Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Pracuje od kwietnia, na początku na zleceniu, potem na działalności za lepsze pieniadze. Byłem sceptycznie nastawiony, ale jest ok. Bywa ciezko, praca do wieczora, daleko od dzieci, ale zjeżdżam kiedy moge. Koordynatorka pomaga, warunki na mieszkaniu dobre. Nie narzekam

MK

Pracowałem w kilku firmach w holandii i belgi i praca tutaj jest ok. Pracy dużo, czasem jest ciężko, zwłaszcza w upały, ale do przeżycia. Takie uroki pracy na dachu. Polecam każdemu kto nie boi się pracy. Mieszkanie ogarnięte, transport też. Hajs się zgadza, więc mi się podoba.

Seba

Pracowałem półtora roku. Praca jak praca. Jak pracujesz to są pieniadze. Za darmo nikt niczego nie daje. Vormani różni, ale z tym mobingiem to lekka przesada.

Walor

To co w tej firmie się dzieje to jest parażka. Vormani powinni być oskarżenie o mobing. Negatywne komentarze nie są bezpodstawne. To co inni piszą, jest prawdą. Nie polecam!

@Walor

Jeżeli dochodzi do sytuacji negatywnych zachowań wystarczy zgłosić taką sytuację do koordynatorki lub do pracowników biura. Opisywanie tego tutaj nie rozwiąże problemu, jeżeli faktycznie zaistniał. Rozumiem, że łatwiej jest wypowiedzieć się anonimowo. Czyżby obawa bezpośredniej konfrontacji wynikała z tego iż takie oskarżenie jest bezpodstawne?

Xyz
@Zespół HML

Piszę anonimowo, bo po to została stworzona ta strona, aby wyrażać opinie. Rozne sytuację wielokrotnie były zgłaszane, ale sa rozne typu ludzi jedni mają daleko, aby zglaszac i wolą sie zwolnić inni się obawiaja zgłaszać i sie boją. Na tym również polega (usunięte przez administratora) - osoby, które pracują, często tkwią w tokstycznych pracach i boją się komuś o tym powiedzieć, a pracują bo maja często zadłużenia i boją się stracić pracę. Lub nie chca wyrazac swojego zdania i wola sie zwolnic i isc do innej pracy. Sytuację zgłaszane są do (usunięte przez administratora), która nic z tym nie robi, albo czesto zwala wine na pracownikow bo trzyma strone (usunięte przez administratora). Zamiast myśleć, że wszyscy, którzy tutaj piszą negatywne komentarze kłamią, radze przyglądnąć się (usunięte przez administratora), może wreszcie czas na zmiany nie w zwykłych pracownikach, a w powyższych osobach. Są oczywiście też plusy tej pracy jak darmowy przejazd czeste zjazdy do polski, wypłaty na czas. Gdyby nie (usunięte przez administratora) i traktowanie człowieka jak najgorszego to wiele osób by wróciło, a lepiej w swoim zespole mieć osoby stałe, a nie mieć ciągła rotację. Szanujcie ludzi , którzy pracują dłużej. Koncepcja i zarys firmy jest na prawdę bardzo dobry, wystarczy zweryfikować powyższe osoby. Negatywne komentarze z niczego się nie biorą. Pozdrawiam, biuro z Polski, bo tylko wy robicie dobra robotę

@Xyz

Mimo wszystko dziękujemy za dostrzeżenie pozytywów. Każda uwaga jest dla nas bardzo cenna. Zapewniam, że zarówno biuro w Polsce jak i koordynatorka robimy wszystko aby stale poprawiać każdy obszar. Nigdy nie pozostawiliśmy bez reakcji żadnego zgłoszenia od pracownika. Zawsze szczegółowo analizujemy takie sytuacje (nawet te anonimowe) i wyciągamy konsekwencje. Jeżeli uważasz, że twój przypadek nie został należycie potraktowany skontaktuj sie z biurem w Polsce.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wojtek

Polecam pracę w hml, praca ma swoje minusy ale przyznam szczerze że w każdej się jakieś znajdą. Jeśli ktoś chce pracować to będzie pracować.

