Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

pytanie

Umowa zlecenie a b2b duze różnica finansowa ??

@pytanie

Różnica jest spora, proszę o kontakt z biurem HML wyjaśnimy wszystko.

Witam. Co wpływa na zwiększenie stawki? Po jakim czasie jest taka szansa?

@Andrzej

Aby stawka ci wzrosła musisz strzelac z ucha na kolegów czym więcej oni mają kar tym robię bardziej rośnie stawka.

HML sp. z o.o.
@Andrzej

Wzrost stawki jest zawsze uzależniony od zaangażowania pracownika. W historii firmy darzyło się, że daliśmy podwyżkę już po tygodniu pracy.

Artur

Ja pracuję aktualnie, jak chce ci się pracować to przyjeżdżaj ludzi potrzeba, A jeśli chcesz postać na dachu to sory... Takich ludzi nie potrzebują

SkyHut
@Artur

Jak tam wyglądają warunki pracy chciałbym sie zatrudnic na okres kilku miesięcy

Dak
@SkyHut

Poczytaj i oceń. Dramat, kombinacje, (usunięte przez administratora) Przewaga negatywnych opinii mówi sama siebie. Sory, nie tędy droga.

kandydat

Witam wszystkich jak wyglądają pokoje mieszkania ? Czy są zamykane na klucz pokoje ??

kandydat

Dzięki za odpowiedź ???? ważne ze są drzwi i okna :D a czy do tego masz klucz do pokoju ??

@kandydat

Różne są mieszkania z tego co wiem. Ja mam klucz ale nie zamykam bp nie ma takiej potrzeby. Mieszkam z uczciwa ekipą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Łukasz

Faktycznie majster kazał używać wiertarki pod czas deszczu?

!!!!UWAGA NIE POLECAM TO MIEJSCE TO (usunięte przez administratora) PRACY STRASZNY (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!! Witam wszystkich czytających te opinie. Pracowalem w tej firmie, na początku obiecywali złote góry a okazalo sie ze pojechałem do pracy jak do (usunięte przez administratora)formacie gonią ludzi jak esesmani, pomocnicy nie maja tam prawa głosu. Tępo pracy wyśrubowane na maksa. Dzienne pokrycie dachu jakie jest wykonywane wachca sie w granicach 2000-3000 tys. m2. Bardzo często jest tak ze wstaje sie o godzinie 4-5 rano a po pracy jest sie spowrotem okolo 19-21 godziny. Ludzie w biurze nie licza się z ludźmi Pani M. koordynator ktora ma byc dla pracowników traktuje ich jak (usunięte przez administratora) zero szacunku i podejścia do człowieka. Pani koordynator zada raz w tygodniu zdjec ze mieszkanie zostało posprzątane mając ludzi za brudasów, ogrzewanie potrafią ostro przykręcić, a jezeli czlowiek spedza okolo 10-12 godzin na dachu na wysokości powyżej 10 metrów wraca zmarznięty i chce się trochę ogrzać po tej niewolniczej pracy. Ogólnie NIE POLECAM poszukaj innej firmy bo ta to (usunięte przez administratora) napisał bym wiecej ale czy bys to przeczytal.

Zespół HML

Niewiele z tego co Pan napisał ma wspólnego z prawdą. Wszystko co obiecujemy - zapewniamy. Płacimy za pracę a nie za bycie w pracy. Dbanie o mieszkania... dopłacamy do mieszkań, wynajmujemy je od innych osób i mamy obowiązek wymagać, aby pracownicy utrzymywali je w należytym porządku. Ogrzewanie... nie skręcamy, sugerujemy zmniejszyć ogrzewanie gdy wychodzicie w pracy. Osobiście wychodząc z domu do pracy też tak robię :) Pani koordynator jest najbardziej empatyczną osobą jaką znam. I zawsze stoi po stronie pracownika pod warunkiem, że ten nie kłamie. Mamy juz prawie zimę, jest zimno, macie prawo zmarznąć. Ale wracacie do mieszkań autami a nie wozem drabiniastym i zakładam że można włączyć ogrzewanie :) Z pozdrowieniami Zespół HML

Prawda
@Zespół HML

Niestety, byłem i to co opisał Pan wyżej to prawda. Polecam wziąć sie za voormanow.

Niuniek 123

Zdjecia posprzatanego mieszkania kordynatorka odziedziczyla po leszku. Chociaż ten z perspektywy czasu wydaje sie ze byl calkiem Ok.

