Opinie o Glovo w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Glovo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glovo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glovo w Poznań

Poznaniak

Banda korpo (usunięte przez administratora) pracując dla tej firmy liczcie każdy zarobiony grosz, u mnie niestety była niejasność finansowa, początkowo obiecywanie ze wszystko będzie załatwione a finalnie moj nr tel zablokowany, smsy odczytywane ale bez odpowiedzi, na @ ciagle ta sama odpowiedz ze przelew został wysłany ale firma nie jest wstanie wysłać potwierdzenia przelewu....

Ap
@Poznaniak

Zadzwon do firmy glovo a nie swojego podwykonawcy. Glovo moze Ci pomoc jesli podwykonawca oszukije

Władek
@Ap

A istnieje nr telefonu do nich???????????? Niema takiego, w tym i problem!!! To w akurat firma Glovo muli i nie daje jasności, do czego tutaj podwykonawca??????? Ja pracuję dla nich na własnej działalności i bez partnerów. Ale odradzam mocno!!!!!!!!!!!!!!

Poznaniak
@Ap

Oczywiście, rozmawiałem zarówno z opiekunem Glovo jak i partnerem, obydwaj umywali ręce więc zaproponowałem że skoro pieniądze przepadły to ten bonus wypłacę z karty i będzie po temacie, w tym momencie gdy spokojnie to zaproponowałem, dostałem w 3 sekundy odpowiedź że jest to próba kradzieży i że oni to zgłaszają blokując konto. Na odchodne dostałem maila z potwierdzeniem przelewu od Glovo (uwaga zaczynam żart) (usunięte przez administratora) Jak najdalej od tej ''firmy''

Olsztyniak
@Ap

Witam który podwykonawca jest najbardziej uczciwy żeby zostać kurierem glovo

Janek
@Poznaniak

Oni nie wypłacają wynagrodzenia na konto twoje wynagrodzenie to jest to co dostaniesz od klientów którzy płacą gotówka czasami jest dobrze a czasami nie zarobisz nic bo każdy płaci kartą po miesiącu blokują ci konto na apce i radź sobię dalej

Gumi
@Poznaniak

Miałem podobną sytuacje, rozliczenie miesiąca, niezgodność finansowa, ani Glovo ani partner od rozliczeń nie widzi problemu..

Kurier
@Poznaniak

Bo się zgadzam z prawdą. Zero szacunku do pracownika.

Glovo to (usunięte przez administratora) A kurierzy kradną. W ostatnim czasie już 3 zamówienia pod rząd do mnie nie dotarły, a kurier oświadczył że dostarczył. Firma zatrudnia samych pracowników zza wschodniej granicy, którzy nie potrafią słowa po polsku powiedzieć, nie znają miasta, błądzą, a jak już im się uda trafić nieraz po godzinie oczekiwania to jedenie jest zniszczone i zimne. Albo tak jak ostatnimi czasy w ogóle nie dostarczają zamówień

Katarzyna
@Ania

Serio tak jest? Zgłosiłaś to gdzieś jeszcze? Bo na jaką mniej więcej kwotę wyszło to całe ich niedostarczanie?

Anonimus

Tragedia. Powinni zamknąć tą firmę - nie polecam pracy tu nikomu kto się szanuje…