Pracowałem w firmie 4 tyg na zleceniowce. Teraz wróciłem do Polski ba urlop, wracam za 3 tyg juz z własną dziakalnoscia. Praca nie jest lekka i nie dla każdego ale jeśli chcesz pracować a nie kombinować to spróbuj. Pieniądze zawsze na czas.

Arek

Nigdy ale to PRZENIGDY nie pracujcie w tej firmie. (usunięte przez administratora)to przy tym co dzieje się u nich na dachach to pikuś. Pominę wstawanie o 4 a czasami trochę wcześniej żeby jechać 2h na miejsce pracy. Ta firma to jakieś nieporozumienie. Omijać szerokim łukiem. Tfu!

HML sp. z o.o.
@Arek

Wstawanie o 4 nie jest zjawiskiem niespotykanym u ludzi pracujących. Jest również możliwe pod warunkiem, że wcześniejszego dnia nie kończy się libacją alkoholową. I (usunięte przez administratora)nazywasz konieczność pracowania? Bo mniemam, że jeśli spotkałaby Cię jakaś krzywda w pracy to byłbyś na tyle mocny w słowach w tamtej konkretnej sytuacji tak jak tutaj teraz. Czy życzysz sobie więcej szczegółów z przebiegu Twojego zatrudnienia?

Zespół HML

Wiedzę o naszej konkurencji oceniam na 3+, natomiast ubolewam że zabrakło tu wiedzy z regulaminu który obowiązuje każdego pracownika i jest w nim wyraźnie napisane, że wypowiedzenie można złożyć w dowolnym momencie przy czym należy zachować 5 dniowy okres wypowiedzenia. Zerwanie KAŻDEJ umowy i nie ma tu znaczenia czy jest to umowa o pracę, zlecenie czy abonament na telefon ZAWSZE skutkuje konsekwencjami. O rekompensacie za wydłużony dojazd, który może się zdarzyć o czym uprzedzamy na etapie rekrutacji też nie napisałeś. A szkoda.

@Zespół HML

wszyscy wiedzą jak to tam działa pracownik który się zwalnia jest traktowany jako najgorszy nawet nie człowiek tylko zwierzę co nie masz sili wnieść toreb z sprzętem po rusztowaniu ch mnie to obchodzi już a i jeszcze zejdziesz jeszcze raz po 2/3 rolki foli pcv

Byly pracownik

Ja zwalniając się nie miałem zadnych problemów złożyłem wypowiedzenie 5 dni popracowałem i zadnej kary nie dowalili , praca owszem ciężka dojazdy uporczywe powinni cos płacić wedlug mnie ale kazdy wie na co sie pisał i jak ktos chce sie dogadac to nie ma problemu ;) prznynajmniej nie było umnie problemów

Witam jakie koszty ponosi się+/- za prowadzenie działalności?

Xx
@Kandydat

Ja juz nie mam działalności bo się nie opłaca. A tym bardziej w firmie HML, Milan dachy czy (usunięte przez administratora) bo jest wyzysk ludzi i traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Jak się zdecydujesz na prace tam, to tak szybko jak się zatrudnisz to tak szybko odejdziesz i tylko stracisz pieniądze.

@Xx

To czy opłaca się założyć działalność można juz zweryfikować na samym początku rozmów o pracę (używając kalkulatora lub nabytej w szkole podstawowej umiejętności liczenia). Jeżeli prawdą byłoby to co piszesz to nie mielibyśmy pracowników, którzy są u nas zatrudnieni od blisko 2 lat. Każda z tych osób zaczynała od umowy zlecenie a w późniejszym czasie zakładała działalność i dziś mają dobre stawki ponieważ stawki wzrastają w raz z nabytym doświadczeniem. Jeśli zdecydujesz się na pracę u nas i tak szybko jak się zatrudnisz to tak szybko odejdziesz to Twoja opina o pracy w HML jest bezwartościowa ponieważ wypowiadasz się o czymś o czym nie masz tak naprawdę pojęcia.

