Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

@zainteresowany

Jakie trzeba spełnić warunki żeby otrzymać prace na stanowisku pomocnika dekarza?

@@zainteresowany

Wystarczy aplikować przez formularz zgłoszeniowy dostępny na OLX lub naszej stronie głównej. Proces rekrutacji składa sie z kilku etapów podczas, których przedstawiamy szczegółowo warunki pracy. Zachęcam do kontaktu z biurem HML.

Wolne Żarty

Zacznę od pozytywów, bo dużo ich nie ma: Terminowe wypłaty. Lecimy dalej: (usunięte przez administratora) 1. Pan twierdzi, że dojazdy powyżej 2h są "sporadycznie", okazuje się, że to normalka. (usunięte przez administratora) 2. Pan twierdzi, że przymusowych urlopów nie ma, tymczasem po 2 miesiącach dostajemy telefon z biura, jak to bardzo chcą o nas zadbać, że MUSIMY wypocząć i koniecznie jechać na URLOP, oczywiście jesteście na działalności, więc mogą z wami zrobić wszystko jak się nie zgodzicie. 3. Jeżeli zachorujecie na miejscu, bo to się zdarza każdemu, nie liczcie na jakąkolwiek pomoc, a wręcz przeciwnie - w nagrodę Pani da wam jeszcze dzień, dwa wolnego za karę. Nawet jeśli zachorowałeś w piątek, to możesz w poniedziałek za karę nie pójść do pracy. (usunięte przez administratora) 5. Oczywiście co do kar, jakie ostrzeżenie jeśli się zagapiłeś, albo o czymś nie wiedziałeś, (usunięte przez administratora) Pan twierdzi, że "Kara finansowa to jedyne co zostaje w pamięci i po takiej na pewno już nikt się nie zagapi". (usunięte przez administratora) 7. Warunki mieszkalne czyli wyjeżdżasz często o 5 wracasz o 21 i temperatura ma być nastawiona na 15 stopni, gdy nikogo nie ma w domu, (usunięte przez administratora)rozwiązanie. 8. Czasami potraficie jeździć z brygadzistą co dzień rano na magazyn, ten wam próbuje rozkazać ładować towar, niekiedy trwa to 10 minut, niekiedy 30, ale nie martwcie się, nikt wam za to nie zapłaci, więc może się okazać, że macie 5h dojazdów w dwie strony, 1h na hali i 10h pracy a zarabiacie tylko za 10h+1h za dojazd po tym, jak 18H nie było was w mieszkaniu, jeżeli macie trochę oleju w głowie, policzcie sobie sami. 10. Nie przejmujcie się. Brygadzista, zasypiający kilkakrotnie w aucie podczas powrotu do domu 200 KM(usunięte przez administratora) to normalka, a nie odezwie się często, żeby ktoś go zmienił, bo za jazdę ma zapłacone na godzinę, więc za parę euro zaryzykuje wasze i swoje życie. Podsumowując. Wymagania potężne od pracowników, którzy są pierwszy dzień w pracy, brak jakiegokolwiek zrozumienia czy atmosfery - wyzywanie, poniżanie, obrażanie, palenie papierosów przy materiałach łatwopalnych, próby podpuszczania przez brygadzistów podejścia do krawędzi, (usunięte przez administratora)

@Wolne Żarty

Dziękujemy Filip za wyczerpującą opinię, za jednak znalezione pozytywy. Za odwagę, aby wyrzucić z siebie wszystko o co zalegało na żołądku. Szkoda tylko, że wypowiedź nie została podpisana imieniem i nazwiskiem.. szkoda że brakło na to odwagi. Chyba, że drogi autorze "obronisz" się i podpiszesz, wówczas dasz nam prawo do zweryfikowania ile w Twojej wypowiedzi jest prawdy. Pozdrawiam.

