Delphia Yachts

Olecko

Opinie o Delphia Yachts

zyga 2015-11-15 09:51:05
To było skierowane do mnie proszę nie przejmować się tym.
postępowy rumun swetru 2015-12-06 20:28:16
fajnie się stocznia rozwija jak się ludziom płaci głodowe pensje
Mark 2015-12-28 00:27:32
Ja odszedlem z tej firmy juz pare lat temu i tak czytam i czytam i chyba nic sie nie zmienilo no chyba ze na gorsze :). A to jest dziwne ze uprawianie takiego stylu zarzadzania firma przynosi zyski, bo przeciez nie od dzis wiadomo ze najwiekszym kapitalem kazdej firmy jest czlowiek. Przydal by sie w Olecku nowy duzy zaklad pracy dajacu ludziom szanse.
xyz 2016-01-01 12:28:14
Nie warto w tej firmie pracować, na zarobkach wieczne oszustwo,zmuszanie ludzi do pracy szantażem ( nie dostaniecie premii jak nie przyjdziecie 2 stycznia do pracy), brak jakiegokolwiek poszanowania praw pracownika jak i człowieka, najważniejsze aby kierownicy dostali roczne premie. A poza tym im dłużej i lepiej tam się pracuje tym mniejsze masz pobory.
heh@ 2016-01-03 13:09:20
blasan* 2 stycznia normalny dzien pracy- owszem. ale dlaczego jesli jest wybor miec wolne albo pracowac jestes postawiony pod ścianą?! dyrektor powiedzial ze wyciągnie konsekwencje dla tych co nie przyszli. ale przeciez to była sobota! nie obowiązkowy dzień! inne firmy typu PRAWDA itp mialy wolne przed świetami sie zaczęło a 7 dopiero do pracy. a z nas z pracowników DELPHIA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie smieja ze naiwni jestesmy! obozy jak za czasów hitlera! mam dość pracy w tej firmie!
zyga 2016-01-03 15:42:25
Pracowałem w sobot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urwało.W grudniu przepracowałem każdą ,w ostatnią ktoś spuścił powietrze z kuł mojego auta.Jak nie chcecie pracować to się zwolnijcie.
Rudy 2016-01-04 19:13:49
To sie ciesz Zygo ze ci nie urwalo, ciekawe czy dostaniesz pieniadze za te soboty
heh@ 2016-01-04 21:07:12
Zyga* te spuszczenie powietrza to pewnie jakieś ostrzeżenie, na tok mojego myślenia musiałeś se przeskrobać bo nikt bez powodu by tego nie zrobił...
Muslim 2016-01-04 21:30:49
Żygu, to może Twój pan spuścił ci powietrze, żebys dłużej pańszczyznę robił.
... 2016-01-05 18:37:04
Dużo dostajesz za ciągłe stawanie w obronie tej nędznej firmy?? Nie właź tak w( usunięte przez administratora )od ciebie na kilometr.
misio 2016-01-05 19:04:43
Rysiek powinien częściej z alkomatem zaglądać na klapy
xyz 2016-01-06 16:31:49
To nie chodzi o to że trzeba było przyjść do pracy 2 stycznia, bo akurat dla mnie to nie problem bo i tak w każdą sobotę pracuje ale to jak oni to załatwili, żeby z pracownikami postępowali przyzwoicie to myślę, że nie był by problem przyjść w tą sobotę. A tam tylko dużo obiecują a mało to przekłada się na czyny. No cóż ale przynajmniej trochę ruszyłam dyskusję na tym forum.
123@ 2016-01-06 16:41:48
No skoro tak wszystko jest dobrze w tej firmie to czemu już z Olecka nikt nie chce tam pracować. Zatrudniają ludzi z Ukrainy a nawet już z Giżycka zaczęli ludzi dowozić. Jeśli by tak dobrze było to ludzie by się trzymali takiej pracy.
blue 2016-01-07 20:04:04
Beny to najlepszy kierownik.Dba o każdego pracownika.Mimo , że nie jest moim przełożonym mogę zwrócić się do niego z każdym problemem
Sweter 2016-01-07 22:09:40
To prawda. Beny to prawdziwy Sarmata. Konflikty rozwiązuje za pomocą dialogu. Nigdy nie zniża się do podnoszenia głosu na współpracownika. Wartości europejskie są bliskie sercu Benego.
balonik 2016-01-08 17:58:37
Pracujemy od 6.00 do 14.15 . Ale fajnie!A bramy otwierają się o 14.20 Miłej Pracy!Nie narzekajmy!Wracają do nas starzy pracownicy.Co nas nie zabije to nas wzmocni.
heh@ 2016-01-08 20:36:05
ooo widze pozytywne nastawienie... az tak ciesza cie te kretyńskie zmiany? ja uwazam ze to glupota. Oni nie wiedza co maja z nami zrobic, uwazam ze te przestawienie czasu wyjscia z pracy niczemu nie służy.
