Opinie o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. w Lubaczów

Byly pracownik

niedawno zakonczylem wspolprace z firma HML nie z powodow zlego traktowania a z problemow osobistych, rodzinnych. Firma bardzo dba o pracownika, we wszytskin pomoze na kazde pytanie odpowie koordynator.. nie spotkalem sie jeszcze w zadnej pracy a bylo ich troche ze przejazdy sa darmowe, mieszkanie darmowe.. niczego nie chciec wiecej tylko pracowac ..serdecznie polecam osobom ktore sie zastanawiaja chlopaki jest warto sporobwac. jezeli bede mial mozliwosc na pewno kiedys wroce

Wlasnie slonczylem szkole chce wyjechac z dziewczyna czy jest taka mozliwosc????

Tomasz

Prosze mi powiedziec czy jest mozliwosc przyjazdu sezonowego????

@Tomasz

Jak najbardziej, proszę o kontakt z biurem poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego. Pozdrawiam

Tomasz

ok

Chetny

Powie ktos z reka na sercu ile wychodzi po odliczeniu wszystkiego.i jakie koszta ponosi sie z tytulu wlasnej dzialalnosci? To dla mnie świeży temat, czy praca fizycznie daje mocno w kosc pod wzgledem noszenia czegos ciężkiego?

@Chetny

Zachęcam do kontaktu z biurem HML, udzielimy wszelkich informacji.

oo

A byles w oswiecimiu hahahaha a to ciekawe

nowy pracownik

@dziadek to jest odpowiedz faceta co nie dal rady , i pewnie takiemu jest wstyd za to i dodaje zle komentarze no w sumie to zazwyczaj tak jest ze jak sobie uswiadomisz ze jestes slaby to masz zal do wszystkich tylk,o nie od siebie hahahahha jade zobacze co tam sie dzieje i dam wam zanc !!!

@nowy pracownik

A co ma do dawania rady grzyb na ścianach na kwaterze? Darmowe dojazdu po 2-5godziny w jedną stronę za darmo? Trzeba szukać pracy za lepsze pieniądze i w lepszych warunkach. Ja znalazłem o dlatego ta (usunięte przez administratora) olałem.... A ty cóż widzę że panie z biura każą dalej pracownikom wrzucać opinie na ten portal :) mi też kazano jak robiłem ale to olałem... Pozdrów Dziadek. Obys zamieszkał na kostrate :) będziesz miał darmowe grzybki pod prysznicem...

Kris
@Dziadek

Chyba sam prowadziłeś i błądziłes hahahahah stad te 5 godzin jazdy…..

@Dziadek

Tak, niektórzy to się lubią tam podlizywać. Ja akurat się zwolniłem z powodu złego traktowania pracowników, do samej pracy da się przyzwyczaić...

Zespół HML

Zważywszy na powagę miejsca pamięci jakim jest (usunięte przez administratora) i wydarzeń jakie tam miały miejsce sugerowałabym nie używać takiego porównania ponieważ jest wysoce niestosowne.

W biurze wszystkie Panie są bardzo miłe i pomocne. Polecam

pracowalem
@Dziadek

hahahah , ja mieszkalem w super warunkach chyba mieszkanie bylo zaraz po remoncie. wrocilem do polski bo jednak rozstanie z rodzina nie jest dla mnie ale moze kiedys pojade na sezon

@były pracownik

Bardzo się staramy. Dziękujemy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kuba

Z czystym sumieniem moge polecic firme HML

Filip

Cześć, zauważyłem że ogłoszenie dodawane jest cały czas i aplikowalem po jakim czasie agencja może się odezwać?

@Filip

Mamy bardzo dużo zgłoszeń i bardzo dużo rozmów prowadzimy stąd czas oczekiwania może być wydłużony. Prosimy o cierpliwość.

@Filip

Strzeż się człowieku. Szkoda zycia, nerwów i zdrowia na tą firmę

Pan Anonim
@Filip

Jeśli się do ciebie jeszcze nie odezwali to albo jesteś za młody albo odrzucili twoją kandydaturę już na starcie. Lepiej zrobisz jak poszukasz pracy gdzie indziej. Nie polecam tej firmy

@Tomek

Praca dla ludzi o mocnych nerwach

Damian

Nikt nikomu za darmo kar nie daje. Jeśli pracujesz to nie masz żadnego problemu. Nierobie znajdz sobie prace.

