Opinie o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w Katowice

Pracuje w centrali od pewnego czasu i z początku miałam pewne obawy czytając komentarze na tej stronie. Jednak na ten moment nic się nie potwierdziło w przypadku pracy w Katowicach, wręcz przeciwnie - jestem bardzo pozytywnie nastawiona, warunki naprawdę dobre mimo początków firmy (nie wszystko od razu jest dostępne) a ludzie z którymi pracuje powodują, że chce się przychodzić stacjonarnie do pracy ;)

Pracownik1

Pracuję w Katowicach w Centrali. Na razie mały zespół, ale zgrany. Dużo pracy, bo to dopiero początki firmy w Polsce. Jest wiele rzeczy do poukładania, do przeniesienia na polskie warunki. Polska jest pierwszym krajem, w którym Woolworth otwiera swoje sklepy, więc trzeba wiele zrobić, poustawiać procesy, dopasować do polskiego prawa, do polskich przepisów, urzędów, wytycznych z Centrali niemieckiej. Każdy się stara, żeby zrobić rzeczy szybko, w dobrej jakości, żebyśmy mieli szansę zainstnieć na poslkim rynku, żebyśmy mogli otworzyc jak najwięcej sklepów, co da nam możliwości w przyszłości. Pierwsze sklepy w Polsce są dopiero od maja i uważam, że każdy pracownik, który przyczynił się do otwarcia sklepów, który pracuje teraz w sklepie, który wspiera sklepy z poziomu Centrali jest wart podziękowania. Nawet jeśli pewne rzeczy teraz nie fukcjonują w pełni tak jak byśmy chcieli, tak jak w innych firmach, ktore są w Polsce od kilku, kilkunastu lat to wszscy robią dużo, żeby tak było. Pozdrowienia! i podziękowania!

@Pracownik1

Widać jaki poziom doświadczenia prezentujesz. Każda szanująca się firma zatrudnia ludzi z kwalifikacjami a nie z dobrymi chęciami. Centrala to centrala - sklepy to sklepy. (usunięte przez administratora)

NinaJa

Pracuję w sklepie, firma stawia pierwsze kroki, produkty w sklepie fajne, klientów sporo, ludzie z pracy w większości;) OK.

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać zatrudnienie – może ktoś ma najnowsze wieści o firmie WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. w miejscowości Katowice?

Woolworth PL

Aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie https://www.woolworth.pl/kariera/kariera oraz na portalach z ofertami pracy tj.(usunięte przez administratora). Firma jest w fazie rozwoju i ekspansji w Polsce, co wiąże się z zatrudnieniami nie tylko w Katowicach, ale również w lokalizacjach w całej Polsce. Zapraszamy do śledzenia strony www.woolworth.pl i aplikowania na interesujące oferty pracy!

Jeszcze pracuję

Podpisuję się! Nie polecam pracuję do końca grudnia i uciekam

Były Pracownik

Nie polecam, na wypłacenie diety za delegację czekam już kilka miesięcy, pomimo faktu, że Kodeks Pracy mówi, że należy tego dokonać „NIEZWŁOCZNIE”.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik sklepu w firmie WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Zatrudnianie kolejnych toksycznych kierowników nie wróży nic dobrego

Klient

Super sklep i ludzie pracujący tam

HR

Wszyscy już o tym mówią ..a dlaczego większość kobiet jest zatrudniana w sklepach ?

Była p

Jak się zatrudnia osoby bez doświadczenia na kierowników, to potem są tego widoczne tu konsekwencje Krzywdzi się tym pracowników jak i samych kierowników, nie mówiąc o wizerunku firmy….co będzie dalej?

Hr

Tak naprawdę nie ma co się dziwić! Każdy do nich dzwoni z żalami! Wszyscy wiedzą co się dzieje ale Niemcy jeszcze nie reagują!

Praca

Urlopy są dla lepszych, nie dla szeregowców

Agnieszka .

Mija 4 tydzień nie mam świadectwa pracy - czas walczyć o odszkodowanie .

