Opinie o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

Zespół z Wlkp

Witaj Domi, Przykro nam, iż nie możesz pracować ze swoją partnerką w jednym sklepie, takie panują zasady. Ktoś musiał wprowadzić Cię w błąd, bądź coś źle zrozumieć, ponieważ w naszym sklepie nie pracują żadne osoby pozostające ze sobą w związku formalnym jak i nieformalnym. Mam nadzieję, iż ta odpowiedź wyjaśniła Twoje wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie

zakupoholiczki

Serdecznie pozdrawiamy ekipę z warszawy i życzymy powodzenia na otwarciu sklepu :) Bardzo fajni ludzie, lepszego kierownictwa nigdzie nie znajdziecie a już na pewno nikt tam nie jest GBurEm :PP

K

Idzie nam bardzo dobrze, proszę się nie martwić, wszystko w terminie zostanie otwarte. Zapraszamy w czwartek na kontrole:)

Ssss

Polecam rozpatrzyć zwolnienie kierowniczki z Krakowa wprowadza wielki chaos podczas prowadzenia zatowarowania, plus jej praca raczej nie powinna wyglądać tak że tylko pracuje jak są na sklepie regionalni a w inne dni potrafi się spóźnić do 30 min bo musi kawkę z maka wypić

Nie polecam współpracy z Natalią z Krakowa. Wprowadza bardzo duży chaos na sklepie. Nie odpowiednia osoba do prowadzenia zatowarowania. Wprowadza bardzo dużo nie potrzebnych zmian tylko dlatego że jej się coś nie podoba (jeszcze jak by one były dobre to było by to zrozumiałe lecz nie są one robione według zasad wprowadzonych przez firmę totalnie bez ładu i składu a na koniec i tak trzeba wszystko poprawiać). Nie pozdrawiam

Nata

Niestety jej brak kompetencji powoduje znaczne wydłużenie czasu zatowarowania co prowadzi do niepotrzebnych kosztów, o traktowaniu ludzi nawet niewarto wspominać…To samo dotyczy jej psiapsi regionalnej E. Jak długo jeszcze będzie to trwało??!!

Dollu
@Ssss

Najlepsze jest znikanie na całe godziny kiedy inni ciężko pracują, bo ona sobie prywatne rzeczy musi pozałatwiać albo na kawusię i zakupy iść, w weekendy nigdy nie pracuje, a w tygodniu tylko na rano

Pantera

Kierownik z Głogów totalne rozczarowanie. Gra aktorska na najwyższym poziomie, ale gdy ściągnie maske zaczyna się prawdziwy horror. Pomiatanie pracownikami, wzbudzanie winy STANDARD. Nie wiem co skłoniło państwa do wybrania o to tej pani na dane stanowisko gdy nie posiada najmniejszych kompetencji no, ale cóż jaka firma tacy kierownicy. Aż ciężko wspomnieć, że żadna ze stron nie wywiązuje się z tego czego powinna. Firma nie ma tendencji do wypłacania za delegacje a pani kierownik to już nie wspomnę jakby ciemna była na swoim stanowisku. Z całego serca odradzam współpracy z oto ta firma jak i z pania z Głogowa, bo z najniższej krajowej wam potem na dobrego psychologa nie starczy, żeby pozbierać się z ataków kierownictwa

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik sklepu w firmie WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Iwi. Iwona

Pozdrowienia dla Super ludzi, którzy przyjechali na zatowarowanie do Lubina z Poznania, Dzierżoniowa i Zielonej Góry.. Dzięki Wam ta ciężka praca była bardzo przyjemna.Czas szybko zleciał w miłej atmosferze.Po Waszym wyjeździe zrobiło się tak cicho i smutno."Gapciu brakuje nam Ciebie"???? Do zobaczenia gdzieś w Polsce.????️

Agnieszka
@Iwi. Iwona

Cześć mogę dostać informacje w jakich godzinach się pracuje.? Z góry dziękuję za odpowiedź

Prac

Woolworth Polska nie wypłaca pracownikom delegacji, co jest rażącym naruszeniem praw pracowniczych do tego zmusza pracowników do wyjazdów pod groźbą zwolnienia, w moim odczuciu to bardzo złe

Delagacja
@Prac

Nie płacą za nadgodziny i delegacje

Squad..