Rafał

Trzeba się dać złamać psychiczne i latać na każdą zachciankę voormana który jak cię polubi to będzie jako tako ale jak masz za dużo własnego zdania i godności to będzie cię gnębił aż znajdzie powody żeby cię wyrzucić. Wy żeście chyba już zapomnieli co to jest kultura i jaki ma wpływ na pracę. Wszyscy holendrzy czy inne narodowości na zachodzie wlasnke tak pracują, normalnie, kulturalnie, bez chamstwa i bez zajeżdżania się jak (usunięte przez administratora) Zdrowi ludzie tak nie pracują bo wiedzą czym to jest. Ci co lubią się tak zajeżdżać mają ku temu powody. Uciekanie od siebie samego. Pozdrawiam

@Rafał

Popieram kolegę, atmosfera i tempo pracy (usunięte przez administratora)

On
@Rafał

Dokładnie tak. P(usunięte przez administratora) Poza tym co rusz mają telefony od przełożonych, mówią kto jak się sprawuje, sami zastraszeni i szukają haków na każdego... Jeśli jesteś normalnym gościem i chcesz po prostu pracować, a nie dać się jechać i wyeksploatować ile wlezie do tego się zgorszyć i zniszczyć psychicznie to szukaj innej roboty. Serio oferta wydaje się super zjazdy darmowa chata, zarobki, ale nie warto. Z urlopami też nie tak kolorowo. Kręgosłupa moralnego w tej firmie brak.(Pewnie złamany po wielu godzinach w pozycji schylono klęczącej) Nigdy nie wiesz czy będzie trzeba naginać po rusztowaniu na wysokość 5 piętra w tą i spowrotem bo akurat ty jeden masz coś wnosić(usunięte przez administratora) A może trafisz na Ukraińca który ledwo mówi po polsku i nie jesteś w stanie zrozumieć co każe Ci robić. Większość osób w tej firmie szuka okazji żeby odejść. (usunięte przez administratora) Taka prawda.

Luka

Cześć, dzięki za rzetelną opinię - myślałem, że może popracuję trochę, ale za takie numery to nie ma głupiego. Nikt nie powinien z nimi współpracować. Zasługują ewidentnie na kogoś, kto wytoczy im proces.

Luka
@On

Takie opinie są naprawdę wartościowe, gdyż obawiam się, że są wśród kandydatów normalni ludzie, którzy nie zasługują na takie rozczarowanie.

Szymon

Zgadzam się z twoją opinią.

@Damian

Firma HML czerpie zyski z uczciwie wykonywanych projektów prac, do których jesteście oddelegowani. Nie bogacimy się nakładając kary finansowe na pracowników. Nie na tym nam zależy. Z największą przyjemnością przyznajemy podwyżki zasłużonym pracownikom a takich mamy wielu. Wielu wśród nich wypowiedziało się tutaj... Zachęcam, aby każda osoba czytająca komentarze wzięła pod uwagę 2 kwestie: 1. Negatywne komentarze ZAWSZE piszą osoby, które z jakiegoś powodu zakończyły współpracę. 2. Pozytywnych komentarzy jest mniej bo te osoby są zajęte pracą, rodziną, własnymi sprawami i wypowiedziały się raz i to wystarczy. Z poważaniem Zespół HML

TRAFNE!

Jony

Kolo o Tobie to już po firmie legendy krążą. Kariere zrobiles fest! Tupnac noga i już zale wylewasz w internecie. Byłem widziałem i nie boje się napisać że zasłużyłeś. Nikt nie będzie za ciebie robil.

Rafał
@Jony

Tupnąć nogą czyli wyrzucić nagle z pracy i dać 20 godzin na opuszczenie lokalu w dodatku z karą 250 euro? I nie ma rozmowy żadnej z nikim. Słowo furmana jest nie do podważenia. I tak w każdej chwili każdy może dostać taką karę i wylecieć. Jest jego słowa kontra twoje. On powie że nie wykonujesz obowiązków, ty wiesz że je wykonujesz ale kto cię posłucha? Jesteś na celowniku bo robisz 15% wolniej niż inni no i to jest za mało. Wymieniamy na nowego, szybszego. Po to są takie umowy konstruowane. Żeby mieć bata na ciebie, żebyś robił na 120% cały czas.

@HML sp. z o.o.