@Agnieszka .

A pisałaś do kadr w tej sprawie?

A sprawdzałaś na poczcie? Bo może tam leży. A pod jaki nr dzwoniłaś i do kogo dokładnie?

sklepowa

Zastanawiam się ile na oko pracowników wypada na jeden sklep Zapewniają ludzi czy jest z tym problem?

idk
@sklepowa

nie wiem jak w innych, ale u mnie jest 11 osób, i ten stan się utrzymuje, pewnie gdzieś indziej podobnie tez zależy na jaki wymiar czasu ludzie pracują

Zawsze będzie brakowało jak się ich nie szanuje! Więcej takich kierowniczek jak w Częstochowie i Krakowie i zwiniecie biznes w PL

Kadry !!!!

To żenujące hr nie odpowiadają na żadne telefony ani mail !!!! Co się u was dzieje !!!!!!!!

Pracownik1

Ja się zgadzam. Nie pracuję długo w Centrali, ale jak na razie jest serio ok.

sita
@Pracownik1

centrala to jedno, sklepy to drugie ale i tak warunki są tutaj dobre, ja nie iwem inni to chyba nigdy gdzieś indziej nie pracowali.

Woolworth
@Pracownik1

Centrala może ok ale większość ludzi pracuje w sklepach może pora powiedzieć jak wygląda praca w sklepach ..centrala zawsze będzie ok nie macie styczności z ludźmi z prawdziwym (usunięte przez administratora) ciepłe posadki i przerwy na zawołanie . Już (usunięte przez administratora) tymi centralami ..

Pracownik ze sklepu

Nikt na siłę cię nie trzyma. Mnie się pracuje całkiem dobrze, kierowniczka fajna, reszta zespołu również.

Halka

@Pracodawca Czy firma oferuje coś poza umową, tzn prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, ewentualnie punkty w kafeterii benefit? Z góry dziękuję za odpowiedź????

@Halka

Firma Woolworth dynamicznie się rozwija i dołącza do nas wielu nowych pracowników – a dla nich oferujemy zniżki do całej sieci naszych sklepów, stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy. W przyszłości na pewno powiększymy naszą ofertę dla pracowników o kolejne benefity.

Daria

Czyli według Ciebie jeśli kierownik nie ma kompetencji to może być ładny i wtedy będzie okej? XD Ta strona raczej nie jest od komentowania czyjegoś wyglądu, ale z chęcią zobaczyłabym jak Ty wyglądasz skoro tak łatwo przychodzi Ci ocenianie innych :) i co to znaczy „kompetencja” według Ciebie? Hejtowanie anonimowo w internecie zamiast porozmawiania twarzą w twarz o problemie? taka rozmowa chyba więcej by zmieniła, niż wyzywanie jej tu. Nie znam „Pani M”, ale z tego co widzę, jakie obelgi piszecie w jej kierunku, wydaje się, że nikt z Was nie poradziłby sobie lepiej, aby kierować sklepem. Bardzo niedojrzałe podejście :) Chcielibyście żeby o was się tak ktoś wypowiadał? Nie sądzę. Jak źle by nie było, to też jest człowiek, nie zapominajcie o tym. Życzę dużo dobra :)

Częstochowa
@Daria

Witam, Ja tutaj odniosłam się do wcześniejszego komentarza dotyczącego awansu w ww firmie. Jeżeli chcesz i jesteś z Częstochowy to chętnie się spotkam. Kompetencje to umiejętność zarządzania zespołem i czasem pracy na zajmowanym stanowisku. Warto przeanalizować co to są obelgi a wyrażenie własnego zdania?! Skoro nie znasz Pani M to po co się wypowiadasz?! Twierdzisz, że nikt z „nas” nie poradziłby sobie lepiej w prowadzeniu sklepu?! To chyba nie do końca prawda! Zastanowiłabym się 10 razy przed napisaniem czegoś bo wnioskuję, że nie pracujesz z M a raczej jesteś koleżanką! Sporo stanowisk się zwolniło więc zapraszam do pracy z M to zrozumiesz co ludzie czują!

