Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Wolne Żarty

Zacznę od pozytywów, bo dużo ich nie ma: Terminowe wypłaty. Lecimy dalej: (usunięte przez administratora) 1. Pan twierdzi, że dojazdy powyżej 2h są "sporadycznie", okazuje się, że to normalka. (usunięte przez administratora) 2. Pan twierdzi, że przymusowych urlopów nie ma, tymczasem po 2 miesiącach dostajemy telefon z biura, jak to bardzo chcą o nas zadbać, że MUSIMY wypocząć i koniecznie jechać na URLOP, oczywiście jesteście na działalności, więc mogą z wami zrobić wszystko jak się nie zgodzicie. 3. Jeżeli zachorujecie na miejscu, bo to się zdarza każdemu, nie liczcie na jakąkolwiek pomoc, a wręcz przeciwnie - w nagrodę Pani da wam jeszcze dzień, dwa wolnego za karę. Nawet jeśli zachorowałeś w piątek, to możesz w poniedziałek za karę nie pójść do pracy. (usunięte przez administratora) 5. Oczywiście co do kar, jakie ostrzeżenie jeśli się zagapiłeś, albo o czymś nie wiedziałeś, (usunięte przez administratora) Pan twierdzi, że "Kara finansowa to jedyne co zostaje w pamięci i po takiej na pewno już nikt się nie zagapi". (usunięte przez administratora) 7. Warunki mieszkalne czyli wyjeżdżasz często o 5 wracasz o 21 i temperatura ma być nastawiona na 15 stopni, gdy nikogo nie ma w domu, (usunięte przez administratora)rozwiązanie. 8. Czasami potraficie jeździć z brygadzistą co dzień rano na magazyn, ten wam próbuje rozkazać ładować towar, niekiedy trwa to 10 minut, niekiedy 30, ale nie martwcie się, nikt wam za to nie zapłaci, więc może się okazać, że macie 5h dojazdów w dwie strony, 1h na hali i 10h pracy a zarabiacie tylko za 10h+1h za dojazd po tym, jak 18H nie było was w mieszkaniu, jeżeli macie trochę oleju w głowie, policzcie sobie sami. 10. Nie przejmujcie się. Brygadzista, zasypiający kilkakrotnie w aucie podczas powrotu do domu 200 KM(usunięte przez administratora) to normalka, a nie odezwie się często, żeby ktoś go zmienił, bo za jazdę ma zapłacone na godzinę, więc za parę euro zaryzykuje wasze i swoje życie. Podsumowując. Wymagania potężne od pracowników, którzy są pierwszy dzień w pracy, brak jakiegokolwiek zrozumienia czy atmosfery - wyzywanie, poniżanie, obrażanie, palenie papierosów przy materiałach łatwopalnych, próby podpuszczania przez brygadzistów podejścia do krawędzi, (usunięte przez administratora)

@Kandydat

Tożsamość nie jest nam do niczego potrzebna, nie zajmujemy się szukaniem niczego na byłych pracowników. Jak łatwo sobie przekalkulować takie działania nie stanowią żadnego dochodu dla firmy, a firma (jak każda inna) proszę mi wierzyć istnieje po to aby zarabiać w przeciwnym razie bylibyśmy stowarzyszeniem lub wolontariatem. Umowa B2B jest po to aby pracownik mógł zarobić więcej ponieważ w takiej sytuacji firma nie ponosi kosztu składek ZUS od osoby zatrudnionej. O czasie pracy i możliwości wzięcia dnia wolnego czy opcji przerwy w wykonywaniu zlecenia informowaliśmy po wielokroć. Każdy pracownik wyraża na to zgodę i każdy racjonalnie myślący korzysta z takiej opcji jeśli czuje taką potrzebę.

jaa

Pracuje w tej firmie trzeci tydzien i jak narazie wszystko jest tak jak bylo mowione. Jestem w koncu zadowolony z tego ze mam gwarantowane godziny, pomoc innych na dachu i opieka koordynatora, ktory odpowie na kazde z pytan. W poprzedniej firmie w której bylem rowniez zatrudniony do pracy w holandii na dachach tego nie mialem, wszystko bylo robione na wariata, czasem nawet nie miało sie pewnosci czy do tej pracy sie pojedzie. Jezeli ktos chce zarobic za granica dobre pieniadze i nie chce byc oszukanym jak to w innych agencjach to polecam z czystym sumieniem :)))

@To jak to jest

Zachęcamy do kontaktu z biurem.