Serio, odpisujecie sami sobie? Już nawet nie chce się wam udawać że pozytywne komentarze są pisane przez waszych ludzi XD

@Rafał

Patrząc na to przez pryzmat osób zatrudnionych w naszej firmie od wielu miesięcy można śmiało stwierdzić że skoro ci ludzie pracują z nami już tyle czasu to chyba da się u nas pracować. Owszem nie każdy nadaje się do tej pracy, jest ciężko bo to praca wymagająca dobrej kondycji fizycznej. Nie wymagamy pracy ponad normę, wymagamy zaangażowania, chęci i samodyscypliny. ZAWSZE zapewniacie Panowie, że dacie z siebie wszystko i jesteście gotowi na ciężką pracę. Kilka dni pracy weryfikuje wartość takich słów.

Zbyszek
@Luka

Dziwne ze opinia jakiegos goscia co raczej zostal zwolniony za tp ze sciemnial w pracy bo nie chcialo mu sie robic przekonala cie do rezygnacji jestem pewien ze jesli dal bys sobie 2 tyg to zostal b ys w tej pracy tak jak i ja

Zbyszek
@Jony

hahahaha dokladnie tak , tez slyszalem

Tak właśnie postępują z pracownikami jak się komuś podpadnie, większość pracowników jak się ich przeklina to spuszczą głowę i się nie odezwa a jak masz grosz do siebie szacunku to chcą Cię w ten sposób załatwić...

Racja, brak szacunku do człowieka to mało powiedziane.

Szymon

Jeżeli ktoś chce byc wyeksploatowany na 300 % to jest w dobrym miejscu. Firma ociera się o (usunięte przez administratora), jeżeli chodzi o traktowanie pracowników. (usunięte przez administratora) Ludzie tu przyjeżdząją z dwóch powodów : albo mają długi i muszą szybko spłacić kosztem zdrowia, albo informacje, które otrzymali o pracy były nie wystarczające, ponieważ odbiegają od rzeczywistości. Nie ma przestrzegania żadnych zasad jak chociażby przerwy. Dużo by pisać, ale szkoda mi na ten (usunięte przez administratora) marnować czasu.

@Szymon

Statystycznie osoby, które mają długi najczęściej rezygnują z pracy jak tylko otrzymamy pismo od komornika, nakładające na nas obowiązek zajęcia wynagrodzenia. Wówczas takim pracownikom przestaje się opłacać pracować na podstawie umowy, wracają do Polski żeby pracować "na czarno". Odpowiadając na drugi zarzut, informuję, że każdy jest bardzo dobrze poinformowany o zakresie obowiązków, akceptuje je i zapewnia, że sobie poradzi. Nie praktykujemy zatajania informacji. Z poważaniem Zespół HML

@Szymon

Jak ktoś jest słaby I jedzie za granicę postać i popalić papierosy na budowie i ponarzekać na budowie to nie jest to praca dla niego. Wtedy trzeba jechać np. Na magazyn I mieć 30 godzin tygodniowo wtedy takie nieroby są zadowolone bo mają czas na wszystko. Praca na dachach jest dla prawdziwych mężczyzn A nie dla takich słabych nieudaczników.

Chłopie to co ty tu jeszcze robisz??? Zjezdzaaj do PL i siedz na (usunięte przez administratora) bo widocznie tylko do Tego sie nadajesz... Pracuje tu juz ponad pół roku, na poczatku było ciezko, ale jak sie juz człowiek przyzwyczai to praca i wstawanie do niej to czysta przyjemnosc. Narazie pomocnik, ale gonie po wiecej bo wiem, ze w tej firmie moge to dostac :) Kazdemu polecam, wyjazdy- przyjazdy z urlopu zorganizowane elegancko, podwyzki, wypłaty termonowo i co najważniejsze swoj własny pokój który mam za free.

@Michał

Dzięki Michał :)

Dziadek

@Procownik chyba dla (usunięte przez administratora) :)

@Szymon

Tak zgadza się, można w tej firmie zarobić ale i stracić zdrowie w krótkim czasie...

@HML sp. z o.o.

Biuro dobrze mydli oczy ale cóż po tygodniu na dachach zmieniliby zdanie...

B.K.

Praca po 13 godzin dziennie w pełnym słońcu... dodatkowo 1,5 godziny jazdy w jedną stronę na budowę i tylko jedna przerwa 25 minut. To nie jest ludzkie traktowanie. Nie polecam.