@Niuniek 123

Pewne praktyki powielane w Naszej firmie wynikają z wiedzy i doświadczenia osób, które z firmą są związane o wiele dłużej niż wspomniany Leszek. Już w przedszkolu dzieci są uczone żeby dbać o to co posiadają a w szczególności dbać o coś co jest udostępnianie od innych osób.

Damian S
@Niuniek 123

Dzięki temu że wysyłamy te zdjęcia to jest motywacja dla niektórych osób aby mieszkanie nie zostało zapuszczone. Po za tym pieniądze zawsze na czas, dużo godzin fakt praca czasem ciężka ale jeśli ma się cel to spokojnie można się przyzwyczaić a nawet polubić tą pracę. Koordynatorka jest pomocna i bardzo szybko odpowiada na wiadomości i telefony. Jeśli szukasz sciemy i krętactwa to nie tutaj.

Grzegorz

Odradzam nawiązywanie współpracy z tą firmą. Miałem okazję pracować za granicą już kilka razy z reguły po kilka miesięcy (Holandia, Niemcy) oraz przez 6 tygodni jako monter paneli fotowoltaicznych w Polsce, także poznałem różne warunki pracy w Holandii i posmakowałem pracy na dachu, z której zrezygnowałem wyłącznie ze względu na niską stawkę. Tu wystarczył mi tydzień, a w gruncie rzeczy dwa dni robocze. Zacznę od zakwaterowania – bądźcie gotowi na mieszkanie w pokoiku o powierzchni 5 m2, w którym oprócz zwykłej, drewnianej szafy i łóżka jest wąski przesmyk do okna. I to bez indywidualnego klucza do pokoju. Nie tylko uczą Cię minimalizmu, ale i zaufania do ludzi! Czystość mieszkania, na które trafiłem była – w zależności od pomieszczenia – od znośnej w łazience, do godnej pożałowania w kuchni. Podejrzewam, że zasługa poprzednich lokatorów. Po wizycie na lokacji koordynatorek, kolejnego dnia pojawiła się sprzątaczka, także tu trzeba pochwalić za trafną decyzję. Na plus też lokalizacja mieszkania, bardzo blisko centrum i góra 7 minut spaceru do marketu spożywczego. Teraz praca – żeby przetrwać pierwsze dni potrzeba dużo motywacji, a może nawet odrobiny masochizmu. Później organizm, a w szczególności nogi i plecy się przyzwyczajają, co wiem po tych kilku tygodniach pracy jako monter paneli. Same obowiązki są proste, bo praca fizyczna z reguły taka jest, także będąc skupionym i przy odpowiedniej liczbie powtórzeń każda kumata osoba załapie co ma robić. Na dowód mogę powiedzieć, że już drugiego dnia pracy zająłem się przez krótki moment zgrzewaniem, na którą to umiejętność przeprowadzany jest zwyczajowo kurs. Ewidentnymi minusami są częste rotacje, jeśli chodzi o ekipy, z którymi wykonuje się pracę (podejrzewam, że w szczególności na początku kariery) i miejsca, w których się ją wykonuje. Kwestia zmienności ekip tworzy pole do większej swobody, jeśli chodzi o zachowanie się względem współpracowników i niektórzy to wykorzystują. Kwestia miejsc pociąga za sobą wielokrotnie tu poruszany problem niepłatnych dojazdów (lub tylko częściowo płatnych przy odległościach powyżej 150 km), które są zwyczajnie marnotrawieniem czasu. Teraz chcę bardzo wyraźnie zaznaczyć co dyskwalifikuje tę firmę w moich oczach i na co powinniście zwrócić szczególną uwagę! Regulamin, który akceptujecie jako nieodłączną część umowy i którego przestrzeganie jest od Was wymagane pod groźbą kar umownych za jego naruszanie, pracownicy i koordynatorka mają ordynarnie w (usunięte przez administratora) – przynajmniej jeśli chodzi o punkty dotyczące ilości i długości przerw oraz o palenie papierosów na dachu. Także przestrzegam, bo ja domagając się regulaminowych dwóch przerw (potwierdzonych podczas rozmowy z rekruterem, jak i podczas szkolenia BHP z koordynatorką!) wszedłem w konflikt z brygadzistami już pierwszego dnia, gdzie jeden z nich (prawdopodobnie z powodu niskiego poczucia własnej wartości) wykrzyczał mi, że jak mi się nie podoba to mogę już nie wracać. Tu warto nadmienić, że przy tej liczbie godzin pracy holenderskie prawo jasno mówi o co najmniej jednej 45 minutowej przerwie. Kwestię palenia i pracy z łatwopalnymi materiałami zostawiam bez komentarza – nic tylko zgłaszać odpowiednim organom. Zrezygnowałem, bo szkoda mi czasu i organizmu na pracę w takich warunkach za relatywnie niewielkie pieniądze. Tuż przed wyjazdem dostałem propozycję pracy z innej agencji za 15 euro brutto na godzinę w magazynie przy 40h tygodniowo. A na odzew czekałem tylko dwa dni! Polecam cierpliwie szukać. Ja w przypadku HML Dachy dałem się złapać w sieć fajnie napisanej oferty i miłej rozmowy z rekruterem. Lekcja na przyszłość o większą ostrożność. Podsumowując – jeśli jesteś chętny ciężko pracować fizycznie, nierzadko w trudnych warunkach pogodowych, praktycznie przez cały dzień, za nieadekwatną stawkę, częściowo dla ludzi, którzy mają w głębokim poważaniu Twoje prawo do odpoczynku i Twój czas oraz częściowo z ludźmi, którzy mają w (usunięte przez administratora) Twoje zdrowie to jest to oferta dla Ciebie! W przeciwnym razie szukaj dalej. Jest masa ciekawszych ofert!