Martin

Jak najdalej od tej firmy. To nic innego jak (usunięte przez administratora) z Tilburg. Tylko cześć z nas pracowała pod (usunięte przez administratora) a inni pod ta pseudo agencją a Białorusini jeszcze pod czymś tam. Praca od rana do nocy. Bez porządnej przerwy, bez możliwości odpoczynku. Ludzi biorą jak popadnie. Czy masz doświadczenie czy nie. Robisz na wysokości, często pierwszy raz w życiu. Twoim kierownikiem jest jakiś szczyl bez większego doświadczenia. Zimno, mokro, (usunięte przez administratora)z każdej strony. A Ciebie cisną więcej więcej. Do pracy jedziesz wcześnie rano o 4 czy 5. Jedziesz np. 2 godziny w jedną i dwie godziny w druga za friko. A jak jesteś dodatkowo kierowcą to uważaj bo ty płacisz za mandaty. Jak chcesz wolny weekend to musisz się zapisać na wolne. Normalnie(usunięte przez administratora) cały czas. Tu nie ma przepisów itd. Jak zgubisz jakieś narzędzie a powiedzą że to ty to zapłacisz za to. Ja podziękowałem za taka pracę. To zwykły (usunięte przez administratora). Ludzie w biurze zastraszeni. Każdy mówi co innego. Zero kompetencji. Jak chcesz do lekarza to musisz zapłacić za wizytę bo nikt nie informuje, że nie masz ubezpieczenia. Ja rozciąłem ręke i nie mogłem pracowąć to zostałem wywalony z pracy i z lokacji. Tak się traktuje ludzi (usunięte przez administratora)

slayer

nie ma szkolen wchodzisz na dach i ogień masz ogarnąć sam...

Miro

Pracowałam w HML przez kilka miesięcy.Dobre zarobki fajne chłopaki na mieszkaniu, z większoscia vormanow da sie dogadac.Urlopy co kilka tygodni a na tym mi zależało najbardziej. Teraz wróciłem do rodziny do Polski, ale gdybym miał wrócić za granice to wybiore HML

@Miro

Dziękujemy za opinię. Oczywiście zgodnie z ustaleniami możesz wrócić w każdej chwili. Pozdrawiamy.

jaa

kkk
@jaa

PRAWDA!! Dodam rowniez ze atmosfera w pracy jest normalna, kazdy sie zwraca do siebie z szacunkiem jak i rowniez voormani służą pomocą- pokauja, opowiadają co gdzie i jak, nie jest w zupełności tak jak wypisuja tu co poniektórzy...

Bartosz
@jaa

Cześć mógłbym coś się ciebie zapytać na priv?

@jaa

(usunięte przez administratora) W każdej firmie polskiej za granicą chcą żebyś pracował jak najdłużej , bo to im się opłaci a Ty piszesz o godzinach gwarantowanych. Dobry jesteś. Odnośnie atmosfery to subiektywna ocena i może trafiłeś na dobrego brygadzistę. Pieniądze na początek to około(usunięte przez administratora) po odliczeniu wszystkich kosztów czyli norma. (usunięte przez administratora)

