Opinie o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

@KM

Firma stawia pierwsze kroki na polskim rynku pracy w związku z czym trwają rekrutację. Bralam udział w rekrutacji na stanowisko w Katowicach i niestety muszę przyznać,że rozmowa była żenująca,a o braku profesjonalizmu ze rekruterki szkoda gadać. Już abstrahując od tego,że zapytano, czy mam dzieci albo je planuje, ujawniono stawkę innych pracowników to w dodatku obiecano informacje zwrotną pod koniec następnego tygodnia, która oczywiście nie było.

@@KM

Prosimy o bezpośredni kontakt z firmą w celu wyjaśnienia sytuacji. Nasi rekruterzy, jak również firmy, z którymi współpracujemy są doświadczone i profesjonalne, więc pytania w szczególności niedozwolone nie powinny mieć miejsca. Naszym celem jest profesjonalna rekrutacja, więc chętnie poznamy szczegóły tej sytuacji i wyjaśnimy bezpośrednio z kandydatem.

Niki

Nie polecam pracy w Krakowie, humory kierownictwa, zachowania na litere ''M'' na pożądku dziennym, jak nie polecasz towaru na kasie nie dostajesz wolnego kiedy potrzebujesz, przykre

Powinni robić badania psychiatryczne kierownikom przed przyjęciem

Jak wyglada rekrutacja? Proszę o oponie kandydatów nie firmy

Lepiej nie aplikuj

Iwi. Iwona

Pozdrowienia dla Super ludzi, którzy przyjechali na zatowarowanie do Lubina z Poznania, Dzierżoniowa i Zielonej Góry.. Dzięki Wam ta ciężka praca była bardzo przyjemna.Czas szybko zleciał w miłej atmosferze.Po Waszym wyjeździe zrobiło się tak cicho i smutno."Gapciu brakuje nam Ciebie"???? Do zobaczenia gdzieś w Polsce.????️

Agnieszka
@Iwi. Iwona

Cześć mogę dostać informacje w jakich godzinach się pracuje.? Z góry dziękuję za odpowiedź

Malinowy Król

Wchodząc na opinie, gdzie człowiek szuka jakiś konkretnych informacji niestety można odnieść wrażenie, że opinie piszą tu ludzie sfrustrowani i bez podstawowej kultury osobistej. Wszyscy zakładają, że osoby wyżej rangą (kierownik sklepu czy regionalny) nie mają żadnych kompetencji (tylko to oni pełnią taką funkcję, więc widocznie doświadczenie zawodowe im umożliwiło objęcie takiego stanowiska). Komentarze dotyczące czyjegoś życia prywatnego czy relacji między jakimikolwiek pracownikami są zupełnie nie na miejscu i nie powinny nikogo interesować. Pokazujecie jedynie swój brak kultury i wścibską osobowość co świadczy o was, a widocznie uroda regionalnej jest jak widać dla was powodem do zazdrości. Praca jak praca, decydując się na nią wiadomo z czym się wiąże: dużo dostaw ze względu na różnorodnośc produktów, dużo pracy ze względu na duże powierzchnie obiektów. Jak się komuś nie podoba to zawsze może iść na pracę na dziale mięsnym do Biedronki czy do Auchan. Ogarnijcie się ludzie...

Malinowy Król

Nie, wypowiedź sprzedawcy. Mam wrażenie, że większość osób nie zapoznała się ani z treścią umowy ani zakresem obowiązków. Trzeba było pytania zadawać na rozmowie rekrutacyjnej, a nie wylewać frustrację anonimowo na forum. Kozak w necie, a … w świecie. Znacie takie powiedzenie? Skoro obowiązki kierownika to nic takiego, to czemu nie aplikujecie na takie stanowisko? Bo jesteście przeciętniakami, większość z Was przerosło przeczytanie umowy, a jedyne co robicie to wylewanie żali na forum bo w pracy ktoś Wam każe pracować. Nie spodziewaliście się tego?

Malinowy Król

Widzę, że kółko wzajemnej adoracji i frustracji przyznaje sobie polubienia komentarzy, ale zerowa elokwencja nie pozwala na wyłuskanie odpowiedzi. Wiecie, że po szkole podstawowej jest dalsza możliwość kształcenia?

