Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Witam. :) można prosić o aktualna ocenę warunków pracy w samym biurze? widziałam na takiej stronie ze od paru dni już jest wystawiona oferta dla pracownika administracyjnego. Podane zostały także widełki od 4200 do 5000 zł. mocno trzeba się nastarać żeby moc załapać się na ten najwyższy próg?

Zespół HML

Proszę o złożenie aplikacji wówczas każdy kandydat zaproszony na spotkanie sam będzie mógł ocenić warunki pracy oraz zapoznać się z możliwościami wyższych zarobków.

Wąski_03

Hmmm.. jak tak poczytać i z boku stwierdzić jednoznacznie nie da rady? albo firma jest Lipa albo tam same Lenie trafiają do roboty .... Bo argumenty że firma wypłacalna jest na plus.... ???? Ale brygadzista z batem i traktowanie człowieka jak śmiecia zasługuje tylko na W......l.???? więc zadzwonię do HML. .pojadę sam sprawdzę .. Pozdrawiam ????????

@Wąski_03

Zapraszamy do rozmów.

Kandydat02

Wiadomo jak zarobki na własnej działaności jako pomocnik? I czy te zjazdy to faktycznie system 3/1 itp czy nie zbyt?

Gaba

A jakie warunki teraz oferują pomocnikom? Po wpisach widzę, że ktoś także zainteresował się pracą, mnie przed tym jednak interesują wstępne ustalenia co do stawek. Jakie mogą mieć wysokości teraz od nowego roku? nie widzę tez takich ofert w sieci, czy trzeba zgłosić się bezpośrednio?

@Gaba

Najlepiej zapytać u źródła. Rozpoczęliśmy rekrutację na 2024 rok. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Magda

Jak się mają do Tego komentarza osoby, które pracują w firmie już od 2 lat? Też są słabi, zbyt słabi aby odejść? Najtrudniej przyznać się do własnej porażki. Oznaką słabości jest pojawienie się tu i pisanie anonimowo o tym jak ciężko było w pracy. Prawdziwy facet, który żali się anonimowo na tego typu portalach jest życiowym nieudacznikiem i gdyby go posadzić w mięciutkim fotelu i kazać robić nic to też byłoby źle. Tak potwierdzam, praca w firmie może być ciężka z tego względu że pracujecie na otwartej przestrzeni w dużym wymiarze godzin z czego na etapie rekrutacji jesteście zadowoleni mówiąc im więcej tym lepiej. Proponuję aby każdy znalazł dla siebie wymarzoną pracę i na niej się skupił. Pisanie o swojej porażce obrzucając łajnem firmę, która zapewniła wszystko świadczy o Was samych.

Magda

Pracownicy, którzy pracują długo nabyli już pewne umiejętności i dziś pracują na wyższych stanowiskach. Owszem tych na stanowisku pomocnik jest garstka. Każda sytuacja niewłaściwa zgłoszona przez pracownika jest ZAWSZE analizowana i są wyciągane konsekwencje. I nie ma tu znaczenia czy dotyczą voormana czy pracownika. Temat uważam za zamknięty. Proszę skupić się na swojej pracy i nie tracić energii na pisanie fakcie. Był czas na reakcję.

@Magda

Witam, widzę w tym komentarzu stwierdzenie, że pomocników obecnie zatrudnia się w praktyce „garstka”. Z czego na dzień dzisiejszy to wynika? I czy będą może przewidywane zmiany w tym zakresie od kolejnego okresu?

Marian

Chciałbym zapytać o zarobki ile wychodzi za miesiąc na czysto jak jest że zjazdami czy ci co zaczynają są traktowanie normalnie czy cały czas poganiani ?

@Marian

Nikt nikogo nie pogania. Wymagamy jedynie aby w pracy pracować. Jeżeli będziesz wykonywał swoją pracę uczciwie i rzetelnie, nikt nie będzie miał zastrzeżeń. Zarobki są uzależnione od wielu czynników. Zapraszam do kontaktu z biurem HML, przedstawimy warianty zatrudnienia oraz szacunkowe zarobki.