Zespół HML

Komentarze z biura są odpowiednio oznaczane ->> "Zespół HML" Odnosimy się zawsze jawnie do komentarzy ilekroć jest sens aby zająć stanowisko. Nie piszemy sobie pozytywnych komentarzy ponieważ wysoka ocena na tym portalu nie jest żadnym wyznacznikiem. Większość opinii nie jest prawdziwa co niejednokrotnie zostało już przez nas zweryfikowane. Każdą wypowiedź analizujemy pod kątem sprawdzenia czy aby na pewno nie doszło naruszeń. Na bazie tych opinii możemy ulepszać pewne obszary. Cenne z naszego punktu widzenia opinie zawierają rzeczowe sugestie. Pozostałe nasycone jadem, które są zwykłym hejtem nic nie wnoszą. Anonimowość pozwala na większą swobodę wypowiedzi tudzież podkolorowanie faktów. Proszę pamiętać, że gdyby każdy kto opiniował musiał podpisać się imieniem i nazwiskiem - tych komentarzy byłoby niewiele dlatego, że opiniowana firma mogłaby w łatwy sposób pociągać komentujących do odpowiedzialności. Komentujesz? Rozważ jak cel chcesz osiągnąć. Możesz mieć wpływ na poprawę warunków pracy jeśli zrobisz to uczciwie i z głową lub możesz być zwykłym hejterem. Zawsze masz wybór.

Xxx
@jaa

A gdzie masz wypłaty obiecywali po 3 tygodniach płacą po 5tygodniach i to jeszcze pierwszy pszelew zabierają za mieszkanie

@Xxx

A z której wypłaty powinniśmy odliczyć za mieszkanie? Która byłaby bardziej odpowiednia?

Proszę o informację
@Zespół HML

To jak to jest na pierwszą wypłatę mam czekać 5 tygodni żebyście wypłacili za przepracowany nie cały miesiąc tylko wypłacacie za tydzień i z niej jeszcze zabieracie na zamieszkanie A za kolejny tydzień który teoretycznie przepracuję mam czekać znowu na wypłatę z tygodnia czyli dostaje wypłatę po 5 tygodniach ale nie całą tylko podzieloną na tygodniówki?

Proszę o informację
@Zespół HML

To jak to jest na wypłatę czeka się 5 tygodni żebyście wypłacili za przepracowany nie cały miesiąc tylko wypłacacie za tydzień i z tego jest zabierane za mieszkanie i na kolejną wypłatę mam czekać znowu i wypłacacie tylko za tydzień a nie całą wypłatę?

Zespół HML Nowy wpis
@Proszę o informację

Proszę o kontakt z biurem. Jeśli życzy Pan sobie wyjaśniać takie kwestie tutaj to proszę o podanie swojego imienia i nazwiska tak abym wiedziała z kim pisze i czego mam się odnieść. W przeciwnym razie powyższe komentarze zostaną zgłoszone do odpowiednich organów jako pomówienie.

To jak to jest Nowy wpis
@Zespół HML

Czytam na forum komentarze i takie nasunęły się pytania rozważam podjąć pracę ale proszę o informację kiedy jest wypłata po ilu dniach przepracowanych czy jest wypłacana w całości czy dzielona na jakieś tygodniowe raty

Zespół HML Nowy wpis
@To jak to jest

Zachęcamy do kontaktu z biurem.

Aneczka Nowy wpis

Dzień dobry. z chłopakiem zastanawiamy się nad ewentualnymi warunkami jakie mogą być teraz proponowane pomocnikom dekarza. Jeszcze niedawno ktoś próbował podpytać o szczegóły ale z tego co widzimy bezskutecznie. Nie ma on żadnego doświadczenia ale po jakim czasie średnio udaje się wszystkiego nauczyć i awansować?

Aktualnie

Aktualnie pracownicy czekają od tygodnia na wypłatę która miała być w tamten czwartek i nadal nie ma

@Aktualnie

Panie Pawle, mamy 14 dni na realizację przelewu. Pozdrawiam,

Ben

Podpisz sie z nazwiska polecaczu lub niepolecaczu aby twa opinia mogła zsykac na wiarygodnosci. Bo teraz to znaczy tyle co nic.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
Amelia

Jakie teraz uprawnienia są możliwe do uzyskania? Pokazywała mi się kiedyś oferta od spółki dla pomocników dekarza, tam był wpisany taki benefit i zastanawiam się gdyby teraz mój chłopak wyruszył na robotę to czy jakoś znacząco wzrosłyby mu kwalifikacje?

Dzień dobry. nie mam pojęcia co skryło się za tym wyciętym tekstem… ale również interesuje się praca dla pomocnika dekarza. W ogłoszeniu pojawiła się wzmianka o dużym wymiarze godzin. Czy mam przy tym rozumieć też występowanie nadgodzin? Można je zawsze brać jeśli ktoś chce?

