Opinie o Delphia Yachts w Olecko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphia Yachts. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delphia Yachts o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphia Yachts w Olecko

Godność

Konieczność uzasadnienia kontroli Przeprowadzenie kontroli trzeźwości może być przeprowadzone wyłącznie na podstawie uzasadnionych podejrzeń. W związku z tym podejrzenia zazwyczaj dotyczą jednego, konkretnego pracownika. Zatem pracodawca przeprowadzając kontrolne, wyrywkowe badanie alkomatem na grupie pracowników, naraża się na posądzenie o łamanie art. 11 Kodeksu pracy, w którym jest zobowiązany do szanowania godności i innych dóbr osobistych pracownika. Kontrole takie również w bardzo negatywny sposób mogą wpłynąć na atmosferę w pracy i nastawienie pracowników do pracodawcy. Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-badanie-alkomatem-w-zakladzie-pracy-czy-jest-dozwolone

Jak to?
@Godność

No tak. . Niedługo to pracownik będzie rządził wszystkim. Zazwyczaj nie pije jedna osoba A kilka. Mało widać takich? Kontroli trzeźwości powinna być na dzień dobry wykonywana. Brak wyobraźni, jak pracują pod wpływem % A potem, co wypadek w pracy? To ppdstawowa procedura , nie piłeś to co dygasz? Ale takim co se nie żałują albo takich gdzie wiedzą komu (usunięte przez administratora) obsmarowac to firma potrzebuje. Powinni wziąć się za takich pijaczkow i pijaczki. A nie tu paragrafy ściągać.

Kierownik
@Godność

Skoro ktoś ma problem z poddaniem się badaniu trzeźwości w pracy tzn, że ma coś na sumieniu...

Dzień dobry. Kiedy wkoncu ktoś się weźmie za tą drogę pod praca bo z dnia na dzień jest coraz gorsza.

Żaba

Każdy i tak wie o kim mowa. Tytuł jest chyba najmniej ważny.

Żaba ????

Osoba która czerpie przyjemność z wyrządzania krzywdy drugiej osobie nie powinna być na stanowisku szefa kontrolerów jakości. Bym nie polecił z tego powodu pracy na montażu.

chyba nie
@Żaba ????

na montazu nie ma szefa jakosci. takie stanowisko nie istnieje. jest dyrektor jakosci i kontrolerzy

Laminator

Ogolnie, kierwownik zapytal sie skad wiem o pracy tutaj, powiedzialem jedynie ze pracuje tu moj brat i ktos sie zwalnia, kierownik zapytal sie ktory to i czy chce pracowac z nim, rozmowa trwala 15-20 minut, 4 dni na zalatwienie badań.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Niktważny

Najłatwiej jest wypowiadać się anonimowo w internecie i całe zło w pracy zrzucać na innych... Zły kierownik? Źli mistrzowie? A ty jesteś pracownik idealny? Chyba właśnie taka jest ich rola żeby za dobre pochwalić, a za złe (usunięte przez administratora) Zamiast wypisywać tu (usunięte przez administratora) zacznijcie zmiany od siebie, weźcie się do roboty, a wtedy nikt nie będzie miał powodu żeby się was czepiać!!!!!

Pracownik.
@Niktważny

A propos zmian każdy pracuje, każdy chce pracować, każdy szanuje swoją pracę. Ale jak pionki wyższe ustawiają Cię do linii poziomej nie masz szans żeby się wzbić. A zawsze znajdzie się ktoś kto podetnie Ci skrzydła. Zawsze znajdzie się ktoś kto napisze na Ciebie złośliwie meila.

Panie

Ile kosztuje usuwanie wpisów? Czegoś się Pan wstydzi? Jak nie miał Pan pojęcia o pracy Dyrektora tak nie ma Pan dalej. I to nie jest wstyd. To smutna rzeczywistość.

Baljbsh

Szkoda że szef kontroli z montażu motorówek nie ma szacunku do pracownika i jedynie co potrafi robić to BEZSENSOWNE sensacje aby tylko kogoś (usunięte przez administratora) bo sprawia mu to przyjemność. Żałosne.

Luk
@Baljbsh

Myślę że każdy wie że to prawda. . W końcu ktoś o tym napisał.

Mistrz

Nie polecam! Żeby trafić na dobry dział trzeba mieć znajomosci.

Mhm
@Mistrz

A który według Ciebie jest dobry?

Ja!

Ludzie ogarnijcie się błagam! W Internecie najłatwiej jest oczerniać ludzi... szkoda że żaden "komentator" nie podpisze się imieniem i nazwiskiem, ciekawe czy w oczy też byście tyle powiedzieli co piszecie tutaj!

Smile :)

Nooo tak. Kierownik nie dobry,dyrektor nie dobry,mistrz nie dobry. Ten nie dobry tamten nie dobry. Wszystko nie dobre. I weź człowieku.. Wszystkim dogodzić. :) Pozdrawiam Wszystkich nie żalących się pracowników. :)

Okuwacz

Robota niezła. Pieniądze jak na Olecko ok. Blisko od Olecka to można i rowerkiem podjechać bo dziury w drodze wokòł takie że samochodu szkoda. Kadra jeździ słuźbowymi to ma w nosie dziury. Chyba droga wokòł firmy, dziury i błoto to największy minus Delphii.