@Zespół HML

Wyślijcie swoich chłopaków i mężów. Robię tu rok. Pomocników jak i resztę traktuje się jak (usunięte przez administratora) Pracuje bo pracuje.. jeszcze... Tylko dawaj szybciej i szybciej..

@byłypracownik

Czyli przyznajecie się że wcale nie jest tak dobrze? Że brygadzista robi co chcę. Że awans u Was to nic dobrego? Nie każdy może się zwolnić! Nowe warunki to tragedia. Kary za wszystko. Traktowanie ludzi na dachu! To podlega pod PIP. Czasem szkoda nerwów jak się czyta jakie głupoty tutaj są pisane.

były pracownikk

1. Tak jak koledzy pisali niekiedy ludzie mają dlugi, budują się i pomimo że im źle liczy się pieniądz. 2.Awans ? 1 euro podwyzki parodia , ja bez awansu wiecej potrafilem i ci awansowani mnie sie pytali jak to jak tamto...

@były pracownikk

Czyli co tak w sumie potrafiłeś, bo do teraz nie wiem? Co do douczania innych to jak jakieś szkolenia wyglądy? nie można o nie wprost poprosić? co do tego awansu to jakaś rozbieżność w czasie? Gdybyś dalej pracował to by także Tobie cos wpadło?

Dominoo12020
@@byłypracownik

Czy to chodzi o pracę Milan dachy płaskie ? Proszę o odpowiedź

Tylko czy co do tego upadania z drabiny to nie było już mowy u ubezpieczeniu, które samemu na b2b trzeba sobie zapewnić? Nie każdy otrzymał taka zapasowa informacje? Ciekawi mnie tez teraz zakres wspomnianych szkoleń, bo sporo osób we wcześniejszych wpisach je podważało. Czy teraz będzie trzeba cos podpisać, że brało się w takim udział? Jakieś ogólnie zmiany są planowane?

Martin

Jak najdalej od tej firmy. To nic innego jak (usunięte przez administratora) z Tilburg. Tylko cześć z nas pracowała pod (usunięte przez administratora) a inni pod ta pseudo agencją a Białorusini jeszcze pod czymś tam. Praca od rana do nocy. Bez porządnej przerwy, bez możliwości odpoczynku. Ludzi biorą jak popadnie. Czy masz doświadczenie czy nie. Robisz na wysokości, często pierwszy raz w życiu. Twoim kierownikiem jest jakiś szczyl bez większego doświadczenia. Zimno, mokro, (usunięte przez administratora)z każdej strony. A Ciebie cisną więcej więcej. Do pracy jedziesz wcześnie rano o 4 czy 5. Jedziesz np. 2 godziny w jedną i dwie godziny w druga za friko. A jak jesteś dodatkowo kierowcą to uważaj bo ty płacisz za mandaty. Jak chcesz wolny weekend to musisz się zapisać na wolne. Normalnie(usunięte przez administratora) cały czas. Tu nie ma przepisów itd. Jak zgubisz jakieś narzędzie a powiedzą że to ty to zapłacisz za to. Ja podziękowałem za taka pracę. To zwykły (usunięte przez administratora). Ludzie w biurze zastraszeni. Każdy mówi co innego. Zero kompetencji. Jak chcesz do lekarza to musisz zapłacić za wizytę bo nikt nie informuje, że nie masz ubezpieczenia. Ja rozciąłem ręke i nie mogłem pracowąć to zostałem wywalony z pracy i z lokacji. Tak się traktuje ludzi (usunięte przez administratora)

