Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Lukasz

Pracowałem przez HML 4 miesiące , jeśli zależy Ci na zarobku w jak najkrótszym czasie to jest bardzo dobra opcja. Godziny są zawsze , a nie jak na magazynach gdzie 2 dni pracujesz a potem po 3 godzinach zwalniają Cię do domu.

Bardzo fajna firma, duzo godzin, dobre terminowe wyplaty, praca wymagajaca ale jezeli sie wciagniesz i polubisz to chodzenie do niej codziennie sprawia przyjemnosc. Te negatywne komentarze pisza chyba zwalance ktorzy nic w zyciu nie beda miec i lada moment beda klepac biedę. Wyjazdy i powroty na urlop darmowe, mieszkania darmowe- jedyne wymagania? Chodzić do pracy... Nie spotkałem sie jeszcze z tym żeby jakaś firma dawala tyle ZA DARMO! Gorąco polecam!!

HML sp. z o.o.

Dziękujemy bardzo :)

Jony
@Paweł

Zwalance... żyjące na długach lub na garnuszku rodziny.. którym robić się nie chce i wola narzekać. Co tydzień odpada kilku wlasnie takich co to się ku.. obrażają jak trzeba miotle do ręki wziąć. A nie daj Boże zakląć kolo nich to już schodzą z dachu bo źle traktowani ... Mówi się o takich luźna guma!

@Jony

Nikt nie ma prawa na kogoś podnosić głosu czy używać wulgarnych słów luźne gumy to Ci którzy lizą (usunięte przez administratora) przełożonym i walą z ucha wstyd karierowiczu

marek

witam.w jakim wieku mozna podjąc prace?

@marek

Dzień dobry, Wystarczy być pełnoletnim i mieć ogólne doświadczenie w pracy fizycznej a granicy górnej nie mamy sztywnej. Zależy od kondycji fizycznej. Pozdrawiamy

KP

Polecam firmę HML. Początki były trudne, ale przyzwyczaiłem się. Dużo pracy, ale fajne warunki i zarobki. Pracowałem w różnych firmach za granicą i tutaj pracuje się najlepiej. Mogę często wracać do Polski do rodziny, firma organizuje wyjazd do Holandii oraz powrót do Polski. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrej pracy za granicą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Pracuje w tej firmie od stycznia i nigdy nie narzekałem na warunki. Wszystko tak jak Panie z biura przedstawiły, darmowe zakwaterowanie, dojazdy do pracy, pomoc koordynatora. Kto chce pracować to nie będzie narzekał. Wielu było takich, co chcieli dostać wszystko, a nie robić nic. Ja poleciłem pracę moim znajomym i też są bardzo zadowoleni.

Kacper

Praca zgodna z opisem. Duzo godzin i idzie zarobić. Nie ma sytuacji, ze zostaje się na domku bo nie ma pracy. Jeżeli ktos szuka ściemniania to jednak praca nie dla niego. Jak ktos już się przyuczy to idzie coraz łatwiej. Jak ktos przyjeżdża jarac jointy to praca zdecydowanie nie dla niego. Jak chcesz odłożyć hajs to mogę polecić

Tyle tylko tutaj zostawię

Ciekawe kto pisze te pozytywne opinie na temat tej firmy??? Chyba te Panie z biura

@Marek

Panie Marku pozytywne opinie są autentycznie wystawione przez naszych pracowników pracujących z nami już od wielu miesięcy. Te osoby podpisują się prawdziwymi imionami. Natomiast negatywne opinie mają to do siebie, że osoby je wystawiające podają zupełnie inne imiona i tak oto potwierdzam, że nie zatrudniamy aktualnie Mietka i Zbyszka... Proszę ocenić zatem wiarygodność tych opinii. Pozdrawiam.

Adriano
@Marek

Zapewniam Cię, że te panie z biura nie muszą tego robić, wszystkie pozytywne opinie są od chłopaków z którymi pracowałem.

@Zespół HML

Tak a państwo podpisujecie się zespołem co jest równie autentyczne. Zacznijcie lepiej traktować pracowników.

Rafał Załoga
@Zespół HML

Napisałem opinię pod swoim nazwiskiem. Nadal jestem na placu budowy i czekam na transport do kwatery. Jak wam zależy na uczciwości to oczekuję rozwiązania mojej sprawy czyli wyrzucenie z pracy bez żadnych podstaw i obcięcie 250 euro z wypłaty!