@Wolne Żarty

Witaj Filip, Dziękujemy za poświęcony czas, aby tak szeroko rozpisać się w kwestii zatrudnienia w Naszej Firmie. Dziękuję również za dostrzeżenie pozytywów. Szkoda, że zabrakło Ci odwagi na podpisanie się z imienia i nazwiska. Być może wówczas Twoja wypowiedź byłaby bardziej zbliżona do prawdy.

Zespół HML

Czy w którymś zdaniu my pracownicy biura HML obraziliśmy Pana? Rozwiązaliśmy umowę, proszę skupić się na bieżących sprawach i zaniechać obrażania nas.

@Zespół HML

A po co wam tożsamość aby poszukać czy aby na pewno nie znajdzie się coś na niego, bo przecież po to wam tożsamość. Dla was tylko kasa ma się zgadzać. Pracownik za granicą uzależniony od danej firmy i jedynie co może zrobić to zrezygnować z pracy. (usunięte przez administratora)Zero szacunku do pracowników. Ale ryba psuje się od głowy i jest przyzwolenie szefostwa na tego typu praktyki. (usunięte przez administratora)

@Kandydat

Tożsamość nie jest nam do niczego potrzebna, nie zajmujemy się szukaniem niczego na byłych pracowników. Jak łatwo sobie przekalkulować takie działania nie stanowią żadnego dochodu dla firmy, a firma (jak każda inna) proszę mi wierzyć istnieje po to aby zarabiać w przeciwnym razie bylibyśmy stowarzyszeniem lub wolontariatem. Umowa B2B jest po to aby pracownik mógł zarobić więcej ponieważ w takiej sytuacji firma nie ponosi kosztu składek ZUS od osoby zatrudnionej. O czasie pracy i możliwości wzięcia dnia wolnego czy opcji przerwy w wykonywaniu zlecenia informowaliśmy po wielokroć. Każdy pracownik wyraża na to zgodę i każdy racjonalnie myślący korzysta z takiej opcji jeśli czuje taką potrzebę.

Lalala

Dzień dobry, Współpracowałem z tą firmą cały tydzień. To było moje najgorsze doświadczenie jeżeli chodzi o pracę. Nigdy więcej. (usunięte przez administratora) W rozmowie rekrutacyjnej bylo jasno powiedziane - dwie przerwy, przecież praca na pełnym słońcu nie raz przez cały dzień. Przez cały dzień - była jedna. Znane już przypadki gdzie nie było żadnej przerwy, bo akurat brygadzista zabrał samochód, a w środku były plecaki i pożywienie. Cały regulamin skonstruowany jest tak sprytnie, aby gdy zrezygnujesz - zarobić prawie nic. P(usunięte przez administratora) Ubrania robocze - placisz sam. Buty kosztują 60euro, a są tak nie wygodne że nie chce się wierzyć że tyle kosztują. Polecam zabrać swoje, bo na dachu wykonuje się średnio 50-60tyś kroków dziennie. Praca ogólnie jest do wytrzymania, ja bym został - pod warunkiem że brygadziści byliby normalni. Ale niestety tutaj firma najwięcej traci. Rotacja pracowników jest ogromna. Moim busem jechało 8 osób, tylko dwie zostały. To o czymś świadczy. Pozdrawiam

@Lalala

Panie Jakubie, Sugerowałabym skontaktować się z nami celem zgłoszenia problemu jeżeli takowy miał miejsce. Zawsze podejmujemy działania w kierunku poprawy warunków pracy. Opisywanie tego anonimowo w Internecie 2 tyg. po ustaniu zatrudnienia jest tak samo niedojrzałe jak korzystanie z tel. podczas jazdy autem.

Kierowca samochodu
@Lalala

a to ten Jakubek (usunięte przez administratora) co sie bał na rusztowanie wyjść. Chłopie ty się lepiej wez za jakas prace a nie glupoty wypisujesz. Nawet autem jako pasazer boisz sie jechac .Idz sie rozplacz

Voorman
@Kierowca samochodu

Kacper uspokój sie. Potem naucz się jeździć samochodem

Nicky
@Kierowca samochodu

(usunięte przez administratora) nie jeździ się 120 kilometrów w strefie zabudowanej. Gdybym ja był tym pasażerem, to byś chłopie lepe na ryj zaliczył po takiej akcji.

