Opinie o Axito Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Axito Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Axito Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axito Sp. z o.o. w Bielany Wrocławskie

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Operator w firmie Axito Sp. z o.o.? Jak oceniacie jego przebieg?

Generalnie z 2 etapów. Pierwsza rozmowa w agencji pracy. Standardowa gadka o niczym i kilka pytań zawodowych. Druga w zakładzie Pierwsze wrażenie typowe "korpo" z niemieckim drylem. To jest dopiero komedia w czasie tej rozmowy (jak ktoś jest kumaty) można się dowiedzieć jak wysoki jest stopień niekompetencji kadry kierowniczej. Jako standard używają całkowicie błędnych procedur za pomocą których można się władować na minę że aż miło. Z tego co się zorientowałem to mają duże braki w kumatych pracownikach szukają fachowców maksymalnie tanich wiernych jak psy i najlepiej jakby nie mieli własnego zdania a już na pewno nie wolno im go wypowiedzieć. Nie wiem kogo oni szukają bo na pewno nie myślących osób.

@Kandydat

O jakie błędne procedury Ci chodzi?

@Łucja

Po pierwsze cały proces rekrutacji to amatorszczyzna. (szczegóły są bardzo istotne i jeszcze trzeba wiedzieć co i dlaczego jest ważne) Widać że firma młoda i nie wie jak działa przemysł obróbkowy. Dużo ludzi którym "się wydaje" że wiedzą już wszystko o wszystkim. Skoro firma jest tak profesjonalna to na pewno znajdzie się osoba która pokaże gdzie tkwi błąd, sorki mi nikt za to nie zapłaci.

Alex
@Kandydat

"Dużo ludzi którym "się wydaje" że wiedzą już wszystko o wszystkim." Coś myślę, że byś się odnalazł. Ja mam rozwiązanie. I nie chcę za to pieniędzy! Ściągnąć "Tych dwóch Niemców co fabrykę wymyślili". Gdzieś musiała zaginąć ostatnia strona projektu.

Stryjek

Ogólnie firmy nie polecam . Co innego mówią na rozmowie rekrutacyjnej a co innego jest w rzeczywistości.

pytanie
@Stryjek

Hej. A co przykładowo?

Opeoper
@pytanie

Na przykład to, że będziesz pracował przy obróbce jednostkowej i będziesz mógł się rozwijać, a dają ci zwykłą seryjną. Na przykład to, że obiecują lepszą kasę po okresie próbnym, a potem, gdy okres próbny mija to nagle, że nie, bo coś tam i jakieś wymyślanie powody. Szkoda się zwalniać z poprzedniej pracy dla czegoś takiego.

Krystyna
@Opeoper

To faktycznie nie ładnie. A powiedziałeś, że o czym innym była mowa? Jaka była reakcja?

a może słabo wypadłeś na okresie próbnym ? ;>

Mirosław
@Paweł

No ja wiem, wszyscy są słabi, wszyscy nic nie umieją, wszyscy ciency. Tylko kierownictwo najlepsze, nieomylne i wie co robi. Powinni wszystkich zwolnić, oprócz kierowników oczywiście i wtedy firma będzie prosperować super.

@Mirosław

Zapomniałeś tylko dodać, że jeszcze skolonować tych kierowników, żeby miał kto robić. ;p A tak poważnie no chyba trafiają się jednak ludzie, co na próbnym nie ogarniają tematu? Bo alfą i omegą we wszystkim to chyba być nie można?

Weronika
@Opeoper

hmm.. to nie ma tutaj żadnych szkoleń aby móc się rozwijać?

Zaciekawiony

Ciekawe czy tutaj komentarze są anonimowe tak jak ankiety pracownicze

Predator

Co słuchać ? Jakieś wieści ? Ślusarnia jeszcze istnieje ???? ?

Predator
@Predator

To axito jeszcze istnieje?

@Predator

Po krs widać, że tak. Skąd to pytanie?

Leszno
scenarzysta

A może by tak w axito nakręcić komedie typu The Office tylko w fabryce. Jest opcja żeby firma zaczęła zarabiać xd

Odpowiedzialność
@scenarzysta

Biorąc pod uwagę umiłowanie zabawy co poniektórych można to połączyć z Chłopakami z baraków

