Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.

Jagodaaaaa:] 2015-09-15 16:41:24
Pani Madzia w Olsztynie chodzi bez fartucha...Panoszy sie jak królowa...I podrywa wszystkich facetów przychodzących do zakładu...Oczywiście nie mam na myśli pracowników....
brunetka 2015-09-15 16:44:46
Masz racje.Może do najbrzydszych nie należy,ale żeby podobać sie facetom musiała by schudnąć 15kg.He he :D
ktosiek 2015-09-22 19:47:27
A ja powiem tak, jak ktoś sie umie ustawić to i ma dobrze, inne panie tylko umieją dużo mówić a mało robić, wiec praca jest powierzana dla kogoś kto pracuje solidnie, a polak jak to polak musi swoje powiedzieć " no bo to układy pewnie są, no bo to pewnie powiązania rodzinne ", ludzie posłuchajcie siebie, jak komuś żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska to niech tam nie pracuje jak cos sie nie podoba, raczej chodzicie tam żeby pracować a nie dociekać kto ma jaką prace i kto mu ja załatwił. Tak to jest jak zamknie sie w jednym zakładzie tyle kobiet razem :)
Izy 2015-09-27 21:04:36
Akurat te Panie co pakuja luximo mają umowę zlecenie :)
xxxxxx 2015-09-28 13:01:06
kierownika szukają o Roman to co nie pasował?
xxx 2015-09-28 14:49:31
Problem w tym, że one tylko pakuja luxime a inni nie mogą. Co to za wyróżnienia?
A Roman... pracuje nadal :)
omo 2015-09-28 15:21:11
Roman to Roman......cóż od niego chcieć.W porządku facet.
4321 2015-09-30 00:07:28
Mnie też szlag trafia bo muszę pakować codziennie orzeszki a OWE PANIE TYLKO LUXIMO. Ja na 1000 zł musze pracować cały miesiąc a one 10 dni. Prawdą jest że nic innego nie robią a inni równie dużo i szybko pakują.
4322 2015-09-30 15:51:24
Układy miłe panie układy.Dobre Miasto to nie Warszawa wszyscy się znają.jedna bierze kuroniówke ,druga rentę. ktoś napisał ,że mają umowy zlecenie .ha.ha.ha.......
ktoś tam 2015-10-13 19:41:52
"Jedna bierze kuroniówkę ,a druga rentę" ,A co was to interesuje kobiety jak by źle to robiły to raczej nikt by nie dał tylko im tej roboty. Kierownik i pani Dyrektor wiedzą kto jak robi i dlatego akurat te dwie panie wykonują daną pracę . Dobrze wiemy ,że w Jutrzence na czarno pracować nie można ,każdy ma umowy jak ktoś nie wierzy to niech idzie do kadr i się dowie jak im tak żal dupę ściska ,że nie mogą składać kartoników.
uhaha 2015-10-20 17:55:26
Do ktoś tam .W Jutrzence ful ludzi pracuje na czarno wystarczy powiadomić odpowiednie organa a zobaczycie kto jest bez umowy .Także urząd pracy a zobaczymy komu żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będzie ściskał.
Ulica 2015-10-26 12:09:45
Witam:) to mam przyjść do tej pracy czy nie? na Olsztyn,bo już mnie to przeraża:(
xxxx 2015-10-27 11:57:25
o matko 2015-10-27 19:00:49
W zyciu nie widzilam takiej nienawiści jak w tym zakladzie to jest jakis tragedia jedno drugiego w lyzce wody utopilo by a od pani magdy sie odczepcie bo nie podrywa zadnych facetow i sami schudnijcie debile
wiki 2015-10-28 18:41:33
Ludzie ,co wy wypisujecie,nie jest najlepiej to prawda,ale jak się chce to mozna .zarobić.Jednego dnia więcej innego mniej w zależności od zapotrzebowania.Ci którzy przychodzą patrzeć ile przytyła Magda i do kogo się uśmiecha nie mają czasu na pracę.Jestem zwykłym pracownikiem bez koneksji,widzę jacy są ludzie ich zawiść.