Yy

Pozdrawiam Panią Kierownik xd

Krakus
@Malinowy Król

Kierownik z żalem d…py to pisał Xd jakie to słabe…

Szczypiorek Nowy wpis
@Krakus

A żal (usunięte przez administratora) sprzedawców jest ok? Jesteście krystalicznie czyści i nie macie sobie nic do zarzucenia? Myślicie, że praca z wami to droga usłana różami?

Praga Nowy wpis
@Szczypiorek

La vie en rose…xdxd

Nati

Radzę szukać lepszej pracy pewnie niedługo będą zwalniać

Katia
@Nati

Nie za dobrze, bo firma ma być sprzedana…:/

Kik Nowy wpis
@Katia

Bo cienko przędzie radze szukać nowej roboty

Młoda kapustka

Firma jest na rynku od niedawna, wszyscy się uczą, fajny asortyment, zniżka pracownicza na towar, trafiając na fajnych ludzi w sklepie wszystko jest łatwiejsze. Powodzenia dla fajnej ekipy ze sklepu Katowice! Do wszystkich komentujących i narzekających na kierownictwo: to ludzie zatrudnieni, żeby utrzymywać sklep w ryzach, a nie się z wami kolegować.

Ff

Wstań z kolan lizusie

Ania Nowy wpis
@Ff

Bo ci zajady wyjdą xd

Mee

Żadnych benefitow czy premii. Tydzień delegacji plus 400zl. Śmieszne strasznie. Awanse niezależne od kwalifikacji. Kierowniczka z K dwie lewe do pracy. Regionalni śmiech.

Jedna
@Mee

Jedna regio przynajmniej zna francuski xd

Młoda kapusta
@Jedna

Ale wam się ulewa frustracja, Wy wszystkie matki polki, męczennice - zazdrośnice. Zaglądanie komuś do łóżka to chwyt poniżej pasa. Proponuję podnieść kwalifikacje może kiedyś uda Wam się awansować (bez wzgledu na firmę do jakiej traficie). Ciągle narzekacie na podstawowe obowiązki w zwykłej pracy sprzedawcy, daleko wam do ludzi, którzy mają ambicje i zajmują wyższe stanowiska. Proszę zapoznawać się z umową podejmując pracę zamiast spamować na forach.

Kinia
@Młoda kapusta

Masz rację, też zacznę uczyć się francuskiego

@Kinia

Ucz, bo inaczej twój utrzymujący cię partner szybko cię zamieni na lepszy model. Bycie polaczkiem to zaglądanie innym do łóżka i portfela, wścibskie baby bez grama atrakcji w swoim życiu.

@Młoda kapustka

Z mojej strony koniec, miłego dnia trolle!

Nowa
@Młoda kapustka

Czyli to prawda do tych romansach w centrali?

Szczypiorek
@Nowa

Najciekawszy to ten, który wszyscy mają z kierowniczką z Krakowa, tylko że to miłość platoniczna, bo ona ma was w głębokim poważaniu. Szanujcie się wzajemnie ludzie.

Doda
@Szczypiorek

Dobrze powiedziane „ ma wszystkich w głębokim poważaniu „ nic dodać nic ująć ….smutne…

Denis
@Młoda kapusta

Prawda „ chwytu poniżej pasa” to ona lubi używać, tak jak napisałeś

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik sklepu w firmie WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Halka

@Pracodawca Czy firma oferuje coś poza umową, tzn prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, ewentualnie punkty w kafeterii benefit? Z góry dziękuję za odpowiedź????

@Halka

Firma Woolworth dynamicznie się rozwija i dołącza do nas wielu nowych pracowników – a dla nich oferujemy zniżki do całej sieci naszych sklepów, stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy. W przyszłości na pewno powiększymy naszą ofertę dla pracowników o kolejne benefity.