Szkoda czasu na pracę w tej firmie. Wykorzystują ludzi do zatowarowywania innych sklepów a po okresie próbnym zwalniają chociaż w umowie o pracę deklarują że po okresie próbnym dadzą kolejną umowę na rok. Pieniądze za delegację nie wiadomo kiedy będą wypłacone. Roboty od groma za najniższa krajową i ciągle pretensje niedouczonego kierownictwa, które swój brak kompetencji wyładowuje na pracownikach. Zastonówcie się zanim złożycie cv do tej firmy.

MS
@Squad..

U Nas każdy dostał umowę na rok. Podziękuję kierowniczce/kierownikowi

Mee

Żadnych benefitow czy premii. Tydzień delegacji plus 400zl. Śmieszne strasznie. Awanse niezależne od kwalifikacji. Kierowniczka z K dwie lewe do pracy. Regionalni śmiech.

@bylypracownik

Czy ma ktoś Namir telefoniczny na kadry, księgowość? Mam źle wystawione świadectwo pracy. Moja na szczęście była już kierowniczka nie chce udzielic mi żadnych informacji ...

Woolworth PL
@@bylypracownik

Dzień dobry, Aby wyjaśnić sytuację prosimy o kontakt z działem HR pod poniższym adresem mailowym: kadry@woolworth.pl

Nati

Radzę szukać lepszej pracy pewnie niedługo będą zwalniać

Matka Polka

A ja mam pytanie czy ten niemiecki jest konieczny?? pytam o prace w siedzibie w kato, bo widziałam że jest konieczny a ja ni w ząb nie umiem, jest szans to jakoś ominąć???

Lenk
@Matka Polka

Akurat pracuje w centrali i nie znam języka niemieckiego :) jednak na niektóre pozycje jest to niezbędne żeby się nim posługiwać bo jest dużo kontaktu z centralą w Niemczech. Także trzeba czytać w ofercie czy to umiejętność "mile widziana" czy niestety obligatoryjna

AL
@Matka Polka

Zależy na jakie stanowisko. Praca w Centrali jest naprawdę ciekawa.

Nati

Regionalna E nie zna niemieckiego chociaż to wymóg konieczny…

@Nati

ona się na niczym nie zna, tylko szkodzi sklepom, wiadomo kto i dlaczego ją zatrudnił, na pewno nie ze względu na kwalifikacje....

Hhhh

Hej, jestem ciekawa jak wyglada praca w firmie jeśli chodzi o sklep. Słyszałam dużo pozytywnych rzeczy, ze jest większa ilość osób na zmianie. Chciałam się dowiedzieć jak wyglądają zarobki itd może ktoś będzie chętny odpowiedzieć.

@Hhhh

Pozytywne rzeczy ? Miałam nieprzyjemność pracować z jednych sklepów dramat zero szacunku dla ludzi kierowniczka która nic nie potrafi …skandal !

nic
@Hhhh

najniższa krajowa, ZERO benefitów, lepiej poszukać czego lepszego

byly pracownik

Praca w Krakowie raczej średnia, zespół fajny ale kierowniczka wszystko psuje. Trzeba tłumaczyć się z każdego wolnego, mimo podawania dyspozycji i tak w dni w które nie można pracować, jest się wpisywanym w grafik. Brak wolnego za brak polecania produktów na kasie również jest absurdalny oraz zaniżanie czasu godzin pracy w grafiku co skutkuje niższą wypłatą.