Filip
@B.K.

Cześć, mam pytanie ile czekałeś aż agencja rozpatrzy twój wniosek o pracę ?

Michał M
@B.K.

Jaka jest stawka u nich za godzinę?

@B.K.

Szanowny Panie, Przed rozpoczęciem pracy był Pan wielokrotnie informowany o warunkach pracy. Dekarze pracują na otwartej przestrzeni, więc są narażeni na różne warunki atmosferyczne, m.in. deszcz, mróz czy jak Pan wspomniał upały. Pracownicy mają zagwarantowane min. dwie przerwy w ciągu dnia. Dbamy o jak najlepsze warunki współpracy i bezpieczeństwo naszych pracowników. Pozdrawiamy, Zespół HML

@Zespół HML

Przed rozpoczęciem pracy jest informacja o dojazdach około godziny-półtorej, bywają trasy po 2.5 godziny w jedną stronę. Przerwy nie są gwarantowane, tylko zależą od (usunięte przez administratora), większość leci na akord i w nosie mają pracowników. 13.5 godziny pracy i jedna przerwa na "kanapka w pysk i jedziesz dalej z robotą". Najlepsze warunki pracy? Obiecujecie wodę dla pracowników, jasne jak sobie nalejesz(usunięte przez administratora) wodę do butelki, to ją masz. Zero szacunku dla pracownika. Nie ma co sie dziwić, że taka rotacja. Kary za zrezygnowanie pracy 500€. Opłaty za mieszkanieza cały miesiąc, nawet jeśli mieszkasz jedynie dwa dni. Najgorszemu wrogowi nie życzę.

M.P
@Tomek

Panie Marcinie O warunkach pracy został pan poinformowany przed jej rozpoczęciem . Zarówno o dojazdach do pracy jak i systemie pracy również. Jednak przez cały okres współpracy (czyli niecałe 3 tygodnie ) ciągle było coś nie tak z Pana strony. Ciągle wymagania jednak zerowe zaangażowanie z Pana strony pracą. Zamiast odpoczynku w ciągu tygodnia może warto byłoby zająć się pracą? Jednak miał Pan inne priorytety , np. odwiedzenie okolicznych coffee shopów.

Eduardoooooo
@B.K.

Idz w truskawki to zobaczysz jak tam jest ciezko i tez pracuje sie w szczerym sloncu, deszczu itd chyba mamusia rozpiescila cie

@B.K.

Dobre podsumowanie, czasem nie ma czasu na zakupy bo spędzasz 16-17 godzin w pracy wraz z dojazdem.

Pracuje w HML od kilku miesięcy. Co najważniejsze kasa zawsze na czas z umówioną wcześniej stawką. Do roboty przywiozą i odwiozą. Pokoje w mieszkaniach firmowych są jednoosobowe i darmowe. Robota jest robotą za siedzenie nikt nie płaci. Jestem zadowolony POLECAM.

Bartlomiej

Nie pracuje juz w tej firmie bo to nie byla praca dla mnie ale zadnej kary nie dostalem po przepracowaniu 2 tyg okresu wypowiedzenia rozstalem sie i koniec tematu.

Mi tu sie podoba nie wiem o co wam chodzi dostalem wszystko co mi w biurze powiedziano.

@Adam

Ile podwyżki było za komentarz?

@Dziadek

nie musze dostawac podwyzki zeby pisac prawde ! a ty sobie mysl co chcesz widze ze nie masz co robic skoro masz czas pisac na grupie

@Adam

No tak w końcu to twój obowiązek w biurze :)

@Dziadek

hmmmm koniec tematu z toba bo nie ma z kim pisac zakompleksiony bezrobotny siedzacy na kanapie z browcem w lapie hahah pozdro Nierobie!! I chyba wiem kim jestes .....

@Adam

Bezrobotny nie, na kanapie tak, i bez browaru.... Pozdrawiam z normalnej pracy za normalne pieniądze i życzę abyś dalej (usunięte przez administratora)u Kamila :) (ps jak ktoś pisze opinie to dla ciebie jest bezrobotny i nic nie robi a ty w czasie pracy odpisujesz na nie :).... Oj panie z biura gubią się w fejk kontach)

jestem na urlopie, pozdrawiam

Max

A jak z urlopami?????