Daria

Czyli według Ciebie jeśli kierownik nie ma kompetencji to może być ładny i wtedy będzie okej? XD Ta strona raczej nie jest od komentowania czyjegoś wyglądu, ale z chęcią zobaczyłabym jak Ty wyglądasz skoro tak łatwo przychodzi Ci ocenianie innych :) i co to znaczy „kompetencja” według Ciebie? Hejtowanie anonimowo w internecie zamiast porozmawiania twarzą w twarz o problemie? taka rozmowa chyba więcej by zmieniła, niż wyzywanie jej tu. Nie znam „Pani M”, ale z tego co widzę, jakie obelgi piszecie w jej kierunku, wydaje się, że nikt z Was nie poradziłby sobie lepiej, aby kierować sklepem. Bardzo niedojrzałe podejście :) Chcielibyście żeby o was się tak ktoś wypowiadał? Nie sądzę. Jak źle by nie było, to też jest człowiek, nie zapominajcie o tym. Życzę dużo dobra :)

Częstochowa
@Daria

Witam, Ja tutaj odniosłam się do wcześniejszego komentarza dotyczącego awansu w ww firmie. Jeżeli chcesz i jesteś z Częstochowy to chętnie się spotkam. Kompetencje to umiejętność zarządzania zespołem i czasem pracy na zajmowanym stanowisku. Warto przeanalizować co to są obelgi a wyrażenie własnego zdania?! Skoro nie znasz Pani M to po co się wypowiadasz?! Twierdzisz, że nikt z „nas” nie poradziłby sobie lepiej w prowadzeniu sklepu?! To chyba nie do końca prawda! Zastanowiłabym się 10 razy przed napisaniem czegoś bo wnioskuję, że nie pracujesz z M a raczej jesteś koleżanką! Sporo stanowisk się zwolniło więc zapraszam do pracy z M to zrozumiesz co ludzie czują!

Diana

(usunięte przez administratora)Miałam przyjemność pracować zarówno z Panią M. jak i z kierowniczką z Krakowa. Wiadomo, że kierownik musi trzymać wodzę nad swoimi pracownikami, bo inaczej panowałby chaos. Jakoś mnie nikt nie obrażał, nie wprowadzał (usunięte przez administratora) i nie rzucał przekleństwami w moją stronę. Po prostu jeśli pracujesz, a chyba to się robi w pracy - to nie masz żadnego problemu z żadnym kierownikiem. A widziałam ludzi, którzy zostali tam zatrudnieni i wiem, że w innej firmie po tygodniu już by nie pracowali. Widać także macie problem z pracowaniem w pracy, skoro za "pokazywanie palcem" życzycie komuś niepełnosprawności. Nie pozdrawiam, ale życzę więcej uśmiechu :)

Diana

Chyba nadal nie potrafisz czytać i zaprzeczasz sama sobie XD Akurat jestem osobą, która także jeździ w delegację i z Panem z Warszawy też miałam przyjemność pracować. Bardzo śmieszny i pozytywny człowiek ;) Ale jak ma się kija w (usunięte przez administratora) a jedyne na co można sobie pozwolić to hejt w necie, no to czego my oczekujemy. Jak powiedziałam, za byle co opierdzielu się nie dostaje, a kierownik jest od zarządzania. Może dlatego też już nie pracujecie w swoich miejscowościach, ale to już mnie wcale nie dziwi ;). Życzę miłego dnia i kończę dyskusję.

@Diana

Dokładnie, problem z pracowaniem w pracy. Każdy by chciał tylko mieć nos w smartfonie i tak cały dzień. To jest praca!

Cynka
@Młoda kapustka

Wypisz wymaluj nierób i cwaniak xd

Cwaniak
@Diana

Cwaniak (usunięte przez administratora) i nierób bardzo nieprzyjemny czlowiek

Praga
@Cwaniak

Prawda, bardzo zły człowiek

Niki

@Niki

Dziękujemy za opinię. Prosimy o bezpośredni kontakt z firmą w celu wyjaśnienia sytuacji.

Życzliwy
@Niki

Witam ludzie zastonówcie się nad pracą woolworth przyjmują ludzi do pracy w swoich sklepach wysyłają ich po 300 km od domu a po delegacji niema kasy za delegacje gdzie mają na to14dni.Przyjmuja ludzi na 3mc aby zatowarować sklepy apotem im umów nie przedłuży,w niektórych sklepach kierownictwo niepowinno pełnić tych funkcji

Praca

Brak jakichkolwiek kompetencji

Iza

Skandaliczne traktuje klientów

@Niki

Nie powinna pracować na stanowisku kierowniczym zero kompetencji

@Niki

Czy firma wreszcie zareaguje na to co ona wyprawia?!

