Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Konrad

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak żyło się w(usunięte przez administratora) w czasie wojny - jak najbardziej polecam tę pracę. (usunięte przez administratora). Zero człowieczeństwa. Nie chce się rozpisywać, gdyż zwyczajnie brakuje słów aby opisać co tam się dzieje. Jedźcie tam tylko jeżeli umieracie z głodu i nie możecie znaleźć innej pracy. W innym wypadku stracicie wiarę w ludzkość.

@Konrad

Jak Ci się robić nie chce to ich położyć leniu. Lamusy się tam nie nadają, idź zbierac maliny to będziesz miał przynajmniej co jeść.

żona Agata

Z czystym sumieniem polecam firmę HML. Mąż pracuje tam już około 5 miesięcy i jak do Tej pory wszystko jest tak jak mówiły Panie z biura. Mąż był w wielu firmach ale ta żadna nie była tak porządna jak ta. Mieszkania darmowe, bardzo zadbane, wyjazdy na urlop darmowe i częste, pieniądze zawsze wypłacane na czas. Pomoc polskiego koordynatora w każdej sytuacji, nie jest tak jak w poprzednich firmach, że wszyscy zawsze mieli Cię daleko w d*pie za przeproszeniem, nie pomagali i nie udzielali żadnych informacji. Jeżeli ktoś chce przyjechać a nie jest pewny w 100% to naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Pozdrawiam

Dzień Dobry. Panowie powiedzcie ile godzin tygodniowo pracujecie? Dużo w skali miesiąca idzie zarobic? Liczę sie z tym,że praca ciężka i po wiele godzin. Chcę wyjechać,żeby dobrze zarobić. Możecie zdradzić rąbka tajemnicy ile idzie wyciągnąć godzin?? Czy poza tym,że jest ciężko są jakieś minusy? Praca jest cały rok,czy w zimie są przestoje?? Pozdrawiam.

@Kandydat

Proszę o kontakt z biurem HML, odpowiemy na wszelkie pytania. Najlepiej w tym celu wysłać zgłoszenie poprzez formularz lub skontaktować się telefonicznie pod nr tel. podany w ogłoszeniu.

Antek
@Kandydat

12 godzin dzienie z czego goszina przerwy nie platana. Soboty dla chętnych z czego pracuje sie krócej.

bronek

pracuje ktoś w wieku 40+???

@bronek

Tak, zatrudniamy osoby w wieku 40 +.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Chłopaki jeżeli szukacie pracy za granica to z czystym sumieniem polecam firme HML. Pelny profesjonalizm ;))

Kacper

Polecam firmę HML

Dekarz Piotr

Opinia w 100% trafna .Niech nikomu nawet przez mysl nie przejdzie aby podejmowac prace w HML .

Włodek
@Dekarz Piotr

Wiesz ze tak ;) wiec papapap

Zespół HML

Z informacji jakie posiadamy a zapewniam że pochodzą z pierwszej ręki ponieważ zajmujemy się tym na co dzień informuję, że nie jest prawdą że co tydzień zatrudniamy 7 osób i co tydzień 7 się zwalnia. Rachunek jest prosty.. nie mielibyśmy wtedy ani jednego pracownika a mamy ich 70. Do pozostałych kwestii nie odniosę się ponieważ mają tyle z prawdy co pierwsze zdanie tego komentarza.

@Zespół HML

popieram HML odpadaja sami nieudacznicy co mysleli ze beda podpierac lopate hahaha

@Zespół HML

Hmmm no wasza grupa na WhatsAppe kłamie mam rzuty ekranu z całego okresu pracy i numery zatrudnianych i zwalnianych. Może opowiedzą państwo o waszych połączeniach z Kamil Dak i Milanco których też jest masa fajnych opini na tym portalu....