Zainteresowany @

Ile godzin pracuje się tygodniowo?

@Zainteresowany @

Poza domem zdarza się że Jesteś 17 godzin a za 10 lub 12 masz płacone reszta za frajer, firma która się na ludzkiej krzywdzie dorobiła dosłownie !!

ben

Jasne, wjeżdzasz do NL i od razu na samiutkiej granicy pracodawca daje ci umowe o pracę. Żart.

Amy

No dobrze a co potem? ktoś tu ironicznie chyba napisał, że na starcie na granicy niektórzy dają umowę o prace z plennymi pakietami i tak dalej. w tym przypadku kiedy można się tego spodziewać? Masz doświadczenie z ta agencja?

@Amy

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, przekażemy wszelkie informacje dotyczące rodzaju umów jakie zawieramy jak również odpowiemy na pytanie dotyczące kontraktu stałego.

Marina

Jak Ty to wyliczasz, że należy wstać o 3 by do 22 tu pracować? przedstawisz taki przykładowy dzień w takim razie? przytaczasz też warunki pogodowe, czy nigdy z ich powodu nie przerwano prac?

@Marina

Mimo że nie jestem autorem postu to mogę przytoczyć przykład. Wyjazd o 3:30 a powrót o 23:30. A jak jedna osoba zaspała pod koniec ciężkiego tygodnia to go wyrzucili. Jeździliśmy stałym teamem , a nie jak przeważnie po 2 dni

Też trochę nie rozumiem jak poprzedniczka, że tyle godzin można byłoby być w ogóle w robocie, ale jeśli tak to w jaki sposób to mogło zostać odliczone? I nikt nie kontaktował się w tej sprawie z koordynatorem?

Mnm

Sytuacja potwierdzam miała miejsce wiele wiele razy. Przy wypowiedzeniu nie oddają reszty pieniędzy. Nawet z kilku tygodni.

@Mnm

Rozumiem, że wypowiadał Pan umowę wiele wiele razy i za każdym razem nie wypłaciliśmy pieniędzy... Proszę zatem skierować sprawę na drogę sądową.

Zespół HML

Panowie miejcie trochę odwagi cywilnej i skontaktujcie się z biurem w sprawie wyjaśnienia ponieważ pisząc tutaj niczego nie zyskacie prócz problemów. Sugerowanie, że firma nie wypłaca pieniędzy jest pomówieniem. Pieniądze są wypłacane zawsze na czas i osobiście za to odpowiadam. "Zniesławienie (pomówienie, obmówienie, oszczerstwo) jest przestępstwem opisanym w art. 212 kodeksu karnego. Surowa kara grozi również sprawcy, dopuszczającemu się czynu zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, np. internetu."

Krzysztof

Nie wypłacają pieniędzy, ni wysyłają godzin

@Krzysztof

Proszę o kontakt mailowy celem wyjaśnienia ponieważ zakładam, że sytuacja nie miała miejsca. Wszystkie przelewy są zawsze zlecane w czwartki.

Bartek

Witam ktoś pracuje lub pracował i może powiedzieć coś o stawce ilości godzin tygodniowo i jakie warunki trzeba spełniać żeby przyjęli mnie. Oraz czy wyjazdy do Holandi są bezpłatne czy trzeba mieć pieniądze jak tak to skąd wyjeżdżają busy (jakie misato). Jakie są warunki mieszkaniowe ile osób w pokoju ? I tak szczerze ile godzin dziennie się robi i czy z sobotami i jaka stawka netto godzinowa na własnej działalności a jaka na umowie.? Za odpowiedź bardzo dziękuję.

@Bartek

Z tego co się orientuje przyjmują każdego, nie trzeba spełniać żadnych wymogów. Nawet cv nie chcą. Na początku roku na umowie zlecenie która obowiązuje przez pierwsze cztery tygodnie stawka była 12 euro netto na działalności chyba 15 euro netto z tego co pamiętam. Pokoje jedno osobowe. Wyjazdy oraz zjazdy z i do Holandii są bezpłatne. Bus zatrzymuje się w kilku miastach więc to już zależy skąd jesteś. Jak nie zatrzymuje się w Twoim mieście to musisz wtedy dojechać do najbliższego miasta na własny koszt. Ilość godzin z dojazdami i powrotami to +- 14-16 dziennie, soboty dla chętnych ale jeśli nie chcesz pracować w sobotę to musisz poinformować o tym na początku tygodnia.

