Opinie o Delphia Yachts w Olecko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphia Yachts. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delphia Yachts o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphia Yachts w Olecko

Dzielny

Pracownicy Delphi. Firma okazała się kolosem na glinianych nogach, chociaż co nie którzy przekonywali, że tak nie jest. Na tej firmie świat się nie kończy . Wielu odeszło i...żyją. Na prawdę dacie radę, bo macie fach. Nasi co niektórzy przełożeni też...(usunięte przez administratora), darcie twarzy, manipulacja ale ich miejsce jest gdzie indziej, oni sobie opinie już wyrobili i na nich nie czeka. My damy radę. Zmiana zawsze wiąże się ze strachem. Boimy się tego co nie znamy, ale trzeba iść do przodu. Strach ma wielkie oczy. Przecież nie wyparujemy, trzeba żyć dalej. Utrata pracy nie jest wyznacznikiem naszej wartości, nie jest końcem świata. Pozdrawiam Was serdecznie

Zwolnienia

Są zwolnienia tzn nie przedłużają umowy o prace pozbywają się też osób ze stałymi umowami wygląda na to że jest mniej pracy a nadmiar pracownikow @Pracodawca czy można tu na forum dowiedzieć się co czeka firme i ludzi którzy zostali

Nicola

Witam mam pytanko ile u was się zarabia na start z doświadczeniem półtora roku czy u was tną kasę na premi ile można wyciągnąć?

Halina
@Nowa

A szkutnik ile dostaje w ogóle, wiesz? Rok temu była oferta to podawali maks 4500, chociaż ciekawe, ile to było realnie. No a teraz były jakieś podwyżki? Od tamtego czasu? Będę wdzięczna za konkrety od ciebie.

QWERTY Nowy wpis

Nie wiem o co chodzi ale twój komentarz jest najświeższy, więc mam nadzieję, że jesteś pracownikiem i będziesz w stanie mi pomóc. Szukam pracy na stanowisku elektryka. Wiesz może, czy tutaj uda mi się dostać? Próbowałem znaleźć w internecie jakąś ofertę pracy - niestety nie ma. Tutaj też widzę, że ludzie o zwolnieniach wspominali, więc nie wiem czy jest jakaś nadzieja na pracę.

Witam, coś się ruszyło w firmie? Sugierowaliscie, że rotacja pracowników spowodowana jest zbyt duża ilością pracowników co do pracy. Przybyło pracy i nowi mają szansę znaleźć w tej firmie zatrudnienie? Myślę o stanowisku szkutnika. Ofert nowych nie ma ale zapytać zawsze warto. Jakieś 2 lata temu oferowano na tym stanowisku 3800-4500 brutto. Ale teraz były te wszystkie podwyżki, powiecie ile obecnie można zarobić na tym stanowisku?

Baśka

Faktycznie nie udało mi się znaleźć żadnych nowych ogłoszeń firmy. Piszecie, że za mało pracy, za dużo pracowników. Dochodzi jednak ktoś do was nowy? Mimo zwolnień oczywiście? Firma wprowadza jakieś działania mające podnieść firmę? Koronawirus jak widać trochę wykosił rynek pracy, inflacja też swoje zrobiła. Ci pracownicy co zostali w firmie mimo ciężkich czasów mają podwyżki związane z inflacja czy pensja jak narazie stoi w miejscu?

Śmieszne
@Baśka

Żadnych podwyżek firma jest w „trudnej sytuacji „

@Śmieszne

Pisano w grudniu o nieprzedłużaniu umów. Dużo osób w ten sposób zakończyło współpracę z firmą? I na ile otwarcie komunikują sytuację finansową firmy, sytuację z zatrudnieniem? Wiesz, by łatwiej samemu było podejmować decyzje, czy nie szukać sobie czegoś innego?

xddd Nowy wpis

Jedyne czego się dowiesz to że firma jest w trudnej sytuacji a zwolnienia z dnia na dzień powstają no chyba że kończy się umowa to wtedy inna sprawa

Dzielny

@Dzielny

Jeszcze w październiku ludzie tu za robotą pytali, a tu takie wieści. Napiszesz więcej o tym, co się dzieje z firmą i pracownikami? Jakieś tarapaty finansowe ona teraz przeżywa? Ile osób odeszło lub zostało zwolnionych?