@Zespół HML

Jeśli w pierwszym zdaniu nie ma prawdy to niech pani wyjaśni dla czego wszystkie prace wykonuje się pod firma Kamil Dak, jeździ się samochodami Kamil daka, sprzęt ma się Kamil Daka, korzysta się z hali Kamil daka, wlvormanow ma się z Kamil daka, rozpiskę pracy dostaje się na grupie WhatsApp o nazwie Kamil Dak :)

Kamil Kowalczyk
@Dziadek

A nie wiesz czym się zajmuje agencja pracy? ? zatrudnianiem ludzi do swojego zleceniodawcy na projekty. Proponuje podpisać się imieniem i nazwiskiem skoro masz tyle do powiedzenia na ten temat , ale to świadczy tylko o tobie jakim jesteś tchórzem. Takich leserów i nierobów do roboty goni się tutaj z dnia na dzień , tych którym nie chce się nic robić dlatego tego nie akceptujesz , bo nie dałeś rady. Wiec przestan wypisywac glupoty i zajmij sie nierobie robotą, bo pracuje tu juz dlugo i nie moge powiedziec złego słowa. Kiedys byl zly koordynator tylko ktory sie nie nadawal ale juz go nie ma i mozna spokojnie pracowac.

@Kamil Kowalczyk

Hml dachy płaskie spółka zoo nie jest agencja pracy proszę sprawdzić KRS :) to firma budowlana (przynajmniej oficjalnie).

MM
@Dziadek

Nie widze zwiazku...... co Pana obchodzi z kim wspolpracujemy???? Moze zakonczy ta rozmowe i niech Pan skupi sie na sobie i szukaniu nowej pracy??? Za bardzo sie Pan uruchomil.

@Kamil Kowalczyk

Jak byś robił na dachu to byś na zwiska nie potrzebował by wiedzieć kto to Dziadek :) a na dachu nie robisz w rospisce na dziś ani na urlopach ani na liście w żadnej grupie nie ma Kamila Kowalczyka no chyba że siedzisz w biurze i piszesz opinie :) to że mnie usunęliście z grupy WhatsApp nie znaczy że nie mam do niej wglądu :D

@MM

Dziękuję za troskę ale już mam... I właśnie odpoczywam jak człowiek po niej a nie zasuwa jak (usunięte przez administratora) u Kamila :) A co do mojej aktywności cóż lubię to będę odpisywać tu chętnym :) po co oni mają wdepnąć w to (usunięte przez administratora):)

Kamil Kowalczyk
@Dziadek

czy ważny jest krs ? chyba nie. Wazne ze mam wyplate na czas, darmowe mieszkanie i przejazdy do rodziny. czego chciec wiecej ? W innych firmach zarabialem mniej za wszystko mialem odtracone pieniadze a tutaj wszystko na czas, i zawsze z kazdym problemem koordynator pomoze. Chociaz kiedys slyszalem od chlopakow ze byl gorszy. Nie dawal podwyzek i romanse mu byly tylko w glowie a teraz co tydzien kazdy kto zasluguje dostaje podwyzke .

@Kamil Kowalczyk

Współczuję jak to najlepsza firma w której robiłeś..... Szczerze współczuje.... Masz rację koordynator pomoże gdy mieszkałem w Dongen gdy z sufitu lala się woda już po 3 dniach przysłali właścicielkę mieszkania (Holenderkę) na szczęście po 5 dniach woda sama przestała lecieć :).... Gdy mieszkałem w Tilburg już po 6 tygodniach naprawili kran i zrobili światło w kuchni, niestety mimo kilku kontroli czystości w mieszkaniu nikt nie postanowił zrobić nic z grzybem w pokoju w którym byłem zakwaterowany I z grzybem pod prysznicem..... Ale to szczegół :) (dla pracowników hml mam zdjęcia jak chcecie)

Dziadek

Hehe widać że pracownik biurowy i ludzi nie kojarzy. Żaden Marek. A odpowiesz mi na moje pytanie? Jeśli jesteś pracownikiem to dlaczego na rozpisce w żadnej grupie nie ma Kamila Kowalczyka?