Powinni robić badania psychiatryczne kierownikom przed przyjęciem

Ciekawska
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy Panie w centrali wreszcie znajdą trochę czasu na pracę pomiędzy owocowymi czwartkami? Ludzie ogarnijcie się wreszcie, za coś bierzecie niemałe pieniądze

Byla

Ostrzegam przed pracą w Krakowie, kierownictwo bardzo toksyczne

Kaja
@Byla

Proszę napiszcie ile was jest na zmianie ?4 na 4 czy 3 na 3 lub jakie jest minimum bo na tak dużych sklepach to i ludzi potrzeba Chce aplikować.

Abcd
@Kaja

Lepiej nie aplikuje w Głogów dwie na dwie .Palety się nie kończą,ty biegasz od klienta do komputera...kasy....Kicha

Wiki
@Byla

Ty z nią na zatowarowaniu chyba nie byłaś to dopiero tragedia na niczym się nie zna i bardzo źle traktuje ludzi

Smoczyca

2 na 2

Matka Polka

A ja mam pytanie czy ten niemiecki jest konieczny?? pytam o prace w siedzibie w kato, bo widziałam że jest konieczny a ja ni w ząb nie umiem, jest szans to jakoś ominąć???

Lenk
@Matka Polka

Akurat pracuje w centrali i nie znam języka niemieckiego :) jednak na niektóre pozycje jest to niezbędne żeby się nim posługiwać bo jest dużo kontaktu z centralą w Niemczech. Także trzeba czytać w ofercie czy to umiejętność "mile widziana" czy niestety obligatoryjna

AL
@Matka Polka

Zależy na jakie stanowisko. Praca w Centrali jest naprawdę ciekawa.

Nati

Regionalna E nie zna niemieckiego chociaż to wymóg konieczny…

@Nati

ona się na niczym nie zna, tylko szkodzi sklepom, wiadomo kto i dlaczego ją zatrudnił, na pewno nie ze względu na kwalifikacje....

EKG
@Nati

Ponoć zna biegle francuski xd

Jak wyglada rekrutacja? Proszę o oponie kandydatów nie firmy

Kandydatka
@Kandydat

Aplikowałem do pracy w Katowicach. Rozmowa była prowadzona online przez przesympatyczną Panią, która przedstawiła firmę, stanowisko, obowiązki, zapytała o doświadczenie zawodowe, znajomość języka niemieckiego. Cała rekrutacja w bardzo miłej atmosferze.

@Kandydatka

Dziękujemy za opinię o procesie rekrutacji! Na każdym etapie podchodzimy profesjonalnie oraz z sympatią do aplikujacych do naszej firmy - i nie planujemy tego nigdy zmieniać ;) Pozdrawiamy, Zespół Woolworth PL

Andrew
@Woolworth PL

To dopiero poczatki firmy w Polsce. Niedawno otwarto sklep w Opolu w Ozimska Park. Zastanawiam sie nad praca w tym sklepie. Pracuje ktos z Was w Opolu?

Sonka
@Andrew

Ja polecam. Fajny sklep, dużo się dzieje. Fajny asortyment i zespół. Zapraszam do nas!

Luqix
@Andrew

fajna atmosfera, fajni ludzie, duzo sie dzieje. polecam

Ava
@Kandydat

W Centrali miałam 2 etapy. Jeden online, drugi normalnie. Info zwrotne dostałam, rozmowa standardowa, nie było spiny. Dowiedziałam się wszytskiego o firmie, stanowisku, zapytali o to, ile chce zarabiać, od kiedy mogę zacząc.

Lux
@Kandydat

Normalnie, jak w każdej innej firmie. Zalezy na jakie stanowisko aplikujesz.

Aplikowałam
@Kandydat

Szkoda, że firma dając ogłoszenie na Pracuj.pl/stanowisko kierownicze - nie ujawnia, jak wypadło się na tle innych kandydatów. Po odrzuceniu cv, człowiek chciałby wiedzieć co dzieje się na rynku pracy i nad czym popracować.