Zwolnienia

Laminator

Ogolnie, kierwownik zapytal sie skad wiem o pracy tutaj, powiedzialem jedynie ze pracuje tu moj brat i ktos sie zwalnia, kierownik zapytal sie ktory to i czy chce pracowac z nim, rozmowa trwala 15-20 minut, 4 dni na zalatwienie badań.

Czy urlop w Delphia Yachts jest płatny 100%?

Jak, z pracą w Delphi ? Czy przyjmują do pracy ?

@Zainteresowany

Fajnie, że pytasz, bo może jest tak, że mają za mało rąk do pracy, choć przecież ogłoszeń (nowych) brak. Wiem jeno, że jak rok temu za szkutnikiem się rozglądali, to była stawka 3500-3800 zł brutto na okresie próbnym. A później miało być 3800-4500 zł brutto. Napiszecie, ile w tym momencie wynosi pensja zasadnicza? I czy prócz pensji są jeszcze jakieś świadczenia pozapłacowe?

Nicola

Xxx
@Nicola

A to potrzebują teraz pracowników? Na jakie stanowisko? Ktoś się orientuje czy tylko z doświadczeniem tutaj przyjmują czy bez też można się starać o pracę?

Laminaty
@Nicola

Z doświadczeniem ponad 3 lata dostali taka samą stawkę nowi co bez. (usunięte przez administratora)

Dusia
@Laminaty

Naprawdę? Czyli każdy tutaj ma taką samą stawkę i nie da rady wynegocjować sobie większej? A mogę wiedzieć jak wygląda okres wdrożenia dla tych osób bez doświadczenia? Jakieś szkolenia mają?

Nowa
@Dusia

A ile ty byś chciała ?3 dni nauki i normalnie stajesz

Halina
@Nowa

Czy ktoś wie co z premią którą obiecał prezes na zebraniu świątecznym w grudniu? Dużo plotek jest na ten temat że została ona anulowana czy to prawda?

Honorata

Jak z tą premia? Została wypłacona? Dasz znać na jakiej umowie tu jest okres próbny? Można liczyć na umowę o pracę? Mąż szuka pracy, miałby blisko tutaj ale zastanawiamy się jeszcze jakie zarobki na początek oferują. Możesz napisać?

Wiecie, czy Delphia Yachts udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Była

Wszystko udostępnia czego tylko zapragniesz

Tomasz Korniluk

Do pracowników działu laminatów żagłówek . Serdecznie Was pozdrawiam. U mnie ok. Pracuję na dziale formiernia-modelarnia. Dział nie dawno piwstał ale jest ok. Pieniądze dobre i praca też. Naginać trzeba. Mamy ludzi którzy majamiejsze doświadczenie ale są pracowici i myslacyJeszcze raz Wam dziękuję za to czego mnie nauczyliście . Często o Was myślę. Trzymajcie kochani

@Tomasz Korniluk

Nie wiesz czy do tego działu w którym jesteś będą jeszcze jakieś rekrutacje? Skoro praca i kasa dobra to może warto tu przyjść? W ogóle to jakie to są kwoty tak mniej więcej? Jest jakaś premia czasem?

Znalazłem ogłoszenie dla młodszego inżyniera CAD/CAM. Z treści wynika, że jest UoP i 5000 zł brutto ale trzeba chociażby mieć rok doświadczenia i znać komunikatywnie angielski. Nie mam tyle doświadczenia, a komunikatywnie to znam jedynie j. polski, mam więc wątpliwości, czy przeszedłbym rekrutację, ale może, kto wie? A inna kwestia, która mnie nurtuje, to sposób traktowania przez przełożonych i współpracowników, czy dostęp do narzędzi. Kto da cynk, jak ludzie się tu do siebie odnoszą i czy dostałbym od firmy komputer z odpowiednim oprogramowaniem?