Dziadek

Hehe jak widać gdy nie ma siły argumentów jest argument siły :) uwielbiam tych pracowników z biura i ich fejk konta :)

@Marek

W większości przypadków tak właśnie jest aczkolwiek zdarzają się osoby, które chciałyby pracować ale nie mają na tyle dobrej kondycji fizycznej i rezygnują. Tacy zawsze zachowują wymagany okres wypowiedzenia i rozstają się w dobrych relacjach.

@Dziadek

A dlaczego mielibyśmy się wypowiadać na ten temat? Nie współpracujemy z mafią tylko z firmą dekarską i nie widzę tu żadnej nieprawidłowości. Kwestia współpracy z danym kontrahentem to wewnętrzna sprawa naszej firmy i nie powinna być tematem hejtu jaki się tu rozpętał. Jeżeli macie panowie uwagi, sugestie to oczywiście jesteśmy otwarci na dialog. Jednakże nie będziemy wdawać się w słowne przepychanki bo to nie wnosi żadnych wartości w rozmowę.

@Dziadek

Kamil Kowalczyk pracownik pracujacy na magazynie nie ma go w rozpisce bo kazdego dnia pracuje w tym samym miejscu! Pozdrawiam . Widze ze boli cie to ze nie pracujesz w w tej firmie bo codzinnie tracisz swoj czas na obsmarowywanie w necie . Oznacza to ze nie masz rodziny, jestes samotny sflustrowany i ewidentnie cos z toba jest nie tak.

Ostra opinia ale trafna

Trafne opinia

Były pracownik000

Potwierdzam wszystko to co Pan napisał. To obóz pracy. Nie wiem gdzie wy darmowe ubrania macie bo w pierwszym tygodniu bezpowrotnie pobierają za nie opłaty. A nowy koordynator który nigdy w życiu rąk praca nie ubrudził to jakaś porażka. Zakompleksiona (usunięte przez administratora)strasząca wszystkich w koło.

on
@Były pracownik000

rozplacz sie jeszcze.. najwidoczniej sie nie nadawales zwalancu.. jestes zwyklym nieudacznikiem zyciowym i to pewnie ty jestes zakompleksiony.. a moim zdaniem wlasnie nowy koordynator wzial w koncu sprawy i prace w swoje rece... nie jestesmy dzieleni na lubianych i nie lubianych tak jak robil to poprzedni kootrdynator. Kazdego traktuje tak samo, Mi sie dobrze z pania wspolpracuje.

MIG

nie wazne kto pisze , to sa brednie i tyle . Praca jest ok , mieszkania darmowe przejazdy tez wyplaty regularne chlopaki docencie to . Ja prawie w kazdej poptrzedniej pracy mialem opoznienie w wypalcie teraz nie a to ze sie przychodzi do domu zneczonym jest normalka

@MIG

Dokladnie tak!! Ja tez w koncu znalazlem to czego szukałem tyle czasu... Polecam

@Dziadek

Wszystkie komentarze wychodzące z biura są podpisane oficjalnie "Zespół HML", udzielamy merytorycznych odpowiedzi nie mamy w zwyczaju podszywać się pod innymi nazwami ponieważ nie ma racjonalnego wytłumaczenia dlaczego mielibyśmy to robić. Każdy ma prawo do wypowiedzi. Uważamy, że racjonalnie myślący człowiek czytając te wpisy będzie potrafił wyciągnąć sensowne wnioski dotyczące pracy w firmie HML. Firma funkcjonuje bardzo dobrze. Chętnych do pracy mamy stale bardzo dużo. Zwiększyliśmy nawet liczbę osób zatrudnionych ponieważ rozpoczęliśmy pracę nad kolejnymi projektami. Wnioski są oczywiste.

