesz zarabiać :) Najlepiej odpowiedzieć tak samo. Tzn.aby nie drażnili bo po odpowiedzi dostaną stanów lękowych. Wszędzie jest palenie głupa,system jest korupcjogenny,taki chory mamy kraj.

BRE

Tak właśnie jest!! Głupa pali a kasę ma największą a baby to tylko na pokłady idziesz na ruszt idziesz!!! Zdrowy chłop a na małych wkładkach siedzi parodia i cyrk......ale że nikt tego nie widzi nawet Mistrzyni ?! Tak powinny z takim małymi elementami które bilety być a chłop .....

.....
@BRE

Ale kiedyś było tak, że "baby" pracowały na pokładach, rusztach... A chłopy na kadłubach itp. Patrząc teraz na te pokłady to są o wiele łatwiejsze do pracy niż te co były jeszcze parę lat temu.

Mala

A o kogo chodzi???

hyg
@Mala

o łosia

Czym Delphia Yachts zachęcają? Jakie mają dodatki?

Tak zachęcaja ze codziennie nowe wypowiedzenia pracownicy składają i to Ci pracownicy z długoletnim doświadczeniem. I jeszcze kilka niespodzianeczek czeka Prezesunia i jego wiernego Sancho Panczy (pfu) dyrektora.

takie rządy, że

w tym tygodniu 5 osób z działu konstrukcyjnego odeszło

są dodatki

jeżeli pracujesz sumiennie i starannie to ci dołożą roboty

MKSW
@są dodatki

JAK wszędzie chyba?- praca jak praca dużo zmian i niektórzy nie mogą się przystosować -szkoda bo wielu fajnych ludzi odeszło

Pytaniec

Czy są jakieś dodatki na święta?

Szpiek
@są dodatki

Daniel z klap nie rosiewaj plotek o firmie Twój język lata jak łopata

Znowu
@MKSW

Dyrektor na wypowiedzeniu.. Kolejny, ciekawe kto będzie następny.

Hbfr
@Znowu

To i kierowniczka technologicznego poleci też.

Podobno
@takie rządy, że

Kolejni konstruktorzy złożyli wypowiedzenia. Jak można rozwalić taką firmę? Czy nikt nie ma nad tym nadzoru? Część pracowników to super fachowcy i wszystko co osiągneli zawdzięczają własnej pracy. Część ustawiła się do wiatru grając z ekipą prezesa. Czasy goleniowa z pewnoścìą dobiegają końca w Olecku. Ile czasu potrzebuje stocznia by się podnieść po 1,5 roku niszczenia ludzi i firmy?

Też słyszałem
@Znowu

Sanczo? Czy to potwierdzone info?

@Podobno

Nie "odeszli", tylko zostali zwolnieni.

SZACHREMACHER
@Hbfr

Szkoda taka konkretna DZIEWCZYNA. W końcu można było się czegoś dowiedzieć w dziale technologicznym :[

Tak
@SZACHREMACHER

Kolejna niekompetentna osoba odpowiedzialna za nic.

Wow
@pracownik

Chyba masz słabego informatora hehe

SZACHREMACHER
@Tak

Niekompetentna nie odpowiada za nic to dlaczego dział którym kieruje wprowadza kolejną łódź do produkcji. Dzięki pracy tej Pani w końcu nie muszę się zastanawiać co gdzie ma być. To jej ludzie są na hali i sprawdzają czy się nie pomyliłem a nie siedzą i piją kawkę z Panią z BHP.

Alkohol
@SZACHREMACHER

Słabo mistrzowie pilnujecie swoich pracowników chodzą po hali pijalni alkomat potrzebny ŁŻ Laminatu A.M musisz się leczyć

Pokoloko
@Pytaniec

Są. Pewnie,że są.Dzieci dostały super paczki od Ostrody,a osoby,które były caly rok zdrowe i nie mają dzieci (nie korzystały z zasiłku opiekuńczego ponad 30 dni) dostały premię świąteczną.

Kto został
@pracownik

Zwolniony?

Ojciec
@Znowu

Prawdziwych dyrektorów się nie zwalnia, to oni zwalniają.

Ale Delphia
@Ojciec

nie ma prawdziwego dyrektora...

Mloda

Hi hi ciekawe jak to będzie? Uczyliśmy się od Szczecina,góra poleciała, teraz rządzi Ostróda i co też poleci? A niestety pracowniki na tym cierpią!!!!!!!! Weźcie to pod uwagę, bo żeby nie pracownik to firma by kwiaty niuchala hi hi

Jo

Tak to jest jedni zapieprzaja a inni opieprzaja i jeszcze kasę bierze glaszcze go po główce i dają ludzi parodja się dzieje taki chłop a małe formy robi na pokłady go.... To ciekawo czy tam dał by Radę .. A Mistrzyni nic z tym nie robi tylko glaszcze..... Pana (usunięte przez administratora) Poracha...