Pawel

Miałem aplikować na tą ofertę ale po przeczytaniu komentarzy podziękuję. I nie chodzi o samą ich treść zasadniczo ale o ich ilość oraz daty. Nie jest możliwe aby w miejscu gdzie można wyrażać swobodnie swoją opinię, zmieściło się tyle negatywów bez powodu. Owszem, ja znam uroki ciężkiej pracy ale też wiem co ludzie potrafią gadać za bzdury kiedy tylko coś im nie pasuje...ALE nie jest możliwe, że tyle osób się myli. Biorąc pod uwagę fakt, że sami Holendrzy za taką stawkę nie chcą pracować w takim tempie oraz warunkach to dużo daje do myślenia.

kacppp
@Pawel

Proponuje nie sugerowac sie opiniami ludzi na jakims forum.. wypisuja tutaj durnoty tylko Ci ktorzy nic w życiu nie osiagneli i pewnie nie osciagną, bo siedzą w domach na du*pie i wlasnie pisza takie komentarze jak te na dole... jedni byli w pracy przez HML jedni nie.. zostali pewnie wyrzuceni bo nie nadaja sie kompletnie do niczego sam takich widziałem.. Jak sam nie pojedziesz i nie spróbujesz to nigdy sie nie dowiesz jak tam jest bo ja tez to czytalem, zastanawiałem sie baardzo długo ale pojechalem i spróbowałem i pracuje już i tu nawet pół roku i nigdy w historii mojej pracy nie spotkałem się z żadnym chamstwem w moim kierunku czy jakimś oszustwem..

@Pawel

Dziękujemy za czas poświęcony na przeczytanie komentarzy. Podjął Pan decyzję w oparciu o te negatywne, nie biorąc pod uwagę pozytywnych, których oczywiście jest mniej ale w naszym odczuciu są bardziej wiarygodne ponieważ napisały je osoby, które pracują w firmie już dłuższy czas. Nie stanowią żadnej wartości komentarze osób, które zrezygnowały z pracy w pierwszych dniach a takich jest sporo. Sugerował Pan, że nie jest możliwe żeby tyle osób pomyliło się... Przy zatrudnianiu tak dużej liczby osób, skala negatywnych komentarzy jest niewielka. Mamy zdecydowanie więcej zadowolonych pracowników.

kacppp
@kacppp

Dodam jeszcze, ze nie jexdze tylko z jednym voormanem. Odkad pracuje to moge smialo powiedziec, ze byłem przynajmniej raz w pracy z kazdym voormanem ktory pracuje i zobaczyłem jacy oni sa naprawdę ;DD

Al
@Zespół HML

Nie stanowią żadnej wartości komentarze osób , które w firmie krótko pracują ? No ciekawe.... A w Sądzie opinia świadka, który nie zna w ogóle winnych przestępstwa może znaczyć wszystko. Coś Pani/u powiem. Wasze wypowiedzi świadczą na pewno o waszej mentalności, braku znajomości prawa i co najważniejsze nie odnoszą się do zarzutów.

voorman

No właśnie dobrze napisales, pracowałeś długo i voormanem nie zostałeś a wiesz dlaczego? Bo się nadajesz do wywalania (usunięte przez administratora) u siebie na wsi tylko a nie na dach. Wody nie ma!? Rozpłacz się, trzeba było sobie kupić jak wszyscy pajacyku. A impreza była fajna pamiętam, dobrze że tych trzech pojechało transport robić to przynajmniej raz się na coś przydali na sam koniec a i tak płacz bo gorąco. Haha haha. Pozdrawiam wszystkich braci dekarzy!