Zielony i dzwon

Byłem na okresie próbnym jako operator CNC. Osobiście moje wrażenia są negatywne, na rozmowie złote klamki a w rzeczywistości jak najwięcej obowiązków brak jakiegokolwiek zainteresowania pracownikiem. Praca ta jest dobra dla ludzi, którzy stawiają pierwsze kroki w CNC włożyć detal i zielony. Osobiście nie polecam. Brak pojęcia o planowaniu pracy, człowiek przychodząc na zmianę nie wie czego ma się spodziewać co jest bardzo irytujące i zniechęcające do pracy. Podsumowując, jak robisz i się niczego nie domagasz to praca dla Ciebie. Osobą z własnym zdaniem oraz pojęciem o obróbce skrawaniem odradzam tą firmę. Dążą aby pracownik nie miał pojęcia o obróbce ani nie poszerzał wiedzy w tym kierunku. Zasada to robić jak najwięcej nawet buble. Przychodząc tutaj myślałem, że opinie na GW to po prostu wredne komentarze ale przekonałem się że to prawda. Jeśli masz ambicje to szukaj czegoś lepszego bo tutaj jest typowa produkcja dla Niemców. Zamówienia w "ojro" wypłata w PLN. Polakowi nie chcą dać podwyżki ale ściągnąć niemieckiego operatora już jest opłacalne choć nie ma wiedzy o obróbce. Pozdrawiam Pana. Kamila pseudo lidera :D proponuje najpierw nauczyć się kultury osobistej Pozdrawiam Zielony i dzwon

@Zielony i dzwon

Miesiące mijają a problemy te same, tylko tak jakby wyraźniejsze niż wcześniej. Docelowo korzyści z przedsięwzięcia nigdy nie będą u pracownika, a u pracodawcy. Tylko o stosunek jednych do drugich chodzi. Szanujmy się. Hej lider, rzuć w końcu tym wypowiedzeniem bo ileż można.

tararara
@Zielony i dzwon

Pan Kamil nadal szybki i nazbyt pospinany z wyschniętymi ustami czy już przystopował? W sam raz na lidera żeby jego przełożony nie miał poczucia że jego zastępca ma więcej wiedzy od niego.

Gonzo
@Zielony i dzwon

Kolejny który musiał się przekonać na własnej skórze

Walenty
@Zielony i dzwon

Jest jeszcze darmowy parking ,owoce oraz przepyszna kawa z jury.Ja za to pozdrawiam wszystkich wypalonych z produkcji dacie rade!!!!

Yelow

Lider wszystkim gada, że niby walnie wypowiedzenie a my nadal musimy się z nim męczyć.

Double trouble
@Yelow

Lider nie walnie prędko wypowiedzeniem, bo: - jak ma zmieniać pracę to na takie samo najlepiej liderskie stanowisko z podobnymi benefitami. Biureczko, telefonik służbowy, koszulka polo - pensja: podstawa i nadgodziny w axito muszą się równać z podstawą w nowym miejscu, co jak co, nadgodziny są ok (?) - wychowywanie przełożonego pod swoje warunki drugi raz może się nie udać - przyjaźń z Władem może się wydać tak na co dzień w nowym miejscu pracy

Już zwineli czy zaczęło mlekiem i miodem płynąć?

Teo

Witam, po jakim czasie otrzymuję się informację zwrotną po rozmowie ?

Pan Borowik
@Teo

Ja otrzymałem następnego dnia.

Mirek

Widać że kolejna rekrutacja i znowu stawki wieksze jak dotychczas...żenadaaa.... Jakoś trzeba zachęcić ludzi bo Niemcy cisną a brak chętnych rak do pracy ,można jak widać można kosztem innych pracowników wstyd HR gorzej jak wy juz się nie da ,chociaż myślę że wy dacie radę ????????????

Ferrari
@Mirek

Rzeczywistość jest taka , że nikt za waszą operatorską stawkę nie przyjdzie do pracy. Chcecie więcej zarabiać to musicie zmienić firme.

waldek
@Mirek

A po co mają wam dać więcej jak tylko narzekacie, ale siedzicie tutaj dalej?

Żenada
@Mirek

Znowu produkcja płacze a prawda jest taka ze zostali z was juz tylko ci którym nikt nie da więcej za ciągłe robienie braków

Lindt

Ciekawe kto w tym roku będzie roznosił słodycze (sześć sztuk) na mikołajki i jako bonus za całoroczny ciężki wkład w istnienie firmy, a może i tego nawet nie będzie.

Podpisaną umowe o prace w Axito można porównać z posiadaniem biletu do cyrku.

Aziz
@Nowy

Miejsce koniecznie w pierwszym rzędzie

Jerzy

Wstyd dla firmy. Wystawili ogłoszenie na operatora za 6500 kryjąc się za pośrednikiem gdzie ludzie od poczatku tej firmy zarabiają po 5100. Wydało się i, firma otrzymała cv swoich pracowników. Wystraszyli się i ogłosili podwyżkę w ratach do max 5 % oraz imprezę pracowniczą...Wstyd dla wszystkich zarządzających

rampampam
@Jerzy

Impreza pracownicza zapewne na hali za maszynami, tak w tygodniu między zmianami żeby maszyny szły, do jedzenia krokiet a do picia kawa z ekspresu. Na deser zapewne dostaniemy cukierki które zostały po zeszłorocznych świętach. Pamięta jeszcze ktoś obiecaną w poprzednim roku przed wakacjami po odejściu łysego kierownika, a obiecaną przez następcę oraz liderów imprezę jeśli będą terminowe wysyłki przez okres wakacji? Nadal się nie doczekaliśmy.

