Opinie o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

kacha

Ze sprzątaniem to świeta prawda wszystkie niby sprzataja a wcale nie widac .Najsmieszniejsze ze w soboty i niedziele zabijaja sie zeby przyjechac niby na dyzur a nic nie robia tylko w piwnicy siedza a kasa leci.Bedzie moze niedługo audyt to pracownicy posprzątaja jak zwykle a panie sprzątaczki pochwały zbiorą.Zamknąc im ten kantorek o 6.10 i otworzyć przed 14 to nie beda miały gdzie się schować to sprzątac będą

haha

ta z wyłupiastymi oczami to niezła ciągnie torrby bo nie daje rade uniesc .

MATI

do tamte...sama prawda. masz racje.black and white. przekonalem sie. łaża spaceruja i wgl. niezle sa. smieszne odbebnic 8 godz i sie nie narobic. jest jeszcze jedna taka z wylupiastymi oczami zlodziejka teraz sie nazywa. niezle sie dzieje he

tamte

wszystko wszystkim ale uważajcie na te dwie syfiary z dołu ze śliwki. wszystkich (usunięte przez administratora) i myślą że w ten sposób zdobędą sławe w jutrzence.uważają że są prawą ręką dyrektora i pani prezes. wogóle kto je przyjął na sprzątanie? pytanie za 100 pnkt. bo zapuściły tą galanterię że masakra. chodzą nic nie robią,15 przerw w trakcie pracy robią, plotkują i tylko kombinują co zrobić żeby kogoś podpierdolic. ludzie uwaga... niestety same NIBY sprzątają a gorsze brudaski niż to warte. biedna jutrzenka... ludzie gadają strasznie i narzekają na nie. raczej długo nie popracują moim zdaniem.do wszystkich ładnie pięknie a tylko się odwrócisz a już obgadane jesteście za plecami. są ludzie i taborety no niestety. i w kiblach palacze też uważajcie bo szybko znajdziecie sie u dyra. nara

sonia
@tamte

z takimi osobami szybko mozna zalawic w ciemnym kacie dorwac i sklepac to sie nalucza

Technolog produkcji

szybko

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
adffd

Dla twojej informacji Raczek. W Dobrym Mieście nie produkujemy owej chałwy. Zapewne jakas firma je dla nas robi. Przykre, że w ten sposób tracimy klientów...

RACZEK

PRZEPRASZAM ZA BŁĄD W PISOWNI JAKI POPEŁNIŁEM miało być < SZEFOSTWU >

Izka

kilogram chałwy za 13 zł? to czego Ty się spodziewałeś?

elll
@Izka

tak w jutrzence nie produkujemy jako samej chałwy...jest tylko nasze logo.Zawiodłeś się....ale nie na naszym produkcie.

jesteście śmieszni

Czytam tw wpisy i nie wierzę. Chcielibyście ludzie zarabiać tysiące i pracować w biurze a "ktury" piszecie przez "u" otwarte? Oceniacie pracę dyrekcji jak nie potraficie wykonać poleceń tych najbardziej pierwotnych. Mam dla Was propozycję nie do odrzucenia ... zwolnijcie się! Zwolnijcie się, poszukajcie innej pracy i wtedy porównajcie. Jestem przekonana, że wrócicie z podkulonym ogonem, a rzeczy, sytuacje i ludzie, którzy tak Was męczą bedą w końcu będą dla was do zaakceptowania. I na chleb będzie. Gdyby nie takie zakłady jak Jutrzenka to jedlibyście codziennie kartoflankę. Pozdrawiam wszystkich Państwa.

adffd

Nie mam ochoty na bezsensowna wymiane zdan. Mam swoje zdanie a ty swoje. Nie znasz mnie wiec nie kozakuj i sie nie wypowiadaj. A zapewniam cie ze taka osoba jak ja w naszej firmie jest tylko jedna hehe

adffd

kokos- haha skoro juz tam nie pracujesz to mozesz sobie straszyc. Trzeba bylo sie rozejrzec po hali albo popracowac z takimi osobami jak ja to sam bys mial takie zdanie

okos
@adffd

Ha,ha skąd ta pewność ,że już tam nie pracuję....a takich kozaków jak ty jest na każdym piętrze pełno.Nie mam powodu do rozglądania się po kątach,bo w tym czsie pracuję i plotki też nie w moim stylu.

kokoś

Ciekawi mnie kto jest w rzeczywistości tym adffd-przedstaw się proszę....a wrócę do Jut.i ci buziulkę otłukę..tempak(zwarzajsobie ze słowami)

adffd

Zapewne masz troche rozumu glowie bo przyjmuja samych idiotow i tepakow, ktorzy sie kierownictwu nie postawia

kokos

DO iiiii:miałas wielkie szczęście..no,no,że zostałaś pracownikiem roku.Jak to zrobiłaś?

iiii

co nie którzy też chcą wrócić do pracy ale co usłyszałam najpierw ze nie potrzebują ale cały czas przyjmowali.a później ze nie stosuje się do poleceń pracodawcy..odeszłam na 3 tygodnie a stałam sie pracownikiem roku..

llll

racja racja p.katarzna może sie wyrobi monika juz jej smrodzic nie bedzie

Nareszcie!! jest cicho ,spokojnie aż się chce pracować,jeszcze z jedną powinni zrobić porządek z tą co liczyć nie umie panią Dankę ,też mało lepsza od poprzedniczki.

Robol

O M...ce też słyszałem, że była na Wigilii chociaż ją już pozbawił pracy.A co miała do stracenia, może i błagała? mieszkanie kupiła kredytów nabrała a z robotą teraz ciężko, a na domiar jaszcze dobrze płatną. Po prostu Pani M....a była wulgarna i zero szacunku do ludzi traktowała ich jak bydło i z kijem strach było do niej podejść, stanowisko we łbie jej poprzewracało, a może chamstwo wyssała z mlekiem matki.Nareszcie ktoś ją sprowadził do parteru!!!!!!!!!!!

Moze prawda ze blagala tego nie wiem, ale wiem na pewno ze dyrektor oglosil, ze monika nie jest juz pracownikiem firmy. wiec emerytko przestan glupoty pisac. Monika juz nie wroci jupi...:) A do pracy przyjmuja, widzialam nowych ludzi.

aaaaddddaaaa

hej fajna wiadomość ;że zaszły zmiany kierownika a do pracy przyjmują ??????? dajcie znać ......

loool

emerytka skad masz takie widomości?

Zostaw merytoryczną opinię o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.