Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Konrad

Pracuję w H.M.L. od listopada, nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko jest tak jak zostało mi przekazane na rozmowie kwalifikacyjnej. Wypłaty co tydzień, mieszkanie darmowe, wyjazd do Holandii i na urlop również darmowy, dużo godzin w tygodniu. Praca nie jest lekka i trzeba się dużo nauczyć jeśli nie ma się doświadczenia. Wystarczy trochę zaangażowania, chęci do pracy i kondycji. Osobiście jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie.

Bartek

Polecam praca pewna mieszkania zapewnione wypłata na czas koordynator wporzadku zawsze pod telefonem jak coś potrzeba praca wymagająca ale da się dobrze zarobić warto spróbować

W.S

Wszystkie przedstawione przez H.M.L warunki sa zgodne z prawda ,a mianowicie transport do Holandii i spowrotem jest darmowy. Mieszkania bezpłatne dobrze wyposażone.Na miejscu jest obecny koordynator który w razie potrzeby służy pomocą. Co do samej pracy to lekko nie jest z powodu różnych warunków atmosferycznych np.deszcz,wiatr badz upały , a pozatym wymaga dobrej kondycji fizycznej ale jak to na każdej budowie lekko nie jest.Jeśli ktoś pracy sie nie boi i wyraża chęci to sobie poradzi. Wynagrodzenie zgodne z przedstawionymi warunkami i zawsze na czas .

AW

Bardzo polecam , praca jest dla ludzi którzy w życiu chcą coś osiągnąć. Bez problemu każdy wyciąga pomocną dłoń.Kierownictwo jest lojalne, a brygadziści pomocni.

@AW

Dzięki A.. :) za podpisany dokument też.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robert

Praca na normalnym stabilnym poziomie w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku dekarskimi jestem pracownikiem tej firmy od niespełna 6 miesięcy i do tych czas nie spotkało mnie nic co nie powinno mieć miejsca ludzie w biurze zawsze pomocni jak i sam koordynator w Holandii jeżeli ktoś chce pracować i nauczyć się tego fachu a przy tym dobrze zarabiać polecam . Ludzią którzy myślą że przyjadą i jakoś to będzie odradzam nie marnujcie swojego czasu

Wielkie dzięki Robert!

Nikodem

Witam, pracuje w firmie H.m.l od paru miesięcy. Z własnych odczuć mogę śmiało powiedzieć, że zorganizowanie pracy jest na wysokim poziomie. Firma cały czas się rozwija i stara udogodnić najlepiej jak sie tyllko da, każdemu pracownikowi. Wszelakie problemy koordynator rozwiązuje od razu tak aby poziom pracy był na jak najjlepsszym poziomie. Jeestem zadowolony z warunków mieszkalnych które oferuje pracodawca. Jeżeli chodzi o pieniądze, są zawsze na czas i wszystko się zgadza. Gorąco polecam pracę ludziom którzy chcą zarobic atrakcyjne pieniądze w krótki czas. Możliwa jest również droga kariery jeśli tylko ktoś wykazuje szczerą chęć i zaangażowanie do pracy. Pozdrawiam

@Nikodem

Dziękujemy Nikodem, kończ urlop i wracaj :)

Jedzie się do pracy a nie na wakacje.

@Michał

Dokładnie... dziwi mnie postawa ludzi, którzy oczekują, że ktoś będzie płacił za nic nie robienie.

Czy to w ogóle jest legalne żeby pracować tyle godzin?? Pięć dni w tygodniu nawet i po 13 i w sobotę 10 ???? A czy to jest w ogóle normalne w dzisiejszych czasach... ????

@Piotr

A kto komu zabroni? Chcesz zarabiać to pracuj nie chcesz to nie pracuj.

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą HML, pieniądze są zawsze na czas, darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, godzin pracy bardzo dużo. Czasami w pracy jest ciężko, bo jest naprawdę dużo do zrobienia, ale w porównaniu do innych firm wysyłających do pracy do Holandii to jestem naprawdę mile zaskoczony.