Straciłemu was zdrowie
@Zespół HML

Wszyscy którzy tam pracowali wiedzą jak wygląda u was praca i widzę że tu nadal zespół HML sam pisze pozytywne komentarze żeby średnia ocena się zgadzała, a widzę jaka wyszczekana na żywo pani M. Taka i e komentarzach

Rafał

Jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie i rzeczywiście "nie musi" to lepiej dać sobie spokój. Zupełny wyzysk człowieka. Za każde "przewinienie" kara... 230 euro za odzież roboczą która pozostawia wiele do życzenia, płatność za pokój podczas gdy przebywa się w Polsce, notoryczne łamanie zasad BHP przez brygadzistów i co najgorsze całkowity brak reakcji koordynatorki oraz biura. Po przeliczeniu godzin które traci się na codzienne dojazdy i powroty wychodzi około 9 euro netto na tego typu pracę więc tyle w temacie, Jeśli ktoś ma jakieś rozeznanie to wie, że to kpina. Ja nie polecam ale każdy ma wybór i jeśli się odnajdzie w takich warunkach, pozwoli sobą pomiatać to już jego decyzja.

Praca

Ciągle ogłoszenia, samo o sobie świadczy, jaki przemiał ludzi. Oni mają drugie tyle jeszcze co dają ludziom na godzinę. Za taką robotę na działalność ludzie mają ponad 30 euro. (usunięte przez administratora). Jeszcze ponad 200euro za odzież robocza. Nie warto.

@Praca

Dziękujemy za opinię i zalecamy nie ingerować w to ile firma zarabia na pracy pracowników ponieważ nie jest to kwestia do dyskusji. Warunki zatrudnienia są jasne i przejrzyste i przedstawiane przed zatrudnieniem. Jeżeli stawka była za niska to należało szukać pracy lepiej płatnej i nie zgadzać się na zawarcie umowy z nami. "Przemiał ludzi" - tak ponieważ nie jest to praca dla każdego ponadto realizujemy coraz więcej projektów i stale ZWIĘKSZAMY zatrudnienie. Na początku zatrudnialiśmy kilkanaście osób dziś prawie 80 - stad ciągłe ogłoszenia.

Luki

Ile godziń pracuje się dziennie czy soboty są wolne?

Ufo

Czy ta firma zatrudnia także kierowców bo znalazłem ogłoszenia. Czy ktoś mógłby powiedzieć jakie są warunki, zarobki. Jakie rozładunki/zaladunki CZY TO DYSTRYBUCJA. Chłodnia Firanka Izoterma Kontenery ? Dziękuję za informację

@Ufo

Zapraszamy do kontaktu z biurem, udzielmy wszelkich odpowiedzi.

Vik

A gdyby ktoś kazał Ci wyskoczyć z okna z rolką, gwarantując że ona się rozwinie i cię uratuje to też byś to zrobił? Tzreba mieć swój rozum i umieć się postawić. Z tego co wiem to firma tępi taki przypadki i niejednokrotnie już pokazała że nie ma taryfy ulgowej jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Omega

Czy czas spędzony na zjeździe w Polsce jest płatny?

@Omega

Nie, ponieważ przerwa w wykonywaniu zlecenia nie jest nigdy płatna.

Rysiu
@Omega

Przerwa nie jest płatna, lecz za mieszkanie musisz płacić nawet jak jesteś w pl, 100 e za tydzień parodia ????

@Rysiu

A jak wynajmujesz mieszkanie w Polsce i jedziesz na urlop na 2 tyg. to płacisz za mieszkanie czy nie?

Qwerty

Co ile są zjazdy do Polski i czy są płatne?

@Qwerty

Możliwość zjazdu na urlop nabywa się juz po 3 tyg. pracy. Preferujemy zjazdy 3+1, 4+2. Zawsze jest to elastyczna kwestia, staramy się dopasować do pracownika.

Maciej

Działalność gospodarczą trzeba założyć w Polsce czy Holandii?

@Maciej

Nie ma to dla nas znaczenia. Proszę wybrać korzystniejszy dla siebie wariant.