1 2016-01-08 20:56:07
A co mam z tej głupoty robić?Tylko się śmiać!Jak codziennie wymyślają coś nowego.
543 2016-01-09 12:06:44
praca wydluzona o 15 min a gdzie nasze urlopy czemu dyro o nich nie pamięta ?
zyga 2016-01-09 12:35:44
Za pół roku będą brać ludzi z chin .
pracuś 2016-01-09 18:02:32
Zamiast dbać o starych pracowników ciągle zmieniają kadrę do lepszego to nie idzie a dyro to chyba już sam nie wie co ma robic swoja glupota bie poprzednika na leb
Siema 2016-01-09 21:35:01
O widzę, że macie nowego dyrektora. Podajcie przynajmniej jego imię.
balon 2016-01-10 12:35:51
Nasz dyrektor to Grzesio
Siema 2016-01-10 21:33:28
Grzesio Beny?
balon 2016-01-11 15:45:20
Nie ! Pan Stóciżba!
dyrektor 2016-01-11 20:14:48
jak piszesz nazwisko to przynajmniej sprawdź czy na pewno poprawnie je piszesz
xp 2016-01-14 10:15:17
To prawda tyle mają.Pracownicy 1200 na miesiąc do wypłaty. Pracownicy z Giżycka po wypłaci też odejdą gdy zobaczą ile zarobili.
321@ 2016-02-01 18:03:38
A co tak ucichło na forum, czyżby poprawiło się w Delphi?
misiek 2016-02-06 11:56:51
Nie!!!!Brakuje już słów,z dnia na dzień jest gorzej.Pracownicy tęsknią za Bogusiem Skórą!
były SPORTLAKE 2016-02-06 14:34:21
A co Skóra już nie pracuje w delphi?
321@ 2016-02-07 16:31:54
Odkąd nastał nowy dyrektor z dnia na dzień coraz gorzej w tej firmie, łapanki na ludzi do pracy we wszystkich okolicznych miastach bo w olecku już chyba nie ma osoby co by nie pracowała w Delphi.
heh@ 2016-02-16 16:44:48
przy zmianach nastepujacych podczas "panowania" nowego dyrektora ludzie zwalniaja sie a pozostali tez sie do tego przymierzaja. pracy coraz wiecej, ludzie co raz to nowi, nie ma jak z zamowieniami sie wyrobic. zle sie dzieje...
xp 2016-02-20 14:50:50
Odejście to nie katastrofa tylko sukces. Oznacza to wyższe zarobki komfort pracy.Mistrzowie poniżający pracowników to codzienność.
seba 2016-02-28 15:54:48
Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z Wieśkiem z Montażu motorówek linia A1?
Wszystkich pogania a sam albo je coś albo kawę nosi jednemu z mistrzów
@,, 2016-02-28 19:40:34
Co tu wyjaśniać, to jest po prostu Wiesiek...
niezadowolona 2016-03-20 10:37:58
Szczerze nie polecam .... żenada i żenada... kasa beznadziejna, w soboty lepiej przychodzić a szacunek do pracowników? szkoda gadać. Traktują pracownika jak śmiecia, jak nikogo.. przyjmując do pracy o nic nie pytają tylko o to, czy aby napewno chcesz pracować... A kierownicy, aa i mistrzowie którzy zadzierają tak wysoko głowę-oby im ta głowa z patyka nie spadła... człowiek czuje się jak dziad gdy na to patrzy.
xyz 2016-03-23 11:04:46
Widzisz tylko jesli nie ta praca to co innego w olecku? Jak tak traktują poniżają wyzywaja ludzi to dlaczego tam pracujesz??jak nie pasuje dlaczego nie pójdziesz do prywaciarza??
nahmf...... 2016-03-25 08:28:42
Niedlugo w tej firmie bedzie wiecej mistrzow kierownikow kadrowych kontrolerow niz pracownikow mistrzowie ponizajacy ludzi zero kultury darcie ryja przez mistrza ze cos zostalo niepoprawnie wykonanen,kadrowe "bardzo mile "kobiety wiele ludzi odchodzi zostaja tylko ci ktorzy musza i w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodza na laminatach motorowek to juz wogole patola cala familia najednej hali pracuje rodzinny interes :)
f. 2016-04-01 10:01:34
No cóż, wypowiem się na własnym doświadczeniu. To nie praca do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ludzie... najpierw przychodzą myślą, że wezmą 3 tys na pierwszej wypłacie, przykro mi trzeba na to zapracować. Nastepnie oburzeni stawiają sie i pyskują! tak pyskują! zwłaszcza panie.... są takie które głośniej mordę drą niż niektore chłopy z nas a pracują nie cale 3 lata. Inne panie przychodzą na wybieg.... a są faceci ktorzy nie kryją gdzie sie patrzą. Slyszalem jeden mowil ze by przelecial tą i tamtą a tej by nie tknął bo wygląda jak zaniedbana świnia. masakra to ludzie są ku**y. nie zaklad.