M.K.
@Martin

Potwierdzam i mam nadzieję, że ktoś to wkońcu nagłośni. Byłem zdesperowany i musiałem wyjechać do pracy przez to biuro, ale drugi raz bym się nie wybrał. Dziwne, że jeszcze żadna inspekcja pracy w Holandii się nie zainteresowała tym tematem, chociazby tym ,ze nie wazne czy przepracujesz 30 czy 60 godzin, zawsze bedziesz mial te samą stawkę... To nie jest zgodne z prawem pracy obowiązującym w Holandii, dlatego umowa jest Polska. Ale gdyby ktoś się temu dobrze przyjrzał, to myślę, że znalazł by więcej takich nieprawidłowości. Każdy pracownik powinien również mieć możliwość do regeneracji conajmniej 8 godzin, myślę , że mało kto z włodarzy na to zwraca uwagę.

@Martin

Zatrudniamy osoby bez doświadczenia i tak było od samego początku. Umożliwiamy zdobycie doświadczenia poprzez organizowane darmowe szkolenia. Oczywiste jest, że pracownik z doświadczeniem zarabiałby więcej. Tak też jest w naszej firmie. Pierwsza podwyżka została przyznana po 1 tygodniu. O stawce każdy jest informowany przed podpisaniem umowy tak samo jak o tym, że pracujemy na dachu, na wysokości. Kolejnym kłamstwem jest dojazd 2 godz. za który rzekomo nie macie płacone. Macie! Mandaty owszem płacicie za siebie, dlaczego miałoby być inaczej? Dlaczego firma ma brać odpowiedzialność za łamanie przepisów drogowych? Wielokrotnie upominamy aby nie przekraczać dopuszczalnej prędkości. "Tu nie ma przepisów"... Jest regulamin, dość obszerny który dla niektórych osób stanowi ogromny problem. Podczas rekrutacji zgadzacie się na wszystko a będąc już na miejscu bardzo szybko udowadniacie, że nie zamierzacie przestrzegać żadnych reguł. Wówczas pojawiają się problemy. O zasadach obowiązujących w firmie jesteście informowani co najmniej 3 razy. Wolny weekend lub nawet dzień w tygodniu, jest możliwy, wymagamy tylko aby nam to zgłosić odpowiednio wcześniej. Czy to takie trudne? Narzędzia stanowią własność firmy. Jeżeli zgubisz kredkę lub ołówek to dostajesz kolejne za darmo. Natomiast jeśli zgubisz wkrętarkę to uważasz, że firma nie powinna wyciągać konsekwencji? Brak ubezpieczenia? Pracownik na własnej działalności jest zobowiązany zadbać o komplet dokumentów w tym polisę. Stale o tym informujemy, jest to również zapisane w regulaminie. Pracownik na zleceniu jest objęty prywatną polisą i nie ponosi takich kosztów ponieważ ubezpieczenie jest po naszej stronie. Na koniec zapytam jeszcze czym ludzie w biurze są zastraszeni? Ja osobiście nie czuję się zastraszona lecz zniesmaczona ponieważ zawsze podczas rozmów zapewniacie nas że absolutnie nie przeszkadza Wam długi dojazd ani praca na otwartej przestrzeni... Mimo wszystko dziękuję naszym uczciwym i odpowiedzialnym pracownikom, z którymi nie mamy problemów jak te powyżej opisane. Na szczęście takich osób jest w naszej firmie więcej i pracować z takimi osobami to przyjemność. Hejterom należącym do mniejszości życzymy powodzenia w znalezieniu pracy polegającej na nic nie robieniu i braku konieczności przestrzegania zasad.

@M.K.

Jesteśmy stale kontrolowani przez różne organy i gdyby było tak jak piszesz firma już dawno nie mogłaby istnieć. Sugeruję zaczerpnąć trochę wiedzy i jeśli już musisz coś napisać niech to będzie zgodne ze stanem faktycznym.