Mhm
@Jo

A co on tam robi?on tylko waleczkiem twardym pojeździ i tylko się rozgląda czy ktoś idzie,bo musi tysiąc spraw obgadac.Jak poszedł na kwarantannę to ludzie planów znaleźć nie mogli,bo strzegł jak Cerber,jakby tylko on potrafił plan przeczytać.

Mala
@Jo

W poniedziałek kierownik ma być może zrobi porządek w końcu

@Jo

Dyrekcja niech weźmie się za mistrzów, bo to co oni robią z pracownikami to jest znęcanie się psychicznie ,poprostu mobing, zero zrozumienia pracownika!!!! U nich pracownik to służba szlachta karze A sługa musi!!!! Podkreślam że postawią gdzieś i wszystko trzeba umieć!!!! Śmiech

browar
@Mhm

strzeże papierów bo jak będą ogólnie dostępne to nie będzie mógł paradować że taki spec wszystko wie. jak coś trzeba to do kogo? do niego. wie ludzi oczerniać a siebie wybielać.

10'C na hali... Szok

xyz

I zamiast naprawić problem z ogrzewaniem to ludzi przenieśli na inne hale żeby w ciasnocie pracowali...

BRE

Tam powinny z takim małymi elementami kobiety być a nie chłop....

On

7 osób w brygadzie i się nie wyrabiają porażka w innych mniej ludzi i dają radę a mają gorsza robotę do zrobienia

Mega sploter Mandela

A jest taka opowieść,krąży po świecie,że ludzie którzy zostali zwolnieni ,wzieli odprawy,ale mieli ofertę od szefostwa by zostać.Pod warunkiem rezygnacji z odprawy,l,nie zgodzili się.Poszli do innych starych i nowych stoczni w okolicy.Myśleli że będą noszeni na rękach.A ostatnio ochoczo składają papiery do SJD.Jak widać,nigdzie nie jest tak pięknie jak nam opowiadają.

Jak obstawiacie

Długo jeszcze ponierządzi się w firmie ekipa z Goleniowa i ich przyjaciółki Kasia i Kinia? Kto teraz jest na celowniku A może macie już im taczki przygotowane

@Jak obstawiacie

Czy to prawda, że były już kierownik działu konstrukcyjnego skończył z walkiem na laminatach w Augustowie?

Były kierownik działu konstruk
@Adam

To prawda, że pracuję w Augustowie. Co prawda nie pracuję na laminatach ale uważam, że praca na lamimatach należy do najcięższych w tej branży. W Delphii poznałem na tym dziale wielu fachowców i dobrych ludzi uczciwie zarabiających na chleb. Dla osób pracujących w Delphii powody mojego odejścia są jasne- nie będę tego rozstrząsał po forach. Pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwali ;)

Nowa

Witam nie polecam pracy na laminatach!!!!! Dlatego że ludzie są fałszywi i patrzą obsmarowac każdemu du..!!! Po prostu brak motywacji pójścia do pracy!!! Tak to właśnie jest jak ktoś jest lubiany,pracujący A tego nie docenią tylko robią co chcą.

wili
@Nowa

to prawda ludzie dla ludzi są jak psy skaczą do siebie do gardeł(więcej ludzi cię obserwuję i nic z tym nie robią nadzór prdukcji) nie masz znajomego to nie dostaniesz przedłuzonej umowy,tu pracuje się jak w akorcie wszystko w biegu (brak acetonu do wymycia narzędzi)a młodzi którzy przychodzą do pracy niczego się nie nauczą Bo na nich krzyczą brygadzisci.Praca jest ciężka tak jak by ludzie pracowali w obozach są obserwowani przez ludzi do tego zatrudnoionych , i do tego tylko jedna przerwa na kanapkę 15 minutowa ,żadnej przerwy na papierosa a dużo jest ludzi palących

@Nowa

Pytanie z czego to wynika?

Hhhhhh
@Nowa

Praca jest dobra na laminatach ale Pani mistrz Jola powinna być zamienioną na bardziej kogoś rozgarniętego

@Hhhhhh

A gdzie firma znajdzie drugiego takiego fantastycznego mistrza,który pilnuje tylko żeby mu stołka z pod D... Nie wyciągnęli!!!

@Hhhhhh

A może zamienisz się z Panią Jolą?! I pokażesz jak to jest być rozgarnietym! I żebyś miał/miała więcej odwagi to byś powiedział/ła jej to w twarz, a nie na forum wypisywać!

Zostaw merytoryczną opinię o Delphia Yachts - Olecko

• Jak się pracuje w Delphia Yachts?

Zobacz opinie na temat firmy Delphia Yachts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphia Yachts?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphia Yachts?

Kandydaci do pracy w Delphia Yachts napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphia Yachts