Szymon

Zgadzam się z twoją opinią, najbardziej przykre jest to, że w tej firmie nie ma jakiegokolwiek szacunku dla pracownika. Owszem poznałem tam też wspaniałych ludzi,lecz ich mogę policzyć na palcach u jednej ręki. Spotkałem się również z tym docieraniem pracowników na PIĄTCEXD Dla mnie bez sens, już lepiej powiedzieć wprost komuś, że się nie nadaje do tej pracy, kazać zejść z dachu, wysłać do domu, niż go jeszcze na sam koniec zatyrać. No i sama atmosfera w pracy jest katastroficzna, byle tylko (usunięte przez administratora) Pozdro chłopaki co się tam trzymacie jeszcze, piątku w łapu i zapierdalajusz XD

Antek25
@voorman

Witam zastanawiam sie od kilku dni nad podjęciem pracy w HML .Gdy czytam poziom i styl Panskiej wypowiedzi mam powazne wątpliwości.Rozumiem ze Vorman to odpowiednik brygadzisty ale to co pan tu napisal to jakis rynsztok .Jak pan zarzadza ludzmi bedac takim prostakiem ???

Karol
@Antek25

To jak czytasz wywody tych wszystkich nieudaczników życiowych i w nie wierzysz to się już nie zastanawiaj i nigdzie nie jedz. Bo praca na dachu to praca dla prawdziwego faceta, a nie szukanie powodów żeby nie pracować. Każdy brygadzistą tej firmy zasługuje na ogromny szacunek bo wykonują ciężka praca w trudnych czasem warunkach i z muszą zarządzać przy okazji takimi (usunięte przez administratora) jak wy co przyjechali i płaczą bo musieli pracować i kombinują tylko ja wolne załatwić.

Antek25
@Karol

Witam przez ponad 4 lata pracowalem na budowie w Norwegi zrezygnowalem z tej pracy z powodu ze musialem na dlugie okresy czasu rozstawac sie z rodzina.Ciezkiej pracy nigdy sie nie balem i nie boje. I myske ze jestem prawdziwym facetem mam zone splodzilem dwoje dzieci wiec kto stwierdzi w HML czy jestem tym prawdziwym facetem czy nie vorman . prezes .czy Holenderski kekarz bo nie wiem???Wiec wnioskuje ze prawdziwym facetem wedlyg waszych wzorcow bylbym gdybym pozwolil sobie NASRAC na glowe . Kierownikow brygadzistow jak zwal tak zwal mialem zawsze kulturalnych kompetentynych gosci trudno bylo by mi przywyknoc do jakiegos Buraka na budowie.. Pizdrawiam

Karol
@Antek25

Dziuwne ze 4 lata pracowałeś i sam kierownikiem nie zostałeś. Ale to już świadczy o pracy i czlowieku. Widać po komentarzach.

@Antek25

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Pracowałem w różnych krajach Europy i w Polsce. Najgorsze warunki są w firmach polskich za granicą ale nie jest to regułą. Kultura pracy z (usunięte przez administratora). Jeśli chcesz wyrazić opinię negatywną to szukane są haki na Ciebie możliwość uderzenia w Twoją osobę prywatnie. To tylko świadczy o właścicielu lub właścicielach firmy, bo ryba psuje się od głowy. Tyle mogą na ile im pozwolisz.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klm

Cześć mam pytanie ile średnio godzin w miesiącu wychodzi ???

@Klm

Prosimy o kontakt z biurem HML udzielimy szczegółowych informacji.

@Klm

Minimum 300 -340 z dojazdami. Maximum około 400 z dojazdami i sobotami. Także trzeba mieć dobre zdrowie, dobrą motywację, być nie pijącym trunków alkoholowych i trafić na dobrego brygadzistę.

@Klm

(usunięte przez administratora)Czyli zarobki na początek są podobne we wszystkich polskich firmach za granicą. Czyli standard. Szukaj firm gdzie jest dobra atmosfera albo poproś w firmie o pracę u konkretnego brygadzisty. Przy dobrej atmosferze ciężka praca nie jest tak obciążająca. Bo produktywność pracowników można podnosić na dwa sposoby negatywną formą lub pozytywną. Negatywna jest prosta ale teoretycznie zabroniona w państwach zachodu jeśli obowiązuje cię kodeks pracy. Przy b2b nie obowiązuje.