@Zespół HML

Jakie szkolenie? To zwykła fikcja i kłamstwo od razu wymagacie takich umiejętności od nowych pracowników jak ktoś kto już pracuje dłuższy czas. Na rozmowie o prace jest mowa o "możliwych" dwugodzinnych dojazdach a nie o tym, że jest to standard. Rekompensata za dojazdy powyżej dwóch godzin wynosi 4 euro netto za godzinę. Kpina. Nic nie wspominacie również o porannych magazynach które są wykonywane za darmo. Nie ma też mowy o podejściu jakie prezentują "brygadziści"... Papier przyjmie wszystko a rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. Mylicie hejt z subiektywną opinia osób które pewnie zostały wprowadzone w błąd jak ja. Jeśli ktoś ma porównanie jak wygląda praca na dachu w normalnej firmie to wie o czy mówię. Obecnie pracuje z osobą która miała nieprzyjemność wyjechać przez tą agencje pracy i ma takie same odczucia. Gdyby ciężka praca i przestrzeganie zasad było problemem to nie pracował bym już tu od kilku miesięcy. Ja również przestrzegam bo szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego.

HWDKD
@Zespół HML

Ja tam po zwolnieniu się znalazłem prace u Polaka za 20euro gdzie moim zadaniem jest podawanie mu narzędzi i smarowanie płytek klejem także polecam każdemu zakończyć prace w tym (usunięte przez administratora):) a i mieszkanie 200 euro a nie 450 (gdzie 80% jest własnościa Pana Kamila)

ben
@Zespół HML

Popieram wypowiedź biura. Miałem epizod kiedy była potrzebna pomoc medyczna, koszt poszedł na firmę. Sobota wolna jeśli to zgłosisz. Wystarczy 1 krótka wiaodmość. prosciej nie można Zarobki na start nie powalają ale szybko można dostać więcej wystarczy tylko uczciwie pracować. Jest to firma z zasadami ale to jest na plus bo nie ma tu miejsca na dziadostwo.

Rafał

Żenada to być dorosłym (przynajmniej za takiego się uważać) i dawać się tak wykorzystywać. Gdybyś pracował w normalnej firmie na umowę o prace za wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy to wiedziałbyś o czym pisze a tak pozostaje Ci dalej żyć w przekonaniu, że trafiłeś na prace marzeń. Sobota wolna jeśli to zgłosisz do wtorku zapomniałeś dodać a w normalnej firmie jeśli chcesz pracować w sobotę to po prostu informujesz i pracujesz za inną stawkę bo soboty są wolne bez żadnego zgłaszania ale co Ty możesz o tym wiedzieć... Raczej nic bo pracujecie (wliczając dojazdy i powroty+ sobota) po +- 85 godzin tygodniowo więc niech każdy to już sam oceni.

@Rafał

Był czas, że soboty były zawsze wolne i spotykaliśmy się z narzekaniem wśród pracowników. Każdy chciał zarobić jak najwięcej. Proponuję w przyszłości skrupulatnie czytać regulamin obowiązujący w firmie, do której aplikujesz bo tam jest wszystko zawarte. I albo zgadzasz się na takie warunki albo nie. Decyzja zawsze należy do Ciebie. Pozdrawiam,

@Zespół HML

Moja wypowiedź nie dotyczyła tego, że nie ma takiej informacji w regulaminie tylko jak analogiczna sytuacja wygląda w normalnej firmie a nie agencji pracy z Lubaczowa. W przyszłości proponuje czytać ze zrozumieniem.

Blach
@Zespół HML

BZDURA!!! Piszecie głupie odpowiedzi na prawdziwe i sprawdzone opinie byłych pracowników. Takie opinie nie biorą się z niczego, zwłaszcza, że jest ich aż tak dużo. Panie i Panowie z biura nie mają zielonego pojęcia o tej pracy, byli tylko na dachu na wycieczce, żeby postać na tym dachu. Czy Pani kierownik (określenie raptem z (usunięte przez administratora)) kiedyś była na tym dachu cały dzień? NIE! Więc skąd może wiedzieć jak naprawdę jest?! To biuro to porażka i tyle. Będę to powtażać non stop. Były pracownik.