Beny
@Grzegorz

Grzesiu po 2 dniach pracy napisałeś taką rozprawkę, że mógłbyś zaliczyć maturę z j. Polskiego na tym materiale.

Tak
@Grzegorz

Podpisuję się pod tym. Byłem, wytrzymałem tydzień. Dramat.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

HML sp. z o.o.

Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy na dachu zapewnia firma HML sp. z o.o. Zawsze jest to uzależnione od danego projektu i zakresu prac do wykonania.

MAX

To ty jestes tym mistrzem co zostal zwolniony dzis bo 4 raz z rzedu nie wstal do pracy??? Wlasnie tu z chlopakami mamy polewke z ciebie. Pozdro

voorman

to pewnie dlatego moi koledzy muszą czekać na ciebie pod domem a ty nie wychodzisz to pracy bo pewnie to pranie robisz nieudaczniku zyciowy

Były pracownik000
@MAX

Czytaj ze zrozumieniem bo widać u was vormanow to ciężki temat :) nie to nie ja. Nigdy nie zaspałem do pracy a byłem kilka ładnych miesięcy. Widać po waszych komentarzach jaka kultura panuje w tej firmie. Banda idiotów którzy myślą ze dorwali się do władzy a prostego tekstu nie potrafią zrozumieć.

AdamZ

My je regularnie dostajemy za prace a nie za komentarze bo tu nikt nie musi nas prosić o nie . Koordynatorki nigdy nas o ty nie zapytały. Pozdrawiam Panią Monike !

AdamZ

jakas twoja urazona duma sie odzywa chyba nie dostales zadnej podwyzki, proponuje ci kolego zebys przestal pisac chlopaki na dachu juz o tobie gadaja

yeahmann
@Były pracownik000

bo jest prawdą

Jakie są teraz warunki na start ? Co jest płatne dodatkowo itp

Zespół HML

Zachęcamy do kontaktu z biurem HML, odpowiemy na wszelkie pytania.

Robert

Nie polecam, zero konkretnych informacji przed planowanym wyjazdem. Pracownicy biura chyba ze sobą nie rozmawiają, ponieważ jak się okazało rozmawiałem z trzema innymi pracownikami i każdy mówił mi co innego. Na koniec okazało się, że zamiast pewnego wyjazdu tak jak zostało mi to zapewnione mam przyjechać 500 km na rozmowę kwalifikacyjną bez gwarancji pewnego wyjazdu. Podsumowując dużo obiecywania, mało konkretów.

H.M.L.
@Robert

Szanowny Panie Robercie, Jesteśmy firmą organizującą wyjazdy do pracy w Holandii od A do Z. Przygotowujemy pracowników do wyjazdu, w tym informujemy o szczegółach wyjazdu i pracy w Holandii. Zaznaczamy, że nie każda rozmowa kwalifikacyjna jest gwarancją otrzymania pracy, a jedynie poznaniem potencjalnego kandydata i jego kwalifikacji. Dodatkowo nie stawił się Pan na umówionym spotkaniu ani nie poinformował Pan o odwołaniu go. Przykro nam że odniósł Pan negatywne wrażenia po rozmowach z naszymi pracownikami. Pozdrawiamy, H.M.L. sp. z o.o

Zbigniew Urban
@Robert

Bo również mam z nimi problemy.