Mirek
@Max

nie ma problemu , z mini zawsze sie mozna dogadac

MR
@Max

Jak chcesz to masz i tyle , trzeba tylko zgłosić wcześniej .

@MR

Regulamin mówi jasno musi być 90% obsady pracowników na miejscu jeśli w danym czasie jest więcej niż 10% pracowników na urlopie to nie możesz jechać. Według nowego regulaminu z 24.06.2022 chęć wyjazdu na urlop trzeba zgłaszać 3 tygodnie wcześniej.

@Dziadek

Kwestia zgłaszania urlopu z wyprzedzeniem została uregulowana już w kwietniu. W każdej firmie obowiązuje zapis, mówiący o tym, że urlop należy zgłosić odpowiednio wcześniej. Przejazd PL-H-PL jest finansowany przez Spółkę HML (dla pracowników darmowy) stąd te ograniczenia. Wypowiedzenie należy zgłosić z 2 tygodniowym wyprzedzeniem i tym samym można zakończyć współpracę z nami jeżeli warunki nie odpowiadają. Szanowny panie "Dziadek" temat uważam za wyczerpany.

Jestem tule tygodnia . Przerwy są , godziny tez , do pracy powoli się przyzwyczajam zobaczę co dalej jest Ok

Przyszły pracownik

Piękne biuro, pyszna kawa. Mam nadzieję że współpraca w Państwa firmie będzie udana :)

Bartek

Pracuje w HML od miesiąca. Niedługo jadę na pierwszy urlop i jestem bardzo zadowolony z pracy. Mieszkanie mam dobre, w pracy icze się dużo. Jak ktoś chce to może naprawdę się wiele nauczyć. Bywają cięższe momenty. Np. bardzo gorąco. Ale kwestia przyzwyczajenia. Darmowe szkolenia w soboty żeby nauczyć się więcej. Jak pracujesz długo i się sprawdzasz to dostajesz podwyżki. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ale chce zostać na dłużej bo wiem że warto :)

Kopytko

Witam ktoś pracuje lub pracował i może powiedzieć coś o stawce ilości godzin tygodniowo i jakie warunki trzeba spełniać żeby przyjęli mnie. Oraz czy wyjazdy do Holandi są bezpłatne czy trzeba mieć pieniądze jak tak to skąd wyjeżdżają busy (jakie misato). Jakie są warunki mieszkaniowe ile osób w pokoju ? I tak szczerze ile godzin dziennie się robi i czy z sobotami i jaka stawka netto godzinowa na własnej działalności. Za odpowiedź bardzo dziękuję.

Łucja

Dlaczego? Słuchaj teraz w ofertach nikt nie przebiera pracy ludzie szukają na już, ty każesz sobie odpuścić ofertę i szanse na prace a nie uzasadniasz nawet jednym słowem nudzi ci się czy jak.. :/

Zona
@Kopytko

Mąż pracuje w firmie hml od 9msc. Praca do lekkich nie należy. Każdego dnia po dachu z min. 20km robi, czasami cały dzień na kolanach czy deszcz czy upał. Ale jeśli chodzi o firmę nie możemy powiedzieć złego słowa. Wypłata zawsze na czas, pomoc koordynatora bezproblemowa. W tyg ok 60h z pracująca sobota. Czasami zdarzylo się i 75h. Ogólnie soboty są dla chętnych, nieobowiązkowe. Przejazd PL NL i odwrotnie są za darmo. Pokrywa to pracodawca tak samo jak mieszanie w pełni wyposażone w pokojach jednoosobowych. Finansowo również jest ok. Dzwoń do biura po szczegóły, z własnego doświadczenia polecam.

Olo
@Zona

Witam Panią.Mam takie pytanie,czy może mi Pani napisać,czy orientuje się Pani jaką stawkę płacą na początek dla pomocnika dekarza?W sensie na rękę

Pt
@Olo

10e netto

Pol
@Łucja

Dlaczego uważasz że teraz w ofertach nikt nie wybiera.. Inflacja co prawda wzrosła,wszystko jest droższe,ale pracy jest sporo i bezrobocie małe

Jony
@Kopytko

Wystarczy aplikować i dowiesz się wszystkiego ze źródła. Tak byłoby szybciej bo jak widzisz tu nikt nie udzielił Ci rzetelnej informacji.

@Zona

Dziękujemy za dobre słowo.