Ciechan

To co się w Glovo dzieje ostatnimi czasy w Szczecinie to jest przesada, jeździłem półtora roku, ostatnimi czasy przestałem otrzymywać zlecenia rezerwując godziny np 12:00 - 23:00 i dosłownie o 22:45 dostaję kilka zamówień pod rząd na zadupie (które anuluje bo musiałbym wracać na pusto ze względu na koniec bloków i wyszedłbym na 0 za takie jedno zlecenie, na zimne auto itd) W ciągu tygodnia przy zarezerwowanych 70 godzinach zarobiłem 300zł - czyli 4,2PLN na godzinę xD, gdzie kiedyś te 300zł potrafiłem zarobić w 7 godzin pracy. Od 2 miesięcy praktycznie co tydzień dostaję bana za to że odrzucam większość zamówień (tak, chodzi o te zamówienia które wpadają o 22:45, 5 minut przed końcem bloku), takie traktowanie kuriera to dyskryminacja pełną parą, tym bardziej że znajomi ze Szczecina jeżdżą normalnie i osiągają zarobki rzędu 400zł dziennie gdzie ja takiej kwoty nie widziałem od kilku miesięcy. Próbowałem wszystkiego, potrafiłem przejechać całe miasto wzdłuż i wszerz żeby dostać zamówienie i nie dostawałem żadnego, a znajomi z glovo się śmiali z sytuacji i mówili ze u nich wszystko normalnie wygląda. Nowi kurierzy przychodzą i ciągle jeżdżą, starzy ciągle jeżdżą, a bywały nawet takie sytuacje że potrafiłem stać w samym centrum w biedronce przy nowych zamówieniach przez 3 godziny i widziałem tylko panią z obsługi która kładła nowe zamówienia na ladzie oraz następnych i następnych kurierów którzy otrzymywali swoje zamówienie w momencie gdy ja żadnego nie dostawałem. Na mojego maila odpisali mi : Glovo stale się rozwija, a co za tym idzie regularnie zwiększa się ilość pracowników. Poza tym, praca ta polega na Twojej dostępności w godzinach, które akurat znajdują się w grafiku, niezależnie czy trasa jest na koniec miasta czy kilka kilometrów od Twojej bieżącej lokalizacji. Glovo się rozwija? W przeciwna stronę, widzę ze przykład pochodzi z szanowanej przez nich książki zatytułowanej mein kampf. Tak się rozwinęli w Szczecinie ze zatrudnili jakiegoś (usunięte przez administratora) na opiekuna miasta który banuje na prawo i lewo, a kontakt z nimi już nie istnieje. Nie bez powodu wszyscy którzy jeździli od raczkowania glovo dawno przeszli do konkurencji, ostałem się jako jedyny do zeszłego tygodnia. A najgorsze jest to że ich system który mnie w kółko banuje, mimo że mam bana, wysyła mi informacje sms że znowu mam bana bo odrzuciłem w tym tygodniu za dużo godzin (gdzie w tym tygodniu jak i w zeszłym nie jeździłem wcale) , ogólnie mam przypuszczenia że system banując i usuwając automatycznie zarezerwowane godziny, traktuje usunięte godziny jako anulowane przeze mnie, i z tego względu wpadłem w spiralę banów z której nie da się wyjść xD Tak się właśnie rozwijają ze nie panują nad niczym. Dobrych pracowników z doświadczeniem i stażem olali, a śmierdzący ukraińcy (nie mam nic do Ukraińców, chodzi konkretnie o śmierdzących wciskających się w kolejki, ogólnie takich co nie powinni pracować w tym zawodzie) z rozwalonymi śmierdzącymi autami, jeżdżą rodzinami po 5 osób w aucie i dowożą klientom jedzenie. Nie potrafili zbanować jednego konta na którym jeździ ponad 5 osób z ukrainy na zmianę bez umowy zlecenie, z tego kilka agresywnych wciskających się w kolejkę żeby zarobić kilka PLN więcej, a banują gościa który przez cały dzień od miesiąca nie dostaje zleceń (zapewne z ich wewnętrznego błędu systemu ) i jeszcze mówią że to moja wina. Wielkie xD dla tej firmy, oficjalnie się skończyła w moich oczach.

abcd
@Ciechan

ja jezdze dla konkurencji (Uber na pld Polski) i zaczyna sie dziac podobnie. Ilosc zlecen z zeszlego tygodnia spadla o ponad 50%, tak, ze na jedno zlecenie kursu trzeba czekac 1,5 h. Ile mozesz zarobic na czysto na jednym kursie, 7-9 zl ??? Jeszcze miesiac temu mozna bylo wyciagnac przychodu 140-180 zl przy 5 godzinach jezdzenia ale teraz to kompletn porazka i horror.Jezdzisz w porze lunch'u albo kolacji i zadnych zlecen. To juz lepiej isc na bezrobocie i nie ruszac (usunięte przez administratora) z łóżka, do momentu otrzymania jakiejś normalnej pracy. Wszystkie te ubery, bolty, glova i etc to lipa. Nawet na czynsz nie da sie zarobic, co dopiero na zycie.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Krakowianka

Czy ktoś ma informacje na temat pracy w biurze glovo tj. Obsługa klienta i podobne ?