tttttt 2015-10-30 13:11:35
A JA mam na rękę 2800 he he i do tego kuroniówka !!!hihihi
ewa 2015-11-03 11:07:36
Praca dobra na kryzys i brak innej na rynku.Niektóre ,,Panie" dożywiają swoje rodziny w słodycze- taka bieda.Biedulki muszą codziennie dostarczać słodkiej energii swoim domownikom.Czy Panie majstrowe tego nie widzą?.
Maja 2015-11-04 10:36:55
Te, Olsztyn. Przede wszystkim to Wy zajmijcie się sobą. Odczepcie się od P. Magdy i innych dziewczyn. Nie Wasz interes. Szlajacie się tylko po całym zakładzie jak te święte krowy i robicie pewnie karton malagi na godzinę. Zamiast żreć cukierki nauczcie się je porządnie zawijać. A potem pretensja, bo Mariusz sprawdza kartony. Poza tym, kto to taki mądry nonstop wiesza brudne fartuchy w szatni na kurtki? Nawet posprzątać po sobie nie umiecie, i Wy jeszcze macie jakieś ale?
nnnnn 2015-11-08 11:49:45
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli komuś tak źle nie musicie pracować w jutrzence. Brygadzistki robią co im każą nie zawsze jest tak żeby im wszystko poszło gładko. Nie zawsze mamy narzędzia pracy typu kartoniki , etykiety i wiele innych ale czasem magazynierzy mają wysyłki czy coś innego trzeba poczekać. Kierownik czy p. Kasia też są uzależnieni od p. Tryta. Ale wszystko do sumy ma się tak że ktoś musi przyjąć zlecenie ktoś musi je wykonać ktoś sprawdzić potem sprzedać a na koniec my dostajemy wypłatę. Pracować trzeba by żyć takie jest życie kochani. Ale nie mówcie że tak źle premię są za co ostatnio za to ze się było , robiło co od ciebie wymagano od pon do Piątku ile osób skorzystało 25 % gdzie reszta a potem właśnie pretensje do kogo do siebie miejcie nikt wam za darmo kasy nie da . ktoś napisał że wziął 2800 wierzę bo pracował bo nie patrzył na innych. Mnie też czasem boli że żeby zarobić 80 złotych dniówki trzeba się nadzwigac , nawywijać,poskładać a czasem np. na myjni są osoby które solidnie przepracuja 4 z 8 godz i mają dniówke. A ty musisz ile zawinąć ile cukierków oblać ile wykulgac czy co tam innego by to mieć. Tylko to nie wina kaski Romana tylko w większości mistrzyń bo szukają dziur gdzie ich nie ma ,nie reagują na to co się mówi bo one są nad tobą ich wyższość daje się we znaki. Też nie mówię o wszystkich jedni chwalą jedną inni druga . Miarą mierzenia jest różna ale kiedyś było 2 kierowników i nie było takiego bałaganu . Jutrzenka jest dobra firma ma wybory dobrej jakości niektóre czasem źle wychodzą wszystko może być ok wystarczy zrozumieć ze problem mię zaczyna się na dole ogniwa tylko u szczytu. Każdy popełnia błędy ludzie w końcu pracują a są wydajni gdy pracują w przyjaznych warunkach godnych . Bo z niewolnika nie ma pracownika. Sama wiem po sobie gdy robię to co lubię jestem wydajniejsze dla siebie dla firmy a gdy mi każą zrobić coś co mi nie wychodzi czy nie lubię tego robić robię tak by wytrwać te 8 godzin. Chore ale prawdziwe . Taka refleksja w pochmurny dzień .
ja999 2015-11-09 10:50:40
Prawdę napisałaś/łeś.Też lubiłam prace w Jutrzence.Lubiłam ludzi którzy w niej pracują a także kierownictwo.....narobić się trzeba ale jakoś było.