Mati

Czy ktoś może powiedzieć jakie są stawki dla początkującego? Narazie szukam ofert i nie zapisałem się do rekrutacji, dlatego pytam

@Mati

Odpusc sobie

Pani z biura dzwoniła do mnie i traktowała mnie jak gówniarza! Kobieta rozmawia z przyszłym pracownikiem mają gumę w ustach i zadając niewłaściwe pytania! Jak można na rozmowie kwalifikacyjnej tak traktować obcą osobą! Nie polecam!

Mike

A skąd wiesz jakie pytania są właściwe? Nie tobie to oceniać. A i może to nie guma tylko proteza tudzież mostek się pani odkleił od podniebienia i takie wrażenie odniosłeś :)

PB

Firma HML co kilka dni wystawia nowe ogłoszenie na OLX,jak myślicie dlaczego? Bo taka jest tutaj rotacja pracowników,co chwilę ktoś się zwalnia.A czy myślicie,że dobry,rzetelny pracodawca musi szukać osób do pracy przez Internet,na tego typu portalach pracowniczych otóż nie.Teraz pracuję w naprawdę rzetelnej firmie i tutaj nikt się nie zwalnia,a nowi pracownicy przychodzą w związku z rozwojem firmy,ale to zazwyczaj znajomi obecnych pracowników

@PB

Dzień dobry, Firma HML wykonuje wiele projektów na terenie całej Holandii i ciągle się rozwija, co wiąże się z rekrutacją przez cały rok. Zaczynaliśmy od kilku pracowników, dziś mamy ich kilkudziesięciu a cel nie został jeszcze osiągnięty dlatego stale rekrutujemy. W każdej firmie pracownicy się zwalniają, wynika to z różnych powodów. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i kładziemy nacisk na rozwój naszych pracowników. Dekarze, którzy nie chcą doskonalić swoich umiejętności oraz nie progresują niestety nie utrzymają się w naszej firmie. Portale ofert pracy typu OLX są dedykowane do pozyskiwania nowych pracowników. Nie jest w złym tonie zamieszczać tam ogłoszenia. Natomiast szczytem hipokryzji jest krytykowanie takiej formy pozyskiwania nowych pracowników jeżeli samemu korzystało się właśnie z takiego rozwiązania, rozumiem, że do naszej oferty dotarł pan również przez OLX? Gratulujemy lepszej pracy, gdzie Pan się spełnia. Pozdrawiamy, Zespół HML Sp. z o.o.

PB

Waszą ofertę znalazłem bezpośrednio na Waszej stronie nie na OLX

Adriano
@PB

heh, chyba nikt nie spodziewał się innej twojej odpowiedzi :)

Gunio

Potwierdzam to co napisałeś Mati.Firma HML zabezpiecza się na rok umową,że niby gdybyś wcześniej zakończył z nimi współpracę,to obetną Ci kasę,ale za to dają zwykłe zleceniòwki,tzw. śmieciówki.Dużo wymagają,a mało dają od siebie.Banda wyzyskiwaczy i nic więcej... A już myślałem,że tego typu firmy odeszły do Lamusa... A tu się okazuje,że jednak nie

@Gunio

Zachęcam do ponownego przeczytania regulaminu tym razem ze zrozumieniem wówczas dowie się Pan, że firma owszem zabezpiecza się na różne ewentualności wynikające z niewywiązania się z umowy a nie po to aby obrywać komuś wynagrodzenie jeśli przepracuje krócej niż rok. Wystarczy zachować okres wypowiedzenia, jest to powszechnie znany termin występujący nieodłącznie przy każdej umowie. Jeżeli pracownik jest fair w stosunku do pracodawcy to zapewniam, że nikt nikomu nie obrywa wynagrodzenia.

Mietek

Gdzie teraz pracujesz?

piowy

Internety na kwaterze so ??

Misiek

Potwierdzam to co napisał Mati

Rozważałem jakiś czas temu pracę w Firmie HML ale po otrzymaniu od nich ankiety wstępnej zrezygnowałem nie wiem z kąd oni wzięli te pytania.. Szukają pracowników czy nie wiem kogo..

@Paweł

Ankieta, którą wysyłamy naszym kandydatom do pracy ma na celu poznanie potencjalnych pracowników. Pytania są proste, nie naruszają strefy osobistej. Wypełnienie ankiety wymaga mniej zaangażowania i czasu niż znalezienie strony internetowej, na której można nas negatywnie ocenić. Pozdrawiamy, Zespół HML Sp. z o.o.

