Opinie o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. w Toruń Jeziorańska 16

yyyyyyy

hej robienie korpusa na akord ,robie 20kilo a w raport wpisuje 80 kl fajnie co !! bo nikomu się nie chce sprawdzać koniec ,fajne są MISTRZYNIEEEE!!

wolny

Witam a czy da sie w jutrzence wdac w jakiś romans z jakąś z pan? Mam auto moge podwiesc:-)

xxx

to jest akord to chyba logiczne ze jesli ktos robi szybciej i wiecej to i lepsza wyplate ma. Danka nalicza wyplaty z raportow i nie wydaje mi sie zeby cos robila nie legalnie.

xxxxxxx
@xxx

Motylku kochany to działa w ten sposób ;w w spół praca mistrzyń z wybranymi osobami i P. DANKĄ od kart płac te wybrane osoby w akordzie mają mało kilogramów a do raportu wpisują więcej np,30kl a wpisują 80kl,niema ich w sobotę w pracy a koleżanka mistrzyni w pisuje koleżankę do raportu i jej kilogramy!!! na nockach tak samo koleżanka śpi a kilogramy ma!!!!POZDRAWIAM

Danuta

Witam teraz będzie dobra wypłata ,ale nie dla wszystkich tylko dla wybranych tzn... dla całej kliki p.Danki synowej i całej reszty rodzinki ,i dobrych znajomych !!!!!!!!

Technolog produkcji

szybko

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
iga

Chodzi o Magde

Agata

Jest baton na biedrone ludzi ful ,teraz będzie się działo te co zawijają mało !!!ale wpisują do raportów po 90 i 80kilo a zawijają tylko 50 kl a co tam niech P.Prezes płaci!!!!!!!!!!!!!! kosze na paletach nie liczone to skąd będą wiedzieć kto ile zrobi hehehe brawo dla brygadzistek co pracują po tyle lat wiedzą jak to działa i dla naszej pani co nam karty płac równie dobrze oszukuje ,a w bałaganie najlepiej OSZUKIWAĆ!!!!

Mariola

baton będzie w czerwcu na biedronke?

Oj ludzie ludzie pracujta i nie nazekajcie bo takiego drogiego zakładu gdzie niema dyscypliny nie znajdziecie same mistrzyni owe kierownicy i dyrektorzy i nic więcej sam balagan

yyyyyyyy

witam temu bo chce pracować tak jak ty w nie normalnym zakładzie gdzie płacą za nic i mieć wszystko (usunięte przez administratora)POZDRAWIAM!!!!!

Kinia

Do narzekająco-jęczących! Narzekacie i narzekacie na Jutrzenkę. A w Mieście tyle ogłoszeń na szybach. Zatrudnię sprzedawcę, zatrudnię osobę do pomocy, zatrudnię kelnerkę, zatrudnię kasjera, zatrudnię do wykładania produktów. Czemu was tam, Gwiazdy, nie chcą? Czemu nie pójdziecie do "normalnej" pracy? Bo gdzie wam będzie lepiej? Bo w którym zakładzie nic się nie stanie kiedy pojawicie się w robocie po dwóch tygodniach nieobecności i siadacie jakby nigdy nic? Pracę trzeba szanować i wykonywać jak najlepiej się potrafi, a nie na odwal bo "to Jutrzenka". Jutrzenka to po prostu wasza ostatnia deska ratunku, bo nigdzie indziej was już nie przyjmą, a jak jakimś cudem przyjmą to i tak wylecicie bo nie szanujecie pracy. Więc trochę ludzkiego podejścia do wszystkiego i wziąć się do solidnego wykonywania tego co robicie! Aż przykro się czyta te narzekania.

mb

ostatnio to w ogole robty niema bezsens i ludzi tylko denerwujom

xxx

Jest tylko jedna mszyna gdzie idzie godzinowka i wierzcie mi, ze narobic sie tam mozna wiecej niz by sie na akord robilo. Poza tym racja trzeba miec pojecie ale kto choc troche mysli to wszedzie da sobie rade.

Najfajniejsze jest to że nie ma na czym siedzieć. Kobiety kłócą sie o krzesła. Siedzi się na czym się da, nawet na skrzynkach i stolikach , masakra.

@4321

...A to akurat święta prawda.Koszmar!

magda be

jest beznadziejnie,nikt nie wie co robic,wszyscy lataja jak dzieci we mgle..ludzi zwalniaja

takie o...
@magda be

...Raczej szantażują zwolnieniem. Bądź grzeczny,bo pójdziesz na korpus,gdzie zrobisz jakieś 15 kg,po 1 zł.(ok.) przez 8 godzin.(bo tyle mniej więcej zrobi osoba "z ulicy")Jak nie pójdziesz,to możesz iść do domu-zwolnienie za niewykonanie polecenia służbowego.

jjjjja

...Jak u Basi-"git majonez"!!! Ha!Ha!Ha!

loluo

Co słychać w Jutrzence.....coś się zmieniło(na gorsze)ha,ha.Piszcie.

lol 47

Ktoś tu wspomniał o Magdzie i to jest prawda bo jej sodówa najbardziej uderzyła.Chodzi po hali i zeszyt nosi pod pachą zeby jej czasami nie pomylili ze zwykłym pracownikiem. Na niczym się nie zna i nic nie ogarnia.Monia odeszła a koleżanki zostały.Niektóre nawet poszły do szkoły ogólniak kończyć żeby posadę zatrzymać

Eduardo
@lol 47

Najgorzej,kiedy zwykły pracownik wie więcej i jest wart więcej niż "przełożona". Róż na policzkach i zeszyt pod pachą to nie wszystko. Tym nie da rady nadrobić.

@Eduardo

Tak...p.M jest fajna,ale z tym makijażem do pracy grubo przesadza!!!!!!

Bo w Jutrzence.....popełniają jeden podstawowy błąd.Otóż gdy przyjmą nową osobę,nie wytłumaczą co ma robić tylko rzucają od razu na głęboką wodę.Rób i już.Dlatego młodzi którzy są słabi psychicznie nie wytrzymują i tak się dzieje-idą wkurzeni do domu i najczęściej nie przychodzą na drugi dzień.Zostają najsilniejsi.....

pracująca też
@ja

...I z tym się jak najbardziej zgodzę.Nikt nie tłumaczy,a za to krzyczy na całą halę.Nowa osoba jest zaszczuta i kompletnie zdana na siebie.Jest kilka normalnych kobiet,ale są bardzo nieliczne. Płacą-szkoda słów-przykładowo 0,19 gr. za zrobiony kartonik. Wielki chaos i młyn.Jak dżungla!

magda be

wgl,,,te stare baby sie najgorzej czepiają,,,masakra...ostatnio jeden magazynier nie wytrzymał i rzucił robotę...zero szacunku...

kora

zatrudnili ludzi 50os z Urzędu pracy i ilu zostało nawet w Ornecie z Urzędu kierują do Jutrzenki a nikt nie chce tam iść bo każdy (usunięte przez administratora) każdemu obrabia interesują się kimś tylko nie sobą największy zakład plotkarski Jutrzenka bajzel z tych przyjętych 50 os to ile zostało uciekają bo mają dość kobiet które ploty sieją a siebie nie widzą kiedyś ktoś trafi na taką że gębę obije w lustro niech spojrzą na siebie wtedy widać kto tak naprawdę (usunięte przez administratora) ITD

Zostaw merytoryczną opinię o Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jutrzenka-Dobre Miasto Sp. z o.o.