Aghasz

Kolejne zamówienie anulowane. Firma Glovo lekceważy klienta. Jeśli tak będzie nadal działać to lepiej żeby się zlikwidowała. Jak można się reklamować w telewizji w superlatywach a rzeczywistość to poprostu śmiech...

un courrier
@Aghasz

brak kuriera albo żaden z dostawców nie chce obsługiwać lokalu, z którego składano zamówienie. Wina albo w malej ilosci chętnych do pracy albo wina zachowania obsługi w punkcie, gdzie dokonywano zamówienie.

Samochodowy
@un courrier

Jest jeszcze jedna możliwość. Stawka za wykonanie kursu była tak niska że żaden z wolnych kurierów nie chciał jechać za niemal zero (np. stawka 9-10 brutto a do przejechania łącznie 7-8 km)

Inspekcja pracy powinna zadzia

Glovo zatrudnia pracowników na czarno, za 15h/h. Nie mają żadnego ubezpieczenia i zapewnionych narzędzi pracy. Ukraińcy się cieszą i zasuwają 8h dziennie non stop na rowerkach, ale dla Polaka praca na czarno jest niedopuszczalna.

RowerzystaFM
@Inspekcja pracy powinna zadzia

Bzdura. Pracuję od prawie roku i umowę zlecenie podpisują normalnie z pracownikami i odprowadzają składki zusowskie. Jedynie to prawda, że narzędzia pracy nikt nie zapewnia i pojazd trzeba mieć swój.

un courrier
@Inspekcja pracy powinna zadzia

Nie pisz bzdur. To nie umowa o prace ale cywilna administracyjna, z oplacaniem skladek na ZUS i czesci podatków dochodowych. 8,5% z umowy najmu musisz sam odprowadzic do US.

Marek24

Glovo: Zamówienie potwierdzone Twoje Glovo (identyfikator: SZGVLTR1H) zostało rozpoczęte 2021-12-24 10:30. 1x Świeży karp filet, Marinero ok. 0,6 kg, 42,90/kg 25,74 zł A co bylo w Torbie ? Nawet rodzice plotki czy okonka nie znalezli nie mowiac noc o karpiu na wigilie :-( Dajmy sobie z tym spokoj alle Glowo zaproponowalo darmowa dostawe przy nastepnym zamowieniu ... SUPUER, i mam za rok tez sprobowac ?

głodny

złożyłem zamówienie 11,30 o 14 dowiedziałem się że wciąż nie ma kuriera.

Wkurwiony

Wy (usunięte przez administratora) z glovo,odbieracie zamowienia 1,5 godziny przed zamknieciem restauracji a nastepnie po godzinie wysylacie wiadomosc ze zamowienie zostalo anulowane bo wkrotce zamykaja restauracje,wy (usunięte przez administratora) wy sie (usunięte przez administratora) nadajecie,(usunięte przez administratora)

Salim

(usunięte przez administratora) i tyle. Kurier który przywiózł towar oznajmił ze reszta towaru przyjedzie w dwóch transzach. Drugi kurier przywiózł część towaru a resztę miał przywieźć trzeci kurier. Pieniądze zapłacone zostały drugiemu po przekazaniu faktury. Trzeci kurier nigdy nie dotarł. Z racji tego ze towar zamawiała moja babcia to po trzech dniach zrobilem reklamacje. Odpisali mi ze reklamacje trzeba zgłosić w ciągu 48h . Po upływie reklamacje przepada. (usunięte przez administratora) ludzi w białych rękawiczkach. Napisali ze towaru nie wyślą i pieniędzy nie zwrócą. Złodziejska firma. Odradzam.