Kamil

Z czystym sumieniem polecam firme HML, pracuje już 2 miesiac i jestem bardzo zadowolony

SkyHut
@Kamil

Polecasz? jako 1 pracę chciałbym spróbować coś za granicą ale jak widze niektóre opinie to troche sie zniechęcam praca 10-12h to nie problem wszystko do wyuczenia planuje jechac na około 2 miesace

@SkyHut

Zadowolony pracownik nie wypowiada się negatywnie. Najczęściej w ogóle nic nie pisze. Łatwiej jest ocenić źle i z reguły robi to pracownik, który pojechał na chwilę i zrezygnował ponieważ był rozczarowany tym, że trzeba pracować. Analizując te komentarze można dojść do takowych wniosków. Polecam skontaktować się z nami a udzielimy wszelkich informacji dotyczących warunków pracy.

Zespół HML

Z pewnością wyżej wymienione osoby mają tyle wolnego czasu aby to robić. Mamy sporą grupę pracowników, którzy pracują u nas od ponad roku. Rozumiem że nie są zadowoleni i pracują bo...?

@SkyHut

(usunięte przez administratora)Pewnie dasz sobie rady ale czy warto. Na parę miesięcy aby czegoś nowego się nauczyć i aby podciągnąć budżet domowy to tak. Ale w długiej perspektywie po 10 latach takiej pracy jesteś 20 lat starszy i 10 lat wyrwane z życia. A czas na ziemi mamy tylko jeden i jest on najcenniejszy ze wszystkiego co mamy, bo wszystko inne albo można kupić albo wcale jest niepotrzebne. Proponuję max pół roku a może nawet trafisz na jakąś fajną ekipę z dobrym brygadzistą wtedy ciężka praca nawet nie jest aż tak ciężka gdy się można pośmiać i pracować bez kija(usunięte przez administratora)

Oliver

Siemano ocenie pracuje tu już 4 dni i śmiało moge powiedzieć ze te wszystkie negatywne opinie to nieprawda ludzie z którym pracowałem są normalni nie jest to praca dla słabych tempo ogień ktoś kto chce zarobić będzie robił i tyle pozdro

@Oliver

Tempo ogień? Czyli jest taka opcja, że nie każdy da radę? Jakie predyspozycje zatem trzeba mieć? I ogólnie opowiesz o tych pierwszych dniach pracy skoro na świeżo jesteś? Ciekawa jestem wdrożenia

@Lidia

A kim Tu jesteś , że zadajesz takie dziwne pytania pod każdym wpisem? Większość z nas jest na kontrakcie B2B , więc to pisanie o pracodawcy i tak jest bez sensu, tak samo o tym że kogoś zwolnili - raczej powinno brzmieć że zakończyli współpracę.... Nikt nie jest zatrudniony na umowie o pracę, więc szukanie haka na pracodawcę( a wygląda na to że to Twój cel ) nic nie da, daj se spokój i daj pracować ????

Zespół HML

"Polacy za granicą" chciałabym napisać tu dużo ale powstrzymam się ponieważ kultura osobista mi nie pozwala. Nie pracował Pan w Naszej firmie, to tak jakby opiniować Biedronkę na stronie Lidla... Odnośnie historii i pracy "w obozie" sugeruję zgłębić wiedzę i nie obrażać tych co to przeżyli lub nie przeżyli. Mimo wszystko życzę Panu miłego dnia.

Lidia

tylko czy to nie jest forum o spółce przypadkiem? mimo wszystko ta wzmianka o sprzątaniu zaciekawiła. Co konkretnie masz na myśli? Chodzi o to poremontowe? nie lepiej będziesz firmy od tego? a co z jakimiś szkoleniami tak wstępnie, są teraz czy na prośbę tylko?