Ciekawska
@Aplikowałam

Zawsze możesz poprosić o feedback

kandydatka
@Aplikowałam

Ja poprosiłam i dowiedziałam się czego chciałam - panie są na prawde pomocne

Kaja
@Sonka

Powiedz proszę ile jest pracowników na.zmianie ja tak dużym sklepie.. Chce aplikować jestem ciekawa czy jest 3 na 3 czy może 3 na 4

3 na 3

Lepiej nie aplikuj

Nie polecam

Rozpoczęłam pracę w grudniu w punkcie na Woli w Warszawie mimo, że zgłaszałam się na przyszło otwarty punkt na Placu Szembeka. Usłyszałam, że w styczniu punkt rusza, więc miesiąc mam przepracować tutaj (mimo, że od początku mówiłam, że jest tragedia z dojazdem), a w styczniu ruszamy na nowym punkcie. Bzdura jakich wiele, po podpisaniu umowy dowiaduje się, że otwarcie punktu zostaje przełożone na marzec. PO PODPISANIU UMOWY gdzie od początku mówiłam, że ta lokalizacja mi nie pasuje, bo mieszkam po drugiej stronie miasta. Ale to nie jest w tym wszystkim najgorsze, zastępca kierownika jest (usunięte przez administratora), który teoretycznie powinien być pomocny szczególnie dla nowych pracowników, a miał kompletnie mnie w(usunięte przez administratora)i zrzucał szkolenie na innych pracowników - zwykłych pracowników, którzy zarabiają najniższą krajową, a nie kierowniczą pensje. Pierwszego dnia kompletnie niczego się nie nauczyłam, za to dostałam potężny o*ieprz, że jak to ja mogę któregoś dnia nie móc przyjść? Zespół jest tragiczny, jest to banda ludzi 30+ nieszczęśliwych ze swojego życia, którzy na młodszych pracowników stażem i wiekiem patrzą z góry, nie raczą nic wytłumaczyć tylko wolą (usunięte przez administratora) kogoś za coś czego nie miał wytłumaczone. W głównej mierze całe te miejsce jest tragiczne, ludzie są okropni, oprócz tych paru osób, które są na tyle mądre, żeby się z tamtego miejsca zwolnić. Firmy nie zdążyłam jeszcze za dobrze poznać, ponieważ po takim traktowaniu i po zrobieniu mnie w konia na samym początku współpracę w dniu dzisiejszym zakończyłam. Zakończenie współpracy, a też dokładnie poproszenie zastępcy kierownika o to wypowiedzenie też było tragedią, ponieważ robił z tego niewiadomo jaki problem jakby nie widział totalnie czym to jest spowodowane, był wkurzony, krzyczał, zachowywał się po prostu nieprofesjonalnie, chociaż jaki profesjonalizm można w takim miejscu oczekiwać? Nie życzę nikomu trafić na tak fałszywych ludzi i na tak niekompetentnych kierowników. Pozdrawiam serdecznie jeśli to czytacie, było zdecydowanie NIEMIŁO.

Pracownik sklepu
@Nie polecam

Co do Twojego szkolenia to pierw trzeba mieć chęci których Ty nie okazywlas. Jedyne co robiłaś i wychodziło Ci dość dobrze to chowanie po kątach. Sama osobiście moja koleżanka Cie szkolila więc nie możesz brak szkolenia zarzucić. Co do wypowiedzenia to byłam przy Tym i jedyna osoba która się uniosla byłaś Ty. Przytoczę Twoje słowa,,mam (usunięte przez administratora)ta prace,, więc trochę kultury należy mieć rozmawiajac ze starsza osoba która nie robiąc problemu w dniu następnym podpisała z Tobą rozwiązanie umowy. Jak już kłamiesz to z głową. Też nie pozdrawiamy

@Nie polecam

A ja się z Twoją opinia nie zgadza. Też byłam szkolona w Warszawie i zostałam bardzo miło przyjęta przez caly zespół . Kierownik bardzo dużo wiedzy mi przekazał i pracownicy również byli bardzo pomocni. Na Twoim miejscu zastanowiłabym się czy z Twojej strony było zaangażowanie i chęci. Pozdrawiam