mala 2015-11-12 17:43:13
Od Olsztyna to wara nie pisz takich bredni dziewczyno
mala 2015-11-12 17:51:15
Zajmijcie sie pracą a nie plotami właśnie i wypisywaniem bzdur tutaj a od Olsztyna do z daleka.e35
4321 2015-11-16 17:17:49
ODPOWIADAM MOJEMU PRZEDMÓWCY;bratanek zarobi 1700 z sobotami i niedzielami albo jak bedzie miał układy z mistrzyniami i będą dawać mu lepiej płatną pracę. Uprzedzam jednak że każda ma juz swoich ulubieńców
mistrzyni 2015-11-19 17:13:57
do minka i 4321:
zarobki najczęściej nie są zależne od układów, tylko od tego, kto jak pracuje. Ja nie mam układów z nikim i nikt ze mną. Jak się na akordzie chce zarobić, to trzeba się przykładać, a nie chować po szatniach i toaletach i kopcić fajki, albo plotkować i chichotać przy stołach. A co do delegowania zadań, to kiedy raz drugi, piąty i dziesiąty prosi się ludzi o zrobienie czegoś, a oni się wykręcają, to potem przestaje się proponować im te prace i ma się kilka osób, na których można polegać - ot układy.
ja98 2015-11-20 11:16:27
Tak właśnie jest
Aaa 2015-11-27 20:34:52
Hej. A co sie ostatnio tam stalo? Jakis wypadek?
ax 2015-12-01 23:09:03
co nie ktorzy za bardzo sie interesuja co kto robie.
AAllll 2015-12-03 10:32:35
Witam wypadek wypadkiem pracowała na czaro i co teraz ? każdą morze to spotkać !!!!MY pracujemy bo nie mamy wyjścia pracować trzeba i każda para rąk ,
xxx 2015-12-06 18:18:14
Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Pracowała na zlecenie nie na czarno. Ortografia się kłania "może"
xxx 2015-12-10 11:37:40
Firma sie pilnuje i kazdy kto jest zatrudniony ma umowe czy o prace czy zlecenie. nawet w weekend jest umowa o dzielo i nie ma wyjatkow
kokol 2015-12-10 13:27:11
Tak..najgorsze jest to że każdy jeden pracownik musi umieć wszystko(choć nie umie).Stawiają kogo popadnie i gdzie popadnie i teraz skutek widać.Doszło do wypadku.
xxxx 2015-12-11 17:29:06
Większośc ma umowy zlecenie ale nie wszyscy,są wyjątki od reguły jak wszędzie. Zazdrościmy im zarobków ,normalne
toto 2016-02-01 11:04:41
przyjmujecie do pracy?
koko 2016-04-07 13:15:19
Jakie doświadczenie człowieku.Tam"praktykę"zdobywasz na miejscu.Pozdrowienia dla pracującej ekipy Jutrzenkowskiej.
Gosc 2016-07-08 23:38:48
Niech mi ktos powie za co wyleciala kierowniczka Monika?
A 2016-07-23 07:40:46
Ja powiem tak , jeżeli chodzi o Olsztyn , to jest naprawdę bardzo dobrze , no chyba , że jest się jedną z tych osób , co to narzekają na wszystko , czepiają się wszystkiego i chcą Bóg sam wie czego , jeżeli ktoś ma zdrowe , normalne podejście , no i się nie opier papier jakoś szczególnie , to jest okej #
Nks 2016-08-13 11:07:38
W Toruniu to nie ta firma. JDM to tylko Dobre Miasto i Olsztyn
zadowolona:) 2016-09-12 11:35:29
Witajcie, jestem zatrudniona w Jutrzence i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona. Mistrzynie do dogadania, kierownicy ok. atmosfera ogólnie pozytywna. mam umowę zlecenie ale dążę do tego żeby przejść na umowę o pracę. Co ciekawe mam duże szanse:)
brzozia 2016-09-20 22:05:07
Hej:)
Jestem studentką i czy istnieje możliwość pracy w Jutrzence w Olsztynie w niepełnym wymiarze godzin?
