Opinie o Hyatt Place Kraków w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hyatt Place Kraków. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hyatt Place Kraków na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hyatt Place Kraków w Kraków

xsh Nowy wpis

Jeżeli jesteście zainteresowani pracą za za małe pieniądze i z dużą ilością roboty to zapraszam. Hotel przyjmie każdego na stanowiska jak i decydujące jak i najniższej rangi, dlatego łatwo zdobyć doświadczenie i fajnie wygląda na CV. Ogólnie to polecam tylko osobom, które się szybko uczą, uczą się na błędach i w praktyce (nie będzie lekcji teoretycznych, jedziecie prosto na głęboką wodę.) Natomiast wszędzie oprócz w dziale Housekeeping atmosfera jest wyśmienita i łatwo zdobyć wielu przyjaciół, może i na całe życie. Dyrekcja przechodzi wielkie zmiany w następnych paru miesiącach, ciekawe co z tego będzie. Serdecznie Pozdrawiam, zzz

Potencjalny pracownik Nowy wpis

Jak wygląda praca w dziale gastronomii, konkretnie restauracja popołudniowa? Ktoś ma jakieś informacje?

Pracownicy

Dobre miejsce, super współpracownicy i fajna kadra kierownicza / dyrektorska z jednym ale. Wypłata jak wszędzie, mogłaby być większa :( ale kasa zawsze punktualnie . Jest jedno duże ale; kierowniczka pokojowych która potrafi jawnie obrażać ludzi, krytykować, krzyczeć na pracowników (walić w drzwi od łazienki i krzyczeć ile można siedzieć w łazience xd)... Ogólnie osoba która niszczy zespół (zwłaszcza swój a w ogóle to i całego hotelu) i ostatnio się zwolniła, wszyscy w hotelu się cieszą że w końcu jej nie będzie a tu zonk bo dyrekcja nie przyjęła jej wypowiedzenia i chce ją zatrzymać.... DLACZEGO SIE PYTAMY?

Pracownik Nowy wpis
@Pracownicy

W dziale HSK jest rodzinna atmosfera, dlatego tu pracuje, manager jest super :)

Pracownik Nowy wpis
@Pracownicy

Cześć. dlaczego tak mówisz???!!!! to nie jest prawda!! Nasz kerovnik jest super, zawsze przychodzi nam z pomocą, każdego wysłucha i każdemu stara się pomóc!! Nasza praca jest po prostu super, osobiście chodzę do pracy tylko ze względu na zespół. nasza Kierowniczka nigdy na nikogo nie podniosła głosu..co za bzdury....

xxx

Odradzam każdemu. Łamanie prawa pracy, okropna atmosfera.

Pracowniczka
@xxx

Ale dokładniej - jaki dział? Każdy dział ma swojego kierownika który jest odpowiedzialny za swój dział i przestrzeganie prawa pracy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Hyatt Place Kraków? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kandydat2

Czy ktoś podzieli sie informacją jak wygląda praca i atmosfera w hotelu? Czy rozmowa o pracę do kadr jest po angielsku?

Ryszard
@kandydat2

Powiesz na jakie stanowisko chcesz aplikować? Wcześniej szukali recepcjonisty i tam dobry angielski był wymagany i pewnie na rozmowie go sprawdzali. A teraz kogo szukają. Powiesz?

Kandydat 2
@Ryszard

Ja szukam pracy w kadrach. Na pracuj.pl są wszystkie oferty;)

kandydatka

halo :) czy ktoś się podzieli opiniami? jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, jak wrażenia z pracy?

@kandydatka

Na jakie stanowisko?????

Zostaw merytoryczną opinię o Hyatt Place Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w Hyatt Place Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy Hyatt Place Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyatt Place Kraków?

Hyatt Place Kraków