Były pracownik Glovo

Odradzam pracę w Glovo i podpisanie umowy z pośrednictwem Citydrive!!!Jedne wielkie jedno (usunięte przez administratora) Ubezpieczenie i składki zdrowotne nie opłacają, chca miesięcznie zeby oddałam im 80zl za ubezpieczenie gdzie tyle nawet nie zarobię u nich. Zaświadczenie o dochodzie do zusu nie wydają, albo chca 30 zł dodatkowo gdzie proszę przesłać na emejl.Pienedzy za fakturę za benzynę tez czarna magia nie wracają,nawet wyplata marne grosze i to z gotówki od klienta!Za torbę i ich gadzety pobrano tez kase( za aplikację również!Nie radzę współpracę!Jedna ściema nie praca!!!!

@Były pracownik Glovo

A są tu jakieś szkolenia jak się dołącza do firmy? Fajnie że napisałeś nieco na temat pracy w Glovo, może opowiesz też coś właśnie o kursach i szkoleniach. :) Jak wyglądały Twoje początki w firmie?

Mati
@Były pracownik Glovo

Hej a jak jest z tą benzyna jak to rozliczają chciałbym.wlasnym autem jeździ

Mati
@Były pracownik Glovo

A jak ta benzynę się rozlicza za kilometr dopłacają czy jak

Okradziona

Zostałam okradziona przez tę firmę na 230zl -kompletnie odradzam, chyba że lubisz za którymś razem zostać (usunięte przez administratora) jak ja. Zrobiłam zakupy świąteczne, aplikacja zmieniła lokalizację na miasto obok automatycznie, jako że często używałam aplikacji to nie zwróciłam uwagi bo po co, skoro zawsze adres jest wpisany. Kurier błądził w mieście obok szukając mojej ulicy, w końcu zadzwoniłam i wyszedł ten błąd. Kurier powiedział, że nie może dowieźć moich zakupów obok kilka kilometrów, skontaktowałam się więc z obsługą, powiedziano że zgodnie z ich polityką nie dostarczą zakupów i zamówienie jest anulowane, pieniędzy z powrotem oczywiście nie uzyskam. Więc pytam, gdzie znajduje się mój towar, oczywiście nie uzyskałam odpowiedzi, bo nie mogą? W końcu po prostu zablokowali mnie na aplikacji, bo nie są w stanie mi pomóc ani przekierować na odpowiedni adres zamówienia na sporą kwotę. Żaden argument, że aplikacja nie działa poprawnie skoro takie sytuacje się zdarzają nie zadziałał. Moje produkty przepadły, potraktowanie człowieka poniżej godności, blokować klienta na aplikacji aby pozbyć się problemu. ODRADZAM

Kalka

Glovo ma bardzo duży problem ze zwracaniem pieniędzy za niedostarczone produkty. Firma zapowiadała się bardzo obiecująco, tymczasem: rozczarowanie.

Piotrek
@Kalka

Też mam ten problem. 3 razy zrobiłem zakupy i 3 razy mnie (usunięte przez administratora). Wymieniłem z nimi 10 maili, że oczywistym banałem jest porównać listę zakupów z Glovo, z rzeczywistym paragonem, którego zdjęcie robi sklep po skompletowanych zakupach. Tam pracują (usunięte przez administratora), bo stanowi to dla nich problem. Takie oszustwa proponuję zgłaszać do Urzędu Ochrony Konsumenta.

Void
@Piotrek

Akurat miałem z nimi tylko jedną nieprzyjemną sytuację. Otrzymałem nie swoje zamówienie z tej samej restauracji. Pieniądze zaoferowali mi z powrotem natychmiast po kontakcie z obsługą klienta na live chat. Proponowali zwrot na konto bankowe/aplikację. Wybierając aplikację dali mi dodatkowo 12zł bonusu, a za otrzymane nieprawidłowe zamówienie nie musiałem nic płacić. Tak więc uważam, że obsługa klienta na wysokim poziomie.

SirNachos

Nie poważna firma, ogłaszają się, że szukają kurierów w Grodzisku Mazowieckim, a gdy przychodzi czas udostępniania grafiku nie ma dostępnej nawet jednej godziny. Nie marnuj czasu na tą firmę bo oni nie są poważni.