Były Pracownik

Nie zbytnio chce mi się rozmawiać na ten temat ale powiem tak , WARUNKI PRACY ATMOSFERA I TRAKTOWANIE PRZEZ pseudovoormanów którzy nie umieją w życiu nic tylko (usunięte przez administratora)ludzi , sprawia że z cotygodniowego busa nowych pracowników zostaje max 2 dłużej niż tydzień , CHORA FIRMA która głównie utrzymuje się z osób zadłużonych przez własne głupoty takich ja(usunięte przez administratora) tylko dlatego tam pracują z braku wyboru

Zespół HML

Chylę czoła i nie mogę wyjść z podziwu ponieważ przy tak ogromnym zapotrzebowaniu na fachowców z różnych dziedzin w innych firmach trwałeś tak długo (wg w Ciebie!) w toksycznym miejscu. A może prawda jest zupełnie inna... ?

Kubba@

Część czy ktoś by mógł mi powiedzieć co tak naprawdę się tam dzieje i jak jest ? Rozmawiałem przez tel z bardzo miłą Panią powiedziała o warunkach itp. lecz czy to prawda czy tylko nawijanie makaronu na uszy hmmm... Powiedziano mi że jest na początek 16e/h jednoosobowe pokoje dojazd do pracy za free czasami 2h wypłaty co tydzień miła atmosfera życzliwi ludzie

@Kubba@

Tak jak został Pan poinformowany tak jest faktycznie. Zdajemy sobie sprawę z różności opinii na temat pracy. Nie jest ona dla każdego. Przede wszystkim trzeba nastawić się, że jest to praca fizyczna a nie wczasy. Praca, w której obowiązują określone zasady. Mamy 25 pracowników, którzy awansowali. Kilkunastu, którzy są u nas już bardzo długo (ponad rok). Wielu takich, którzy przyjechali na chwilę zarobić, zrealizować swój cel i wrócą pewnie do Polski. Są również tacy, którzy zrezygnują pewnie wkrótce z różnych powodów. W razie pytań proszę o ponowny kontakt. Pozdrawiam "Miła Pani"

@Kubba@

zobaczysz jak ci przyjdzie robić z(usunięte przez administratora)to ci się odechce albo jak będzie trzeba rolki folii wnosić po drabinie (usunięte przez administratora) cały czas trzeba ja uznałem ze nie jest to warte tych pieniędzy pojde do konkurencji i lepiej na tym wyjdę pozdrawiam

Jak wygląda atmosfera na miejscu pracy? Czy brygadziści nadal mobbingują pracowników? Czy zostało to zgłoszone do odpowiedniej inspekcji?

Kaxper

A co ty myslales gosciu ze ty bedziesz lezał? Nikt nikomu za darmo pieniedzy nie daje, na wszystko trzeba sobie zapracować niestety.. hah Jak jestes gnojem i nierobem to niestety.. szukaj innej pracy, ale w sumie po twoich komentarzach nie wiem czy ty sie w ogole do czegos nadajesz.. pozdro

@Kaxper

haha mysle ze do niczego.. tylko glupi odwiedza takie strony i komentuje bezsensownie. Stawia firme w zlym swietle a pewnie zrezygnowal bo nie dawal rady fizycznie hah

@Kaxper

Ej Rudy Rudy, żebyś ty wiedział jaką fajną prace z granicą można mieć a ty dalej dajesz się im wykorzystywać

pracownikk

No właśnie mam fajną i pracuje już ponad pół roku :)) wykorzystywać to dajesz sie pewnie ty w tej innej firmie hahha załosny jesteś typie Zbieraj tam te ogory za 6€ do konca zycia bo w niczym innym nie dasz rady haha

Lidia

odpowiedź w aktualnym okresie jest czysto techniczna czy ma szersze nawiązanie do bieżących warunków? temat w wątku był poruszony z rok temu, jak ewentualnie do dnia dzisiejszego został rozwiązany? ciekawa jestem tez tych wyższych stanowisk czy były jakiekolwiek rotacje / awanse w ostatnim czasie?

@Lidia

Czym jest podyktowana powyższa ciekawość? Zmiany na wyższych stanowiskach są wewnętrzną sprawą firmy i nie powinny interesować osób trzecich ani osób, które już nie są związane z firmą. L... jeżeli nadal jesteś tą kwestią zainteresowany to zapraszam do kontaktu, nr tel. znasz.

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 51 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 158 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.