heh@ 2016-04-01 13:05:34
wiadomo ze pierwsza wypłata nie będzie nigdy rewelacyjna, zanim się wprawisz, zanim się rozkręcisz i zrozumiesz, załapiesz na czym twoja praca ma polegać to i place będą takie mikre ale jak się zakręcisz i wiesz co i jak to można wyciągnąć sporo ale oczywiście w gre wchodza nadgodziny i pracujące weekendy. Można zarobić nie mówie, że nie lae trzeb sie nagimnastykować i mieć "wół" w dowodzie :D
# 2016-04-01 21:56:51
Słyszałem, że dobrze zarabia się jako szlifierz.
ksawery 2016-04-09 19:07:29
Żałosna jest ta firma i ściemnione pozytywne komentarze tutaj.
lol 2016-04-17 20:56:06
Masz rację ksawery!
xp 2016-04-24 10:03:33
W pup pojawił się ukraiński pośrednik chciał zatrudnić byłych pracowników. Śmiechu warte, połowa nie przyszła,reszta odmówiła.Co już Ukraińcy nie chcą pracować,pocałujcie nas gdzieś.Nie po to się zwalniałem żeby teraz pośrednik mnie ściągał.
rock 2016-05-09 22:36:41
A jaka teraz panuje atmosfera? Dzięki za odpowiedź.
TiK 2016-11-27 23:06:02
Witam Wszystkich
Kiedyś dosyć dawno temu przerabiałem tą firmę i wiele się nie zmieniło z tego co przeczytałem. Nadal pracodawcy uważają że są zbawieniem dla ludzi z Olecko i okolic , a ich samych to najlepiej po nogach całować że pracę dali za 2000 zł. Wiem jak się czujecie i znam tą bezsilności bo sam kiedyś usłyszałem od Pana W - JAK SIĘ NIE PODOBA TO WYP.... NA WASZE MIEJSCE MAM KOLEJNYCH DWUDZIESTU CHĘTNYCH DO ROBOTY i w tym momencie zrozumiałem że tam długo miejsce nie zagrzeje. Trwało to zaledwie kilka tygodni jak spakowałem walizki i wyjechałem za granicę. Dziś wiem że gdybym został to nadal mój pracodawca płacił by mi najniższe wynagrodzenie , a premia to dopiero wtedy jak odpracuje wszystkie soboty ,niedziele i pocałuje szefa w d... Dziś mogę Wszystkim poradzić żeby brali swój los w swoje ręce i zmieniali miejsce pracy bo te 2000 zł to zrobicie w tydzień spokojnie i pracodawca Was będzie szanował bo pracownik z PL może pracować wolniej a i tak zrobi robotę szybciej i lepiej. Dziś macie internet, komputery,komórki wystarczy wpisać w wyszukiwarce : Laminator praca w niemczech, Belgia lub Anglia. Ogłoszenia są wszędzie tylko trochę odwagi i wiary w siebie. Dziś język to nie tak duży problem bo praktycznie w Europie nie ma stoczni jachtowych gdzie nie ma Polaków i zawsze ktoś pomoże, a właściciele i cała świta powinni się zastanowić dlaczego tak źle są oceniani przez swoich obecnych i byłych pracowników.
PS. Tak na marginesie dodam tylko że znam firmę która tylko na teraz poszukuje 100 pracowników : laminiarzy, elektryków, inżynierów,stolarzy itd.... przepraszam ale nie mogę podać nazwy ale szukajcie w necie i pamiętajcie że na Olecku swiat się nie skończył , powodzenia.
Pozdrawiam
TiK
xp 2016-11-30 19:45:30
W X-YAHTS niema chętnych za 20 na godzinę.Pracy jest dość.
szkutnik-szkodnik 2016-12-05 06:20:15
Nawet wysypisko śmieci ladniej wygląda, co to za wlasciciel, jakis brudas . Nie stać go nawet na porządna firme, albo taki skąpy . I jaki wizerunek z zewnątrz tak i wewnątrz. Szkoda gadać ,mam nadzieje ze te pieniądze zarobione na krzywdzie ludzkiej przyniosą więcej bolu niż radości. A milionerzy kupujący to badziewo sie potopią i trzeba będzie wypłacać odszkodowania.
pies 2016-12-06 11:42:22
Az go w końcu jakis pies nie zeżre
Flaga345 2016-12-08 20:11:18
Żeby mieć 2 z przodu trzeba pare dni urlopu sprzedać a jak nie to 1500zł
Zostaw swoją opinię o Delphia Yachts - Olecko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delphia Yachts