Jacek
@Jerzy

Jak zwykle nieustające pasmo sukcesów działu HR...

Pomylony
@rampampam

Impreza integracyjna była fajna.

Owocowe wtorki

Co tam się dzieje w axito? Nadal (usunięte przez administratora) i brak kompetencji?

...Onasis...
@Owocowe wtorki

Dalej, dalej usuwać nie trzeba i tak każdy wie o co chodzi powiem więcej jezcze gorzej...

Owocowe Czwartki
@...Onasis...

A co takiego się dzieje ze gorzej?

Mirek

Firma to jedno wielkie nieporozumienie i nie bawen będąca bez najważniejszych ludzi na produkcji czyli operatorów bo każdy jeden szuka i chce stąd uciekać , dziękujemy za wszystkie starania w tym kierunku w szczególności HR i B....

Wolneforum

Chyba HR ciężko pracuje bo komentarze na goworku znikają szybciej niż pracownicy z axito. Będzie 10 dzwonów do końca roku ?

Jakub
@Wolneforum

Jeśli komentarze naruszały regulamin forum, to mogły zostać usunięte. Może Ty powiesz coś o pracy w Axito? Co sądzisz o tej firmie? Zastanawiam się ile tu rzeczywiście można zarobić, możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia? :)

Ehhhh
@Jakub

Szkoda już tracić czas na pisanie o tym. Niech 300 komentarzy które pojawiły się tu od grudnia i ciągłe poszukiwanie nowych pracowników mówi samo za siebie. Dni axito w Polsce są policzone i większość osób tam pracujących dobrze o tym wie.

Dorota
@Ehhhh

No tak, często tutaj osoby te podkreślają, ale nie piszecie w sumie nic o tym, dlaczego tak jest. Co tam się powinno zmienić waszym zdaniem? Czemu nie warto tam iść albo warto?

Dzwonnik
@Wolneforum

Jasne że będzie 10 albo i wiecej, bo cala para w tej firmie zamiast na produkcji skupia się na codziennym wypelnianiu miliona excei, żeby następnego dnia stworzyć nowe excele, które wyjaśnią co było w tych wczorajszych.

Cześć, jestem zainteresowany zatrudnieniem w Axito na stanowisku Technika Serwisu. Wpadłem tu poczytać opinie, ale niestety widzę tylko jedną wielką spinę między pracownikami. Czy atmosfera poważnie jest tak zła że kłócicie się nawet na forum? Chciałbym też zapytać czy może się ktoś podzielić opinią na temat pracy jako serwisant oraz zarobków na tym stanowisku? Z tego co widzę, większość wypowiedzi pochodzi od operatorów, a podejrzewam że zarówno zarobki jak i warunki pracy na tych stanowiskach są inne. Z góry dzięki za pomoc ????

Stary
@Kandydat

Firma ma 60 pracowników i 313 opinii na forum... nie patrz na to tylko spróbuj ;)

stary pracownik
@Kandydat

mysle ze nikt ci na to pytanie nie da odpowiedzi bo tam pracuje tylko jeden serwisant.

Kolega kolegów

Śmiesznie tam u was, jak w szkole lub przedszkolu, a nie poważnej firmie. Zgodnie z tradycja kto leci w tym miesiącu?

Kamil

Jestem zadowolony z firmy. Mimo że nikt mnie nie lubi. Średnio znam się na obróbce ale i tak zostałem liderem bo mam dobre układy z przełożonym.. Robie dużo zamieszania na mojej zmianie i nie szanuje nikogo w firmie.

Cześć, jestem zainteresowany zatrudnieniem w Axito na stanowisku Technika Serwisu. Wpadłem tu poczytać opinie, ale niestety widzę tylko jedną wielką spinę między pracownikami. Czy atmosfera poważnie jest tak zła że kłócicie się nawet na forum? Chciałbym też zapytać czy może się ktoś podzielić opinią na temat pracy jako serwisant oraz zarobków na tym stanowisku? Z tego co widzę, większość wypowiedzi pochodzi od operatorów, a podejrzewam że zarówno zarobki jak i warunki pracy na tych stanowiskach są inne. Z góry dzięki za pomoc :)

Wilk

Słyszałem, ze w firmie są owocowe wtorki i czwartki, mam nadzieje, ze jak się tam dostanę to zrobią środowe pizze! Can’t wait!

Jacek Hypeman
@Wilk

Witam serdecznie i dziękuje za zainteresowanie! W naszej firmie mamy również do zaoferowania darmowy parking i prace w młodym dynamiczniej zespole! Dbamy o środowisko pracy oraz dobrą atmosferę. W kadrach staramy się aby każdy pracownik czuł satysfakcję z pracy i widział możliwość rozwoju. Zapraszamy do wysyłania CV!

Zostaw merytoryczną opinię o Axito Sp. z o.o. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Axito Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Axito Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axito Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 7 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Axito Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Axito Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Axito Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Ruska 51 B lok. 317
    50-079 Bielany Wrocławskie