Zdegustowany

Firma to jedna wielka tragedia, moje podstawowe narzędzie pracy to wkrętarka którą dostałem po kilku miesiącach bo firma nie ma na takie rzeczy pieniędzy, to co ja miałem palcem wkręty całe dnie wkręcać ?. Kierownik jak i mistrz chamscy, nie idzie się z niczym dogadać. Polak na fajka nie może wyjść ale Ukrainiec który sprząta podwórko dla kierownika już może. Wszędzie stare (usunięte przez administratora) którzy szukają zaczepki bo oni przepracowali 20 lat i wszystkie rozumy pozjadali i wszystko mogą. Kasa tandetna i nie opłaca się robić za takie grosze i truć się tymi wszystkimi chemikaliami. Wszędzie konfidenci którzy tylko czekają żeby podpierdzielić dla kierowniczka bo będą mieli u niego plusa. Mówcie co chcecie ale taka prawda hehe.

????
@Zdegustowany

Czy jest szansa na pracę u Was?

Jeżeli dajesz sobie wejść na głowę pracownikom... To wiadomo że możesz być potem ganiany, każdy z nas powinien się słuchać tylko mistrza i kierownika bo te brygadzisci to wielka pomyłka. Ja przyszedłem i odrazu pokazałem,, pazurki,, i mam już wyrobiony szacunek bo wiedzą że ze mną tak łatwo im nie pójdzie a co do zarobków to zawsze by mogło być lepiej, ale wiadomo że nie można mieć wszystkiego odrazu z czasem pracownik będzie miał większa stawkę a jak chcesz szybko nabić se stawkę to pokaż że jesteś tego warty!! A nie żalami i pretensjami do innych!

Dorota

Czyli jest tu jakaś walka o hierarchię, szacunek? Jak to wpływa na atmosferę pracy? Co się dzieje, jeśli ktoś nie potrafi sobie tak tego wywalczyć? Skoro stawka taka sobie ale może iść później w górę to po jakim czasie można liczyć na pierwszą podwyżkę ?

Jest Dobrze

Jeśli chodzi o traktowanie pracowników jest na prawdę okej premie świąteczne paczki dla dzieci wakacje pod gruszą jeśli chodzi o zarobki nie jest źle Praca na laminatach wydawała się być ciężka jednak po zdobyciu wprawy praca jest oki polecam zatrudnienie się w Delphia jeśli szukasz dobrych warunków i dobrego wynagrodzenia zdecydowanie tutaj znajdziesz to czego szukasz :) pozdrawiam pracownica działu Laminaty

Jest bardzo dobrze
@Jest Dobrze

Jeśli piszesz , że traktowanie pracowników jest ok bo dostają paczki i jakieś pieniądze to jest jakieś nieporozumienie. Traktowanie ludzi jest ok wtedy , kiedy czują się szanowani i nie ma ciśnienia. Praca jest ok wtedy , kiedy ludzie przychodzą do pracy z chęcią , bo atmosfera jest dobra. O tym nie napisałaś . Praca jest ok , wtedy kiedy przełożeni mają poukładane głowy tzn. że mają dobry kontakt z pracownikami, że swoich emocji nie wywalają na pracowników . Takim człowiekiem był Damian M. Był szanowany nie dlatego, że ludzie się go bali ale szanowali go za to , że był dobrym człowiekiem . Pieniądze to nie wszystko

@Jest bardzo dobrze

Słyszałem że Damian kierownik był w porządku a teraz ręką rękę myje co chcą to robią dlaczego wiedzą o ludziach którzy ciągle pija I nic z tym nie robią tylko cicho szaaa

Róża
@Jest bardzo dobrze

O właśnie jak przełożeni maja poukładane w głowie dobrze napisane ale władza uderza w głowę i tak nie jest co jeden To lepszy

xyz
@Jest bardzo dobrze

Zgadzam się z wypowiedzią...