@Bartek

Aby uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania wystarczy skontaktować sie z naszym biurem. Zapraszamy do kontaktu.

Irena
@Rafał

Za te pokoje jednoosobowe trzeba płacić? Czy firma pokrywa koszty związane z zakwaterowaniem? Rozumiem, że łazienka jest wspólna dla większej ilości osób? Jak często organizowane są zjazdy do Polski, i na jak długo? Piszesz, że soboty są dla chętnych. O wiele lepiej płatne? Wypytuję, bo sama będę musiała wyjechać za granicę... i tak mniej więcej chcę wiedzieć, jak to wszystko wygląda.

@Irena

Każda firma posiada inne warunki zatrudnienia. Pani Ireno proszę nie sugerować się tym jakie my zapewniamy tylko skontaktować się z firmą do jakiej pani aplikowała.

@Rafał

Nie jest prawdą, że przyjmujemy każdego. Każdy kandydat przechodzi przez trzyetapowy proces rekrutacji, którego celem jest zweryfikowanie czy spełnia podstawowe kryteria kwalifikujące go do przyjęcia.

@Zespół HML

W takim razie prawie każdego. Jeśli ktoś przechodził przez 'proces rekrutacji' to doskonale wie, że jest to formalność. Ja osobiście nie polecam tej agencji pracy ale każdy ma wolny wybór i sam podejmuje decyzje. Praca na dachach w Niemczech w normalnej firmie wygląda zupełnie inaczej niż po skierowaniu przez tą agencje. Inne stawki i co najważniejsze normalne zachowanie ze strony brygadzistów.

@Irena

Najlepiej kontaktować się z przyszłym pracodawcą bo praktycznie każda agencja pracy ma inne warunki zatrudnienia.

@Rafał

80% kandydatów nie przechodzi procesu rekrutacji ale może Pan w to wierzyć lub nie. Pana sprawa. Miłego dnia.

HWDKD
@Bartek

Chłopie trzymaj się od tego (usunięte przez administratora) z daleko, więcej nie muszę pisać a stawka to 16 euro i jeżeli nie biegasz po dachu to zapomnij o podwyżce. Warto wspomnieć, że po odciągnięciu małego zusu i mieszkania oraz podatku dochodowego wychodzi Ci 12 euro na rękę. Za 12 idziesz do agencji i pracujeszyy pod dachem z darmowym zakwa plus nie interesuje Cię nic. A i warto wspomnieć, że nie tracisz po 4h dziennie na dojazdy i nie rozładowujesz przyczepek na magazynie za darmo.

Bodzio
@HWDKD

Za 12 euro pod dachem po 8 godzin dziennie zarabiasz tyle żeby tylko przetrwać nic nie odlozysz nie wyślesz do domu.. ale fakt biegać nie trzeba, można nawet udawać że się pracuje ale za to podwyżki nie dadzą nawet na magazynie. Powodzenia

Może chodzi o rozmowy z kandydatami, którzy spełniali wszystkie wymagania :). Te wspomniane gdzieś w opiniach 3 etapy rekrutacji są bardzo rozległe w czasie? Ile mniej więcej czasu zajmuje przejście całej rekrutacji?

Zespół HML

Średnio czas przeznaczony na rekrutację to od 2 do kilku dni. Zawsze jest to uzależnione od dostępności kandydata.