Mateusz
@Robert

Nie zgadzam się z tą opinią, pomimo tego, że już tam nie pracuje, to moge przyznac ,ze organizacja wyjazdu oraz pobyt w holandii byl dobrze zorganizowany.

Łukasz O.
@Robert

Ja byłem na rozmowie, przejechałem 700 km. Opłacało się, robota jest caly czas, elastyczne urlopy, zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych darmowe. Ogólnie pracowałem w Anglii, Norwegii itd . nigdy nie miałem takich warunków dobrych jak w tej firmie. Można narzekać czasem na długi czas dojazdu na niektóre projekty / budowy, ale ogólnie współpraca na +. Polecam HML.

K.
@Robert

A to ciekawe ja miałem rozmowę online i nie musiałem jechać do biura ….. i wyjeżdżam za dwa tyg do pracy

Hetman
@Robert

Jezeli nie potrafisz sam o swoje sprawy zadbac to masz tak a nie innaczej

Cichy

Nie polecam firmy H.M.L, Milan Dachy Płaskie oraz Kamildak ponieważ nie szanują ludzi, a w dodatku można trafić na (usunięte przez administratora)który będzie kazał w ulewę pracować na wkrętarce a sam będzie zagrzewał membranę, natomiast przy trochę mniejszym deszczu będzie kazał kleić membranę co oczywiście świadczy tylko o jego wiedzy, pracowałem tam pod firma Milan wiec to co napisałem jest tym z czym się tam spotkałem, te 3 firmy różnią się tylko tym ze maja inna nazwę bo siedzibę maja w tym samym budynku, Tak ze uważajcie na te firmy bo nie warto tracić zdrowia i nerwów na takie dno.

Cichy
@Cichy

Zapomniałem dodać ze w firmie Milan Dachy Płaskie będąc na okresie wypowiedzenia ta firma będzie starała się żebyś nie wytrzymał 10 dniowego okresu wypowiedzenia, ponieważ za odejście przed upływem tych dni zabierają z wypłaty 500 euro, i nawet jak to oni nie dotrzymają okresu tych 10 dni i każą Ci odejść bo nie siedzisz cicho to 500 euro i tak Ci potrąca, tak samo jest z pokojem za który wołają 400 euro, ponieważ płaci się za miesiąc ale jak odejdziesz w połowie miesiąca to nie pozwalają mieszkać do końca dni za które i tak zapłaciłeś lub do momentu znalezienia na spokojnie innej pracy, tylko na drugi dzień masz się wynieść a reszta pieniędzy którą zapłaciłeś za pokój jest nie do odzyskania mimo, że i tak nie będziesz tam mieszkał.

Darek
@Cichy

Mało tego wywalą cię z dnia na dzień i karzą opuścić pokój często w środku nocy! Nikt się nie zainteresuje tym co się z tobą stanie. Często nie ma za co wrócić jak wypłaty po urlopie są z dwutygodniowym opóźnieniem. Do tego wymyśla karę z (usunięte przez administratora) wyjętą za cokolwiek aby tylko pieniędzy w całości nie wypłacić.

@Cichy

Zadaniem voormana jest rozdzielenie obowiązków pod względem umiejętności pracowników. Voorman jest odpowiedzialny za wykonanie prac na danym dachu zgodnie z wytycznymi jest również odpowiedzialny za opóźnienia w realizacji zadań. W branży budowlanej praca w deszczu nie jest zjawiskiem niespotykanym. Wie o tym każdy kto jest odpowiedzialny za terminowość w realizowaniu zadań.

@Darek

W większości firm wynagrodzenia są wypłacane raz w miesiącu. Budżet należy tak zaplanować, że wystarczyło środków finansowych na cały miesiąc. W sytuacji gdy wypłaty są wypłacane w systemie tygodniowym sytuacja wygląda tak samo. Firma nie ponosi odpowiedzialności za brak środków na powrót. W przypadku rozwiązania umowy mieszkanie należy opuścić w dniu zakończenia współpracy lub ustalić inny termin z koordynatorem. Zawsze można dojść do porozumienia.

Potwierdzam

Nie polecam tej firmy. Byle młody chłopak ze wsi zostanie voormanem i nie wie nic o pracy na dachu. Nie płacą za dojazd na budowę czyli 3 godziny wolontariatu do tego za przerwe nie płacą. Tragedia że w dzisiejszych czasach takie warunki pracy były jak tutaj. Pieniądze nie są warte marnowania własnego zdrowia.