Wojtek

Nie polecam firmy HML informacje uzyskane w biurze nie mają się nijak do rzeczywistości,w praktyce jest zupełnie inaczej

@Wojtek

Szanowny Panie Wojtku, Prosimy o wskazanie konkretnych powodów, które Pan Nam zarzuca w swojej opinii. Tylko wtedy będziemy mogli się ustosunkować i zrozumieć Pana rozczarowanie. Z wyrazami szacunku, Zespół HML sp. z o.o.

Grzech

Firma (usunięte przez administratora) już na etapie rekrutacji.Obiecują co innego a po dotarciu na miejsce okazuje się co innego.Nie polecam

@Grzech

Szanowny Panie, Prosimy o wskazanie konkretnych powodów, które Pan Nam zarzuca w swojej opinii. Tylko wtedy będziemy mogli się ustosunkować i zrozumieć Pana rozczarowanie. Z wyrazami szacunku, Zespół HML sp. z o.o.

Pt

Za dwa dni mam wyjazd i jak narazie śmiało mogę polecić pod względem organizacji jest naprawdę na wysokim poziomie, dam znać co dalej, mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak jest opisywane.

Robert

Nie polecam zarówno agencji jak samej pracy.

Bolek

A byłeś tam pracowałes ?

Mikołaj
@Robert

Dlaczego? Mógłbyś podać więcej konkretów, dobrze wiedzieć jakie są zle strony. Nie chce się wkopać w coś…

Lipstick

Nie polecam. Byłem na rozmowie 300 km i nie podpisali ze Mną umowy choć obiecali, że to prawie pewne. Kazali czekać i jak się potem okazało to nawet nikt nie raczył poinformować, że nie zostałem zakwalifikowany. Nie pozdrawiam

@Lipstick

Szanowny Panie, W świetle prawa oraz modelu biznesowego firmy HML Sp. z o.o. jako firma nie popełniliśmy żadnego błędu. Przyjazd do biura jest warunkiem koniecznym, jednakże nie gwarantuje podpisania umowy z kandydatem. Został Pan poinformowany o tym przed przyjazdem do biura i zapewniał, że jest Pan świadomy podejmowanego ryzyka. Ponadto, podpisuje się Pan jako nasz klient, ale Pan nigdy nie był naszym klientem, a jedynie kandydatem do pracy. Z wyrazami szacunku, Zespół HML sp. z o.o.

@Lipstick

A dali ci chociaz ubrania przymierzyć ?

Wacław
@Lipstick

A kiedy byłeś na spotkaniu? Może mają dużo kandydatów do weryfikacji i dlatego nie masz jeszcze odpowiedzi? O ile już nie spaliłeś sobie szansy na pracę tym komentarzem...

Honorata
@Lipstick

a w jaki sposób poinfomowali cię że jednak nie podpiszą umowy, co było nie tak że tego nie zrobili mimo że wcześniej było to prawie pewne, co im nie grało ?

Bolek
@Lipstick

To nie dobrze z ich strony a ile Pan ma lat jak mogę zapytać może potrzebują młodych.

Andrzrj

Nie polecam samej agencji, zapraszają na rozmowę w biurze pod przykrywką konieczności zmierzenia rozmiarów ciuchów do pracy, by na spotkaniu powiedzieć że rozmiarówka się zmieni i nie ma to sensu, a tydzień po rekrutacji napisać że nadaje się do pracy ale wybrali kogoś innego. Brak szacunku do czasu i pieniędzy pracownika, bo te spotkania rekrutacyjne rownie dobrze można zrobić online w dobie XXIwieku. Nie polecam jechać na spotkanie komuś z drugiego końca Polski.

@Andrzrj

Szanowny Panie Andrzeju, W świetle prawa oraz modelu biznesowego firmy HML Sp. z o.o. jako firma nie popełniliśmy żadnego błędu. Przyjazd do biura jest warunkiem koniecznym, jednakże nie gwarantuje podpisania umowy z kandydatem. Został Pan poinformowany o tym przed przyjazdem do biura i zapewniał, że jest Pan świadomy podejmowanego ryzyka. Z wyrazami szacunku, Zespół HML sp. z o.o.