Małgorzata

Polecam firmę HML. Mój mąż pracuje już tam 3 miesiąc i nigdy nie było z niczym problemu. Stała duża ilość godzin, bardzo dobre wypłaty, a co najważniejsze terminowe na czym bardzo nam zależało. Nikt go tam nie oszuka, zawsze może liczyć na pomoc, koordynatorka zawsze odpowie na każde z pytań bez problemu. Bardzo długo mąż szukał takiej pracy w której będzie czuł się dobrze. Wyjazdy i przyjazdy na urlop są darmowe, mieszkania również. Jedyne za co płacisz to ubrania, ale to chyba normalna rzecz, że musisz zapłacić i wziąć je ze sobą, bo przecież nikt w używanych ubraniach nie będzie chodził drugi raz. Z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam zespół HML ;))

@Małgorzata

Zgadzam sie z tym i rowniez polecam ;))

Pawel
@Małgorzata

Podpinam sie!! Bardzo porządna firma- wszystko na czas, dobre pieniedze, pomoc w kazdej sprawie. Polecanko

Dziękujemy :)

Nie jestem osoba ktora komentuje ale jak czytam te durnoty to az mi sie noz w kieszeni otwiera. DO OSOB KTORE CHCA PRZYJECHAC A CZYTAJA TE DURNOTY- ludzie, ogarnijcie sie na takich stronach tylko wypisuja osoby ktore nic w zyciu nie osiagnely i nie ossiagna.Byly tutaj moze ze 2lub 3 dni, widzialem takich na dachu.. tottalna masakra. wchodzi umiesiony facet pewny siebie a po 4 godzinach co? Schodzi z dachu bo nie daje rady, nozki go bolą albo buty optarly... a wylewa zale wlasnie tuttaj zganiajac wine na co???? brak wody?? voorman zly???? haha zenada. Przeciez taki czlowiek nigdy nie powie prawdy, ze dał ciala bo nie wytrzymal, zawsze jest zganianie na cokolwiek tylko nie na siebie... Pracuje tutaj juz pol roku i bardzo mi sie podoba, zjezdzam sobie do domu busem firmowym za darmo, mieszkam za darmo piekna sprawa... z rodzina sie widze co 2, 3 tyg na tym wlasnie mi zalezalo... Firma daje duzo, a wymaga tylko tego zebys chodzil do pracy i pracowal uczciwie. pozdrawiam panie z Polski ale i tez nasza nowa Pania koordynator ktora w koncu wziela nas w swoje rece i dobrze sie nami zajmuje, na kazde pytania odpowaiada, pomoze, porozmawia,, nie tak jak poprzedni koordynatoor nie bede pisal bo szkoda slow.. myslal chyba, że to zabawa jak niektorzy ci co przyjechali na 2 dni... ciesze sie z tej zmiany.. pozdrowienia z drugiej przerwy!! ;)))

Zespół HML

Znajomość regulaminu oceniam na bardzo wysokim poziomie. W kwestiach nieszablonowych zastosowań zawsze jesteśmy otwarci na dialog. Wystarczy odrobina chęci ze strony pracownika i można się dogadać w każdej kwestii.

Mariusz8701
@Marcin

Ile można zarobić w tej firmie na czysto miesięcznie jako pomocnik

@Mariusz8701

Prosimy o kontakt z naszym biurem, udzielimy wszelkich informacji.

Piotrek.Ż

To w końcu jak jest z tym HML? Warto tam rozpocząć pracę,czy nie??? Bo po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy trochę się zniechęciłem...

Eliasz
@Piotrek.Ż

Mi kolega mówił że nie warto :(

Maciek
@Eliasz

Mi znajomy mówił że tam pracował i też żałuję ....

Adriano
@Piotrek.Ż

To zależy czy chcesz jechać do pracy i uczciwie zarabiać. Bo jeśli leżeć.. to tam leżaków na dachu nie dają...

M
@Eliasz

Dobrze byłoby gdybyś się wypowiadał doświadczając tego na własnej skórze a nie powielając czyjeś niezadowolenie bo nie jest to żadna wiarygodna ocena. Ktoś może powiedzieć, że twoje perfumy śmierdzą i będzie to czyjeś zdanie a innej osobie będą się podobały no ale fama już pójdzie i "smród" się rozniesie.