Kierowniczka nie szanuje ludzi. Wszyscy się zwalniają

kk
@byly pracownik

również nie polecam pracy w krakowie jeżeli dalej jest tam ta sama pani kierownik, wyjeżdża w "delegacje" a potem ma problemy ze nowi pracownicy czegoś nie umieją albo źle coś robią

@byly pracownik

Co dział HR zrobił do tej pory ażeby wyjaśnić sytuację? W moim odczuciu nic …:(

Była pracownica

Nie polecam pracy w Czewie kierowniczka oderwana od rzeczywistości! Przepracowałam kilka dni i jestem przerażona traktowaniem ludzi przez Panią M!

Gerard
@Była pracownica

Byłam tam dzisiaj i ręce mi opadły! Pani na kasie wystraszona chciała mnie obsłużyć ale był problem na kasie. Pewnie nowa niedoświadczona po cym Przyszła pani w jasnych włosach i było widać jak sparaliżowało pracownika. Jestem starszym człowiekiem i aż mi było żal tej Pani. Co wy młodzi przeżywacie to aż strach pomyśleć patrząc na opinie tego sklepu to nawet wnuczka mi odradzała w nim wizyty.

SzukamPracy
@Była pracownica

Napisz co konkretnie z tą kierowniczka nie tak, bo chciałam tam składać podanie, w końcu miała bym blisko do pracy :)

SzukamPracy

A coś dokładniej, pracuje aktualnie na produkcji i już mam dosyć, chętnie wrócę do handlu. Dlaczego nie polecasz?

Loki

znana z czego? Najlepiej się zglosic i zobaczyc, jak wyglada sklep, rozmowa, praca i samemu ocenic

Pracownica

Kierowniczka M w moim odczuciu jeździ na zatowarowania ażeby tam nic nie robić, a nas zostawia w Częstochowie z całym tym nieporządkiem, tak nie da się pracować

ajwi

Czy ktoś z pracowników jest w stanie powiedzieć na jakie zarobki można liczyć jak sprzedawca? Czy jest to goła najniższa krajowa, czy może są jakieś dodatki, premie lub lepsza stawka niż najniższa krajowa?

@ajwi

W sumie stawki podobne jak w innych sklepach, nie jest to najniższa krajowa a premie można dostać np. pomagając w otwarciach nowych sklepów

Są wypłacane, tylko trzeba trochę odczekać bo robią to Niemcy a nie centrala w Polsce. Pewnie dlatego to tyle trwa

@ajwi

Najniższa krajowa i zero benefitów

Praco

Nawet funduszu socjalnego nie ma, nie polecam

Kandydat.

Witam mam pytanie po ile godz. się pracuje jaki system jest w firmie. ( 8 godz.,czy 12)

Woolworth PL
@Kandydat.

Dzień dobry, pracownicy w sklepach i centrali generalnie pracują w systemie równoważnym (zgodnie z kodesksem pracy). W razie dodatkowych pytań udzielimy szczegółowej odpowiedzi. Pozdrawiamy, Zespół Woolworth PL

Abc
@Woolworth PL

Szkoda że nie płacą za nadgodziny.

@Abc

Jak się dostaje wolne za nadgodziny to za co mają płacić? Są miesiące, że się część odbiera a część wypłacają, ale zawsze są rozliczone. Przynajmniej u nas

Była

Nie polecam pracy w Częstochowie gdzie kierownikiem jest M…, nie szanuje ludzi! O zarządzaniu to ona wie jak spuścić wodę w WC!!!

Agnieszkax

Polecam prace w woolworth. Zostałam super przyjęta, wszyscy są mili, pomocni.

Woolworth

A ja polecam . Pracuje w woolworth i jestem zadowolona. Mam fajna kierowniczkę, kierownik regionalny także super . Wizyty prezesów i dyrektorów sa stresujące, ale każdy wykonuje swoją pracę i nie jest źle. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 16 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.