Jest dobrze
@Jest bardzo dobrze

Biorę pod uwagę nie tylko dodatki mój błąd bo nie rozwinęłam do końca swojej opinii więc poprawię się. Nie będę oceniać zarządu nie zauważyłam z mojej strony aby ktoś straszył lub że tak powiem „opierniczał „ surowo za coś. To jest oczywiście tylko moje zdanie i moja obserwacja. Jeśli traktuje się pracę poważnie i przykłada się jak należy nikt nie ma żadnego problemu. Co do atmosfery to powiem krótko jaką sobie wytworzysz w brygadzie taką będziesz mieć ja trafiłam na zgraną i przyjemną ekipe czego życzę każdemu

Jest bardzo dobrze
@Jest dobrze

Wielu ludzi traktuje pracę poważnie. Atmosferę nie tylko wytwarza brygada, ale przełożeni tzn. brygadzista, mistrz, kierownik...nie mówię o zarządzie. Jest po prostu ciśnienie. Człowiek się nie liczy, tylko liczby, normy. Klimat firmy nie tworzy jedna brygada

Dorota
@Jest bardzo dobrze

To atmosferę psuje tylko to ciśnienie? Co się dzieje, kiedy nie wyrobi się normy? Są za to jakieś konsekwencje ?

Motorówki

Czy ktoś będzie umiał mi wytłumaczyć dlaczego ludzie boją się pracować na dziale motorówek? Z plotek udało się ustalić jedynie że mistrzyni i brygadzista są surowi.

Zofia
@Motorówki

Wiesz może, co to znaczy w praktyce, że są surowi? Co takiego robią?

A to ciekawe
@Motorówki

Jak opierdalają się i łażą tak jak na dziale obok to sie boją na motorówki iść

@A to ciekawe

Zapraszam na dział obok. Na zgiętych plecach popracujesz kilka godzin dziennie, przez parę miesięcy i mając świadomość że, że trzeba swoje zrobić to będziesz inaczej patrzył na ten dział, cwaniaku. Z boku to tylko tak wygląda

@Zadowolony

No sory na motorówkach tez na zgiętych plecach pracują i każdy musi swoje zrobić nie tylko Ty na innych działach tez nikt za nikogo nie robi

Zadowolony

To prawda. Ale wyjaśniłem, krótko jak wygląda praca na dziale obok. Nie pisałem, że na motorówkach jest lżej. Po prostu czytaj komentarze ze zrozumieniem

Opinia
@Motorówki

Pracowałam tam przez kilka dni jednak dla osoby o słabej psychice odradzam pracy na dziale motorówek w Delphia. Nie pracuje już tutaj zwolniłam się po tych kilku dniach

Magdalena
@Opinia

To co się działo tam na tym dziale motorówek? Dlaczego osoby o słabej psychice nie powinny tam pracować? Bo ostatecznie nic nie wiadomo. Zrozumiałam tylko że to ciężka fizycznie praca

@A to ciekawe

Nie boją się pracy na motorówkach. Przeszkadza im syfiasta atmosfera która tam jest. Zasługa przełożonych.

@Zadowolony

A jak konkretnie ją tworzą? Padło, że są surowi odnośnie czego, jakieś nakazy itp? i tak ogólnie to tu w firmie ktoś nad nimi jest, żeby mógł to w razie czego weryfikować czy ta atmosfera nie wpływa szczególnie na efektywność z pracy?

Ewelina

Co Ty sugerujesz, niby po co komuś byłoby takie coś? Ale nawiasem mówiąc, naprawdę ktoś jest z pracowników oskarżany o takie rzeczy? To tam monitoringu nie ma czy jak, ciekawa jestem.

@Ewelina

Monitoring jest ale nie każdego widzą tak jak z urlopami komu chcą wypiszą z jednym dniem po znajomości i nie trzeba trzech dni żeby zgłosić

Lidia

nie każdego widzą czy nie chcą zobaczyć? zastanawia mnie po prostu aspekt związany z nadzorem tutaj. piszesz o urlopach na widzimisię, ale jak człowiek w odpowiednim czasie będzie o taki wnioskował to już problemu chyba nie powinno być? tu raczej o ciągłość procesów chodzi? jak oni w kwestii zarządzania stoją? są jakieś zmiany od nowego roku?