Walik
@Adriano

Dajcie już sobie spokój z tym leżeniem i leżakami bo to się zaczyna robić śmieszne.. Przecież nikt nie chce jechać za granicę do pracy i leżeć.Jak chcecie to nawet ryjcie nosem po tym dachu,a właściciele i Panie z biura będą się z Was śmiać i z waszych lizuskich tandetnych komentarzy

@M

Zgadzam się widać tylko że piszą tu super pracownicy pupile brygadzisty resztę samemu sobie trzeba odpowiedzieć

@Piotrek.Ż

Warto pojechac i samemu zobaczyc to co pisza to jakas zenada

@Piotrek.Ż

Pracuje i polecam, wszystko sie zgadza z tym co mowily panie w biurze

Alex
@Piotrek.Ż

Mysle ze zawsze warto samemu sprubowac.

Mariusz8701
@Michał

Ile można zarobić miesięcznie na czysto? Pytam, ponieważ chciałem się zgłosić

Polecam firme HML z czystym sumieniem. Pracuje juz 2 tydzien i wszystko jest tak jak powinno. zalezalo mi na duzej ilosci godzin i terminowych wyplatach, a w firmie HML wlasnie to mam, wszystko zgodne i na czas!!! nie ma zadnego oszukiwania na pieniadze i z tego sie ciesze. W koncu znalazlem firme ktorej szukałem. POLECAM!!

Zespół HML

Informuję, że firma HML poczyniła stosowne kroki prawne, aby zweryfikować treść pojawiających się komentarzy, które mocno uderzają w prywatne strefy życia pracowników. Nie popieramy takich działań, wielokrotnie prosiliśmy aby powstrzymać się przed niestosownymi komentarzami. Profil firmy na GoWork ma służyć tylko opiniowaniu firmy, nie może być narzędziem do opisywania prywatnych spraw zatrudnianych pracowników ani miejscem toczących się słownych przepychanek. Jest to wysoce niestosowne.

Jasne

Stosowne kroki prawne dobry żart podziwiam za poczucie Humoru :D

Patryk

Pracuje 3 tydzien i narazie jest wszystko okej. Wszystko zgodne z tym co powiedzialy panie w biurze w Polsce jak i również nasza koordynator na szkoleniu.. dojazdy faktycznie niekiedy sa dlugie wiec w domu jest sie pozno, ale sam sie na to zdecydowałem, wiedziałem ze tak bedzie wiec nawet nie będę narzekal.. pieniądze sa dobre, godziny gwarantowane…za te dojazdy równiez rekompensata. Na ten monent mi sie podoba i myśle zostać na dłużej. Polecam

Obecny pomocnik

Ostatnio spłynęło dość sporo negatywnych komentarzy,więc chłopaki zostali poproszeni o napisanie pozytywnych,więc napisali,tylko czy te korzystne komentarze są szczere... To oceńcie sami...

zb

A czy ktoś weryfikował treść tej opinii? Bo z twojej wiadomości wynika że ktoś stał nad tobą z kijem i patrzył co piszesz.

@Obecny pomocnik

Zgadza się, chcą tylko utrzymać napływ nowych pracowników...

@Anonim

i czemu ma służyć ten ciągły napływ nowych pracowników? Zaraz napiszecie ze firma bierze dotacje za zatrudnienie nowego po czym moze zwolnić każdego w zasadzie od razu. Głupszych bredni nie słyszałem.. Doswiadczona kadra pracowników to jest potrncjal dla każdej firmy i tylko z taką ekipa można odnieść sukces a żeby mieć takich ludzi czasami trzeba wielu zwolnić aby znaleźć tych właściwych.

2022M

Ale Pan jest doinformowany. Lechu nie kompromituj się !!!!

Ale z ciebie dziadek specjalista. Ty żebyś do roboty się tak nadawał jak do gadania

Zespół HML

Co złego jest w tym, że firma dąży do tego aby mieć sprawdzonych, lojalnych i dobrych pracowników? Takich, którzy zechcą się rozwijać? Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu, żeby wiedzieć że tylko z takimi osobami w zespole można z powodzeniem realizować cele. Ponownie odnoszę się do działalności firmy HML. To z kim współpracujemy i jakimi umowami jesteśmy związani nie powinno być tematem rozpraw, które się tu odbywają. Ponadto apeluję a zaniechanie pisania na tematy prywatne osób związanych z firmą HML. Proszę o odrobinę taktu.