Najgorsze ,że praktycznie większość negatywnych opinii jest w 100% prawidłowa. Od siebie dodam ,że przez jakość butów właśnie schodzi mi paznokieć, ale jeżeli lubisz pracę fizyczną lubisz dostawać opiepsz za to ,że chcesz się napić łyka wody to polecam bardzo gorąco

Seba

Trzeba było zakupić sobie swoje obuwie. Ja tak zrobiłem i nie narzekam.

@Seba

Czułeś dyskomfort podobnie jak osoba wyżej przy użytkowaniu tego od firmy? A co ze zgłoszeniem tego po prostu, nie wzięliby na to poprawki? jak sobie sam kupiłeś to mogłeś liczyć na jakąś zwrotkę?

Praca

Witam jak jest organizowany wyjazd do pracy i zjakiego miejsca bendziemy zabrani ?

@Praca

Zachęcamy do kontaktu z biurem HML, odpowiemy na wszelkie pytania związane z wyjazdem.

@Praca

Proszę o kontakt z biurem HML, takie kwestie zawsze są ustalane na etapie przygotowywania do wyjazdu.

Zespół HML

Zachęcam do kontaktu z biurem, przedstawimy warunki pracy. Dostępne formy kontaktu przez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie.

Kacper

W Holandii jeśli nie masz ubezpieczenia holenderskiego płaci się za służbę zdrowia. Po to jest ekuz aby później ubiegać się o zwrot kosztów. W nagłych przypadkach zawsze zostaje udzielona pomoc lekarska, którą pokrywa EKUZ. Niestety kaszel to tego się nie zalicza.

@Kacper

Kaszel to może faktycznie nie. Ale w jakich minimalnych przypadkach mogę mieć pewność, że zajmą się mężem?

Ktoś

Ciężko napisać prawdę bo takie komentarze są od razu usuwane. Tutaj jak i w firmie jedna wielka ściema i (usunięte przez administratora) Jest się niestety tylko pionkiem, zero atmosfery i szacunku. Nie pozdrawiam

@Ktoś

Usuwane są tylko komentarze, które są sprzeczne z regulaminem strony GoWork oraz te które powodują naruszenia czyjejś prywatności. Każde inne (nawet negatywne), które rzeczowo odnoszą się do oceny samej pracy są pozostawione.

Byly

Zdarza się że wyjeżdżasz o 4 rano ,a wracasz o 23. Na drugi dzień tak samo.W Twojej kwestii zostawię ocenę czy to jest bezpieczne jeździć z vormanem który praktycznie nie śpi....A poza tym z czegoś to wynika że nieraz jest tak że co tydzień zwalnia się kilka osób .Ale w Poniedziałek pojawiają się kolejni.

@Byly

Praca na tym stanowisku nie jest dla każdego, stąd okres próbny podczas którego każdy może podjąć decyzję czy zostaje czy poszuka innej pracy. Dlaczego nie mielibyśmy zatrudniać nowych pracowników na miejsce tych osób, które z różnych powodów rezygnują z pracy? Mamy pracowników, którzy pracują u nas już półtora roku oraz takich którzy awansowali. To chyba o czymś świadczy? Pozdrawiam Ciebie Damianie.

Witam. Czy któryś z kierowców C+E aktualnie pracujących firmie lub jako były kierowca może wypowiedzieć się na tematy całokształtu pracy?

@Zainteresowany

Stanowisko kierowca C+E jest nowym etatem w naszej firmie. Proszę o kontakt z biurem HML w celu poznania szczegółów oferty.

(usunięte przez administratora) najlepiej żeby wogóle z roboty nie wychodzić sobie wziąść śpiwór i spać na dachu.Nie Polecam.

@Marek

O czasie pracy i dojazdach każdy jest informowany na etapie rekrutacji i świadomie wyraża na to zgodę. Zawsze mówimy wprost o warunkach i trudnościach z jakimi wiąże się ta praca dlatego pisanie tego typu komentarzy jest zbędne. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to praca dla każdego. Dla porównania, popularna w Holandii jest praca na magazynach: praca 8 godzin, niska stawka, koszty utrzymania w postaci opłat za mieszkanie, ubezpieczenie, dojazdy. Proszę rozważyć...