Nie wiem skąd te wszystkie złe opinie,(usunięte przez administratora) Współpraca z ludźmi z Warszawy była dla mnie bardzo fajna. Otwarci ludzie z którymi można pożartować i bez stresu spędzić czas w (usunięte przez administratora)

Chyba Ty. Zazdrościsz jej tego luzu i bycia sobą, nie każdy to osiąga w życiu i cały swój żywot jest nudnym szarym człowiekiem nie to co ta pani :) <3

Jola

Takiej kierowniczki to tylko ze świecą szukać ;) Tak uprzejmej i pomocnej osoby w życiu chyba nie poznałam. Wariatami to można nazwać osoby które właśnie piszą takie rzeczy

Qrczak

Wspaniały, kompetentny człowiek o wielkim sercu i ogromnej wiedzy. Praca z nią to czysta przyjemność :)

Tanja

No nie jest dobrze ale co zrobić góra ma to gdzieś a pracować gdzieś trzeba

Lol

Jest kiepsko:((

Swieta
@Nie polecam

Nie jest u nas za dobrze, ilość niepolubionych o czymś swiadczy

Ssss

Polecam rozpatrzyć zwolnienie kierowniczki z Krakowa wprowadza wielki chaos podczas prowadzenia zatowarowania, plus jej praca raczej nie powinna wyglądać tak że tylko pracuje jak są na sklepie regionalni a w inne dni potrafi się spóźnić do 30 min bo musi kawkę z maka wypić

Nie polecam współpracy z Natalią z Krakowa. Wprowadza bardzo duży chaos na sklepie. Nie odpowiednia osoba do prowadzenia zatowarowania. Wprowadza bardzo dużo nie potrzebnych zmian tylko dlatego że jej się coś nie podoba (jeszcze jak by one były dobre to było by to zrozumiałe lecz nie są one robione według zasad wprowadzonych przez firmę totalnie bez ładu i składu a na koniec i tak trzeba wszystko poprawiać). Nie pozdrawiam

Nata

Niestety jej brak kompetencji powoduje znaczne wydłużenie czasu zatowarowania co prowadzi do niepotrzebnych kosztów, o traktowaniu ludzi nawet niewarto wspominać…To samo dotyczy jej psiapsi regionalnej E. Jak długo jeszcze będzie to trwało??!!

Dollu
@Ssss

Najlepsze jest znikanie na całe godziny kiedy inni ciężko pracują, bo ona sobie prywatne rzeczy musi pozałatwiać albo na kawusię i zakupy iść, w weekendy nigdy nie pracuje, a w tygodniu tylko na rano

Dzessi
@Ssss

Katowice również jej nie pozdrawiają

Bulion

Czy ktoś mógłby dodać jakieś merytoryczne informacje dotyczące zatrudnienia? Szkolenia, zniżki pracownicze, atmosfera pracy. Jak wyglądają rekrutacje? Czy ktoś wie jak wygląda praca na sklepach? Czy trzeba znać niemiecki? Są szkolenia? Na ile dają umowy o pracę?

Ff
@Bulion

Odradzam

Bejbi

Ile etatów macie na sklepie razem z kierownikiem?

CBA

Większe sklepy mają więcej etatów

Kinia
@Bejbi

3 na 4

@Bejbi

2 na 2

Pawel

Pojawiło się ogłoszenie na regionalnego kierownika sprzedaży. Na jakie warunki można liczyć? Ile sklepów pod soba? Jakie auto służbowe?

Swieta
@Pawel

Musisz znać francuski (usunięte przez administratora)

System nagradzania w tej firmie to jakis nieśmieszny żart. Mój chłopak ty pracuje i poza najniższa krajowa otrzymał na święta JEDNĄ! bombkę (trochę większą, ale nadal) z logo firmy. I to wszystkie dodatki. Żadnych innych benefitow. Na szczęście niedługo zmienia pracę. Sklep radzi sobie doskonale, a dyrekcja jedyne co potrafi to dac na święta bombkę warta pewnie z 5 zł. To już naprawdę lepiej nie dostać nic, bo tylko się człowiekowi przykro robi. Tak jak mu mówiłam. Niech robi swoje tyle na ile wymagają i ani odrobiny więcej, bo w tej firmie nikt tego nie doceni. Jedynie na plus u niego w sklepie kierownictwo.