Chętny do pracy

Dlaczego kontakt z biurem jest taki trudny? Dzwoniono 3 dni pod rząd na numery podane na stronie iOLX oraz stronie hml ,nikt nie odbiera albo ewidentnie po 2 sygnałach jest odrzucone połączenie , przecież logiczne jest zapytanie na temat szczegółów pracy itp,nie znam firmy ale wypadałoby aby telefony odbierać od chętnych do pracy, pozdrawiam

Kacper

NIE PRZYJMOWAĆ SIĘ DO PRACY!!!!! OMIJAĆ SZERKIM ŁUKIEM!!!! FIRMA wyzyskuje swoich pracowników, niepłatne ładowanie przyczep rano i rozładowywanie ich po pracy, trasy po 2-3 godziny w jedną stronę za które też nikt wam nie zwróci. W samej pracy polaczki które mają 2 euro więcej, usiłują tobą pomiatać i bez przerwy poganiają. Praca z nastawieniem na ilość nie jakość, serdecznie nie polecam. Pod żadnym pozorem nie wyjeżdżaj z tą firmą!

Zespół HML

Podobno? Padło poważne oskarżenie! Oczywiście nie przejdziemy obojętnie obok tego komentarza. Proszę zważyć na to iż w Internecie nikt nie jest anonimowy.

Tukaj

Mam takie pytanie czysto techniczne czy w pracach na dachach znajdują się toitoje? :)

@Tukaj

Tak, na terenie każdej budowy w Holandii obowiązkowo muszą być ulokowane kantyny z zapleczem kuchenno sanitarnym.

@Zespół HML

Czyli toitoja nie zobaczę? :D a jak są wyposażone te kantyny jeśli można spytać? Jakoś lekko ponad docelowy standard? Lodówka, mikrofala i tak dalej?

Aaa
@Zespół HML

Śniadanie na dworze w deszczu ,albo w busie jak jest ,czasami zdarza się że jest kantyna

ben

Wystarczy trochę znajomości przepisów kolego (nie napisze obraźliwie, nie zniżę się do Twojego poziomu...) .. w NL na taki wymiar pracy 2 przerwy przysługują i dwie masz zapewnione.

Zordon

Jedna z nielicznych firm, w której wypłata jest zawsze na czas i dokładny przekaz informacji. Pracuję już 3 miesiąc, mam własną firmę którą pomogła mi założyć Pani z biura. Zarabiam dobrze, angażuję się i dzięki temu dostałem w ciągu ostatnich 2 miesięcy 2 podwyżki. Jestem zadowolony, aczkolwiek nie ukrywam że początki były ciężki ale to dlatego że trzeba się przyzwyczaić do takiego rodzaju pracy. Wcześniej pracowałem w Polsce na czarno przy wykroczeniach wnętrz. Nie wróciłbym do tego. Ja polecam.

Witam. :) można prosić o aktualna ocenę warunków pracy w samym biurze? widziałam na takiej stronie ze od paru dni już jest wystawiona oferta dla pracownika administracyjnego. Podane zostały także widełki od 4200 do 5000 zł. mocno trzeba się nastarać żeby moc załapać się na ten najwyższy próg?

Zespół HML

Proszę o złożenie aplikacji wówczas każdy kandydat zaproszony na spotkanie sam będzie mógł ocenić warunki pracy oraz zapoznać się z możliwościami wyższych zarobków.

Wąski_03

Hmmm.. jak tak poczytać i z boku stwierdzić jednoznacznie nie da rady? albo firma jest Lipa albo tam same Lenie trafiają do roboty .... Bo argumenty że firma wypłacalna jest na plus.... ???? Ale brygadzista z batem i traktowanie człowieka jak śmiecia zasługuje tylko na W......l.???? więc zadzwonię do HML. .pojadę sam sprawdzę .. Pozdrawiam ????????

@Wąski_03

Zapraszamy do rozmów.

Kandydat02

Wiadomo jak zarobki na własnej działaności jako pomocnik? I czy te zjazdy to faktycznie system 3/1 itp czy nie zbyt?

Gaba

A jakie warunki teraz oferują pomocnikom? Po wpisach widzę, że ktoś także zainteresował się pracą, mnie przed tym jednak interesują wstępne ustalenia co do stawek. Jakie mogą mieć wysokości teraz od nowego roku? nie widzę tez takich ofert w sieci, czy trzeba zgłosić się bezpośrednio?

@Gaba

Najlepiej zapytać u źródła. Rozpoczęliśmy rekrutację na 2024 rok. Zapraszamy do kontaktu.

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 177.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 50 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 157 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.