Tomasz

Myślałem że rozliczenia za kurs są przesyłane bezpośrednio na konto! Z wypowiedzi wnioskuje z muszę przejeździć jakiś określony czas! Za co kupujecie paliwo?! Powinno być tak jak w Uberze! Dojazd z klientem do punktu docelowego i przelew na konto! Dzisiaj przy szybkich transakcjach bankowych to chyba nie problem?!

Halina
@Tomasz

A ile trzeba wyjeździć, pewnie tydzień? Mnie to dziwi ten profil, bo ponoć warunki w Glovo są takie same wszędzie. To ciekawe, po co oddzielny profil na Poznań...

Jak wygląda rezygnacja z glovo? Będą chcieli żebym im coś oddawała?

RowerzystaFM
@Marta

Nie jestem pewien, ale z tego co kojarzę to nie. Bo według nich z powodu pandemii nie trzeba torby odsyłać itp... zresztą za tą torbę i tak została pobrana już kwota z Twoich zarobków, więc w sumie jest ona Twoja.

Maupa

Przez pierwszy tydzień pracujesz bez problemowo jeździsz zarabiasz pieniądze. Jak przychodzi okres rozliczeniowy to nagle problemy. Jak próbujesz je rozwiązać to nic to nie daje oraz już nie dostajesz dostępnych godzin pracy.

@Maupa

Powiedz coś na temat zarobków. :) Jesteś zadowolony ze swojej pensji w Glovo? I jaka jest tu podstawa wynagrodzenia? O ile w ogóle jest jakaś :D Jak kształtuje się wynagrodzenie, od czegoś jest uzależnione?

Hej, orientujecie się jakie obecnie są stawki w Glovo w Poznaniu? Czy są jakieś stałe stawki za godziny, czy może wypłata zależy tylko od tego ile zamówień się dostarczy? No i ile realnie można zarobić w ciągu miesiąca, jakie są Wasze doświadczenia?

Wolontariusz zwany pracownikie

Lokalizacja: Toruń Pracą zarobkową tego na pewno nie można nazwać. Jest wiele wad tego zajęcia, ale najważniejsza sprawa to pieniądze. Za zrealizowane zamówienie dostałam od 7 do 12 zł brutto. Wydawało mi się to okej... ale! No właśnie. Gdyby była jakaś ciągłość w otrzymywaniu zamówień to można zrobić powiedzmy 2 na godzinę. Niestety na 2 h wpisane w grafik dostałam 1 zamówienie - w piątek wieczór. Co z resztą czasu? No nic. Wolontariat. A co kiedy wpada kilka zamówień z jednej restauracji, ale pod inne adresy? Dostajesz kasę jako za jedno zamówienie! Wolontariat! Wpisać się w ogóledo grafiku graniczyz cudem. Wiele wiele wad tej pracy (pfu jakiej pracy...). Ktokolwiek się zastanawia zdecydowanie nie polecam. Zwłaszcza samochodem. Ani niczym innym... PORAŻKA. WYZYSK.

@Wolontariusz zwany pracownikie

Od czego w takim razie zależy stawka godzinowa? Jest to jakoś wyszczególnione w umowie? Piszesz o grafiku, czy pracownicy mają jakieś minimum godzin? Ciekawi mnie też, czy w Glovo można liczyć na zwrot kosztów paliwa.

vertumnus
@Monika

Nie ma stawki godzinowej. Można przesiedzieć kilka godzin i nie zarobić złotówki. Kasa zależna tylko od zamówień jakie się realizuje. Ile kilometrów się przejeżdża do punktu odbioru i potem do punktu dostawy. Kasa też jest zależna od wagi przewożonych rzeczy. Czasem też dostanie się napiwek.

Aneta
@vertumnus

Czyli ile generalnie może zarobić w Glovo osoba, która będzie pracowała bardziej dorywczo w firmie? Np. taki student zaoczny? Czy Ty jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś podpowiedzieć na swoim przykładzie ile miesięcznie można 'wyciągnąć'?

Zostaw merytoryczną opinię o Glovo - Poznań

• Jak się pracuje w Glovo?

Zobacz opinie na temat firmy Glovo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glovo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Glovo?

Kandydaci do pracy w Glovo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Glovo