Benia
@Karolina

Bombkę ale kinder niespodzianki nie przebije to właśnie pracownicy dostali na Wielkanoc Kinder niespodzianka, Wstyd naprawdę

chlorek sodu
@Karolina

Otóż to. Takie coś dostać to jak dostać pstryczka w nos. Żałosne naprawdę. Firma coraz bardziej oszczędza na pracowników. Na początku na delegacjach goście co przyjechali mieli na koniec delegacji fundowany posilek, na wigilię była kasa na organizację,a teraz nie ma N I C. coraz gorzej.moze jak prezes się zmieni będzie lepiej. Albo jeszcze gorzej.

G
@chlorek sodu

Dokładnie

Agnieszka

@PracodawcaCzy planujecie w przyszłości wprowadzić benefity? Rzadko się zdarza żeby firma nie miała benefitów i to żadnych.

Yyy
@Agnieszka

Niczego nie ma, goła minimalna pensja

Nowy pracownik

Proces rekrutacji bardzo sprawny i przeprowadzony profesjonalnie. Oby każda firma podchodziła w ten sposób do rekrutowania nowych pracowników.

@Nowy pracownik

Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami! Cenimy sobie opinie związane z każdym etapem pracy w naszej firmie - cieszymy się, że pierwszy z nich był profesjonalny i efektywny! Pozdrawiamy, Zespół Woolworth PL

Patryk
@Nowy pracownik

Nie dostałem pracy, ale rekru była spoko, dostałem info zwrotne, więc będę jeszcze próbował, bo zapowaida się dobrze.

kandyd
@Patryk

a gdzie startowałeś? i na jakie stanowisko

Patryk
@kandyd

specjalista w centrali. rozmowa konkretna, dostalem info o firmie, o przyszlosci firmy, kogo szukaja, jak bedzie wygladal proces rekrutacji. mialem za slaby niemiecki, ale dostalam info w ustalonym czasie, co jest rzadkoscia..serio, wiem, bo chodzę na rekrutacje i mowia, ze sie odezwą, a nie odzywają sie nigdy, a tu spoko..plus dostalem info, ze na pewno w przyszlosci beda rekrutowac, byc moze juz nie z az tak dobrym niemieckim, wiec byc moze sprobuje. rozmowa byla rozmowa, nie przesluchaniem.

Kandydatka

Amatorska rekrutacja, zero profesjonalizmu

Wredna

Jak ktoś lubi być wykorzystywany to praca idealna. Nie płacą za delegację a (usunięte przez administratora) tam jak biały (usunięte przez administratora) Problem z wypłaceniem zaliczek. Już nie wspomnę, że świadectwa pracy są wypisywane błędnie. Nie wypłacają pełnych należności za zwolnienie. Dramat. Nie znają kodeksu pracy w kadrach... Ps. Pozdrawiam tych wytrwałych co zostali i tam dalej pracują. Zasługujecie na lepsze miejsce pracy niż Woolworth .

Zła
@Wredna

Nie jest za dobrze bo firma idzie pod młotek

byly pracownik

Praca w Krakowie raczej średnia, zespół fajny ale kierowniczka wszystko psuje. Trzeba tłumaczyć się z każdego wolnego, mimo podawania dyspozycji i tak w dni w które nie można pracować, jest się wpisywanym w grafik. Brak wolnego za brak polecania produktów na kasie również jest absurdalny oraz zaniżanie czasu godzin pracy w grafiku co skutkuje niższą wypłatą.

Kierowniczka nie szanuje ludzi. Wszyscy się zwalniają

kk
@byly pracownik

również nie polecam pracy w krakowie jeżeli dalej jest tam ta sama pani kierownik, wyjeżdża w "delegacje" a potem ma problemy ze nowi pracownicy czegoś nie umieją albo źle coś robią

Co dział HR zrobił do tej pory ażeby wyjaśnić sytuację? W moim odczuciu nic …:(

Aga

Patokierowniczka

Praca z nią to koszmar

Zostaw merytoryczną opinię o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 16 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.