Asiula 2016-09-23 14:24:30
hejka, ja jestem studentką i mam zlecenie w Olsztynie, chodzę kiedy mogę 3 razy w tygodniu i nie robią mi problemów:) przyjdź na lubelską i pogadaj:) fajne babki są więc się pewnie dogadasz:)
dorcia 2016-09-23 17:34:18
ZAPRASZAM studentki do Dobrego Miasta to tu dopiero dostaniecie szkołę życia. W Olsztynie to pestka i najlżejsze prace tzn tylko zawijanie ,a w D M to masakra wszędzie ganiają. Mistrzynie mają swoje Ulubienice i one mają dobrze, a reszta jak Bóg da najgorsze i najmniej płatne prace dają. Jedni mają dniówkę 150 a inni 70
Asia 2016-09-28 14:16:58
mam zlecenie w Dobrym Mieście i jestem studentką, nie mam problemów z mistrzyniami bo może ich nie stwarzam:) zarobki jak zarobki trzeba pracować żeby zarobić. Ja dniówki mam 130-140 zł i nie obciążam rodziców swoimi wydatkami:) polecam :)
Kinia 2016-10-10 08:42:24
cześć, pracuje w D.M. i jest naprawdę ok, poznałam fajowe babeczki, kierownik Sylwia -super można się dogadać:)
Nieedlaidiotów 2016-10-19 23:02:13
Wy stare [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Jutrzenki.Zajmijcie się tą pracą dla przedszkolaków a nie opierdalaniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym i nie tym co nie trzeba.
bapol 2016-10-19 23:05:26
wiesz co ja mysle, ze najlepiej zrobisz jak sam wyslesz do nich zapytanie z prosba udzielenia informacji na te temat tym bardziej, ze ma tutaj zadnych ofert pracy z ktorych moglbys sie dowiedziec czegos na temat zatrudnienia i dowiedzeia sie jakie maja wymagania
kasiak 2016-11-02 15:24:07
dopiero co się zatrudniłam w Olsztynie i jest super, ludzie fajni można się dogadać:) szczerze mogę polecić pracę w jutrzence:)
olkaimaszbrata 2016-11-04 19:50:15
Wedz ogar dauna nikt tam nie pracuje na czarno kumasz?
Płac mi hajs 2016-11-06 09:06:23
Praca super, ale zeby zarabiać to trzeba chcieć pracować. Co do niektórych to niech sie ciesza ze moga zarobić te 1000 zl bo dla niektórych bym tyle nie dał.
Kto dobrze pracuje to i dobrze zarabia
Płac mi hajs 2016-11-06 09:11:31
To idz na te stanowisko gdzie zarobisz 150
Chyba ze sie nie nadajesz to nie narzekaj
wredna suka 2016-11-29 11:12:42
Denerwuje mnie to ze jutrzenka sie juz rozpada ciagle nie ma zorganizowania a jak o cos sie zpytasz to nie maja Pani dyrektor nasprowadzala gosci z ukrainy a nam pozabierali stanowiska jest coraz gorzej tragedia. ukraince nie chca pracowac a my musimy zasuwac za mala stawke oni sobie spaceruja lub siedza a kiedy dyrektorka zauwazy ze my siedzimy to juz zaczyna sie wojna mozna tak powiedziec ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest i zawsze byl to smutne ze derektorka nie daje sobie rady ze wszystkim a wlasciciel jest slepy ze niewidzi co sie dzieje majstrowe tez naja swoich pupilkow albo po znajomosci stawiaja swoich do pracy i wstyd ze jeszcze w kosciele oglaszaja nabor do jutrzenki. z powazaniem wzorowa pracownica
Zostaw swoją opinię o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.