Zachęcamy do kontaktu.

Zofia
@Zona

Podpisuje sie pod , najwazniejsze ze mąz zjezdza na urlop czesto.

Postanowiłem dodać opinię żeby pomóc innym w podjęciu decyzji o wyjeździe. Pracowałem w firmie kilka miesięcy, przed wyjazdem wszystko w porządku jeśli chodzi o organizację wyjazdu ale zainteresowanym radzę przeczytanie regulaminu pracy zamieszczony na stronie Hml przed złożeniem aplikacji, brak tej wiedzy może być dotkliwy finansowo. Jeśli chodzi o liczbę godzin to się zgadza jest ich bardzo wiele. Sama praca bywa ciężka, czasem człowiek musi się schylać przez pół dnia. Jeśli ktoś nie miał styczności z pracą fizyczną to nie polecam zaczynać od dachów. Bardzo dużo osób rezygnuje po krótkim czasie, nawet w pierwszym dniu w pracy. Uciążliwe są również dojazdy do pracy, zazwyczaj jest to około godziny, czasem krócej ale zdążają się dojazdy po dwie i trzy godziny w jedna stronę. Jeśli chodzi o traktowanie ludzi w pracy przez voormanow to większości jest w porządku ale jest ich część z którymi nie da się dogadać i nie mają za grosz szacunku do ludzi. Duży minus pracy to pogoda, czasem człowiek przemoknie na deszczu a i tak trzeba pracować cały dzień, więc łatwo się przeziębić, na słońcu przez 12 godzin też nie jest latwiej. Sporo pracowników narzekalo na tą pracę, często jest podejście zarobić swoje i się ewakuować bo szkoda zdrowia. Podsumowując praca na krótki okres żeby sobie dorobić jeśli jest ktoś silny fizycznie a jak na pracę w Holandii to są dosyć słabe zarobki biorąc pod uwagę wymagania i tempo pracy.

Dzień dobry wszystkim. Od kilku dni napływają od Was skargi na brak wody do pracy. Być może tego nie wiecie ale w Holandii pracodawca nie ma obowiązku dostarczać wody. Dotychczas woda była zapewniana i wynikało to z dobrej woli pracodawcy. Chwilowe przerwy w dostawie wynikające z wielu różnych sytuacji nie powinny byc powodem do krytyki. Moja uwaga: jeżeli widzicie w magazynie kończące się zapasy wody informujcie o tym swoich voormanów. Usprawni to proces dostawy wody do firmy i nie doprowadzi do sytuacji, że zostanie zamówiona zbyt późno i nie dojedzie na czas. Miłego popołudnia - Magda.

Wymagania i oczekiwania wobec pracownika w stosunku co do traktowania to kpina. Najlepiej żebyś ciągle biegał w pracy i pracował za innych którzy są w firmie dłużej. Jeżeli chcesz przetestować się na ile twój organizm jest w stanie funkcjonować i na jakim etapie się zajedziesz to polecam. W pracy większość nowych pracowników mówiło że chcą jak najszybciej zmienic pracę bo to obóz pracy. Rozwaliłem sobie stopę mimo to miałem zasuwać dalej na 200% absolurmie bez żadnej taryfy ulgowej i czystego czlowieczenstwa a gdy rozciąłem palca i wzięli mnie do szpitala musiałem sobie sam wszystko opłacić oczywiście z deklaracja oddania mi kosztów do czego oczywiście do dnia dzisiejszego nie doszło. Oszukają Cie na pieniądze Jeżeli tylko jest to możliwe. Żadnych zastrzeżeń niby nie bylo ale gdy miałem wrocic z urlopu okazało się że nie są już zainteresowani i nawet nie byli w stanie przedstawić żadnego powodu i zostalem na lodzie.. nie pozdrawiam.

@Paweł

Powód rozwiązania umowy nie jest objęty tajemnicą, jeżeli z jakiegoś powodu nie jest on panu znany to sugeruję aby skontaktować się z biurem HML w celu rozwiania wątpliwości.

Super Mąż bardzo zadowolony polecamy wszystko zgodne z obietnicami :)

Zostaw merytoryczną opinię o HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. - Lubaczów

• Jak się pracuje w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HML Dachy Płaskie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 51 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Rynek 2/3
    37-600 Lubaczów

HML Dachy Płaskie Sp. z o.o.