Tomasz Korniluk

Dzisiaj zakończyłem pracę w Delphi. Bardzo, ale to bardzo dziękuję za wspaniałą współpracę z działem Laminatów Żaglówek. Dzięki Wam nauczyłem się wielu rzeczy. ,,Żelazo ostrzy się żelazem ''. Będę o Was pamiętał. Powiedzieliście, że będę tęsknił. I tak jest. Mam Was w swoim sercu. Byliście dobrymi nauczycielami. Dziękuję Wam jeszcze raz ????????????

Biala
@Tomasz Korniluk

Tomasz byles bardzo dobrym mistrzem takiego mistrza się nie zapomina powodzenia Tobie

P.......
@Tomasz Korniluk

Byłeś bardzo dobrym mistrzem. Takich ludzi się nie zapomina. Dziękuję za współpracę.

Opinia o kierasie

Słuchy chodzą że nowy kierownik laminatów do ludzi podchodzi tak samo jak wcześniejszy kierownik A.S. Mam nadzieję że to dalej rozwinie się w ten sposób jak było z tamtym i jest w zasadzie dalej tylko w konkurencyjej firmie, że ludzie nie będą chcieli zwyczajnie współpracować z nim. Władza uderza do głowy, teraz wiecie co by było gdyby ryby głos też miały.

Glupinio
@Opinia o kierasie

Jak szuka wrażeń to trzeba mu ich udzielić. Regulaminowo i opierniczyć publicznie,aby się nie czepiał.

Prezes
@Opinia o kierasie

Przyjacielu nie pisz skrótami tylko wal !śmiało z imienia i nazwiska. Bo to pseudokierownicze (usunięte przez administratora) nigdy nie nauczy się szacunku do ludzi i kultury osobistej. Tak jest tetaz jak i za poprzedniego zarządu. Pozdtawiam były pracownik a obecnie właściciel własnej firmy.

@Prezes

Nie no ta publicznie tu walnie z imienia i nazwiska nie jest zbytnio dozwolone. ;p Czyli paradoksalnie szczęśliwy były pracownik z Ciebie, skoro się chwalisz, że coś swojego masz? Widziałam inne Twoje opinie, myślisz, że doświadczenie tu zebrane w czymś Ci pomogło?

Rybka
@Opinia o kierasie

Było stanowisko na kierownika wolne trzeba było startować a nie tylko narzekać czy A S czy G K jeden i drugi spoko

@Rybka

Jak macie nabór na kierownika to jedynie z wewnątrz ludzi biorą czy kandydaci z zewnątrz także mają szansę?

Nowa
@Lidia

Napewno kto się na tym zna to wezma i z zewnątrz

Praca

I ten i poprzedni spoko

Jshd

Czy można bez problemu dostać urlop w każdym terminie?

Jolo
@Jshd

To zależy od sytuacji. Na ogół nie ma problemu

@Jolo

A jak trzeba się urwać kilka godzin wcześniej z pracy np. do lekarza to też problemów nie robią?

Jolo
@Łucja

To zależy. Lepiej wcześniej dać znać, że jest planowana taka wizyta. Ale to też zależy na kogo trafisz

@Jolo

Czyli są tacy co by nie pozwolili na takie cos?

Lemur Rollo

Za umienie wszystkiego się płaci. Najlepiej zdobyć papier na danym stanowisku i (usunięte przez administratora) do Skandynawii czy Germanii... tam za ten fach x 6 z miejsca, a po 10 latach emeryturka lepsza niż u nas po 40'tu. Taki real.

Prezes
@Lemur Rollo

Pokażesz mi kraj gdzie po 10 latach dostaniesz emeryturę - bajki sadzisz. Z pozomem życia i relacjami cena zarobki - również.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphia Yachts - Olecko

• Jak się pracuje w Delphia Yachts?

Zobacz opinie na temat firmy Delphia Yachts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphia Yachts?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphia Yachts?

Kandydaci do pracy w Delphia Yachts napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphia Yachts