Robin
@Andrzrj

Idąc Twoim tropem myślenia powinieneś dostać pracę w zamian za to że raczyłeś przyjechać na rozmowę? Jeśli tak to aplikuj wyżej, szkoda Cię na dachy, zostań jakimś dyrektorem albo prezesem... pojedź na rozmowę do jakiejś dużej firmy może pozwolą Ci przymierzyć garnitur... P.S. Maturzyści powinni mieć zaliczane matury tylko dlatego, że chodzili do szkoły, tak?

Wacław
@Andrzrj

Dobrze zrozumiałem, twierdzisz że pracownicy tego biura czerpią przyjemność z patrzenia jak przyjezdza się do nich z daleka i mierzy ubrania a potem jarają się tym że cię odrzucają ? Byłem na spotkaniu i odniosłem inne wrażenie. Faktem jest że bardzo dokładnie weryfikują kandydata i dużo mówią o warunkach pracy. Nie mam jeszcze odpowiedzi od nich i nie wiem jaka będzie ale jeśli mnie nie wybiorą to trudno, wudicxnie byli lepsi kandydaci.

Janusz

Witam jaka stawke początkowa hml oferuje dla pomocnika dekarza

@Janusz

Szanowny Panie Januszu, Jeśli jest Pan zainteresowany pracą na stanowisku pomocnik dekarza prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jeśli interesuje Pana praca na umowę zlecenie, formularz jest dostępny pod linkiem: https://hmldachyplaskie.com/zgloszenie/. W przypadku chęci podjęcia pracy na własnej działalności gospodarczej prosimy wypełnić ten formularz: https://hmldachyplaskie.com/zgloszeniedlafirm/. Skontaktujemy się z Panem i wtedy udzielimy Panu informacji, m.in. o wysokości stawki. Z wyrazami szacunku, Zespół HML sp. z o.o.

H.M.L.

Szanowny Panie Zbigniewie Urban, Zgodnie z podpisaną umową wynajmowaliśmy Pana lokal w okresie od lipca do września tego roku. Powodem wypowiedzenia umowy były niedopuszczalne warunki sanitarne oraz nie wywiązał się Pan z zapewnienia oświetlenia lokalu. Wg standardów sanitarnych lokal nie powinien w ogóle być dopuszczony do użytku. Co więcej firma zainwestowała środki finansowe na odnowienie lokalu. Został Pan poinformowany ustnie o wypowiedzeniu umowy. Był Pan wówczas pozytywnie nastawiony i wyrozumiały. Nie rościł Pan także żadnych dodatkowych opłat. Zgodnie z umową najmu zapłaciliśmy Panu karę wynikającą z wypowiedzenia umowy przed upływem 24 miesięcy. Konflikt nastąpił, kiedy Pan zaczął się upominać o dodatkowe pieniądze oraz naliczać koszty wynikające z domniemanych nieterminowych płatności. Przed wypowiedzeniem umowy doszliśmy do porozumienia, że opłacenie kary jest jednym kosztem wynikającym z wypowiedzeniem umowy. Więc domaganie się dodatkowych opłat jest niezgodne z naszymi ustaleniami. Ponadto wywiesił Pan kartki z błędnymi informacjami na temat działalności Naszej firmy, co działa na niekorzyść firmy i jako firma możemy ponosić straty finansowe. Rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji o firmie jest niezgodne z Kodeksem Cywilnym. Jeśli nie zaprzestanie Pan dalszego oczerniania Naszej firmy w Internecie oraz domagania się dodatkowych opłat niezgodnych z ustaleniami będziemy zmuszeni rozwiązać problem drogą prawną. Uważamy że problem możemy rozwiązać na drodze wzajemnego szacunku i dialogu prowadzącego do porozumienia. Z wyrazami szacunku, HML Sp. z o.o.