@Blach

Biuro pisze, że osoby bez doświadczenia mają jakieś szkolenia a byli pracownicy to negują. Jak to w rzeczywistości wygląda? Pracownik jest rzucany na głęboką wodę czy przechodzi początkowo jakieś szkolenia? Jakie, jak one wyglądają i ile trwają?

HML sp. z o.o.

To w jaki sposób byli pracownicy nabyli niezbędną wiedzę jeżeli nie było szkoleń?

slayer

nie ma szkolen wchodzisz na dach i ogień masz ogarnąć sam...

Krzysztof

Żenująca firma jak i całe to towarzystwo. Voormani to zwykłe chamy i prostaki. Jak i całe kierownictwo. Płaca żenująca. Warunki pracy tragiczne. Wynoszenie wszystkiego na plecach na dachy. Zwykły (usunięte przez administratora). Ludzie w biurze zwykłe chamy i prostaki a raczej prostaczki. Niektórym się wydaje, że są na wysokich stanowiskach a są ale tylko poprzez znajomości. Zero kompetencji. Ci co je mieli już tam nie pracują bo im podziękowano. Panie z biura w Tilburg poprostu dno. No może oprócz jednej. Mieszkania tragiczne. Zimno, nie wolno grzać, świecić światła. Masakra. Jak najdalej

Martin

Bardzo dziękuje @Zespół HML za ich kolejne wypociny i kolejne kłamstwa. Wam Panią się chyba pomyliły kraje do których wysyłacie i w których zatrudniacie pracowników. W Holandii obowiązują rygorystyczne przepisy prawa pracy zarówno dla ZZP jak i osób na kontrakcie. Oczywiście, że nie informujecie o fakcie, iż pracownik nie jest ubezpieczony w Holandii i korzystacie z jakiś lekarzy rodzinnych do których wysyłacie pracowników na własny koszt. Ponadto wykorzystujecie polskie karty NFZ aby pokryły koszty leczenia w Holandii. Już poinformowałem NFZ o tym fakcie. Osoba pracująca w Holandii podlega holenderskiemu obowiązkowi ubezpieczenia zdrowotnego. Wolny weekend lub nawet dzień w tygodniu. Proszę się nie ośmieszać. Osoba pracująca po 12h dziennie może pracować w takim systemie max 4 dni. Po 4 dniach obowiązkowo musi mieć 36h przerwy pomiędzy końcem a początkiem pracy. Tego też nie przestrzegacie. Kolejna rzecz to wasze niby szkolenia. Tak są organizowane w sobotę lub niedzielę kiedy ludzie maja szanse odpocząć. Ale wy wolicie ich tyrać do końca.

@Martin

"Osoba pracująca w Holandii podlega holenderskiemu obowiązkowi ubezpieczenia zdrowotnego" ... gdyby był Pan zatrudniony na Holenderskiej umowie.

Pracownik Piecia

(usunięte przez administratora) Za dojazdy nie płacą za poranny magazyn tak samo! Warunki mieszkaniowe spartańskie, wilgoć i brud. Mieszkania zimą nie dogrzane. Własna działalność, to sie nie opłaca. Pójdę do byle jakiej pracy i dostanę tyle samo na rękę co mi wychodzi. 11-12 euro. I nie interesuje mnie nic. Ostrzegam ludzi praca nie warta tych pieniędzy bo na zewnątrz i na wysokości. Dużo zachodu mało kasy. Rezygnuję po miesiacu. (usunięte przez administratora)No ale poltuny większość ani a ani b po angielsku czy niemiecku. NIE POLECAM I OSTRZEGAM prace można porównać do układania kostki brukowej hahahaha

@Pracownik Piecia

Czy ktoś Cię okradł? Czy firma zataiła stawkę przed wyjazdem do pracy? Mieszkania zimą niedogrzane... rezygnujesz po miesiącu... Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie pracowałeś w zimę tylko przez ostatni miesiąc a to było lato.