@Anonim

Gdybyście mieli panowie choć minimalną wiedzę dotyczącą ogromu prac jaki wkładamy w proces rekrutacji a następnie przygotowania do wyjazdu jak również organizację pracy w Holandii to zmienilibyście zdanie. Nowy pracownik to rozległy proces przygotowawczy i duże koszty dla firmy. Stały pracownik to osoba przygotowana już do pracy, która zarabia i dla siebie i dla firmy. Wnioski są oczywiste.

Katarzyna

Polecam, wszyscy pracownicy biura są bardzo uprzejmi, i profesjonalni. Jest to moim zdaniem jedno z najlepszych biur pośrednictwa pracy w Polsce, wszystko terminowo, pracują tam osoby którym można zaufać, i liczyć na ich pomoc.

A Pani pracowała w tej firmie rozumiem ? Na dachu oczywiście

Katarzyna

Oczywiście, w skład działalności firmy nie wchodzą jedynie mężczyźni. Jest to wielostrukturowa działalność za którą jest odpowiedzialnych dużo innych osób. Pozdrawiam

Pol
@Katarzyna

A Pani tam pracuje? Czy Pani mąż? Była tam Pani na miejscu,widziała? Jasne,że Panie w biurze są uprzejme,ale co później.. Potem jest szara rzeczywistość

H.M.L.
@Pol

Tak, Pani Katarzyna miała udzielony instruktaż z prac dekarskich, który odbył na dachu jednego z naszych projektów. Informację, które przekazywała były prawdziwe i rzetelne. Zespół HML sp. z o.o.

Asia
@Katarzyna

Uczciwy pracodawca, wypłata na czas, pracowałam w wielu agencjach i ta jest na prawdę wporządku

KICIA

Zgadzam się z Panią

@Katarzyna

Co za bzdura hml nawet nie jest zarejestrowane jako biuro pośrednictwa pracy :)

potwierdzam

Damian
@Katarzyna

Najlepsze biuro przez jakie pracowałem

@Damian

Ja sie podpinam. Wszystko na czas, mieszkania zadbane i co najwazniejsze w koncu dobry koordynator ;))))

@Katarzyna

Potwierdzam, wszystko zgadza się :)

Marian

Pracownik Czytam te wszystkie komentarze i nie wierze co czytam. W firmie pracuje już dobrych kilka miesięcy. Wszystko jest ok, to co usłyszałem w biurze to wszystko prawda. Nawet zmienia się na lepsze. Teraz mam podwyżki i lepsze mieszkanie, po urlopie zawsze wracam w to samo miejsce. Kiedys nie miałem podwyżek i najgorszy pokój po powrocie (usunięte przez administratora)

Tomasz44

:) tez to slyszalem

golec
@Tomasz44

jak trzeba mu pomoc to ja chetny !

@Marian

potwierdzam , tak zawsze w sobote jezdzil i mowil

ANONIM
@Marian

haha nie wierze.. tez to slyszalem hahahhaha

Gregor

No słyszałem tez żenada

Mateusz
@Marian

Też to miałem na mieszkaniu. Właśnie jade na dach I pozdro dla wszystkich dekarzy

Trafione w punkt

Spoczko

Znam temat… jak można tak opowiadać o swoim życiu

Jan
@Marian

A może chciał nas na litość brać ;) ja słyszałem jeszcze pare innych słów które padły z jego strony ale szkoda pisac . Mieć takiego chłopa w domu to lepiej nie mieć wcale.

