Opinie o Moda Blask Sp. z o.o. w Janki-warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Moda Blask Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Moda Blask Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moda Blask Sp. z o.o. w Janki-warszawa

wiki11 Nowy wpis

totalna porażka zwróciłam zamówienie ze zwrotem gotówki na konto wraz z najtańszą przesyłka po wielu perypetiach i trudnych rozmowach na watshap otrzymała zwrot kwota 54 zł zamiast 55 bo tyle kosztował dres i brak zwrotu za najtańszą przesyłkę zero kontaktu najgorsza firma unikać a towar odbiega od odpisu

ROZŻALONA Nowy wpis

Ta firma to istna pomyłka. (usunięte przez administratora) W każdym z trzech zamówień brakowało towaru, za który z góry zapłaciłam. 27.12.2023 otrzymali ode mnie przesyłkę ze zwrotem towaru + brakujące rzeczy, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu wszystkich pieniędzy . UWAGA NIE KUPUJCIE TAM !!!

Hej sporo tu negatywów od klientów ale nie piszą coś pracownicy, może w pracy jako takiej źle nie jest? Mam doświadczenie przy prowadzeniu sklepu internetowego i szukam pracy, ktoś wie czy tu nie ma czegoś i jak to godzinowo może wyglądać? Może właśnie potrzebują kogoś do pomocy żeby ogarniać te zamówienia

Cukiereczek Nowy wpis

Witam niestety nie przeczytałam opini o tej firmie Moda Blask i zamówiłam płaszcz za 150 zł z dostawą wyszło 170zl masakra co mi przyszło to jest tragedja tego płaszcza nie można nawet porównać do szlafroka bo bym ubliżyła producętą szlafroków poprostu przyszła (usunięte przez administratora) na zdjęciu był piękny płaszcz z korzuszkiem a ja dostałam niewiem co i wielkie jak na byka to jest prawda niech nikt nie zamaeia z tej strony oni nawet telefonu nie odbierają i jak tu zwrócić towar ludzie nie zamawiajcie z tej firmy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Moda Blask Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH/KRAJOWYCH
Płock
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka

Czesc a czy ten butik prowadzi może teraz relacje live np na Facebooku? Chętnie bym się do czegoś takiego zatrudniła jeśli firma ma takie stanowisko? Kto pracuje w ogóle przy wysyłce bo zastanawiam się czy to duża firma czy raczej mały butik?

Dan

Mam pytanie. Nie znalazłem nic w Google i pomyślałem, że może ktoś na forum będzie wiedział, a mianowicie czy firma ma swoją stronę internetową? Chciałem sprawdzić czy mają jakieś aktualne oferty pracy. Jeśli przypadkiem mają, to na jakie stanowiska?

Wzburzona

Przestrzegam wszystkich przed zamawianiem z tego sklepu (usunięte przez administratora) cyganiom z zamówieniem A pieniędzy nie można sie do prosić niech wszcy zerknom że nie można zamówić płać przy odbiorze wyłudzają pieniądze więcej tam nie kupię

Moda Blask
@Wzburzona

Dzień dobry, prosimy o kontakt poprzez numer telefonu 532 488 800 lub poprzez adres e-mail customerasistpl@gmail.com gdzie nasz pracownik pomoże Pani rozwiązać problem. Zamówienia można składać również za pobraniem. Pozdrawiamy.

Klient
@Moda Blask

Dzwoniłam sześć razy zawsze jestem pierwsza w kolejce i czekam ponad godzinę żeby ktoś odebrał telefon i nic zamówiłam sukienkę którą nie otrzymałam i nie wiem czy dostanę to jest pierwszy i ostatni raz kiedy kupiłam coś w tym sklepie

Jaki specjalista ds. tel. Obsługi klienta ile się zarobi? Faktycznie te 9,5 tys które piszą w górnych widełkach? Dacie znać jak taka kwotę wyrobić? Pokazuje ze zaczyna się od 5 tys (chodzi mi o B2B). Nie widze zbyt wielu opinii od pracowników, dlaczego?

Jaki jest wkład kierownictwa Moda Blask Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

hala

Dokonalam zwrotu nie otrzymalam pieniedzy 152zl

Rafi

Ktoś z klientów wspomniał o sprawnej obsłudze sklepu. To ile osób tu pracuje które pomagają klientom w wyborze i składaniu zamówień. Żona szuka pracy właśnie w branży odzieżowej i ma doświadczenie jak sprzedawca. Jakie są szanse żeby się tu zatrudnić?

janka

Super sklep, bardzo szybka dostawa i dobrej jakości materiał. Polecam każdemu

€va

Przestrzegam przed kupnem ciuchów w Zofiabutik towar fatalnej jakości wysyłka zamiast być w ciągu 24h jest opóźniana do paru miesięcy. Pieniądze nie są zwracane w terminie. Firma działa nie tylko pod wyżej wymienioną nazwą ale także: Silver butik, Ewa butik, Modawanilia.

Mariola77

Witam, jestem bardzo zadowolona z obsługi sklepu. Produkty są dobrej jakości i obsłu7ga wysyłki bardzo sprawna. 100% zadowolenia.

Moniqe29

Moje zamówienia ze sklepu Moda Blask są wysyłane bardzo szybko. Rozmiar zgadza się z tymi podanymi na stronie. Ogólnie polecam :)

Grażyna

Sklep ma duży plus ode mnie za kontakt. Bardzo miłe Panie oraz sprawna obsługa. Miałam problem ze złożeniem zamówienia a Pani szybciutko go złożyła za mnie. Mi się bardzo podoba

Izka

Polecam ten sklep, mają duży wybór ciuchów w dobrych cenach. Zamówienia zawsze przychodzą na czas i nie ma problemu z dodzwonieniem się do nich. Jestem bardzo miło zaskoczona

Gosia

Nie mogę się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat tego sklepu internetowego. Ostatnio postanowiłem/zdecydowałam się na zakupy kilku sukienek oraz piżamek, zamawiając je kurierem za pobraniem. Byłem/am miło zaskoczony/a, kiedy paczka dotarła do mnie po kilku dniach – wszystko przebiegło sprawnie i bez problemów.

Mariola

Moje zamówienia zawsze szybko dochodzą, obsługa klienta pomocna i przyjazna

kamilcia

Jedyne co mogę powiedzieć to super super i jeszcze raz super!! najlepsze są sukienki, mega podkreślają figurę. Kobieta powinna sobie zrobić taki prezent od siebie za niewielkie pieniądze. Mam jeszcze kilka bluzeczek które nie odbiegają jakością od tych ze sklepów w centrach handlowych. Nie ma się co zastanawiać za taką cenę, na pewno kupie więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Moda Blask Sp. z o.o. - Janki-warszawa

• Jak się pracuje w Moda Blask Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moda Blask Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moda Blask Sp. z o.o.?

Moda Blask Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Al. Krakowska 26
    05-090 Janki-warszawa