Diana

(usunięte przez administratora)Miałam przyjemność pracować zarówno z Panią M. jak i z kierowniczką z Krakowa. Wiadomo, że kierownik musi trzymać wodzę nad swoimi pracownikami, bo inaczej panowałby chaos. Jakoś mnie nikt nie obrażał, nie wprowadzał (usunięte przez administratora) i nie rzucał przekleństwami w moją stronę. Po prostu jeśli pracujesz, a chyba to się robi w pracy - to nie masz żadnego problemu z żadnym kierownikiem. A widziałam ludzi, którzy zostali tam zatrudnieni i wiem, że w innej firmie po tygodniu już by nie pracowali. Widać także macie problem z pracowaniem w pracy, skoro za "pokazywanie palcem" życzycie komuś niepełnosprawności. Nie pozdrawiam, ale życzę więcej uśmiechu :)

Diana

Chyba nadal nie potrafisz czytać i zaprzeczasz sama sobie XD Akurat jestem osobą, która także jeździ w delegację i z Panem z Warszawy też miałam przyjemność pracować. Bardzo śmieszny i pozytywny człowiek ;) Ale jak ma się kija w (usunięte przez administratora) a jedyne na co można sobie pozwolić to hejt w necie, no to czego my oczekujemy. Jak powiedziałam, za byle co opierdzielu się nie dostaje, a kierownik jest od zarządzania. Może dlatego też już nie pracujecie w swoich miejscowościach, ale to już mnie wcale nie dziwi ;). Życzę miłego dnia i kończę dyskusję.

Duduś

Byłem na zakupach w Częstochowie i jestem bardzo zadowolony z miłej obsługi. Bardzo pozytywne Panie tam pracują.

gorąco polecam firmę Woolworth Polska Sp. z o.o. rekrutacje w Woolworth Polska przeprowadzane są w bardzo profesjonalny sposób przez wysoko wykwalifikowany personel. Rzetelny, uczciwy pracodawca, bardzo zaangażowany, profesjonalny i skupiony na rozwoju

Woolworth PL

Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanym z firmą! Staramy się stale udoskonalać wartości ważne dla pracowników, a dzięki opiniom jesteśmy w stanie do tego dążyć. Pozdrawiamy, Zespół Woolworth PL

Katowice

Kiedy sklep na Śląsku? W katowicach?

Zoska

Super sklepy! bylam na zakupach. lepsze niz pepko, action. dobra robota ludzie

Wszelkie naruszenia praw pracowniczych należy zgłaszać do Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach, należy podać swoje dane, ale tylko do wiadomości inspekcji, więc pracodawca nigdy się nie dowie kto zgłosił

Z czystym sumieniem polecam pracodawcę. Proces rekrutacyjny szybki i profesjonalny. Wdrożenie również bardzo efektywne - prawie z każdej strony pomoc czy to pracowników centrali w Katowicach czy kolegów i koleżanek z Niemiec.

Woolworth PL

Dziękujemy za pozytywne słowa o naszej firmie! Przy dołączaniu nowej osoby do zespołu staramy się jak najbardziej ułatwić ten proces nowemu pracownikowi - cieszymy się, że dobrze radzimy sobie z tym aspektem. Pozdrawiamy, Zespół Woolworth PL

Niestety nikt nie zauważa co tutaj się dzieje! Zgłoszone do centrali ale nikt się nie odezwał!! To pokazuje jedno

Za stanie i gadanie wynagrodzenie dostaje tylko kadra kierownicza. Skoro jesteś pracownikiem sklepu to wiesz jak wygląda praca. Jest ciężka a ja się takiej pracy nie boję. Mam szacunek do siebie i innych ludzi czego oczekuję od przełożonych. Jeżeli tego nie dostaje to mam możliwość wyrażenia opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 16 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WOOLWORTH POLSKA Sp. z o.o.