Pomocnik

Jedna z lepszych agencji . Fajne podejście do pracownika, wszystko co było uzgodnione przed wyjazdem sprawdza się na miejscu. Wyrozumiała koordynatorka, interesuje się pracownikiem, z biurem współpraca wzorowa, zawsze ze wszystkim pomogą. Czuć że interesują się pracownikami. Jak najbardziej polecam tą agencję.

HWDKD
@Pomocnik

W którym momencie się interesują? Koleś wpadł w dziurę na dachu rozciął sobie noge do kości i pracował dalej. Wrócił do domu zgłosił, że noga ciagle krwawi i, że jedzie do szpitala na co koordynatorka odpowiedziała, że dobrze może lekarz oznajmi mu, że może jutro wrócić do pracy.

Przyszły pracownik

Mam zacząć pracę na własnej działalności.pytanie mam do ludzi którzy tam pracują pracowali.niech ktoś mi powie średnia zarobku normalnego miesiąca ile wynosi plus minus

Kendi

Witam czy jest możliwości ustalenia elastycznych zjazdów jeśli w Polsce służy się w wojskach obrony terytorialnej i trzeba być raz w miesiącu na weekend na szkoleniu?

@Kendi

Proszę o kontakt z biurem odpowiemy na wszelkie pytania.

Piotrek

Powiem tak, pracy jest w (usunięte przez administratora) pogoda daje w kość. Ale ogólnie biuro i warunki w porządku. Atmosfera na kwaterze i w pracy ok, żadnych opóźnień z przelewami, każda zgłoszona sprawa sprawnie rozwiązana czy to przez biuro czy koordynatora. Nie narzekam, wrecz polecam każdemu kto szuka pracy w Holandii.

pb

fajne biuro pracy, znalazlem spoko fuche. Wszystko zgadza się z tym co powiedzial pan na rozmowie. Poznalem naprawde fajnych chlopakow z ktorymi pracuje. Koordynatorka bardzo fajna, wszystko idzie z nia zalatwic. Polecam.

Witam czy moglibyście podać ile mniej więcej wychodzą zarobki po odjęciu kosztów działalności?

Czy opublikujecie komentarz jak podam nazwiska osób kture pracowały tu i z wielkim hukiem wylecieli za picie i cpanie? Bo tylko oni tu piszą źle rzeczy. Robić się nie chciało, wstyd przed rodzina to na firmę jadą. Ja pracuje juz prawie 2 lata. Wcześniej w różnych miejscach się było. raz płacili raz nie, a tu zawsze kasa jest w piątek rano nawet jak mają urlopy w biurach. Busy za darmo jak na urlop jadę, do pracy tez mam dojazd zapewniony. Jeszcze mogliby kanapki robić,hehe. Uczciwa firma.

Zespół HML

Prosimy nie podawać żadnych nazwisk. Wiemy jakie są najczęstsze powody zwolnień, nie ma potrzeby pisać o tym szczegółowo.

Miro

Pracowałam w HML przez kilka miesięcy.Dobre zarobki fajne chłopaki na mieszkaniu, z większoscia vormanow da sie dogadac.Urlopy co kilka tygodni a na tym mi zależało najbardziej. Teraz wróciłem do rodziny do Polski, ale gdybym miał wrócić za granice to wybiore HML

@Miro

Dziękujemy za opinię. Oczywiście zgodnie z ustaleniami możesz wrócić w każdej chwili. Pozdrawiamy.

Pracuje od kwietnia, na początku na zleceniu, potem na działalności za lepsze pieniadze. Byłem sceptycznie nastawiony, ale jest ok. Bywa ciezko, praca do wieczora, daleko od dzieci, ale zjeżdżam kiedy moge. Koordynatorka pomaga, warunki na mieszkaniu dobre. Nie narzekam

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 51 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.