A.G.

Piszecie tutaj,że nie ma niczego za darmo i tak dalej.. Każdy o tym wie.. Piszecie ile to godzin dziennie się pracuje i ile można zarobić.Tylko że czy zdrowia trzeba wam na miesiąc,na pół roku,pięć lat,czy na całe życie,odpowiedzcie sobie sami.. Nie neguję nikogo kto chce pracować po 13 godzin dziennie to jego sprawa,ale też i nie wyśmiewajcie i nie wymawiajcie od nierobów osób,które chcą sobie raz na kilka godzin przez chwilę stanąć i odpocząć.Ludzie z HML na Was zarabiają ogromne pieniądze,a pracownicy zamiast trzymać się razem to piszą jeden na drugiego negatywne komentarze..

Bartek

Praca w HML jak najbardziej na plus. To moja pierwsza praca za granicą, dużego doświadczenia przez to nie mam ale co mogę powiedzieć to organizacja jest bardzo dobra. Zapewnione darmowe wyjazdy i darmowe zakwaterowanie w pokajach jednoosobowych. Duża ilość godzin, jak w ogłoszeniu, nawet po 12,13h + dojazd. Ubrania firma daje, ale są płatne. Wypłaty są na czas, kontakt z zespołem HML jest bardzo dobry. Polecam.

@Bartek

Bartku,nikt Ci nie daje niczego za darmo,Ty na to pracujesz

Praca bardzo wymagająca trzeba się przestawić na zupełnie inny tryb pracy, duża ilość godzin co później widoczne jest na koncie bankowym. Wypłaty są w terminie bez problemu tak jak było na rozmowie tak jest naprawdę. Mili pracownicy biura, koordynator spełnia swoje zadanie na 100%. Wyjazd jak i pobyt na miejscu jest zorganizowany od A do Z nie interesuje pracownika dosłownie NIC. Uważam że biuro jest jednym z najlepszych biur we wschodniej części Polski.

@Piotr

Z wielką przyjemnością czyta się takie wpisy. Dla nas to ogromny komplement. Dziękujemy Piotr :)

Darek

Jako były pracownik firmy HML chcialbym wyrazic swoje zadowolenie .Przedewszystkim potrzeba checi do pracy oczywiscie czasami nie jest lekko pada deszcz wieje wiatr jak to na budowie . Nigdy nie spotkalem sie aby ktos kigis wyzywal czy obrażał . Koordynator naprawde bardzo pomocny warunki mieszkaniowe swietne darmowe , transport w obie strony za darmo.Naprawde nie ma co narzekać nikt nikomu za darmo nie płaci Polecam prace w HML Milo wspominam pobyt w tej pracy z przyczyn rodzinnych musialem wracac do Polski ale z przyjemnascia wybral bym sie tam dalej Pozdrawiam

Majster

1. wszystko zgodnie z informacją na rozmowie rekrutacyjnej. ogólnie im więcej się dowiecie/dopytacie na rozmowie w biurze tym później mniej niespodzianek. 2. praca fizyczna i na otwartej przestrzeni (dachy) dlatego wymagana jest dobra kondycja fizyczna. 3. zakwaterowanie i inne formalności są załatwiane przez firmę, więc o to nie trzeba się martwić. (i to w normalnym mieszkaniu a nie w jakimś hotelu pracowniczym) 4. pracuje się z wieloma osobami (rotacja w grupach). również często się zmienia projekt który się wykonuje, dlatego można trochę pozwiedzać Holandię/Belgię. 5. Elastyczny system urlopów i darmowy przejazd do Polski. Podsumowując, polecam każdemu kto lubi dużo pracować i rzadko chodzi na zwolnienia lekarskie ;-)

Adrian G

Pracuję w H.M.L od trzech tygodni. Jedyne co mogę od siebie napisać o firmie to to że wszystko jest tak jak było to przedstawione w ofercie. Koordynator pomocny, Panie z biura również. Mieszkanie czyste, schludne ze spokojnymi współlokatorami - pokoje jedynki. A co do pracy. Praca jest jaka jest, ciężka i wymagająca, jednak jeśli chcesz pracować i zarabiać to szybko załapiesz o co chodzi w dekarstwie płaskim. Jak dla mnie na + Jedyny minus to warunki atmosferyczne, ale cóż, wakacje idą, można szybko złapać kolorek :D

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 131, z czego 51 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.