Darek

Nie rozumiem po co tu się wypowiadają Voormani skoro nawet pod szyldem hml nie pracują… mało wiarygodne te wasze pozytywne opinie. Zreszta kultura waszych wypowiedzi w tych komentarzach pokazuje jak atmosfera w tym kołchozie naprawde wyglada. Nie polecam

Zespół HML

Proszę nie kategoryzować ludzi ze względu na pochodzenie i wiek. Jest to wysoce niestosowne.

Gdyby nic nie wiedział o dachu nie został by voormanem. Skoro taki jesteś do przodu to czemu nie pokazałeś jak ta praca powinna wyglądać i nie awansowałeś na voormana...? Opłata za dojazd do pracy jest określona w regulaminie....ale po co go czytać...

@Darek

Są voormani którzy niegdyś pracowali pod szyldem HML. Swoja ciężka pracą doszli do miejsca, w którym są dzisiaj. Nadal cieżko pracują ponieważ tylko uczciwie pracując a nie narzekając i kombinując można w życiu coś osiągnąć.

kkk

widocznie nie czytales regulaminu ktory dostałes kilka dni przed wyjazdem heh

voorman
@Darek

nie rozumiesz to właśnie świadczy o Twoim poziomie inteligencji. Pracuje więc mam prawo się wypowiadać a ty dalej leż, ale jak leżysz to pamiętaj że nie masz prawa głosu Pozdro z dachu

@Zespół HML

Haha do jakiego miejsca?! Ich stawki to tez żenada. Więcej zarobisz szukając samemu pracy w NL i to w normalnych warunkach niż przez to biuro. Przemęczeni, wyeksploatowani na maxa voormani i na każde zawołanie szefostwa. Tylko ci co podpierdzielają innych pracowników ba nawet nagrywają czy zdjęcia robią za byle co są na tych stanowiskach. Za tak marne pieniądze sprzedać swój honor i tracić zdrowie to żal się patrzy. Trafiają się oczywiście spoko normalni voormani ale większość się ich już zwolniła.

Al
@Zespół HML

Sprawdzałem w KRS. To nie żadna firma budowlana tylko Agencja Pracy. Naiwnych też pozdrawiam

@Al

Sugerowałabym doczytać dokładnie. Miłego dnia.

Robin
@Nowy

Do takiego miejsca do którego ty nigdy nie dojdziesz skoro bywasz tu po to aby pisać takie rzeczy. Szukaj tej pracy na własną rękę i żyj swoim życiem.

Kamil Kowalczyk

Słaby jesteś i tyle. Szanuje się ludzi pracowitych a ty pewnie z garbem od leżenia już przyjechałeś i chciałeś na dachu pracować amatorze

Zespół HML

"W dodatku same pozytywne komentarze zostały napisane przez pracowników !!!" Pracownicy mają prawo wypowiadać się negatywnie i pozytywnie. Apeluję jedynie o kulturę wypowiedzi.

Karol

Polecam firmę w 100%. Wszystko jak mówiły Panie w biurze pokrywa się z prawdą. Warunki mieszkaniowe dobre, wypłaty zawsze na czas.

Darek P.

Nie polecam. Pracowałem, widziałem i nigdy więcej. Stop Polskim wyzyskiwaczom! Ludzi mają za nic. O darmowym zakwaterowaniu już zapomnijcie bo wszedł w życie nowy regulamin dlatego na stronie biura znajdują się informacje wprowadzające przyszłych pracowników w błąd.

John

Byłem, pracowałem, nie polecam. Potwierdzam negatywne opinie na temat atmosfery w pracy.

@John

Krótka opinia ale prawdziwa.

Dojazdy
@John

A dojazdy serio po 2h w jedną stronę?

PP
@John

Potwierdzam. Szkoda czasu i nerwów na te niby agencje.

Przyszly pracownik

Witam chciałbym was zapytać jak wyglądają koszty które ponosicie na własnej działalności gospodarczej? Pieniądze jakie można zarobić są dobre ale ciekawi mnie ile z tego trzeba będzie wyłożyć

@Przyszly pracownik

Zachęcam do kontaktu z biurem HML, odpowiemy na wszystkie pytania dot. kosztów prowadzenia działalności.

Ktos

Polecam.! Porzadna firma dbająca o każdego pracownika !!

Kuba
@Ktos

Rownież polecam, pracuje juz jakis czas i jest tak jak oczekiwałem

patryk
@Ktos

Prawda !! Polecam

Grzegorz

Witam , czy każdy ma darmowe mieszkania czy jak to jest w tej firmie ?

@Grzegorz

Skontaktuj się z biurem, tam Ci wszystko powiedzą ;)

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 51 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.