Gregor

Gwoli wyjaśnienia Panie Urban . Na temat wyżej wspomnianego Pana nie będę się rozwodził , każdy kto miał styczność z jegomościem wie co to za człowiek , mieszkańcy Lubaczowa a już na pewno osoby które wynajmowały od wspomnianego Pana lokal . Gdyby nie było RODO chętnie podał bym do nich kontakt , dziwnie się składa z nikim nie rozstał się Pan w miłej atmosferze , do sedna sprawy . Spółka HML ma się bardzo dobrze , zapraszamy do pięknego lokalu na tej samej ulicy tylko 100 m dalej, proszę nie wprowadzać w błąd opinii publicznej o zaprzestaniu rekrutacji , to są bzdury ale jak wiadomo z nich Pan żyje… Kłamie Pan również odnośnie płatności ale to wyjaśnia już odpowiednie organy , kłamał Pan również odnośnie energii elektrycznej do której lokal nie miał dostępu przez 2 miesiące funkcjonowania w nim biura HML ( wszystko funkcjonowało przez przedłużacz) Pomimo ze zapewniał Pan ze coś w tej sprawie robi tak nie było . Odnośnie lokalu . Lokal został wyremontowany i odświeżony za co nie poniósł Pan żadnych kosztów wszystko odbyło się na koszt spółki HML . Już od samego początku Pan kłamał odnośnie stawki najmu za lokal . Dobrze Pan o tym wie :) . Po wcześniejszych ustaleniach kiedy przyszło do podpisania umowy nagle podniósł Pan czynsz kłamiąc , ze taka cenę podawał Pan wcześniej , kłamstwo ! Ale zostało przymknięte na to oko, miał Pan prawo zmienić swoją stawkę ale nie miał Pan prawa kłamać ze jej Pan nie zmienił :) Lokal który Pan wynajmuje nie spełnia żadnych wymogów sanitarnych , sanepid tutaj może mieć spore ręce roboty . Za pewne z obawy już Pan działa w tym kierunku. Woda odprowadzana do wiader , które należy opróżniać , z kranu leci brązowa woda… Toaleta nie zamykana , bez dzwi , ma Pan bezpośrednie wejście do tego miejsca , z toalety korzystają kobiety !!! Proszę opublikować zdjęcia zaplecza jakim Pan dysponuje czy może chciał by Pan aby zrobił to ktoś za Pana ? ciagle nachodził Pan pracowników w czasie godzin ich prących co już było bardzo męczące. Na szczęście bardzo wiele osób będzie w stanie potwierdzić te słowa , a wsrod byłych najemców nie znajdzie Pan nikogo kto wypowie się o Panu pozywanie . Nie sadze aby znalazł się ktokolwiek kto będzie chciał wynająć od Pana lokal …. a już na pewno obywatelsko będzie musiał zostać przed Panem ostrzeżony …. Panie Urban , życzę nieco więcej wyobraźni i mierzenia siły na zamiary Pozdrawiam ????

Arkadiusz

Praca wymagająca dobrej kondycji.Dziennie robimy dużo kilometrów na dachu.Fajna atmosfera pracy pozwala łatwiej przyswajać wiedzę na budowach.Ciężki jest okres początkowy około 2 tygodni .To czas do przystosowania się do aplikacji i warunków pracy.Firma daje nam wszystko to co w opisie niema zastrzeżeń co do tego wręcz polecam.Pomocny na miejscu jest Kordunator pomaga rozwiązać wszelkie sprawy związane z pobytem.Mieszkania są doposażone i na poziomie.Lokalizacja bardzo dobra blisko do sklepów i komunikacji Polecam dla osób kreatywnych i dobrym nastawieniem nie bojących się pracy.

Bartek

Wszystko w jak najlepszym porządku kasa na czas godziny się zgadzają mieszkanie ok polecam w 100%

Radek

Rzetelna, solidna firma.Znam wiele agencji pracy, ale ta jest naprawde godna polecenia. Koordynator chetnie służy pomocą, wypłata zawsze na czas, mieszkania dobrze wyposażone jeszcze raz polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 51 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.