Zbyszek

Przestrzegam przed podjęciem współpracy z firmą H.M.L przed wyjazdem sprawiają wrażenie rzetelnej ,konkretnej firmy.Wszystko tłumaczą są mili,po wyjeździe do Holandii całkiem inna sytuacja.Daltego ciągle potrzebują pracowników bo jest ciągle taka rotacja.Ktoś przyjedzie zobaczy jak to naprawdę wygląda i chce wracać do domu

H.M.L.
@Zbyszek

Panie Zbyszku, Jako firma prowadzimy wiele projektów, ciągle się rozwijamy, poszerzamy nasze struktury i zatrudniamy coraz większą liczbę osób. Owszem zdarza się że pracownik zostaje zwolniony lub zwalnia się sam, ponieważ nie jest to praca dla każdego. Podczas rozmów kwalifikacyjnych każdy kandydat poznaje warunki pracy i zapewnia, że sobie poradzi. Staramy się dobierać najlepszych kandydatów, takich mamy wielu i jesteśmy z nich dumni. Natomiast osoby, które chcą „zarobić, ale się nie narobić” to sugerujemy skorzystać z usług innej firmy. Panie Zbyszku, proszą mieć odwagę i podać prawdziwą tożsamość. Zespół HML sp. z. o.o.

Mateusz

Trafna opinia

@H.M.L.

Pracowałem w firmie kilka miesięcy, dużo ludzi się zwalnia bo nie dają rady. Dla mnie praca fizycznie była do zaakceptowanie ale traktowanie przez voormanow czyli przełożonych to kpina. Młody chłopak mówi do Ciebie ty (usunięte przez administratora) albo i gorzej to jak to można akceptować. Nie są to zadkie przypadki, prawda nie wszyscy są tacy ale wystarczy kilku takich żeby popsuć opinie całej firmie. Często pytałem kolegów w pracy co o niej myślą i bardzo rzadko słyszałem pochlebne słowa, raczej podejście zarobić swoje i się ewakuować.

Jeden z nich
@Zbyszek

tu zostają najlepsi byle co wraca do domu , jestem tego zdania ze inni nie będą robić roboty za obiboków co im się nie chce pracować

Zbyszek

Właśnie przeczytałem wszystkie twoje wpisy i popieram Arka . Ty się podszywacz pod niego i jesteś Leszkiem nie No jaja sobie robisz chłopie .

Andrzej Duda

To co to u Kamila już poflirtiwac nawet nie mozna? Hehe Nie wieże w te brednie Lecho spoko gosc .Pewnie nie chcial firmiwac swym nazwiskiem tego calego HML

Grzesiek
@Andrzej Duda

Jak on chodzil I wszystkim opowiadał że to jego firma I ją zbudowal

taka prawda byla ze sobie nie radzil na tej funkcji . on lykal kazdy kit co mu powiedzielismy

Zbyszek

Leszek został zwolniony. Wszyscy to wiedza ciekawe czego tylko ty nie potrafisz tego pojąć ???

Kaczorek

Kiedys wszyscy zachwalali kordynatora Leszka ze dobry ze pomocny itd.Nagle jak sie zwolnil to Leszek beee to jak to jest??? Ja osobiscie mysle ze to byl vardzo kompetentny facet

duży masz zasieg?

@Kaczorek

Tak Leszek był bardzo pomocny, po jego odejściu kobiety z biura nie ogarniają i gorzej traktują pracowników.

Skoro tak, to oddajcie sprawę do Policji i niech sprawdza z jakich adresów IP sa pisane dane komentarze. Z tego co mi wiadomo, to Pan koordynator zwolnił się sam ( co zresztą pisał na grupie HML Holandia na (usunięte przez administratora) ).

Pat!
@Anonim

Nie odczuwam zmian na gorsze

@Anonim

Od strony technicznej wszystko jest sprawnie i zgodnie z planem zarządzane. Brak pana Leszka w składzie nie ma wpływu na formalności związane z naszymi pracownikami ani na traktowanie ich. Panowie, bardzo doceniamy Waszą pracę i jeśli tylko możemy pomóc to robimy to.

przeciez on zawsze klamal

cos napisac musial

Nowy15

Jestem po pierwszym tydzien na ten moment wszystko tak jak zostało mi powiedziane na spotkaniu. Praca na budowie łatwa nie jest ale widzę siebie tutaj , rozmawiałam z formanrm który pracuje tu już długo i chwalił a firma sama w sobie to bardzo profesjonalna ktoś tu poświęca dużo czasu na organizacje

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 51 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.