Opinie o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

Zuzanna

@Maciejek, nie jesteś zadowolony ze swojego przełożonego w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. Rozumiem, że jest on wymagający. W jaki sposób Twoim zdaniem okazuje on brak szacunku swoim pracownikom? Czy wpływa on na bezpośrednio na efektywność Twoich obowiązków? Jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponował na rozmowie kwalifikacyjnej? Twoja wypowiedź będzie niezwykle ważna dla osób rozważających współpracę z tą firmą. Pisząc komentarz pamiętaj, żeby nie używać danych personalnych i nikogo nie obrażać, bo jest to naruszenie regulaminu.

Alis
@Zuzanna

Zgodzę się z tym . Pani dyrektor obiecuje i tez nie dotrzymuje słowa mają ludzi za nic wiec czego się spodziewać ludzie uciekają nawed Ukraińcy poznali się na zakładzie .

Maciejek

Pracodawca Pan Tryt z jutrzenki w dobrym mieście to totalny gbur, (usunięte przez administratora) traktuje pracowników przedmiotowo a szacunek do drugiego człowieka jest mu obcy. Chciałby pracownika który zrobi wszystko najlepiej za najniższa krajowa. Nikomu nie życzę takiego przełożonego. Człowiek dramat, ale jeśli karma wraca to powinien się bać.. totalne dno i wodorosty

Zuzanna

@aliss piszesz o tym, że pracownicy są wprowadzani w błąd. Czy dobrze rozumiem, że warunki, które są przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej nie są zgodne z rzeczywistością? Wspominasz również o licznych nieprawidłowościach oraz działaniach niezgodnych z prawem. Niektóre z nich znacząco odbiegają od tego jak pracę w firmie przedstawiają inni. Czy ktoś z pracowników firmy mógłby się odnieść do komentarza @aliss ?

Była
@Zuzanna

Faktycznie tak jest. Ludzi mają tam za nic. Zasady bhp i przepisy prawa są łamane na każdym kroku. Jak się komuś przytrafi wypadek w pracy, to proponują pieniądze, żeby tylko nie zgłaszać. Stawki akordu tak ustawione, że albo trzeba być cyborgiem, albo dobrze kombinować, żeby zarobić. I sanepid też by się tam przydał, bo dyrektorka portafi przeleżałe, albo z końcówką terminu cukierki dać do zawijania z nową datą. I surowce też po terminie się zdażają. Odeszłam już, bo ile można to znosić.

Zuzanna

Pracujesz w Jutrzenka-Dobre Miasto? Co więcej możesz powiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie? Chętnie poznamy Twoją opinię.

aliss
@Zuzanna

Brak organizacji totalny nie wiem dlaczego kadra kierownicza jest tak nieudolna ,czy to przez male zarobki ,ma sie wrazenie ze nie ma tam zadnej komunikacji.Wlasciciel czy dyrektor klamie w zywe oczy .NIKT nie jest w stanie tyle dac co oni obiecaja ,kompletnie nie licza sie z pracownikiem.Czekam na moment az ludzie zmadrzeja i nie pozwola sie wykorzystywac.np.praca w dzien swiateczny za te sama stawke,omijanie ustawowych 13 zl na godzine przez zanizanie przepracowanych godzin pracujesz 8 wpisuja ci np4 .Bo pracujac na akord przy ich stawkach nie jestes wstanie wypracowac 13 zl na godzine .Dlugo by zreszta pisac .