SzalonyDzony69

Koledzy i kolezanki jaknoceniacie zarzadzanie na lamintach? Kierownik / mistrzowie Mysle nadvodejsviem. I chce sie poradzic czy jest szansa aby ich zmienili? Wedlug mnie potrzeba swiezej krwi na te stanowiska i nowego spojrzenia na komunikacje

???
@SzalonyDzony69

Miejmy nadzieję,już jednego cwaniaka zwolnili,takze jest nadzieja ze gora przejrzy na oczy.

Beznazwytezfajnie
@???

Mysle ze to ze jednego zwolnili duzo nie zmieni potrzebna jest osoba ktora bedzie chcila praciwac i rozwijac ten nasz dzial bo inaczej nic sie nie zmieni... A tak pozatym troche zmian by sie przydalo na samy dziale nie mowiac juz o kieroniku i calej reszcie co myslicie na ten temat?

Pokoloko
@Beznazwytezfajnie

Za rozwój działu nie jest odpowiedzialny mistrz czy kierownik, a właśnie "góra".Zarowno kierownik jak i mistrz jest odpowiedzialny za produkcję jej jakość itd.wiec jakby każdy zrobił swoją robotę dobrze to i problemów, by nie było. To w jakich warunkach i komitywie pracujemy zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Zmiany na dziale zacznijmy od nas samych.

Mistrz
@SzalonyDzony69

Ja jestem pewien/wiem, że góra widzi i zmiany przyjdą prędzej czy później. Kwestia czasu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Delphia Yachts?

Jolobolo

Tak. Z tego co wiem rozmowa się odbywa z panią o HR czyli Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

Ryś

To straszne.... Straszne jest to, że kierownik (usunięte przez administratora) dyrektor jest przez znajomości, a mistrzowie to darmozjady. Tylko zwykły szary laminator, monter, szlifierz to wzór cnót, wiedzy i pracowitości..... No przecież gdyby nie wy to firma by padła. Firma daje szansę na rozwój,awans.... Proszę skorzystać!

Wiedźmin

Jeśli uważasz że jest potrzebna młoda krew to jest nabór na stanowisko mistrza. Będziesz mógł się wykazać. Nie będzie trzeba się zwalniać. Jak świetnie sobie poradzisz to i kierownikiem zostaniesz. Nic nie musisz robić a kasa będzie w kieszeni. Wystarczy twoja młoda krew. Możesz wybierać na stanowiskach. Czekamy na zmiany.

Łoś

Witam powiem tak kasa jest słaba robota ciężka jak nie którzy stoją a ty za nich robisz i garną większą kasę od ciebie to jest nie sprawiedliwe i za mistrzów i mistrzynie bym się wziął bo oni to już strata kasy na nich nic nie robią tylko się panoszą i ludzi źle traktują a potem co to nie ona wielce pokrzywdzona a kierownik to akurat dla mnie jest ok

sarna
@Łoś

to sie zwolnij. nie dziwie sie twojemu mistrzowi jak ma takiego nieroba w brygadzie.

@Łoś

Zapraszam na to stanowisko

Smile:)

Słuchajcie pracuję już 4 miesiąc w Delphia. Nie jest to długi okres,ale z tego co widzę tu i w pracy to jakiś żart. W robocie nie jest ciężko,pieniążki jak na taką robote są dobre. Do ch..A wafla weźcie się za robotę przestańcie narzekać. Co jakiś czas wejdę poczytam trochę tutaj i nie rozumiem czy macie problem z głową i musicie to leczyć czy może Wam nie wpadło pod ogon lub w norke i wszystkie żale i wypociny piszecie tutaj?? Masz jakiś problem coś Ci nie pasuje to idź powiedz co myślisz miej jaja lub cycki. A jak nie to u Prawdy przyjmują za kornika 13zl/h za dobre lizanie (usunięte przez administratora) premia 400zl. 2-3 zmiany. Pozdrawiam normalnych nie zalacych się pracowników. :)

Hhgff
@Smile:)

Słaby z ciebie pracownik jak siedzisz na telefonie przed 12 a jest zakaz używania telefonu Pracownikom szarym

ted

czy jest może tutaj ktoś kto brał jacht w leasing?

tenor
@ted

chyba nie ma nikogo, ale tez widzialem na stronie ze jest taka opcja, ale niestety mnie nawet na to nie stac :D ale moze innych owszem

wojtko
@tenor

ciekawa opcja, nie wiedzialem ze robia tez cos takiego. a bardzo to drogie?

tenor
@wojtko

no ceny odpowiednie jak za jachty :D sprawdz sobie na stronie delphii

Zostaw merytoryczną opinię o Delphia Yachts - Olecko

• Jak się pracuje w Delphia Yachts?

Zobacz opinie na temat firmy Delphia Yachts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphia Yachts?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 11 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphia Yachts?

Kandydaci do pracy w Delphia Yachts napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphia Yachts