Jan
@Zespół HML

Czyli tutaj oferujecie bezpłatne zakwaterowanie?

Jan
@Zespół HML

Czyli państwo oferujecie darmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie?

@Jan

Proszę o kontakt z biurem HML.

Na urlopie z dnia na dzień gdy już szykowałem się do powrotu dostałem telefon że po prostu mam nie przyjeżdżać. Zero wyjaśnień a po spytaniu o powód usłyszałem na szybko wymyśloną bajeczkę i zostałem na lodzie. Dodam tylko że się sprawdziłem na plus, lubiłem się z ludżmi, żadnych zastrzeżen wręcz pochwały z wyjątkiem jednej czy dwóch sytuacji w których się w pracy nie dałem zgnoić i dać sobie napluć w twarz przez vormanów którzy uważali się za nie wiadomo kogo i poniżali innych (żaden test i oczywiście nie wszyscy tacy byli). A tak ogólnie to patrzą do czego tylko sie tu przyczepic na każdyn kroku czy to w pracy czy poza nią przez co większość jest fałszywa i przysłowiowo podkładają świnie więc jeśli nie robisz tego samego tylko starasz się być jak najbardziej w porządku możesz na tym nie wyjść dobrze, do tego to wszystko prowadzi i może to przez to juz tam nie pracuje bo trzymałem się swoich zasad i wartosći. Pozdrawiam :) PS: na oddanie części pięniędzy już nawet nie liczę. (usunięte przez administratora)

Zespół HML

Witaj, 1. Osoby na umowie B2B mają obowiązek samodzielnie zadbać o komplet wymaganych dokumentów, ich brak skutkuje poniesieniem kosztów ewentualnej opieki medycznej. 2. Zwolnienie na urlopie nastąpiło z powodu śmierci Twojego ojca, który zmarł 2 lata temu... Jeśli czujesz wewnętrzną potrzebę skomentowania pracy w HML to masz do tego prawo, ale zrób to zgodnie z prawdą.

Zespół HML

Witaj, 1. Osoby zatrudnione na umowie B2B mają obowiązek zadbać o komplet dokumentów, ich brak skutkuje m.in. poniesieniem ewentualnych kosztów medycznych. 2. Owszem umowa została wypowiedziana. Powód - śmierci ojca, który zmarł... 2 lata temu. Uczciwości u Ciebie zabrakło i w pracy i brakuje jej teraz.

Witam. Jakie są koszta jeśli pracuje się na własnej działalności? Chodzi mi ile płaci się podatku. Ubezpieczenia np zagraniczne itp. Dzieki

HML sp. z o.o.
@Piotr

Koszty zawsze są uzależnione od osiąganych zarobków. Im większe wynagrodzenie tym większy podatek. Szerzej wyjaśnimy to podczas rozmów. Zachęcam do kontaktu.

Na czym polega praca mniej więcej i czy mając 43 lata dam sobie radę

HML sp. z o.o.
@Tomek

Zachęcam do kontaktu z biurem HML, przedstawimy warunki i opowiemy o pracy. Sam ocenisz czy sobie poradzisz.

Chętny do Pracy

Witam. Jak wyglada tygodniówka na „czysto” dla początkującego pracownika ?

@Chętny do Pracy

Wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wypracowanych godzin. Nie ma stałej kwoty. Zachęcam do kontaktu z biurem HML.

Ciekawy

Witam, czy mógł by ktoś powiedzieć jak wygląda kwestia zjazdów do Polski? Czy nie ma problemu aby robić systemem 3-1? I najważniejsze czy od strony finansowej się wszystko zgadza? Dziękuję za odp, pozdrawiam.

Zapierdalacz ????
@Ciekawy

Nie ma problemu z systemem pracy 3/1 , a ze strony finansów to ile zarobisz to na tyle dostajesz przelew co tydzień.

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 51 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.