Technolog produkcji

szybko

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Ad

A jak atmosfera w biurze? Duża rotacja?

wredna suka

Denerwuje mnie to ze jutrzenka sie juz rozpada ciagle nie ma zorganizowania a jak o cos sie zpytasz to nie maja Pani dyrektor nasprowadzala gosci z ukrainy a nam pozabierali stanowiska jest coraz gorzej tragedia. ukraince nie chca pracowac a my musimy zasuwac za mala stawke oni sobie spaceruja lub siedza a kiedy dyrektorka zauwazy ze my siedzimy to juz zaczyna sie wojna mozna tak powiedziec ze (usunięte przez administratora) jest i zawsze byl to smutne ze derektorka nie daje sobie rady ze wszystkim a wlasciciel jest slepy ze niewidzi co sie dzieje majstrowe tez naja swoich pupilkow albo po znajomosci stawiaja swoich do pracy i wstyd ze jeszcze w kosciele oglaszaja nabor do jutrzenki. z powazaniem wzorowa pracownica

kasiak

dopiero co się zatrudniłam w Olsztynie i jest super, ludzie fajni można się dogadać:) szczerze mogę polecić pracę w jutrzence:)

bapol

wiesz co ja mysle, ze najlepiej zrobisz jak sam wyslesz do nich zapytanie z prosba udzielenia informacji na te temat tym bardziej, ze ma tutaj zadnych ofert pracy z ktorych moglbys sie dowiedziec czegos na temat zatrudnienia i dowiedzeia sie jakie maja wymagania

Nieedlaidiotów

Wy stare (usunięte przez administratora) z Jutrzenki.Zajmijcie się tą pracą dla przedszkolaków a nie opierdalaniem (usunięte przez administratora) innym i nie tym co nie trzeba.

Kinia

cześć, pracuje w D.M. i jest naprawdę ok, poznałam fajowe babeczki, kierownik Sylwia -super można się dogadać:)

Asia

mam zlecenie w Dobrym Mieście i jestem studentką, nie mam problemów z mistrzyniami bo może ich nie stwarzam:) zarobki jak zarobki trzeba pracować żeby zarobić. Ja dniówki mam 130-140 zł i nie obciążam rodziców swoimi wydatkami:) polecam :)

dorcia

ZAPRASZAM studentki do Dobrego Miasta to tu dopiero dostaniecie szkołę życia. W Olsztynie to pestka i najlżejsze prace tzn tylko zawijanie ,a w D M to masakra wszędzie ganiają. Mistrzynie mają swoje Ulubienice i one mają dobrze, a reszta jak Bóg da najgorsze i najmniej płatne prace dają. Jedni mają dniówkę 150 a inni 70

Płac mi hajs
@dorcia

To idz na te stanowisko gdzie zarobisz 150 Chyba ze sie nie nadajesz to nie narzekaj

Asiula

hejka, ja jestem studentką i mam zlecenie w Olsztynie, chodzę kiedy mogę 3 razy w tygodniu i nie robią mi problemów:) przyjdź na lubelską i pogadaj:) fajne babki są więc się pewnie dogadasz:)

brzozia

Hej:) Jestem studentką i czy istnieje możliwość pracy w Jutrzence w Olsztynie w niepełnym wymiarze godzin?

zadowolona:)

Witajcie, jestem zatrudniona w Jutrzence i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona. Mistrzynie do dogadania, kierownicy ok. atmosfera ogólnie pozytywna. mam umowę zlecenie ale dążę do tego żeby przejść na umowę o pracę. Co ciekawe mam duże szanse:)

Nks

W Toruniu to nie ta firma. JDM to tylko Dobre Miasto i Olsztyn

A

Ja powiem tak , jeżeli chodzi o Olsztyn , to jest naprawdę bardzo dobrze , no chyba , że jest się jedną z tych osób , co to narzekają na wszystko , czepiają się wszystkiego i chcą Bóg sam wie czego , jeżeli ktoś ma zdrowe , normalne podejście , no i się nie opier papier jakoś szczególnie , to jest okej #

Gosc

Niech mi ktos powie za co wyleciala kierowniczka Monika?

koko

Jakie doświadczenie człowieku.Tam"praktykę"zdobywasz na miejscu.Pozdrowienia dla pracującej ekipy Jutrzenkowskiej.

toto

przyjmujecie do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.